Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Bambusznád válasza Enci1983 (#949) üzenetére


Bambusznád
tag

Tőlem nem kérdezte meg. QWERTY van a billentyűzetre írva és azt is írja. Nem találtam más beállítást.

(#952) -myself- válasza Enci1983 (#949) üzenetére


-myself-
tag

Hello,

neked mennyi most a kicsike uzemideje? En az elodot hasznalom, es ha keveset nyustolom, akkor 2 napig birja. Azert egy Nokia-hoz kepest, ez igy is nagyon keves :)

Nexus forever...

(#953) e-newsee válasza Enci1983 (#949) üzenetére


e-newsee
addikt

Mikori a telefonod? Akku alatt / mellett van valami 11W30, vagy hasonló felirat. Lehet, hogy a későbbiekben már gondoltak rá. Vagy amelyik Eu piacra van szánva, annál megjelenik, amelyik meg még a közel-keleti szériából van, azoknál meg nem. Nem tudom, de nem lehet ez a különbség oka, hogy némelyik telefonnál megkérdezi, némelyiknél meg nem?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#954) Kobor


Kobor
aktív tag

Megérkezett:)

X10 mini pro volt az elődje, szerintem aki megteheti váltson.
Hihetetlen olyan érzés mintha az X10 több éves telo lene, elképesztő, a kijelző, a sebesség :C
vodás a telcsi és QWERTY- vel adták.

üdv

(#955) ko9 válasza Enci1983 (#949) üzenetére


ko9
addikt

Hát nálam se jelent meg tegnap, csak a nyelv :F

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#956) TomXx


TomXx
csendes tag

Sziasztok!
Meg tudja nekem mondani valaki, hogy a Sony Ericcson márkaboltban mikortól, meg mennyiért lesz kapható ez a kis jószág:)
Nagyon szemezek vele, de mindenképpen jó lenne függetlenül és minél megbízhatóbb forrásból...
Előre is köszi!

(#957) Bambusznád válasza TomXx (#956) üzenetére


Bambusznád
tag

Van még egyáltalán Sony Ericsson márkabolt? Mert egyről tudtam a Westendben, de az már bezárt...

(#958) dokee78


dokee78
félisten

Csinálnátok egy rövid Hands On videót,már aki ráér.
Tudom,hogy a youtube-n van,de az nekem nem jó. :))

[ Szerkesztve ]

(#959) TomXx válasza Bambusznád (#957) üzenetére


TomXx
csendes tag

Köszi a gyors választ!
Őszintén eddig csak a hivatalos honlapon feltüntetett infókra támaszkodtam...aszerint még létezik a bolt, de akkor ezek szerint bezárt :F
Jó tudni, hogy nem valami naprakész a honlapjuk ilyen téren
Akkor lehet, hogy mégis egy gsm boltra kell támaszkodnom. Esetleg tud nekem mondani valaki egy megbízható üzletet?
Köszi

(#960) benjonino válasza Bambusznád (#957) üzenetére


benjonino
tag

Mintha az Őrs Vezér téri Árkádban lenne Sony márkabolt. Legalábbis csak Sony termékeket forgalmaztak. Egy hónapja láthattam.

[ Szerkesztve ]

(#961) ko9 válasza dokee78 (#958) üzenetére


ko9
addikt

Mi érdekelne róla? Ha kell holnap megcsinálom. :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#962) Bambusznád válasza benjonino (#960) üzenetére


Bambusznád
tag

Sony Márkabolt van a Westendben is, de Sony Ericsson nincs. A sima Sony márkaboltban nem kapható telefon.

dokee78: csinálnék videót, de ha a kezemben van a telefon nincs mivel videózni :D
Esetleg holnap csinálhatok én is, ha megmondod mit szeretnél látni.

