Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) tipuka válasza guri (#1247) üzenetére


tipuka
addikt

én venném ha nem vodás lenne ;] amúgy nem baj , hogy meghirdetted (legalább is nekem), de másnak szemet szúr tényleg nem kellene ebben a topikban "eladni" ;)

(#1252) rainwood


rainwood
csendes tag

Sziasztok,

Valakinek nincs esetleg infója, hogy a Tmobile-nál lesz-e fehér mini pro? Barátnőmnek kellene és megrögzötten ragaszkodik a fehér színhez :)

(#1253) n@p@lm


n@p@lm
őstag

hölgyeim és uraim, megrendeltem a minit (nem a pro-t!) a t-től.
kíváncsian várom érkezését. :)

(#1254) dokee78 válasza n@p@lm (#1253) üzenetére


dokee78
félisten

WEBshopból rendelted?
Ha igen akkor meglátjuk,hogy igaz-e a pletyka,
miszerint a WEBshopban QWERTZ készüléket forgalmaznak.

El ne felejtsd megosztani velünk a gyártási hetet.
lol.most látom,hogy a sima Mini.

[ Szerkesztve ]

(#1255) n@p@lm válasza dokee78 (#1254) üzenetére


n@p@lm
őstag

hétvégénél előbb nem lesz infóm róla, az asszonynak szánom ajándékba és csal pénteken fogom odaadni neki, addig nem biztos hogy összetapizom.
ha mégis, egyből megírom :)

szerk:
kivetted az aláírásodból a mini pro-t?;) szegény;)

[ Szerkesztve ]

(#1256) benjonino válasza sdd2 (#1241) üzenetére


benjonino
tag

Akkor ezt megettem. :DDD

(#1257) dokee78 válasza n@p@lm (#1255) üzenetére


dokee78
félisten

Kivettem,de majd visszateszem,csak még dropbox-ot bővíteek.
De visszateszem,csak lehet Mini lesz,ha nem javítják a hibákat a Pro-ban.

(#1258) sdd2 válasza benjonino (#1256) üzenetére


sdd2
veterán

Az tuti :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1259) JohnnyX válasza dokee78 (#1257) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Milyen hibákat? :Y
Én most szándékozok mini pro-t venni. :F

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#1260) Schuey


Schuey
tag

Sziasztok!

Azt megtudnátok mondani, hogy meddig van az xperia minire szoftvertámogatás? Kíváncsi vagyok, hogy a sonyericsson meddig kívánja gondjátviselni a kicsikének. Vagy ezeket is magukra hagyja kb. 1 év után, mint az x8 at és az x10 miniket.

(#1261) Lajdzsi válasza JohnnyX (#1259) üzenetére


Lajdzsi
tag

Van egy elektrosztatikus ciripelő hang, illetve a térerő-jelző ugrál.

(#1262) Bambusznád


Bambusznád
tag

Van aki fullos csomagban vette a mini proját, két hátlappal és nem tart igényt a türkiz hátlapra?
Mert én szívesen megvenném :)

Elnézést, ha nem ide kellett volna írnom.

(#1263) dokee78 válasza JohnnyX (#1259) üzenetére


dokee78
félisten

Kis sercegésről beszélnek a jack dugó körül.
+ hallgasd meg a kamerájával rögzített HD videokat is.Van benne ciripelés.
Videó

De ne tántorítson el a vásárlástól,valószínüleg javítják.(Szerintem valak fenékbe is lesz billentve a SonyEricssonál!)

Sima Mini nem jön beneked?
Abban nincs ilyen hiba állítólag.

Schuey
Reméljük sokáig frissítik majd.

[ Szerkesztve ]

(#1264) vacs


vacs
veterán

Milyen micro sd kártyát érdemes venni az Új Mini Pro-ba ?

