Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27601) kungzi válasza C.Brigante (#27597) üzenetére


kungzi
veterán

a kínai van fent? képet rakhatnál fel róla :D

(#27602) Zé_Mester válasza Rotate (#27574) üzenetére


Zé_Mester
őstag

én tegnap este fellöktem ezt az új 4.0.4-et, azóta folyamatosan megy a 3G, de nem szakadozik, sőt, még Viber-en is tudtam telefonálni, ami a korábbi romokkal elég izgalmas volt. szóval tetszik, ahogy látom az akkut is jobban "kezeli" (bár ez nálam még nem támpont, mert alig 1 hetes a telefon)
tegnap 4.0.4 frissítés előtt töltött fel teljesen, most 41%-on van, 18 óra akkuhasználat, 71%.os képernyő, folyamatos mobilnet + Viber, plusz 100%-os kijelző fényerő. ez így szerintem egészen baba.

a töltős dolog : most visszatettem töltőre, mert romolni akarok még, de ahogy nyomkodom közbe, nem venni észre hogy akadna, vagy hogy lassabban reagálna. megy minden gördülékenyen, ahogy kell. :))

[ Szerkesztve ]

(#27603) Rotate válasza Zé_Mester (#27602) üzenetére


Rotate
veterán

a töltős dolog az úgy néz ki, hogy lapoznék jobbra, de balra ugrik, vagy félig elhúzodik, majd visszaugrik, nehéz elmagyarázni, de eddig összes 4.0.3-nál jelen volt...

(#27604) C.Brigante válasza Rotate (#27598) üzenetére


C.Brigante
veterán

brutálisan jó az előző romokhoz képest!! mycsonál valami nem stimmel ha lagol, ez olyan mintha egy erősebb hw telefont használnék érzésre! érintés hibátlan, sms írásnál nincs lag :DDD
egyelőre ennyi pár perc után.

(#27601) kungzi: LQ5 képet minek tegyek fel??? ugyanolyan mint az összes többi 4.0.3 LoL

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#27605) zack válasza Zé_Mester (#27602) üzenetére


zack
nagyúr

Ezt a 100% fényerőt szerintem ne eröltesd. :U Könnyebben be fog égni a kijelző, cserénél meg nem biztos hogy hibátlant fognak beépíteni, szóval amennyire lehet kíméld.
Nem azt mondom, hogy ne használd erősebb fényerővel, de egy 60-70% és egy 100% fényerő között kisebb a különbség látványban, mint amennyit degradálódnak a szinek.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27606) Zé_Mester válasza Rotate (#27603) üzenetére


Zé_Mester
őstag

semmi ilyesmi. ha elhúzom akkor követi az ujjam, akadás mentesen vált a képernyők között.
megnéztem a beállításokon belül is ha belépkedek, hogy akkor történik-e valami, de semmi extra, folyékony minden :K

zack : okkey, köszi a tanácsot :))
az SGS-em mindig ilyen 50% körül volt, de ez olyan szép így.....meg még ugye új :D

dancsuri : igen néztem, hogy végre van %-os kijelzés, de elég idétlen, én azt hittem, hogy majd beleteszi a kis akksi ikonba, erre melléírja nagy kani betűkkel. így nem túl szép :F

[ Szerkesztve ]

(#27607) dancsuri válasza Zé_Mester (#27606) üzenetére


dancsuri
veterán

nálam is hibátlan + a beállításokban van % akku kijelzés

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#27608) Rotate válasza C.Brigante (#27604) üzenetére


Rotate
veterán

utálom a ezt a backupolós rombelakós mókát... mindig sokáig tart, sok a cuccom stb. :D

az aksi kijelzés szerintem jó van megoldva... de már ezt bámulom egy ideje :D

[ Szerkesztve ]