[ Szerkesztve ]

(#963) sdd2 válasza TomXx (#959) üzenetére


sdd2
veterán

Én a GsmLine-t tudom ajánlani.Megbízható bolt.Egyik ismerősömet oda vittem telefont vásárolni.Korrekt üzlet. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#964) e-newsee válasza ko9 (#961) üzenetére


e-newsee
addikt

Azt meg tudod mondani, hogy a gyári böngésző tud-e egyszerre több "lapfület" megjeleníteni? Vagy a legegyszerűbb feldobni egy operát, vagy valamit? Mondjuk nekem a gyári is kellene, mert csóró dominósként :D ha nem vagyok otthon, akkor a fészbúk zérót nyüstölöm. Otthon van wifi. Mondjuk az is érdekelne, hogy az mennyire jól műxik. Azt olvastam több helyen, hogy elég jó.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#965) ko9 válasza e-newsee (#964) üzenetére


ko9
addikt

Lapfület nem tud, ablakokat tud :DDD Elviekben ugyanaz, csak más a neve, ennyi.
A Facebook Zero elég jól megy rajta.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#966) dokee78


dokee78
félisten

ko9
Bambusznád
Olyasmit videót,mint a youtube-n a hands on videók,menü,külső, mechanika.
Ja és bármilyen widget lebeg a pitch zoom hatására vagy,csak a gyári widgetek?

(#967) e-newsee válasza ko9 (#965) üzenetére


e-newsee
addikt

Köszi, ez hasznos infó. :) A zéró a régi SonyEricssonomon is igen jól jelenik meg. Ellenben a nokián... jobb nem is beszélni róla. Szét van esve az egész oldal.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#968) szente válasza e-newsee (#967) üzenetére


szente
addikt

ezeken a telefonokon már ugyan úgy látod az oldalt,mint ha gépen neteznél.

(#969) ko9 válasza szente (#968) üzenetére


ko9
addikt

Ez pontosan ìgy van. Főleg, most hogy a Flash is beépül egyre több készülékbe.
Ezt telóról írtam, kicsit szokni kell, de frankò :DDD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#970) ko9


ko9
addikt

Valaki tud ajánlani "Must Have" widgeteket és appokat a telóra? Mint mondtam első Androidos telóm :B

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#971) e-newsee válasza ko9 (#970) üzenetére


e-newsee
addikt

Ezek engem is érdekelnek, mert nekem is első droidom lesz. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#972) dokee78 válasza ko9 (#970) üzenetére


dokee78
félisten

Must have,mit jelent?

(#973) e-newsee válasza dokee78 (#972) üzenetére


e-newsee
addikt

Nagyjából azt, hogy elengedhetetlenül szükséges.
Olyan programok, amiknek nagyon jó az ár/érték aránya.
Hasznos programok, amik legtöbb esetben jobban megkönnyítik a munkádat, mint az alapból erre szánt gyári szoftver.
Egy telefon esetében mondjuk a különböző kapcsolatokat (wifi, bluetooth, stb) kezelő progik, fájlkezelők, zene, videó lejátszók, képszerkesztők, kamera progik, stb.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#974) ko9 válasza dokee78 (#972) üzenetére


ko9
addikt

Konkrétan azok a progik, amik mindenféleképpen ajánlottak.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#975) punky10 válasza ko9 (#974) üzenetére


punky10
addikt

[link]
Pl az ilyen irások hasznosak lehetnek.Progit nehéz ajánlani,met izlés kérdése,kinek mi tetszik.A régebbi droidoknál ugyebár volt jopár olyan hiányosság,ami megkövetelte a külsö appokat(pl EQ hiánya,fájl-kezelö hiánya...stb)de a 2.3-as verzio a legtöbbet kiküszöbölte.Innestöl aki droiodot cserél,az "viszi magával"a megszokott alkalmazásait,akinek meg elsö robotja,az probálkozzék,tesztelje az alkalmazásokat.Van akinek az alap tárcsázo és telefonköny tetszik,mások az One családra esküsznek,vagyunk akik Rocketdial-t használunk.Zenében is van aki az alapot,vannak Winamposok,PowerAmpot is használunk jopáran,de jo a Pro lejátszo is.Lehet ajánlani appokat,de ezt megteszi helyettünk a Market is,csak figyelni kell a csillagokra(ez most nem asztrologiai tanács... :D )

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#976) Bambusznád válasza dokee78 (#966) üzenetére


Bambusznád
tag

Nem gyári is lebeg :))

(#977) ko9 válasza punky10 (#975) üzenetére


ko9
addikt

Na, ezt köszönöm, átnézem. Widgetekhez nem tudsz valami hasonlót? :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#978) dokee78 válasza Bambusznád (#976) üzenetére


dokee78
félisten

:R Köszi

(#979) szente válasza ko9 (#977) üzenetére


szente
addikt

nekem csak így a fancy widget(időjárás+óra)jutott hirtelen eszembe.
más nem is ugrik be,hogy mit szoktam anno használni :DDD
még az elektromos vezérlést,de az ugye alap widget.

