Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) pusi1981 válasza Kobaljov (#1848) üzenetére


pusi1981
aktív tag

Most kilövök mindent és megnézem.
Nagyon nem tetszik,hogy egy napot sem bír ki az akkumulátor! :((( Nem telefonálok csak net megy de az is kb max 2 órát, meg van időjárás progi ami frissíti magát fél óránként.

(#1852) robyg válasza ko9 (#1819) üzenetére


robyg
senior tag

Ja,ja akkor is ciripel.

(#1853) Kobaljov válasza krisztian112 (#1850) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Sajnos hasonló "hülyeség"-re már láttunk példákat hasonlóan nagynevű gyártóktól.. De reméljük továbbra is az ennél jobbat, az S-E is tudja, hogy az új Xperia Mini család elég sokat javíthat a megítélésén, sokmilliós eladású húzódarab lehet

(#1854) HEKIT99


HEKIT99
csendes tag

Csak magyar országon jöttek elő ezek a hibák?
A Sony Ericsson nem is értesült még a dologról?

(#1855) ko9 válasza e-newsee (#1849) üzenetére


ko9
addikt

Azért gondoljuk, hogy elektrosztatikus zaj:
1.: Megerősitette az SE egy nemtudommije, hogy földelési hibából eredendő elektrosztatikus zaj.
2.: Ha bedugod a töltöt, akkor megszünik. Akkor nem eredhet másból...

mrlujoak:
Minden tiszteletem a tied, tuti nem fogok annyit letenni az asztalra mint te, és tapasztalatom sincs annyi, DE
Mi a problémád a Logout bejegyzésemmel? Azért hoztam létre, hogy el tudjam küldeni több "hivatalosabb" helyre, ezáltal lássák, hogy a probléma nem egyedi. Sokkal egyszerűbb megoldás, mint fórumbejegyzéseket linkelgetni. Nem azért van, hogy kiemeljem a problémákat.
Mellesleg én is kaptam ajánlatot Békés megyeiként, hogy vigyem fel Pestre. Engem tulajdonképpen mindennapi használatban nem zavar, arra amire nekem kell arra tökéletes. Ha videót akarok késziteni arra ott a Sony DSR250P, igaz nem HD, de egy-két HD-t megszégyenit képminőségben. Ha meg a macska csinál valami hülyeséget, amit gyorsan fel kéne venni, akkor tök mindegy ha tücskös a hang, max jobban a természetben érzem magam ha visszanézem.
Ha valaki azt mondja nekem, hogy 100%, hogy nincs negativ hatással az életkorára, akkor magasról lesz*rom a problémát.

patrikgtaivs:
Mikor érsz rá? Összefutunk és megmutatom :P

Mindenki másnak aki úgy gondolja, hogy az SE nem vesz tudomást a problémáról:
Miért nem kapunk hirt a 11W33/34/35-ös készülékekről? 33. hétben vettem a 11W32-es készülékem, biztos nem lehet olyan nagy átfutási idő. 36. hét van :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1856) JohnnyX válasza HEKIT99 (#1854) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Nem csak nálunk vannak...

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#1857) Patrick76496 válasza ko9 (#1855) üzenetére


Patrick76496
őstag

most az elektrosztatikus zajról van szó? a videókban én is hallottam, de abba, amit az a user linkelt, abba nem erről van szó

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1858) sxxorp válasza Kobaljov (#1847) üzenetére


sxxorp
őstag

Én is beírtam.

(#1859) mrlujoak válasza sxxorp (#1841) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

Kár, hogy ennyire személyeskedőre vetted a dolgot, de:
1. Nem a partvonalról okoskodom
2. Jómagam is szervizelek SE készülékeket
3. A rendeltetésszerű használatot nem zavarja - tapasztalat, legutóbbi két tulaj észre sem vette
4. A Motorola, és Samsung fórumokban is ment az oltás, és azon gyártók magasról tettek a hangszóró és vagy GPS hibára (és még sorolhatnám) erre itt egy olyan dologgal kapcsolatban keltitek a pánikot, amiről nem is tudjátok mi okozza...
5. A gyártó vizsgálja a dolgot.
6. Amennyiben a jelenség meghibásodást okoz, és az nem javítható új készüléket kapsz.
7. Ajánlani miért ne lehetne? Ennyi erővel menj ágálni a Vodafone-hoz, tiltasd le a reklámokat is, mert neked fenntartásod van a tücsökkel kapcsolatban.

