Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) aggleány válasza sxxorp (#1598) üzenetére


aggleány
addikt

Nem érted. Hosszú. Befejezve.

(#1602) sxxorp válasza Szergej01 (#1600) üzenetére


sxxorp
őstag

SZERK: az első Youtube-on dokumentált zajnélküli Pro, indiai:D: http://www.youtube.com/watch?v=mS5v2Vqqk3A (egyet elküldtek data.hu-n) cserélték a telefont a srácnak, napokig gyurmáztam míg felrakta - azért hallgassátok meg, lehet, h csak a remény szűri bennem:)

Hello Szergej,
hogyne tudnál hozzászólni: szeretnél ilyen telefont, mert király, de amíg nem rendezik az ügyet hivatalosan kivársz, ha sokat variálnak, elpártolsz. Legalábbis ezt írták sokan a SE-fórumon ([link]), és a többi helyen:)

Az ilyen negatív érzelmeket érdemes minél hamarabb tudatosítani, mert hirtelen elfogyasztják gazdájukat;) - nyomokban már itt van.
Nagyon szívesen, remélem lesz egy klassz SE-telefonunk. Az lehet, hogy többé korai telefont nem veszek - vagy csak már a Fogyasztóvédelmi Hiv. munkatársaként próbavásárláson, ahol ezért fizetnek is :D

@A: Akkor fejezd be:)

[ Szerkesztve ]

(#1603) Szergej01 válasza sxxorp (#1602) üzenetére


Szergej01
csendes tag

Elpártolni nem szeretnék, mert 1 éve nézelődök valami ár/érték kiválóság után..és ez nagyon az..Egy hét még ígyis úgyis várakozás, mert addigra lesz meg rá a pénzem.Remélem 1 hét alatt halad valamit ez a folyamat ami elindult.Lemondani nem akarok róla, Minit nem szeretnék, kell a kíjbórd :) más versenyző meg nincs a láthatáron :N

Jó látni egy nem ciripelőset, még ha a világ másik végén is van ;)

[ Szerkesztve ]

Oneplus 7T

(#1604) sxxorp válasza Szergej01 (#1603) üzenetére


sxxorp
őstag

Teljesen megértelek, minden érvedet, nekem sajna simán megvolt a pénzem, előtte X10 Mini Pro-m volt... érted:), talán csak a súly miatt filóztam kicsit a Mini irányába,
de ne tudd meg milyen bosszantó venni egy telefont, és nem használod...
(a másik magyar!)

[ Szerkesztve ]

(#1605) hurrikan válasza aggleány (#1559) üzenetére


hurrikan
addikt

Félreérted a dolgokat. Most valóban, és ezért ne haragudj....

nem soron kívül javítják a telefonját, hanem saját maguk győződnek meg a hibáról. (Mint annak idején az előző Mini generáció SD olvasási hibáinál) akkor is bekértek több készüléket a benne lévő SD-vel együtt.
Mis is jeleztük hogy a mi tesztkészülékünk is csinálja, azt is vizsgálni fogják. Továbbá a készülő évi nagy hibajelentő levélben amit rendszeresen elküldök az SE-nek mint tesztelő szintén szerepel a dolog.
Ez egy vizsgálat. Nem szervíz. Nem összekeverendő a két dolog. És mivel ő írt leveleket, elsőként jelezte a hibákat, segített összeszedni a hibajelenséget és a fórumokat. Nálunk Serian, XDA-n, itt ezen a fórumon is. Kommunikált a gyártóval e-maileken keresztül, így nyilván az ő készülékét fogják behívni erre a dologra, a vizsgálati célra, de amint mondtam nem csak az övét.
Ebben semmi rosz dolog nincs. Felesleges irigykedni rá, és többet gondolni a dolgokba mint amiket valójában tartalmaz. Nincsen szó semmiylen kivételezésről, semmiféle soron kívüliségről sem pedig arról hogy a te készülékeddel nem foglalkoznak.

Nyilván látja a Sony Ericsson is, hogy nem csak az ő készülékével vannak gondok, hiszen a hibákat a Mini felhasználók jó 80-85%-a jelzi. Ha kiderül a hiba biztos hogy meg fogják oldani valahogy, ami pedig ugye mindekinek jó.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1606) ko9


ko9
addikt

Android SDK-hoz tud valaki SEMC HSUSB Drivert a Mini Pro-hoz? X8-as nem működik :(

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1607) aggleány válasza hurrikan (#1605) üzenetére


aggleány
addikt

Te érted félre, amit írtam. Az SE írta, hogy soron kívül fogják megnézni a készüléket. Olvasd el még egyszer alaposan, amit írtam. Nem irigykedem. Azt látom, hogy ha az ember minden követ megmozgat, minden helyre ír, dolgozik rajta, hogy történjen valami, akkor úgy néz ki (szerencsére), hogy történni is fog valami. Ez jó. A baj az, hogy a hivatalos úton, ügyeskedés és jelentős erőbefektetés nélkül nem lehet elérni ugyanezt.

