Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) RECSKA válasza Burt1793 (#699) üzenetére


RECSKA
veterán

Csak a procija jobb...
IGP sokkal gyengébb...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#702) Yeffy válasza Braddock (#696) üzenetére


Yeffy
veterán

pontosan. egy kalap szart nem ér... :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#703) Napfénysüti válasza Def26 (#687) üzenetére

Meg kell nézni személyesen. Lehet más meg az S4 -re gondolja hogy rossz telefon. Kinek a pap kinek a paplan. :)

Més que un club!

(#704) buci30 válasza kakuk100 (#700) üzenetére


buci30
addikt

Nem írtad félre?
9005 ami biztos lesz mindenhol ez a (sima 4 magos)!
A másik meg ha valamelyik bolt behozza akkor, pl. amit linkeltem is. De van még pár hely csak ezek valószínű bolti garival nem gyárival, de ez engem nem zavar.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#705) Sofian válasza majestic (#669) üzenetére


Sofian
őstag

A konstrukciókra azért még kíváncsi leszek..

(#706) Zsoltinho


Zsoltinho
csendes tag

Jò estèt kìvànok.nekem lenne egy èszrevètelem az S4 kapcsàn mèghozzà a kijelzö mèrete kapcsàn.Szerintem az 5colos kijelzöje màr nagyon nagy.èn èrtem hogy adjunk a làtvànynak de a samsung ezzel ha minden egyes galaxy s szèriában megnöveli a kijelzö mèretèt akkor elöbb utobb el fogja veszitenì az s szèria tulajdonságait ès mondjuk lesz belöle galaxy s note.a galaxy s3ra is azt mondtuk hogy nagy de az mèg talàn a kereteken belül van.a galaxy note telòt arra talàltàk ki hogy ne cipelj magaddal egy telòt meg egy tàblagèpet mert az a kettö ötvözete.Ìgy ebben a felàlàsban nincs èrtelme az 5colos kijelzönek mert arra ott van a note vagy a note2

(#707) RECSKA válasza Zsoltinho (#706) üzenetére


RECSKA
veterán

Kisebb, mint az s3...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#708) Mr President válasza Zsoltinho (#706) üzenetére


Mr President
senior tag

Kicsit figyelmetlen voltál, második oldalon ott van hogy majdnem egyforma a két készülék fizikai mérete...

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#709) Bone123 válasza Mr President (#708) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Sőt, az S4 10%-al kisebb,

(#710) mycso válasza Remus389 (#697) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Keresgélj az s2/s3 topikokba bolti garival kapcsolatban és rájössz, hogy olyan mintha garancia nélkül vennéd. (volt 1-2 érdekes történet)
A gyári samsung garin kívül a többinek semmi értelme.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#711) skilled88 válasza Def26 (#687) üzenetére


skilled88
tag

:C Majd akkor is fogalmazz így mikor a Samsung a sárba lesz taposva .. ;] Semmi nem tart örökké ...Samsungnak most megy a szekér ..csak sokat akar a szarka ,de nem bírja a .... :U

Régi telefonosok tudják a Samsung pár évvel ezelőtt sehol se volt ! ;]

"Powered Forever*Corsair HX520 Modular" Lumia 800 Black

(#712) Def26 válasza skilled88 (#711) üzenetére


Def26
félisten

Nokia 5110, majd 3210 volt az első telefonom. Aztán ericsson T19. Tudom, hogy picsába sem volt a samsung. Feleségemnek iphone 5 van, sógoroméknak meg céges (állami) windows -os lumiáuk. Szóval van viszonyítási alapom.
Lehet, hogy nem akkora szám az s4 de a marketingel engem megvettek kilóra. Nem érdekel más márka. Htc/nokiáról a ph -s híresztelések sem valami pozitívak.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#713) S e t h válasza skilled88 (#711) üzenetére


