Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28001) C.Brigante


C.Brigante
veterán

javítanám a hálózatos hsz-em, nincs baj az LQ5-ös hálózat kezeléssel! Nincs telenor nálunk jelenleg, átállt rúmingra!

még jó, h szólt a párom, h neki sincs hálózat!! (má lehet másik rom lenne rajta! :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#28002) R2D20208 válasza ferrari1 (#28000) üzenetére


R2D20208
addikt

Nem is hiányozhat. Meg kell az legyen :D

(#28003) visionbp úgy látom, csak egy embernél nem passzol a dolog. Az még elfogadható arány . :)

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#28003) visionbp válasza zack (#27981) üzenetére


visionbp
tag

Sajnos teljes meggyőződésből kell mondanom, hogy az LQ5-höz csomagolt pit nálam teljesen jó. Tehát nem f@szság, ha valaki ezt merészeli írni... :N

(#28002) R2D20208: az valóban elfogadható arány, csak így az általánosítás nem helyén való

[ Szerkesztve ]

(#28004) Linkin válasza mizu (#27999) üzenetére


Linkin
senior tag

Én használtam SGS-en CM9-et és nem volt vele semmi gond

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#28005) Rotate


Rotate
veterán

régi pittel eszközmemória 1,97GB... belső tárhely 11,50GB

új pittel mit ad?

Linkin:

azt mondjuk nem árt figyelembe venni, hogy ahány telefon annyiféleképpen működik rajta a CM... más hardver/driverek, stb...

[ Szerkesztve ]

(#28006) zack válasza visionbp (#28003) üzenetére


zack
nagyúr

Akarom mondani a régivel jó. :DDD
Nekem az új valami teljes más értéket adott. Abban sem vagyok biztos hogy 8GB jött ki. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28007) Muffi válasza fhradm (#27892) üzenetére


Muffi
aktív tag

Hello!

Hallod tegnap feltettem a 2.5.2-őt az tökéletesen működött...de rátettem utána a 2.5.3-at és meghalt a telo.. ujraindúlt...hülyeségeket nyitott m eg..készer jelezte a statusbarnal hogy T-Mobile HUn..szóval elég gány a legujabb frissítése...

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#28008) zack válasza ferrari1 (#28000) üzenetére


zack
nagyúr

De ez szerintem nem jó. :U Valami nálad sem okés.

Nálam a régivel:

11,50 GB összes terület
9,57 GB vegyes fájlok
Elérhető: 11,49 GB

Az új pit nálam teljesen más számokat dobott mint neked.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28009) Zé_Mester válasza mizu (#27999) üzenetére


Zé_Mester
őstag

SGS-en tökéletesen működött a CM9, sok más mókolt rommal ellentétben még stabilnak is lehetett nevezni. kellett hozzá egy jó kis Devil kernel meg egy KB3-as modem és ennyi.
most feltettem az S2-re is, teljesen jól üzemel, nem találtam még benne különösebb hibát :))

(#28010) Linkin válasza Zé_Mester (#28009) üzenetére


Linkin
senior tag

Pontosan 2 hónapig csak azt használtam és nem volt vele semmi gond

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#28011) #20844032


#20844032
törölt tag

Az csak nekem új, hogy az LQ5 browsere fut statusbar mentesen? :)
Viszont a refresh továbbra is rohadtul hiányzik :U

(#28012) mycso válasza zack (#27987) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Pl. nekem is teljesen jó volt a hozzá csomagolt pit.

Meg pl. neki is: link

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#28013) RedCat válasza csabám (#27978) üzenetére


RedCat
senior tag

Feltettem az Lq5-öt, a cwm-es rootolt változatot. maradhat az, vagy tegyem fel odinnal az egészet? Ha marad, a benne lévő rootolt kernel maradhat, jó e, vagy inkább tegyem fel a CF-ROOT kernelt?

(#28014) ferrari1 válasza zack (#28008) üzenetére


ferrari1
őstag

Új pit-tel tettem fel a 3 fájlost és utána CWM-ből a deodexed-et. Egy ideig marad most így annak ellenére, hogy lehet nem jók az értékek.