Az nagyon jó, hogy hajlandóak foglalkozni a dologgal, de ezt írtam is. Nekem a garanciális szervízzel volt bajom, de ezt is írtam.

Nem tudom, hogy honnan veszitek ezt az irigykedés dolgot. :F

(#1608) sxxorp


sxxorp
őstag

Nem tudom tesztelni, nem tudom probléma-e, egyelőre furcsaság, szóltak XDA-n:
az iránytű és a gyorsulásmérő kissé furán viselkedik. Menj a szervizmenübe (*#*#7378423#*#* or *#*#SERVICE#*#* a tárcsázóból) - Szerviz teszt. Ellenőrizd mindkettőt. Még akkor is, ha a telefon nem mozog (pl. az asztalon van) folyamatosan változó értékek láthatóak. Ha van vmilyen Iránytű app, annak mutatója is az Észak körül ugrál.
Nézzétek már meg!

@hurrikan, köszi, ennyi tapasztalat nélkül én csak vmi hasonlót sejtettem - ez így tiszta :) Én csak az SD-kutatás előnyeit élveztem - emiatt választok ritkán másolt legalább Class6-os, dobozos, eredeti kártyát.

@A: én a szemöldökösszehúzós sértettségedről beszéltem, nézz vissza, igazán irigy csak akkor lennél, ha neked is lenne ez a gondod, mivel tényleg többet képzelsz a dologba a "a Te telódat soron kívül fogják megcsinálni/kicserélni" sor alapján. Mivel annyira nem vagy érintett, ez csak kicsiben jelenik meg, nem úgy ahogy a ko(9)llégánál megvillant. Attól, h mind2-t megértem, még elfogadnom nem kell. De tényleg fejezd már be lécci

(#1609) Bambusznád válasza sxxorp (#1608) üzenetére


Bambusznád
tag

Kipróbáltam. Tényleg folyamatosan változó érték látható. Nagyon gyorsan ugrálnak a számok folyamatosan.

(#1610) hurrikan válasza Bambusznád (#1609) üzenetére


hurrikan
addikt

Ez minden létező készüléken folyamatosan mozog.
Ebbe semmi furcsa nincsen.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1611) Bambusznád válasza hurrikan (#1610) üzenetére


Bambusznád
tag

Lehet. Csak sxxorp felvetésére néztem meg. De majd otthon kipróbálom az X8-omon is.

(#1612) hurrikan válasza Bambusznád (#1611) üzenetére


hurrikan
addikt

Most néztem meg ray-en, PLAY-en, X10-en, X8-on. :)
Valamint vendégünk Samsung Galaxyján. Minden ugrál. Meg anno emlékszem HTC-n is ugrált.
Ezek digitális cuccok, sosem fognak beállni fixre.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1613) GabeeeS válasza ko9 (#1587) üzenetére


GabeeeS
csendes tag

Köszi, ez gyors volt!
Tök jó képek, kinek mi baja a fényképezővel? :D

(#1614) hurrikan válasza GabeeeS (#1613) üzenetére


hurrikan
addikt

Iránytűk azok viszont nem ugrálnak.

Ez már csak ilyen tipikus rosszindulatú ember lehetett aki ezt írta hogy lehúzza a Minit még jobban. :)

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1615) sxxorp válasza hurrikan (#1612) üzenetére


sxxorp
őstag

Köszi, de ez így normális? Ezért is nem raktam fel a hivatalos fórumra. A srác kifejezetten azt írta, h az X10 Mini Pro-ján NEM így volt.
Hurrikán - légy szíves, te meg ne kezdj bele "a tipikus rossz indulatú" panelsztoridba :D.
A srác indította az XDA-n a téma topikját - ritkán korrekt hozzáállása van (gondolom megnézted) - ez egy felvetés volt a részéről, h esetleg köze lehet a problémához, vmi bezavar. És ha ugrál az iránytűje (ő is főleg ezt furcsállta), neki elhiszem.

