Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Sztif


Sztif
aktív tag

Tényleg ütős lett. Lehet le kéne cserélni az X10 mini pro-t erre?!?!
Bár egy ideje, mióta SE hozza ki ezeket az új telefonokat, egyszerűen nem tudnék dönteni, melyiket válasszam - Mini/Mini Pro, Ray, Neo, Arc...
Egytől egyik tetszik. Nem csak külsőre, hanem már végre hardveresen is jók.
1éve a középkategóriában botrányos telefonok voltak, csak az X10 minik tetszettek.

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#152) JR.CSé válasza Sztif (#151) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Szerintem elég egyszerű a döntés.Azt kell megvenni amelyikre tellik:)Ennyi:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#153) gerbaudhu válasza Fancy-boy (#141) üzenetére


gerbaudhu
tag

:D Jogos! 2003-ban vettem 1 évesen, ha jól emlékszem, de lehetett 2004 is...

(#154) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Hát, (háttal nem kezdünk mondatot, én szemben vagyok a kijelzővel:) ) ez a telefon most minden eddigi tervet agyon vágott...
Szerettem volna venni egy Nexus S-t, de ez egy 10essel olcsóbb és olyan bika hardver van a kis kijelző mögött (nekem 4 col alatt minden kicsi), hogy inkább ezt veszem meg...
A nejemnek volt X8 (egy rakás szar), szerencsére ebben csak az Xperia közös azzal...
Jaj, csak hozná már a futár...

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#155) Örni76 válasza tom956ster (#154) üzenetére


Örni76
tag

Ezt gondold át újra, X8-asom van és imádom!

Én az ütésálló minire várok még, azzal víz alatti felvételeket is lehet majd készíteni (1 m-ig) és nem kell aggódni, ha leejted véletlenül :)

Horgolt android figura kapható: http://kepfeltoltes.hu/view/110208/Resize_of_IMG_9321_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(#156) robertel válasza tom956ster (#154) üzenetére


robertel
senior tag

Én is nehezen tudnék dönteni ha most vennék telefont.
Szeritnem ez az ár reménytkeltő az őszi újdonságok előtt. Mango-s készülékek, esetlges olcsó iphone és további androidos készülékek.
Reméljük sok jó telefon fog kijönni hasonló áron.

Örni76

Na igen, arra kiváncsi leszek én is.
Egyébként x8ról környeztemben csak jót hallottam én is.

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#157) Plebi


Plebi
senior tag

Én csak egyet nem értek, hogy miért kifejezetten csajos a fehér, persze a doboza az az, de van egy készülék aminek a fehér változatáért mindenki meg van bolondulva, de arra senki nem mondja, hogy csak csajos. Sztem ebben is szép a fehér és unisex is akár, a dobozon kívül.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#158) Ace owner válasza Plebi (#157) üzenetére


Ace owner
addikt

Én is fehérben venném csak mégsem vagyok csaj...

Galaxy Fold 4

(#159) picur220


picur220
veterán

Nem azért, de hány telefont kapnak a tesztelők? Mert a tesztfotóknál a tükörben fehér látszik, míg a "külső" c. oldalon fekete a hátlap:D

(#160) TayRol válasza picur220 (#159) üzenetére


TayRol
veterán

a tesztben volt egy feher es egy fekete modell is.:)

(#161) roti86 válasza picur220 (#159) üzenetére


roti86
őstag

Csak olvasd el a teszt elejét :)

(#162) Sztif válasza JR.CSé (#152) üzenetére


Sztif
aktív tag

igen minden pénzbe kerül (sajnos :O ) így nagy valószínűséggel ez fogja meghatározni a döntésemet, illetve hogy a Telenor fogja-e forgalmazni ezeket ill. a Ray-t...
Bár ha független ára is jó lesz, akkor azon is elgondolkodom! :K

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#163) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Ez a következő telóm, az már biztos :)
Jelenleg még nekem is X8-am van. A 160 MB belső memória és a 256 MB RAM egy alkalmazáskedvelő okosteló-usernek (mint én vagyok) App2SD nélkül kevés (főzött ROM-ok szóba se jöhetnek nálam), ráadásul a kevés RAM miatt nagyobb oldalaknál még a gyári böngésző is borzalmasan belassul.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#164) Tommy3Che


Tommy3Che
csendes tag

Nekem egyedül az okoz hiányérzetet,h nem futnak rajt az xvid-es filmek.Wave-em volt amit eladtam,de asszem ez lesz az utódja és nem a Samsung Galaxy Ace.(ha már az sem tudja) :C

(#165) dnelb válasza szabogabor10 (#163) üzenetére


dnelb
veterán

főzött ROM-ok szóba se jöhetnek nálam
Miért ? Van fullos 2.3.5 te meg szenvedsz a 2.1el? :DDD

(#166) killer1203


killer1203
senior tag

Láttam valaki irta hogy vodánál már lehet kapni, én kerestem a honlapjukon de sehol nem találtam, valaki nem tudja mikortól lesz megvásárolható nálluk ?