A későbbi meghibásodások visszaeredeztetése is nagymérvű feltételezésen alapul.

Máskor kevéssé személyeskedő stílusban szólíts meg bárkit is, mert ez a fórum nem az a fórum... :((

ko9: Különösebb bajom nincs vele, tiszteletben tartom az egyén véleményét... Bár kár, hogy egy ilyen "hiba" nagyobb feneket kapott, mint mondjuk a telefonálást abszolót ellehetetlenítő Defy hangszóróhiba...

A pánik pedig pánik...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1860) e-newsee válasza ko9 (#1855) üzenetére


e-newsee
addikt

Mikor és hol erősítette meg a SE akárkije? Linkeld, be légyszi, nem emlékszem.
Biztos így van, de tényleg nem emlékszem, mikor mondta volna ezt akárki is biztosra.
Nem hiszem, hogy bárki a cég képviseletében meg merne erősíteni egy olyan dolgot, amit még csak most kezdenek kivizsgálni. Nem mondom, hogy nincs igaza, azt sem, hogy az van amit én mondok, de szerintem ő is csak ugyanúgy találgat, mint mi.
Másrészt meg azért az elektrosztatikus zaj, és a földelési probléma nem ugyanaz.
Összefügghet a kettő, de egyáltalán nem biztos. A földelési probléma biztosnak tűnik, ezt már én is írtam régebben, hogy egy mobil készülék alapból nem tud hova leföldelődni, amíg töltőre nem dugod. De hogy mit vált ki a készülékből a földelés hiánya? Azt csak a jó ég tudja... :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1861) mrlujoak válasza e-newsee (#1860) üzenetére


mrlujoak
veterán

Egy-egy belsős infó nem publikus. Ezt meg kell értened.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1862) Danny750 válasza vacs (#1748) üzenetére


Danny750
őstag

AkG K330_at vegyél vagy sennheuser CX300-at! Ezek nagyon jó minőségű fülesek ,megfizethető áron! :R

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#1863) ko9 válasza Danny750 (#1862) üzenetére


ko9
addikt

Szerintem meg az XE200Pro nagyon jó füles, a kettő közül mindegyiket a földbe alázza, és megfizethetó :U

e-newsee:
Itt a fórumban linkelte valaki kb 1 hete, nem tudom már ki. Talán egy dán fórumon volt ez nem biztos.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1864) Danny750 válasza ko9 (#1863) üzenetére


Danny750
őstag

Hahh földbe döngöli?? (bizti nem eredetit hallgattál eddig?? Meg ugyanazon a lejátszón kell tesztelni és 10k-s nagyságrendig a legjobban között vannak............)Azon felül meg Beats :K

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#1865) e-newsee válasza mrlujoak (#1861) üzenetére


e-newsee
addikt

Mindegy, eldöntöttem, hogy addig nem foglalkozom a dologgal, amíg saját fülemmel nem hallom a vita tárgyát. Csak rá kell beszélnem az egyik eladót akármelyik boltban, hogy engedje bekapcsolni. Aztán majd eldöntöm, mi lesz. Szimpatikus a telefon, de azért én kíváncsi lennék a kijelzőre és a billentyűzetre, mert viszonylag nagyok az ujjaim. Látatlanban nem fogom megvenni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1866) Danny750 válasza e-newsee (#1865) üzenetére


Danny750
őstag

Nekem is nagyon hoosszú ,de vékonyabb ujjaim vannak(sokak szerint nőgyógyász/zongora művész :D)
és simán kezelem! (am mindenki maga dönti el-nekem van nagyobb kijelzős telefonom is és egyáltalán nem furcsa ezt használni sőőőőőőőőőőőt ,mindenhol elfér :DDD )