Class10
Silicon Power 8GB micro SDHC - 3 781 Ft
Silicon Power 16GB micro SDHC - 14 300 Ft

Class6
Silicon Power 8GB micro SDHC - 3 438 Ft
Silicon Power 16GB micro SDHC - 7 734 Ft

Class4
Silicon Power 8GB micro SDHC - 3 266 Ft
Silicon Power 16GB micro SDHC - 8 972 Ft

Kell a class10, vagy elég a class6 is ?
Esetleg más gyártótól vegyek ?

(^)(>.<)(^)

(#1265) szente válasza vacs (#1264) üzenetére


szente
addikt

bocs nem ismerem a silicon powert,ha ko9 azt mondja,hogy jó,akkor biztos úgy van. :R
de nem olyan rég kitárgyaltuk már,hogy a class 6 elég.

[ Szerkesztve ]

(#1266) dokee78 válasza vacs (#1264) üzenetére


dokee78
félisten

Ne itt kérdezd,hanem itt.

[ Szerkesztve ]

(#1267) ko9 válasza vacs (#1264) üzenetére


ko9
addikt

Azt a plusz 400-at 8gigásnál megéri, de a 7ezret a 16osnál nem. A márka elég jó, azt ne cseréld :P

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1268) csoe válasza tipuka (#1245) üzenetére


csoe
tag

A készülék mellé egy 2Gb-os microSD kártyát, headsetet, türkiz hátlapot, két fóliát, egy törlőkendőt, egy tokot, és a szokásos papírokat kaptam. (remélem mindent felsoroltam...)

Két év SE garanciával kértem, de mivel éppen nem volt, így két év bolti garit kaptam rá a PartNero-tól. Ismerősöm már jó pár éve veszti ott a telefonjait, és megbízhatónak bizonyultak. (Nem reklámot olvastak...) A Sony ezt a papírt nem fogja elfogadni, sajnos.

(#1269) Martina26


Martina26
csendes tag

Most kérdeztem a T-nél a Webshop online chaten,hogy milyen a bill. és azt írták QWERTY!
Kérdésemre:Hogy akkor miért írnak QWERTZ-et?
A válasz: Már többen jelezték és javították QWERTY-re.
De én még mindig QWERTZ-et látok a webshopban!!!!!!Lehet én vagyok vak,vagy csak
így többen rendelik meg?!

[ Szerkesztve ]

(#1270) ko9 válasza Martina26 (#1269) üzenetére


ko9
addikt

Ezt a chatet hogy érem el? :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1271) Martina26 válasza ko9 (#1270) üzenetére


Martina26
csendes tag

Bármelyik telónál rá nyomsz a megrendelésre, mindent kiválasztasz mintha rendelni szeretnél.Aztán megjelenik a Kosár a kiválasztott telóval és előfizuval.Jobb oldalon ott lesz a CHAT.Ha végeztél kiüríted a kosarat,nem véglegesíted a rendelést!Egyébként nem kell hozzá be sem jelentkezni!

(#1272) tipuka válasza vacs (#1264) üzenetére


tipuka
addikt

A Samsung class10-es van 6900ft-rt 16gb-s, 5 év garival egy ismert pesti boltban Ipon (szegedi vagyok teszem hozzá), de ez csak ötlet, hátha érdekel, személyem szerint megéri ;]

Csoe: igen köszönöm szépen: képet esetleg tudnál feldobni róla? (tokról,pót hátlapról)

(#1273) dokee78 válasza tipuka (#1272) üzenetére


dokee78
félisten

Samu MicroSD-t nem vennék.
Ha jól rémlik nem megbízhatóak.

(#1274) ko9 válasza dokee78 (#1273) üzenetére


ko9
addikt

5 év garival se?

Martina26: Köszi az infót! Akkor ez csak telefonrendeléssel kapcsolatos dolgokra van? Hibabejelentés meg ilyenek?

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1275) szente válasza ko9 (#1274) üzenetére


szente
addikt

ilyen alacsony áru terméknél is él a garancia futár?

