Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) blackydan válasza HUTCHDB (#800) üzenetére


blackydan
senior tag

Akkor lehet nekem is érdemes lesz kicsikét várni a vásárlással, nyáron gondolom már ezek is megjelennek :B

(#802) Muffi válasza buci30 (#763) üzenetére


Muffi
aktív tag

Hallod neharagudj de már 3x rosszul írtad le...
Van a I9500 ami az octás! és nem I9005 hanem I9505 ami pedig a Snapi600-as!!! Persze h azt mondják neked h hülyeséget beszélsz és elvan írva!!

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#803) buci30 válasza Muffi (#802) üzenetére


buci30
addikt

:W
De a telefonba jól mondtam nekik mert mindenhova a 9500 van ki írva ,hogy az lesz kapható ,csak ide írtam rosszul :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#804) freddirty


freddirty
senior tag

Vajon az új kiegészítők is kaphatóak lesznek az S4 megjelenésétől fogva? Csak mert az S3 bejelentésekor a vezetéknélküli töltőt az első helyen mutatták be. Aztán abból is mi lett.
Mindenesetre egy hét múlva az Alléban egy wless charger+S band kombót megpróbálok kiszedni a Samsungosokból...
Azt egyébként fogta mindenki, hogy az S view cover és a wireless charger nem megy együtt? Mindkettőnek saját hátlapja van!

fred

(#805) Keksz03


Keksz03
senior tag

Gratulálok és egyben köszönöm is a cikk írójának ezt az átfogó elemzést, a stílusa nagyon tetszett, az első oldal olvasása közben sokszor hangosan felnevettem! :R

A telefon kifogástalan, ami az S3-ba kifogásolható volt azt most rendbe tették szépen, a teljesítmény brutális, kijelző gyönyörű és az üzemidő is megmaradt!

Így S3 tulajként annyira nem hozott lázba, de ha még Nexus S lenne a kezemben akkor egyértelműen erre váltanék. :K

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#806) charlie1975


charlie1975
aktív tag

előrendelni csak úgy lehet ha online vásárolok vagy üzletben levő átvétellel is működik?webshopos vásárlásnil lehet részletre venni vagy csak egyösszeges vásárlással működik?

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#807) Braddock válasza Takashi (#790) üzenetére


Braddock
őstag

Jaj, még nem voltam belépve, ezért nem a legfrissebb hsz-ek voltak előttem. :DD

(Most nézem, hogy csak 4 napot késtem.)

[ Szerkesztve ]

(#809) ForRedGlory válasza charlie1975 (#806) üzenetére


ForRedGlory
félisten

T-Mobile esetében ha webshopon vásárolsz, akkor futár viszi ki, nem veheted át személyesen, mert pont az a lényege, hogy ne kösd le a személyes ügyfélszoláglaton dolgozók idejét... Részletre meg ugyanúgy vehetsz, max a telefonos egyeztetés során közlik, hogy kérnek mondjuk 30.000 Ft előleget.

(#810) Gizmo94 válasza ForRedGlory (#809) üzenetére


Gizmo94
veterán

De, T-pontban átveheted a webshopban rendelt cuccodat is, ha úgy akarod.

(#811) Def26 válasza ForRedGlory (#809) üzenetére


Def26
félisten

Bár ott tartanák...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#812) #78121280


#78121280
törölt tag

Vodásoknak Április 29.-től.

(#814) Def26 válasza TheAdvent (#813) üzenetére


Def26
félisten

Tartanánk. "N" betű lemaradt. Amúgy meg tök mindegy bmeg, csak jöjjön már. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#815) Robertoq


Robertoq
őstag

A pöttyös minta élőben mennyire érvényesül a hátulján? Mindkét szín esete érdekel :) Illetve hol lehet megnézni élőben (Bp)?