Lehet nyomok egy belső formatot, úgysem tartok ott semmit.

(#28015) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Megjelent az új MIUI, de nálam még mindig nem működik a root jog adása. Másnál nem jelentkezett ez a probléma?

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#28016) Muffi


Muffi
aktív tag

Hello!

Bocsi h megint írok de már kivana tököm ezzel a Svoice hangalapu vezérléssel mikor minden mp-ben felugrik hogy autoban használatos hangvezérlés...állandoan felugrik majd kilép aztán megint fel megint le... semmit nem tudok csinálni a telon mert állandoan ez ugrál!! remélem értitek h miről beszélek! :)

és az lenne a kérésem hogy tud vki vmi progit avgy valamit hogy örökre letörölhessem avgy letilthassam avgy fagyasztjam vagy bármi csk tűnjön el a telomról mert idegbajt kapok tőle!!!!! -.-

köszönöm előre is a gyors segítséget! :)

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#28017) zack válasza ferrari1 (#28014) üzenetére


zack
nagyúr

Told rá a régi pit-et. Azzal meg fog javulni. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28018) zack


zack
nagyúr

Végre müxik az óra eltüntetése a zárolt képernyőn! :C
Eddig nekem ez egyik 4.0.3 ROM-on se működött. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28019) killmix


killmix
tag

Az lol.
Salmon v4 alatt, a mozgásnál a Szerkesztés pásztázással-t akartam átállítani, lefagyott, amikor tesztelni akartam volna, még1szer megpróbáltam, egy-két percig semmi, aztán újraindul biztonságos üzemmódban. :F

(#28020) pestibenji válasza zack (#28018) üzenetére


pestibenji
senior tag

lol, gyárin se? Mókolt romokon azért nem működött, mert gondolom nem gyári képernyőzár volt hanem valami ics.

(#28021) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

Valaki segítsen!! felraktam a cm9-et megy rendesen, működik minden.
fel raktam utánna a miui-t és bekapcsolásnál nem kéri a pin kódot egy darabig ott az x a térerő jelnél utánna jelzi hogy van térerő de mikor akarok hívni akkor kiírja hogy nem sikerült regisztrálni a hálózatra. visszaraktam a cm9 et ment minden rendesen megint szólval sim a helyén stb. Valami tipp hogy mi lehet a baj?
gyári rommal próbáltam kettővel is mindegyiknél ezt csinálna csak a cm9 megy...
ezek a gyári romok sem jók szerintem vagy csak nekem nem ? sammobileról szedtem őket és nincs lockscreen kikapcsolásnál sem kérdez semmit hosszan nyomom a gombot és kikapcsol...
wipe stb volt.

(#28022) ToMmY_hun válasza Mogcaa (#28021) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

A hiba elég furcsa, szerintem a modemmel lesz problémád. 3 fájlos gyári romot tettél már fel?

Alattam megválaszolták. :)

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#28023) agabe válasza Mogcaa (#28021) üzenetére


agabe
addikt

lehet, hogy elmaszott az imei-d, es valamiert cm9-nel visszamaszik...remelhetoleg van efs mappa mentesed, na azt told vissza a telora felulirva az eredetit valamilyen rootbrowserrel, es meg kell oldja a problemat, ha az imei a baja.

[ Szerkesztve ]

(#28024) zack válasza pestibenji (#28020) üzenetére


zack
nagyúr

Se a gyárin, se a főzötteken. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28025) Mogcaa válasza agabe (#28023) üzenetére


Mogcaa
aktív tag

van imeim

(#28026) Mogcaa válasza ToMmY_hun (#28022) üzenetére


Mogcaa
aktív tag

hát imeim van próbáljak 3 fileosat akkor? de 1 fileosban is van modem szerintem mert odinnal mikor csinálom ott ír valami modemet vagy az más?