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#1867) ko9 válasza Danny750 (#1864) üzenetére


ko9
addikt

Beats?? Annak csak az ára nagy, nem a hangminősége... Nézz már be kérlek a Milyen FÜLhallgatót? topikba... Vagy esetleg ajánlom ezt a tesztet.
Hidd el, személyes tapasztalatom is van, volt CX400-II-m, és az XE200Pro érezhetőbben sokkal szebben szól. De ha te azt szereted, hogy a basszus minősithetetlenül szétrázza a fejed, akkor CX300, sok sikert hozzá... :U

Mellesleg itt ez már nagyon off, ha folytatni akarod, akkor kérlek az előbbi topikban.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1868) sxxorp válasza mrlujoak (#1859) üzenetére


sxxorp
őstag

Szia, bocs, te erre vagy érzékeny én meg a kifejezetten lekezelő stílusodra, ahogy ezt a témát érinted:
1. Van ilyen telefonod a problémával/szeretnél venni? Ha nincs, akkor partvonal.
2. Szervizes vagy? Akkor az eseted olyan, mint a kórboncnoké - nem hat meg annyira egy halott, vagy a prostié, aki este inkább DVD-t nézne szeretkezés helyett... kicsit le ****od. Engem, aki egy rendesen működő készülékre számít, ha vásárol, és keményen megdolgozott azért a pénzért, amin vette, érdekel (de szerintem ezzel nem vagyok egyedül).
3. A tulajdonosok különböző hangosságú zajról számolnak be, lehet, hogy ők szerencsésebbek - de a jelenség még mindig ott van... A készülék specifikációjában ez a zaj tuti nincs feltüntetve. Elő ne add nekem, hogy semmi baja nincs - számomra zavarja a rendeltetésszerű használatot - nem így kellene működnie, ennyi.
4. A gyártónak több hete ott a lehetősége, hogy tájékoztasson minket. Ne túlozz a pánikkal - csak jelezzük a dolgot, mindenki eldöntheti, hogy így bevállalja-e. Komolyan, lassan elnézést kérek, hogy nem állva tapsolok a cég agyonhallgatós taktikájához...
5. A gyártó annyira vizsgálja, hogy nekem is azzal jöttek, hogy erről még nem hallottak, nem tudják a hibát reprodukálni... külhoni fórumokon legalább annyi elismert közel 1 hónapja, hogy tudnak az esetről - nem tudja a jobb kéz, mit csinál a bal?
6. A készülék hibás, pont, nem kell, hogy ettől később felrobbanjon, működésképtelen legyen. Várjunk fél évig míg kiderül okoz-e ez valamit? Én jó hallású, éber ember vagyok, nem egy tompa tönk - ez a hiba zavar. Javítsák, cseréljék, adjál vissza a pénzt - nekem mindegy.
7. "erre itt egy olyan dologgal kapcsolatban keltitek a pánikot, amiről nem is tudjátok mi okozza..." -> te meg ugyanilyen alapon hogy mered ajánlani? Te tudod, miről van szó? Megteszem, amire lehetőségem van, köszi a szuper kis ötleteidet.
Ha már a személyeskedésen érzékenykedsz, akkor ne állítsd be azt, aki ezt az ügyet komolyan veszi, pánikoló szerencsétlennek, csak mert téged nem érdekel. Ez is személyeskedés.
Az elbagatellizálás pedig elbagatellizálás....

