Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) razzorr válasza LEFTHORSE1 (#199) üzenetére


razzorr
őstag

Én az x8amon se látok pixelt, és az állitólag $zar,de ez akkor biztos jobb ua.méretekkel és felbontással. Egereknek jó lehet :-D

(#202) fatal` válasza Meeckee (#196) üzenetére


fatal`
titán

Pont a qwertyben különbözik? Ehh, akkor valószínű inkább az lesz.

Az Xperia Pro egyébként milyen árkategóriában van? Egyáltalán megjelent már / kapható nálunk?

(#203) Maxentius válasza fatal` (#202) üzenetére


Maxentius
addikt

Van a Vodánál elvileg 60-70k között, de épp nem találom náluk...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#204) fatal` válasza Maxentius (#203) üzenetére


fatal`
titán

Nem a Mini Prora gondoltam hanem a sima Xperia Pro-ra.

(#205) killer1203 válasza Maxentius (#203) üzenetére


killer1203
senior tag

58.990 Ft és 500ft lebeszélhető, 57.310 Ft kártya nélkül

Árlista

[ Szerkesztve ]

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#206) LEFTHORSE1 válasza razzorr (#201) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Akik ott azt állitoták hogy nem elég a felbontás ekkora átlónál azok nem bíztos hogy ugyanazok mint akik itt dicsérik, az emberek nem cyborg-ok, nem mindndenki ugyanazt fújja mint a másik

Cseberből vederbe

(#207) robertel válasza killer1203 (#205) üzenetére


robertel
senior tag

Lehet ilyet is, hogy kártya nélkül??
Hm, ezt nem is tudtam.
Másik két szolgáltatónál is van ilyen?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#208) killer1203 válasza robertel (#207) üzenetére


killer1203
senior tag

Biztosan lehet ha az árlistán is rajta van, régen vettem már telefont vodánál kártyásan akkor kértem hozzá kártyát is. 4 éve van meg a mostani v630i-m és most 20 körül lehet cserélni faternak mivel előfizus, neki nem kell még új teló szóval most én megveszem ezt a mini prót 44ezret megér szerintem, főleg ha meglesz ez is vagy 3-4 évig :D

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#209) Komplikato válasza razzorr (#201) üzenetére


Komplikato
veterán

Az X8 úgy is nemrég reinkarnálódott a W8 képében ... ;)

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#210) PowerBuldog válasza Komplikato (#209) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ami itthon még mindig nem kapható hivatalosan...

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#211) fatal`


fatal`
titán

Egyébként alkalmazások csak a 4 sarokba pakolhatók, vagy oldalra görgetős módszer itt is él? Azt hiszem a cikkből nem derül ki, nekem meg még nem volt androidos telóm így nem tudom, hogy ez pl. mindegyiken van e. :)

(#212) Perdedor


Perdedor
tag

Ez igen!
Nagyon meggyőző a cucc.
A kamera minőségét én is fájlalom, és egyetértek az azt kritizálókkal. A SE csinált ennél sokkal jobbat is. A D750-esemnek nincs párja a 2 megapixelesek közt szerintem.

I am not a conspiracy theorist. I am a bullshit analizer.

(#213) Balázs1621 válasza fatal` (#211) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Bármelyik oldalra rakhatsz ki alkalmazásokat és widgeteket, akár többet is, azt hiszem az x10 mininél és az x10 mini pro-nál még csak egyet lehetett egy oldalra. De egyébként számos más launcher létezik, amivel lecserélheted a gyárit, ha meguntad, vagy épp nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#214) fatal` válasza Balázs1621 (#213) üzenetére


fatal`
titán

Tetszik a négy sarokba elhelyezhető 4-4 alkalmazás, de ha több kell akkor jó lenne ha oldalra lapozva lehetne őket pakolászni. Mondjuk remélem nem csak egyet lehet oldalanként, az nagyon karcsú.

