Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) HAX


HAX
tag

Nekem bejövős. Èrdemesebb ezt venni Nexus 4 helyett? Kamerán kívül miben jobb ez (átlagfelhasználásra)?

(#52) a.sebi válasza otoaak (#35) üzenetére


a.sebi
őstag

És tudásban mivel jobb mint az Asus?

(#53) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Pár pontatlanság a 7. oldalon:
"forgalmazni fog indukciós töltésre képes hátlapos"
helyett "hátlapot"
"májusban azért jó 50-60 gurgiával"
gondolom, "guriga" akart az lenni, de az sem megfelelő, mert az millió forintot jelent. :)

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#54) petipetya válasza Bdanyy (#48) üzenetére


petipetya
nagyúr

Bizony, és akkor még mindig tart rajta a gyári garancia.

Engem az érdekelne, hogy közvetlenül a tűző napsütésben mennyire látszik az S 4 kijelzője.

"nincs rá lezsóidő"

(#55) Yeffy válasza plejik (#49) üzenetére


Yeffy
veterán

bízzunk benne, de én is így tippelem :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#56) Bdanyy válasza petipetya (#54) üzenetére


Bdanyy
addikt

igen, ebből a szempontbol jó a samsung durva értékvesztese, és 26 hó garija.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#57) Blyan válasza zack (#46) üzenetére


Blyan
félisten

Ha a PV minőség alatt a 808-at érted, akkor arra még nagyon sokat kell várni. Ha a 920-at, akkor nincs miért aggódni, jobb ez mint azé.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#58) Mr President


Mr President
senior tag

Nem számítottam a megjelenés előtti tesztre! Kellemes meglepetés volt ez így reggel. Bele is vetem magam a tanulmányozásába :C

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#59) satz18


satz18
őstag

Számomra a döbbenet a 130g. Valahogy minden évben az az érzésem, hogy ha gazdag külföldi lennék, és a csúcsmobilra vágynék, akkor SGSX-et vennék. Az aktuális droid zászlóshajók érzékeltetik, hogy akár az iOS-nél, BBOS10-nél wp8-nál hardwareben mindig egy évvel előrébb járnak. Felmerül a nagy kérdés, hogy ha a többi OS gyengébb vassal tudja ugyan azt, csupán az optimalizáció miatt, nem-e járnak jobban. Ugyanis, ha olcsóbb vassal tudják ugyan azt, és ugyan annyiért adják el, akkor jobb árréssel dolgoznak. Csak az a kérdés, hogy az alacsonyabb harderköltség, és a magasabb szoftver költség árban hogy viszonyulnak egymáshoz.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#60) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nem rossz őszesegében, csak még mindig túl műanyag. :U A nagyobb kijelző kisebb ház mint az S3 esetében pozitív fejlődés.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#61) jagelo


jagelo
aktív tag

Semmi extra nem hiszem, hogy nagyon érdemes lenne lecserélni erre pl. egy s 3- AT, de ugyan ez igaz a többi csúcs mobilra is formavilág ón nehéz eligazodni, hogy s3.s3 mini vagy s4 vagy egy olcsóbb darab Max méret különbözteti meg szóval nem nagy szám az biztos.

(#62) Cyberpunk válasza zack (#46) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ekkora házba nem fog beleférni. ;] Persze lehet időközben fejlesztenek, de a nagy fényérzékelő és optika igényli a helyet.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#63) nggabi válasza Cyberpunk (#60) üzenetére


nggabi
nagyúr

már nagyon nincs hova fejlődni... amit tudtak megtettek :) a sok mókusvakítás is jó...

az ciki h nem exynos proci lesz benne :(

"szenyor dzsíííí"

(#64) Cyberpunk válasza nggabi (#63) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Azért lenne hova, mondjuk elhagyják ezt a lakkos műanyag kabátot. Inkább legyen matt, és érdes a hátlap mint az S2, meg a Note 1 esetében.

Meg kukázzák ezt a vacak TW-t. És kitalálnak valami jobbat, mert ez így hát szvsz elég ronda.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#65) a.sebi válasza nggabi (#63) üzenetére


a.sebi
őstag

Jaj durva gondolj csak bele, 270 ponttal alacsonyabb lesz az antutu

(#66) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Képernyőfeloldás lag van mint az S3/Note2n?

#61: Igaziból imo még egy S2t se biztos, hogy érdemes lecserélni, talán. Az meg különösen érdekes, hogy HWileg azthiszem eljutottunk oda, hogy hova tovább. Nincs szükség nagyobb felbontásra, erösebb procira, több ramra, mi lesz az S5ben más? Nem lesz pentitle? Még én se veszem észre ekkora felbontás mellett. Nagyobb kameramodult nem lehet belepaszirozni, mert akkor sokan azért nem vennék rétegigény. LTE már ebben is van. Akkor mi?