[ Szerkesztve ]

(#1869) Danny750 válasza ko9 (#1867) üzenetére


Danny750
őstag

ki mit szeret.............mindenkinek más jön be AkG .ben nem a basszus a legfőbb szempont a hangszreket is nagyon szépen kiemeli....................de mind1!! Sennheiser főleg a basszust,de azt nem írták ,hogy milyen zenét hallgat gyakrabban! :K
Beats-nak meg nem az ára nagy ,hanem a minősége is.........(Szted profik miért használnak főleg Technics,akg,sennheiser és Beats füleseket?? biztos mert rosszak! :DDD )

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#1870) ko9 válasza Danny750 (#1869) üzenetére


ko9
addikt

Volt AKG-m is (K324p - tudom nem a legjobb, mikor vettem, akkor erre volt lehetőségem). Meg hogy a profik mit használnak, azt végképp hagyjuk, nagyrésze magyarhonban nem is hallható :U Technicsnek van IEM-je? Nem is tudtam róla, köszi az infót :C
Mondjuk amig nem hallottad az XE200Pro-t szólni, addig szerintem ne is nyilatkozz róla... Esetleg ha lenne összehasonlitási alapod (no offense: nekem akad), akkor esetleg elhinném a véleményed, hogy jobb a CX300 mint a XE200Pro. Neked.
Mellesleg ne a nagyokat emlitsd, mivel attól, hogy valaki tud 40k+ árban produkálni, az nem jelenti azt, hogy 10k alatt is tud. :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1871) HEKIT99


HEKIT99
csendes tag

Maximálisan egyet értek sxxorp-al. Főleg a kettes pontal.

[ Szerkesztve ]

(#1872) sxxorp válasza ko9 (#1870) üzenetére


sxxorp
őstag

Legyen egy picit ON a topik:D, szóval ha a Mini Prohoz (figyelitek?) szeretnék relatíve jó fülest, de nem agybadugóst, hanem hagyományost, akkor mit ajánlanátok, kedvelem a basszust, de nem kell, hogy elnyomjon mindent, köszi.

HEKIT99: csak a 2-es pont jön be igazán ? :( :D köszi

[ Szerkesztve ]

(#1873) Danny750 válasza ko9 (#1870) üzenetére


Danny750
őstag

majd kipróbálja és kíváncsian várom melyik fog neki jobban tetszeni! A technics-et csak a felsorolásba írtam bele "túl"okoska fúrumtárs!!! :R
Nemhiszem ,hogy akkorát szólhat egy ilyen neve nincs füles.......eddig még csak nem is hallottam róla és képek alapján nem is lehet túl kényelmes darab......

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#1874) e-newsee válasza Danny750 (#1869) üzenetére


e-newsee
addikt

Tényleg, emberek! Nem kellene ezzel másik topicba menni? Vagy legalább az "off topic" gombot benyomni?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1875) Danny750 válasza Danny750 (#1873) üzenetére


Danny750
őstag

Akg -ből vannak nem agybadugós fülesek is 45k-ért! (simán vállalhatóak ,bár sosem lesz olyan minőségük ,mint az agybadugósoknak ,mivel egyáltalán nem szünteti meg a háttérzajt...........) :R
Figyu próbálj ki pár jobb darabot és úgyis megtalálod a hozzád illő típust!
(sajna így nemlehet elmondani ,hisz hasonló ,mint az autók hangjának a hangolása,.........érted ,kinek mi tetszik?!)

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#1876) ko9 válasza Danny750 (#1875) üzenetére


ko9
addikt

Xears egy nevenics márka... Megáll az ész... Tudod mit, inkább hagyjuk... Bár én gondolkodnék, hogy ki a túl okoska :U Nézz már be kérlek a fentebb linkeltek valamelyikére... Esetleg ragad rád valami a témával kapcsolatban.
Részemről vége.

sxxorp: Sennheiser MX470/471

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1877) sxxorp válasza Danny750 (#1875) üzenetére


sxxorp
őstag

:D :D 45k-ért? Tegyél közé egy kötőjelet: 4-5k-ért!!
Hol lehet csak úgy a fülembe dugdosni próbaképp fülhallgatókat? :D
Legalább márkát mondhatnátok, aki ebben a szegmensben még jó...
Egyelőre nem akarok kiborg lenni, hogy lassan egyszerű műtéttel egy remek kis fülhallgatót műtenek be a hallójáratodba... :) szóval elég a hagyományos
Ko9: köszi, nézem (nem egyszerűbb így: rövid, konkrét ajánlat, csekkelem, és kész... :) )

HEKIT99: tudom, csak hülyültem, tényleg köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#1878) HEKIT99 válasza sxxorp (#1872) üzenetére


HEKIT99
csendes tag

sxxorp: Minden pont be jön teljesen egyet értek veled.
Én azon vagyok fel akadva hogy ha ki csengetek ennyi pénzt a készülékér ami viszonylag nem kevés, akkor adjanak már egy jól működő nem ciripelő telefont amivel nem kell ide oda szaladgálni hogy csinálják meg.

