Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) sxxorp válasza aggleány (#1448) üzenetére


sxxorp
őstag

Háromból kettő ajánlott ovulációs naptárat, az egyik pont ugyanazt :D
no comment
@Kobaljov: ez a Hölgyek és az Android viszont elég király ötlet :R

[ Szerkesztve ]

(#1452) SShadow


SShadow
aktív tag

Az után érdeklődnék hogy azok a játékok amik futnak az Xpreia Play-en mennek e ezen is?
Gondolok itt az ujabbakra mint a Blackstab.

(#1453) Queenie


Queenie
csendes tag

Sziasztok,

Aki függetlenül vette a minijét vagy mini proját legyen szíves segítenim hogy hogyan kell beállítani a netet és az mms-t. Keresem mindenfele a beállításokat,de nem nagyon találom. (T-mobile és Telenor kellene)

Előre is köszi a helpet!

Üdv, Q.

(#1454) ko9 válasza Queenie (#1453) üzenetére


ko9
addikt

Csak 3 lépés. :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1455) Mozilla válasza aggleány (#1448) üzenetére


Mozilla
csendes tag

Köszönöm a segítséget. Holnap át is böngészem, amiket belinkeltél.

:R

(#1456) aggleány válasza sxxorp (#1451) üzenetére


aggleány
addikt

Teljesen igazad van, Te vagy a király, a tökéletes, a zseniális, az önzetlenség és a segíteni akarás élő szobra. :R Meghajolok mérhetetlen nagyságod előtt, és fenséges bocsánatodért esedezem, amiért aljas módon létezni merészelek.

Ha majd lesz egy kis időd, olvasd el a privát üzeneteidet is légyszíves. Részemről a továbbiakban nem OFFolok miattad.

Mindenkinek

Elnézést, de van, amit nem bírok szó nélkül hagyni. A továbbiakban igyekszem mellőzni az ilyesmit.

(#1457) aggleány válasza Mozilla (#1455) üzenetére


aggleány
addikt

Az Android appz topikban mindig szívesen segítünk, ha tudunk. :K A kezdőknek szóló cikkben megtalálod a telepítés menetét lépésről lépésre, és egy csomó olyan dolgot, amire kezdőként szükséged lehet (alapvető tudnivalók). Ha bármi nem megy, szívesen segítek. :K Anno én is itt tanultam meg majdnem mindent a fórumtársaktól.

[ Szerkesztve ]

(#1458) Queenie válasza ko9 (#1454) üzenetére


Queenie
csendes tag

Hello,

Ez megbízható forrás?

Üdv, Q.

(#1459) ko9 válasza Queenie (#1458) üzenetére


ko9
addikt

Üdv!
Teljes mértékben :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1460) dornyika


dornyika
csendes tag

Esetleg kipóbálná valaki a Socialcam alkalmazást? Mert nekem hibajelzéssel kilép, amikor a kamerát indítani hivatott ikonra nyomok.

Másik probléma: a Media Transfer mode és Mass Storage mód közötti váltogatás (legalábbis ezt csináltam mielőtt a probléma jelentkezett) azt ereményezte, hogy összekavarta a sorrendet az alklamzások között, a főképernyőről meg eltűntetett pár hivatkozást/alkalmazást.

(#1461) tipuka válasza e-newsee (#1443) üzenetére


tipuka
addikt

ja értem! a postát kifizetném, mert én fehéret tervezek venni, és ahhoz akkor ugyebár nem adnak! :)a fehérhez meg pont illene a türkizkék. ;] amúgy én is még várok, mert nincs még rá a pénz, majd ősszel kerül rá sor, legrosszabb esetben karácsonyra... mert ugye nagyobb memóriakártyát és 1 jobb agybadugós fülest is akarnék hozzá, mert zenemániás vagyok, sokat utazok :)

(#1462) Queenie


Queenie
csendes tag

Ezen kívül más ötlet?! Manuális beállítás? :)
Az is problémám, hogyha hozzá akarok adni egy hozzáférési pontot és a mentés gombra kattintok, akkor nem mentődik hanem eltűnik... Hasonlót tapasztalt vki?

Q.

(#1463) sxxorp válasza aggleány (#1456) üzenetére


sxxorp
őstag

Dehogyis, baby! Csak magad tetted picit nevetségessé olyan linkek ajánlásával, amit pont az előző körben húztál le (azt is azért, mert te nem használod, és akkor már nem is jó segítség), ezt nem érzed?

