Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) sxxorp válasza n@p@lm (#1400) üzenetére


sxxorp
őstag

Sztem ne várj vele, érdemes minél hamarabb megvizsgálni, minden OK-e :)

(#1402) JohnnyX válasza n@p@lm (#1400) üzenetére


JohnnyX
senior tag

En biztos nyuznam 72 oran keresztul :DD

(Ugye nem az egeret kell nezni? :DDD )

[ Szerkesztve ]

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#1403) aggleány válasza n@p@lm (#1400) üzenetére


aggleány
addikt

Miért kell vele péntekig várni? :F

(#1404) n@p@lm válasza aggleány (#1403) üzenetére


n@p@lm
őstag

mert az asszonynak szánom ajándékba :))

JohnnyX . nem, mert az itt ölég off lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#1405) sxxorp válasza n@p@lm (#1404) üzenetére


sxxorp
őstag

azért mondtam... elég rossz szájíze van, ha vmi nem működne jól rajta... meg egy Androidos teló csupaszon... pár app-ot is rátolhatnál, az adja a lényegét
Pl. mint ahogy kiderült, hogy a Telenor-ral nem megy a net-profilok kezelése... pont egy ilyen csóka találta meg a megoldást: átadta a telefont és nem működött a net - volt motiváció :D
(gondolom tudjátok ez melyik probléma)

[ Szerkesztve ]

(#1406) aggleány válasza n@p@lm (#1404) üzenetére


aggleány
addikt

Szerencsés az asszony, hogy ilyet kap. :K Azért próbáld ki, hogy minden működik-e rajta. Utána a gyári beállítások visszaállításával simán úgy fog kinézni, mint amit még be sem kapcsoltak. 3 nap a cseregarancia, és inkább most derüljön ki, ha valami nem stimmel, mint hogy az első út a szervízbe legyen, és akkor két hétig nem is látja.

(#1407) n@p@lm


n@p@lm
őstag

sxxorp, aggleány
t-mobilos, webshopos tehát 8 napig elállhatok a vételtől.
az igazság az az hogy azt szeretném hogy ő bontsa ki (mert pluszban még be is csomagolom).
marha romantikus vagyok, mi? :)
akkor a vacsorát nem is említem :))

(#1408) sxxorp válasza n@p@lm (#1407) üzenetére


sxxorp
őstag

Pont ez a lényeg: a te csomagolásod a fontos a kibontáshoz, nem az a pár zacsi, főleg, h maga a telefon Greenhaeart nyitható tasakban van... - most h cseréltem telefont nem sok különbség van egy kipróbált és egy oridzsi között - de sztem engem nem érdekel ennyire, azt csinálsz amit akarsz, csak jót akartunk.
Vazzeg azt hittem engem becézgetsz aggleánynak :D
egyébként a nick-edből egyértelműen lejön milyen romantikus vagy :D

[ Szerkesztve ]

(#1409) n@p@lm válasza sxxorp (#1408) üzenetére


n@p@lm
őstag

tudom hogy jót akartál, de én meg ehhez a módihoz szeretnék ragaszkodni :R

(#1410) aggleány válasza n@p@lm (#1407) üzenetére


aggleány
addikt

Így teljesen más a dolog, a 8 napba simán beleférsz.

Tényleg csuda romantikus vagy! :K Ilyesmiről szoktak álmodozni a nőneműek. És hogy még be is csomagolod! :Y Sőt, vacsit is csinálsz!!! :Y :Y :Y Nincs egy bátyád? ;)

(#1411) sxxorp válasza aggleány (#1410) üzenetére


sxxorp
őstag

Szerintem is ez természetes - biztos rossz tapasztalataid voltak, ezért regisztráltál ilyen néven:)
a másik, hogy egyáltalán nem biztos, hogy egy testvér uazt megtenné neked...
a harmadik, hogy vágyaid jelenek meg itt: vacsit csinálsz - lehet, hogy egy étterem a megoldás ;)

[ Szerkesztve ]