(#215) Balázs1621 válasza fatal` (#214) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Tesztben azt írják, több is mehet egy oldalra, és külföldi videókon is lehet látni, hogy több widget van egy oldalon.

tesztből idézve: "Most már egy oldalra több widget is kirámolható, nyilván ez azért függ az adott minialkalmazás méretétől."

szerk: Egyébként nem rossz teló, ez már sokkal inkább használhatónak tűnik, mint az előd, és itt már a hardver is kellően erős ekkora felbontáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#216) Ace owner válasza fatal` (#214) üzenetére


Ace owner
addikt

Van a főképernyő, ez 1-7ig szokott lenni és van a menü, ahol vannak az alkalmazások. Ott minden ott van, főképernyőre pedig annyit teszel amennyit akarsz, ez a gyors elérhetőség miatt jó.

Galaxy Fold 4

(#217) fatal` válasza Balázs1621 (#215) üzenetére


fatal`
titán

Ez a mondat kimaradhatott, pedig végigolvastam a tesztet. Mindenesetre köszi. :)

Neked is köszönöm Ace owner.

[ Szerkesztve ]

(#218) Niczo válasza Perdedor (#212) üzenetére


Niczo
senior tag

Nem gondoltam hogy rajtam kívül használ még valaki D750-est :Y
Egy ideje nézegetem már az utódját (az első okostelóm lenne), de nem tudok dönteni.
Ez a teló most komoly jelölt, nekem még a Wave II ami nagyon tetszik (bár az badás).
Nem könnyű dönteni, én ugyanis ezt is több évre venném.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#219) dik


dik
őstag

Én meg még k750i - t használok és talán elérkezett a csere idelye. :DDD
De ez a kamera dolog kissé aggaszt(ezt is ezért szerettem nagyon mert jó képeket csinál). Ha kapok megnyuktató infót hogy nem olyan vészes képeket készít akkor már meg is veszem. És elleszek vele remélem ismét kb. 5évig! :D

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#220) Munszu360 válasza robertel (#207) üzenetére


Munszu360
csendes tag

Amennyire én tudom a másik két szolgáltatónál nincs ilyen lehetőség. De a Vodkánál is csak azoknak akiknek már van egy feltöltőkártyájuk és regisztrálták magukat a Köszönet programba.

(#221) Enci1983


Enci1983
senior tag

Végre nem kiváltság egy korrekt telefon, s nem kell hónapokat spórolni rá hogy jhaj nekem is legyen :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#222) dokee78 válasza killer1203 (#205) üzenetére


dokee78
félisten

Mi van a Vodánál drágább az X10 Mini Pro,a Xperia Mini Pro-tól?

(#223) fatal` válasza dokee78 (#222) üzenetére


fatal`
titán

Miért is?

Az X10 mini pro 38 310 huf kártya nélkül és 39990 kártyával. A sima X10 mini viszont nagyon drága, valószínűleg nincs is készleten és valami régi ár lehet.

(#224) dokee78 válasza fatal` (#223) üzenetére


dokee78
félisten

Bocs,az X10 Mini drágább.

Vajon mikortól lesz a T-nél a Pro?
Nem szerettem a Qwerty-s telokat,de ez tetszik nagyon. <3

[ Szerkesztve ]

(#225) killer1203 válasza dokee78 (#222) üzenetére


killer1203
senior tag

azt néztem én is, de szerintem az még egy régi ár :D de mindegy nekem akkor is kell egy mini pro :D

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#226) robertel


robertel
senior tag

Tök korrekt vodától ez a kártya nélküli vétel.
Azt nézem, hogy most igy én is 50 körül vehetném meg, köszönetprogramban is lenne ekdvezményem, plussz ha online shopból rendelem, akkor 2000 Ft kedvezmény is van? Vagy csak díjtalan kiszállítás? Nem találom hirtelen.
Esne kicsit ősszel az ára és wp7 mobilok nem lennének ilyen árban, simán bevállalnám:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#227) Probber