Ettől én még messze nem vagyok tökéletes, de nem is hiszem magamról mekkora segítőkész vagyok (- pedig de) :D
Létezz nyugodtan, de lásd meg, ha hibázol, beszúrogatsz, és kacagj azon is (ez lehet nem fog menni...)

Na, nézzük... privátban meg randira hívsz?? Ez tényleg fura, meglátjuk, még kicsit csiszolódni kellene szerintem ;)
De akkor kezdjük is el, és igyekezzünk együtt (mármint mellőzni az OFF-ot) - és lehet, hogy Igen-t mondok... :B

[ Szerkesztve ]

(#1464) sxxorp válasza Queenie (#1462) üzenetére


sxxorp
őstag

Queenie, Telenoros vagy? Ha igen (remélem), sosem fogod elhinni mi a megoldás:
1. kapcsold ki a SIM-kártya PIN kód kérését (most nincs nálam a telefon, h pontosan hol kell, de megtalálod a menüben, asszem a Biztonság menüpontban a 4.), tehát NE kérjen PIN-kódot a telefon
2. indítsd újra a a készüléket, és
voilá, ott az összes APN, amit próbáltál felvinni, de nem jelent meg.
Amellett nekem az internetes APN csak úgy működött, ha a Telenoros webes segítséggel ellentétben az utolsó sorba az 'internet' helyett azt írtam be, hogy 'default,supl' - így szóköz nélkül, mint régen (a többi ugyanaz)!
Ha nem Telenor - így jártunk :)

[ Szerkesztve ]

(#1465) axioma válasza sxxorp (#1464) üzenetére


axioma
veterán

Tehat telenornal vagy pin kod, vagy net? Ne mar! En azert szeretem a pin kod kerest rajta.
De felteszem, ez igy van az osszes androidnal, es mazli hogy szinte kizarolag wifin akarom hasznalni, de akkor is duhito.
(Esetleg ha eccer mar latta, akkor visszaallithato a pin kod kerese, ugy gondoltad?)

(#1466) sheep válasza sxxorp (#1464) üzenetére


sheep
addikt

de amúgy ez a pin-kódos/netes hiba csak ennél a telefonnál létezik? Mert évek óta telenoros vagyok, volt egy csomó androidos telefonom, de sosem volt ilyen problémám

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#1467) ko9 válasza sheep (#1466) üzenetére


ko9
addikt

Igen a tücsök mellett még egy ajándék az SE-től a Telenorosoknak :P

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1468) ko9


ko9
addikt

Szóval mik azok a problémák amik eddig felmerültek a telóval?

- Tücsökraj velejár
- Telenor-Netutálat
- Térerő-ugrálás

Van még valami?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1469) sxxorp válasza axioma (#1465) üzenetére


sxxorp
őstag

Ez van :)
a .368 build-del rendelkező összes SE Xperiára érvényes, messze nem az összes Androidra, szoftverprobléma együttműködve a Telenor-os SIM-ek belső hibájával. Csak, ha javítják akkor lesz visszaállítható, egyelőre nem :)
@sheep: ez Neked is válasz:)

@ko9: többen számoltak be arról, h az xLoud magasabb hangerőn inkább halkabbá teszi a telefont, vagy nem növeli a hangerőt - ilyet kaphatott a GSMArena is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1470) ko9 válasza sxxorp (#1469) üzenetére


ko9
addikt

Köszi, csak azért kérdem, mert csinálok egy Logout-os cikket erről, hátha több ember felfigyel rá. Ha nem lenne probléma, akkor megkeresnélek privátban, ketten csak jobban összetudnánk szedni.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1471) axioma válasza sxxorp (#1469) üzenetére


axioma
veterán

Koszi.
Felteszem nem ezert kesik a Telenor kinalatabol...

(#1472) sxxorp válasza ko9 (#1470) üzenetére


sxxorp
őstag

Miért lenne? Ha van rá esély, hogy segíthet...
Érdemes lenne angolul (is) írnod, és azt eljuttatni a SE-hoz, hátha nagyobbat szól.
Addig is fusd át a 2 korábbi linket a zajjal kapcsolatban (XDA, talk.sonyericsson.com), az xLoud-ról a gsmarena készülékteszt fórumán (mint ez itt) vartyogtak páran, no meg ott a teszt is. A Telenor-os cumóról a seria.hu fóruma volt az egyik első, ha nem az első, amelyik tudósított. A térerő dolog egyelőre elég limitáltan jött fel.

