Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Kobaljov válasza n@p@lm (#1678) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Elképzelhető az is, hogy a kártya egy része ext2 (4?) formátumra van formázva az alkalmazások odatelepítéséhez, egyebekhez, ennyivel kevesebb lehet a mutatott teljes szabad kapacitása. Partícionáló programmal esetleg meg tudod nézni (pl. GParted?).

(#1702) llll válasza dokee78 (#1655) üzenetére


llll
senior tag

ha már itt tartunk:
Mo-n melyik a tutira ajánlott androidos navi?
(értem ez alatt a top map térképek használatát)

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#1703) szente válasza llll (#1702) üzenetére


szente
addikt

én sygic-et és ndrive-ot használtam.a sygic jobban bejött.

(#1704) dokee78 válasza llll (#1702) üzenetére


dokee78
félisten

Nem tudom,melyik milyen térképet használ,de van.
A kérdésed a Android appz - szoftver kibeszélő topik /Nincs warez!-ben kell feltenned.

Sygic: GPS Navigation
MobileNavigator Europe

(#1705) szente válasza dokee78 (#1704) üzenetére


szente
addikt

jah,amúgy már várom ide azokat a hozzászólásokat,amik bootloaderről,recovery-ról és custom rom-okról szólnak.
de így legalább nem ül le a topik....

(#1706) llll válasza szente (#1703) üzenetére


llll
senior tag

a sygic nekem is jobban bejön (egyelőre symbianon)
atomstabil a progi (lagalábbis a mobile maps 10-es; az aura, meg az utódja állítólag már nem annyira), de sajna csak teleatlasos és buherált navteq térképek vannak hozzá
nyugaton állítólag tökéletesek, de itthon korántsem
ferihegyre persze elvisznek, de ha vmi eldugottabb címet kell megtalálnom, akkor még mindíg a rég halott garmin mobile xt-hez nyúlok a maga TM térképeivel, amik itthon verhetetlenek
ezt használná ugye az igo is...ha lenne
(sygic mondjuk most kérdezi a felhasználókat, hogy akarnak-e top map térképeket kelet eu-ban
ha vki esetleg szeretne erre szavazni, akkor:
http://feedback.sygic.com/forums/66327-sygic)
ndrive-hoz van TA és TM is, csak utóbbi kb 2009-es (jobb helyeken évente jön friss térkép), ill maga a progi is csinált nálam érdekes dolgokat
(több verziót próbáltam mindegyikből, így mondom amit mondok)

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#1707) dokee78 válasza llll (#1706) üzenetére


dokee78
félisten

Az Aura jobb volt,mint a Sygic Mobile Maps,viszont az Aura-t már váltotta a Sygic: GPS Navigation.
Sygic Mobile Maps -> Sygic Aura -> Sygic: GPS Navigation

Kár,hogy a BootLoader megnyitásával ugrik a garancia.

[ Szerkesztve ]

(#1708) szente válasza dokee78 (#1707) üzenetére


szente
addikt

mivel amíg bekapcsol a telefon,addig vissza lehet állítani az eredeti állapotot,engem nem érdekel.meg tapasztalataim szerint nem nagyon foglalkoznak vele....

(#1709) llll válasza dokee78 (#1704) üzenetére


llll
senior tag

na ez a gps vmi az aura "utódja"
(szép, de erre panaszkodtak - nem kicsit, nagyon)

ez a mobilenavigator számomra ismeretlen
utánanézek, köszi

és kifejezetten erre a telóra érdekelne vmi tuti navi, ezért merészeltem itt megkérdezni

Soha többet DPD!

(#1710) dokee78 válasza llll (#1709) üzenetére


dokee78
félisten

Ne itt keresd a Navit,mert ez nem az a topik.A Navigon is próbáltam és a Sygic-et is.
A sok off-ot törölni fogják.

A Facebook integráció,hogy működik a telóban?
Láttam videót a zenelejátszóról és valamelyiknél ott volt a gomb valamelyiknél nem.

