Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) smoli


smoli
aktív tag

(#753) Robertoq


Robertoq
őstag

(#754) smoli válasza Robertoq (#753) üzenetére


smoli
aktív tag

Ezek elég jó árak! Kár, hogy T-s vagyok. Remélem ott is valami hasonlóval indítanak...

(#755) half333 válasza buci30 (#746) üzenetére


half333
őstag

neem :) ,csak általánosítottam.

(#756) #78121280 válasza smoli (#754) üzenetére


#78121280
törölt tag

Remélem kicsit alá megy a Telekom a Telenoros áraknak. :)

(#757) smoli válasza #78121280 (#756) üzenetére


smoli
aktív tag

Hát annak én is örülnék. :)

(#758) migabi24 válasza Robertoq (#753) üzenetére


migabi24
nagyúr

megtaláltam

[ Szerkesztve ]

(#759) Robertoq válasza smoli (#754) üzenetére


Robertoq
őstag

Én spec jobbra számítottam :)

Legolcsóbb előfizetés:
S3: 149.990 volt
S4: 179.990 (+30e)

Kártyásban:
S3: 161.000 volt
S4: 199.990 (+40e)

És most nincs is ajándék tabos akció :O (Bár még mindig megérheti itt venni feltöltőbe, mert 10e a hivatalos függetlenítés a Telenornál (vs Edigital, Speedshop)

(#761) Robertoq válasza TheAdvent (#760) üzenetére


Robertoq
őstag

Azért tarom soknak, mert edigitalban S3: 220.000 volt, S4 most 230.000. Vagyis ott +10e, itt meg +30,40e.

Viszont most már biztos a április 27 megjelenés amit itt jeleztem, mert 26ig tart az előrendelési akció.

[ Szerkesztve ]

(#763) buci30 válasza Savaria_01 (#750) üzenetére


buci30
addikt

Hát én már nem hiszek ebbe. :O
Komolyan kb 6boltott felhívtam már tegnap óta.
Minden hol az volt ki írva ,hogy 9500.
Amikor felhívom én mondom el ,hogy van 9005 is... akkor jön ,hogy biztos ellet írva itt is az lesz mint a szolgáltatóknál max később majd biztos beszerezhető lesz a másik is.
Nem értem akkor miért nem néznek utána mit írnak ki???
Ők árulják és nincsenek is képbe ,hogy mit árulnak?
:o :W

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#764) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

a végén még igazam lesz:

[link]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#765) szimike79 válasza HUTCHDB (#764) üzenetére


szimike79
őstag

Ha annyival nyitna, az egész elfogadható ár lenne. Mondjuk az Xperia Z is 153 ezerrel kezdett.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#766) Dare2Live válasza HUTCHDB (#764) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Emlékeim szerint S3 is kb itt nyitott 2év hüséggel, talán minimálisan olcsobban. Mondjuk azóta forint is gyengült.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#767) Sofian


Sofian
őstag

(#768) migabi24 válasza Sofian (#767) üzenetére


migabi24
nagyúr

lemaradtál, ezen már túl vagyunk :-) inkább a trés árakat linkeld be

[ Szerkesztve ]

(#769) majestic


majestic
őstag

Egyébként a szolgáltatói és a független telcsik között a frissítések más-más időpontban jönnek ki? Vagy egy új verzió frissítése minden készülékre jó?

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#770) Sofian válasza majestic (#769) üzenetére


Sofian
őstag

Más időpontban jönnek...

(#771) Bone123 válasza Hami33 (#736) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

A kínaiak már dobálgatták, íme egy kép 1 méretes hajítás után:

Alapvetően két részből áll az oldalburkolat. A széles tulajdonképpeni oldalelem fém hatássú anyaggal van bevonva (Samsung MO szerint alatta valójában fém van), és a képernyőt közvetlenül körbevevő fémes sáv, ami a törés alapján műanyag.