(#27609) Zé_Mester


Zé_Mester
őstag

nem fért már bele a szerkesztésbe, de most nézegettem ezt a fényerő dolgot és azt írta ki ez a kis hülye, hogy a fényerő automatikusan csökkentve a túlmelegedés elkerülése érdekében.
igaz most töltőn van és valóban elég meleg, de ez normális dolog ?
az SGS nem csinált ilyet, még szénné húzva se (bár ez 2 mag, de akkor is) :F

(#27610) ToMmY_hun válasza Zé_Mester (#27609) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Nyáron 34 fokban? Szerintem belefér. :) Azt azért hozzátenném, hogy nekem ilyet még nem sikerült kiíratnom vele, pedig volt már WiFi + töltés + multiplayer 3D-s játék egyszerre.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#27611) BDave válasza Zé_Mester (#27609) üzenetére


BDave
őstag

Hány fokos? 10? :C ;)

(#27612) hito válasza Zé_Mester (#27609) üzenetére


hito
nagyúr

Igen, normális, illetve nem, nem normális. S2 óta benne van a rendszerben, nekem előző i927 csinálta, de az azért mert ázott a telefon és zárlatos volt. Nem történt vele valami rendkívüli? Megoldás: akksi ki, fél óra pihi és mehet 100%-ra a fényerő.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#27613) Zé_Mester válasza hito (#27612) üzenetére


Zé_Mester
őstag

rendkívüli ? max az, hogy megvettem 1 hete és rá 2 órára már kapott is egy új romot.
ezen kívül semmi rendkívüli. :))

BDave : 11 ;)

ToMmY_hun : wáó, mekkora király vagyok :DDD

(#27614) Steven


Steven
addikt

nah felraktam 4.0.4 +root +mindent és hát kb semmi változás... a böngésző egyedül ami tényleg jobb lett de szinte mindegy mert a másikba akkora kaka volt hogy egy ideje chromot használok, jah és ami még változott a névjegyzék...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#27615) zack válasza Steven (#27614) üzenetére


zack
nagyúr

Ezek tök jó változások amiknek biztos hasznát fogom venni Opera Mobile és EXcontacts használatával. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27616) Steven válasza zack (#27615) üzenetére


Steven
addikt

jah és statusba 4.0.3 helyett 4.0.4 lett ;] :DD

amúgy elvileg elég sok minden lett javítva ha csak az alap gyári google romot nézzük szvl rontani elvileg nem ront:D

fontosabb pl a kamera elvileg bugos volt meg a home screen kirajzolása elvileg akadt

én igy rootoltam

[link]

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#27617) Rotate


Rotate
veterán

véletlenül nem találkozott valaki valahol az LQ5 külön flashelhető gyári kernelével?

(#27618) Linkin


Linkin
senior tag

Érdemes feldobni ezt a gyári 4.0.4-et jobb mint a VK?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#27619) Varszegig válasza Goldmen75 (#27580) üzenetére


Varszegig
veterán

Novában ez opció, ki/be kapcsolható, ezért ne cseréld le.

Ja más a dpi. Akkor semmi nem lesz jó:)

[ Szerkesztve ]

(#27620) Rotate


Rotate
veterán

reparttal raktam fel, mégis minden maradt a belső memórián... no akkor tolok még egy belső sd törlést...

(#27621) killmix


killmix
tag

Xda nem megy. :F

[ Szerkesztve ]

(#27622) zack


zack
nagyúr

Így rácuppantatok erre a 4.0.4-re? :)
Szerintem pár nap, és kint lesznek a főzelékek is.
Addig pont belakom a Wanam 12.2-öt, és utána jöhet a kukába dobás a 4.0.4 miatt... :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27623) BigT válasza zack (#27622) üzenetére


BigT
senior tag

és Wanam 12.2-vel maximálisan elégedett vagy? bug mentes nálad?

Samsung S7 edge

(#27624) xnace


xnace
őstag

Sziasztok

A körülbelül fél éves iPhone-os kicsapongásom után visszatértem a Samsungos frontra egy fehér S2-vel. Melyik ICS ROM-ot érdekes feltenni? Gyári, és custom is érdekel.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#27625) Rotate


Rotate
veterán

másnak is hülyén néz ki a dátum az zárképernyőn LQ5-ben?