[ Szerkesztve ]

(#1276) JohnnyX válasza dokee78 (#1263) üzenetére


JohnnyX
senior tag

És ez most hardveres hiba?
Várjak még akkor a vásárlással?

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#1277) dokee78 válasza JohnnyX (#1276) üzenetére


dokee78
félisten

Várj még én is várok kicsit.

ko9 remélem tényleg csak 1-2 hét lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1278) ko9 válasza JohnnyX (#1276) üzenetére


ko9
addikt

Igen, mindenféleképpen várj 1-2 hetet. Majd úgy is lesz itt tájékoztatás, hogy mire jutottunk :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1279) Martina26 válasza ko9 (#1274) üzenetére


Martina26
csendes tag

Valószínüleg csak rendeléssel kapcsolatos.Próbáld ki lehet,hogy hibajelentésre is,az ügyintéző válaszol bármilyen kérdésedre.Persze ha tud.

(#1280) sheep


sheep
addikt

hello

van valaki akinek a sima verzió van, nem a pro? meg tudná mondani, hogy mennyire gáz ilyen kis képernyőn használni az anysoft keyboardot, és hogy mennyivel vékonyabb a készülék mint a pro változat?
köszi

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#1281) dokee78 válasza sheep (#1280) üzenetére


dokee78
félisten

Ha nem túl nagy a kezed akkor használható.
Én apám X8-án gépelgetek a Smart keyboarddal,kijelzűjük ugyanakkora.

(#1282) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Az elobb hívtam a sony ericson ugyfelszolgalatat a cirippelesrol erdeklodve. Azt mondta a csaj hogy meg senki nem hivta ezzel a problemaval oket!!! Sim karirol gagyogott nekem hogy ha mar regi az okozhat ilyen problemakat. Ha nem segit a sim csere akkor garis a tortenet! Hivjatok ti is!!! 0618804747

(#1283) burzum


burzum
tag

Par hete vettem az asszonynak az uj mini pro-t es a kovetkezo jelenseget tapasztaljuk egy par napja. A telefon feltolt 100%-ra es kb 18 ora normal hasznalat utan eri el a 48%-ot az akksi, amikor gondol egyet a telo kiirja, hogy az akkutoltottseg kevesebb mint 1% es kikapcsol. Azt nem hiszem, hogy a sw irna ki rosszul a toltottsegi szintet mivel ez a 18 ora uzemido nagyon keves, azert ennel tovabb kellene birnia. Arra tippelek az akksi hibas. Tapasztalt esetleg valaki hasonlot? A gyartasi datuma 11W24. Fuggetlen telo, GSM boltbol vasarolva.

(#1284) Patrick76496 válasza Martina26 (#1269) üzenetére


Patrick76496
őstag

tényleg qwertz van írva :K
Xperia Mini Pro
katt a jellemzőkre

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1285) ko9 válasza burzum (#1283) üzenetére


ko9
addikt

Nálam ez nem jelentkezik. Próbáltátok frissiteni? Elvileg a gyári függetlenekre van új software. Ha nincs/nem oldja meg, akkor lehet akksihiba, mindenféleképpen vidd vissza a boltba.

Más: xLOUD mindenkinek ilyen... Fura? Nem az lenne a funkciója, hogy hangosabbá tegye a külső hangszórót? Hangosabb nem lesz, viszont "minőségileg" jobb lesz... Ki érti ezt? :)

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1286) burzum válasza ko9 (#1285) üzenetére


burzum
tag

A PC Companion sw-el mar raeresztettem egy frissitest, de az nem oldotta meg. Ha telefonmenubol valasztom ki a frissitest, azt mondja a legujabb van rajta.

(#1287) ko9 válasza burzum (#1286) üzenetére


ko9
addikt

Akkor nem SW hiba, mert pl nálam még nem fordult elő. Akkor tényleg vidd vissza, más megoldást nem tudsz eszközölni.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1288) burzum válasza ko9 (#1287) üzenetére


burzum
tag

Koszi. Neked egyebkent meddig birja a telefon egy feltoltessel?