Probber
őstag

Mindenképpen jó választás ez a készülék, méltó utód és iszonyatosan felturbózták hardveresen az utódhoz képes. Szintén sikergyanús a történet. :K

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#228) R4v3n319


R4v3n319
csendes tag

3 as kijelzőn ez a felbontás, csodálom hogy mindennek xperia a neve :F x1 emen már két és fél éve 800*480 volt és az is csak 3as :K

(#229) cefre00 válasza R4v3n319 (#228) üzenetére


cefre00
tag

Szerintem nem az a lényeg, hogy a felbontást minél magasabbra toljuk fel, és akkor azzal lehet villogni, közben a processzorod meg lépten-nyomon behal, ha éppen gyorsabban akarod használni a telefonod. Inkább legyen kicsit alacsonyabb, de működjön akadás mentesen! :)

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#230) Picco


Picco
addikt

jo kis telo lett, kivancsi lennek a tulajok tapasztalataira is, akar egy logout cikk kereteben is :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#231) Zsolto


Zsolto
őstag

Hm, eddig egy Milestone2-re vágytam (nagyobb kijelző/felbontás, autós/asztali dokkoló, nekem tetsző külső), de ez az apróság elgondolkodtatott (modern, kicsi, szeretem a SE-t).
Alig várom, hogy megfogdoshassam élőben is :K

Köszi a tesztet, fiúk! :R

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#232) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Nosza ekkora tömeglelkesedés és még sehol egy tulaj? Jó lenne már finom részletekről faggatózni

Cseberből vederbe

(#233) tenke.


tenke.
tag

az 1ghz, fél giga ram, +gpu résznél leesett az állam... a teljesítmény duplájára nőtt anélkül hogy nagyobb lenne a gép... hihetetlen, várom a kétmagos minit is:D

(#234) robertel


robertel
senior tag

amúgy lenne valami árfeleződés nekem az előző x10 mini is jó lenne, de akkro azt tényleg jól le kéne árazni:)
bízzunk t-mobile-ban:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#235) fatal` válasza robertel (#234) üzenetére


fatal`
titán

Az előző mini pro a vodánál 38k asszem, kártyásan. Gondolom a T-nél sem lesz több. :)

(#236) robertel válasza fatal` (#235) üzenetére


robertel
senior tag

Ebből gondoltam még egy szép nyiszantást:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#237) fatal` válasza robertel (#236) üzenetére


fatal`
titán

Abból azért már nem valószínű, szerintem.

(#238) Blyan válasza robertel (#236) üzenetére


Blyan
félisten

Ingyé ne adják? :F 38K qwertys androidér' kártyásan abszolút nem húzós ár.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#239) robertel válasza Blyan (#238) üzenetére


robertel
senior tag

Jó, csak a nexus s, meg a t-mobile move után azért reménykedek hátha.
T-nél az utolsó darabokat nagyon le szokták árazni néha.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#240) Blyan válasza robertel (#239) üzenetére


Blyan
félisten

Arányaiban olyan árban van, mint a Nexus volt egy hónapja, nézd meg ez is hol kezdett.

...Sony Ericsson Xperia X10 mini Pro is bekerült a szolgáltatóhoz. Ezt a készüléket két éves előfizetéssel 59 990, egy éves előfizetéssel 69 990, míg kártyás csomaggal 74 990 forintért tudhatjuk a magunkénak.
[link]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#241) Binczet


Binczet
aktív tag

Kicsit panaszkodok: miért kerül a sima mini, mint a pro? Miért csak pár ezressel olcsóbb előfizetéssel mondjuk a vodánál a Xperia mini pro?
A régi és az új pro nevében tényleg csak annyi a különbség, hogy Xperia x10 mini pro; x10 mini pro --> vagyis elhagyták az Xperia szót? (öcsém..)

Amúgy nekem is tetszik ez a telefon, végre normális kijelzőt raktak bele, asszem jó utódja lesz a Touch Prómnak.