SW ügyileg persze más a helyzet, lehet csak Nexust lesz majd érdemes venni? Mindenesetre HWben nem tudom hova lehetne továbbfejlődni.

#64: TWt meg tényleg kukázhatnák, komolyan mondom az alap android 100* jobb/szebb.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#67) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Ha fém a keret nálunk, hát fém, nincs mit tenni. :R

Remek lett a cikk, a fotókat pedig azért vártam, mert nos, srácok, ti legendásan képtelenek vagytok éles képet lőni, és nem kellett csalódnom. ;)

Bog: azt az SPen kézírást tollal vagy ujjal lőttétek? Mennyire pontos az S4 bevitele (mondjuk érzésre a Note II-höz képest)?

(#68) istnag válasza nggabi (#63) üzenetére


istnag
addikt

már nagyon nincs hova fejlődni... amit tudtak megtettek

Az gáz,mert a külső elég unalmas. Remélem legközelebb többet foglalkoznak vele és a csilli-villi,összevissza TW-vel is.
Amúgy nagyon jók a telefon fjücsörjei, a hardver és a kamera is (szerintem) stb,stb.

[ Szerkesztve ]

(#69) roberto02


roberto02
tag

Kíváncsi vagyok mikor jön végre új formaterv.... :W

\::/ : i5 -3470 + 8 Gb Elpida \::/

(#70) stvnppp


stvnppp
senior tag

Nagyon jó, de valahogy a "hűha, ez igen!" érzés mostanában elmarad, mintha lassult volna az iparág.

Persze ettől függetlenül élőben lehet, hogy jobban elvarázsol!

(#71) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Létezik ember, aki ezt a rengeteg mókusvakítást kihasználja? Amúgy tényleg kihozták ők is a maximumot, amit ma össze lehet gyúrni.

<< Heimdal >>

(#72) Bone123 válasza Blyan (#28) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Szégyen az nincs. :))

Epic.

(#73) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Tegnap kaptam meg smasung "fanatikusként" a HTC One telefonom, de az S4 hozta, amit kell. Kibebaszott szép képeket csinál, komolyan sírnom kell, ha ránézek a HTC One képeire.

Összességében a telefon egy szinten van a HTC-vel, a kamerát és üzemidőt irigylem. Meglátjuk mennyire barátkozom meg a HTC-vel, mert elsőre nagyon kellemes a dolog, így még a végén szégyen gyalázatra, de kimarad az S4 az életemből... Mondjuk nagy lóvét nem tennék erre :DDD

Azért az az S4 keres fémes megjegyzés... hát én akkor is szkeptikus vagyok, hogy az nem fém, csak fémes hatású polikarbonát, bár még nem fogdostam, viszont sehol nem láttam azt, hogy ez fém lenne ezen afórumon kívül.

(#74) HawerKing


HawerKing
őstag

Nekem nagyon tetszik a telo, viszont a radio hianya s az ara mar nem...
A Radiot s egy FM Transmittert meg bele rakhattak volna

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#75) imi314


imi314
senior tag

Nem fogott meg, marad a note2

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#76) SentryGun


SentryGun
aktív tag

"Folyamatosan azt éreztük, hogy a Galaxy S4 nagyon jó gép, de az S III-hoz képest nem olyan nagy ugrás, [...] nincsenek még meg azok a technológiák, amik megváltoztathatják a formatervet (hajlított kijelző), vagy az üzemidőt, vagy éppen a teljesítményt."
Én sem estem hanyatt a készüléktől, a bemutató keynote színvonala pedig a maradék kíváncsiságomat is költe. Remélem a hajlított kijelző nem valósul meg, el nem tudom képzelni miféle gyakorlati szerepe lehet (az üzenetjelzős promó videó alapján másra nem jó, notification center miatt meg szerintem felesleges beépíteni).
Az árral kapcsolatban pedig eszembe jutott a tábor, akik szerint a nagy rivális telefonja sokba kerül - eltekintve most az egyes rendszerek előnyitől/hátrányaitól. (Ezt a tendenciát látom már a notebookok esetében is egyébként.)
FM rádió kár hogy nincs.
Az előzőt is kihagytam, ez a modell sem mozgatott meg. Ma meg, mivel mind a három nagy rendszer (talán a WP8 még egy kicsit érzésem szerint lemaradásban van) azonos szinten van, teljesen mindegy melyik csúcskészüléket veszi az ember. (A BB pedig nem sok vizet fog zavarni egyelőre - ha csak teljesen ki nem esik, ki tudja.) Maximum OS és személyi preferencia kérdése.

