Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) dokee78 válasza n@p@lm (#1100) üzenetére


dokee78
félisten

Ebben a tesztben nem hallani a ciripelést.

(#1102) sdd2 válasza n@p@lm (#1100) üzenetére


sdd2
veterán

Elvileg nincs. :N

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1103) ko9 válasza sdd2 (#1102) üzenetére


ko9
addikt

Azért kíváncsi lennék, ha a Mini tulaj ráhalgatózna ott, ahol a Pro-n a Jack van, hallana-e valamit.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1104) hurrikan


hurrikan
addikt

Minden telefonnál megvan ez a hang kivétel nélkül a Jack környékén, és egy telefon minél kisebb ez anál erősebben hallatszik. De az Xperia Mini pro-k esetében valamiért hatványozottan. De majd meglátjuk.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1105) ko9 válasza hurrikan (#1104) üzenetére


ko9
addikt

Hát épp ezaz, itt csak a kivárás segít.
Ebben tudsz segíteni?

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1106) n@p@lm


n@p@lm
őstag

akkor jó :)
dokee, te kivárod a pro javítását? illetve szerinted javítják ezt a dolgot?

(#1107) hurrikan válasza ko9 (#1099) üzenetére


hurrikan
addikt

SEUS

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1108) ko9 válasza hurrikan (#1107) üzenetére


ko9
addikt

Pont ezt próbáltam, a SEUS is azt írta, hogy "A készüléke már rendelkezik a legújabb szoftverrel" :O

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1109) hurrikan


hurrikan
addikt

De javítás funkciónak lennie kellene.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1110) sdd2 válasza ko9 (#1103) üzenetére


sdd2
veterán

Én már érdeklődök ez után.majd írolk ha tudok valamit a dologról;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1111) ko9 válasza hurrikan (#1109) üzenetére


ko9
addikt

Teló kikapcs, hangerőle, USB bedug, SEUS felismer, eredmény:

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1112) hurrikan válasza ko9 (#1111) üzenetére


hurrikan
addikt

Hmmm....
Gondolom mi lehet. Mivel ezekhez még csak egy frissítés jött ki, ami a T-sekre még nem elérhető, így tulajdonképpen nincs is szoftver a szerveren a T-s verzióhoz. Így nincs mit letölteni. Azaz javítani sem tud.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1113) ko9 válasza hurrikan (#1112) üzenetére


ko9
addikt

Akkor ez marad így egy darabig...

Seria-s felhasználónevem meg 3 éve rossz... beírom a felhasználónevet meg a jelszót, és Enter vagy Belépés, és visszadob a login képernyőre, semmi hibaüzenet, semmi változás. Automatikus bejelentkezéssel, vagy anélkül, semmi. Kértem új jelszót is, de semmi változás...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1114) hurrikan válasza ko9 (#1113) üzenetére


hurrikan
addikt

Ha évig nem lépték be törődött.
RE reg a megoldás.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1115) ko9 válasza hurrikan (#1114) üzenetére


ko9
addikt

Nem törlődött, mert most kértem új jelszót, és kaptam e-mailt, meg minden. Ráadásul foglalt a név meg az e-mail címem is. :F
Admint ellehet valahogy érni?

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1116) ricsike81


ricsike81
aktív tag

a háttérben lévő futó programokat bezárásához melyik programot kell letölteni ?

A korábbi tárcsázásnál előforduló rezgés kikapcsolásával feltett kérdéseimre válaszoljatok légy szíves, és segítsetek hogy ki kikapcsolni a rezgést ott ?

(#1117) ko9 válasza ricsike81 (#1116) üzenetére


ko9
addikt

Advanced Task Killer

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1118) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Na asszem várok én is, mert kéne ez a teló de majd ha megoldják a ciripelős problémát:)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#1119) ko9 válasza GegeWarrior (#1118) üzenetére


ko9
addikt

Szerintem mindenféleképpen várjon MINDENKI aki ilyen telót akar venni. Vagy ne várjon, és akkor majd vihetjük vissza :DDD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1120) Patrick76496 válasza ko9 (#1113) üzenetére


