Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) -atesz-


-atesz-
aktív tag

Hello! Vettem én egy vodás mini prót. Ciripelés nincs ,térerő rendben (eddig). Üdv

(#1502) ko9 válasza -atesz- (#1501) üzenetére


ko9
addikt

Gyártási hét? Mintavideó?
Lehet tőled ilyeneket kérni? Vagy szerinted is bunkók vagyunk, mint az előző kolléga szerint aki hasonlókat mondott?

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1503) dokee78 válasza -atesz- (#1501) üzenetére


dokee78
félisten

Tölts videót a youtube-ra és megnézzük a ciripelést. :Y

[ Szerkesztve ]

(#1504) TayRol válasza ko9 (#1502) üzenetére


TayRol
veterán

mint a messiast, ugy varja a nép az elso nem tücskös telefont.:)

(#1505) sxxorp válasza -atesz- (#1501) üzenetére


sxxorp
őstag

Készíts egy kb. 15 másodperces videót HD felbontásban a Mini Pro-val. Lehetőleg minél nagyobb csendben készüljön! és dobd fel valahova, lécci (youtube pl.)
emellett az akku alatt nézd meg a gyártási időt: 11WXX (XX=2jegyű szám), és írd be azt is, köszi

(#1506) aggleány válasza dokee78 (#1499) üzenetére


aggleány
addikt

Megvettem, megvettem. Pedig nem akartam, de aztán nem bírtam ki. :B Elmentem kétszer megnézegetni, de a T-nél nem lehetett bekapcsolni, úgyhogy kénytelen voltam megvenni, hogy végre meg tudjam nézni a kijelzőt is. :DDD Nem fehér lett. Én annál sötétebb alak vagyok (lásd avatar). ;]

Van folyamatos AF videónál.

Nem akartam ideszemtelenkedni, mivel nekem nem Pro van, de pont olyan kérdés érkezett, aminek a megválaszolásában erősen kompetens vagyok - illetve pár nap múlva még inkább az leszek.

Cikked, cikked... Nagyon türelmetlen valaki. Holnap estére végleges, és felkerül publikálásra. Tudod, hogy van ez, mindig előkerül valahonnan egy klassz app. :B

(#1507) ko9 válasza aggleány (#1506) üzenetére


ko9
addikt

Folyamatos AF Arcfelismeréssel van "csak" videóknál, ugye?

TayRol: Sajnos nem könnyen kerestem meg a rávalót, és azért jó lenne, ha sokáig menne :B Mert engem nem zavarna a ciripelés, ha 100%-ra tudnám, hogy nem rövidíti a telefon élettartamát.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1508) dokee78 válasza aggleány (#1506) üzenetére


dokee78
félisten

Nem off-ba írom,mert ameddig nincs MA teszt a sima Miniről addig itt lehet róla csevegni.(Vagy nem?)
Gratula.
Én is a feketét tervezem venni.
+ hátlapot nem adtak hozzá?
Írhatnál róla is cikket,mint korábban a Galaxy GIO-ról. :B

TouchRetouch Cikkedbe nem fér bele?Igaz fizetős! Magyar ismertető.

[ Szerkesztve ]

(#1509) TayRol válasza ko9 (#1507) üzenetére


TayRol
veterán

persze megertem, nem is azért irtam. én sem vennem meg, meg akkor sem ha nem roviditi a telefon elettartamat.:)

(#1510) aggleány válasza ko9 (#1507) üzenetére


aggleány
addikt

Nem tudom, mindjárt kipróbálom Neked. Van valami, amiről tudsz, amit be kell állítani hozzá? Nem szoktam videózni, csak néha, amikor a háziszörny átmegy idiótába.

dokee78

Ott a pont. :K Anno az X10 Mininél a Pro gazdik jöttek át a sima Mini topikjába, mert az volt előbb. Egy plusz hátlapot kaptam, ami a hivatalos álláspont szerint rózsaszín, gyakorlatilag viszont inkább meggybordó metál, olyan, mint a képeken. Hogy miért rózsaszínt írtak, az számomra megfejtehtetlen.

Igen, írhatnék, de úgy sosem lenne kész a másik. Látod, ezért nem akar elkészülni a cikk, mert folyamatosan előkerülnek új appok. :DDD

(#1511) dokee78 válasza aggleány (#1510) üzenetére


dokee78
félisten

Akkor a T-nél vetted vagy nem?
Elvileg a T nem ad + hátlapot.