(#980) Szergej01 válasza Bambusznád (#976) üzenetére


Szergej01
csendes tag

Hozzád fordulok ismét! A mellékelt fülhallgató milyen minőségű? jól szól? mert tesztekben eléggé lehúzták.. :F

Oneplus 7T

(#981) Enci1983 válasza Bambusznád (#951) üzenetére


Enci1983
senior tag

Nah, aztmondja hogy beállítások-nyelv és billentyűzet-nemzetközi billentyűzet-beviteli nyelvek-magyar és kiválasztás után fölugrik egy ablak és ott kiválaszthatod hogy qwerty legyen vagy qwertz. Üzemidő nekem 2 max 3 nap közepes igénybevételen, sms, emilkék, zene, fotó s pár hívás. Android 2.3+ alapból támogatja a magyar nyelvet tehát ez nem régió függő dolog.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#982) Enci1983 válasza ko9 (#970) üzenetére


Enci1983
senior tag

Must have app nálam 2 hete van a teló, amik szerintem must have az alábbiak : Google translator, Astro file manager, MX Video player, opera mini, battery mate, advanced task killer, tubemate, mediaconverter, brightness level, avg antivirus na és a kedvenc az uninstaller ami azért jó mert nem kell mindig fölmászkálni a marketre ha valamit uninstallálni akarok. Jah és angry birds trilógia :D imádom!

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#983) sxxorp válasza Enci1983 (#981) üzenetére


sxxorp
őstag

Ez tényleg így van, elég hamar ráleltem, nem értem, mások miért nem találták.
A GSMLine-nál voltam, 2db fekete volt, QWERTY-s és 1 fehér QWERTZ-es billentyűzettel.
Bár Bambusznád bejegyzése miatt tényleg leszállhatnánk erről... Kipróbálod, amit kapsz, ha nem tudod megszokni, átállítod, legfeljebb más a bill. felirata... :)

(#984) Enci1983 válasza sxxorp (#983) üzenetére


Enci1983
senior tag

Nekem fehér van és qwerty gombsoros. De ahogy fönn leírtam a kijelzőn úgy állítod be ahogy neked szimpatikus :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#985) sxxorp


sxxorp
őstag

Szóval, megvan a telefon... baromi jónak tűnik az egész, de eléggé beárnyékolja egy dolog, az egyetlen, amitől tartottam:
Ez a zaj-probléma durvább mint gondoltam! Egyszerűen nem hiszem el, h ezt más nem képes észrevenni! Komolyan, direkt nem akarjátok hallani? Ugyanis a video-téma csak a jéghegy csúcsa, nem azzal van a fő gond. A video-felvétel csak rögzíti ezt a felvételen halknak tűnő zajt, amin akár én is túllépnék... de AMI VÉGIG HALLHATÓ, ha a képernyő aktív, úgy tűnik főleg akkor, mikor komolyabb dolgot kell megjeleníteni, kb. a készülék jobb felső sarkában! Tarts közel a füledhez, úgy, hogy maradjon aktív a képernyő (pl. az élével tartsd oda)! Mintha kis elektromos kisülések cikáznának ott!! Elég ijesztő, nem hiszem, hogy nem okoz ez ott vmit, főleg hosszabb távon! Mekkora élettartamra lehet így számítani?? Ez az ami aggasztó.
Ma három készüléket teszteltem, mind3 11W31 (az egyik most már itt van...), és hallható volt a cirpegés, így elhoztam az egyiket! De csak már itthon vettem észre, mikor rég kifizettem a telefont, hogy komolyabb a dolog... a video-dolgon túl tudnék lépni, de így... még nem tudom mi legyen... vagy egyáltalán mit tehetek...
Nem vizsgálnátok meg még egyszer és lépnénk együtt vmit?
Ja, 2 év gyári garanciás GSMLine-csomag, rendesek voltak, megnézhettem, elég jó áron (60K), két hátlappal, pót képernyővédő-fólia, képernyőtisztító, füles, memkari, töltő, adatkábel, ez tényleg fullos... (3-ból az egyik GSMTakácsos volt, az is ezzel a zajjal).

