Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) Lajdzsi válasza ko9 (#1899) üzenetére


Lajdzsi
tag

És úgy kényelmes a használata?
Kézre-esik, jó tartani, hangszórók, mikrofonok jó helyen vannak?

(#1902) ko9 válasza Lajdzsi (#1901) üzenetére


ko9
addikt

Szerintem piszokkényelmes tartani, meg telefonálni vele. Beszélgetőpartnereim néha egy kis ciripelésről panaszkodtak - hozzájuk is beszélt a bogár.
De amúgy ez szerintem egyéntől függ, nekem nagyon kézre esik benne minden.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1903) Lajdzsi válasza ko9 (#1902) üzenetére


Lajdzsi
tag

Okké, köszönöm.
Lehet, hülyén hangzott a kérdésem - de a telefonálási pózról, ha így értitek mire gondolok... sose készítenek videót. Csak a menüt lapozzák át, böngésznek, stb. :B
A tücsöktől meg nem félek, állatbarát vagyok, ha pókot kell fognom (barátnőm retteg tőlük) akkor is csak kiteszem őket az ajtón túlra.

[ Szerkesztve ]

(#1904) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Ma (kora délután) megpróbáltam felhívni néhány Vodafone boltot, hogy van-e már belőle bemutatópéldányuk: 5 bolt fel sem vette, 1 lecsapta..

(#1905) sdd2 válasza Kobaljov (#1904) üzenetére


sdd2
veterán

A dunakeszi-i auchanban lévő voadboltba ki van rakva egy fekete mini pro.Nem hallottam benne ciripelést bár zajos volt a környezet :( :(

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1906) e-newsee


e-newsee
addikt

Két kérdés a mini pro tulajokhoz:

Az egyik, hogy hívás közben működnek a fizikai billentyűzet számgombjai? Vagy ha nem, akkor hogy lehet elővarázsolni egy numerikus billentyűzetet? Csak azért érdekel, mert az ember időnként automata ügyfélszolgálatot is hív, és ott ugye a "Nyomja meg az X gombot!" felszólítás gyakran elhangzik.
A másik, hogy szintén hívás közben van olyan lehetőség, hogy egy gombnyomásra/érintésre kihangosítsuk a telefont?

Köszi a válaszokat!

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1907) Kobaljov válasza sdd2 (#1905) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Köszi! Az kicsit kiesik, de akkor van esély rá, hogy máshol is van

(#1908) ko9 válasza e-newsee (#1906) üzenetére


ko9
addikt

1. Bal alsó sarok hivás közben - Numerikus gombok
2. Bal felső sarok - Kihangositás.

sdd2: Arra gondoltam, hogy igy esetleg lehetne "AntiTücsökKommandót" tartani, hogy megnézni a boltokba, hogy hogyan működik az SE rovartalanitása. Csak ezzel van egy probléma. Ha tényleg nincs benne tücsök, akkor se tudod meg, hogy hanyadik heti, mert ha leveszed a hátlapot, bekapcsol a riasztó. :U Esetleg ha barátságosabb az eladó, vagy a biztonsági őr, akkor megkérheted őket, de erre nagyon kicsi az esély.

Mondjuk azt meglehet csinálni, hogy befogod a mikit, felveszel vele egy kis videót - mivel belső eredetű a zaj - és átkékfogazod magadnak.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1909) krisztian112 válasza ko9 (#1908) üzenetére


krisztian112
senior tag

Én kisvárdai vagyok. Itt a tesco-ban van egy mini pro kiállítva. Holnap megnézem van-e benne tücsök.:D

Huawei P10 lite

(#1910) sdd2 válasza ko9 (#1908) üzenetére


sdd2
veterán

Próbáltam de nincs benne kártya és nem vett föl videót.Így nem tudtam nektek ide hozni :(((

