Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45151) Arenastag


Arenastag
csendes tag

Sziasztok!
Rendeltem e-bayról 1800 mAh-s akkumlátorokat. Nekem eddig bevált, tökéletesen passzol a helyére hátlap is jó meg minden. Van még egy darab, 2000 Ft-ért odaadom ha kell valakinek. Budapesten át tudja venni.

(#45152) szMartin17 válasza Arenastag (#45151) üzenetére


szMartin17
tag

Sziasztok

Gyári 2.3at tudna valaki linkelni nekem?

(#45153) dancergabor válasza Arenastag (#45151) üzenetére


dancergabor
tag

Ha egy héttel ezelőtt szóltál volna... :D

(#45154) szMartin17 válasza dancergabor (#45153) üzenetére


szMartin17
tag

Most kellene :D
Vagy egy kis segitség cm7.2 felrakásához

(#45155) dancergabor válasza szMartin17 (#45154) üzenetére


dancergabor
tag

Én nem neked írtam azt. Na mindegy is. :)
Ha visszaolvasol, akkor szerintem találsz linkeket. Tudom tudom, senki nem szeret visszaolvasni. :) De hát pl. nekem nincs elmentve semmilyen link, ami neked hasznos lehet. Vagy megvársz valaki olyat, akinek el van. :) Nem is tudom melyik több idő. Visszakeresni, vagy várni a választ. :DDD
// A keresést is megpróbálhatod. ;) //

[ Szerkesztve ]

(#45156) Rainman05 válasza QbHead (#45150) üzenetére


Rainman05
tag

Köszi :)

(#45157) Norbeee01


Norbeee01
tag

Sziasztok! Kérdésem lenne. 2 napja vagyok Optimus 2x tulaj és megkell mondjam egyenlőre nagyot csalódtam benne. Mikor kézhez vettem Avatar ROM volt rajta, azt hiszem 4.2.2. Katasztrófálisan lassú volt, a telefonkönyv megnyitásán is fél percet gondolkozott. Ezt megunva Smartflash-el felhúztam a stock v30a ICS rom-ot, abban reménykedve hogy lesz változás. Igazából valamennyi lett is, de (és most jön a kérdés) találkozott már valaki olyannal hogy a stock rom-ot a facebook alkalmazás is megakassza? Nem fut semmi a háttérben, elindítom az fb-t és vagy nagyon nehezen, vagy egyáltalán nem tölt be. Ugyanez van a messengernél is hogy rohadt lassú a betöltés és utána az üzenetküldésnél is karakterenként 1-2mp-es késés van. A hugom Xperia Tipo-ja (amiben jóval gyengébb a vas) 5x körbeveri. Egyszerűen már a sírógörcs kerülget ha valamiért elő kell vennem a zsebemből a telefont és el kell kezdjem nyomkodni, mert mindenen sokáig gondolkozik. Elronthattam valami? Esetleg hardveres hiba? A gyári 2.3 GB szoftver is ilyen lassú? Kihasználja mindkét magot, vagy csak az ICS? 2.3 GingerBread-re is elérhető minden alkalmazás(gondolok itt a messengerre, facebookra, google maps-re és a tegrás játékokra)? Ha ezekre igen a válasz akkor hogy tudnám downgrade-elni? Vagy valami tutibiztos, atomstabil(hétköznapi használatra) főzött rom? Köszi a választ előre is!!! :R

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#45158) Seirei válasza Norbeee01 (#45157) üzenetére


Seirei
tag

Próbáld ki tonyp féle cm10-et, az elég stabil, vagy ha stockra épülő gyors ics-t akarsz ajánlom a slimfaststockot, épp azt nyúzom és eléggé megvagyok vele elégedve, Ramot kicsit szarul kezeli, de azon kívül nincs problémám vele.

(#45159) Norbeee01 válasza Seirei (#45158) üzenetére


Norbeee01
tag

ÉN már nem értem ezt... Gyári 2.2-vel és 2.3-al is laggol az egész teló ahogy felteszek valami alkalmazást a play áruházbol... hardveres hiba lehet? Szinte használhatatlan igy a telefon... :(

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#45160) Norbeee01 válasza Norbeee01 (#45159) üzenetére


Norbeee01
tag

Ja és amit most vettem észre: Eltér az IMEI kódszám a telefonban található és a szoftveresen leolvasható közt. Amit a szoftver ír ki felettébb gyanús volt: 00000001-el végződött. Lehetséges hogy lopott a telefon? Vagy valami szoftveres probléma? Lehet ennek köze a telefon lassúságához? Szinte teljesen használhatatlan :(

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#45161) Seirei válasza Norbeee01 (#45160) üzenetére


Seirei
tag

Ha még gb-en is laggol, és az IMEI is eltér akkor ott tényleg nagy a gubanc, viszont laikusként nem nagyon tudok segítséget nyújtani, egyedül az xda-n való turkálást tudom ajánlani :(

(#45162) Norbeee01 válasza Seirei (#45161) üzenetére


Norbeee01
tag

A vicc az h a rendszer laggol elég durván, a facebook és a messenger is laggol, viszont a 3D-s játékok lassu indulás után szépen futnak, antutu stock gb rommal 11121pontot hoz... Nagyon lassan tér észhez bármit is inditok, a kezdőképernyőt is lassan hozza elő a képernyőzár felnyitása után. A böngészőben a görgetés szép és folyamatos, viszont ezek a random lassulások 150mb szabad rammal igencsak arra késztetnek lassan hogy a falhoz vágjam életem megkeserítőjét... Senki nem találkozott ilyennel?

