Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26951) R2D20208 válasza Bela52 (#26950) üzenetére


R2D20208
addikt

Jöhet a teszt verda ! :DD

Minden magot érzek : 10 fok! Böngészőben gömbölyű ikon : 10 fok ! Telefon hardvere jobb lett : 10 Fok ! :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#26952) zack válasza Sanci789 (#26936) üzenetére


zack
nagyúr

Better Battery Calibration-t próbáltad? Töltsd fel teljesen 100%-ra, majd nyomj "calibration"-t, és ameddig lehet merítsd...10% alá ha lehet.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26953) C.Brigante


C.Brigante
veterán

mai nap eddig: 37fok :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#26954) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Sziasztok!
Erről valakinek vmi véleménye: Case Marine ?

(#26955) Tuninger


Tuninger
addikt

A segítségeteket szeretném kérni!

Wanamlite V11.8-as romom van és nagyon szeretem.

De szeretném kivenni az aksi %-os kijelzését. Egyfolytában azon aggódom, hogy milyen gyorsan merül, aztán mindig van még 20-25% benne este. Viszont pszihésen zavar, hogy "le fog merülni" holott eddig mindig bőven hazaértem vele.

Tudom, hogy a gyári romban nincs % kijelzés, de a Wanamlite által adott plusszok viszont tetszenek, így maradnék ennél.

(#26956) zso73 válasza girnyau (#26949) üzenetére


zso73
veterán

Ez cm 9 hibája. Próbáld màsik kernellel.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#26957) sgs123456 válasza Tuninger (#26955) üzenetére


sgs123456
tag

A systemUI-ban vannak az akku ikonjai. Vagy azt csinálod, h kiszeded mindet, photoshopban kitörlöd a számokat és úgy teszed vissza, vagy kiveszed egy olyan romból az ikonokat, amikben nincs %. Illetve felteszel valami kiegészítő appot, pl JkayDelux-ot. Azt hiszem, h azzal meg tudod változtatni.

(#26958) R2D20208


R2D20208
addikt

Na még egy S3 Rom ( nem Verdának :D )

Ez valami új?

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#26959) MunezXBK válasza R2D20208 (#26958) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nekem úgy tűnik, hogy új.

(#26960) Rotate válasza R2D20208 (#26958) üzenetére


Rotate
veterán

számomra rejtély miért akkora szám ez a sok S3 kinézetű rom :D ha S3-am lenne, az első dolgom az lenne, hogy másik launchert raknék, és amit lehet megváltoztatnék :D nekem nagyon nem tetszik :D a launcher tény, hogy jobb mint a miénk volt, de még mindig távol áll funkcionalitásban egy rendes launchertől :D

(#26961) R2D20208 válasza Rotate (#26960) üzenetére


R2D20208
addikt

Nem tudom, de sláger. Jobb ha ezt rakják fel, mint egy rendes S 3 - mas Customot, hogy tesztet írjanak nem ? :Y :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#26962) lafaty80 válasza R2D20208 (#26958) üzenetére


lafaty80
őstag

"If you came from a Gingerbread or AOSP Rom or if you use Stock Email, you MUST WIPE" :DDD

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#26963) adodaniel


adodaniel
őstag

sammobile-ról mindegy melyik xwlpg-t szedem le?

(#26964) C.Brigante


C.Brigante
veterán

xda dícsérik ezt az új argentin romot UHLPS valakinek tapasztalat innen?

LPG-t nem szedném le a helyedben, van jobb annál!

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#26965) Szelley válasza Sandormaster (#26954) üzenetére


Szelley
senior tag

Hát ez gyönyörű...sgs3-nál talán megoldható vezeték nélküli töltéssel, valamint bluetooth fülessel. Én egy fillért sem adnék érte :U

(#26966) adodaniel válasza C.Brigante (#26964) üzenetére


adodaniel
őstag

Melyik jobb?

(#26967) PaFec válasza R2D20208 (#26958) üzenetére


PaFec
aktív tag

Nagyon jó. Gördülékeny! Magyar nyelv nincs benne :-(

PaFec

(#26968) C.Brigante válasza adodaniel (#26966) üzenetére


C.Brigante
veterán

LPG-nél LPW de inkább próbáld ki amit fentebb írtam, általában javulni szokott az előző romokhoz képest! lpw, lpf, lpg relative régi romok.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#26969) pzstm válasza C.Brigante (#26964) üzenetére


pzstm
titán

wanam 12.2-ben is az van benne. Elég jófajta eddig tényleg. Reggel óta van fent ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#26970) C.Brigante válasza pzstm (#26969) üzenetére


C.Brigante
veterán

lehet ki kellene próbálnom! már egy jó ideje gyárit használok de bevallom őszintén ez is okoz néha meglepetést, uh. nálam megdőlt az elmélet miszerint a gyári rom stabil.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#26971) mycso válasza Szelley (#26965) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Erről az jutott eszembe, hogy kimegyek a konyhába, betekerem folpackal, utána meg egy széles ragasztóval leragasztom, aztán jóság van.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#26972) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Hali

szerintetek melyik a jobb böngésző: ICS gyári, vagy chrome?