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1911) ko9 válasza sdd2 (#1910) üzenetére


ko9
addikt

Tényleg, óhogy a drótos... Nem is folytatom... :W

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1912) sdd2 válasza ko9 (#1911) üzenetére


sdd2
veterán

Hát igen.A cedarral meg hiába csinálok videót nem fog hallatszani.Mert hallottam volna.Jó fülem van.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1913) sir fg válasza sdd2 (#1905) üzenetére


sir fg
aktív tag

Én hétfőn az Allée-ban láttam Újbudán, már nem emlékszem, melyik szolgáltató boltjában. Konkrétan akkor szembesültem vele, hogy van új Mini Pro :) De pl. az Árkádban egyik boltban sem volt kirakva új Sony ericsson (talán csak Arc), sőt, az ottani Media Markt-ban sem volt.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#1914) axioma válasza ko9 (#1908) üzenetére


axioma
veterán

T-s szervizes/telefonajanlos emberke mondta, hogy naluk be vannak ragasztva(!) a hatlapjai a bemutatotelefonnak, nem tudta leszedni (az eppen egy ARC volt).
Megvettem egy Blade-et, br. 20e. Nem egy kategoria, de legalabb alig kell rafizetnem az E51-re, addig is van egy elfogadhato androidom, es bo egy ev mulva meg ujra lesz flottas keszulekvasarlasom me'g kedvezobben. Egy ideig me'g maradok azert, foleg kivancsi vagyok mikor lesz Mini Pro-bol telenoros...

(#1915) sdd2 válasza sir fg (#1913) üzenetére


sdd2
veterán

Különben a Pólusi MediaMarktba ki van rakva az összes új SE csak nincsenek bekapcsolva. :(((

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1916) e-newsee válasza sdd2 (#1915) üzenetére


e-newsee
addikt

Kapcsold be őket! :) Vagy nincs bennük akksi sem?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1917) sir fg válasza e-newsee (#1916) üzenetére


sir fg
aktív tag

Ilyenkor ha van is bennük, de nincs USB bedugva, mint jobb helyeken, és már X hete le vannak merülve...

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#1918) Kobaljov válasza e-newsee (#1916) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Lehet nincs, ha jól emlékszem múltkor én is találkoztam egy nem be bekapcsolható telefonnal vagy a West Endben vagy a Pólusban + az X10 Mini Pro is úgy volt kitéve (80K-ért..), hogy nem lehetett szétcsúsztatni, mert egy pántal át volt kötve

(#1919) ko9 válasza Kobaljov (#1918) üzenetére


ko9
addikt

Biztos nehogy letörd a kijelzőt és elfuss vele :DD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1920) sir fg válasza Kobaljov (#1918) üzenetére


sir fg
aktív tag

Én mobilszolgáltatóknál a régi X10 mini pro-t, meg most az újat is meg mindig úgy láttam, hogy összecsukni nem lehetett - a kijelző hátoldalára volt rakva a lopásgátló. Bár ez még mindig jobb, mintha kinyitni nem lehetne.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#1921) Colani


Colani
tag

ez a kibaszott forum sem szól másról mint a motorola defys ,hogy 1 kibaszott témáról bveszél mindenki...ott a hangszóró volt a ludas itt a ciripelés....
aki azon gondolkodik vegyen e az vegyen akinek meg meg van és ciripel és nem tud vele élni az dobja a picsába...ez a magyar nép csak a siránkozás..mindig a dolgok rossz oldalát nézzük semmi pozitiv hozzáállás....

szép estét mindenkinek inkább olvasom az xda-t....még ha nem istudok angolul akkor is :D :D :D :D

(#1922) Kobaljov válasza Colani (#1921) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Hajrá

(#1923) McCann


McCann
tag

JAJJ, CIRIPELÉS, JAAAAAAAAJJJJ!!! :DD :DD :DD

Washburn px-solar 170 c, man. Yeah.

(#1924) sxxorp válasza Colani (#1921) üzenetére


sxxorp
őstag

Remélem a stílusodért kimoderálnak magyaros taplóka, jó szórakozást az XDA-n: [link] :D

(#1925) ko9 válasza Colani (#1921) üzenetére


ko9
addikt

Még ha csak a magyarok vetnék fel a hibát :U
Mellesleg köszönjük az építő jellegű kritikát, 2 percet vettél el a telóm életéből :C :R
Mellesleg talán a Defynél volt valami "ilyesmi" csak ott épp a kameralencs szinét kellett árgus szemekkel figyelni.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1926) Colani válasza sxxorp (#1924) üzenetére


Colani
tag

anyukádat illesd jelzőkkel és remélem megesz a penész hogy most akkor van ciripelés vagy sem???? :DD :DD :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#1927) Rhamonis


Rhamonis
csendes tag

tegnap óta énis lelkes mini pro tulaj vagyok, zsír egy kütyü :P most lóg a töltőn reggelig aztán nyúzom egy picit :) első andro telóm, szóval mit töltsek le rá elsőként amit ténylegesen érdemes ? tippeket kérnék köszönöm és üdv all ;]

GO MAGIC !!! Old ways....