A lényeg, hogy hagytak helyet a Gorilla Glass védőüveg és az oldalburok között, így remélhetőleg egy intenzívebb ütés ellenére sem fog sérülni a kristályszerkezet, amit ezek az üvegek nem tolerálnak. Arcalla lefele valszeg ez is csúnyán fogja végezni.

(#772) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

nincs itt koztunk t-mobile-os benfektes?

kali master!
te nem a t-nel dolgozol?
vagy FRG az?
valaki emlekeim szerint ..... na mindegy, ezt ez 1 hetet kihuzzuk valahogy :)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#773) Remus389 válasza Sofian (#770) üzenetére


Remus389
veterán

ez igaz, attol még fel lehet tenni a legújabb gyári ROM -ot.manuálisan , ha függő is, függő marad utána is

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#774) Sofian válasza Remus389 (#773) üzenetére


Sofian
őstag

Pontosan.. :K

[ Szerkesztve ]

(#775) ForRedGlory válasza HUTCHDB (#772) üzenetére


ForRedGlory
félisten

(#776) HUTCHDB válasza ForRedGlory (#775) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

sok!
150- tol nem adok erte tobbet! :N

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#777) Remus389 válasza Bone123 (#771) üzenetére


Remus389
veterán

de mi értelme akkor fémet beépíteni ha bevonják muanyaggal?

akkor sokkal ez sem jobb mint az sgs3, mindegy, fogasra értem

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#778) ForRedGlory válasza HUTCHDB (#776) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem kell megvenni a legolcsóbb csomagban. :DDD

(#779) buci30


buci30
addikt

S-View fedlapot hol lehet kapni még?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#780) Sofian válasza buci30 (#779) üzenetére


Sofian
őstag

Az új Allee-s Samsung boltban sztem lesz...

(#781) buci30 válasza Sofian (#780) üzenetére


buci30
addikt

Én rendelni szeretnék addigra amire megjön a telefon is. :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#782) Hunreal


Hunreal
tag

Ma olyan 20:20 perckor leadtam a rendelésem a telenornál. Úgy voltam vele, hogy majd hétfőn telefonálnak a további tudnivalókkal. A fr*ncokat! Körülbelül 20:45 kor csörög a teló. Felveszem, telenor. Mi van? Kérdezem, hogy ilyenkor is dolgoznak? :) Mondják, ja.
Megbeszéltük a csomagokat stb., majd azt mondta a hölgyike, hogy 29.-én érkezne futárral. Klassz.

Bár jópáran reklamálnak az árakkal kapcsolatban, de én sokkal drágábbra számítottam, lásd 250 ezres pletykák. Én a munkámból adódóan sokat pofázok, ezért én marha olcsón jutottam hozzá. Bár azt hozzáteszem, hogy aki nem használja ki a telefonját annak drága mulatság lehet. Bennem is felvetődött a 500-505 közötti difi, melyik a jobb stb. Mivel MO-on az 505 a hivatalos, ezért elvileg a samsung gari is csak arra van. Beszéltem külön ezzel kapcsolatban a Samsung Magyarországgal, illetve a Telenorral is. Mindenhol azt a választ kaptam, hogy csak is 505. Ha más országból vagy más hazai kereskedőtől szerzem be a Magyarországra meg nem jelent 500-ast, akkor ráfizetéssel sem lehet rendes samsung gari, csak és kizárólag a kereskedői. Na most lehet az, hogy hülyeséget mondtak és hülyeséget terjesztek, de nekem jelen állás szerint ezt mondták. Elolvastam még több ezer hazai/külföldi kommentet pro/kontra a két típus között. Igazából mindenki ködösít, senki nem tud semmit, mindenki csak feltételez. Elsőnek mindenki az OCTÁS-at istenítette, most meg Snapot. Sőt, néhol már olyan b*romságokat terjesztenek, hogy már nekem is fáj. Megrendeltem, 29.-én elvileg megérkezik és akkor már saját kézből tudok véleményt alkotni a telefonról.

A garanciás dologgal nem akarok leállni vitatkozni. Nekem ezt mondták, én pedig csak leírom, hogy mit mondtak. Részemről a dolog lezárva, aki viszont futni akar pár kört, az tegye meg, mert úgy pontosabb információnk lesz. Hajrá!

