Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) dokee78 válasza Kobaljov (#1550) üzenetére


dokee78
félisten

Milyen fagyásról beszélnek?
Valóban lenne fagyás?

(#1552) ricsike81


ricsike81
aktív tag

nekem sosem fagyott a készülék, néha volt egy kis lassulás a programok miatt ami természetes, de nem fagy le, hülye az aki azt irja, hogy lefagy. akkor valamit nagyon elnyomkodott.

(#1553) k850 válasza Kobaljov (#1550) üzenetére


k850
addikt

"Mini teszt az Origón is"

Véleményem szerint elég távol áll egy részletes teszttől, inkább csak egy gyors ismertető.
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#1554) Kobaljov válasza k850 (#1553) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Igen, az Origón, Indexen csak ilyen "populáris" mennyiségig mennek el. (Mondjuk ha már egy külön bekezdésben elemezték a billentyűzet problémáját, talán nem lett volna nagy kaland megemlíteni egy félmondatban a Mini Pro-t sem..)

(#1555) Kobor válasza dokee78 (#1551) üzenetére


Kobor
aktív tag

Nekem kb. 1 hete van meg, rommá nyomkodtam, még egyszer sem fagyott le, csak a tücsök, meg a fehér bill. proléma van.

(#1556) n@p@lm válasza aggleány (#1549) üzenetére


n@p@lm
őstag

most már kibírom.
be van csomagolva a kicsike :)

(#1557) Sonyericsson válasza sxxorp (#1016) üzenetére


Sonyericsson
csendes tag

Kedves sxxorp,

Olvastuk a felhasználói véleményeket és szeretnénk pontosan utána járni az említett problémának. Megpróbáltuk reprodukálni a hibát a nálunk lévő Xperia mini pro készülékeken, de nálunk nem jelentkezett ez a probléma.
Arra szeretnénk kérni Téged, hogy vidd be a készüléked a szervizbe, ott prioritással fogják kezelni az ügyet, csak kérlek küld el nekünk majd a szervizlapon található regisztrációs számot.

Köszönettel,
Sony Ericsson

Hivatalos Sony Ericsson jelenlét a Mobilarena fórumain

(#1558) dokee78 válasza Sonyericsson (#1557) üzenetére


dokee78
félisten

Ez valami vicc ugye?

(#1559) aggleány válasza n@p@lm (#1556) üzenetére


aggleány
addikt

Már csak egy nap, kitartás! Gondolom, csudaszép lett a csomagolás. :K

dokee78

Ugye, nem vagy morci rám? Poénból írtam tegnap a sokkezűs témát. :U

Ezek szerint Te is érdekesnek találod a fenti hsz-t? Melyik részére gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#1560) TayRol válasza dokee78 (#1558) üzenetére


TayRol
veterán

es remelhetoleg egy fekete qwertz kiosztasu telefonnal probaltak.

(#1561) ko9 válasza Sonyericsson (#1557) üzenetére


ko9
addikt

Melyik szervízbe és hova? Vannak még hivatalos Sony Ericsson szervízek? Mert a múltkor pont ezt kerestük, és nem találtunk :U

Mondjuk erre a cikkre is vehetnének egy pillantást. Nem reklámozni akarom magam, csak azért nem csak a ciripelés a probléma, bár az a legégetőbb.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1562) dokee78 válasza aggleány (#1559) üzenetére


dokee78
félisten

Dehogy vagyok morci,miért lennék? :P

Ez a SonyEricsson itt valami beugratás,mert április 1 még odébb van?!
Az egész HSZ-re gondoltam,hogy vicc.

"Megpróbáltuk reprodukálni a hibát a nálunk lévő Xperia mini pro készülékeken, de nálunk nem jelentkezett ez a probléma"

[ Szerkesztve ]