S e t h
nagyúr

Régi telefonosok azt is tudják, hogy amikor még csak vezetékes telefont használtunk, akkor a nokia még csak gumicsizmát gyártott.
Türelmes várakozást kívánok!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#714) buci30 válasza mycso (#710) üzenetére


buci30
addikt

Hat en mondjuk fenykepezott vettem igy, Samsung es 1eves bolti gari.
Amikor kellett kuldtek erte egy futart 2 het mulva hivtak ,h hozza vissza a futar.
Szerintem ez korrekt ,csak gondolom bolt fuggo is!
De ha meg nem lesz baja (remeljuk) akkor meg mindegy is ,hol a gari.
De azert az ordog sose alszik :-) Errol velemeny? olcsomobil.eu

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#715) FragMaster


FragMaster
addikt

Téhez bekerült, mint hamarosan kapható: [link]

Valamint a Samsung szorosabb partnerségbe lépett a Wolfsonnal: [link]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#716) woros


woros
őstag

Azért kíváncsi vagyok, hogy a koreai variáns mit fog tudni ! :Y

(#717) Jaffa75 válasza skilled88 (#711) üzenetére


Jaffa75
őstag

gratula ehhez a pompás posthoz... :U Ettől nyugodtan megkímélhettél volna mindenkit ebben a topicban. :K

Sok helyen olyat hallottam, hogy akkor kell ütni a vasat amikor meleg - de biztos ők is tévednek és a Samsung is, hogy próbál piacot szerezni! :D

(#718) Def26 válasza FragMaster (#715) üzenetére


Def26
félisten

Mi az a wolfson? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#719) Jaffa75 válasza Def26 (#718) üzenetére


Jaffa75
őstag

A Samsung csúcskészülékeibe (S3; S4...) ők szállítják a DAC (digitális-analóg -konverter)-ot, ami miatt szól ahogy szól... :C maradjunk abban, hogy egy Poweramp-pal nagyon patent! :K

(#720) FragMaster válasza Def26 (#718) üzenetére


FragMaster
addikt

Ha nem tudod akkor nem is fontos :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#721) kakuk100 válasza buci30 (#704) üzenetére


kakuk100
őstag

Igen igazad van elnéztem. Én az Exynos ra gondoltam a 9500 ra. Úgy gondolom az talán jobb lesz.Persze nem biztos. :B

(#722) lukoz


lukoz
aktív tag

Nem lesz ez rossz

[link]

(#723) majestic


majestic
őstag

Lenne két kérdésem:

A Bluetooth 4.0 csak az alacsony energia fogyasztásban különbözik a 3.0-tól vagy a hatótávolságban is? Mennyi lehet a hatótávólsága a 4.0-nak?

A másik kérdésem, hogy az S-Band-re a Samsung képviselője azt mondta, hogy az szívritmus is fog mérni, én erre csak a HRM-et találtam alkalmasnak a neten. Tud valaki erről valami biztosat?

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#724) Def26 válasza majestic (#723) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem ez csak egy alkalmazás. Tuti kell hozzá valami külső kis kütyü.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#725) majestic válasza Def26 (#724) üzenetére


majestic
őstag

Pontosan a két kütyüről beszélek...

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#726) buci30


buci30
addikt

olcsomobil.eu oldalról vélemény bolti garancia ügybe?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#727) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

A mai nap tapiztam meg egy S4-est, s vegyesek az érzelmeim.
Bár alapvetően nem szeretem a tepsifonokat, s a kezem se akkora, mint egy yetinek, az ~5 coll egész kellemes mérettel párosult. Szerintem meg tudnám szokni.
Mellé raktam egy Note2-őt és ugyanazt a demo videót néztem meg.
Nem vettem észre óriási különbséget, a színek picit szebbek, kontrasztosabb a kép és kb ennyi.
A szemmel való görgetés még kissé bétásnak tűnt, bár eléggé hasznos funkció.
Kíváncsi lennék, hogy egy buszon vagy villamoson mennyire használató ;]
A telefon oldalán lévő keretről én nem hittem el hogy fém. Műanyagos kopogása van, érzetre egy az egyben műanyag, nincs meg az a rideg hatása. Eléggé illúzió romboló volt.
A hátlap meg az anyaghasználat még mindig botrányosan szar szerintem.
Lumia 820-as teszteltem nem olyan rég, s mérföldekkel minőségibb hatást keltett.