(#783) HUTCHDB válasza Hunreal (#782) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

na ez jó.
legalább lesz egy saját beszámoló majd...hacsak 27-én a t-nél meg nem veszem. ;)
ezt a melyik jobb, melyik nem dolgot meg úgyis csak úgy lehet eldönteni ha mindkettő lesz majd és azonos dolgokat futtat rajta az ember.
szó mi szó, grat., és várjuk majd a beszámolót!
egyébként milyen telód volt eddig?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#784) Hunreal válasza HUTCHDB (#783) üzenetére


Hunreal
tag

A mostani egy HTC one X. Hogy miért passzolom le? HTC fanok lelőnek egész biztos. :)
4 hónapot bírtam vele, elég volt. Egyszerűen sz*r. Nem tudok rá mit mondani. Annyi bug, aksi, melegedés probléma volt vele, mint a franc, pedig a régi s2-öm se volt hűtőház. Nevetséges, de például nem bírt ki a telefon egy körülbelül 2-3 órás navigációs, gps utat úgy, hogy ne kapcsolódjon ki. A vicc az volt, hogy a telefont fullosan vettem le a töltőről, kocsiba be, szívargyújtóba bedug, de lemerül! És tudod miért? Mert többet fogyasztott, mint ahogy töltötte vissza. Még a régi s2-öm is nevetve lenavigált 800 km-ert és fullosan vettem le. De ezen kívül még rengeteg idegesítő hülyeség van/volt benne. Az már más, hogy a HTC one dizájn nagyon szép, viszont a mostani csalódottságom miatt a HTC felé se nézek egy darabig.

(#785) nggabi válasza Hunreal (#784) üzenetére


nggabi
nagyúr

csak egy tipp, de nem lehet h a samsung töltőjét használtad a htc-hez is? :U

mondjuk a hsz alapfilozófiájával egyetértek ;]

"szenyor dzsíííí"

(#786) korpicschess válasza nggabi (#785) üzenetére


korpicschess
veterán

Sok telefon képes merülni 500 mAh-s autós töltőről. Igaz ilyen problémám nem volt, illetve utoljára talán pont SGS-sel. Navigáció annyira sokat nem fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#787) Braddock válasza paranoir (#50) üzenetére


Braddock
őstag

2 perc lecserélni. Erről (is) szól az android szabadsága.

"mondjuk nekem az android eleve egy gyerekes összevisszaság kinézetre"
Így már világos minden.

[ Szerkesztve ]

(#788) Hunreal válasza nggabi (#785) üzenetére


Hunreal
tag

Dehogy is! Én mindig megveszem az eredeti eszközöket hozzá. :) Rendes gyári 1A töltő volt. Navigáció közben több alkalommal lemerült. Töltötte, de nem eléggé. Vettem hozzá akkor a piacon létező 2A-eset. Kevés volt az is. Kipróbáltam más autóban, de a helyzet ott sem változott. Külföldi fórumokon is írtak róla jó páran. Egy tuti biztos megoldás az lett volna (akkor a gyári 1A töltő is elég), ha a kocsiba a klima fölé teszem a telót, így folyamatosan hűti azt, viszont én nem vagyok hajlandó januárban mínusz fokokban a hideget járatni és egy 100+ ezres telefontól nem ezt várom. Egyszerűen nevetséges volt. Nesze neked szét nem szedhetős ház... :DDD A lényeg tehát az volt, a navigáció és a töltés annyira felmelegítette a telefont, hogy 55 fok fölé emelte. Amikor a telefon elérte ezt a kritikus hőmérsékletet, akkor a két led felváltva villogott és automatikusan lekapcsolta a töltést.. Mi lett volna nyáron +40 fokban? :W

[ Szerkesztve ]

(#789) HUTCHDB válasza Hunreal (#784) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ne izgulj, én kb. 2 hónapot húztam ki a HOX-al....
megváltás volt az s3!
most nekem is tetszik a one, de szépen lassan lebeszélem magam róla, okulva az előző tapasztalatimból!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#790) Takashi válasza Braddock (#787) üzenetére