@axioma: Nem dehogy, mikor tavaly vettem X10 Mini Pro-t akkor nem volt kapható SE a Telenor kínálatában, hetekig - ez náluk így megy (ja, én is Telenor-os vagyok, sajna, céges), lett független, rutinszerűen ők voltak messze az utolsók, akik behozták.

[ Szerkesztve ]

(#1473) ko9 válasza sxxorp (#1472) üzenetére


ko9
addikt

Ment egy PÜ! :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1474) sxxorp válasza ko9 (#1473) üzenetére


sxxorp
őstag

retúr! :R

(#1475) zlin válasza ko9 (#1470) üzenetére


zlin
tag

Össze kell gyűjteni az emberkéket, akiknek tüccsög a készüléke. A térerős problémáról kb. hányadik hozzászólásoknál volt szó ?

"Nancy baba, kapok egy kis sört ?"

(#1476) ko9


ko9
addikt

Egy nem Telenoros Mini Pro felhasználó - tehát T-Mobileos vagy Vodafone-os - letesztelné kérem, hogy bejönnek-e neki az APN-ek, ha bevan kapcsolva a PIN-kód kérés?
(Beállítások - Vez.nélk. és m.hálózatok - Mobilhálózatok - Hozzáférésipont-nevek - Ha ez alatt találsz valamit, akkor nyert ügyünk van.)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1477) maszat07


maszat07
tag

Üdv!
Olyat szeretnék kérdezni hogy x10 mini pro-nál a témát hol tudom megváltoztatni, illetve a kártyán melyik mappába kell tennem??
köszi előre is! :)

Úgy pofonváglak, hogy csokorba szeded a villanyoszlopokat és felköszöntöd vele a trafóházat!

(#1478) dokee78 válasza maszat07 (#1477) üzenetére


dokee78
félisten

Ez nem az a topik és az X10 nél még nem lehetet Témát váltani.

(#1479) Enci1983 válasza Queenie (#1453) üzenetére


Enci1983
senior tag

Beállítások-Sony Ericsson-Internetbeállítások :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#1480) Bambusznád válasza ko9 (#1476) üzenetére


Bambusznád
tag

Az enyém Vodafonos PIN kóddal és vannak APN-ek.

(#1481) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Bocs az OFF-ért(és a tudatlanságomért), de mi az az APN?

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#1482) dokee78 válasza GegeWarrior (#1481) üzenetére


dokee78
félisten

Mobilnet beállítások.

(#1483) Kobor válasza ko9 (#1476) üzenetére


Kobor
aktív tag

Szia!

Vodás rendben.

(#1484) ko9


ko9
addikt

Rendben, köszönöm, akkor szerintem egyedi Telenor-probléma lesz.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1485) sxxorp válasza ko9 (#1476) üzenetére


sxxorp
őstag

Felejtős! akit érint itt tegye le a névjegyét:
akár vásárolt Mini Pro-t és gondja van, akár szeretne és bizonytalan: [link]
ko9 - a blogbejegyzésed sosem lesz aktuálisabb! :)

[ Szerkesztve ]

(#1486) ko9 válasza sxxorp (#1485) üzenetére


ko9
addikt

Csak jólenne, ha mihamarabb kikerülne, mivel a Facebookon sikerült felvennem a kapcsolatot a T-Mobile-lal, és így egyszerűbben tudnám a problémáról tájékoztatni őket...
Ezzel kapcsolatban nem lehetne keresni valakit?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1487) sxxorp válasza ko9 (#1486) üzenetére


sxxorp
őstag

Ezt már rég letesztelték a seria.hu-n, csak Telenor!
És nem csak Mini Pro - minden .368 build-del rendelkező Xperia (Arc, Play, stb.)
A T-mobile-t a zajjal zargasd inkább (az xLoud, és térerő is viszonlyag ritka ehhez), ez az igazán aggasztó :)

[ Szerkesztve ]

(#1488) ko9 válasza sxxorp (#1487) üzenetére


ko9
addikt

Zargatom vele, csak azért jólenne ha látná, hogy a hiba nem egyedi.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1489) axioma válasza sxxorp (#1472) üzenetére


axioma
veterán

Hat, egyelore varok. Azert elvileg joval olcsobb kene legyen vallalati elofizus csomagban, minthogy megvegyem fuggetlenul. Meg mostansag mashol is van helye a penznek... En inkabb attol tartok, hogy teljesen kihagyjak. Az LG Black is jott ennyi idovel kesobb mar, csak redbullban. Felteszem nem SE-specifikus a keses merteke...

