Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) ricsike81


ricsike81
aktív tag

nektek a nem fogadott hívást, vagy sms-t mindig jelzi a kis zöld led a tetején ?Az uj szoftverrel nekem nem mindig, A 2.3.-3-al sem jelezte mindig a nem fogadott hívást, sms-t a led .

(#3002) papirzsepi93


papirzsepi93
tag

nagyon gondolkodom egy ilyen vásárlásán (Galaxy Ace-ről váltanék) csak aggaszt a telenoros probléma nekem már elvileg egy újfajta simem van amit a Galaxy-m vásárlásakor adták a mobilnetemhez annál is előjöhet a probléma ami a telenoros kártyákkal van?

(#3003) AusWolf válasza ricsike81 (#3000) üzenetére


AusWolf
őstag

Mini pro-m van.

A ledes kérdésre nem tudok mit mondani, eddig én még nem figyeltem.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#3004) fatal` válasza ricsike81 (#3000) üzenetére


fatal`
titán

Szerinted ha ebbe a topicba ír akkor milyen telefonja van?

Mini nem ciripel egyébként sem...

(#3005) e-newsee válasza fatal` (#3004) üzenetére


e-newsee
addikt

Egyáltalán nem biztos, hogy pro-ja van. Fordult itt már meg nem egy minis is. Pláne, amíg nem volt mini teszt.

Más: Van arra lehetőség, hogy a naptárban szereplő események emlékeztetője ne csak egyszer játssza le a csengőhangot, hanem egészen addig, amíg nem reagálok rá? Ha véletlenül nem hallom meg, ki tudja mikor veszem észre, hogy villog a LED. Valamint android nem tud olyat, hogy folyamatosan hangosodó csengőhang? Én azt nagyon szerettem ébresztőnek.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#3006) dokee78 válasza fatal` (#3004) üzenetére


dokee78
félisten

Mini van neki.

(#3007) fatal` válasza dokee78 (#3006) üzenetére


fatal`
titán

(#3008) AusWolf válasza fatal` (#3007) üzenetére


AusWolf
őstag

Eloszlatom a kételyeket: SE Xperia mini pro, más szóval SK17i típusú telefonom van. :U

Más: észrevettem egy harmadik pixelhibát, de mintha ez nem lenne olyan feltűnő, mint a másik kettő. Lehetséges, hogy ezek idővel, folyamatosan jelennek meg?

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#3009) Zugi


Zugi
aktív tag

Újabban furcsa dolog történik a telómmal, aminek nem értem magyarázatát. Ki van kapcsolva rajta mind a wifi, mind a mobilnet, mégis beesnek friss emailjeim. A felső állapotsorban semmilyen ikon nem jelzi, hogy aktív hálózati kapcsolat lenne. Fent van a Quick Settings progi is, és widgetre is ki vannak téve a hálózati kapcsolók, mindkét helyen kikapcsolt állapotot jelez wifi-re is és mobilnetre is.

Valaki tapasztalt hasonló hibát?

(#3010) AusWolf válasza Zugi (#3009) üzenetére


AusWolf
őstag

Kapcsold ki a beállítások > Fiókok és szinkronizálás menüben a háttér-adatforgalmat, hátha az zavar bele. Amúgy én csak azt a furcsaságot vettem észre, hogy hiába kapcsolom ki a wifit, néha a telefon magától bekapcsolja pár másodpercre.

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#3011) Davey7 válasza Zugi (#3009) üzenetére


Davey7
senior tag

Ez velem is elofordult,de a legjobb,hogy nekem meg airplane modban is jottek az ertesitesek :)

(#3012) lordring válasza Karma (#2940) üzenetére


lordring
aktív tag

Valami miatt nem tudom beállítani a Gmail-t kimenő levél szervernek.
Kiszolgáló: smtp.google.com
Port: 465
Biztonsági típus: SSL
Bejelentkezés szükséges bepipálva, adatok megadva, ellenőrizve.

Ennek ellenére azt a hibát kapom, hogy Nem létesíthető kapcsolat a kiszolgálóval. :O