(#1412) aggleány válasza sxxorp (#1411) üzenetére


aggleány
addikt

Nem rossz tapasztalatok miatt, hanem poénból ez a nevem. Anno (amikor mi még bőven nem éltünk), ha egy nőnek 20 évesen nem volt férje és gyereke, akkor vénkisasszonynak számított, ezért midőn 20 éves lettem férj és gyerek nélkül, úgy döntöttem, hogy ez a név megfelelő lesz nekem. Mellesleg nyugodtan vedd észre a kacsintós vigyorit is, az jelenti azt, hogy poén volt a megszólalás. :D

(#1413) sxxorp válasza aggleány (#1412) üzenetére


sxxorp
őstag

oh baby, minden poénnak van valóságalapja ;)
ezek szerint minimum 25 éves vagy - akár randizhatunk is :B

[ Szerkesztve ]

(#1414) zlin


zlin
tag

Sziasztok!
Tudtok új hírt a ciripelésről/javításáról ?
Vodánál kifogytak a készülékből, remélem azért, mert dolgozik a bágon az SE..
Jövőhéten vennék ilyet, de tücsköt nem kérek bele.

"Nancy baba, kapok egy kis sört ?"

(#1415) Zsolto válasza cefre00 (#1187) üzenetére


Zsolto
őstag

Szia!
Hol látod a Minit a Telenornál? A webshopban még csak az X10 mini pro szerepel.
:U

Szerk: Huh, bocs, jó régi hsz volt, pörög a topik :D

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#1416) aggleány válasza sxxorp (#1413) üzenetére


aggleány
addikt

A babyzést tartsd meg azoknak, akiket érdekel, én már felnőtt vagyok, és nem igazán jön be a dolog. :DDD Különben is, jobban szeretem a hosszú hajú fiúkákat. ;]

Részemről off befejezve, bocs mindenkitől. :R

(#1417) sxxorp válasza aggleány (#1416) üzenetére


sxxorp
őstag

Semmi gond, a mellékelt képek alapján úgyis hiányos a fogazatod, fura a szemöldököd és a zöldes arcszín sem bejövős - ha már ikonok alapján döntünk, vagy nézzem a szürke macskafélét? :D fiúkák... akkor ez már jóval 25 feletti tartomány...
bocsi, OFF vége

(#1418) ko9 válasza zlin (#1414) üzenetére


ko9
addikt

Jobbat mondok, nem találkoztunk még 11W33/34/35-ös készülékkel. Hova lettek? :Y

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1419) sxxorp válasza zlin (#1414) üzenetére


sxxorp
őstag

Tudsz angolul?
Ezeket ajánlom figyelmedbe:
[link]
[link]
ennél több info nincs a neten - ha találsz mindenképp jelezd!
De röviden: egyre többen jelzik (és hányan nem szólnak...), olvashatod, h elvileg tudnak róla (persze Mo-on letagadják), de várunk.

@ko9: azért ehetit (35) még kicsit erős várni + lehet, h pont ennyi az átfutási idő (én a múlt héten 31-est kaptam).
holland srác, ma vette, 11w32, zajos (de láthattad)...

[ Szerkesztve ]

(#1420) ricsike81


ricsike81
aktív tag

ha a mini készülékem kijelzőjét megtörlöm a pólomban, vagy a tokkal, amiben volt, akkor nem lesz karcos a kijelző, bírni fogja ?

(#1421) Kobaljov válasza ricsike81 (#1420) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Mit tippelsz, a "karcálló kijelző" mire utalhat?

(#1422) ricsike81 válasza Kobaljov (#1421) üzenetére


ricsike81
aktív tag

én értem, de volt például a defy, amire azt mondták, hogy karcálló, és mégsem volt az nem bírta a kijelző, és karcos lett.

(#1423) Mozilla


Mozilla
csendes tag

Sziasztok!

Most vettem én is megy Xperia Mini prot-t. Ajándékba szánom, de mielőtt átadom, szeretnék rádobni egy két jó alkalmazást. Miket tudnátok ajánlani? Szükség lenne egy jól használható fájlkezelőre, GPS-re (iGo elfut rajta? :) ) Plussz még nem tudom, hogy miket érdemes rátolni. Női tulajdonosa lesz, ennek függvényében várom a válaszokat. Ja, és még nem volt Androidos telóval dolgom, úgyhogy legyetek szívesek a telepítés menetét is leírni, ha nem nagy probléma.... :)

Köszönöm előre is mindenkinek a segítséget.