Összességében szép és jó, báár, ha S3-am lenne, tuti nem váltanék S4-re, még relatíve minimális ráfizetésért sem.
Nem kapott el a "must have" érzés, ebben a kategóriában inkább a One-t választanám.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#728) buci30 válasza Valentino K. (#727) üzenetére


buci30
addikt

Én gondolkoztam note2-őn de az azért már kicsit nagy:)
Már a sima Note is az S3-hoz képest.
Itt meg ugye nem nőt az S4 csak a kijelző.

Neked ,mennyivel tűnt nagyobbnak a Note 2?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#729) Valentino K. válasza buci30 (#728) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Számomra a Note2 már abszolút két kezes telefon, egy kézzel fogást kell váltani, amit nem kockáztatnék meg út közben, félnék, hogy kiesik a kezemből.
Ha irodában vagy egyetemen használnád főként, akkor szerintem megéri kompromisszumot kötni :)
S-penes dolog kurva jó lehet egy mérnöknél vagy egy egyetemistánál, végülis kb bárkinél, aki sokat ír, jegyzetel.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#730) rizso válasza Valentino K. (#727) üzenetére


rizso
addikt

Én még nem fogdostam S4-et, de az a keret szerintem is műanyag (legalábbis a képek/videók alapján).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#731) Yeffy válasza S e t h (#713) üzenetére


Yeffy
veterán

:C :R
a nap legjobb hsz-a... :D

és teljesen jogos... :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#732) Remus389 válasza Valentino K. (#727) üzenetére


Remus389
veterán

nekem is lehet inkább az S3 lehet a váltótípus, fő előnye hogy majdnem olyan jó mint az S4, de kb fele annyi pénz

0,2 col ide vagy oda, és hű 5cm-ről sem lehet már kivenni a pixeleket, na és?

most ahogy írod, az anyaghasználat sem sokkal jobb S4-nél

na szóval az S3 eddig nem tetszett, kékben kínai gagyi, fehérben nőies, piros, lila, barna hagyjuk

de feketében teljesen jó

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#733) Jaffa75 válasza Remus389 (#732) üzenetére


Jaffa75
őstag

azzal is van bibi... úgy gyűjti a karcokat és az ujjlenyomatokat, mint Horatio Caine a CSI Miami-ból... :U

nem rossz kék sem (nekem az van), ha meg tokot teszel rá akkor meg majdnem mindegy... :K

[ Szerkesztve ]

(#734) Remus389 válasza Jaffa75 (#733) üzenetére


Remus389
veterán

erre a megoldás a bortok, amiből kihuzod, az a legjobb

véd a karcok ellen, hát az ujjlenyomatok... letorlod néha ha gyönyörködni akarsz

mindegy, feketében tetszik az s3 nekem, más színben csak akkor kéne ha ingyen adnák

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#735) half333


half333
őstag

(#736) Hami33 válasza rizso (#730) üzenetére


Hami33
aktív tag

Fém az a keret csak be van vonva egy műgyanta lakkréteggel ,ezért nem hideg érzetre de így nem karcolódik könnyen és elmondható hogy fém a keret;) .legalább merevít az egész telefonon. Én is az iphone 4 em cserélem le erre valószínű de csak június végén mikor lejár a hűségem a tkomnál! Remélem nem bánom meg. Bár kíváncsi vagyok az apple mit dob ki júniusban( szerinetem semmi különöset) a párom galaxy s3 minije nagyon megtetszett az iphon4 emhez képes nagyon gyors kis teló...