Patrick76496
őstag

de minek frissíteni ha még zsír új a teló? :D

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1121) ko9 válasza Patrick76496 (#1120) üzenetére


ko9
addikt

Nem frissíteni akartam, hanem a frissítéshez letöltött szoftvert "bedobni a közösbe" :K

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1122) Patrick76496 válasza ko9 (#1121) üzenetére


Patrick76496
őstag

ja :D

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1123) dokee78 válasza n@p@lm (#1106) üzenetére


dokee78
félisten

Már írtam 1 honapot várok,addig az ára is eshet,jöhet a QWERTZ is,talán javíthatják is.
Ha meg akkor sem lesz javítva akkor sima Mini.Az legalább már volt is a kezemben.

ricsike81
Ne zárogasd be a háttérben futó progikat,mert a Linux kernel vagy mi,megoldja,ha kell a hely.
Taskkillerekről meg volt pár cikk,hogy miért nem ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#1125) ettee


ettee
csendes tag

Üdv!
Nem tudja valaki, hogy milyen formátumban rögzít a diktafonja és hogy jónak tűnik-e a minősége?

szója tejet iszok mert vegán vagyok a 'könyörületes táplálkozás' ZEITGEIST The Movie, ZEITGEIST Addendum

(#1126) dokee78 válasza ettee (#1125) üzenetére


dokee78
félisten

Telepítsd fel ezt!

RecForge Pro - Audio Recorder

(#1127) szente válasza ricsike81 (#1116) üzenetére


szente
addikt

nem hiszem,hogy ehhez a telefonhoz kellene task killer.256mb ramma szerelt telefonoknál van értelme,de itt már elég sok minden elfér a ramba.ha meg még is elfogyna,akkor az android bezárja magától a futó programokat.

más:
valaki kérdezte,hogy net nélkül hogyan lehet programot feltenni.neten elég sok helyen lehet legális formában találni *.apk file-okat.csak a beállításokban engedélyezni kell,hogy külső forrásból engedélyezze a telepítést,aztán file kezelővel indul a mandula.

(#1128) sunshinee


sunshinee
csendes tag

1,5 hete nekem is mini pro-m van, vodas, a videos zaj nalam is fenn all, de ezt a bizonyos hangot en csak a kamera menupontnal hallom, mas helyzetben nem, tehat pl bongeszesnel se. Terero problemat is tapasztaltam mar, 10-bol olyan 2-3 hivasnal elojon, hogy alig hallom-szakadozik (masok hallanak, csak en nem igazan). Ezen kivul ami nekem negativ az a usb vedoburkolat levetele, szerintem ez nem is lesz vmi hosszu eletu, a hatlapot sem egyszeru levenni, de persze mivel ezt nem is kell, igy ez nem is mondanam problemanak.

Ezeket leszamitva viszont nagyon gyors, es csak jot tudok mondani rola.

Ja a gyartasi ido 11w30

(#1129) ko9 válasza sunshinee (#1128) üzenetére


ko9
addikt

Én is azon gondolkozdtam, hogy lehet a kamerához van köze. Ki kellene próbálni valami izmosabb, pörgősebb játékkal, ami jobban izzasztja a vasat.
Tudtok ilyen játékot?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1130) Patrick76496 válasza ko9 (#1129) üzenetére


Patrick76496
őstag

http://www.youtube.com/watch?v=xdv7QKWM-zU
ha ez nem izzasztja meg, akkor semmi :)

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1131) Bambusznád válasza sunshinee (#1128) üzenetére


Bambusznád
tag

Szerintem a hívás problémánál nem a telefonnal van baj, mert nekem a régi telefonommal is ezt csinálta a voda, sőt a cégnél mindenkinél csinálja különböző telefonokkal.

(#1132) ricsike81


ricsike81
aktív tag

adjatok már választ arra, hogy ha tárcsázok, tehát beütöm a hívó száémot, akkor miért rezeg a teló, és hogyan tudom a rezgést kikapcsolni ? Várom válaszotokat!

(#1133) ricsike81


ricsike81
aktív tag

gyors hivó tárcsázást hogyan tudok beállítani, van e rá valamilyen program.

(#1134) sxxorp válasza sunshinee (#1128) üzenetére


sxxorp
őstag

@sunshinee@ko9: Nemcsak a kamera - szinte bármikor előjöhet, ha aktív a képernyő. Csak a kamera elég intenzíven igénybe veszi, ott tuti. Néha odahallgatok - egy egyszerű pdf olvasásánál is simán serceg.