(#26973) Szelley válasza mycso (#26971) üzenetére


Szelley
senior tag

remélem csak vicc hogy ennyibe, vagy ennyibe kerül ! :Y
Pszihonaranc: Ezt neked kell eldöntened :) Én Operát használok, számomra még nincs olyan fejlett a Chrome hogy leváltsa!

[ Szerkesztve ]

(#26974) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Kezdek idegbajt kapni ettől a V4-től. Most már biztos, hogy össze lett csak dobálva.

Melyik az a rom, ami hasonlít rá és megbízható?

Kipróbálom ezt a HydroH2O-t.

[ Szerkesztve ]

(#26975) mizu


mizu
aktív tag

Addig beszéltetek a battery modról, hogy rászántam magam. :) A Salman ROM nem nyerte el a tetszésemet, mert valóban bugos és nem ad annyi pluszt, ami miatt feláldoznám a stabilitást. Sőt talán utóbbi a legfontosabb mindenek előtt. A Salman százalékos, zöld akku ikonja viszont tetszett. Ugyanakkor az ikonok is egész pofásak - letisztultabb hatást keltenek. A launchert nem akartam piszkálni, ennyi dizájnbeli változás bőven elegendő. Szóval ellentétben a cserélgetőkkel, lassan 2 hete vagyok salesale 1.0-ás XWLPG NeatRomLite-ján (amit jómagam is elég keményen megcsonkítottam) az alulfeszelt Phenomenal 5.5 kernel társaságában és azt kell hogy mondjam: naggyon baba a rendszer. Stabilitási gondok nincsenek (mint pl. nem ébred fel a teló vagy fagy/kilépeget dolgokból) sosem voltam "nem elérhető". kop-kop
Akinél a jó üzemidő a legfontosabb szempont és bírja a gyári TW felületét azoknak bátran ajánlom az iménti kombináció (ROM+kernel) kipróbálását.

▫️ PH! FAN ▫️

(#26976) Skynet258 válasza Pszihonaranc (#26972) üzenetére


Skynet258
veterán

Nálam Chrome. Aláírásodban lévő kérdés miatt meg küldtem Pü-t. :D

https://geekpulse.hu

(#26977) Pszihonaranc válasza Skynet258 (#26976) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

És szerinted miben jobb a chrome? Azon kívül hogy beszinkronizálja az előzményeket és a nyitott ablakokat?

Vagy kérdezhetném úgy is, hogy miben gyengébb a gyári :))

[ Szerkesztve ]

(#26978) Skynet258 válasza Pszihonaranc (#26977) üzenetére


Skynet258
veterán

Hát, az említett sync nálam már önmagában elegendő, ha tehetném, az idegrendszeremet kötném a netre. :D Nem vagyok ám akkora kocka, nem azért, csak kicsit nagy falatokban eszem az infót. :D De igazából nyomogasd pár napig ezt, pár napig azt, aztán ami jobban kézreáll, azt használd. Ezek olyan kérdések, amiket minden felhasználónak magának kell kitapasztalnia. Nálam Chrome, nálad meg lehet a gyári lesz a jobb. ;)
De hogy valami értelmeset is próbáljak válaszolni, a Chrome nálam egy hangyányival gyorsabb és kezesebb.

https://geekpulse.hu

(#26979) pzstm válasza Pszihonaranc (#26977) üzenetére


pzstm
titán

Chrome fogyasztasa viszont kicsit jobb. Nincs benne flash ugyanakkor

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#26980) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

okés, köszi srácok, akkor tesztelgetem azt amelyik jó az jó :D

(#26981) adodaniel válasza C.Brigante (#26968) üzenetére


adodaniel
őstag

Az argentín romban van magyar nyelv? Arra gondolsz, nem?

(#26982) lajki7 válasza MunezXBK (#26974) üzenetére


lajki7
senior tag

Nekem mst erdekes 1napja hibatlan:-) leszamitva azt hogy lockscreenre nem lehet csak ugy hatteret rakni...csak galleriabol:-\ valami zip.et felraktam cwmbol aztan stabil lett:-/ majd mondom melyiket.

iPhone 11 Pro

(#26983) MunezXBK válasza lajki7 (#26982) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Már mindegy, ment a lecsóba...Hydra is. Goa viszont eddig 10 fokos. :C :DDD

(#26984) Szelley válasza lajki7 (#26982) üzenetére


Szelley
senior tag

megy a smooth rajta? :DDD :DDD

(#26985) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Helló! Nem volt netem, valami új, miről maradtam le...?