[ Szerkesztve ]

(#1616) n@p@lm válasza dokee78 (#1591) üzenetére


n@p@lm
őstag

Nekem telo még sehol,de ma megjött bele a 8GB-os MicroSD! :D

akkor küldheted is tovább, hátha kevésnek bizonyul a 2 gb :))

(#1617) hurrikan válasza sxxorp (#1615) üzenetére


hurrikan
addikt

Igen normális. Az iránytű digitális, a föld meg forog, ahogy a műholdak is. :)
Ez kivétel nélkül minden telefonon így van. Az X10 Minin is. Én mindig tesztelem a szenzorokat is a teszteken.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1618) sxxorp válasza Bambusznád (#1611) üzenetére


sxxorp
őstag

Aranyos vagy, ezek szerint az igazán furcsa az iránytű, azt ellenőrizd, köszi:)
@hurrikan: de akkor most az iránytűnek és/vagy gyorsulásmérőnek teljesen fix helyzetben stabilnak kell lennie, vagy nem? számomra igen, pont mert digitális, és nem egy analóg remeg a kezemben;) most nem tudom tesztelni.

[ Szerkesztve ]

(#1619) n@p@lm


n@p@lm
őstag

meg tudná mondani valaki hogy egy perc 720p-s felvétel mennyi helyet foglal a memóriakártyán?

(#1620) hurrikan válasza sxxorp (#1618) üzenetére


hurrikan
addikt

Nem kell fixnek lennie.
Iránytű a mi tesz készülékünkön nem ugrál.
Egy digitális sose lesz olyan pontos mint egy analóg, ez törvényszerű.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1621) sxxorp válasza hurrikan (#1620) üzenetére


sxxorp
őstag

az övén mozog , megnézni meg lehet, ha lesz alkalmam lecsekkelem. nem pontosnak kell lennie, de álljon.
@n@p@lm: kb: 45-50 MB (a 2 mintámból, ami van)

[ Szerkesztve ]

(#1622) hurrikan válasza sxxorp (#1621) üzenetére


hurrikan
addikt

Valamennyire mozog. De ugrálás meg mozgás az nem ugyan az. :) ingadozik ide oda ugyanúgy mint egy analóg.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1623) n@p@lm válasza sxxorp (#1621) üzenetére


n@p@lm
őstag

köszi!

(#1624) sxxorp válasza hurrikan (#1622) üzenetére


sxxorp
őstag

Ok, akkor pontosítjuk (hány fokot is 'ugrál', mert az nem = azzal, h 'vmennyire mozog' :D), ezért is kérdezem óvatosan, köszi!
@n@p: nincs mit :)

[ Szerkesztve ]

(#1625) GabeeeS


GabeeeS
csendes tag

Előre is bocsi a láma kérdésemért, de még a kezemben sem volt androidos telefon...
Gmail account mindenképp kell hozzá? És használni is kell?
Saját email címem van, nem ingyenes, nem fogok gmailt használni.
Ráadásul gmail regisztrációnál bekéri a telefonszámomat is, azt nem adnám meg...
Androidos telefonnál mindenhez kell gmail, és azt kell használni email fióknak is?
Elmenti a kontaktjaimat, smseimet, gps adataimat, hívásaimat, fényképeimet is? :F

(#1626) dokee78 válasza GabeeeS (#1625) üzenetére


dokee78
félisten

Nagyon ajánlott a Gmail account.
Tudod használni Gmail account nélkül is,de akkor a Marketről nem tudsz telepíteni progit.
Nem kell telefonszám Gmail acchoz.

Ne vegyél Androidos mobilt,ha így állsz hozzá.
Vegyél Symbiant,WP7-et.

[ Szerkesztve ]

(#1627) GabeeeS


GabeeeS
csendes tag

És meg lehet adni, mely alkalmazás férhet hozzá a nethez, és melyik nem?

(#1628) Bambusznád válasza sxxorp (#1618) üzenetére


Bambusznád
tag

Megnéztem az iránytűt is. Az nem mozog.

hurrikan: lehet... de amit én töltöttem le, azon nem látszik mozgás. Asztalra letéve.

GabeeeS: regelsz egy gmail acc-ot és nem használod többet. Csak mikor marketre bejelentkezel először, utána nem kéri többet. Nem kell szinkronizálni vele semmit ha nem akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#1629) hurrikan válasza Bambusznád (#1628) üzenetére


hurrikan
addikt

Mozog az de nagyon Minimálisan. Annyit még a profi iránytűk is mozognak. Egy 50ezres telóban meg nyilván nem az van azért.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1630) GabeeeS válasza dokee78 (#1626) üzenetére


GabeeeS
csendes tag

De, kell telefonszám hozzá.