(#1929) GegeWarrior válasza Rhamonis (#1927) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Itt megtalálod a hasznos progik listáját, jó telefonozást :)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#1930) ko9 válasza Rhamonis (#1927) üzenetére


ko9
addikt

Üdv!
Megnéznéd, hogy hanyadik heti? Az akksi alatt van egy matricán, 11W33 vagy valami ilyesmi.
Köszönjük :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1931) Colani


Colani
tag

az enyém 11W30...az rossz vagy jó??

szép napot

aztán utánna olvastam...köszi tudom a választ

[ Szerkesztve ]

(#1932) Rhamonis válasza GegeWarrior (#1929) üzenetére


Rhamonis
csendes tag

köszöntem ;-)

GO MAGIC !!! Old ways....

(#1933) Rhamonis


Rhamonis
csendes tag

A moxier mire való? Erre nemjöttem még rá :-/

GO MAGIC !!! Old ways....

(#1934) csoe válasza Rhamonis (#1933) üzenetére


csoe
tag

Nagyon jó vállalati levelezőprogram. Céges Exchange rendszerrünkkel hibátlanul működik, és pofon egyszerű a kezelése is.

(#1935) deakferenc75 válasza krisztian112 (#1909) üzenetére


deakferenc75
tag

Jé, én is kisvárdai vagyok.De jó már nekünk :D

[ Szerkesztve ]

(#1936) HEKIT99


HEKIT99
csendes tag

Néztem pár videót amit a telefon vett fel, szerintem nagyon zavaró a hang.
Ha telefonálás közbe is hallani akkor szerintem nagyban rontja a telefonálás minőségét..

(#1937) mrlujoak válasza HEKIT99 (#1936) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ha jól megfigyeled, akkor a tesztben felvett videóban is ott a zaj - ellenben a kritikus Bog nem észlelt beszélgetés közbeni zavaró zajt...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1938) benjonino válasza ko9 (#1895) üzenetére


benjonino
tag

Még sosem volt IEM fülesem, ezért egy kicsit parázok is tőle, hogy nem fog-e zavarni, de tudom, hogy jobb hangminőséget produkál, mert nagyon megszűri a külvilág zajait.
Egyébként a felső pánt nélküli fülkagylóba helyezhető fülesektől is féltem, és olyan remekül megszoktam, hogy már nem vennék klasszikus fejhallgatót. Egyedüli bajom velük, hogy télen a nagy hidegben kicsúszik a fülemből.
Szóval kell egy esélyt adnom az agyba-dugós IEM füleseknek is.

(#1939) benjonino


benjonino
tag

Még egyszer megkérdezem ezt, mert nem válaszolt senki:
Az viszonylag kis (480x320-as) felbontás és az átlagostól eltérő oldalarány nem korlátozza be a market-en található, és használható programok számát?

[ Szerkesztve ]

(#1940) sxxorp válasza deakferenc75 (#1935) üzenetére


sxxorp
őstag

ott születtem 75-ben:)

Srácok, némi előrelépés az ügyben, elképzelhető, hogy a hólabda-effektus érezhetővé vált
"Kedves sxxorp!

