Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#920) e-newsee válasza sxxorp (#913) üzenetére


e-newsee
addikt

Hát igen. A nagy részével egyetértek magam is.
Egyébként én is soknak tartom a 70ezres árat, nem is fogom annyiért megvenni.
Azért mégiscsak egy használati tárgyról van szó, amivel alapvetően telefonál az ember.
Meg néha emilezik, meg internetel, de azért ez csak egy telefon. Tudni kell, hol a helye.

Senkit nem akarok megsérteni, előre mondom, de a saját környezetemből kiindulva, kevesen vannak a 100e forint, vagy afeletti telefonok vásárlói közül, akik ténylegesen kihasználnák az előnyeit. A legtöbb ember (mondom, az én ismerőseim közül) inkább státusszimbólumnak veszi meg a 130.000-es arc-ot mondjuk, vagy a még drágább iPhone-t.
Viszont van egy ismerősöm, ő elhivatott Apple fan, és ki is használja. Teszterek fejlesztésben dolgozik a srác, és az egész otthoni-vállalati-mobil élete össze van szinkronizálva az iKütyükön keresztül. Na ő arra használ egy okostelefont, amire az leginkább való. Jegyzetel az iPhone-ján valamit, ami folyamatosan letárolódik az otthoni szerverén. Gyakorlatilag nincs szüksége pendrivera, nincsenek duplikált adatai. (és most nem a biztonsági mentésről beszélek, természetesen RAID-be nyomja a szerver). Egyébként szerintem, amikor a gyártók kifejlesztették az "okostelefont", hasonló szándékok vezérelték őket. Kombinálták a PDA-t a telefonnal. :)

Na de most már nagyon-nagyon off vagyok, bocsánat is érte, vissza is kanyarodom a mini köré. Szóval ennyi pénzért nekem sem kell, és én is előbb ragasztanám bele az akksit pillanatragasztóval, minthogy feltegyem a türkíz hátlapot. :DD
A billentyűzetnél viszont csak azért szeretném a magyart, mert tök mindegy, hol, hány ujjal gépelek, de megszoktam, hogy ha Z-t akarok írni, akkor a felső sor felé kell mozdulnom, ha Y-t, akkor meg az alsó felé. Persze, hogy át tudok állni, semeddig sem tart, csak néha biztos összekeverném a kétféle kiosztást, amikor sietve gépelek hol az egyiken, hol a másikon. :)
Na de mindegy, ezen szerintem többet ne túrázzunk. Valahogy mindenképpen megveszem előbb-utóbb, igen nagyon rettentően tetszik, még az én viszonylag vastag ujjaimmal is egész jól használható volt, amikor megpiszkáltam a T-pontban tegnap. :D
És szerintem egyáltalán nem vészes a mechanikája sem, láttam ennél sokkal drágább telefonon sokkal gagyibb csúszkát is. Respekt a SonyEricssonnak, jó cuccot terveztek.
:R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.