[ Szerkesztve ]

(#1711) llll


llll
senior tag

ez sajna gyorsan ment:
"The maps ARE EXTREMLY OUTDATED and they REFUSE TO UPDATE it."
(mobilenavigator)

(ha ez off volt, akkor mélységes bocsánatkérésem
de úgy láttam mások is érdeklődnek a gps-rész felől)

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#1712) sxxorp válasza Patrick76496 (#1699) üzenetére


sxxorp
őstag

&csoe is: azért ide nézzetek át néha... [link] + a fóruma...
valóban bosszantó, h hívás közben is eléggé hallatszik (41-es hozzászólás)

(#1713) Sonyericsson válasza sxxorp (#1581) üzenetére


Sonyericsson
csendes tag

Kedves sxxorp!

Ebbe a szervizbe kéne lehetőség szerint elvinni a készüléket, hogy megvizsgálhassák:

Cordon Electronics
1045 Budapest Széchényi tér 9.
tel.: 061/2720708
nyitvatartás: H-P 9:00-16:00

Miután megkaptad a szervizlapot, akkor kérlek küld el a számát a se_help_hu@yahoo.com email címre.

Hivatalos Sony Ericsson jelenlét a Mobilarena fórumain

(#1714) Sonyericsson válasza ko9 (#1596) üzenetére


Sonyericsson
csendes tag

Kedves ko9!

Ha több készüléken is megvizsgálhatnánk az említett hibát, az segítené a munkánkat. Örülnénk, ha Te is segítenél és elvinnéd a készüléked a következő címre:

Cordon Electronics
1045 Budapest Széchényi tér 9.
tel.: 061/2720708
nyitvatartás: H-P 9:00-16:00

Természetesen a Te esetedben is igyekszünk a lehető leggyorsabban intézkedni, ezért szeretnénk, ha a szervizlap számát elküldenéd a se_help_hu@yahoo.com email címre.

Hivatalos Sony Ericsson jelenlét a Mobilarena fórumain

(#1715) Enci1983 válasza krisztian112 (#1690) üzenetére


Enci1983
senior tag

Stabil a csuszkája, nem lötyi nem zötyi. Pont jó :D semmi gond nincs vele.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#1716) ko9 válasza Sonyericsson (#1714) üzenetére


ko9
addikt

Üdv!
Köszönöm a lehetőséget, csak annyi a probléma, hogy több mint 200km-re lakom Budapesttől, és mostanában nemhiszem, hogy lesz lehetőségem eljutni. Békés megyében meg gondolom nincs lehetőség leadni sehova.
A másik meg az, hogy napi szinten szükségem van telefonra, és - mint említettem is - nincs arra lehetőségem, hogy 2 hétig nélkülözzem a készüléket.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1717) dokee78 válasza Sonyericsson (#1714) üzenetére


dokee78
félisten

Nem tudom,hogy tényleg hivatalosan vagy-e itt,
de ha megfigyeled a hiba nem 1-2 embernek van.
Máshogy fogalmazva,nincs olyan Mini Pro jelenleg,amelyikben nem áll fenn ez a hibajelenség.
Talán benézhetnél ide is!

(#1718) k850 válasza Sonyericsson (#1714) üzenetére


k850
addikt

Kedves Sony Ericsson!

Most kezdem megérteni, hogy mért mondják, hogy nehezen fordul a bálna.

Ennyi idő alatt nem volt egyetlen egy készülék sem a cégnél, amit be lehetett volna vizsgálni. Vagy ezek szerint az önök által bevizsgált készülék, mind tökéletes, csak a fórumtársaim készülékével van a gond? :F
Sokkal több rugalmasságot kellene tanúsítani a vásárlók irányában, mert könnyen megeshet, hogy elpártolnak más márkához. Ez nem fenyegetés, ez a piac vad törvénye.
Tisztelettel K850 :R