[ Szerkesztve ]

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#45163) Kloss válasza Norbeee01 (#45162) üzenetére


Kloss
őstag

2.3-as GB rommal használható a telefon. Mai szemmel nem gyors, akadásmentes, de lehet használni. Durva lagok nincsenek vele. Az említett tonyp romok jók, gyorsak csak sokat fogyasztanak.

(#45164) Norbeee01 válasza Kloss (#45163) üzenetére


Norbeee01
tag

Akkor ki kell próbáljam a tonyp romok egyikét mert ez tényleg katasztrófa, hétköznapi használatra is teljesen alkalmatlan, a hiváslista és egyéb dolgok megnyitása is minimum 5-10sec gondolkozásra kényszeríti, az első görgetés borzalmas, utána már kisebb lagokkal de folyamatos. Egyszereűen felfogni nem birom mi okozhatja ezt, főleg hogy bármilyen játék lassú betöltés és az első pár sec lagja után akadásmentesen, szépen fut... igazábol olyan mintha nem lenne a készülékben semmiféle gyorsitotár... :( attol félek hogy a tonyp féle rom sem fog segiteni :( 4 romot próbáltam, a 3 gyárit(2.2, 2.3, 4.0.4)és az avatart(4.2.2), de mindnél ugyanez a jelenség van... :/ Senkinek semmi ötlet tényleg?

[ Szerkesztve ]

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#45165) Kloss válasza Norbeee01 (#45164) üzenetére


Kloss
őstag

Hát ha feltettél egy gyárit, leformáztad a belső sd-t is, akkor nincs ötletem.
Illetve van, de azt nem akarod hallani. :)

(#45166) Levi941127


Levi941127
senior tag

Üdv mindenkinek, szerencsére sikerült lecserélnem végre ezt a hulladék telefont, 3 évig "szolgált". Ha esetleg érdekelne valakit, egy 10-esért elviheti :D Csak a MicroSD foglalat rossz, kidobja a kártyát, ezért egy kis papírral együtt kell beletömni a kártyát :D

(#45167) Kloss válasza Levi941127 (#45166) üzenetére


Kloss
őstag

Én nem bírtam 3 évig :D
Amúgy nem olyan rossz ez :)

(#45168) Levi941127 válasza Kloss (#45167) üzenetére


Levi941127
senior tag

Jó vicc :DDD

(#45169) Leones válasza Norbeee01 (#45164) üzenetére


Leones
csendes tag

Próbáld ki szerintem a 4.2.2-es Slim romot, Kowalski M1 kernellel; én is ezt használom és úgy-ahogy laggmentes :) Elég sokat kipróbáltam már (megmondom őszintén nekem a tonyp féle cm11 is nagyon lassú volt) és idáig ez a legjobb.. szóval ez plusz 1 év így :DDD

Ja és persze Titanium backup minden új romnál :K

link

Nokia 2630 - LG GD330 - LG GS290 - LG Optimus 2X - Xiaomi MI 4C - Allview P4 Life - Iphone SE

(#45170) Norbeee01 válasza Leones (#45169) üzenetére


Norbeee01
tag

Köszi majd csekkolom :) Egyenlőre visszatértem a stock ICS-re. És már van mihez kötnöm a lassulást... Mobilnet vagy wifi kapcsolatnál azonnal lelassul, de olyan szinten hogy kb 3-4 percig használhatatlan, utána észhez tér és elég lassan, de működik. Viszont amint a netet kikapcsolom ismét pörög mint a villám... Messengeren már a chat fejeket is kikapcsoltam, mert ha az bevolt lőve akkor amíg ment a net, nem lehetett szinte semmit csinálni, a facebook appot meg már fel sem mertem rakni :D

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#45171) syl5


syl5
őstag

Sziasztok,
mi a legegyszerűbb mód a telefon teljes gyári állapotának visszaállítására?
Jelenleg Miui van rajta, és custom recovery.

Nekem 3 evig szolgált, nagyon jól megvoltam vele.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#45172) Balázs1986 válasza syl5 (#45171) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szerintem SmartFlash-sel gyári ROM felrakás.