(#1879) hurrikan válasza HEKIT99 (#1878) üzenetére


hurrikan
addikt

Én is egyetértek. Mondanom sem kell. Én én is remélem hogy a gyártó példát mutat a többi gyártónak, hogy az ilyen problémát hogyan is kellene kezelni. Mert az ilyeneket sajnos ahogy az elmúlt években és most is tapasztaljuk, nagyon szeretik fű alá söpörni. Sőt, még a nagyra becsmérelt Apple is.
De azt azért hozzá teszem, hogy aki nem olvas fórumokat, azoknak a 95%-a észre sem veszi a hibát, mivel nem befolyásolja úgy a működést mint egy hangszóró hiba, egy GPS, vagy egy Wifi, esetleg térerő-vételi stabilitási hiba. Mivel nagyon ritkán videózik az ember nagy csendben, és ha van más zaj, akkor már egyáltalán nem feltűnő. Ugyan ez érvényes a kijelző hangjára is, ráadásul ez a kijelző féle hang sokkal több mobilra jellemző mint gondolnátok, főleg a kisebb méretűekre.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1880) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Budapesten látott már valaki egyébként bemutatópéldányt kirakva belőle (Pro) valahol? (Voda bolt, MM, stb.)

(#1881) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Az SE már tehetne valamit, mert ez így NULLA!!! És kezd egy kicsit idegesíteni a dolog! Mit kell ennyit vacakolni vagy elismerik vagy nem de valamit már tehetnének :(

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#1882) Davey7


Davey7
senior tag

En szombaton keszulnek megvenni...azt hittem 2 hete,hogy eddigre lesz mar valami megoldas a hangra.
Mindenkepp kellene telefon,de nem tudom,hogy most mit tegyek,mert a minihez kepest mindenkepp kellene az elolapi kamera(neha skype),elol az allapotjelzo led,meg ekkora meretben csak jobb egy fizikai bill. mint a kepernyot tapicskolni,de a ciripeles azert zavaro.
Az xxlgsm-ben neztem,2 SE garival. Szerintetek merjek belevagni,vagy inkabb vegyem meg a minit?

(#1883) mrlujoak válasza sxxorp (#1868) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ohh, elnézést, hogy merészeltem bármit is szólni...

Most akkor menj át kérlek a Moto topikba, és olts le mindenkit, aki Defy-t ajánl, mert bizony még a mai napig is jelentkezik a beszédhangszóró elhalálozása, mindentől függetlenül... :W

A telefon tücske pedig a napi használatot nem zavarja.

Aki meg ezen rugózik, az ne vegyen, ne is menjen a mini pro közelébe.

Davey7: Ne vedd meg!

Kedves sxxorp: Mosz' jó lesz?!

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1884) benjonino válasza Davey7 (#1882) üzenetére


benjonino
tag

Szerintem ennek a telefonnak a non-plus-ultrája a fizikai billentyűzete. Erről semmikép nem mondanék le. Számomra ezért szóba sem jöhet a Mini. Ha nem lett volna a fizikai billentyűzet, észre sem vettem volna a Minit.
Ez mindenképpen többet ér, mint a ciripelésből adódó hátránya.
Tanácsom az, hogy várj! Ha meg nem tudsz várni, akkor is ezt vedd meg, ne a minit!
Egyébiránt az írásodból is azt olvasom, hogy ezt szeretnéd.