[ Szerkesztve ]

(#737) Remus389 válasza Hami33 (#736) üzenetére


Remus389
veterán

nem bánod meg, ha alaposan leteszteled, kiprobalod, és atgondolod egy ekkora tepsivel boldog lennél e?

ha előzetesen jól megfontolod akkor tuti nem csalodsz

bár egy htc One jobb lenne.neked , annak az anyagminosege is olyan jó, azt szeretnéd is

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#738) rizso válasza Hami33 (#736) üzenetére


rizso
addikt

Ha valóban így van, akkor mondhatni "adtak a szarnak egy pofont". Aki eddig hiányolta a fémet, annak nem a merevséggel volt gondja, hanem a minőségérzettel. Ott van az iPhone vagy mondjuk a BB 9900 fém kerete, milyen fasza minőségérzetet nyújtanak...Hozzáteszem én még műanyag kerettel is elfogadnék egy S4-et :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#739) Hami33 válasza Remus389 (#737) üzenetére


Hami33
aktív tag

Nem zavar hogy nagy nezegettem a haverom s3 telóját nem rossz csak a kijelző nekem furcsán kékes volt,de ennel sokat javítottak. Ipad minit nyomkodok folyamatosan,hozzám nőtt teljesen ehhez képest meg az öt col jóval kissebb is:). Tetszett a rendszerek közti átláthatóság és szinkronizáció,sajnos ez ha galaxyra váltok nem marad meg pl.naptár vagy fotók automatikus szinkronizációja...samsung mellett szól a prémium garancia,szervíz,és jobb támogatottság htc emiatt kiesett.

[ Szerkesztve ]

(#740) FragMaster válasza Remus389 (#734) üzenetére


FragMaster
addikt

Én azt sajnálom, hogy szürkében nincs lte változat (2gb ram miatt) legalábbis a ténél, mert élőben abban valami hihetetlen pofás az s3.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#741) Hami33


Hami33
aktív tag

Iphone után érdekes engem nem zavar a műanyagság ellenkezőleg tetszik a könnyedsége és a mérete az iphon 3.5 colljához képest.Egyébként s3 majdnem megrendeltem most szürkében, de tkomék nem engedték még meg mivel juni végen jár le a hűségem..

[ Szerkesztve ]

(#742) Remus389 válasza Hami33 (#739) üzenetére


Remus389
veterán

a google -nál is van szinkronizacio

csak ott a gmail-es fiokodhoz kapcsolódik, sőt ha asztali gépeden chrome-t használsz, azt is atviheted a kedvenceket

meg van s-drive vagy mi a samsungnal ilyen felhős cucc, bár engem ezek nem hoznak lázba

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#743) Hami33 válasza Remus389 (#742) üzenetére


Hami33
aktív tag

Igen tudom majd valamit kiagyalok erre:)

(#744) buci30 válasza half333 (#735) üzenetére


buci30
addikt

Ezt linkeltem én is tegnap :)
Csak arra nem kaptam választ ,hogy mennyire megbízható a bolt, mert ott csak bolti gari van nem gyári.
:F :F

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#745) half333 válasza buci30 (#744) üzenetére


half333
őstag

Bocs,nem is figyeltem :B :B
szerintem megbízható,én is úgy szoktam venni a telókat(mármint bolti garisat),és rendesek,segítőkészek.

(#746) buci30 válasza half333 (#745) üzenetére


buci30
addikt

Mármint itt szoktál venni? Vagy ezt általánosan írtad :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#747) AMD Power


AMD Power
titán

Behozta ma nekem Samsung az S4-t... bemutatni. Jó kis cucc lett. 27 után elvileg már kapható is lesz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#748) istnag válasza half333 (#745) üzenetére


istnag
addikt

Itt még az ára sem biztos :D
A készülék még nem kapható, de előjegyzést felveszünk rá. Amennyiben megrendeli az nem jár vásárlási kötelezettséggel, mindössze tájékoztatjuk amint érkezik hozzánk a készülékből és az áráról.

(#749) FragMaster


FragMaster
addikt

No máris kiadásra kerültek a kernel források: [link]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#750) Savaria_01


Savaria_01
tag

Jól látom ? GsmLine-nál Octa lesz ? :)

Amúgy már itt is előrendelhető 2év Hu garral

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.