Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) dokee78 válasza ZiaN (#700) üzenetére


dokee78
félisten

Használd a "szerkesztés" gombot,ha 5 percen belül új hozzászólást akarsz írni!

[ Szerkesztve ]

(#702) Timer válasza FET-MEN (#698) üzenetére


Timer
veterán

Nem ócsárolom az androidot, de a tények tények maradnak, ez sem hibátlan rendszer. Egyébiránt nem értem, miért veszitek személyes támadásnak, a kritika nem annak szól, aki Androidos mobilt birtokol, sokkal inkább a fejlesztőknek. Ráadásul a megállapítás ül a WinPhone 7 tekintetében is, a jelek szerint.

Magam is Mini Pro beszerzésén gondolkodom, ezért is olvasom a topikot. Egy ilyen korlát miatt nem fogok elfordulni egy mobiltól, mindössze örülnék neki, ha az egyre-másra megjelenő droid verziók özönében erre az apróságra is fordítana némi figyelmet valaki a Google műhelyében.

Részemről a téma tényleg lezárva, elnézést, ha valakit flame-re buzdítottam.

[ Szerkesztve ]

(#703) e-newsee válasza FET-MEN (#698) üzenetére


e-newsee
addikt

Én meg ki sem kapcsolom éjszakára. Igaz, nem is android. Egyébként nekem is furcsa, hogy nem ébreszt, de a régi siemensem dedikált ébresztője sem működött kikapcsolva, az emlékeztető viszont igen. Azt használtam ébreszteni. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#704) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Sziasztok!

Éléggé érdekel a telefon , és akinek már van megosztaná velem a véleményét(pro és kontra)

Előre is thx

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#705) e-newsee válasza Gergosz2 (#704) üzenetére


e-newsee
addikt

Hát, ha olyan 400. kommenttől kezdve végigolvasod, sok mindent megtudsz róla. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#706) Gergosz2 válasza e-newsee (#705) üzenetére


Gergosz2
veterán

sajna nincs kedv meg idő hozzá :(

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#707) Pistakiss válasza Timer (#702) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Szerintem az, hogy kikapcsolva ébreszt egy telefon, az kb annyi, mint az androidnál a repülő mód, vagyis a telefont teljesen nem kapcsolod ki csak készenléti állapotba hozod, így tud ébreszteni, míg az androidnál a kikapcsolás az tényleges kikapcsolás. Ezt egy másik telefonnál is leírták, nem akarok hazudni melyiknél, hogy ott rettentő gyorsan felállt a telefon a kikapcsolás után, de ha kivették az akkut, akkor ugyannakkora időre volt szüksége, mint más androidos készüléknél. Tehát nyugodtan vedd meg és a repülő módban kb 1-2 Ma-t fogyaszt egy éjszaka alatt, tehát nem fog a használati időd romlani

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#708) Rhamonis válasza #30662400 (#688) üzenetére


Rhamonis
csendes tag

Isten fizesse meg jócselekedetedet eme kommentért ill. linkért erre vártam :') hüpp hüpp
U.i és ez már a negatívumkodó hozzászólóknak szól :D egyik teló se 100%os mindegyikben van vmi fail ezvan de a Nokia MeeGojával meg Szimbijével elmarad a Droidtól, Samu a badajával szintén (bár nemvolt olyan rossz használtam ehe ehe ) WP7 még ami pronak tűnik droid mellett viszont szegényke még eléggé idegenkedik a fullosabb magyar nyelvtől persze erre van a tanuljál meg englishül visszavágás ennyi :D

GO MAGIC !!! Old ways....

(#709) sdd2 válasza fatal` (#690) üzenetére


sdd2
veterán

elnézést csak gyorsan gépeltem.Nem szoktam hibákat ejteni. :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#710) Danny750 válasza dokee78 (#697) üzenetére


Danny750
őstag

nekem is már jobban bejün a sima mini! Jobban is tetszik +10k-val olcsóbb is! :R

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#711) dokee78 válasza Danny750 (#710) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem a PRO a kinézet,a bill és a + 80MB RAM miatt jön be.
Még gondolkodom melyik legyen.
Abban bízom,hogy a videó zaját szoftveresen kiküszöbölik.