(#1512) -atesz- válasza sxxorp (#1505) üzenetére


-atesz-
aktív tag

:K

(#1513) aggleány válasza dokee78 (#1511) üzenetére


aggleány
addikt

Nem a T-nél vettem. A T-nél 54.900,- lett volna Dominoval, én pedig 55.000,-ért vettem. Azt a 100 pénzt simán megérte a hátlap. :C A T-nél csak egy darab, fekete hátlapot adnak.

(#1514) Patrick76496 válasza Zsolto (#1495) üzenetére


Patrick76496
őstag

ezt a parasztságot :( én tegnap voltam a békéscsabai Csaba Center t-mobiljában és se Mininek, se Mini Pro-nak se híre se hamva :W :((( (mármint kiállítva)

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1515) sxxorp


sxxorp
őstag

Ez a cikk... megkapta a véleményem Tamás (blog.se-portal.hu):
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1516) aggleány válasza Patrick76496 (#1514) üzenetére


aggleány
addikt

Pesten sincs kiállítva, legalábbis ott, ahol én voltam. Ha a pultnál kéred, megmutatják, de bekapcsolni nem lehet. Nekem azt mondták, hogy amíg nem fut ki az egyik kiállított készülék, addig nem tudják kitenni, mert nincs neki hely. :F

(#1517) sxxorp válasza aggleány (#1516) üzenetére


sxxorp
őstag

És végül hol vetted? 2 év gyári garival?

(#1518) sxxorp válasza -atesz- (#1512) üzenetére


sxxorp
őstag

köszi, látod milyen epekedve várjuk :)

(#1519) dokee78 válasza aggleány (#1516) üzenetére


dokee78
félisten

Miért nem engedik bekapcsolni?
Dinnyék ülnek a T-nél?

sxxorp Szerkesztés gomb?
Kukk!!!

[ Szerkesztve ]

(#1520) aggleány válasza sxxorp (#1517) üzenetére


aggleány
addikt

Egy sufnigsm-nek nevezett boltban. Elég régóta törzsvásárló vagyok náluk. Van bolti garival és hivatalossal is, de jelen esetben nem éri meg a bolti gari, mivel 1.000,- pénz a különbség a kettő között. Volt olyan, hogy bolti garival kértem, amikor nagyobb volt a különbség, és úgy is mindig megcsináltatták nekem garanciaidőn belül. :K

Ha rám gondoltál visszalépés ügyben (most vettem észre), én nem tartom visszalépésnek. Nekem nagyon tetszik, hogy a Minit simán zsebre lehet vágni. Inkább az volt a félrelépés részemről, amikor megvettem a sütőlapát méretű telefont, de hát elcsábított a kijelző színkavalkádja. :B

dokee78

Nem szabad nekik, központilag van kiadva. Szerintem is hülyeség, de ez van.

[ Szerkesztve ]

(#1521) ko9 válasza Patrick76496 (#1514) üzenetére


ko9
addikt

Honfitáárs, testvéérem :D Én is ott vettem :D Merre lakol? :P

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1522) sxxorp válasza dokee78 (#1519) üzenetére


sxxorp
őstag

A 'szerkesztés'-nek köze nincs ahhoz, amit belinkeltél. Még egyszer nem kérném, de azért is kaptam egy fél elnézést:
"Üdv!
A topicban való takarítás alapján rendesen elolvastam a hozzászólásokat, és nem kerülte el a figyelmemet a másik oldal sem. Csupán azért nem kaptak szankciót a többiek, mert a kommentjeid stílusa annyira provokatívan durvára sikeredett, hogy elkerülhetetlen volt némi indulatos visszavágás. Ilyen előzmények nélkül viszont valóban figyelmeztetést ért volna egy-két másik felhasználó megnyilvánulása is.
yetike"

Úgyhogy kérlek most szállj le erről. A stílus nem ezt jelenti.

(#1523) dokee78 válasza sxxorp (#1522) üzenetére


dokee78
félisten

Tudom,nem is azért linkeltem.
Viszont légyszíves használd a szerkesztés gombot.

(#1524) sxxorp válasza dokee78 (#1523) üzenetére


sxxorp
őstag

Akkor minek linkelted?

@Aggleány: visszalépésnek a kijelző méretet gondoltam. Én mindig ódzkodtam a tepsiktől, örültem, mikor megszületett az X10 Mini-széria. Ezért szar, hogy ezzel a hibával rontják a szám ízét...