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#1719) dokee78


dokee78
félisten

Bakihegyek.
Wireless+LAN: 802.11b, 802.11g +n
Optikai_zoom: 1 x :Y
Másodlagos+kamera: 0.3 MP :Y

(#1720) e-newsee válasza dokee78 (#1719) üzenetére


e-newsee
addikt

Azért ezek nem baki hegyek. Némelyik oldal ennél nagyobb ökörségeket ír.
Például, hogy a neve "Xperia x10 mini pro 2". Pedig nem. [link] :)
Oké, az n-es wifi kimaradt.
Az 1x-es optikai zoom épp megfelel a nem létező optikai zoomnak.
Igaz, azt is írhatták volna, hogy "Nem támogatott". :)
A másodlagos kamera tényleg hülyeség, ugyanis a sima miniben, mint amire a link is mutat, egyáltalán nincs másodlagos kamera. A mini pro-ban viszont van, méghozzá VGA, ami 640x480 pixel, ami pont 0,3 MP (307200) :)
Ezek még nem vészes adatok szerintem. Bár kétség kívül odafigyelhettek volna. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1721) dptrsk


dptrsk
addikt

Ha a közeljövőben vásárolnék Mini vagy Mini pro telefont( a QWERTY nem fontos). Ti melyiket ajánlanátok ismerve a 2 telefonon előforduló hibákat?

(#1722) krisztian112 válasza dptrsk (#1721) üzenetére


krisztian112
senior tag

én szerintem mini prot vennék, elsősorban a jack és a microusb csati felül van, aztán normálisan tudnék irni a qwertyn, van előlapi kamera, meg elöl van a led.
Egyébkánt még mindig nemrudom hogylehet ékezetes karaktert bevinni. sym gombal vagy hosszan nyomja?

Huawei P10 lite

(#1723) aggleány válasza dptrsk (#1721) üzenetére


aggleány
addikt

Én sima Minit vennék, mert nekem nem kell a billentyűzet, és nem zavar, hogy nincs előlapi kamera és led. És nem is ciripel. :K

(#1724) Lajdzsi válasza krisztian112 (#1722) üzenetére


Lajdzsi
tag

Tudtommal mindkét verzió működőképes, csupán a hosszan nyomás macerásabb mert a képernyőn tapicskolva kell kiválasztani és úgy lassabb.

(#1725) wayne1


wayne1
senior tag

Hali!
Ma voltam fehérváron az auchanban meg a plázában a t-nél. Mindkettőnél van fekete QWERTY billentyűs. Azt mondták, hogy QWERTZ náluk nem lesz (mondjuk nekem nem baj) Szívem szerint már most megvettem volna, de októberig várnom kell :W Amúgy élőben sokkal jobban néz ki, mint gondoltam, bár bekapcsolni nem tudták. De már így is beleszerelmesedtem :R

(#1726) e-newsee válasza wayne1 (#1725) üzenetére


e-newsee
addikt

Szomorú vagyok kicsit a billentyűzet miatt, de ha a ciripelés megoldódik, akkor megveszem úgy. Majd megszokom. Csak legyen már valami haladás az ügyben. Bár, ha belegondoltok, Tegyük fel, hogy hétfőn sxxorp beviszi a telefonját a szervizbe. Ott meghallgatják, ott fogják, elvizsgálgatják hetekig, majd ki tudja mit mondanak rá.

-Legjobb esetben kiderítik, hogy szoftveresen orvosolható. Így talán néhány hét az update.

-Rosszabb esetben kiderítik, hogy teszem azt egy kisebb áramköri áttervezéssel orvosolható. Ebben az esetben 1-2 hónap is elmehet az áttervezéssel úgy, hogy az egész mini pro fejlesztőgárda rajta fekszik az ügyön, mire mindent jóváhagy az R&D és a termékmenedzser. Ez sajnos így megy. :)

-Legrosszabb esetben kiderítik, hogy fizikai kialakítását tekintve hibás a tervezés. Pl közel van a zajforrás a mikrofonhoz. (mert a zajforrást megszüntetni mondjuk nem lehet, hiszen olvashattátok, más készülékeknél is van zaja a procinak/kijelzőnek, csak ott nem veszi fel a kamera, hogy kiderüljön). Akkor viszont benyelik, hogy ez egy hibás típus, ugyanis nem fognak külsőleg átdizájnolni egy olyan készüléket, aminek a tervezett életpályája max egy év. Ebben az esetben remélhetőleg tanulnak majd az utód tervezésénél a hibáikból.