(#3013) e-newsee válasza AusWolf (#3010) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez nekem is feltűnt. Akkor figyeltem meg ilyet, amikor kikapcsolom a mobil adatforgalmat. Utána körülnéz a wifi, és vissza kikapcsol. Nem tudom miért csinálja, de engem nem zavar. Ha a wifi kikapcs után körülnézne a mobilneten is, na akkor anyáznék én is. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#3014) e-newsee


e-newsee
addikt

Észrevettétek már, hogy ha USB kábellel van csatlakoztatva a számítógéphez, akkor a képernyő összevissza reagál a tapizásra? Én olyankor alig bírom elhúzni a lakatot, nem lehet normálisan képernyőt váltani, és egyszer sms-ben "pqrs"-t akartam nyomkodni, és beleírt a szövegbe még "w"-t, meg "y"-t is. Pedig két gombbal odébb van. Amint kihúzom, helyreáll, és tökéletes. Akkor is, ha a konnektoros töltő van rádugva. Csak akkor ilyen bolond, ha adatkábelként használom az USB-t. Másnál is jelentkezett ilyen?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#3015) gaba1 válasza e-newsee (#3014) üzenetére


gaba1
csendes tag

Akkor nem csak én vettem ezt észre. kiváncsi vagyok a véleményekre én is.
:Y :R

Engem megtanítottak hogy válaszoljak, de csak akinek érdemes. gaba1 felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#3016) wsh13 válasza gaba1 (#3015) üzenetére


wsh13
tag

Nekem ugyan Minim van, de nálam is ezt csinálja. Bár az az igazság, hogy a 2.3.4-es szoft óta nem is vettem észre. Lehet, hogy megszűnt.

[ Szerkesztve ]

(#3017) dokee78 válasza e-newsee (#3014) üzenetére


dokee78
félisten

Mini-nél nekem nem csinálja.

(#3018) e-newsee válasza dokee78 (#3017) üzenetére


e-newsee
addikt

Lehet, hogy nem jön elő mindenkinél. Mindenesetre remélem a frissítés megoldja, még ha nem is idegesítő a probléma.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#3019) kexksz


kexksz
addikt

Telefon hogy bírja a játékokat? Minecraft, 9mm, ilyesmik akadnak rajta?

(#3020) ko9 válasza kexksz (#3019) üzenetére


ko9
addikt

Ma próltam a Quake3-at, nagyon frankó volt QWERTY-vel irányítani, és stabil 65fps körül mozgott.
Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy igen, az arra megírt játékot lehet QWERTY-vel irányítani. Amit nem arra találtak ki azt meg nem.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3021) Lajdzsi válasza ko9 (#3020) üzenetére


Lajdzsi
tag

Linkelnéd (akár privátban is) a helyet ahonnan letöltötted? Kipróbálnám, de marketen nem találtam.

(#3022) e-newsee válasza ko9 (#3020) üzenetére


e-newsee
addikt

+1, ezt én is kipróbálnám.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#3023) Pistakiss válasza wsh13 (#3016) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia!
Arra lennék kíváncsi, hogy honnan és hogyan frissítetted az új szoftverre? Mert nálam ugy a telefon, mint a Companion azt írja ki, hogy a legújabb verzió van a telefonon, nem lehet frissíteni (2.33 van fent)

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#3024) dokee78 válasza Pistakiss (#3023) üzenetére


dokee78
félisten

Mert Mini van neki. (ST15i)

(#3025) Pistakiss válasza dokee78 (#3024) üzenetére


Pistakiss
őstag

Oké, kösz!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#3026) ko9 válasza Lajdzsi (#3021) üzenetére


ko9
addikt

Feltolom DropBoxra, és elküldöm a linkeket :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3027) Isti2


Isti2
aktív tag

2 napja van meg a telefon, eddig minden nagyon ok. :K
Vajon mikor várható már a halasztott 2.3.4 frissítés?
Ja, az egyetlen probléma eddig, hogy nem megy bármilyen 3.5-es fülessel!!
Ki kell próbálni külön, mert bizonyos fülesekhez kiírja, hogy nem támogatott tartozék és nem is működnek, erre mindenki figyeljen!! :)

(#3028) ko9 válasza Isti2 (#3027) üzenetére


ko9
addikt

Hát én nyomtam bele már fülest, ment minddel. Mondjuk ma kiírta a CX400-II-esemre egy pillanatra ugyanezt, de utánna mégis szólt.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3029) e-newsee válasza Isti2 (#3027) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem tudom, miért ne menne bármilyen fülessel. Egy füles csak 3 vezeték valójában. Furcsa lenne, ha nem működne, bár előfordulhat.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#3030) Predator2 válasza Isti2 (#3027) üzenetére


Predator2
addikt

lehet h nem javítható a tücsök a frissítéssel azért bujkálnak :D (elméletileg a héten kellett volna "érkeznie"

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#3031) penell1234


penell1234
tag

Most vetünk egy mini prot függetlenül és még 2.3.3 van rajta de a szoftverfrissítésnél aszt írja ki hogy ez a legújabb. De nem a 2.3.4 a legfrissebb? Vagy még nem lehet felrakni a 2.3.4-et.

[ Szerkesztve ]

(#3032) fatal` válasza penell1234 (#3031) üzenetére


fatal`
titán

A prora még nem jelent meg a frissítés, csak a sima minire.