(#28027) ToMmY_hun válasza Mogcaa (#28026) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Nem hiszem, mert azt a phone rész tartalmazza. Nekem egyelőre nincs más ötletem, rosszabb nem lesz tőle, szóval tegyél rá egy 3 fájlos romot. :)

agabe Oké, hogy néha eltűnik az IMEI, de átíródni nem fog magától. :)

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#28028) agabe válasza Mogcaa (#28025) üzenetére


agabe
addikt

es az az aminek lennie kell...ami a dobozra, szamlara, garilevelre, teloban az akksi ala van irva?

(#28029) Mogcaa válasza ToMmY_hun (#28027) üzenetére


Mogcaa
aktív tag

olyat hol találok ami jó ? mert sammobile-n csak egyfájlosat találtam eddig.

agabe:
igen az :) egyszer már elmászott akkor visszaraktam az efs mappát és utánna jó lett az imei

[ Szerkesztve ]

(#28030) barnaki


barnaki
aktív tag

Sziasztok!

Most mi a helyzet a 4.0.4-el?

Most olvastam, hogy kiszivárgott a szoftver, de nem hivatalos, de letölthető és felrakható??

Teljes zavar van nálam.., az olvastam, hogy kb 1-2 hónapon belül lesz elérhető mindenkinek.

Most hogy van ez?

csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#28031) ToMmY_hun válasza Mogcaa (#28029) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

I9100XXLQ5_I9100OXALQ5_OXA.zip
A .pit fájlt ne használd benne, mert 8GB-os készülékhez való és volt olyan, akinél okozott gondot.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#28032) Rotate


Rotate
veterán

zseniális app, eddig a ringdroid-ot használtam, de ez jobbnak tűnik a videó alapján :)

Ringtonium

(#28033) Linkin


Linkin
senior tag

Vigyázzatok az LQ5-tel a Pdafanon két embernek is kicsinálta a telefonját
[link]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#28034) Mogcaa válasza ToMmY_hun (#28031) üzenetére


Mogcaa
aktív tag

oké köszi de ha nem használom a pitet az nem gáz a romnak ? vagy olyan szorosan nem tartozik hozzá?

Linkin
:S valami biztosabbat akkor tudtok ? ami 3 fileos?

esetleg ez ? link de az oldal alján mit magyaráz arról akinek icsje volt?
ja és a telenoros code részt nem akarja leszedni már vagy 3x próbáltam.
ha telenoros vagyok és a függetlent rakom fel az nem gáz gondolom vagy igen????

[ Szerkesztve ]

(#28035) Rotate válasza Linkin (#28033) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem nem az csinálta ki... nem lehet, hogy a hírhedt kernel bugról van szó, amikor wipe után tönkremegy a telefon?

(#28036) ToMmY_hun válasza Mogcaa (#28034) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Nem probléma, mert nem szükséges újraparticionálni akkor, ha nem változik a partíciók mérete. Tudtommal erre egyszer volt példa a GS2 történetében, de ez is csak rémlik. Ha tényleg biztosra szeretnél menni, akkor keresd meg a pit fájlt amit linkeltem a fórumba pár hozzászólással ezelőtt.

Megkerestem neked! :)

Szerk: Ha ennyire félsz ettől a romtól, akkor csak a modem részét tedd fel. :) Az biztos nem fogja kinyírni a telefonodat.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#28037) Mogcaa válasza ToMmY_hun (#28036) üzenetére


Mogcaa
aktív tag

ahha csak a modem használható külön? azt odin modem részébe berakom és kész ?

[ Szerkesztve ]

(#28038) ToMmY_hun válasza Mogcaa (#28037) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Az eddigi tapasztalaim alapján simán. Én szoktam ilyen módszerrel cserélgetni modemet és soha nem volt belőle probléma. Természetesen betallózod a modem nevű fájlt a Phone részhez és mehet.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#28039) mizu válasza Linkin (#28033) üzenetére


mizu
aktív tag

Szerintem ők piteztek. 2-szer is visszadobtam 4.0.4-et plusz tettem rá CF rootolt kernelt, aztán voltam 4.0.3-mon is (így 1 napon belül) és semmi gond. Szerintem mindenki hanyagolja a pit fájlt!