Üdv

(#1424) Kobaljov válasza Mozilla (#1423) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Javaslom az Android appz-os topikot hozzá

(#1425) Zsolto válasza Mozilla (#1423) üzenetére


Zsolto
őstag

Kattints a Market-ikonra és válogass kedvedre :)

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#1426) Pyxee válasza ricsike81 (#1422) üzenetére


Pyxee
csendes tag

Ezt nem tudom honnan szeded, de az én Defy-om kijelzőjén párszor karistolgattam kést és szeget is, mégis makulátlan.

(#1427) pusi1981 válasza pusi1981 (#1363) üzenetére


pusi1981
aktív tag

Na hazaértem itt a [videó] ciripelésről+ a dobolásról SIM nélkül.

(#1428) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Jeleztem a témát Bognak (mivel ő készítette a topikindító készüléktesztet), írt róla ő is az SE-nek

(#1429) sdd2 válasza Kobaljov (#1428) üzenetére


sdd2
veterán

Az jó. :K :K Ő rá talán jobban odafigyelnek. :K :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1430) sxxorp válasza Kobaljov (#1428) üzenetére


sxxorp
őstag

Korrekt, köszi!
Neked is van?
A nem sokkal korábban linkelt 2 fórumot ajánlom, ha gyorsan akar informálódni - amit tudunk, benne van :)

[ Szerkesztve ]

(#1431) ko9 válasza pusi1981 (#1427) üzenetére


ko9
addikt

Ugyanezt fedeztem fel én is, és adtam róla tájékoztatást itt, de lelettem szólva :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1432) sxxorp válasza ko9 (#1431) üzenetére


sxxorp
őstag

Dehogy lettél, mint a ciripelés jelenség kiterjedtebb mivoltának felfedezője különösen nyitott vagyok az új felfedezésekre - de egyik videón sem hallottam dobolást. Ezen uaz van?
Ígérem meghallgatom max. hangerőn berobbantva hifit :)

(#1433) zlin válasza sxxorp (#1432) üzenetére


zlin
tag

Nehogy külön kelljen érte fizetni a Marketen ha a végén összeáll belőle egy bantu rituálé zenei aláfestése.

"Nancy baba, kapok egy kis sört ?"

(#1434) zlin válasza sxxorp (#1419) üzenetére


zlin
tag

Elolvastam a fórumokat, láttam az SE reakcióját is. Ezek szerint foglalkoznak már vele..
Jövőhéten szándékoztam megvenni amúgy. Terjeszteni kell mégmég a problémát! :(((

"Nancy baba, kapok egy kis sört ?"

(#1435) n@p@lm válasza aggleány (#1410) üzenetére


n@p@lm
őstag

vacsira nem vállalkozom, maradok a szakember által elkészített éteknél.
az én főzéstudományom kimerül a grillezésben, illetve a bográcsos marhapöriben.
azt azonban állítólag finoman tudom csinálni. de most inkább hanyagolom :)
el kell szomorítsalak, egyke vagyok :))

(#1436) sxxorp válasza zlin (#1433) üzenetére


sxxorp
őstag

Szavazás - te telefonod milyen hangot ad ki?
A. Tücsök [link]
B. Kabóca [link]
C. Rovardob [link] (ez utóbbi szemléletes a címe miatt is: Insect inside drum cover=Rovar belül - dobos feldolgozás :D )

Szavazatom B. azaz Kabóca! :D ha a többség is úgy gondolja, upgradelhetjük a tücsköt :)

[ Szerkesztve ]

(#1437) sxxorp válasza zlin (#1434) üzenetére


sxxorp
őstag

Ennyit tudunk - én várnék.

(#1438) Kobaljov válasza sxxorp (#1430) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Nem, én még vásárlás előtt vagyok, de valószínű ez lesz majd (azért előtte még kipróbálom mennyire kompatibilis a billentyűzet a viszonylag nagy kezemmel)

(#1439) sxxorp válasza Kobaljov (#1438) üzenetére


sxxorp
őstag

Ez is jó motiváció - segíthetsz jóvá faragni az eszközt :)

(#1440) zlin válasza sxxorp (#1436) üzenetére


zlin
tag

Kabóca.
Hol van még ilyen a boltokban egyáltalán? Megnyomogatnék egyet én is. a Telefont.

