Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Patrick76496 válasza dokee78 (#1150) üzenetére


Patrick76496
őstag

na majd ha élőben kipróbálom, akkor meglátom mi lesz. max veszek egy sima Mini-t, az még olcsóbb is (az én új telómra a Zylo-m 16 gigás kártyája vár :D )

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1152) e-newsee válasza Patrick76496 (#1149) üzenetére


e-newsee
addikt

Hű, te telefonokkal álmodsz? Akkor tényleg nagyon kellhet.. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1153) hurrikan válasza Bambusznád (#1131) üzenetére


hurrikan
addikt

Ez így van.
Ezt a hibát nem jelzik tömegesen. Sőt még közepes menyiségben sem.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1154) Patrick76496 válasza e-newsee (#1152) üzenetére


Patrick76496
őstag

gondolhatod hogy lehettem a laptopommal :D Dell Inspiron N5110 1 gigás VGA-val, 2 hónapos. ezért vagyok regelve ProHardver fórumon, de a mobilok érdekelnek a legjobban, szóval jó, hogy a MobilArena is bele van integrálva. az S betű a nevem végén a Sony Ericsson-t képviseli csak az e betű lemaradt :(((

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1155) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Várom már a sony ericsson XPERIA MINI-t, én az X8 utódjának fogom tekinteni. :K

Iphone 7

(#1156) sxxorp


sxxorp
őstag

Na, akik a Minire áhítoznak vegyék figyelembe:
- gyengébb akkuidő (nekem nem logikus, de 5.5 vs 4.5 óra a beszélgetési idő a Pro javára)
- gyengébb hangerő (speakerphone test: http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_mini-review-634p4.php) azzal együtt is, hogy ez még a pár ember által jelentett érdekességet is tartalmazza, miszerint XLoud-dal halkabb lesz a Pro egyeseknek, nekem nem.
- nincs fizikai bill.
- nincs előlapi kamera
Viszont:
- kisebb, könnyebb
- olcsóbb
- nem tudok a zaj-dologról Minik esetén

A fotó téma, hogy jobb lenne: The image quality is identical to what we saw on the mini pro - good, but it could have been much better. There’s enough of fine detail in the Xperia mini shots and the color rendering is good, but the noise levels are too high.

(#1157) k850 válasza ricsike81 (#1132) üzenetére


k850
addikt

"ha tárcsázok, tehát beütöm a hívó száémot, akkor miért rezeg a teló,"

Ha zavar, akkor beállítások, hang és megjelenítés, majd a hallható érintéshangjelzések!

"gyors hivó tárcsázást hogyan tudok beállítani"

Telefonkönyv, kapcsolat szerkesztés, itt van egy olyan opció, hogy kedvenc, na itt mellette tapicskolj a csillagra.
Ha nincs kép a telefonszámodhoz, akkor csak egy piktogram lesz látható a gyors hívó menüben, ezért válasz előbb képet a kapcsolatodhoz.
:K

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#1158) FET-MEN válasza sxxorp (#1156) üzenetére


FET-MEN
veterán

engem nem nagyon hat meg ha most nincs beépített bill-em, már X8-nak is olyan jó kijelzője van hogy élmény vele írni, és X8 után tökéletes váltás lesz az, 1Ghz-s processzor, és a többi. és olcsóbb mint a pro nekem ez a léyneg ;)

Iphone 7

(#1159) sxxorp válasza k850 (#1157) üzenetére


sxxorp
őstag

http://mobilarena.hu/tema/re_sony_ericsson_xperia_mini_pro_igy_kell_folytat/hsz_1001-1001.html
no comment

(#1160) sunshinee válasza k850 (#1157) üzenetére


sunshinee
csendes tag

"ha tárcsázok, tehát beütöm a hívó száémot, akkor miért rezeg a teló,"

Ha zavar, akkor beállítások, hang és megjelenítés, majd a hallható érintéshangjelzések
-----> en is erre gondoltam, de mondom kiprobalom, mielott leirom, es nem tunik el a rezges tarcsazaskor, mas otletem viszont nekem sincs

(#1161) Patrick76496 válasza sxxorp (#1156) üzenetére


Patrick76496
őstag

-szerintem hamar megszoknám a billentyűzet hiányát
-magamat általában tükörben kamerázom :D
-az se-portálon a Mini Pro 5 órára van értékelve, a Mini-hez kérdőjel van rakva. a készenléti időt a Mini meg is nyerte 340 órával, a Mini Pro-nak 331 van. amúgy nem hiszem hogy a Mini Pro sokkal tovább bírja, mert ugyanaz az akksi, ráadásul neki még a fizikai billentyűzet megvilágítása is ott van... :K
-hát a hangerő xLOUD-dal meghaladja a Mini Pro xLOUD nélkülijét, de ez tényleg fura hogy nélküle hangosabb (na ezek után bízzunk a gsmarena tesztjeiben...) :DDD , a Zylo-ról tudna valaki linkelni ilyen decibel tesztet, mert google-ben nem találtam, ezek után még mérlegelnék :)) köszi :R