(#1563) aggleány válasza dokee78 (#1562) üzenetére


aggleány
addikt

De jó! :R

Mi nem tetszik az SE posztjában? Amúgy szerintem is elég vicces. :DDD Ezek szerint fél éve, amikor az SE mintaboltban megvásárolt készülékemet szerettem volna kicseréltetni, mivel a szervízben (a szervíz jegyzőkönyvével igazolva) ötszöri alkatrészcsere és és összesen négy és fél hónapig tartó javítás után nem voltak hajlandóak kicserélni a készülékemet egy működőképes példányra garanciaidőn belül (annak ellenére, hogy a fogyasztóvédelmi törvény szerint kötelességük lett volna), csak annyit kellett volna tennem, hogy írok ide a fórumba egy posztot, és máris prioritással javították volna a telefonomat? Nyilván nem voltam elég figyelmes. :W Mindösszesen egy SE androidos oldalnak voltam a szerkesztője és házigazdája, rengeteg cikket és leírást készítettem az Xperia X10 Miniről/Pro-ról és a használatukról, kezelésükről. A francba, már megint elszúrtam. Ha tudom, hogy csak írni kell ide, nem pedig hivatalos úton hosszadalmas levelezésbe bonyolódni a szervízzel, többször elküldve az összes beszkennelt papírt, ahogyan kérték... Na mindegy, így jártam.

Egyedül a fenti minősíthetetlen hozzáállás miatt sajnálom, hogy beleszerettem a Minibe. Ha másik gyártó készüléke lenne, sokkal jobban tudnám szeretni, de szerencsétlenségemre csak az SE képes egyelőre olyan készüléket alkotni, ami formára, méretre és tudásra is tökéletesen megfelel az elvárásaimnak.

Mellesleg mióta létezik az SE, azóta csak és kizárólag olyan készülékem volt, kezdve a T68i-vel. Az android óta már nem, de hát nagyon le voltak maradva ezen a platformon, én pedig szeretek haladni a korral (és az elvárásaimmal).

Sajnos nem hiszem, hogy beugratás lenne, mivel újoncok ritkán kapnak egyéni, márkajelzéses avatart. :Y

[ Szerkesztve ]

(#1564) e-newsee válasza ko9 (#1561) üzenetére


e-newsee
addikt

A múltkor hivatalos MÁRKABOLTOT kerestünk, nem?
Megbízott hivatalos márkaszerviz szerintem van.
De lehet, hogy tévedek.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1565) -myself- válasza aggleány (#1537) üzenetére


-myself-
tag

:))
mopszot nem er videozni, mert amugy is furcsa zajokat ad ki. Nem tudjuk megkulonboztetni a telefon altal krealt allati hangoktol

Nexus forever...

(#1566) dokee78


dokee78
félisten

-atesz-
Ő meg hova tűnt a bizonyítékokkal?

"Hello! Vettem én egy vodás mini prót. Ciripelés nincs ,térerő rendben (eddig). Üdv"

(#1567) ko9 válasza e-newsee (#1564) üzenetére


ko9
addikt

Tényleg, bocsi hülye vagyok :W
Itt lehet találni szervízeket.
Mondjuk nálunk a T-Pontot meg a MediaMarktot adta meg, érdekes :U

dokee78: Lehet dolgozik, vagy nemtudom, este 11kor volt tegnap utoljára online.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1568) tipuka válasza ko9 (#1567) üzenetére


tipuka
addikt

nálunk is is !! pedig anno volt hivatalos márkaszerviz erre felé... :F

(#1569) aggleány válasza -myself- (#1565) üzenetére


aggleány
addikt

Tényleg ad ki furcsa zajokat, röfög, szortyog, horkol, hörög, fújtat, de az eltelt pár év alatt, mióta együtt élünk, egyetlen egyszer sem fordult elő, hogy ciripelt volna. :DD

(#1570) dokee78


dokee78
félisten

"A mini pro ugyanis 1 GHz-es Snapdragon processzort kapott, amelyhez Adreno 205-ös GPU dukál és fél gigányi RAM. A júzer nagyjából 400 megás belső tárhelyen garázdálkozhat, erre jön a microSD kapacitása."

Na kicsit égetem magam:
A 400MB tárhely az nem az 512MB RAM-ból jön le ugye?
A RAM-ban a progik futnak és a rendszer ugye?