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#26986) rb26dett


rb26dett
aktív tag

Hali! Érdeklődnék hogy most már érdemes-e ICS-re váltanom 2.3.4-ről? Akkoriba nézegettem a fórumot amikor megérkezett, aztán sokan írták hogy rosszabb, lassabb meg eszi az aksit mit tudomén miket, érdeklődnék hogy azóta jött ki gyári szoftver ami már jónak titulálható?

(#26987) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Ma felraktam a Miui V4 2.6.22-t, és nagyon király, csak azt nem értem, hogy miért fagyott meg random módon 3-szor is??? Kaksi ez a rendszer, vagy ha rádobnék egy siyah 3.3.2-t, akkor az megoldaná a problémát?

(#26988) sheep


sheep
addikt

hi
holnap reggel viszem szervizbe a telefont, kijelzőcserére (beégés).
Sárga háromszöget és root-ot szeretnék eltüntetni, de valamit nem értek:
ha odinnal felrakom a gyári romot attól a háromszög még megmarad? Azt külön el kell tüntetni? Ez nem teljesen világos nekem, nem szeretnék elcseszni valamit
köszi
(illetve nincs vmi egyszerűbb módja az unroot-háromszög eltüntetésnek, csak az odin?)

Munez:
mármint mit nem kéne? :)

Nggabi:
ja oks, köszi

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#26989) MunezXBK válasza sheep (#26988) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Sárga háromszöggel nem kéne. :D

(#26990) nggabi válasza sheep (#26988) üzenetére


nggabi
nagyúr

szerintem először eltünteted a háromszöget és utána raksz gyári romot.

"szenyor dzsíííí"

(#26991) Pszihonaranc válasza sheep (#26988) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

hát, ha csak a háromszög nyomja a lelkedet akkor triangle away
de szervizhez unrootolni kell, amit én sem tudom hogy hogy kell :F

(#26992) mZoleee


mZoleee
senior tag

titanium backup-al letudok mindent menteni 1-2 kattintásra a telóról? gondolok itt sms-ek + minden telepített programom (azok is amik nincsenek szinkronizálva play-el), mert wanamlite volt fent eddig de most váltanék Ressu-ra és kellene neki full wipe..

vagy esetleg valakinek van jobb ötlete? :)

(#26993) edgelaszlo válasza sheep (#26988) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

1hsz, jól le van írva, ugorj neki újra, sztem pikk-pakk megvan

#26992) mZoleee: Titanium frankó de az sms-ekhez használj ülön programot...ja, és az új romnál csak az appokat állítsd vissza, rendszerbeállításokat ne...

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#26994) nggabi válasza Pszihonaranc (#26991) üzenetére


nggabi
nagyúr

ezért is rakod fel a gyári romot. :)

"szenyor dzsíííí"

(#26995) Land


Land
veterán

Az a PowerAmp sara, hogy ha zenehallgatás közben írnak Viberen akkor a "biggyogás" miatt leáll a zene, majd újraindul? Eléggé idegesítő és ilyen nem volt régebben.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#26996) zack válasza mZoleee (#26992) üzenetére


zack
nagyúr

Sms-t tudtommal nem tudsz menteni vele, erre külön progi kell. Progik adatainak mentésére hibátlan.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26997) nggabi válasza zack (#26996) üzenetére


nggabi
nagyúr

de lehet.[SMS/MMS BEÁLLÍTÁSOK] Üzenetek asszem ez az :)

"szenyor dzsíííí"

(#26998) lajki7 válasza MunezXBK (#26983) üzenetére


lajki7
senior tag

Eggyik sem tetszik neke az a baj:-\ csak ez a hullajtar salman:-D EZEN UGY MEGY A SMOOTH MINT SEMMI MASON xddddd

iPhone 11 Pro

(#26999) zack válasza nggabi (#26997) üzenetére


zack
nagyúr

De valaki mintha mondta volna hogy erre jobb külső progi. :U Nem is olyan rég volt ez téma, ami abból indult ki ha jól emlékszem, hogy valakinek gondja volt a restore-ral.

Resurrection rommal valahogy nem tudok azonosulni. :F Nincs vele gond eddig, de olyan ocsmány a tárcsázó része, hogy ennél rondábbat kétlem hogy össze lehet dobni. :(
Tehát ezzel most nincs működésbeli gond, de számomra nem az igazi sajnos.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27000) nggabi válasza zack (#26999) üzenetére


nggabi
nagyúr

nekem még sose volt ezzel problémám de lehet. ha csak az adatokat állítod vissza sztem okés...

olyan régóta azért nem olvasom a topikot :D csak amióta fokban mértek ;]

"szenyor dzsíííí"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.