Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) dokee78 válasza e-newsee (#1750) üzenetére


dokee78
félisten

Idézet az alapelvekből.
ha 5 percen belül eszedbe jut még valami a hozzászólásod után, akkor használd a (Szerkesztés) gombot, ezzel szerkeszteni tudod az aktuális hozzászólásodat.

ha egy hozzászólásra válaszolsz, akkor azt a Válasz gombbal tedd, hogy akinek írod, illetve mindenki más is láthassa mire és kinek válaszoltál. Ha 1-2 szavas választ szeretnél adni több hozzászólásra, akkor azt ne több hozzászólásban tedd, próbáld meg egy hozzászólásba összegyűjteni a mondanivalódat.

[ Szerkesztve ]

(#1752) sxxorp válasza dokee78 (#1751) üzenetére


sxxorp
őstag

@akit érint:
Sziasztok, akinek van ez a ciripelős problémája nem lenne hajlandó csatlakozni a hivatalos SonyEricsson megkereséshez?
[link]
Ha tennénk érte, valszeg hamarabb lenne normális telefonunk. ;)

[ Módosította: philoxenia ]

(#1753) e-newsee válasza dokee78 (#1751) üzenetére


e-newsee
addikt

Az első részével egyetértek, és szoktam is használni, csak most elfelejtettem. BOCCCSSS. :)

A második részét viszont sajnos nem tudom magamra venni, hiszen ha feltűnt, mindkét hozzászólásom a "Válasz" gombbal született. :) Az már egy másik dolog, hogy nem fűztem össze egybe a kettőt. Pláne, hogy nem egy-két szavas hozzászólás volt, hanem két egymástól gyökeresen eltérő hozzászólásra adott gyökeresen eltérő válasz. Amúgy viszont tudom, hogy mire való a szerkesztés gomb szoktam is használni, nézzétek vissza a hozzászólásaimat. Szinte mindegyik szerkesztve van. :)
Most viszont így jártam, sajnos időnként feledékeny vagyok. Mea culpa. :B

Ui: Sőt, még ezt is szerkesztettem helyesírási hibák miatt. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1754) dokee78 válasza e-newsee (#1753) üzenetére


dokee78
félisten

"Ha 1-2 szavas választ szeretnél adni több hozzászólásra, akkor azt ne több hozzászólásban tedd, próbáld meg egy hozzászólásba összegyűjteni a mondanivalódat."

Tehát egy hozzászólásban válaszolj mind2-re azt jelenti.

[ Szerkesztve ]

(#1755) sxxorp válasza e-newsee (#1753) üzenetére


sxxorp
őstag

Ha valaki egy szimpla ismétlésre állandóan beszólogat, mindig másnál, akkor az ő beszólásával és az arra születő reakciókkal összességében a fórum sokkal jobban felduzzad feleslegesen, mintha nem lenne a kéretlen csendőrködés... óriási értelme van.
De az ego-nak biztos jót tesz;)
@dokee: Mondjuk nem szeretnék abban a fórumban beszélgetni, ahol véletlenül hivatalos moderátori funkciókhoz jutsz... fontos lenne a mérlegelés, mint erény pl. és nem a kukacoskodás. OFF vége

[ Szerkesztve ]

(#1756) krisztian112 válasza sxxorp (#1752) üzenetére


krisztian112
senior tag

Egyébként nem egyszerűbb lenne bevinni a T-hoz hogy cseréljék ki garanciába? Hátha egy tücsök nélkülit kapsz:D

Huawei P10 lite

(#1757) sxxorp válasza krisztian112 (#1756) üzenetére


sxxorp
őstag

Az enyém független, 2 év gyári garanciával. A másik, hogy ezzel csak az én problémám lenne megoldott, ameddig nem megterhelő hátha tudok segíteni abban, h másnak is megoldódjon a dolga.

(#1758) krisztian112 válasza sxxorp (#1757) üzenetére


krisztian112
senior tag

Értem! Amúgy nemtudom honnan szedtem a T-mobilt. xd Hátha csak az első széria hibás, biztos javítják záros időn belül.

Huawei P10 lite

(#1759) ko9 válasza vacs (#1748) üzenetére


ko9
addikt

Én is cseréltem, egy Xears XE200Pro-t használok vele, nagy megelégedéssel :R

krisztian112:

11W32-es szériánál újabbal még nem találkoztunk. Nekem is az van, T-Mobiletól vettem. Ha bevinném oda, valószinűleg csak egy másik tücsköset kapnék. Megéri? Nem...