[ Szerkesztve ]

(#1571) ko9 válasza dokee78 (#1570) üzenetére


ko9
addikt

Gondolom így van. A 400MB belső memória külön van. De ha mondasz egy progit amivel megtudom nézni a RAM méretét akkor megteszem.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1572) e-newsee


e-newsee
addikt

Valaki nem tud csinálni egy olyan videót, ahol egy külső mikrofonnal veszi fel a zajt a jack, vagy a levett hátlap környékén? Akár úgy, hogy egyre közelíti a telefont a mikrofonhoz, vagy hogy közben bedugja, majd kihúzza a töltőt, hogy hallható legyen a különbség, és az is, hogy kívülről hogy hallatszik a zaj. Persze ehhez nem 600 ft-os mikrofon kell, de szerintem nem is kell hozzá drága cucc.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1573) ko9


ko9
addikt

Megkérnék minden Xperia Mini Pro tulajt, aki problémát tapasztal a készülékével, jelezze EZ ALATT A CIKK ALATT!

Köszönöm a segítséget!

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1574) sunshinee


sunshinee
csendes tag

Esetleg ha valakit érint, a voda nem fogja forgalmazni a mini pro qwertz valtozatat.

(#1575) e-newsee válasza sunshinee (#1574) üzenetére


e-newsee
addikt

Mi az, hogy nem? Gyökerek. Mondjuk nem vagyok vodás, de akkor is.
Amúgy honnan ilyen biztos az infó?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1576) sunshinee válasza e-newsee (#1575) üzenetére


sunshinee
csendes tag

Voda facebook oldalan kerdezte vki, h lesz-e, utanajartak es valaszoltak, hogy nem.
Az hogy ott mennyire biztos az info, hat dontse el mindenki maga :-) perpill biztos az :-)

(#1577) e-newsee válasza sunshinee (#1576) üzenetére


e-newsee
addikt

Ilyenkor nem értem a szolgáltatókat. Annival drágább lenne? Nem hiszem. Az öntőformában csak fel kell cserélni a két betétet. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1578) Rizzo válasza sunshinee (#1574) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Vodafone-nál a Mini bevezetéséről nincs infód? :U :)

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#1579) sxxorp válasza aggleány (#1563) üzenetére


sxxorp
őstag

Több legális és korrekt oldalról indítottam el egy-egy folyamatot, kérlek ne csak az alapján ítélkezz, amit látsz.
1. a hivatalos SE fórumokon elindítottam a téma legtöbb View-jával bíró szálát
2. az XDA-n 2. legaktívabb vagyok a probléma kezelésében
3. felvettem a kapcsolatot az amerikai SE-support-tal, több e-mailt váltottunk
4. a héten jeleztem telefonon, és e-mail-en a magyar SE-supportnak a problémát
5. próbálom kideríteni az okát, hogy miért van karantén alatt az egyik kereskedőnél (brit vásárlók közül többen megerősítették) a készülék, nem lehet kapni.
6. itt is beírtam, és a SE-blog értékelendő kezdeményezésére is reagáltam
7. nem mellesleg közreműködtem ko9 remek kis irományának a létrehozásában;)
(a seria.hu-t, GSMArena fórumát, és a facebook-ot már nem is említem).
A következtetéseket meghagyom neked:)

[ Szerkesztve ]

(#1580) DrJános válasza sxxorp (#1579) üzenetére


DrJános
aktív tag

Van olyan hely ahol nem jártál utána ennek a problémának? :DDD

( viccnek szánom no harag ;) )

[ Szerkesztve ]

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#1581) sxxorp válasza Sonyericsson (#1557) üzenetére


sxxorp
őstag

Kedves SonyEricsson,
ahogy ígértem szívesen közreműködök, bár készülékem épp letétben van a kereskedőnél, cserére vár (addig használni sem szeretném, míg nem bizonyosodok meg, hogy nem rövidíti meg a készülék élettartamát), szerintem megoldható ez a lépés, akár holnap, pénteken.
Megemlíteném, hogy nagyon sok esetről tudunk fórumokon, pedig a probléma jellegéből adódóan:
-sokan észre sem veszik
-ha észreveszik, többen a video-felvevő szigetelt problémájának gondolják, nem törődnek vele
-nem jelzik, csak figyelik az eseményeket, várják a megoldást.
Emiatt csak a jéghegy csúcsa lehet az, aki aktívan jelzi is a jelenséget. A kereskedőnél vásárláskor 2 készüléket próbálhattam ki (az elsőt még egy másik kereskedőnél), egy 4.-et telefonon távteszteltettem az eladóval, azóta cserélték a készülékemet (ott is kettő közl választhattam, ez eddig 6db) - ugyanaz a jelenség, konkrétan nem láttam még az elektrosztatikus zörej nélküli SK17i-t. Én a 2. csoportba tartoztam, míg a készülék tesztelése során ki nem derült, hogy ez az eset sokkal komolyabb - csak ez úgy derült ki, hogy addigra megvettem.
Praktikus info (akár privát üzenetként is elküldhetik):
- kérném pontosítani, hogy melyik szerviz az, ahol a leggyorsabban intézhető a dolog - mire tudok hivatkozni, hogy tényleg prioritás legyen belőle
- kérnék egy konkrét elérhetőséget (vagy ide privát üzenetként írjam meg Önöknek?), ahova eljuttathatom a kért számot.
Kérnék visszajelzést, és lépjünk az ügyben!
Köszönettel,
sxxorp
megj: ezt az üzenetet privátban is elküldöm, hátha jobban észrevehető.