Fiók ellenőrzése
Mindjárt kész.
Már csak ellenőriznünk kell a fiókját, mielőtt megkezdhetné a használatát.
Ellenőrzési lehetőségek
Szöveges üzenet
A Google elküldi az ellenőrző kódot tartalmazó szöveges üzenetet a telefonjára.
Hanghívás
A Google felhívja Önt, és egy géphang bemondja az ellenőrző kódot.
Ország
Mobiltelefon-társaság
Telefonszám
Telefonszám
Fontos: A Google soha nem osztja meg számát más cégekkel, vagy használja azt marketinges célokra.

(#1631) Bambusznád válasza GabeeeS (#1630) üzenetére


Bambusznád
tag

Ez nagyon fura. Most regeltem próbából egyet és nem kért telefonszámot hozzá.
Azért próbáltam ki most is, mert elég régi már a gmail fiókom, gondoltam kipróbálom, hátha azóta változtattak valamit.

[ Szerkesztve ]

(#1632) dokee78 válasza GabeeeS (#1630) üzenetére


dokee78
félisten

Nem offolok többet.
Ha ennyire be vagy tojva akkor ne vegyél Androidos telot.
Ott a Symbian,WP7,IOS.
Az Androidhoz ajánlott a Gmail account.
Ahogy Bambusznád is írta,nem kötelező használni.

(#1633) hurrikan válasza GabeeeS (#1630) üzenetére


hurrikan
addikt

Kell igen.
De már a hotmailhoz is, tehát WinPhon7-el sem járnál jól. Mert azt meg csak azzal lehet használni. Ez már ilyen világ. De egyébként meg az ég világon semmit nem szinkronizál sehova, csak ha bekapcsolod a funkciót.
Mint ahogy az iPhone is legalább ugyan ilyen online mint ezek. Az is szinkronizál, csak éppen az Apple fiókjaira.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1634) GabeeeS válasza dokee78 (#1632) üzenetére


GabeeeS
csendes tag

Figyelj doki!
Nem vagyok betojva, és ne kezdjünk el személyeskedni, ok?
Az előző hszedben is ilyen stílusban nyomtad, nem a fórumozók
érzéseire voltam kíváncsi, hanem a technikai tudásukra, tapasztalatukra.
Facebookon is fura volt, hogy feldobált nekem egy csajt, akit ismerhetek,
pedig közöm nincs hozzá, aztán később kiderült, járt a gépemnél, és
egyszer az én IP címemről lépett be, ezért ajánlgatta nekem.
Begyűjtök minden információt, mielőtt teszek-veszek valamit, aztán
mérlegelek. Ahhoz tudnám hasonlítani, amikor valaki belémköt, és felmérem,
milyen férfi, aztán eldöntöm, hogy egyből gégefőn kell-e ütnöm, mert sokkal
erősebb nálam, vagy elég neki pár pofon, esetleg egy rekeszizmon rúgás.
Miközben ez átvillan az agyamon, nem vagyok betojva, hanem gondolkodom.
Érthető?

(#1635) n@p@lm válasza Bambusznád (#1631) üzenetére


n@p@lm
őstag

én nemrég regeltem a gyereknek és tőlem is kért telószámot.
fel is hívtak ámerikából :)

(#1636) dokee78


dokee78
félisten

Valaki nézte már,lehet húzni a procit.
Mennyire pontos a DATA Manager?
Real Time mutatja az adatot?

A kérdésed nem ehhez a topikhoz tartozik. Itt kérdezz!
2.

[ Szerkesztve ]

(#1637) GabeeeS válasza hurrikan (#1633) üzenetére


GabeeeS
csendes tag

Köszi hurrikan, a válaszod! :)

(#1638) dokee78 válasza n@p@lm (#1635) üzenetére


dokee78
félisten

Nem hivnak,ha SMS-ben kéred az ellenőrző kódot.

GabeeeS Szerintem erre a HSZ-edre is adtam normális választ,ha megnéznéd esetleg a privát levelezéseidet.

[ Szerkesztve ]

(#1639) koveradam


koveradam
tag

Memóriakártyát adnak a kütyühöz? És mekkora belső memóriája van a kicsikének?
Játékok röccenés nélkül mennek rajta mert erősen gondolkodom tetszik a kis mütyür nagyon

(#1640) dokee78 válasza koveradam (#1639) üzenetére


dokee78
félisten

Olvasd végig a fórumot és ezt itt.
-512RAM van benne.
-400MB belső tárhely.
-2GB MicroSD tartozék.