[ Szerkesztve ]

(#1525) Patrick76496 válasza ko9 (#1521) üzenetére


Patrick76496
őstag

csabai vagy te is? :DD :DDD amúgy azt nekem ne mondják, hogy nincs hely, mert még legalább 10 készülék elférne ott :)) amúgy még egy kérdés: milyen a gyári fülhallgató? :)

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1526) dokee78 válasza aggleány (#1520) üzenetére


dokee78
félisten

Lehet bemegyek a T-be holnap és bekapcsoltatom,már csak azért is.
Leadom nekik a szöveget;8 éve aranykártyás előfizus,lejárt hűséggel és szeretném,ha bekapcsolnák :))

(#1527) zlin válasza -atesz- (#1512) üzenetére


zlin
tag

Gyártási szám? :U Most minden infó aranyat ér. ;]

"Nancy baba, kapok egy kis sört ?"

(#1528) aggleány válasza dokee78 (#1526) üzenetére


aggleány
addikt

Nem fogják. :( Ezer éve platinakártyám van, és havi 30-40ezres számlát fizetek saját néven (több telefonszám, net).

(#1529) krisztian112 válasza aggleány (#1528) üzenetére


krisztian112
senior tag

Meg amúgy is, ha neked ott bekapcsolják ,akkor nyilván akku-t bele kell tenni meg iylesmi, bontogatni, aztán ha mégsem kellene akkor már az egy "használt" csomag lesz, amit már más nem szívesen vesz meg mert "héé az akksi kivan bontva".

Huawei P10 lite

(#1530) dokee78 válasza aggleány (#1528) üzenetére


dokee78
félisten

HD videót nézted?
Nem ciripel,mint a Pro igaz?

(#1531) aggleány válasza krisztian112 (#1529) üzenetére


aggleány
addikt

Az akksi elég lezseren van becsomagolva, bele van csúsztatva egy kis papírhurkába. Óvatosan ki lehet venni, de nem egyszerű - azért én megoldottam. :D Nálam minden kis zacskó, kis drótdarabka (amivel régebben a madzagokat fogták össze), papírfecni el van téve a dobozba. :B

Ami furcsa volt, hogy a sima Mininek nincs fólia a kijelzőjén, a Mini Pronak pedig van. A fene sem érti. :F

dokee78

Nézemmá, na! Bí kúl, okéj? ;)

Próba megvolt, nem ciripel, és a távoli hangokat is egész jól rögzíti. :C

[ Szerkesztve ]

(#1532) dokee78 válasza aggleány (#1531) üzenetére


dokee78
félisten

Youtube-n alig látni Mini 720p-s Sample videót. :O
Örülnék a rögzített videónak.
Fura,mert egy cikkben azt olvastam,hogy nincs a videó alatt folyamatos fókuszálás.

(#1533) ricsike81


ricsike81
aktív tag

Az xperia mini csatlakozásánál lötyög nekem egy kicsit a z usb csatlakozó, amikor ráteszem a töltésre . Ez normális ? Másnak is lötyög az usb csatlakozó része, amikor rádugja a töltőt. Ha rádugom a töltőt, akkor jobbra, és balra van holtjáték. Most vettem észre. A töltés ettől függetlenül megy, nem szakad meg.

(#1534) aggleány válasza dokee78 (#1532) üzenetére


aggleány
addikt

Mivel a szörny már alszik, mozgást nem tudok Neked felvenni, de holnap megoldom. Csak este lesz belőle valami, mert mikor reggel indulok dolgozni, ő még bőszen horkol, a dolgozóban meg mégsem kérhetem meg a főnökömet, hogy kicsit szaladgáljon már fel-le, mert ki akarom próbálni a telefon videóját. :DDD

A mostani felvétel gyenge lámpafénynél, mozdulatlan szobáról készült, elég vacak lett, nem vakuztam, mert a hangra voltál kíváncsi.

(#1535) dokee78 válasza aggleány (#1534) üzenetére


dokee78
félisten

Aha a hang a lényeg.

(#1536) axioma


axioma
veterán

Ma megtapogattam en is egyet. Ferjem teloja mellett kicsinek tunik, de amugy tetszett, csak egyreszt az alapbeallitasoknal volt - igy gyakorlatilag nem lehetett a kijelzot probalni rendesen -, masreszt meg rohantam sajna, csak becsabultam, igy csak par pillanatom volt ra. Budakalasz, Cora, Voda, fekete, alapbol kiallitva.

(#1537) aggleány válasza dokee78 (#1535) üzenetére


aggleány
addikt

Akkor jó, mert az teljesen rendben van. Holnap majd tesztelgetek mindenféléket.