Takashi
aktív tag

Ez ám a reakcióidő. :D

七転八起

(#791) Criton válasza HUTCHDB (#772) üzenetére


Criton
veterán

én T, de nem Mobile :DDD és egyébként is függetlenül szeretném majd megvenni :)

(#792) thinkR válasza joey04 (#620) üzenetére


thinkR
csendes tag

Kevés újdonság?:D
Valóban, iPhone 4s->5 váltásnál alig van változás.:)
De SIII->S4 között ugyan ezt érzed? Látszik, hogy szifon fan vagy:)
Soroljam? Full HD, BT 4.0 LE (Low Energy: 90%-al kevesebb akku használat elődjéhez képest), infra (univerzális távirányítóként funkcionál), 8 MP-> 13MP BSI, 1 GB RAM->2 GB RAM etc.....
30 különbséget simán fel lehet sorolni. És nem.. a kolléga nem arra utalt, amit te leírtál:)

SGS4 finally in my pocket!

(#793) tipuka válasza FragMaster (#715) üzenetére


tipuka
addikt

akkor csak az Exynos ba kerül Wolfson, a Snapdragon ba meg nem ? :) érdekes... :)

(#794) korpicschess válasza tipuka (#793) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem különösebben érdekes. Eddig is volt saját DAC a Qualcomm-os készülékekben, sehol sincs másik. Csak a Samukban az Exynos miatt voltak különbözők (Wolfson, Yamaha, Wolfson).
Egyébként az új Snapdragonról még nem olvastam, hogy hogy szólnak az olyan készülékek, de az Snapdragon 4-esek azért nem rosszul.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#795) tipuka válasza korpicschess (#794) üzenetére


tipuka
addikt

Akkor itt az ideje elkezdenem ezek után olvasgatnom, ha van már mit. :)

[ Szerkesztve ]

(#796) blackydan


blackydan
senior tag

Nekem nagyon szimpatikus lett ez a telefon, a formavilágával sincsen annyira bajom, tényleg sokkalta férfiasabbra sikerült mint az s3-as előd. Fehér színű bejövős számomra szóval valszeg olyanom lesz :DD Proci téma annyira nem izgat viszont a gyengébb hangchip picit zavar , érdeklődtem is a Three-nél, hogy akkor milyen hangchippel lehet majd náluk kapni de nem lettem sokkal okosabb :(

(#797) migabi24


migabi24
nagyúr

nem kell aggódni a dac miatt, a gsmarena hangtesztjébe nagyon jól szerepelt

(#798) HUTCHDB válasza migabi24 (#797) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

mondjuk az s2 jóval gyengébben szólt, minst az s1 és az s3, így ha yamaha chip lesz benne, akkor az bizony hátrány!
egyébként van valami hivatalos infó arról, hogy melyik modell milyen chip-el jön?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#799) Bone123 válasza HUTCHDB (#798) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Az Exynos5-ös változat WM5102-al, a SD600-as pedig integrált Qualcomm Audio DAC-al érkezik. Azonban, mint a GSMA is írta, a hangminőség nagyon jó a Snapdragonos változat esetében is, bár lehetne hangosabb. Az I9505 egyébként ugyanazt a hangcsipet tartalmazza, amit a HTC One.

(#800) HUTCHDB válasza Bone123 (#799) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

kösz az infót.
viszont ez az integrált dolog nem biztos, hogy szuper lesz.

egy biztos az octás az jó lesz:

"Samsung have used Wolfson before, in the Galaxy S III, the Note II and the Note 10.1, so the two of them are no strangers to working together on high-profile products. This isn’t going to be a Beats Audio type of thing here. Beats is more about branding than anything else, you’ve got to peddle those expensive headphones somehow. Wolfson deal with some pretty high-end audio so, to see Samsung making things more official is nice. Wolfson Audio is present in the Galaxy S IV that comes with the Exynos 5 Octa."

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.