(#1289) benjonino válasza dokee78 (#1277) üzenetére


benjonino
tag

Az a baj a várással, hogy az embernek időt ad arra, hogy átgondolja döntését. Nagy lázban vagyok, de a várakozási idő alatt még egyszer átgondolom, hogy tulajdonképpen szükségem van-e erre a kütyüre, és lassan arra az álláspontra jutok, hogy nincs.
:(

(#1290) ko9 válasza burzum (#1288) üzenetére


ko9
addikt

2 naponta töltöm, nem nézem mennyire merül le, de olyan 20% körül lehet mindig 2 nap után.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1291) krizoli


krizoli
tag

Hali,

Én még csak tervezem hogy veszek egy ilyet ,de lenne 2 kérdésem.
1: Az a ciripelés zavaró a mindennapokban vagy maga a tudat a zavaró (és ez javulhat-e a később kiadott szériákban?)
2: Valamint egy elenyésző kérdés, olyat tud-e a készülék hogy felvenni és felismerni a rádióból a zenéket?

(#1292) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Üdv mindenkinek!

A teszt óta átolvastam az összes hozzászólást, és én is már alig várom, hogy vegyek egy mini pro-t.
Ma voltam bent egy T-nél direkt rákérdetem hogy QWERTY vagy QWERTZ azt mondta az eladó hogy ő szerinte QWERTZ aztán mikor előhozott egy mini prot, szétcsúsztattam és persze QWERTY volt... Nem tudta ő sem megmondani hogy mikor lesz QWERTZ.
Amúgy a hozzászólások után (meg amiatt hogy 10-én jár le az 1 év a dominóra) várok még egy kicsit.

(#1293) ko9 válasza krizoli (#1291) üzenetére


ko9
addikt

1: Mindennapokban nem zavaró, csak tényleg maga a tudat, hogy mi lehet az, és milyen hatással van az élettartamra.
2.: Van benne TrackID.

pepe091

Jól teszed, várj is :R

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1294) burzum válasza ko9 (#1290) üzenetére


burzum
tag

Az teljesen vallalhato. Volt 2-3 16 oras tultoltes az elejen, amikor meg csak beallt az akksi?

(#1295) ko9 válasza burzum (#1294) üzenetére


ko9
addikt

Nem, mivel tapasztalatom, és más cikkjei szerint a mostani modern Li-Polimer akksik nem igénylik ezt.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1296) norbszt válasza csoe (#1268) üzenetére


norbszt
tag

hello

Tehetnél fel egy pár képet a tokról eddig szerintem senki se kapott tokot hányadik heti gyártás akksi alatt 11w??

(#1297) sdd2 válasza norbszt (#1296) üzenetére


sdd2
veterán

Mindenki kap.Ebben van a telefon és nem pedig zacskóban.Ez egy ilyen kis tasak amin rajta van hogy greenheart. ;)
[link] Ilyen csak a telefon méretéhez igazítva és nem zöldel ha nem feketével van ráírva a GreenHeart by...

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1298) ko9 válasza sdd2 (#1297) üzenetére


ko9
addikt

LOL... Elképzelem, hogy kikapom a zsebemből a GreenHeartes tokot, és belőle a telefont :DDD
Valahogy nekem nem életszerű... Mondjuk a karcoktól védi, de akkor mire van a fólia? Nagyobb behatástól nem véd ez a tok...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1299) Kobaljov válasza ko9 (#1298) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Mire van a fólia, ha karcálló az üveg..

Ez szerintem nem tok (se zsinórja amivel akaszthatnád, se csipesz, se övbújtató) csak környezetbarátabb csomagolás

[ Szerkesztve ]

(#1300) sdd2 válasza ko9 (#1298) üzenetére


sdd2
veterán

Én a Cedar-t egy ideig ebben hordtam de vettem egy tokot mert tényleg csak arra jó hogy a dobozban ne karcolódjon. :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.