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1760) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Hello!
Tetszik a készülék, de a billentyűzet nélküli változatra lenne anyagi keretem max. Hibákra lettetek már a figyelmesek? Ez a ciripelés tulajdonképpen mi?

(#1761) dokee78 válasza Hurkafej (#1760) üzenetére


dokee78
félisten

A Sima Mininek nincs hibája.
Hacsak nem zavar,hogy nincs előlapi kamera és,hogy a tetején van az állapotjelző LED.

[ Szerkesztve ]

(#1762) robyg


robyg
senior tag

Üdv mindenkinek.

Én is egy Pros verzió tulaja lettem.
A régi telómhoz(X10 mini pro) képest sokkal gyorsabb.

(#1763) e-newsee válasza dokee78 (#1761) üzenetére


e-newsee
addikt

Engem például idegesít egy villogó állapotjelző LED. Szerencse, hogy a jelenlegi telefonomon nincs. :) Egyébként mi a gyakorlati haszna? Régen a hagyományos Samsungokon volt divat, de sose tudtam, igazán mire jó.
Az előlapi kamerát még az életben nem használtam azon kívül, hogy kipróbáltam, mit tud.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1764) Szergej01 válasza robyg (#1762) üzenetére


Szergej01
csendes tag

Ciripel? :F

Oneplus 7T

(#1765) dokee78 válasza e-newsee (#1763) üzenetére


dokee78
félisten

Te akkor a sima Minire hajtasz?
Mikor tervezed a vásárlást?

(#1766) Bambusznád válasza e-newsee (#1763) üzenetére


Bambusznád
tag

Az állapotjelző LED-en látszik, ha van nem fogadott hívásod ill. olyan sms-ed, amit még nem néztél meg. Szerintem praktikus, mert ha nem hallottad vagy nem volt nálad a telefon, akkor nem kell a kijelzőt nyomkodni, hogy megnézd, történt-e valami, csak ránézel a telefonra, ha van villogás volt, ha nincs, nem volt :)

(#1767) robyg válasza Szergej01 (#1764) üzenetére


robyg
senior tag

Mire érted,hogy ciripel-e?

(#1768) e-newsee válasza dokee78 (#1765) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem, én mini pro-ra hajtok, és megvárom, mi lesz a ciripelésből.

Bambusznád: Ha nem fogadott hívást, vagy sms-t jelez, akor úgyis megnyomkodom, hogy megnézzem ki keresett. Onnantól meg mindegy. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1769) Szergej01 válasza robyg (#1767) üzenetére


Szergej01
csendes tag

[link]

fusd végig, tapasztalod-e ezeket a hibákat? :B

Oneplus 7T

(#1770) Bambusznád válasza e-newsee (#1768) üzenetére


Bambusznád
tag

Az igaz. De ha nincs villogás, nem nyomkodom feleslegesen :)
De amúgy csak egy plusz, simán lehet nélküle is élni :)

(#1771) ko9


ko9
addikt

Android SDK-t sikerült valakinek életrekeltenie vele?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1772) LEFTHORSE1 válasza k850 (#1740) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Tehát a válasz IGEN. Azt szeretném elkerülni hogy az albumba ne jelenjenek meg a netes képek. Biztos hogy a 2.3 android albumába is ömlesztve vannak a képek? Mintha olyat láttam hogy dátum szerint csoportositva jelennek meg, de nem vagyok biztos

Cseberből vederbe

(#1773) szente válasza LEFTHORSE1 (#1772) üzenetére


szente
addikt

tudtommal csak úgy tudod megcsinálni,hogy ne jelenítse meg a mappában a képet,hogy létre hozol benne egy üres .nomedia file-t.de ekkor,semelyik képet nem jeleníti meg a mappában...

[ Szerkesztve ]

(#1774) dokee78


dokee78
félisten

(#1775) krisztian112 válasza dokee78 (#1774) üzenetére


krisztian112
senior tag

Gondolom a holnapi teszthez lett, csak már felöltöttéák ma:D

Huawei P10 lite

(#1776) LEFTHORSE1 válasza dokee78 (#1774) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Ehh de csábitó tud lenni, végülis fehér színben még senki sem tesztelte?