Egyébként ha valóban a földeléshez van köze, akkor a zaj mindig is ott lesz, hiszen MOBIL készülékről lévén szó, nem tudod hova leföldelni. Csak amikor rá van dugva a töltőre. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1727) dokee78 válasza e-newsee (#1726) üzenetére


dokee78
félisten

"Tegyük fel, hogy hétfőn sxxorp beviszi a telefonját a szervizbe. Ott meghallgatják, ott fogják, elvizsgálgatják hetekig, majd ki tudja mit mondanak rá."

Szerinted a SonyEricssonnál nincsenek példányok amiket átvizsgálnának.
Szerintem már dolgoznak rajta,mivel nem csak a magyar piac kapott hibás termékeket.

Dolgozgatnak már ők rajta,és ha szoftbveresen nem tudják javítani akkor visszahívják az összes Pro-t.

(#1728) sheep válasza wayne1 (#1725) üzenetére


sheep
addikt

hmm én 3 napja jártam végig fehérvárt de sehol sem volt
sima minit nem láttál?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#1729) e-newsee válasza dokee78 (#1727) üzenetére


e-newsee
addikt

Az egyik gyári reagálásból kiindulva ők nem találkoztak még a hibával a megvizsgált készülékeiken. (Amit nehezen hiszek el) :)
Amúgy biztos vagyok benne, hogy más országokból is elindult a probléma. Nyilván nem csak mi kaptuk a az összes rosszat. :)
És azért vegyük haladásnak, hogy van két ember, akiknek a telóját "hibamintának" kezelik. Reméljük nem hasztalanul.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1730) dokee78 válasza e-newsee (#1729) üzenetére


dokee78
félisten

Gyári reagálást ezen érted?
Mert én nem tartom gyári reagálásnak.
Nekem már az e-mail cím is sántít: se_help_hu@yahoo.com
Majd,ha a SonyEricsson hivatalos fórumán ezt írják vagy kiad egy hivatalos közleményt akkor elhiszem.
De azt is elképzelhetőnek tartom,hogy amit vizsgáltak,az valami újabb gyártási szériából származik,ergo hibátlan termék.

[ Szerkesztve ]

(#1731) e-newsee válasza dokee78 (#1730) üzenetére


e-newsee
addikt

Igen, ezt értem, de ez a reagálás hivatalosnak tekinthető, ugyanis a Mobilaréna csapatának (asszem) sikerült elérni, hogy a cég jelen legyen a fórumokon. Az e-mail címet létrehozhatták akár kizárólag a magyarországi problémáknak a kezelésére is. Egyszerűbb, mint több ezer levél közül kiválogatni az ide vonatkozókat. Lehet, hogy én vagyok naiv, de álljunk hozzá ehhez a "fórum taghoz" pozitívan, és akkor talán ők is korrektebbek lesznek, mintha mindenki nekik esik.
A másik. Elképzelhető, hogy az újabb szériákat már nem érinti, bár nehezen hiszem, mert eléggé hardveres konstrukciós hibának tűnik, és mivel pár hete kerültek ki nagy mennyiségben a telefonok a piacra, mostanra jött elő komolyabban a probléma.
Többen "tesztelik", többen észreveszik elv alapján. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1732) e-newsee válasza dokee78 (#1730) üzenetére


e-newsee
addikt


Pont a hivatalos SE fórumon találtam ezt a hozzászólást (bocs, csak így tudtam éppen azt beilleszteni). Egyébként itt a problémával foglalkozó topic. Bár nem olvastam végig, de a hivatalos fórumon is megjelent már a dolog.
[Strange background sound]