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1162) sxxorp válasza Patrick76496 (#1161) üzenetére


sxxorp
őstag

Többen jelezték, hogy nem jól működik náluk az xLoud - a teszt nagyon korrektnek tűnik, laborban végzik. Más kérdés, hogy a készülékük lehet hibás.

A 3xx készenléti idő mellett 9 óra semmi, kevesebb, mint 3%, viszont az 5.5 óra vs 4.5 körül az jelentős különbség. Szemléletesen: ha zsebedben van a telefon, nagyjából ugyanúgy teljesítenek, de használatkor a Mini érzékelhetően gyorsabban fogy. É használom a telefont - Te? ;)

De a Zylo-s kérdés miatt sem a logikádról leszel immár híres :D bocs - ez egy nehezen kiizzadható ötletnek tűnik?!
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_zylo-review-498p4.php

[ Szerkesztve ]

(#1163) dokee78 válasza sxxorp (#1156) üzenetére


dokee78
félisten

Mini Pro + 80MB RAM.

Valóban nincs fizikai bill stb,de viszont nem ciripel :P

Ennek ellenére még várok kicsit a Mini Pro-ra.
Ugyanis kinézetre jobban bejön.
Mondjuk nem tudom,melyik árvizkárosultnak pattant ki az agyából,hogy a Mini-nek a tetejére tegye az állapotjelző LED-et. :W

(#1164) Lajdzsi válasza dokee78 (#1163) üzenetére


Lajdzsi
tag

Sokan szeretik.

(#1165) sxxorp válasza dokee78 (#1163) üzenetére


sxxorp
őstag

Valszeg az az Év dolgozója tette, aki az USB-helyéhez közel tervezte a Pro másodlagos hangszóróját :D

[ Szerkesztve ]

(#1166) sdd2


sdd2
veterán

Az aksi időre vonatkozóan amit kiír a gyártó az nem 100%-é.A lefedetség,3G használat,wifi,gps,stb sokkal többet számít.Lehet hogy ha használod a kettőt és írsz vele akkor a Mini tovább bírja.De az is lehet hogy a pro bírja tovább.Majd a tulajok megmondják mennyit bírnak.A prora kb 1.5-2 napot írtak. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1167) Lajdzsi válasza sxxorp (#1165) üzenetére


Lajdzsi
tag

Mert azzal mi a gyakorlati baj?

(#1168) sxxorp válasza sdd2 (#1166) üzenetére


sxxorp
őstag

Ez a szám mesterséges - de azonos körülményekre számítják, így jó összehasonlításra. Ha ugyanazt csinálod a Pro-val tovább fogja bírni, mint a Mii ez a lényeg.
Lécci ne gyere olyannal, ha sarkítok, hogy tovább bírta a Mini stand by állapotban, mert a Pro-val közben játszott valaki...
valszeg emiatt van zaj a készülékben (és emiatt a video-ban)

[ Szerkesztve ]

(#1169) sdd2 válasza sxxorp (#1168) üzenetére


sdd2
veterán

én nem mondtam ilyet.Csak általános használatban lehet összehasonlítani.és én nem állok se a pro se mini oldalán mert leszarom melyik bírja tovább ha minden este felrakom töltőre.Egy napot úgyis kibír. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1170) Martina26


Martina26
csendes tag

Mint már egyszer írtam a T-Mobile webshop-ban,qwertz billt. írnak.
Amit eddig olvastam qwerty-t írnak.Akkor most milyen van a T-nél?

[ Szerkesztve ]

(#1171) sdd2 válasza Martina26 (#1170) üzenetére


sdd2
veterán

qwerty-s.A fórumozóknak higgyél akik megvették.Ne pedig a webshopnak. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1172) Martina26 válasza sdd2 (#1171) üzenetére


Martina26
csendes tag

Ok!Köszönöm a válaszod!!!!

(#1173) sdd2 válasza Martina26 (#1172) üzenetére


sdd2
veterán

Nincs mit. :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1174) dokee78 válasza sdd2 (#1173) üzenetére


dokee78
félisten

Látom az adatlapodon már te is Minit akarsz?
Vagy eddig is a Mini volt a célod?