Linkin:

egyelőre jó, de hát még nincs fenn semmi...

[ Szerkesztve ]

(#27626) Linkin


Linkin
senior tag

Milyen ez a gyári 4.0.4 mert látom hogy mindeki rakja fel csak nem merem felrakni nehogy elcsesszem a VK romomat :DD :DD
Rotate :Köszönöm a választ de érezhető valami változás?

[ Szerkesztve ]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#27627) zack válasza BigT (#27623) üzenetére


zack
nagyúr

Eddig hibátlan, bár még nincs fent 1 hete se.

Criskelo új romját senki se tette még fel?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27628) MunezXBK válasza Linkin (#27626) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

A helyedben egy jól belakott, stabil romot nem cserélnék le. :U

(#27629) Rotate válasza Linkin (#27626) üzenetére


Rotate
veterán

a belakott romhoz képest gyorsabb :D

(#27630) dancsuri válasza Rotate (#27620) üzenetére


dancsuri
veterán

a repart csak a rendszer particiót törli (azt a Kb. 2 Gigásat)

(#27626) Linkin

hogy rontanád el a VK romot?
CWM-be lemented azt a r4endszert és bármikor visszarakhatod

(#27629) Rotate

az hogy belakott vagy nem semmit nem számít
a felrakott cucc közöl csak azt használja amit elindítasz

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#27631) lajki7 válasza Rotate (#27629) üzenetére


lajki7
senior tag

Tudsz vakami kernelt a romhoz?:-/ mert en xda oldalon nem talaltam....

Sracok az uj LQ5.ben eltudjatok tavolitani az info szoveget a zarkepernyonel:-) nem kell bamulni h kell feloldani a kepernyot:-)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#27632) tamasgal válasza girnyau (#27525) üzenetére


tamasgal
senior tag

Resurrection Remix

Sziasztok igértem egy kis beszámolót a Remix romról.
Mindent amit írok azt a gyári Telenoros romhoz képest értsétek.

Kezdem a telepítéssel: Én ilyen szinvonalas telepitőt még nem láttam, a neve aroma. Egy csomó mindent megkérdez és gyönyörű a kidolgozottsága. Amikor végig megy az ember a beállitásokon (wifi, gmail, stb) szépen elkezdi a marketből az összes progit felrakni ami az előző romnál fent volt! ZSENIÁLIS!!!!

Én launchernek a Go-t használom (lementettem a Go beálitásait), így amikor kb 10 perc alatt mindent (a nem marketből telepített kalóz progikat persze nem) visszatelepített, nyomtam a Go-ban egy visszaállítást és így mindenel kész voltam kb 20 perc alatt!!!!

Beállítási lehetőségek: Gyerekek, mindent, az akku kijelzéstől az óra szinén és helyén a proceszor sebességén át a zárképernyőn keresztül MINDENT a magad igényei szerint lehet kialakitani. Pl, a hangbeállitásokat (hangszin, stb) meg lehet külön füleshez, hangszoróhoz, bt-on való lejátszáshoz külön adni. Szóval zseni! :DD

Müködési sebesség: Olyan síma és folyékony minden, hogy az eszem megáll. Ilyen síma rom még nem volt a telómon soha, Go-val a GB-s TW-re is ráver!!!

Akkuídő: Passz, mert folyamatosan nyomkodom, így ma már kellet egyszer töltőre dugnom.

Hiba: Eddig nem találkoztam sem laggal sem fc-vel. Szuper csak maradjon is így.

Egyszóval egy nagyon átgondolt, részleteiben is szuper, kiforrott rom ez.
Gratulálok az elkészitőinek! :C :C :C :C

(#27633) C.Brigante válasza Rotate (#27620) üzenetére


C.Brigante
veterán

elötte én csináltam egy kódost resetet és utána repart, törölt mindent!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#27634) gezatata válasza xnace (#27624) üzenetére


gezatata
aktív tag

1 esetleg 2 hozászolás vissza olvasásával már képben is lettél volna

[ Szerkesztve ]

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#27635) toto0569 válasza dancsuri (#27561) üzenetére


toto0569
addikt

ez a modem mehet Miui-ra is?