(#712) axioma


axioma
veterán

Voltam este 1/2 7-kor egy telenor uzletben. Kaptak szorolapot az uj kiemelt ajanlatokrol, amelyek holnaptol elnek, de a mini pro nincs kozte:( Bar mondtak, hogy ettol meg lehet az arlistaban, de gyanitom, hogy nem igy lesz (ha jol sejtem, hogy az ar/ertek alapjan tesznek oda telokat).
Raadasul ha ennyi lesz az osszes kedvezmeny mint a T-nel, hogy 2 ev huseggel me'g afanyival se olcsobb a brutto ar, akkor megvarom mig valaki el akarja adni a fuggetlenjet egy Xperia Pro vagy mas ujabb kutyu miatt...

(#713) FET-MEN válasza Timer (#702) üzenetére


FET-MEN
veterán

jó hát , megértem csak kicsit nagy támadásnak bizonyult.. :P

ZiaN. naja ;]

e-newsee énsem szoktam kikapcsolni a telóm éjszakára..túl sokáig trat mire visszakapcsol a GT540 :N én nokia 2600 Classiccal ébresztek. arra tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#714) dokee78 válasza n@p@lm (#676) üzenetére


dokee78
félisten

Itt az új Video

(#715) Bambusznád válasza dokee78 (#714) üzenetére


Bambusznád
tag

Jól néz ki ez az új Walkman mobil is... de akkor is az enyém a legszebb :D

(#716) e-newsee válasza FET-MEN (#713) üzenetére


e-newsee
addikt

Én nem is tudom, mikor kapcsoltam ki utoljára a telefonom.
Nagy ritkán a böngészője kifagy. De én is mini pro-ra szeretném cserélni.
Ha meg mégis kikapcsolva ébresztenék, ott a céges Nokia. :)
Vagy az ébresztős-rádiós óra, hogy a hagyományos módszert ki ne hagyjuk. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#717) Bambusznád válasza #30662400 (#687) üzenetére


Bambusznád
tag

Szerintem elég hangos. Legalábbis itthon kipróbáltam és fájt max. hangerőn :D

(#718) Gergosz2 válasza e-newsee (#716) üzenetére


Gergosz2
veterán

erről ez jut eszembe:

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#719) e-newsee válasza Gergosz2 (#718) üzenetére


e-newsee
addikt

:))))) Ez jó.
Mert ugye az ember átlagos alvásigénye: Csak még öt perc...
Egyébként én reggelente 3 szundit nyomok a telómon, a negyedikre kelek fel.
3x9perc (ugye rájöttetek, milyen gyártó?) :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#720) n@p@lm


n@p@lm
őstag

a pron van másodlagos (előlapi) kamera, a simán nincs?

(#721) ricsike81


ricsike81
aktív tag

Azt szeretném kérdezni, hogy a mini telón lévő jobb, és bal szélső gomboknak van-e háttérvilágítása, illetve világítanak-e. A videókon csak a pro készüléken láttam, hogy a két szélső gombjai világítanak .

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#722) Danny750 válasza e-newsee (#719) üzenetére


Danny750
őstag

Csak nem se??? Igen a sima minin nincsen előlapi kamera! Őszintén, kinek hiányzik??? :DDD

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#723) n@p@lm válasza Danny750 (#722) üzenetére


n@p@lm
őstag

hááát, a skype elkezdte supportálni.
úgy már jó lenne;)

(#724) e-newsee válasza Danny750 (#722) üzenetére


e-newsee
addikt

Igen, SE :) Egyébként nekem jól jött a k800-on az előlapi kamera, amikor több, mint egy hétig tükör nélkül voltam, és borotválkozni kellett. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#725) sxxorp válasza e-newsee (#724) üzenetére


sxxorp
őstag

Peeersze, meg mikor pattanás volt a zacsi alján, és nem fért oda a falitükör :D
Bocs, csak beugrott :)

(#726) e-newsee válasza sdd2 (#657) üzenetére


e-newsee
addikt

Azért ez szemét dolog a T-től, hogy ilyen drágán adják a pro-t.
Ha csak a bolti listaárakat nézzük:
GSMLine
2 év gari, full doboz (gondolom töltő, védőfólia, törlőkendő, microSD, füles, lúzer gájd), független
65.000 Ft

T-Mobile (előfizetés nélkül)
1+1 évgari, hiányos doboz (töltő, füles, lúzer gájd), simlock
67.900 Ft