(#1175) sdd2 válasza dokee78 (#1174) üzenetére


sdd2
veterán

Eddig is Mini volt.Nem szeretnék "mozgó alkatrészt" :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1176) Patrick76496 válasza sxxorp (#1162) üzenetére


Patrick76496
őstag

kösz a linket, de ezzel nem nagyon tudom összehasonlítani, a zylo-nál nincsenek db-s értékek :( hát az az 1 óra most mit számít... így is aktív használatnál minden nap kell tölteni a telefonjaimat. :)) a "logikás részről" meg annyit h én ezt nem találtam, vmi másmilyen Zylo-s tesztet adott ki v ilysemi :DD

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1177) csatakacsa


csatakacsa
tag

Most ez kicsit off de nagyon meglepődtem, hogy ugyanaz a hardver van ebben a kis telefonban mint az Arc-ban. :Y

Arc , Mini Pro

[ Szerkesztve ]

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#1179) ko9 válasza Martina26 (#1170) üzenetére


ko9
addikt

T-től vettem, igaz nem Webshopból, de QWERTY-s. Meggyőző? :P

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1180) sxxorp válasza ko9 (#1179) üzenetére


sxxorp
őstag

Nem! Hívtam a T-ét és mondták, hogy a QWERTZ-es készülékeket Webshop-on keresztül értékesítik!

nehiddel

[ Módosította: 7 ]

(#1185) Schuey


Schuey
tag

Sziasztok!

Van már nektek infótok, hogy a Telenornál vagy a Djuice-nál mikor lejenik meg az Xperia mini és várhatóan mennyibe fog kerülni?

Köszi! :)

(#1187) cefre00 válasza Schuey (#1185) üzenetére


cefre00
tag

Szerintem nem fog megjelenni Telenornál, mert a Mini már megjelent...:S Pedig nekem is ott kellene! :)

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#1188) ettee válasza dokee78 (#1126) üzenetére


ettee
csendes tag

Köszi a választ dokee78!
Még nincs új telóm. Gondolom h. nagyságrendekkel ez a program sem emelne a minőségen! :U Ha nem lenne fontos a hangrögzítő minősége, valószínű hogy SE Xerpia mini pro-t választanám. De így úgy néz ki hogy a Samsung Wave marad! :K Igaz hogy az BADA-s nem Android-os, de nagy tudású! Igaz hogy a mini pro is jó! :K

szója tejet iszok mert vegán vagyok a 'könyörületes táplálkozás' ZEITGEIST The Movie, ZEITGEIST Addendum

(#1193) dokee78 válasza k850 (#1192) üzenetére


dokee78
félisten

Csak szóltam,mert bünti lesz.
Na nem tudjátok mikor lesz Mini teszt?

Független Mini Pro-hoz kaptatok plusz hátlapot?

[ Szerkesztve ]

(#1194) killer1203 válasza Bambusznád (#1137) üzenetére


killer1203
senior tag

Szia

Neked menyit bír az aksija? Böngészés zenehallgatás néha egy kevés játék, na meg persze napi 30-60 perc telefonálás mellett? Nekem eddig mindig lemerült 15-20%-ra 1 nap alatt ilyen használat mellett. :DDD

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#1196) sxxorp válasza dokee78 (#1193) üzenetére


sxxorp
őstag

Én kaptam, gyönyörű türkizben pompázik :)
(k850-nek biztos bejön, illik a mályva böngészőjéhez :D, bocs, nem tudtam kihagyni)
Sőt full csomagot kaptam, pót képernyővédő, törlőkendő, ilyesmi,
de egy részét odaadnám a zajmentességért :)

[ Szerkesztve ]

(#1197) Kobor


Kobor
aktív tag

Sziasztok!

Elvileg ezekben a telefonokban 512 RAM van, akkor miért ír az összes sysinfo 350 MB-ot?

(#1198) dokee78 válasza Kobor (#1197) üzenetére


dokee78
félisten

Annyi a felhasználható,gondolom Mini Pro-d van.

[ Szerkesztve ]

(#1199) Kobor válasza dokee78 (#1198) üzenetére


Kobor
aktív tag

Igen mini pro, akkor a többit alapból lefoglalja a rendszer?
A total memory-ra irja, és abból mennyi szabad, az én logikám szerint 512 kellene mutatni és abból szabad xxx, de ezek szerint nem jól gondolkozom.

(#1200) dokee78 válasza Kobor (#1199) üzenetére


dokee78
félisten

:K
Igen a többit a rendszer foglalja el. Gondolom én.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.