Cseberből vederbe

(#1777) dokee78 válasza LEFTHORSE1 (#1776) üzenetére


dokee78
félisten

X10 Minidet cseréled az új Minire?
Nem tudom mi lesz a holnapi tesztben.
Vagy a Mini vagy a BB Bold 9900,de remélem a Mini,mert már jó lenne neki saját topik.

(#1778) robyg válasza Szergej01 (#1769) üzenetére


robyg
senior tag

Az elektrosztatikus zajt még nem tapasztaltam.
Viszont a térerő nálam is ugrált.Egyszer fordult eddig elő nekem ez a hiba.
A teló újraindítása után megszünt a hiba.

T-Mobilos vagyok.A mobilt pedig kártyafüggetlenül vettem.

[ Szerkesztve ]

(#1779) ko9 válasza robyg (#1778) üzenetére


ko9
addikt

Nézd már meg kérlek, hogy az akksi alatt mi van írva? 11W31/2/3/4?
Tudnál készíteni egy 15seces videót minél csendesebb körben?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1780) tipuka válasza dokee78 (#1774) üzenetére


tipuka
addikt

ha jól látom +2 hátlapot adnak a minihez, míg a mini prohoz "csak" +1et? ;]

[ Szerkesztve ]

(#1781) k850 válasza LEFTHORSE1 (#1772) üzenetére


k850
addikt

Úgy látom, hogy nem érted. "Az album egy képnézegető alkalmazás," Nem az album mappába kerülnek a képek, nincs is ilyen nevű mappa, ha nem hoztál létre. Ha más képnézegető alkalmazással nézed a képeket, akkor meg oda került? :F
Szerencsés esetben odamented a képeket ahová akarod, természetesen, ha megfelel az Album nevű alkalmazás kritériumainak, akkor meg fogja jeleníteni.
Egyébként ez a gyári app. elég primitív a SE X8-on, javaslom helyette a magyar nyelvű JustPictures, QuickPic ez utóbbival kóddal elrejteni is lehet a képeket.
A képek kezelésére én valami jófajta fájl kezelőt javaslok pl. ES File Explorer
Sehol nincs ömlesztve a képek, az általam javasolt képnézegető mappákba csoportosítva jeleníti meg, a beállításokban lehet kalibrálni, hogy időrend vagy fájl név alapján jelenítse meg.
Ha nagyon profin szeretnéd a képeket rendezni, akkor érdemes egy EXIF infó szerkesztőt beszerezni.
Az Album egy alkalmazás nem a mentett képek mappája!
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#1782) aggleány válasza tipuka (#1780) üzenetére


aggleány
addikt

Én egy fekete és egy bordó (a doboz leírása szerint rózsaszín) hátlapot kaptam a Minihez, ez csak +1. Hivatalos gyári garis a teló.

(#1783) dokee78 válasza aggleány (#1782) üzenetére


dokee78
félisten

Nézd meg a videót összesen 3 hátlap.
Gyári fekete.
+bordó.
+sötétkék.

(#1784) robyg válasza ko9 (#1779) üzenetére


robyg
senior tag

11W31 van írva.

Videót per pillanat nem tudok csinálni,de majd megpróbálok.
Bécsbe vagyok és internetem csak wifin keresztül van az 'utcán'.

(#1785) ko9 válasza robyg (#1784) üzenetére


ko9
addikt

YouTubera 2 kattintás feldobni a videót :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1786) aggleány válasza dokee78 (#1783) üzenetére


aggleány
addikt

Megnéztem, és elhiszem, sőt, látom is, hogy ők összesen hármat kaptak, de én akkor is csak kettőt kaptam, és előttem nyitották ki a dobozt. Azért írtam, hogy nehogy csalódás legyen, ha csak kettő lesz a dobozban.

(#1787) ricsike81


ricsike81
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni nekem abban, hogy hogyan, és milyen programmal tudom azt megoldani xperia mini készüléken, hogy ha hívnak, és cseng a teló, akkor lefordítva a telót elnémuljon a csengő hang ? Vagy ha megrázom a telót, elnémuljon, illetve a képek is váltsák egymást, ha nézem a képeket .
Várom válaszotokat!