Köszönjük, megkaptuk a készüléket és a részletes hibajelenség leírást. A videofelvételeken észlelhető statikus zajt tudtuk reprodukálni a beküldött és más tesztkészülékeken is. A többi fórumra beírt bejegyzéseddel együtt a problémajelentést továbbítottuk a készülék fejlesztő csapatnak, akik már vizsgálják a hibajelenséget, és amint lehet az egyes fórumokon, SE blogon vissza fognak térni a válasszal. Mint a Sony Ericsson magyarországi képviselete elkötelezettek vagyunk amellett, hogy az eset megoldásra találjon, és fogunk közvetlenül is tájékoztatni a fejleményekről.
Nagyon köszönjük aktivitásodat a fórumokon és blogjainkon, fontos számunkra, hogy minél több őszinte visszajelzést kapjunk termékeinkről.
Továbbra is igyekszünk rászolgálni a bizalmadra.
A készüléked a mai nap folyamán átveheted a szervizben, erről ők is fognak értesíteni telefonon keresztül.

Üdvözlettel,
Sony Ericsson"

Hívást még nem kaptam, ez is valami, de ez még ígéretesebb:

""finally got a satisfactory answer from sony ericsson:
"We regret to inform you that there really are problems with this model. The aforementioned problem has been escalated and we are already working on an appropriate solution. Whether these is going to happen in the form of an update or a revision in the hardware, we can not tell you at the moment. But this will soon be the case.", azaz:
"Végre sikerült kielégítő választ kapni a Sony Ericsson-tól:
"Sajnálattal tájékoztatjuk Önt, hogy valóban vannak problémák ezzel a modellel. A fent említett probléma már eszkalálódott, és már dolgozunk a megfelelő megoldáson. Hogy ez frissítés vagy a hardver felülvizsgálata formájában fog történni, nem tudjuk még megmondani ebben a pillanatban. De ez hamarosan bekövetkezik. "

Egyéb jelentős aktualitások itt: [link]

@mrlujoak, HEKIT)): van, amikor szünetet tartotok a beszélgetésben. Akárcsak a videonál, ha elnyomja valami nem igazán hallható, és ez kevésbé zavaró, halkabb. Az egész zörejnek a nem a megnyilvánulása annyira durva - hanem, hogy szinte állandóan ott sistereg, mint egy zárlatos Hegylakó...
@benjonino: én az elődről érkeztem (240x320), még ott is elég kielégítő volt a market kínálata, ez a méret teljesen elfogadott a marketen, nem biztos, hogy minden megy, de még a kisebben is mindig találtam megoldást (van, ami konkrétan érdekel?)
(az IEM-től én is nagyon tartok, az egyik fülemből kiesett, a basszus nem volt olyan jó, túl mélyre kell benyomni, az hagyományos is túl közeli, nemhogy ez... de még napirenden van)

[ Szerkesztve ]

(#1941) krisztian112 válasza sxxorp (#1940) üzenetére


krisztian112
senior tag

Hálistennek, hogy már vizsgálják jelenséget:D Legalább minél hamarabb dűlőre fog jutni, hogy mi lehet a sisterség oka. Én is még egyelőre várok a vásárlással, október végén jár le a hűségem, addig elvagyok az ace-el:D

Még annyit, hogy ez a 320x480as felbontás az egyik legerterjedtebb, (meg a 480x80) ugyanis ezzel a felbontással jött ki az első androidos teló a G1. Szóval mindent megtalálsz a marketen.

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#1942) sniphoe válasza sxxorp (#1940) üzenetére


sniphoe
aktív tag

"He found out that noise disappears when CPU load is equal 99% (at any CPU speed)."

Akkor csak terhelni kell és kész.. :DDD

Komolyra fordítva: Ha ezt az ügy végigmegy, akkor sokan hálásak lehetünk majd neked.

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#1943) DrJános válasza sxxorp (#1940) üzenetére


DrJános
aktív tag

Őszintén megmondom, hogy nem hittem, hogy ez ügyben sikerülhet valamit elérni, de sikerült gratulálok. Aktív részvételed rengeteg mini pro tulajon segít majd :D :C :R

Más: Az IEM-az mi?

[ Szerkesztve ]

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#1944) RoMix85


RoMix85
aktív tag

Sziasztok
Tegnap én is megvettem ezt a csodát, függetlenül, 1 év garral (bolti) nem tudom ez mennyit fog nyomni a latba...

w29 a vége a modellszámnak, ott hallgattam, de semmi tücsök... itthon már volt.
Ez ha nem figyelem koncentrálva, észre sem vettem csak videózásnál, fedlap nélkül. Mindegy is
Engem viszont jobban aggaszt az, hogy ma levettel töltőről,és 5és fél óra telt el azóta, mégis a 100%-ból csak 89% van úgy hogy 1db kb 1perces hívást kezdeményeztem SEMMI MÁST nem csináltam, le volt téve asztalra:( szerintetek ez normális?