(#1490) sxxorp válasza axioma (#1489) üzenetére


sxxorp
őstag

Nem, ez főleg Telenor-oldali kérdés.

(#1491) sxxorp válasza ko9 (#1488) üzenetére


sxxorp
őstag

Linkeld már be az arcába a Talk.sonyericsson-os oldalt/menj el hozzájuk és mutasd meg pár készüléken:)

(#1492) ko9 válasza sxxorp (#1491) üzenetére


ko9
addikt

Ez a menj el hozzájuk nem is rossz ötlet, ha holnap lesz időm, akkor meglátogatom őket.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1493) sxxorp válasza ko9 (#1492) üzenetére


sxxorp
őstag

egyáltalán nem szivatásból/fantáziálásból mondtam... ugyanígy tettem a kereskedőnél én is :)

[ Szerkesztve ]

(#1494) krisztian112


krisztian112
senior tag

Üdv! Van/volt aki nagyobb érintőképernyőről váltott le a 3 colos mini pro-ra? vmi vélemény? Netezés, játékra megfelelő mondju kegy 3.5col után? (galaxy ace)

Huawei P10 lite

(#1495) Zsolto


Zsolto
őstag

Izgat ez a teló, figyelem a topicot. Megfogni csak ma volt alkalmam először, egy fekete példányt kaptam kézbe a T-nél. Előttem vágta fel az eladólány a zárómatricát, zsír új példány volt. Tetszik, de a csúszkáját kicsit érdesnek érzem, nem olyan olajozottan csusszan, mint pl. az öregecske W910i-m vagy mondjuk az eladólány szintén nem "mai csirke" C905-öse.
Ezt más is tapasztalta?

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#1496) sxxorp válasza Zsolto (#1495) üzenetére


sxxorp
őstag

(nem értem az eladólány csúszkája volt érdes? azért megvannak a technikák, h az olajozottan csusszanjon :P )

Én eddig csak paszentos, masszív telefonnal találkoztam, egy-két ember siránkozott, hogy a rés nagyobb szerinte a telefonjánál, mint kellene, de csak picivel, érdességról nem szóltak.

[ Szerkesztve ]

(#1497) aggleány válasza krisztian112 (#1494) üzenetére


aggleány
addikt

Igen, van. :K Bár még nem ment teljesen végbe a váltás, a Mini csak egy napos, de nagyon úgy néz ki, hogy ő marad meg, és a nagy kerül új gazdihoz. Netezni még nem neteztem rajta, de az Asphalt és a Penguin Skiing nagyon szépen fut, és kezelhető is. Egyelőre nagyon furcsa 4,3" után, de egyre valószínűbb, hogy megnyeri a versenyt, mivel kényelmesen tudom zsebben hurcolni, és nem kell mindig a táskába kapkodni, ha megszólal. Bár az enyém nem Pro, csak a sima Mini, a kijelző ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#1498) ko9 válasza krisztian112 (#1494) üzenetére


ko9
addikt

Arénának nagyobb volt a kijelzője, mégis ezen jobb a böngészés.

Zsolto: Azért nézd meg, hogy azokon felfele csúszott... Vagyis a csúszkák távolságát. Itt szerintem nagyobb a tömeg rajta :)

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1499) dokee78 válasza aggleány (#1497) üzenetére


dokee78
félisten

Megvetted a Minit? Cikked? :B
Fehéret vettél?
Én is Minit veszek,mert nem várok míg javítják a Pro-t.
Van ezekben folyamatos fókusz videórögzítésnél?

[ Szerkesztve ]

(#1500) sxxorp


sxxorp
őstag

Ez is érdekes fíling lehet, lefelé skálázni...
k750i->x10Mini Pro-> Xperia Mini/Pro, én megfontoltan haladok :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.