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#167) Lajdzsi válasza killer1203 (#166) üzenetére


Lajdzsi
tag

Ha jól emlékszem, abban a kommentben az is szerepelt, hogy 35ezer tájékán adják.
Ezt meg nonszensznek tartom. (Fél nap alatt nem csökken felére az ár :) )

Egyébként tényleg lesz vodánál, csak dátumot nem tudni:
Itt megnézheted a nemsokára érkező készülékeket. Másodikként szerepel a listán.

[ Szerkesztve ]

(#168) Kobaljov válasza killer1203 (#166) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Az árlistájukban már szerepelt 2 napja, többet én sem tudok

(#169) killer1203 válasza Lajdzsi (#167) üzenetére


killer1203
senior tag

Köszi :D 24 körül lehet cserélni a telót előfizetésbe, remélem addigra lehet kapni, és jó árba is lesz :D

Kobaljov: Neked is kösz, most nincs az árlistán ha jól látom.

[ Szerkesztve ]

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#170) szente válasza killer1203 (#169) üzenetére


szente
addikt

de ott van az árlistában.alap előfizuba 50.990,kártyásan 58.990.

[ Szerkesztve ]

(#171) Komplikato válasza Lajdzsi (#149) üzenetére


Komplikato
veterán

"a Samsung Galaxy 551, ami valljuk be nem egy új cucc - vodafone webshopban még mindig 60ezer környékén kapható "
Láttam ilyesmi áron HTC Desire Z-t, ami ugye annyira "ügyes" konstrukció, hogy pár hónap alatt a felére esett az ára ... Na az helyet is inkább ezt venném.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#172) tjb007 válasza Komplikato (#131) üzenetére


tjb007
nagyúr

A HD képesség a videofelvételre vonatkozik, mini HDMI nincs rajra (sem semmi más), videókból meg azt játssza le amit a hardver elbír (a 720p -s videók bizonyos kódolással talán mennek rajta bár ekkora kijelzőn az értelme nulla, természetesen amit a telefon kamerájával vettél fel azt vissza fogod tudni nézni).

(#173) LA_COSTE válasza Kobaljov (#168) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Már kb. egy hete is szerepelt ott, csupán a "Hamarosan érkezik" felirat nincs mellette, már ha még nem kapható.

(#174) Lajdzsi


Lajdzsi
tag

Úgy hiszem ezért még én is, (az örök türelmetlen) képes lennék várni plusz egy-két hónapot.
Szeptemberben már vehetnék új készüléket, de ha októberig jobb árba kerül - akkor addig várok.
Tippjeitek szerint mennyit csökkenhet az ára 1-2 hónapon belül?

(#175) killer1203 válasza szente (#170) üzenetére


killer1203
senior tag

Ja most már megvan, online shopba néztem ott meg még nincs kirakva.

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#176) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Na, ezaz! Ezt vártam a Sony Ericssontól :D Gratulálok, szép munka! Csak a kamerába lehetne egy picit belekötni, de amúgy ettől a telótól dobtam egy hátast! Lehet Voda 845 csere lesz! :DD

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#177) TayRol válasza szente (#170) üzenetére


TayRol
veterán

remelem a T-nél sem indul dragabbrol.

(#178) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Ki tudná megmondani hogy a két szélső gomb rezisztiv vagy kapacitív? Közben elgondoltam hogy ennél gondjaim lennének a kijelző zárral, ugyanis én nem szeretem azt a vizszintes csúszkát, nekem az az ideális hogy amivel lezárom azzal oldjam is fel, ezért letöltöttem az Auto unlock alkalmazást, ezzel az a gondom akadt hogy lezárás után (X10mini) az alsó három gomb, főleg a szélsők még jó pár másodperc múlva is felébresztik a kijelzőt, emmiatt mindhárom gombot leflexeltem (nagyon kemény króm- sárgaréz bevonatú műanyag gombok) a kijelzővel egy síkba, és így már nagyon jól kezelhető. No már most ezen az Xperia mini-n hogy müködne ez az Auto Unlock progi ha a két szélső gomb érintős, annak fényében hogy az X10 minin a lezárás után jó pár másodpercig ezek felébresztik a kijelzőt, vajon ezem is így van-e? Valaki tulaj nyilatkozhatna erről

Cseberből vederbe

(#179) szente


szente
addikt

t-mobileról van valakinek valami infója?mert a hamarosan kapható készülékek között csak a sima xperia mini van...

(#180) tjb007 válasza szente (#179) üzenetére


tjb007
nagyúr

A pro is kapható lesz, nem kell aggódni.

(#178) LEFTHORSE1

Fizikai gombnak szokták nevezni, nem rezisztívnek (nem tudom, hogy ezt ki találta ki de jó nagy marhaság).
Amúgy a két szélső "gomb" kapacitív.