(#1789) benjonino válasza e-newsee (#1746) üzenetére


benjonino
tag

Sajnálom, hogy a billentyűzettel nem foglalkoztak a szolgáltatók. Nálam a QWERTZ központi kérdés. Körbekérdeztem ismerőseimet, akinek okostelefonja van, hogy milyen virtuális billentyűzettel használja a mobilját. Mindenki QWERTZ-et használ kivétel nélkül. Persze ott lehet választani. Tehát, ez a kis telefon lenne a különc, abban a tekintetben, hogy nem a Magyarországon elfogadott szabványt szerint vannak a gombkiosztások.
Eddig vártam, hogy esetleg kifogynak a QWERTY készletből, és megjelenik a QWERTZ. Sajnálom, hogy nem így alakul, ezért el kell hogy búcsúzzak ettől a készüléktől. Nem figyelem tovább, feladtam a reményt. Bár lehet, hogy csak egyedül vagyok ezzel a rögeszmével, akkor nem kár értem.

Ui: Nem reménykedtem volna, ha nem láttam volna ilyen olyan teszteket QWERTZ billentyűvel. Ráadásul a T webshop-jában még mindig QWERTZ-el hírdetik és QWERTY-et adnak.

(#1790) GegeWarrior válasza benjonino (#1789) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Pedig biztos lesz QWERTZ, hisz az elődből is volt ebből miért nem lenne...

Mondjuk én is meggondolnám ha csak QWERTY lenne, pedig ezt a telot szeretném :(
Mindegy, előbb legyen tücsök halál majd aztán foglalkozom a kérdéssel :)

[ Szerkesztve ]

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#1791) ricsike81


ricsike81
aktív tag

nektek világit atz xperia mininél a led zöldet, ha nem fogadott hívás, vagy sms-t kaptál ? Én hiába hivom, jelzi kékes színnel, hogy hívásom van, és amikor befejezem a hívást, utána nem világit zölden a led, hogy nem fogadott hívásom volt. lehet ezen valamit állítani, hogy jelezzen, ha igen hol ?

(#1792) sheep válasza ricsike81 (#1791) üzenetére


sheep
addikt

vagy tedd fel a "noled" appot a marketről, és az a kijelzőn kis ikonok segítségével mutatja volt-e vmilyen elhalasztott eseményed, led sem kell hozzá

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#1793) Kobaljov válasza sheep (#1792) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Gondolom épp az volna a lényeg, hogy ne kelljen bekapcsolni a kijelzőt hozzá, hanem messziről a LED alapján már látni lehessen

(#1794) Kobaljov válasza frikfrak (#1788) üzenetére


Kobaljov
senior tag

A hátoldali kivágásoknál ellenőrizzétek, hogy ugyanott van-e pl. a kamera a régi és az új Pro-nál

(#1795) hurrikan válasza Kobaljov (#1794) üzenetére


hurrikan
addikt

Aki tud dobjon majd meg egy Telenoros, Vodafone-os, T-mobile-os build számmal.

A build szám egy 2x 4jegyű szám. Kötőjelell elválasztva. A build.prop fájl tartalmazza. A Build.prop fájlt a Telefonmemória/Sytem mapáában találjátok. RootExplorerrel vagy MyPhone Explorerrel Rootolás nélkül is meg tudjátok nézni nekem.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1796) sheep válasza Kobaljov (#1793) üzenetére


sheep
addikt

igen, viszont úgy be lehet állítani hogy szinte alig meríti a kijelzőt, szóval igazából nincs semmi hátránya annak hogy nincs/nem jól látható a led
a noled ikonokat tuti észreveszed

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#1797) ko9 válasza hurrikan (#1795) üzenetére


ko9
addikt

Erre gondolsz?

1249-7514

T-Mobileos.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1798) hurrikan válasza ko9 (#1797) üzenetére


hurrikan
addikt

Ha a build.prop-ban volt benne akkor igen. :)
Köszi.

Várom a többiektől a többit ;)

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1799) Kobaljov válasza sheep (#1796) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Nem annyira a fogyasztás, mint a kényelem kérdése szerintem, a LED-et használva nem kell:
1. odamenned
2. bekapcsolnod a kijelzőt
(3. feloldani a képernyőzárat)
csak hogy lásd hogy nem történt semmilyen esemény..

Ugyanehez a LED-es megoldásnál elég ránézned látótávolságból

(#1800) Bambusznád válasza hurrikan (#1798) üzenetére


Bambusznád
tag

1249-9390

Vodafone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.