(#242) fatal` válasza Binczet (#241) üzenetére


fatal`
titán

Nem az xperia szót hagyták el, hanem az x10et..

A hsz-t meg fogalmazd újra mert nem igazán értem hogy az első két mondattal mit is szerettél volna. :)

Valóban jó kis teló lett. :)

(#243) Binczet válasza fatal` (#242) üzenetére


Binczet
aktív tag

Hopp, úgy látszik, túlságosan kapkodtam. Szóval azt akartam kinyögni, illetve kérdezni, hogy miért kerül többe a mini, mint a mini pro? Szerintem egy billentyűzetes telóért többet kéne kérni, mint egy ugyanolyanért, bill. nélkül.
A másik mondat, meg azt akarta kifejezni, hogy mondjuk a vodafonnál az előfizetéses teló alig 7-8 ezerrel olcsóbb, mint kártyásan. Régebben mintha több lett volna a különbség..

(#244) fatal` válasza Binczet (#243) üzenetére


fatal`
titán

Az x10 mini kerül többe mint az x10 mini pro, ha jól láttam, ennek az lehet az oka, hogy a mini árát elfelejtették leengedni. :D

Az Xperia minit nem néztem, de ha tényleg többe kerül, mint a pro, akkor nem fog belőle sok fogyni (szerintem egy sem).

"A másik mondat, meg azt akarta kifejezni, hogy mondjuk a vodafonnál az előfizetéses teló alig 7-8 ezerrel olcsóbb, mint kártyásan. Régebben mintha több lett volna a különbség.."

Szerintem, ha valaki régóta előfizető, akkor úgyis más árakat kap, mint, ami a publikus PDFben van. Meg, ha jól emlékszem új telóknál nem nagyon szokott különbség lenni.

Valaki vehetne itt a fórumon ilyen telefont, hogy beszámoljon a részletekről. :)

(#245) bloomberg


bloomberg
tag

Hát, én gondolkodtam azon, hogy a dézit lecserélem erre...........miután dézit ellopták, nincs mit lecserélnem, viszont gondolkodhatok megint.....kíváncsi leszek a wp7-es nokiákra, bár biztos nem ezen az árszinten lesznek.
Igaz, ha a gsmline-os ár ennyi, akkor a hivatalos magyar garis lesz 70-80 köröl szvsz.

Eddig ez befutó nálam...

(#246) fatal` válasza bloomberg (#245) üzenetére


fatal`
titán

"akkor a hivatalos magyar garis lesz 70-80 köröl szvsz."

Nem biztos, mert szolgáltatónál is 60 körül van. :)

(#247) TayRol válasza fatal` (#246) üzenetére


TayRol
veterán

igen, eselyes hogy kb. ez lesz a hivatalos garis indulo ar.

(#248) fatal` válasza TayRol (#247) üzenetére


fatal`
titán

Reméljük. :)

Egyébként azt meg lehet valahol nézni a neten, hogy SE boltban mennyibe kerül egy teló függetlenül? A Sony-Ericsson oldalán nem találtam, de lehet, hogy én vagyok béna.

(#249) TayRol válasza fatal` (#248) üzenetére


TayRol
veterán

neten en sem talaltam. szerintem csak a markaboltokban.

(#250) Perdedor válasza Niczo (#218) üzenetére


Perdedor
tag

Bocsánat, az elfelejtettem odaírni hogy "valamikori" :DDD
Azóta volt pár kamerás, meg mindenféle telefonom, K750i is.
Az én szubjektív véleményem szerint a D750 kamerája hajszállal jobb volt mint a K750-é, de az összes többi kamerás telefonomat is lekörözte képminőségben, beleértve az LG Viewty-t is :K A Nokia N70 meg sehol nem volt hozzá képest.
Na persze képminőségben számomra a Samsung Innov8 az ultimate.

[ Szerkesztve ]

I am not a conspiracy theorist. I am a bullshit analizer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.