(#1945) benjonino válasza sxxorp (#1940) üzenetére


benjonino
tag

Köszi a választ!

Gratulálok a Sony-nál elért eredményhez az ügyben mutatott aktivitásodért!
Beleolvastam a tegnap éjjel általad belinkelt XDA fórumba ma délelőtt, de ott sem volt érdemleges eredményről semmi hír. Erre kicsi hazánkból elindul egy kezdeményezés egy nemzetközi óriásvállalat felé? Szinte hihetetlen. :Y

(#1946) benjonino válasza RoMix85 (#1944) üzenetére


benjonino
tag

Bár senki nem vetette fel, de szerintem ha a hallható zaj elektrosztatikus eredetű, akkor a fogyasztásra is hatással van.

Magyarán a tücsök zabálhatja az akksit is.

(#1947) e-newsee válasza csoe (#1934) üzenetére


e-newsee
addikt

Erre én is rá akartam kérdezni, hogy a működik-e megfelelően, és örömmel hallom, hogy igen.

@mindenki: Egyre jobban tetszik a kütyü. Ma voltam egy vodkásnál, megnyomkodtam kicsit a cuccot. Bekapcsolni ugye nem tudták, de ami nagyrészt érdekelt, arra választ kaptam. Számomra teljesen megfelelő a billentyűzet, jók a nyomáspontok, még az én elég vastag ujjaimnak is, és a felső gombsor távolsága a kijelzőtől sem okoz különösebb problémát. Örömmel hallom, hogy van előrelépés a ciripelés ügyben. Az üzletben meséltem róla az eladó srácnak, hogy van ilyen gond, és a fórumok elég komolyan nyomják a SE-t, hogy lépni kellene. Azt mondta, eddig nem sok darabot adtak el, és nem hozta vissza senki ilyennel, de - és most jön a számomra meglepetés - felfirkálta magának egy cetlire, hogy "ciripelés a jacknél", és azt mondta, ha legközelebb valaki ilyet vesz, akkor az üzembe helyezésnél meghallgatja. Na most nyilván a vásárló erről nem fog tudni, mégis csak el kell adni a kütyüt. :) Az viszont haladás, hogy érdekelte a probléma, vagy legalábbis úgy tett. Én optimista vagyok. :)
Mesélt még annyit, hogy régebben asszem valamelyik Motorolánál is volt olyan eset, hogy a billentyűzet világítása adott ki hangot. Arra akkor a gyártó azt nyilatkozta, hogy a billentyűzet háttérvilágításának az erősítő áramköre adja ki a hangot, és hogy az élettartamot ez nem befolyásolja, meg mivel nem "high-runner"-ről (nagy mennyiségben eladott vezértípus) van szó, nem fognak javítani rajta. Remélem a mini pro nem esik ebbe a hibába.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1948) RoMix85 válasza benjonino (#1946) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Én nem tudom hogy befolyásolja e az a tücsök, de rajtam kívűl ki jelezte még az akku drasztikus csökkenését? Vagy csak szerintem drasztikus? Voda 845 ös telómban is 1200mAh akku volt de azért még nyúzzással is tovább ment mint 2 nap, ez meg ha így folytatja, hozzáérés nélkül lesz 1, másfél nap:(

Nem tudom mit tegyek. Maga teló az kib@szottul tetszik pláne 845 után:D rendesen érezhető a gyorsaság.

(#1949) Lajdzsi válasza RoMix85 (#1948) üzenetére


Lajdzsi
tag

Sokkal gyorsabb processzor, komolyabb kijelző, billentyűzet világítás, led - ezek mind jobban eszik az akkumulátort. Szerintem ne hasonlítsd a kettőt egymáshoz üzemidő szerint.

(#1950) GegeWarrior válasza sxxorp (#1940) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Gratulálok a sikerhez, lassan izzítom a zsetont rá :D:D:D

[ Szerkesztve ]

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.