(#3033) dokee78 válasza penell1234 (#3031) üzenetére


dokee78
félisten

A Pro-ra,ahogy hunfatal is mondja,még nem jelent meg.
Valószínű a töcsök kiűzési művelet miatt csúszik.

[ Szerkesztve ]

(#3034) Zugi


Zugi
aktív tag

Mikor anno 1.6-ról alig vártuk, hogy az X10 minire kijöjjön a 2.1-es frissítés, azt még megértettem, de ezt most tényleg nem értem, hogy mi ez a türelmetlen várakozás, hogy 2.3.3-ról 2.3.4-re frissüljön... Mintha anélkül használhatatlan lenne a telefon, sokan annyira várják, de hogy miért???

(#3035) ko9 válasza Zugi (#3034) üzenetére


ko9
addikt

Akkor szép sorba:

Live with Walkman (WT19i) - Mini (ST15i) - Active (ST17i) - Ray (ST18i) - Play (R800i) - Neo (MT15i)

Ezekre van 2.3.4.

Melyik 2011-es modellre nincs?

Mini Pro (SK17i)

:F :F

Szóljatok ha kihagytam valamit :B

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3036) fatal` válasza ko9 (#3035) üzenetére


fatal`
titán

Pro, Arc?

Nem tudom van e rájuk, de kimaradtak a sorból. Lesz 2.3.4 a mini prora is, gondolom pár napon belül.

Sőt, ICS is lesz az összesre.

(#3037) ko9 válasza fatal` (#3036) üzenetére


ko9
addikt

Arc (LT15i), tényleg... Ez miért nem jutott eszembe... Pedig erre már MIUI is van. Néztem is nagyot.
Viszont a Pro-ról nem találtam semmit XDA-n :F

Az a "probléma", hogy a többire ~2hete kinntvan... Akkor erre hol csúszik? Naponta nézem WOTAN-ban, hogy nincs-e valahol, és már unom :D

Valakinek véletlen EMMA hozzáférése nincs? Elvileg abba bennevan, bár tudom, hogy azt tilos publikálni :U

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3038) fatal` válasza ko9 (#3037) üzenetére


fatal`
titán

SE Xperia Pro (MK16i)

Lehet, hogy még mindig nem jelent meg? Csúszik régóta.

(#3039) dokee78 válasza ko9 (#3035) üzenetére


dokee78
félisten

Az Active alapból 2.3.4-el jött.

(#3040) ko9 válasza fatal` (#3038) üzenetére


ko9
addikt

Látni láttam, csak érdekes, hogy nem igazán van róla semmi - Techline tesztet találtam róla ~5 napos a teszt, ez is 2.3.4-el jött ki, és magyar a rendszer rajta, akkor lassan csak megjelenik :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3041) Predator2 válasza ko9 (#3040) üzenetére


Predator2
addikt

szerelmes vagyok :D
nagyon jó lenne egy MA teszt róla vagy ami még jobb egy !mobilarénás videó!

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#3042) penell1234


penell1234
tag

És szerintetek a 4.0 megkaphatja a mini pro?

(#3043) ko9 válasza penell1234 (#3042) üzenetére


ko9
addikt

Minden 2011-es modell meg fogja kapni :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3044) penell1234 válasza ko9 (#3043) üzenetére


penell1234
tag

Az nagyon király lenne.

(#3045) fatal` válasza penell1234 (#3042) üzenetére


fatal`
titán

Minden 2011-ben megjelent Xperia modell megkapja. :)

(#3046) sdd2 válasza fatal` (#3045) üzenetére


sdd2
veterán

Így van. :C :C
A SE összeszedte magát végre. :D

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#3047) Davey7


Davey7
senior tag

Remélem mihamarabb kiadják a 2.3.4et,mert adnám szervizbe a telefont,de akkor már jó lenne látni,hogy a ciripeles,hogy alakul. Szerintetek ha marad a cirip akkor lesz valami lehetőség valamit elérni a t-mobilnal? Telefoncserere,vagy ilyesmire gondoltam.
vagy ne várjak és adjam be most a szervizbe? De ha meg a cirip marad akkor megint kuldhetem.

(#3048) e-newsee


e-newsee
addikt

iOS nem lesz mini pro-ra??? :-DDDD

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#3049) M.W.H válasza e-newsee (#3048) üzenetére


M.W.H
aktív tag

hát nemtudom hol élsz:D android sztem jobb

Mad W. Highflyer

(#3050) Predator2 válasza sdd2 (#3046) üzenetére


Predator2
addikt

ez azért nézőpont kérdése főleg a mini pro esetében
(nem hiába késik a frissítés a pro-ra)

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.