@DrJános: releváns, neten elérhető sztem nincs - ha van ötleted, szólj :). Nem magamért csinálom csak, elég sokan vagyunk. A készülék nagyon jóra sikerült- csak szeretnék, h úgy működjön, amire tervezték, és ami sokaknak nagyon tetszik. A hiba nélkül áll a témaindító teszt elégedett hangvétele, és 'Különösen Ajánlott' plecsnije, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#1582) e-newsee


e-newsee
addikt

Emberek, most komolyan. Nem tud valaki külső eszközzel videót csinálni a kütyüről, miközben ciripel?

[#1572]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1583) ko9 válasza e-newsee (#1582) üzenetére


ko9
addikt

Nekem csak kéznél mikrofonos fejhallgató van. Esetleg holnap előkapom a Sony DSR-250P kamkoderünk, és csinálok vele valamit. De szerintem nem fog hallatszódni.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1584) e-newsee válasza ko9 (#1583) üzenetére


e-newsee
addikt

Egy próbát megér.
Nincs egy mini pro tulajdonos zenész a körünkben? :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1585) ko9 válasza e-newsee (#1584) üzenetére


ko9
addikt

El tudok jutni stúdióba, ha arra gondolsz, ismerőseinknek van egy, de így elképzelem, hogy hogyan fogalmaznám meg a kérést, és mi lenne rá a válaszuk :DDD

Esetleg akad még egy pár Sennheiser evolution 825-ös mikrofonunk. Végülis ha az nem hallja meg...

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1586) GabeeeS


GabeeeS
csendes tag

Sziasztok!

Akinek van Xperia mini pro-ja, (nem x10 min pro), az tegye már
meg nekem, hogy nappali szobai fényviszonyok mellett lefotóz
nekem egy pár soros szöveget egy monitorról illetve egy nyomtatott
lapról, és feltölti valahová, ahol megnézhetem!
Én erre használom a fényképezőjét a telefonomnak, erre kellene csak.
Ha jól látszanak, olvashatóak ezek a szövegek, akkor nekem megfelelne!
Aki tud, segítsen!
Előre is köszi!

(#1587) ko9 válasza GabeeeS (#1586) üzenetére


ko9
addikt

Üdv!

Monitorról LCDről fényképeztem azért ilyen csíkos

Lapról - Magától felismerte, hogy dokumentum, és beállított mindent hozzá :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1588) sxxorp válasza ko9 (#1587) üzenetére


sxxorp
őstag

A vicc, h a legtöbb teszt a fotózásán lovagol - ami nekem legalábbis egész jó. Ezek szerint szövegre tökéletesen megfelel.
Liszt Ferenc, mi? :D

[ Szerkesztve ]

(#1589) ko9 válasza sxxorp (#1588) üzenetére


ko9
addikt

Asszonynak valami papírja volt az asztalon, azt kaptam elő :DDD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1590) aggleány válasza sxxorp (#1579) üzenetére


aggleány
addikt

ÉN nem ítélkezem, és nem azzal van bajom, hogy a Te telódat soron kívül fogják megcsinálni/kicserélni. Azzal van bajom, hogy az enyémmel ezt nem tették meg. Nem soron kívül, csak úgy mezei módon, a hatályos jogszabályokat követve, a hivatalos eljárás szerint.