▫️ PH! FAN ▫️

(#28040) pzstm válasza mizu (#28039) üzenetére


pzstm
titán

mármint semenynire nem piteztél??? vagy csak azt a pit-et nem használtad ami benne volt csomagban?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28041) Mogcaa válasza ToMmY_hun (#28038) üzenetére


Mogcaa
aktív tag

esetleg ez? úgy emlékszem XXLPQ volt rajta eredetileg ebből is próbáltam az egy fileost de nem ment :S

ja nem bocs nem tudom leszedni de LPQ ból tudsz 3 fileosat?

[ Szerkesztve ]

(#28042) killmix


killmix
tag

Valaki használja a triangle away progit?
Csak egyszer kell megcsinálni az eltávolítósdit, hogy a háromszög ne jelenjen meg semmikor bootolásnál?
És az mi hogy "May unmount Sd card - reboot if so " ?
Utána le lehet törölni vagy nem érdemes ha nullázni is akarunk?( azaz csak ha nullázni akarok, akkor érdemes fennhagyni? )

(#28043) Rotate válasza Mogcaa (#28041) üzenetére


Rotate
veterán

ez az egyik legszarabb ICS rom, többet érsz az LQ5-tel...

(#28044) pzstm


pzstm
titán

a sima zip fájlos deodexed LQ5-öt dobta már fel valaki? :B
merjem-e full wipe után? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28045) ToMmY_hun válasza Mogcaa (#28041) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Nem tudok sajnos három fáljos másik romot ami már ICS lenne. De mondom, nyugodtan tedd fel a modem részt, attól biztosan nem fog tönkremenni a telefonod.

killmix: Ha egyszer lefuttatod, akkor csak a számláló aktuális állását nullázza le. Ha ezután Odin-nal custom kernelt raksz a telefonra, akkor ismét ott fog virítani a sárga háromszög és a számláló ugrik egyet felfelé. Azonban abban az esetben, ha cwm-en keresztül flashelgetsz romokat, akkor nem fog számolni.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#28046) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

Akkor csak modem :) megpróbálom és beszámolok majd köszi:)

[ Szerkesztve ]

(#28047) killmix válasza ToMmY_hun (#28045) üzenetére


killmix
tag

De most egy ideig salmanon leszek.
A számláló nem minden bekapcsolásnál növekszik, hanem minden új feltett romnál, igaz?
És ha egyszer lefuttatom, akkor a 3szög nem lesz ott a bekapcsolásnál sose , amíg nem cserélek romot, igaz?

Oks, ezt értem :)

Szerk.:
És az mi hogy "May unmount Sd card - reboot if so " ?
És nyugodtan használjam? Mert az xda-s topikban azt írja, hogy tégla lehet belőle.

De ezekre még nem kaptam választ :B :)

[ Szerkesztve ]

(#28048) lajki7 válasza pzstm (#28044) üzenetére


lajki7
senior tag

Nekem fent van. Teljesen jo:-) batran rakhatod

iPhone 11 Pro

(#28049) ToMmY_hun válasza Mogcaa (#28046) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Rizikó szempontjából az a legbiztosabb, ha csak a modemet teszed fel. Ha bátor vagy - amihez azért annyira nem is kell bátornak lenni, én 3x tettem fel ezt a romot, egyszer a 8GB-os pittel, utána kétszer a másikkal - akkor felrakod a romot az általam linkelt pittel vagy akár anélkül is.

killmix: A számláló minden Odin-nal flashelt custom kernelnél növekszik. Nem a felrakott romokat számolja, hanem azt, hogy mókolt kernel van-e a telefonon. Sima újraindításnál nem fog nőni a számláló és CWM-ből történő rom felrakásnál sem, sőt, gyári rom Odinnal történő felrakásánál sem!

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#28050) mizu válasza pzstm (#28040) üzenetére


mizu
aktív tag

Abszolút nem, elvégre nyomatékosították, hogy nem kötelező. Leaked cuccra inkább nem bíztam particionálást. :N

▫️ PH! FAN ▫️

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.