(#27636) MunezXBK válasza tamasgal (#27632) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nálam nem muzsikált jól, ment a levesbe.

(#27637) Rotate válasza dancsuri (#27630) üzenetére


Rotate
veterán

már hogyne számítana... egy csomó cucc fut a háttérben azokból amiket én telepítettem...

(#27638) Goldmen75 válasza Varszegig (#27619) üzenetére


Goldmen75
őstag

Apex került most fel, mivel novát nem tudom visszarakni...de ez jobbnak tűnik! Dpi marad! Ilyen kijelzőn ilyen bazi ikonok nagyon gáz nekem!

(#27639) dancsuri válasza lajki7 (#27631) üzenetére


dancsuri
veterán

[link]

(B)(#27635) toto0569(/B)
igen, de hogy jobb-e azt nem tudom

(#27637) Rotate
az android nem Win, hogy a háttérbe van progi az nem(biztos) hogy fut, sokkal inkább várakozik. és ha bizonyos időn belül nincs rá szükség a rendszer kilövi.
Már SGS1- en megbeszéltük, hogy ezzel nem érdemes foglalkozni igy a taskillerek használata is felesleges (majdnem hogy tilos)

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#27640) sheep válasza tamasgal (#27632) üzenetére


sheep
addikt

magokat érzed jól? 10fok? ;)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#27641) Rotate


Rotate
veterán

számomra rejtély, hogy miért vették ki már az LPW-ben is a státuszbáros fényerő állítást, de itt sincs az LQ5-ön... kár...

(#27642) toto0569 válasza dancsuri (#27639) üzenetére


toto0569
addikt

A DXLP9 meg van,majd akkor max azt visszarakom. Köszi :)

(#27643) Rotate válasza dancsuri (#27639) üzenetére


Rotate
veterán

csak akkor lövi ki, ha kell neki az erőforrás... attól hogy a procit nem bántja, a ramban kényelmesen elvan... tudom mi a helyzet a task killerekkel...

(#27644) killmix


killmix
tag

Csináltam biztonsági mentést Ti-Backuppal, mármint a felhasználói alkalmazásokról, illetve minden rendszer adatról. Én azt hittem, hogy két külön mappába teszi őket vagy ilyesmi.
Aztán próbálom áttenni sd-re, de nagyon hosszú ideig csinálja, ami nekem gyanús ugyanis nincs annyira sok alkalmazás feltéve. Mondom megállítom. Erre néhány van csak sd-n, a többi meg a belső tárhelyen. Gondoltam letörlöm akkor..... Sima fájlmenedzserrel nem lehet, csak a telóról tudtam letörölni, az sdről nem tudom hogy kell. Valaki help?
Ja és érdemes a biztonsági mentést sdre rakni, vagy gépre áttenni?

(#27645) ERPY


ERPY
őstag

Wanam pihizik, szal mostanában nemhiszem hogy lesz új update.

(#27646) dancsuri válasza Rotate (#27643) üzenetére


dancsuri
veterán

:R
A lényeg
mindegy mi van felpakolva, a "lemezkezelés" sebességén kivül semmi sebességcsökkenés nem "lehet"

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#27647) dancsuri válasza Rotate (#27643) üzenetére


dancsuri
veterán

csak 1x akartam

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#27648) Rotate válasza killmix (#27644) üzenetére


Rotate
veterán

rengeteg kicsi fájl van, azért lassú... ez mindennemű másolás/áthelyezésnél így működik, gépen is...

(#27649) dancsuri


dancsuri
veterán

ez igazi hozzáértő véleménye az I9100XXLQ5 - röl

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#27650) Linkin


Linkin
senior tag

Nálatok megy a kamera LQ5-en mert vannak akik panaszkodnak hogy nem megy

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.