Igaz, hogy én nem írtam mindenkinek, és nem tettem fel közösségi oldalra sem a problémámat, én nemes egyszerűséggel az SE support által telefonon és írásban is megadott hivatalos utat követtem. Mint kiderült, ez kevés ahhoz, hogy érdemben fogalalkozzanak egy törzsvásárlóval, aki mellesleg elég sokat költ az ő készülékeikre.

Az iromány tényleg nagyon hasznos lehet a Pro tulajoknak, de nem igazán vagyok képes egy súlycsoportba helyezni azzal, amit én műveltem hosszú hónapokon át az aláírásomban szereplő oldalon. Ha lesz időd, nézz rá. Nem pár órás meló volt.

Következtetésnek azt vontam le, hogy ha minden létező helyre beírom, hogy gond van, és folyamatosan panaszkodom, és a világ elé tárom, hogy az SE készülékem rossz, akkor inkább megcsinálják, minthogy rossz hírüket keltsem. Nagyon nem tartom korrektnek az eljárást. Nem a tiédet, az övéket.

Az a gond, hogy ha a hivatalos utat követi az ember, nem ér el semmit. Ellenben ha ügyeskedik, minden követ megmozgat, utánanéz, utánajár, keresgél stb. akkor van esélye rá, hogy elérjen valamit. Tőlem elvárják, hogy a törvényeket betartva éljek, de magukra nézve ugyanezt nem érzik kötelezőnek.

Ne legyél ennyire udvarias, nem áll jól az előzmények után. Valahogy nem hiteles. ;)

(#1591) dokee78 válasza aggleány (#1590) üzenetére


dokee78
félisten

Videó lett?

Nekem telo még sehol,de ma megjött bele a 8GB-os MicroSD! :D

[ Szerkesztve ]

(#1592) aggleány válasza dokee78 (#1591) üzenetére


aggleány
addikt

Nem lett, mert nagyon későn értem haza, a kutya pedig lenyúlt egy fél sült csirkét (kiszedte a jénaiból!!!), és most fekszik az oldalán, és alig kap levegőt. Felhívtam a dokiját, azt mondta, hogy békén kell hagyni, holnap nem kap enni, és kész. Szóval holnap estére elég mozgékony lesz. :K

A kártya is valami, majd lesz hozzá teló is. :C Nekem máig megvan egy spéci előlapom egy nem is tudom már milyen Nokiához, amilyenem soha nem volt, de akartam venni. :B

[ Szerkesztve ]

(#1593) ko9 válasza aggleány (#1590) üzenetére


ko9
addikt

Be tudnád linkelni azt a cikket? Megnéztem az oldalt, de nem találtam meg, pedig komolyan érdekelne.
Jöhet privátban is ha nem akarod "nagydobra verni" :)

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1594) aggleány válasza ko9 (#1593) üzenetére


aggleány
addikt

Az aláírásomban szereplő oldalon a "FAQ", a "Kezdőknek", a "Magyar nyelvű alkalmazások", a "Programok"on belül az "Eszközök" (kivéve az Android Battery Dog és a Clock Sync), a "Programok"on belül a "Szórakozás" (kivéve Tricoder) az, amit én írtam. Az elején még nem ment a szerkesztés, ezért az admin volt olyan kedves, hogy megcsinálta helyettem a feltöltést.

Nem titkos, elég sokan tudják. Aztán valahogy abbamaradt a dolog, mert az X10 Mini elkerült a háztól, és kb. ezzel egyidőben dobta vissza a szervíz a telefonomat is, és ezen eléggé bemorcogtam. :B

(#1595) sxxorp válasza aggleány (#1590) üzenetére


sxxorp
őstag

Ez a sértettség megint valótlanra színezi, amit csináltam. Próbáld külön venni a Te ügyedtől, ne magadra fókuszálj.
Ahol lehet megjelentettem, hogy
1. megoldást találjak a problémámra
2. más bele ne fusson a dologba, a mai eszközökkel elérhető fórumokon - hallattam a hangom, együttműködve másokkal. Mindenütt betartva mindenféle hivatalos, törvényes utat - és a te módodon is folyik az ügyem, külön száma is van.
Panaszkodni, te panaszkodnál, ezzel a daccal, ami most is megjelenik.
Emellett (spekuláció ON) ez lehet, hogy a cégnek fontosabb, egy fontos típus hibajavítása, mert komoly visszhangot vált ki - nem csak Magyarországon. (OFF)
Azt is meg fogom írni mindenütt, ha az időhúzás után korrekt lezárása lesz a dolognak - és végre arra biztathatok mkit, hogy vegye meg a készüléket, mert bár lassan mozduló, de végül is figyelmes support-ja van. Elválik...