(#816) Muffi válasza Robertoq (#815) üzenetére


Muffi
aktív tag

Elvileg az Alleeban meg majd 28.-an a Veletech kiállításon. :))

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#817) ForRedGlory válasza Gizmo94 (#810) üzenetére


ForRedGlory
félisten

lol ezt a hülyeséget hol hallottad?

(#818) Gizmo94 válasza ForRedGlory (#817) üzenetére


Gizmo94
veterán

T-pontban. lol. Bármelyik pick-pack pontban átvehető.. Mielőtt teljesen elszállnál magadtól: klikk Ide..

[ Szerkesztve ]

(#819) Gizmo94 válasza Gizmo94 (#818) üzenetére


Gizmo94
veterán

Lejárt.. De vettem már át T-pontban is webshopos cuccot. Személyesen. Bármily hihetetlen is. Mikor felhívnak telefonon, egyeztetheted és megoldható, amennyiben kéred.

Mondom, hogy én is vettem már át T-pontban is, mégpedig telefont, S3-ast. Közelebbről az Árkádban, telefonos egyeztetés után. De ok, akkor nem lehet.

Nincs írva T-pont, de át lehetett venni ott, ugyan nem hangsúlyozták ki,(de lehet,hogy csak nekem, külön kegyként) másoknak nem. Most így jó?

Szó szerint így történt: megrendeltem, felhívtak, kérdezték, mikor, hol, hogyan, részlet-nem részlet,stb. Mondtam nem lehet T-pontban? Kérdés: melyikre gondoltam? Árkád. De, lehet, ekkor és ekkor. Ok? Ok. Elmentem, mondtam miért jöttem, ideadták, ennyi volt. Akkor mégis lehet, nem?

[ Szerkesztve ]

(#820) ForRedGlory válasza Gizmo94 (#818) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Segíts kicsit kérlek, itt hol van az, hogy T-Pontban vehető át? :U

(#819) Gizmo94: Nem lehet alapból, ilyen egyszerű... az ha neked valaki megcsinálta az max jóindulat lehetett (bár... inkább nem írom). Szóval kérdezem, hol van írva a T-Pont? Most már érdekel... hivatalos link érdekel és nem mendemonda és hogy a szomszéd ismerősének van egy bátyja, akinek az unokájának átvette T-Pontban. A Webshopot pont nem erre találták ki, kb teljesen folyamat ellenes lenne, ha T-Pontban át lehetne venni.

[ Szerkesztve ]

(#821) sipy888


sipy888
aktív tag

hát akinek s3-a van nem tudom talál-e olyan indokot amiért erre lecserélné 200 e ft-ért. Szerintetek S4 vagy HTC One a jobb vétel?

(#822) dákó83


dákó83
csendes tag

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/ugyintezes/vasarlasi_utmutato/honlapunkon/szallitasi_es_fizetesi_feltetelek/pick_pack_pont

En Relay-ről tudom h át lehet venni...

(#823) Gizmo94 válasza ForRedGlory (#820) üzenetére


Gizmo94
veterán

Az neked mióta mendemonda, ha én azt mondom, hogy én vettem át ott? Bár nem vagy hatóság, de ha annyira kíváncsi vagy, megvannak még a papírjai, webshopos rendelés, átvételi elismervény, rajta az árkádos T-s pecsét. Ha fontos számodra, adok címet, eljössz, megnézed, ennyi.

(#824) woros


woros
őstag

Személy szerint a Snapis verzió felé hajlok, de csak, mert az Adreno 320 sokkal jobb, mint az IT SGX544MP3.
Így is, úgy is 4 magos valójában mindkettő, mert egyszerre 8 mag nem fog üzemelni ugyebár, akkor inkább a jobb IGP-vel szereltet választom.