(#77) plejik válasza imi314 (#75) üzenetére


plejik
addikt

:K

istnag:
ennyit egy telefon sem ér :D

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#78) istnag válasza ForRedGlory (#73) üzenetére


istnag
addikt

kimarad az S4 az életemből... Mondjuk nagy lóvét nem tennék erre

Erre én sem.. :DD

(#79) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Amúgy most tűnt fel, de a Bogról készült fotók mellett a cím is epic!!4négy! :DDD

<< Heimdal >>

(#80) Maxentius


Maxentius
addikt

Király lett, ha a ma elérhető maximum szintet nézzük. De a nagy dobás a Note 3/S 5-ben lesz, úgy érzem.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#81) UFC válasza p06 (#44) üzenetére


UFC
aktív tag

Jól tudod, csak az a fura hogy egy két helyen ahol elő letehet rendelni ott a 8 magos típust letehet én inkább arról csináltam volna tetszett,de igy is komoly különbségek vannak,bár szerintem S3-ról nem érdemes átváltani egyből tuti nem,max ha az ára csökken majd. :)

(#82) vgergo


vgergo
aktív tag

Ez a kép hol készült? Előre is köszi.

(#84) Cyberpunk válasza UFC (#81) üzenetére


Cyberpunk
félisten

érezhető nagy különbségek úgy sem lesznek. Benchmarkokban dob valamivel nagyobb pontot azt ennyi. Talán üzemidő szempontjából érdekes lehet a 4 "gyenge" mag, de kétlem, hogy megváltaná a világot.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#86) huszar90


huszar90
aktív tag

Borzalmasan nézz ki, plussz ez a fröccsentett műanyag katasztrófa :( Mennyivel igényesebb egy HTC One, vagy egy iPhone...

(#87) mumk1 válasza ForRedGlory (#73) üzenetére


mumk1
addikt

A ONE, már csak alu árban is többet ér. :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#88) Cyberpunk válasza huszar90 (#86) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Azért van előnye is ennek a kialakításnak, de tény, hogy nem túl esztétikus a többi mellett.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#91) zack válasza a.sebi (#65) üzenetére


zack
nagyúr

+ Bukod a Wolfson DAC-ot is. Az is csak az Octa-s modellben van. Elhanyagolhato? Nagyon nem...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#92) Bone123 válasza vgergo (#82) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Paneldzsungel, zöldövezet, kémény, szerintem az Aquincum környékén.

(#93) petipetya válasza huszar90 (#86) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mi az az Iphone?

"nincs rá lezsóidő"

(#94) Bog válasza zack (#91) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Erre van forrásod? Mi nagyon kerestük, de a samsungos tech guru sem tudta megmondani a tutit.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#95) Yokayee válasza Bici (#10) üzenetére


Yokayee
tag

Akkor biztos nem volt Sony Sricsson Xperia X10 mini pro-d.
Abban olyan klassz rádióerősítő volt, hogy veri a jelenlegi HTC Sensation-öm megoldását. (sajnos...)
Sajnos a digitális rádiók még elég drágák. A mindigTV-n okulva, nem vagyok benne biztos, hogy pl borús időben jobb minőséget produkálnak, mint az analóg. Legfeljebb a hiba máshogy hallatszik.

(#96) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Jó a készülék, nekem tetszik. A fotók szerintem überek lettek.
Bele tett a Samsung mindent amit lehetett, és amire szükség volt, de most nem igazán van a csúcsok csúcsán, mint ahogyan azt 1 évvel ezelőtt láttuk, vagy korábban. Nem tudta maga mögé utasítani hardveres téren a konkurenciát maradéktalanul. A Krait ezért feladta a leckét.

(#98) joey04


joey04
titán

Javult. A külső mondjuk annyira nem, az a kétes-fémes nem sok javulás. Kijelző fényereje már alakul és a fehér is jobb sokkal, de nem az igazi, de nekem eleve az amoled nem tetszik, semmilyen beállítással. A tw olyan mint volt, az újdonságok nagyrészt feleslegesek szerintem, a röpke pillantás meg a dual camera vagy mi kivételével. A 2GB RAM kell, az jó. Ami tetszik, az a gyorskspcsolók kivitelezése, valamint ügyesen megoldották a nagyobb kijelzőt méretnövekedés nélkül. Profitálhat a HTC késéséből, és a gyenge Z sem tesz neki keresztbe. Nálam pluszt ér a füles, mivel ezzel is lehet számot léptetni és hangerőt állítani. Marketingre térve valóban jókat húztak, viszont azt pont az alma tudja a legjobban, hogy a technika iránt kevésbe érdeklődőket is behúzza.

Összességében rendes munka, javult is kb mindenhol. Nekem ez az út sajna nem jön be (amoled, anyagminőség, tw), így inkább HTC-t vennék ha már Android, de talán még egy Xperia Z-t is szívesebben használnék annak ellenére, hogy objektíven nézve az egy rosszabb készülék.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#100) deka10


deka10
senior tag

Ha jól értettem akor itt van lehetőség a digitális adások vétélére tv ill. rádió?

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.