"Nancy baba, kapok egy kis sört ?"

(#1441) aggleány válasza Mozilla (#1423) üzenetére


aggleány
addikt

Nézd meg a Logoutomban az Android kezdőknek és a Hasznos progik című cikkeket. Az elsőben megtalálod a telepítés menetét is, és ad egy csomó hasznos tippet. A másodikban van egy programajánló mindenféle hasznos progikról.

Mindjárt szétnézek még, hogy női alkalmazásnak mit tudok javasolni, addig olvasgass, érdemes. :K A kezdőknek szóló cikket szépen olvasd végig, egy csomó kérdésedre választ fogsz kapni. Ha mégsem értesz valamit, kérdezz nyugodtan, szívesen segítek. Én is voltam kezdő. :K

(#1442) sxxorp válasza aggleány (#1441) üzenetére


sxxorp
őstag

Fontos lehet: [link] (ez jobb)
:)

[ Szerkesztve ]

(#1443) e-newsee válasza tipuka (#1351) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem tudok képet készíteni, mert én még nem vettem meg. Várok még, hogy a tücsköt kiirtsák a telefonból, és hátha megjelenik az egyre mitikusabbá váló QWERTZ billentyűzetes mini pro. :D Addig meg az ára is lemegy. De ha kapok hozzá, és kell neked, oda is adom a türkíz hátlapot. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1444) aggleány válasza sxxorp (#1442) üzenetére


aggleány
addikt

Soha nem láttam még olyan nőt, aki használt volna ilyesmit. Ez nem az a téma, amit az ember beírogat egy naptárba, kivéve, ha olyan módszert alkalmaz bizonyos helyzetekben, amikor számolgatni kell.

Az a baj, hogy nem igazán vannak női alkalmazásaim, sőt, azt sem igazán értem, hogy mi az, hogy női alkalmazás. Frizurázós progim van, egy ismerős letöltött egy konyhai óra alkalmazást, de többet nem tudok. :(

(#1445) Kobaljov válasza aggleány (#1444) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Az egyik hazai Androidos blogon volt egy külön sorozat Hölgyek és az Android címmel, ahol szóba kerültek az alkalmazások is. De ezzel kezdünk kicsit kicsúszni a topik témájából..

(#1446) sxxorp válasza aggleány (#1444) üzenetére


sxxorp
őstag

Az, hogy te nem láttál, akkor az azt jelenti, hogy nincs is :D
elég korrekt letöltési aránya van, meg is lepett (1,000,000 és 5,000,000 között) - érdemes kilépni a magadra fókuszálásból, ha segítesz, én megtettem, tényleg nem az én témám ;)
valószínű, hogy a letöltésekből viszonylag kevés az XY-kromoszómás :D

[ Szerkesztve ]

(#1447) krisztian112


krisztian112
senior tag

Üdv! A sima mini-nél nincs notifikációs led? (aza villogó zöld elmulasztott eseményél) vagy csak én nemlátom?

Köszi a választ! :R

Huawei P10 lite

(#1448) aggleány válasza Mozilla (#1423) üzenetére


aggleány
addikt

Eszembe jutott, hogy volt már ilyen női alkalmazás kérése az Android appz topikban, kikeresgéltem Neked a vonatkozó hsz-eket:

petipetya ötletei

TRob1 ajánlatai

Mcfery javaslatai

Remélem, találsz közöttük olyat, ami tetszeni fog. :K

(#1449) dokee78 válasza krisztian112 (#1447) üzenetére


dokee78
félisten

Sajnos a tetején van. :O

(#1450) krisztian112 válasza dokee78 (#1449) üzenetére


krisztian112
senior tag

Diks xd utoljára a v630i-n volt a telején, igaz az mindig pislogott. Hát ez LOL XD nem tudom miért nem fért el az elején.

Huawei P10 lite

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.