(#1885) sxxorp válasza mrlujoak (#1883) üzenetére


sxxorp
őstag

Én nem szólok hozzá olyan témához, aminek nem jártam utána. Nem vagyok kompetens, nem érdekel a Motorola, mert nem azt vettem. Nem vagyok fogyasztóvédelmi ügyekre specializálódott ügyvéd sem, hogy minden ilyen ügyet felkaroljak, csak a te agyadban van összemosva a két ügy.

Nem tudjuk mit okoz hosszabb távon a tücsök, de ott van. A némaság az aggasztó, ahogy problémát 'kezelik'.

Ismét ki kell igazítsalak, már nem tehetem meg, hogy nem is megyek a közelébe - mikor megvettem a telefont jöttem rá a probléma kiterjedtebb mivoltára. A cseregarancia ideje alatt nem tudtak számomra hibamentes készüléket biztosítani - mind ilyen volt, és csak csökkentett pénz járt volna vissza.

Az ajánlás kérdésben - úgy látszik elég egyszerű a készleted, lehet ezt más másképpen is, davey07 ezt javasolnám most is (ko9 engedd meg, h idézzem közös mondatainkat):
"Megjegyzés: Ezzel senkit nem akarunk elriasztani a készülék vásárlásától, maximum annyit javaslunk, hogy várjon vele egy kicsit, hogy a SE hivatalosan lépjen a javítás ügyében, megjelölje a problémák okát, és a megoldás mikéntjét (készülékcsere, javítás, szoftvercsere stb.), valamint tájékoztassa az ügyfeleit arról, hogy melyik időpont után gyártott készülékek nem rendelkeznek ezzel a hibával.
Ez a típus a felmerülő hibáktól túl egy különösen jól sikerült, egyedi telefon, ami Ár/Érték arányban verhetetlen! Akinek van, az sem másra akarja cserélni, csak annyit szeretne, hogy jól működjön." [link]
Remélem észlelhető a különbség.

(#1886) n@p@lm válasza mrlujoak (#1827) üzenetére


n@p@lm
őstag

a motorolával jelenleg épp az a gond hogy a gyári 2.2-es rommal sz@rrá fagy a Maps, sőt az egész telefon.
baromi zavaró mert én meg épp szerettem volna használni.

(#1887) n@p@lm válasza aggleány (#1826) üzenetére


n@p@lm
őstag

ójeah!
köszi, megyek is.

(#1888) mrlujoak válasza sxxorp (#1885) üzenetére


mrlujoak
veterán

Én meg egy picit jártas vagyok SE-ban, szóval...

Egyébként meg igen, igazad van, mindenkit lebeszélek róla legközelebb, mert neked ez a szívügyed lett...

:U

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1889) okostobias


okostobias
csendes tag

Szerintem is kicsit el van túlozva ez a ciripelés... 2 hete van meg a telefon, ha itt nem olvasom talán a mai napig se tűnik fel a hiba. Hétköznapi használatban nem lehet észrevenni, csak ha totál csendes szobában rátapadsz a fülhallgató kimenetére.
Nyilván szeretném ha kijavítanák a hibát, mert van amikor jól jön a hibátlan minőségű videó-készítés, de összességében ez a mindennapi használatot számottevően nem befolyásolja. Sokkal zavaróbb volt, hogy APN pontot nem lehetett elmenteni Telenornál, csak ha kivettem a PIN-kódot.

(#1890) sxxorp válasza okostobias (#1889) üzenetére


sxxorp
őstag

Engem a PIN nem érdekelt, mert vki utánajárt vért izzadva rájött, és megoldotta; én leszedtem 3 másodperc alatt(miért most már vissza lehet tenni?). Ez viszont nem ilyen.
@mrluojak: épp ezért nyugdíjazás előtti nyomozóra emlékeztet, ahogy hozzáállsz, de ez nem segít megoldani a dolgot - törődjek bele? ezt szeretnéd? nem opció

[ Szerkesztve ]