Ha sikerül elkapnom a főnökséget, akkor lesz nektek Porsche Panamera, Audi A7 és RS6 is. :C Na nem menet közben, csak szépen, a napon várakozva. Este "Az éheztetett mopsz kutya" című videó várható. Remélem, megfelelő lesz - sokat mocorog, miközben várja a kaját, és kapkodja a fejét, forog körbe, ilyesmi.

(#1538) ko9 válasza Patrick76496 (#1525) üzenetére


ko9
addikt

Öszintén? Elmegy ha nincs más. Nekem ma jött meg a Xears X200Pro, vagyis ezzel nincs baj :)
Amúgy nem csabai vagyok, csak oda járok suliba. Röviden a fél életem ott töltöm :D

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1539) dokee78 válasza aggleány (#1537) üzenetére


dokee78
félisten

:Y
Ez mind jöhet,no meg hamarosan a 2 cikk.

(#1540) ko9


ko9
addikt

Most kaptam az üzit, reggel 6kor megjelenik a cikkem :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1541) aggleány válasza ko9 (#1540) üzenetére


aggleány
addikt

Milyen cikk, milyen cikk? :Y Gondolom nem az, amiről itt szó volt, mert kell egy kis idő, amíg megnézik.

dokee78

Feleségül ne vegyelek? :Y Esetleg ha már úgyis ráérek, akkor ezzel egy időben a harmadik és negyedik kezemet használva ugyanazt felvehetném az SGS II-vel is, nem? Csak az összehasonlítás kedvéért. És közben a többi kezemmel vadul gépeljem a két cikket is. :DDD

(#1542) ko9 válasza aggleány (#1541) üzenetére


ko9
addikt

A hibajelenségek ismertetése, és összegyűjtése miatt írtam egy cikket. Én is csodálkoztam rajta, ugyanis ma olyan 14 óra fele végeztem vele és jelöltem publikálásra, és Kalandortól most kaptam egy Privát üzit, hogy holnap 06:00-kor megjelenik. Nem az első cikkem, de ilyen még nem volt... :B

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1543) aggleány válasza ko9 (#1542) üzenetére


aggleány
addikt

Az igen!!! Gratulálok! :C Olvastam, hogy készülsz egy ilyet írni, de nem gondoltam, hogy már készen is van, azt meg pláne, hogy már ki is kerül. :Y

(#1544) sxxorp válasza ko9 (#1542) üzenetére


sxxorp
őstag

Az, amit csiszoltunk? Grat! Mondtam, h a helyén van, aktuális:)
egy linket dobj már majd fel ide, lécci, egy kis nyomásgyakorlás:
[link]
Mondjuk ez nem lesz konfliktusban az SE-blog törekvéseivel? Mármint maga a cikk:)

[ Szerkesztve ]

(#1545) ko9 válasza aggleány (#1543) üzenetére


ko9
addikt

Hidd el én is csodálkoztam rajta. Nem volt nagy munka, csak össze kellett szedni a gondolataim, és mehetett is. Bőven elég volt ennyi, de majd holnap meglátjátok :)

sxxorp: Igen arról van szó, miest megjelenik terjesztem :) És nem hiszem, hogy konfliktusban lenne, mert az a blog egy teljes termékpalettát fed le, az én cikkem pedig egy kiemelt terméket.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1546) sxxorp válasza ko9 (#1545) üzenetére


sxxorp
őstag

Rendben, én is így érzem, és te jobban tudod miről van szó - emellett nem a márka ajnározása a feladat, hanem a márkával kapcsolatos ügyek ápolása - ez pedig tökéletes példája a korrekt, de nem elkenő cikknek. Akkor hajrá! :) Oda is illene, mert a hibák egy része említetlen.

(#1547) aggleány válasza ko9 (#1545) üzenetére


aggleány
addikt

Megértelek, de ez nagyon jó! :K Anno nekem is azért volt furcsa, hogy címlapra akarják tenni, mert hirtelen felindulásból, kb. egy óra alatt megírt cuccról volt szó, amit azért írtam, mert elegem lett a sok beszólásból egy pár topikban. :F

Holnap reggel a Te cikkeddel fogom kezdeni a napot. :K

(#1548) n@p@lm válasza aggleány (#1537) üzenetére


n@p@lm
őstag

várom én is a tesztvideókat:)
hiába na, ellen kell állnom a kibontásnak :)

(#1549) aggleány válasza n@p@lm (#1548) üzenetére


aggleány
addikt

Neked lehet a legrosszabb. Én biztos nem bírnám ki, inkább meg sem venném az átadásig. :B

(#1550) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Mini teszt az Origón is

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.