[ Szerkesztve ]

(#181) szabogabor10 válasza dnelb (#165) üzenetére


szabogabor10
veterán

Mert nekem fontos, hogy mindig elérhető legyek és minden funkciót mindig, minden körülmények között használni tudjak :D A másik pedig az egyedi, sarkos Sony Ericsson kezelőfelület, amit semmiképpen nem szeretnék leváltani. A harmadik a Flash Player, amit sajnos így sem tudnék telepíteni, mert nem támogatja a teló ARMv6-alapú procija.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#182) dnelb válasza szabogabor10 (#181) üzenetére


dnelb
veterán

Mind3 elérhető 2.3ra de te tudod :)
#183 a 2011es modelleké úgy tudom igen.

[ Szerkesztve ]

(#183) szente válasza tjb007 (#180) üzenetére


szente
addikt

akkor már csak kredit kell! :DDD :W

amúgy a sony-k bootloadere most hogyan van?nyitott már?
nálam fontos szempont,hogy milyen könnyen lehet rá custom romokat készíteni/telepíteni.

(#184) zsoltyyy


zsoltyyy
senior tag

Na ez f@sza teló ennyiért. :K

(#185) LÁZ


LÁZ
addikt

A htc legend lehet megérett a cserére....patent kis teló, majd vadászok egyet az apróban ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#186) szabogabor10 válasza dnelb (#182) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem vagyok tájékozott a főzött ROM-ok között, de ha még a sarkos felület meg is oldható, a Flash biztos, hogy nem. 2.2-től szoftveresen ugyan támogatott, de az ebben a telóban lévő Qualcomm MSM7227 processzor nem támogatja. :(

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#187) dnelb válasza szabogabor10 (#186) üzenetére


dnelb
veterán

Akkor ne hidd el ;] [link]

(#188) szabogabor10 válasza dnelb (#187) üzenetére


szabogabor10
veterán

Na ezzel most megleptél :D
Mire nem képesek a kínai bütykölők :DD

Ettől függetlenül ha el tudnám adni viszonylag jó áron, ennyiért alap vétel lenne ez a teló.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#189) #13260800


#13260800
törölt tag

Az elődjével sok bajom volt és még van is (igaz már nem az enyém). Ez a telefon ennyi pénzért jó vétel. Bár sajnálatos, hogy a kamerát elcseszték (két pici gyermekem van azért a minimum az éles kép). Mindenesetre az előző kiadás miatt én ezt biztosan nem fogom megvenni.

(#190) tipuka válasza Zolás (#110) üzenetére


tipuka
addikt

Ilyenek nekem is van, még anno a T230-ashoz használtam ;] ;]

(#192) fatal`


fatal`
titán

Na ez nem semmi lett, kiváncsi vagyok szolgáltatónál mennyibe fog kerülni kártyásan (T). Ha tényleg 60k, akkor nagyon jó vétel.

(#193) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Egy ilyen telefonon lehet normálisan mondjuk képregényeket nézegetni vagy nagyobb szöveges fájlokat olvasgatni?

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#194) fatal` válasza fatal` (#192) üzenetére


fatal`
titán

A kistesóról (Xperia mini) is várható egy teszt?:)

(#195) rep3at


rep3at
őstag

Nagyon tetszetős kis készülék, megérdemelte ezt a minősítést (én is ritkán mondok ám ilyet :) ).

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#196) Meeckee válasza fatal` (#194) üzenetére


Meeckee
csendes tag

A kérdéshez csatlakoznék én is.
Jobban érdekelne, mint a pro csak mert nem hiányzik a kitolható qwerty, ezért talán annyival is kisebb. Gondolom minden másban azonos a proval ha jól tudom.

(#197) razzorr


razzorr
őstag

Valahogy nem értem az embereket. Jött anno a miniktől nagyobb x8,azt mindenki lefikázta h.kicsi a kijelző,a felbontás is elmegy egynek, a 3" a kornak épp megfelel.
Akkor kérdezem én,h.ennek a kijelzője miért is ászabb így 2011 augusztusában??? Ja persze,nem TFT és az már borzasztó felhasználói élményhez juttatja a usert. :-)
Amugy a pro miatt tetszik,de nem kell. 4" alatt szenvedés az egész. Persze ez csak egy vélemény. :-D

(#198) Maxentius válasza Meeckee (#196) üzenetére


Maxentius
addikt

Épp csak nincs benne elülső kamera a videóhívásokhoz. De ez csak apróság. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#199) LEFTHORSE1 válasza razzorr (#197) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Mert ennek üveg van a kijelző előtt és a felbontás is annyira megnőtt ezen a képátlón hogy az már pazar, nem tudhatod mit jelent egy üveg kijelző ha nem volt korábban egy T650-ed vagy C905-öd

Cseberből vederbe

(#200) LA_COSTE válasza Inv1sus (#193) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Szerintem érdemesebb egy nagyobb kijelzőjű készüléket beszerezned erre a célra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.