Alulról a negyedik hozzászólás, ha az előzményekre is kíváncsi valaki. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1733) Kobaljov válasza e-newsee (#1732) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Az egyik leglátogatottabb topikot a témában ugyanott épp az egyik itt is jelenlévő kollega hozta létre, korábbi hozzászólásokban itt már többször is volt linkelve

[ Szerkesztve ]

(#1734) e-newsee válasza Kobaljov (#1733) üzenetére


e-newsee
addikt

Igen, tudom, hogy nem ez az egyetlen út, ami elindult a dolog.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1735) dokee78 válasza Kobaljov (#1733) üzenetére


dokee78
félisten

Én láttam ki hozta létre,a linkemen is látszik: by:sxxorp
Már csak a SonyEricsson hivatalos álláspontjára várok,valami ilyesmire:

"A SonyEricsson mobiltelefongyártóktól szokatlan módon visszahívta több 100.000 hetekkel ezelőtt kiadott készülékét,amiben a felhasználók észlelték a hibát."

Ez csak kitaláció.

(#1736) wayne1 válasza sheep (#1728) üzenetére


wayne1
senior tag

Azt nem tudom, hogy volt -e valahol is sima mini, mert én csak a pro-t kerestem. Ezt is valahonnan hátulról hozták, nem voltak kirakva, csak rákérdeztem, hogy van-e már náluk.

(#1737) e-newsee válasza wayne1 (#1736) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem ma a kanizsai vodások azt mondták, hogy valamikor a héten kapnak bemutatni való mini pro-t.
Egyébként azért mentem be, hogy kipróbáljam, milyen a billentyűzete az én viszonylag vastag ujjaimnak. És ha már a könnyű gépelésnél tartunk. Akinek van már, mi a tapasztalata a felső gombsorról? Nincs túl közel a teló képernyős részéhez? Nekem egyrészt a képekről úgy tűnik, másrészt pedig az alábbi videón olyan 0:49 körül szól egy olyat az xperia pro termékmenedzsere, hogy: "...optimized the space from the slider...", vagyis hogy optimalizálták a helyet a csúszka és a billentyűzet között. Gondolom nem véletlenül mondja, pláne, hogy referenciának említi a mini pro billentyűzetét. Szóval a lényeg: a felső sor gombjait mennyire nehéz megnyomkodni? Nagyon köröm kell hozzá?
Köszi a választ! :)

A videó 0:40-től:

[Xperia pro overview]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1738) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Egy kérdés, a netről letöltött képeket az albumba teszi a kamera fotók közé, mint az előd X10 mini?

Cseberből vederbe

(#1739) ko9 válasza e-newsee (#1737) üzenetére


ko9
addikt

Mindig is ujjal gépelek rajta, sose körömmel. Nem nehezebb elérni a felső sort mint a többit.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1740) k850 válasza LEFTHORSE1 (#1738) üzenetére


k850
addikt

Az album egy képnézegető alkalmazás, az összes támogatott képformátumot, ha nincs titkosítva, akkor beolvassa a különböző mappákból.
Tehát a kérdésedre a válasz nem.
A gyári böngésző a SD/downlod mappába tölti le. Ha Opera Mini böngészőt használsz, akkor te adod meg a mentés helyét. Dolphin hasonlóan működik mint a gyári, a saját alkalmazás által létrehozott Dolphin/downlod mappába menti a képeket.
Egyébként a kamera fotók a memória kártya DCIM mappába kerülnek.
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#1741) sxxorp válasza Sonyericsson (#1713) üzenetére


sxxorp
őstag

Kedves SE!