(#825) ForRedGlory válasza Gizmo94 (#823) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A gond, hogy belinkelted, miszerint T-Pontban át lehet venni, de ott egy szó sincs erről... Nem tudom mit nem értesz azon amit mondtam. Leírom lassan: az ha Neked valaki megengedte, hogy T-Pontban vedd át, egy dolog, de ez nem hivatalos út, és nem ad okot általánosításra. Tisztában vagyok vele... ha kérsz erről hivatalos levelet is, holnap bemegyek dolgozni és kapsz egy pecséteset... Részemről lezárva az ügy...

[ Szerkesztve ]

(#826) charlie1975


charlie1975
aktív tag

akkor magyarul ha T pontban akarom megvásárólni nem webshopból akkir nincs lehetőségem előrendelésre?csak webshoppos vásárláskor?

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#827) HUTCHDB válasza sipy888 (#821) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

nekem s3 van.
indok?
mindenben jobb!
hogy htc one vagy s4?
egyelore az s4 fele billen a merleg nyelve!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#828) sipy888 válasza HUTCHDB (#827) üzenetére


sipy888
aktív tag

miben jobb az s4? csak mert anyaghasználat, külső, kijelző, audió - ban a htc a nyerő :K

[ Szerkesztve ]

(#829) Criton válasza sipy888 (#828) üzenetére


Criton
veterán

Miért kérdezed, hogy melyik a jobb vétel ha szerinted a HTC a legjobb:F Ezt nem értem most megint mire jó...

(#830) buci30 válasza charlie1975 (#826) üzenetére


buci30
addikt

Reggel hivd fel a Tre mobilt reszletesen elmondjak neked. Egyszerubb gyorsabb es biztosabb! 1430 :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#831) HUTCHDB válasza sipy888 (#828) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

a " mindenben jobb " dolgot az s3 vs. s4 -re irtam!

htc-vel kapcsolatban:
anyaghasznalatban nekem a muanyag jobban bejon, mint a fem.
volt i5-om, hox-om is, de ugy kell rajuk vigyazni, mint a himes tojasra.
ha meg bebugyolalom, akkor meg nem mindegy mibol van?
nekem az amoled jobban tetszik, mint barmely mas technologia.
az audiorol meg meg nincs kiprobalt osszehasonlitas.
a tw mar viszont nem az esetem, a sense (regiek) jobban tetszettek.
kamera az s4-ben irto jo lett, ez biztos!
a one kihangositva jobb.

szoval meg dilemmazok!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#832) sipy888 válasza HUTCHDB (#831) üzenetére


sipy888
aktív tag

(#829) Criton : nem írtam hogy a HTC a legjobb, csak azt hogy miben jobb mint az s4. :C

(#831) HUTCHDB : igen még én is dilemmázok, nagyon egál a 2 !

egyéni preferenciák dönthetnek csak a 2 telefon között, amiben nálam picit előrébb van a HTC, épp ezért kérdeztem hogy mit tudtok az S4 javára írni

(#833) HUTCHDB válasza sipy888 (#832) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ami meg kimaradt es szvsz nagyon fontos az a kulso sd-vel valo bovithetoseg es a root+a romolgatas.
ez nagy plusz pont az s4-nek!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#834) assemble válasza HUTCHDB (#833) üzenetére


assemble
addikt

Egyebkent a HTC-rol pont most olvastam, hogy azzal ellentetben amit az elmult idoben csinaltak, a One (es nem csak a developer verzioja) vegre hivatalosan nyithato bootloaderrel jon es egyszeruen hackelheto (kb Nexus szinten).

[ Szerkesztve ]

(#836) HUTCHDB válasza assemble (#834) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

errol egy linket adhatnal!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#837) Def26 válasza ForRedGlory (#825) üzenetére


Def26
félisten

Már meg ne haragudj, de mi a **szt keresel Te itt ilyen aláírással? ;] :P

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#838) Vertigo


Vertigo
aktív tag

Sry az off-ert, meg hogy nem is samu, de mivel ugy is reszese volt a flamenek a cikk szereploje remelem nem nagy gaz!