[ Szerkesztve ]

(#986) Bambusznád válasza Enci1983 (#981) üzenetére


Bambusznád
tag

Köszi, a képernyőm QWERTZ a többiek kérdése a fizikai billentyűzetre vonatkozott, mert gondolom aki fizikai billentyűzetes telefont vesz, az azon akar gépelni, nem a képernyőn :)

(#987) Bambusznád válasza Szergej01 (#980) üzenetére


Bambusznád
tag

Fülesben nem én leszek az embered :( Nem vagyok vájt fülű, nekem semmi bajom nincs a gyári fülessel.

sxxorp: Ez durva :Y Én komolyan nem hallom. Milyen alkalmazásoknál hallatszik?
Kipróbáltam most párat, de nem hallom :(

[ Szerkesztve ]

(#988) benjonino válasza Enci1983 (#984) üzenetére


benjonino
tag

Te aztán jól félrevezettél!

Ki akarja használni a virtuális billentyűzetet ennél a mobilnál? Direkt azért szeretném ezt a mobilt mert nem akarom használni a virtuális klaviatúrát. Ezért cseppet sem érdekel, hogy hogyan kell beállítani azt.

(#989) ko9 válasza Szergej01 (#980) üzenetére


ko9
addikt

Én a gyári fülest, ki se bontottam, egy Sennheiser CX400-II-vel használom, azzal elég szépen muzsikál. Kipróbálom még ma azt is, de most keresek egy csendes zugot, és belenyomom a fülembe a telót, mert kíváncsi vagyok, hogy tényleg van-e hangja.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#990) csatakacsa


csatakacsa
tag

Esetleg ha valakit nem a pro, hanem a mini érdekel és nem szeretne várni a vásárlással egy teszt erejéig, annak itt a MINI Tesztje :)

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#991) ko9 válasza sxxorp (#985) üzenetére


ko9
addikt

11W32-esem van, és dögöljek meg, de nem hallom, pedig elég jó fülem van, még a 20kHz-es hallom... (Most voltam nemrég fülészeti teszten :) )

Mit értesz az alatt, hogy "mikor komolyabb dolgot kell megjeleníteni"

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#992) sdd2 válasza csatakacsa (#990) üzenetére


sdd2
veterán

Ha minden igaz jövőhéten már itt is lesz a Mini-ről teszt. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#993) dokee78 válasza sxxorp (#985) üzenetére


dokee78
félisten

Van ennek hivatalos fóruma,ha van ott mit írnak?

De gáz,hogy az előlapi kamerával rögzített videón is ott a ciripelő hang.

Na ennyi elég is nekem,marad a sima Mini vásárlása.

[ Szerkesztve ]

(#994) ko9 válasza dokee78 (#993) üzenetére


ko9
addikt

Ha a Mininek is ilyen gondjai lesznek? Meg kéne kérni majd a tesztírókat, hogy erre figyeljenek majd.

Kikéne találni, hogy mi a fene okozhatja ezt... Mert ez tényleg nem egyszerű dolog... Kétlem, hogy szoftverhiba lenne...

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#995) dokee78 válasza ko9 (#994) üzenetére


dokee78
félisten

A Mininek nincs ilyen gondja,ott tiszta a videó.
Teszt!

(#996) szente válasza dokee78 (#995) üzenetére


szente
addikt

Én varnek egy picit a helyedben.az előbb írta valaki,hogy a 11w32-es telefonban már nem érzékeli a hibát...

(#997) dokee78 válasza ko9 (#991) üzenetére


dokee78
félisten

Rögzíts már pár perc HD videót és oszd meg velünk,hogy van-e benne ciripelés.
Nekem elég jó a fülem az ilyenhez,megnézném a videót.

(#998) Szergej01 válasza ko9 (#989) üzenetére


Szergej01
csendes tag

Köszi azért, valszeg én sem fogom a gyárival használni, csak azért kíváncsi voltam h mégis milyen a minősége :)

Bambusznád: Neked is köszi :)

Oneplus 7T

(#999) ko9 válasza dokee78 (#997) üzenetére


ko9
addikt

Mint írtam PÜ-ben is készítek egyet. :R

Amúgy írtam egy e-mailt a Sony Ericssonnak ezzel a problémával, kíváncsi vagyok mit reagálnak.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.