(#1641) dokee78


dokee78
félisten

A T-Mobile WEBshop kifogyott a sima Miniből. :F

(#1642) hurrikan válasza dokee78 (#1641) üzenetére


hurrikan
addikt

Könnyen lehet, nagyon vitték.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1643) Enci1983 válasza GabeeeS (#1634) üzenetére


Enci1983
senior tag

Nekem is volt-van gmail címem, de! a lényeg most jön. Mikor először bekapcsolod a telót és föl akar menni a netre kiírja hogy szükséged van egy gmail fiókra. Ha van, beírod azt. Viszont ha nincs akkor sem kell parázni, automatikusan felajánlja hogy készít neked egyet. Kedved szerint választhatsz nevet s jelszót, sms illetve hívás nélkül. Ha megvan leszinkronizál és ready to go vagy. Még a jelszód erőségét is megmutatja :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#1644) sxxorp válasza Enci1983 (#1643) üzenetére


sxxorp
őstag

Miért kérdezné? Hiszen megadtad azzal, hogy onnan intézed a dolgot... hm? :)

(#1645) PlanetH0PE


PlanetH0PE
csendes tag

Egy kérés mindenkihez a fórumon: Irtóra követhetelten ez a sok egy mondatos válasz, meg a "megvettem, írtó jó" megjegyzések, így képtelenség lényeges infót találni a telóval kapcsolatban egy több ezer bejegyzéses fórum topic alatt. Jó lenne szerintem ha az szólna hozzá akinek tényleges infója vagy kérdése van. (érdekel mi a véleményetek csak... kicsit produktívabban kellene szerintem). A vége az lesz, hogy kérdezek valamit és azt mondják 10en hogy "n00b, olvasd el az előzményeket".

50%ig minden bejegyzést elolvastam, tovább nem fogom bocsi.

1. Kérdésem:
Ki tud és hol sonyericcson márkaboltot BPn? Kerestem és fura módon semmi értelmeset nem találtam a neten, csak "sony" boltokat, azt felhívtam mondták, ők a telóval -nyilvánvalóan- nem foglalkoznak.

2. Kérdésem:
Védő fóliát szeretnék rá venni, de nem találok, gyanítom csak speckó boltokban lesz. Valaki már látott, tud helyet ahol lehet kapni?

Köszi a válaszokat előrre is!

Mod (Off): 11+ezer kiszállításért rendeltem clas10-es 32GBos microSDt, Kingston. Gondolom ez jó ár, csak ezt akartam mondani:
Kereső: http://www.argep.hu/trend/32GB/32gb-sd-class10.html
Cég: http://globelectro.unas.hu

[ Szerkesztve ]

H0PE

(#1646) ko9 válasza PlanetH0PE (#1645) üzenetére


ko9
addikt

Üdv!
1.: Kerestünk mi is SE márkaboltot, és nem találtunk mi se. Nem tudjuk mi lett velük.
2.: Gyári dobozában van 2 db védőfólia pluszba. Szerintem mire az elhasználódik, akkorra elterjettebb lesz, kivéve, ha naponta cseréled :D

A HSZ első feléhez hozzászólva: Lehet lassan összeszedhetünk egy Első HSZt, de szerintem várni kéne még vele olyan 1000HSZt. Az kb 1 hét ha így folytatjuk a szófosást :)

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1647) Enci1983 válasza sxxorp (#1644) üzenetére


Enci1983
senior tag

Amikor először kapcsolódik mindig kérdez. Tapasztalat. Tőlem is elkérte, s egyben felajánlotta ha nincs akkor készít egyet. Ha nem adsz meg címet nincs mivel kapcsolódni ergo nem tud bemérni se szinkronizálni, így a market nem lesz elérhető. Néha elég lehetetlen kérdéseket teszel fel, ne haragudj :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#1648) Kobaljov válasza ko9 (#1646) üzenetére


Kobaljov
senior tag

1. Megszűntek, a West Endben és a Mammutban voltak korábban, de már egyik sincs meg

2. A kijelzőre vagy az egész készülékre keresel védőfóliát?

(#1649) e-newsee válasza Enci1983 (#1647) üzenetére


e-newsee
addikt

Arra értette, hogy nem kér telefonszámot, hiszen eleve a "telefonszámodról" internetezel, amikor a telefonon keresztül hozol létre gmail fiókot. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1650) Kobaljov válasza n@p@lm (#1635) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Kb. két hete regisztráltam egy újat (asztali PC-ről) és nem kérte (a magyar weboldalon keresztül), de ezt a témát inkább az Androidos topikban kéne folytatni, az Xperia Mini pro-hoz annyira nem kapcsolódik

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.