Idiotak :D [link]

(#839) FragMaster válasza assemble (#834) üzenetére


FragMaster
addikt

Nem így van, de létezik egy ún. developer változat, ami gyárilag nyitott bootloaderrel érkezik 64gb rommal megtámogatva. Ez Amerikában kapható és természetesen drágább a hagyományos változatnál.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#840) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Android Authority

Samsung’s designers slightly tweaked the contour of the Galaxy S4, making it a bit more rectangular, and added a chromed band on the side, which gives the handset a classier look, although it isn’t actually metal.

Valaki nagyon hülye és én arra szavazok, hogy azok akik itthon azt állítják hogy fém (hiába a Samsung egyik első embere, vagy MA teszt). Ebben a témakörban senkinek nem hiszek már... majd ha megfogdosom, de addig bárki bármit mond, max valami fémes cucc, de nem fém. Mondjuk összekeverni a kettőt...hát...(bárkinek is van igaza) ;]

(#837) Def26: Mert nekem is lesz szerintem :D (HTC marad ettől függetlenül, aztán majd eldől, hogy melyik megy)

[ Szerkesztve ]

(#841) FragMaster válasza ForRedGlory (#840) üzenetére


FragMaster
addikt

Ez a mondat amúgy a krómcsíkról szól, nem az oldalán körbefutó fémszínű "valamiről" :D Két különböző dolog, szóval van még esély rá.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#842) Sofian válasza ForRedGlory (#840) üzenetére


Sofian
őstag

Szerintem várjuk meg a laboreredményeket... :D

(#843) Def26 válasza ForRedGlory (#840) üzenetére


Def26
félisten

Egyébként miért jobb/rosszabb ha fém van rajta?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#844) atike


atike
nagyúr

Most őszintén, de ennyire számít, hogy fém vagy fémnek látszik az a csík...? Félelmetes ez ami e körül a téma körül forog... :U

Ki a fenét érdekel? Ha van valaki 200.000 Ft-ja erre a telóra nem gondolnám, hogy annak a csíknak az esetleges fém-mivolta dönti ezt el.... :U Akinek meg alapból sem tetszik az nem fogja ettől még megvenni vagy épp nem ha nem az.

(#845) ForRedGlory válasza FragMaster (#841) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Szerintem nem arról beszél, de majd meglátjuk. Nem lenne értelme kiemelni, ha egyértelműen nem fém, vagyis nem jegyezné meg azt, amit aláhúztam :DDD

(#843) Def26: Semennyivel, de ez már urban legend, ami e körül a szutyok keret körül megy itt. Külföldön sehol nem olvastam, hogy szóba jött volna valaha is a fém. :)

[ Szerkesztve ]

(#846) asdf_ válasza Def26 (#843) üzenetére


asdf_
veterán

Igen, ezt en sem ertem. Ki nem szarja le, hogy fem-e a keret, vagy sem?

(#847) majestic válasza ForRedGlory (#840) üzenetére


majestic
őstag

Nem a Samsung első embere de legalább annyira hülye ahhoz amit csinál, mint a vezető. Ismerek párat közöllük és innen a fórumról szerintem a legkevésbé hozzáértő is 1000x többet tud a Samsung mobilokról, mint ők...

Nézzétek csak meg az interjút vele, elképesztő értetlenség rí le a fejéről! Arról nem is beszélve, hogy egy alkesz...

Egyébként a keret szerintem se fém (sajnos)...

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#848) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Karcteszt, magam is kíváncsi vagyok a végeredményre.

(#849) Def26


Def26
félisten

Na mi van? Nincs még előrendelés t-mobile - ba? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#850) ForRedGlory válasza Def26 (#849) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem, mert tudják, hogy most figyelsz :DDD
Amúgy érdekes... szerintem ma ki fog kerülni a nap folyamán estefelé... Ilyen közel a megjelenés, nem ártana ha frissítenék az oldalt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.