(#1891) mrlujoak válasza sxxorp (#1890) üzenetére


mrlujoak
veterán

lelked rajta. Azt csinálsz amit akarsz...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1892) benjonino válasza ko9 (#1876) üzenetére


benjonino
tag

Elnézést, hogy off leszek, de egy kérdésem lenne a fejhallgató témában. Nem akarok átmenni a "Milyen fülest vegyek" topic-ba, mert megijedtem mikor megláttam, hogy 17 ezer hozzászólása van.
Elgondolkoztam azon, hogy telefonálásra vajon senki nem akarja használni a fülhallgatót? Mert az itt ajánlott fejhallgatókon bizony nincs mikrofon. Nem nagyon jártam utána, hogy ez azért van-e, mert nem is lehet kapni zenehallgatásra és telefonálásra is jól használható fülest, vagy mert nincs igény rá.
Egy szó mint száz, én olyan fülest vennék 5-6 ezer magasságában, amelyiknek van mikrofonja is. Tudtok ilyet is ajánlani?

(#1893) DrJános válasza benjonino (#1892) üzenetére


DrJános
aktív tag

Egyáltalán nem vagyok járatos a füles témában, de szerintem, ha nem ajánlanak jobbat akkor [ez] megteszi. Nekem van egy hasonló bár annak a telefon felőli vége még a régi SE szabványra alapoz. Szerintem jól szól a "gyári" füles, de ha neked nem jó vagy bedöglene akkor még mindig tudod cserélni másikra a füles részt. az ajzat meg megmarad a mikrofonnal és a felvevő gombbal.

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#1894) benjonino válasza DrJános (#1893) üzenetére


benjonino
tag

Most, hogy mutatod, eszembe jutott, hogy nekem is van ilyen. Valamelyik régi sony telefonhoz adták, de az még - ahogy neked is - a régi aljzatos. Egy gond van vele csupán: Ha nem a hozzáadott fülessel használod, akkor nagyon sok madzag fog lógni a nyakadban. Ha meg leveszed és zsebre vágod, mikor legközelebb előveszed akkora gubancot kapsz a több mint 2 méter kábellel, hogy megéred mire kibogozod.
Előnye, hogy Sony és a kezelőszervei kompatibilisek lesznek!

(#1895) ko9 válasza benjonino (#1892) üzenetére


ko9
addikt

Hagyományos füles kellene, vagy IEM?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1896) Davey7 válasza benjonino (#1884) üzenetére


Davey7
senior tag

Epp ez az,hogy beleszerelmesedtem a mini pro-ba es nem nagyon akarnek mast. Szerintem megveszem szombaton,mert latva itt,hogy mennyi minden tortent az elmult hetekben, ugy meg szerintem biztos semmi javitas nem lesz meg 1 honapon belul. Tul nagy ceg es megtehetik meg,hogy halogassak.
Majd ha ki lesz javitva,vagy lesz valami megoldas akkor meg ervenyesitem a garit.

Mar egyszer lemondtam a Sony-Ericsson-rol,akkor megfogadtam,hogy soha tobbet nem veszek. Most ezt megtorom,de remelem jon valami javitas es nem kell megint ilyet tennem :)

(#1897) HEKIT99


HEKIT99
csendes tag

A mobilarena tud a ciripelésről? Rájuk jobban oda figyelne a sony ericsson ha vel vetnék nekik ezt a problémát.

(#1898) Lajdzsi


Lajdzsi
tag

Egyébként azt valahogy be lehet állítani, hogy ha hívás jön és kitolom a csúszkát, felvegye a hívást?
Flap mód, vagy mi a jóistennek hívják az ilyet, kagylós telefonoknál működött.

(#1899) ko9 válasza Lajdzsi (#1898) üzenetére


ko9
addikt

Nem sokat kell rajta állitani, alapból ilyen :K

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1900) Kobaljov válasza HEKIT99 (#1897) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Igen, Bog is továbbította nekik a témát + az SE blogban van "Kérdezz az SE-től" téma, ott is fel lett dobva. Továbbra is hallgatás van, esetleg ha valaki ráér és szeretne szórakozni felhívhatja az ügyfélszolgálatot hátha ismét valaki azt mondja, hogy még nem hallottak a problémáról ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.