Milyen előzmények után? Természetes, hogy máshogy beszélek egy hivatalos ügyben, mint a fórumon. Az 'Én nem ítélkezem', pedig számolatlanul sérül a hozzászólásodban. Ez hiteles? de szerintem ezt a szálat zárjuk is le, úgyis megint :R lesz a részedről ;)

[ Szerkesztve ]

(#1596) ko9 válasza sxxorp (#1595) üzenetére


ko9
addikt

Mondjuk akkor fog helyt nyerni Aggleány állítása, ha a TE készüléked soron kívűl javítják, a miénket meg... Kitudja mikor... :U

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1597) aggleány válasza sxxorp (#1595) üzenetére


aggleány
addikt

Megint nem érted, hogy miről beszélek, de mindegy. Nem fogom újra leírni, teljesen egyértelműen fogalmaztam. Az, hogy mit képzelsz bele a leírt tények helyett, nem az én bajom.

Nem fogok belemenni megint egy az előzőhöz hasonló dologba. Azt gondolsz, amit akarsz.

ko9

Megnézted a "cikket"? :D Akkor jöttem rá, hogy egyszerűbb lett volna azt leírni, hogy mit nem én írtam, mikor már lejárt a szerkesztési idő.

[ Szerkesztve ]

(#1598) sxxorp válasza ko9 (#1596) üzenetére


sxxorp
őstag

Ha ez a magyaros hozzáállás (tapossunk vissza mindenkit irigységből) még egy párszor felbukkan, akármi lesz, nem fogom jelezni. Olyanokért csináltam eddig is, akik velem együtt örülnek ha van pozitívum, és bosszankodnak, ha nincs haladás, nem pedig irigykednek.
Tényleg nem jó, ha ebbe az irányba megy a dolog.
Ebből nektek is csak jó lehet - megindult a hivatalos út, reméljük onnantól mindenkinek csak könnyebb lesz. És bőven lehet, hogy semmi nem lesz.

@aggleány: pontosan értem, megint sértve vagy, és ilyenkor nehéz veled, nem látsz túl magadon, de csak azért baj, mert igazán neked rossz ez. De tényleg fejezzük be.

[ Szerkesztve ]

(#1599) sxxorp válasza aggleány (#1597) üzenetére


sxxorp
őstag

Egyébként megnéztem az oldalt, teljesen korrekt, rövid kis informatív bejegyzések, ezzel simán el lehet indulni. Kár, hogy állandóan bemorcogsz.

@ko9: back to business, ha nem zöldülsz épp;), pár perc múlva csekkeld a blogbejegyzésed

(#1600) Szergej01 válasza sxxorp (#1598) üzenetére


Szergej01
csendes tag

Üdv.
Témaindítás óta követem az eseményeket itt fórumon, egy két apróság után érdeklődtem. Mivel nincs MÉG ilyen telefonom, nem tudtam érdemben hozzászólni.Továbbra is kivárok, hogy mi lesz ennek a végkimenetele..de bevallom türelmetlen vagyok, és szerintem itt mindenki aki már tulajdonosa a készüléknek, és aki még nem tulaj.

sxxorp: Véleményem szerint senki sem irigy, hogy Te esetleg külön bánásmódot kapsz( ha kapsz) csak mint említettem, inkább a türelmetlenség az ami már fokozódik.Információ ugyebár nincs róla hogy mi ez..a SonyEricsson hozzászólása meg..elég erősen WTF szerű képződmény..no mindegy, reméljük megemberelik magukat és kiadnak valami hivatalos irományt arról hogy ez miféle tücsök. Amivel kezdeni akartam pedig, hogy hálás vagyok a fellépésedért több fórumon, nem sajnálva az időt rá, telefonálás, ez+az..reméljük meglesz hamarosan az eredménye.Úgyhogy vissza hide-olok, és figyelem az eseményeket, várom a fejleményeket!

üdv.

Oneplus 7T

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.