Köszönöm az info-t, amint időt tudok keríteni rá, jelentkezem a szervizlap számával!
Egy fontos dolog: mennyi ideig tart a vizsgálat prioritással?
Ha sikerül prezentálni a hibát, akkor mi történik a telefonommal?
Szeretném végre rendeltetésszerűen használni:)

Egyébként érdemes lenne házon belül is érdeklődni, a SE USA Support-ja már több, mint két hete hasonló tartalmú üzeneteket küldött:
1. A következő video: [link] kommentjei közt:
"Hi Everyone, we are investigating this noise that some people are hearing. Please be sure to check out our forum at our website for any more news. - Jeff
sonyericsson 2 héttel ezelőtt 13"
2. A hivatalos fórumon [link]:
"Jeff-SEAnswers
1,029 posts since
Apr 23, 2010
Aug 29, 2011 8:01 PM in response to: sxxorp
Re: NOT ANSWERED - RECALL of Xperia Mini Pros? Electrostatic noise problem isn't limited to video, it's more serious!!! TO SHOW MORE OF US HAVING THIS, LEAVE YOUR COMMENT HERE!
Hi all,

We've commented on this issue in quite a few locations, but obviously missed this thread.

We understand what is happening and are actively working on providing you with information as soon as possible."
Tehát itt legalább az elismert, hogy tudják mi a probléma - több, mint 2 hete.

Üdv,
sxxorp

@mki: a posztoló hivatalos, Bocha megerősítette, úgyhogy így állítsátok a hangnemet is, köszi!
@e-newsee, Kobaljov: valóban az általam indított topik látogatottsága duplája az e-newsee által belinkeltnek, azt nehezebb is lehetett megtalálni, mindenütt hátrébb is van - mondjuk tök mindegy:)
@e-newsee: pár esetről tudok, aki a felső gombsor közelsége miatt panaszkodott.

(#1742) dokee78 válasza e-newsee (#1737) üzenetére


dokee78
félisten

Az Xperia Pro,hogy jön a Mini Pro-hoz?

(#1743) krisztian112 válasza dokee78 (#1742) üzenetére


krisztian112
senior tag

Úgy jön, hogy említették a videóban hogy optimalizálták a területet a mini pro-khoz képest, és felmerült benne, hogy a mostaniknál nehezebb elérni a legfelső sort.

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#1744) e-newsee válasza krisztian112 (#1743) üzenetére


e-newsee
addikt

Pontosan, köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1745) dmspore


dmspore
csendes tag

Van QWERTZ változat (Vodánál)?

DMSPORE

(#1746) e-newsee válasza dmspore (#1745) üzenetére


e-newsee
addikt

Nincs, és állítólag nem is lesz sem a vodánál, sem a t-nél. :(

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1747) dmspore válasza e-newsee (#1746) üzenetére


dmspore
csendes tag

Attól még ismer magyar karakteret? Úgy emlékszem, hogy a Mobilarena TV-ben mutatták és csak a kijelzőn lehet írni magyar karaktereket (pl. á), mert a fizikai gombot hosszan tartva csak sok "a" betűt fog írni.

DMSPORE

(#1748) vacs


vacs
veterán

Az új Mini Pro gyári fülese egy rakás kaki :F . A W580-am gyári fülese 1000x szebben szól :DD .
Milyen fülest vegyek hozzá ?
Valamilyen agybadugós headset-re gondoltam, de nem tudom eldönteni melyiket vegyem.

(^)(>.<)(^)

(#1749) e-newsee válasza dmspore (#1747) üzenetére


e-newsee
addikt

Miiiii????? Miért írna sok "a" betűt? :) Elvileg, ha hosszan nyomod, éppen az ékezetes betűket kell írnia. Itt egy tök jó videó az mini pro billentyűzetéről. Jól érthető angollal mondja, és nagyon jól illusztrált. Szerintem hasznos annak, aki ismerkedik a telefonnal.

[SonyEricsson slide-out keyboard]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1750) e-newsee válasza vacs (#1748) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha a headset részét nem használod ki, csak zenét hallgatsz, akkor mindegy milyen 3,5-es jackes fülest veszel. Mindegyik jó. Sok-sok hozzászólással előbb valaki mintha azt mondta volna, hogy valamilyen Sennheiserrel használja.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.