Azért van egy kis különbség. :W

De ha még a webshopot nézzük futárral, akkor is csak 3.000 Ft a különbség a T javára.
(64.505 vs 67.500)
Viszont mennyivel szegényebb a csomag. Vegyél hozzá kártyát (kb.2500), meg fóliát (kb. 2500), és így mindjárt 2.000-rel drágább. És még mindig nem független... erről ennyit.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#727) e-newsee válasza sxxorp (#725) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez jó, majd kipróbálom, ha úgy adódik. :DD

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#728) ricsike81 válasza e-newsee (#726) üzenetére


ricsike81
aktív tag

Tmobilnál memória kártyát nem kell külön venni a mini, és a pro esetében, mert alapból van a csomagban. MA kérdeztem a tmobiltól.

Kérlek a gombok világításával kapcsolatban adjatok tájékoztatást a mini, és a pro esetében.

(#729) sxxorp


sxxorp
őstag

GSMLine: ez a kiszerelés 66eFt (ma kérdeztem) :)

Szerintem is király 5let :D :D

(#730) sxxorp válasza ricsike81 (#728) üzenetére


sxxorp
őstag

Gondolom 2GB-os - tudod meddig elég... ("csak a nem kell venni"-re)

(#731) e-newsee válasza sxxorp (#730) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem a mostanihoz 1GB-os M2 van, teljesen elég. Zene nem sok van rajta, és fotókból is sok fér rá. Nekem elég lesz bőven a 2 gigás. Úgyis minden nap hozzáférek PC-hez, videókat majd lementem. De ez én vagyok.

ricsike81: Kösz az infót. Így már meggondolom a T-mobilost, már csak a kényelem miatt is. Zalából nincs kedvem Pestre küldözgetéssel szarakodni, ha valami garis probléma van. (Mert én általában belenyúlok mindig valami sz@rba) :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#732) Danny750 válasza e-newsee (#724) üzenetére


Danny750
őstag

Hehe gondoltam! Ilyen telónál majd meglátod ,hogy kevés lesz az 1gb! Én nem tárolok sok zenét csak amit hallgatok ,de így is kell 8gb-os! :DD

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#733) e-newsee válasza Danny750 (#732) üzenetére


e-newsee
addikt

Ismerem magamat, egy darabig elég lesz. És elvileg 2 gigásat adnak mellé.
Videózni meg szintén nem fogok sűrűn. Ha hirtelen kell valamit megörökíteni, az nem olyan fontos, hogy akár HD kelljen. Ha meg igen, akkor annyit elbír. Karbantartás kérdése az egész. Időnként archiválni kell a kártya tartalmát, és nincs para. (Nem hülyeség a japánok 5S filozófiája ám! ) :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#734) fatal` válasza sdd2 (#709) üzenetére


fatal`
félisten

Semmi gond, általában nem szoktam beszólni.

Csak gyűlik-gyűlik és egy idő után, aki éppen nagyon helytelenül ír valamit az megkapja. Ma te voltál a soros. :DDD

(#735) Danny750 válasza e-newsee (#733) üzenetére


Danny750
őstag

Figyu de itt egy komolyabb játék 3-400mb sőt van 600megás is így nem sok minden fér a játékokon kívül 2 gigára! Sima butafonon nekem is elég volt az 1 giga! :K

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#736) e-newsee válasza Danny750 (#735) üzenetére


e-newsee
addikt

Butafon, ez jó. :) Na mindegy, kezdetnek elég lesz, majd ha nem, akkor fejlesztünk.
Viszont várok még egy picit. Szerintem hamarosan lejjebb megy a T-mobilnál is. Csak kicsit be kell ugrasztani a népet. Nem értem egészen a logikájukat, de szerintem megcsappan az X10 minis készlet, és lesz valami akció. Én szeptember közepére saccolok egy max 60ezres dominós árat.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#737) Davey7


Davey7
senior tag

Van benne esetleg valami Flashlight(elemlampa) funkcio? a HTC-kben ez tetszik,vagy erre van valami app?