(#1135) ko9


ko9
addikt

Küldött Ricsike81 egy videót, ami az ő telójával készült. Abban 1-1 helyen van egy kicsi reccenés, de egyáltalán nem végig. Teljesen más mint pl az enyémen...
Na erre magyarázat? :D

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1136) sunshinee válasza Bambusznád (#1131) üzenetére


sunshinee
csendes tag

Nekem viszont nem csinalta ezt a regi telomnal, sot egyiknel se volt ilyen problemam, pedig mar 7 eve vodas vagyok

(#1137) Bambusznád válasza sunshinee (#1136) üzenetére


Bambusznád
tag

Akkor nem tudom. Nálunk a céges előfizu vodás és tök mindegy, hogy milyen telefon iPhone, Galaxy 3 vagy nekem az X8 mindegyik ezt csinálja illetve most már a Mini Pro is :(

[ Szerkesztve ]

(#1138) sunshinee válasza sxxorp (#1134) üzenetére


sunshinee
csendes tag

Ja most mar tapasztalom en is, lehet nem volt eleg csendes a kornyezet mikor neztem, mert most epp a fokepernyon is hallom..

(#1139) szente válasza Bambusznád (#1137) üzenetére


szente
addikt

valamelyik t-s user írhatna,hogy nála mi újság ezzel.

(#1140) ko9 válasza szente (#1139) üzenetére


ko9
addikt

Nekem nem volt ilyen bajom még...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1141) szente válasza ko9 (#1140) üzenetére


szente
addikt

ennek örülök,mert én is t-nél akarom venni! :DDD

(#1142) Patrick76496 válasza ko9 (#1140) üzenetére


Patrick76496
őstag

akkor a t-mobilos nem cincog? :DD

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1143) ko9 válasza Patrick76496 (#1142) üzenetére


ko9
addikt

Én a térerő-problémára gondoltam :B

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1144) Patrick76496 válasza ko9 (#1143) üzenetére


Patrick76496
őstag

amúgy nagyon zavaró az a zaj?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1145) sunshinee válasza Patrick76496 (#1144) üzenetére


sunshinee
csendes tag

Videonal ha vmi csendes kornyezetben veszel fel, akkor igen, zavaró, ha zajos környezetben, akkor meg se hallod. (visszajátszásnál)

Alapjáraton csak akkor hallod, ha közel teszed a füledhez és csend van, egyébként semmit nem hallani.

(#1146) ko9 válasza Patrick76496 (#1144) üzenetére


ko9
addikt

Nem a zaj a zavaró, hanem az, hogy mi okozhatja, és ez milyen hatással van a telefon élettartamára.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1147) Patrick76496 válasza sunshinee (#1145) üzenetére


Patrick76496
őstag

hát ennyi erővel a laptop is picit zajos, tehát ha nem nagyon hallatszik, akkor engem nem zavar, max elfogadom processzor aktivitásnak :D nekem karácsonyra lenne (remélem lesz is), és ha addig lesz valami baja, akkor majd azt az egyik fórumozó biztos leírja, esetleg addigra már lehet megoldódik :)

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1148) ko9 válasza Patrick76496 (#1147) üzenetére


ko9
addikt

Reméljük megoldódik akkorra :R
Mondjuk a laptopban van pl ventillátor és merevlemez, ami zajossá teheti, de ebben (szerintem) egyik sincs.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1149) Patrick76496 válasza ko9 (#1148) üzenetére


Patrick76496
őstag

szerinted :DD
nem nagyon zavar a zaj, nekem nagyon kell az a teló, már 2x álmodtam hogy megvan, aztán olyan rossz volt hogy a Zylo van a helyén... mondjuk pl. annak idején az is nagyon kellett :))

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1150) dokee78 válasza Patrick76496 (#1149) üzenetére


dokee78
félisten

Én is akarom már a telot,de engem zavar.
Én már a mostani mobilom is eladtam,rendeltem a leendő Mini Pro-ba egy 8GB microSD-t is.
Mégis várok még.
Téged is fog zavarni,ha megveszed hidd el.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.