(#738) killer1203 válasza Davey7 (#737) üzenetére


killer1203
senior tag

Valahol olvastam hogy lehet rá leszedni alkalmazást, úgy rémlik :D

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#739) axioma


axioma
veterán

Telenornal, legalabbis vallalatiban az uj listaban sincs:(

(#740) FET-MEN válasza Gergosz2 (#718) üzenetére


FET-MEN
veterán

hát. ez tökéletesen ide illik :D én Trollimádó vagyok :DDD

Iphone 7

(#741) sdd2 válasza e-newsee (#726) üzenetére


sdd2
veterán

Ezért veszem a Mini-t függetlenül. :K

hunfatal:
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#742) axioma


axioma
veterán

Mennyire lehet ezeket a telefonokat magyaritani? Csak mert szembejott velem egy ilyen hirdetes:
http://gsmhome.hu/sony-ericsson-xperia-x10-mini-pro-2.gsm
Ha a telenor nem kapkodja magat, megveszem az akciosat, annyit megerne. Igazabol angolul is, de magyarul meg jobb lenne. Es legalabb tuti qwerty nem qwertz.
Remelem jol gondolom, hogy ez azert nem azert nem garis, mert egy valahol visszavitt keszuleket soznak az emberre (foleg ennyire az ertekesites elejen remelem).
[A linkcimben x10 van, de a keszulek az xperia mini pro minden adata szerint.]

(#743) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

(#744) sdd2 válasza axioma (#742) üzenetére


sdd2
veterán

Én inkább azt mondom hogy magyarral vedd.Már csak a gari miatt is.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#745) axioma válasza sdd2 (#744) üzenetére


axioma
veterán

Baromi sok a kulonbseg arban (mittudomen, gsmline-os teljes csomaghoz 30% felett, de ha tudsz magyart ami tartozekmentes es legalabb korulbelul ennyiert, az erdekelhet - ilyet en nem lattam). Nemigen szeretnem ha szervizbe kene vinni, nem worst case szamolok, akkor bukok valamennyi idot mig kikuldik, ez belefer, mert 24 ho van ra csak nem magyar gari. Egyeb tartozekok nem sokat ernek nekem, microusb-bol betankoltam mar a ferjem teloja miatt is 3-at ebay-rol, a toltofej ha nagyon akarom 1 dollar ideszallitva, kisebb 1-2G mem.kartya mert en nem szandekozom videotarat csinalni belole, csaszkal nehany a lakasban.
Igazan azon vacillalok, hogy varjak me'g egy hetet, mert ha a telenor akkor se hozza, akkor tuti megvennem... de ha meg nem hozza, akkor meg minek vartam. Raadasul az is benne van a pakliban, hogy a telenor-fuggo teljes csomagos nemigen lenne olcsobb a mi elofizunkhoz, mint ez. [Igazabol a sima pro is erdekelne, arra elvbol varhatnek, de az mar varhatoan boven draga lesz nekem.]
Megkerdeztem, fekete szinu van nekik akciosan.

[ Szerkesztve ]

(#746) sdd2 válasza axioma (#745) üzenetére


sdd2
veterán

Hát a gmsline megbízható és 59K a készülék 2 év gyártói garival, full dobozzal.
Ez megbízható.Egy hetet várj azért lehet hogy felveszi a telenor.GsmHome ról meséltek rossz tapasztalatokat.Én nem ajánlom azt a boltot.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#747) sxxorp


sxxorp
őstag

Na a 2 csúcsszuper boltról, és a netes árakról:
-GSMLine tegnapi saját telefonálás:
angol nyelvű+csak töltő 55e, magyar+csak töltő 62e, ezek csak fehérek, rendes gyári gari (ez már lehet fekete) 66e
-Gsmhome, múlt hétvégi info fórumról: akciós az csak volt vmikor, nem frissítik az oldalt, a srác végül 62-ért kapott 2 éves bolti garanciával telefont...

Mielőtt belelovallod magad, telefonálj csak a net helyett.

[ Szerkesztve ]

(#748) imcsoo


imcsoo
aktív tag

Miben különbözik az Xperia mini és mini pro, a QWERTY gombsoron kívül? :)

(#749) zotyesz66 válasza imcsoo (#748) üzenetére


zotyesz66
őstag

A pro-n van előlapi kamera is, skype-on elvileg működik a videohívás funkció, legalábbis benne van a listában.

(#750) Gergosz2


Gergosz2
veterán

a 704-esre valaki? :U

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.