(#45173) syl5 válasza Balázs1986 (#45172) üzenetére


syl5
őstag

Köszi, én is arra gondoltam.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#45174) samu76 válasza peter_27 (#9086) üzenetére


samu76
csendes tag

keves :)
LG G2 20G rom

[ Szerkesztve ]

(#45175) Balázs1986 válasza samu76 (#45174) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ez a hsz komoly? Valaszoltal egy 3 evvel ezelotti hsz-re egy sokkal fejlettebb vas eredmenyeivel? :D
Egyebkent a sima G nalam kb. ugyanitt jar, a topicjat ha megnezed pont nemreg linkeltem.

[ Szerkesztve ]

(#45176) syl5 válasza Balázs1986 (#45175) üzenetére


syl5
őstag

Én is pislogtam ezen a hszen. :)

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#45177) Crytek


Crytek
veterán

A tesomnak adnám kölcsönbe a telefont amíg nem vesz valami olcsó másikat.
Kérdésem ,hogyan lehet a telefont fullosan legyalulni hogy alap gyári állapot fogadjon bekapcsoláskor?
(A sok szeméttől már nagyon lassú)

Next PC Upgrade: 2022

(#45178) Crytek válasza Crytek (#45177) üzenetére


Crytek
veterán

A CWM-be csaináltam egy - wipe data/factory reset-et ,de reboot után nem jön be semmi.
Ez fogad fehér háttér kék nagy betűkkel Encryption unsuccessful ,középen megy egy szürke ablakban the process com.android.phone has stopped üzenet van.

Mit kéne most csinálni?

Next PC Upgrade: 2022

(#45179) Kloss válasza Crytek (#45178) üzenetére


Kloss
őstag

Újratelepíteni a romot.

(#45180) Crytek válasza Kloss (#45179) üzenetére


Crytek
veterán

Smartflassel tettem volna fel az ezer éves v30a-t anno ezt szedtem le ez volt rajta.De miközben csinálta dobott egy errort :(

Samrtflashes megoldásból van valami frissebb mondjuk 4.2-es androidos vagy valami ami rootolt alapból?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#45181) Crytek válasza Crytek (#45180) üzenetére


Crytek
veterán

Találtam a gépen egy flash.bat-os megoldást is.

" csomagold ki a ROM zip fájlát és indítsd el a benne található flash.bat-ot (win7 alatt rendszergazda módba)
- Várj amíg végez és újraindul a teló
- utána kábel ki, akksi be, bekapcs és örül, hogy újra él a teló."

A dosos ablak végiffut majd eltűnik a telefon nem akar újraindulni rendületlenül a S/W Upgade kép van rajta de már ezer éve :(
Nem értem én ezt ezer éve mindkettő módszer elsőre ment minden gond nélkül ,most meg egyiksem müködik érdekes :(

Aki tudja mi a szar baja lehet kérek adjon ötleteket!

Next PC Upgrade: 2022

(#45182) syl5 válasza Crytek (#45181) üzenetére


syl5
őstag

Tessék, itt van minden.
Telepít, drivereket telepít, megfelelő rom letölt, kicsomagol a tool-al, majd flash a tool-al.
Egyszerű, mint a faék. Mindent újrahúz, formáz, legyalul, és a legfrisebb gyári rom lesz fent, full gyári állapotban.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#45183) Kloss válasza Crytek (#45180) üzenetére


Kloss
őstag

Így van, AIO toolkit és mindent rendbe tesz. Ahogyan előttem írta a fórumtárs.

(#45184) Rover623


Rover623
félisten

Gondoltam leporolgatom szegény 2x-et, nem árt, ha van egy működő tartalék készülék otthon...
Legutóbb vmi MIUI került rá, így vonult nyugalomba...hát botrányosan lassú volt szegény.
Kicsit körülnéztem a piacon, s lám, KK is van rá! :Y
Felgyűrtem rá a SlimKat 4.4.4-et (8.10, Kowalski 3.1.10 kernel, stb.)...és egész használható! :C
AnTuTu több mint 13.000, a nyomorultul kevés RAM ellenére végszükség esetén szódával elmegy! :K

primus inter pares

(#45185) Kloss válasza Rover623 (#45184) üzenetére


Kloss
őstag

Most akkor egész használható vagy szódával elmegy? :)
Én elajándékoztam a telefont, de ha ezt használhatónak mondod, akkor felteszem neki.

(#45186) Rover623 válasza Kloss (#45185) üzenetére


Rover623
félisten

Láttam már sok ROM-ot, az újak közül talán ez hozza ki a legtöbbet az öreg vasból úgy, hogy slankítva van, de közben a friss oprendszer érzetről sem kell lemondani...:U

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#45187) Kloss válasza Rover623 (#45186) üzenetére


Kloss
őstag

Köszi, akkor egy próbát megér. :R
Xda-n fent van?

[ Szerkesztve ]

(#45188) Crytek válasza Rover623 (#45184) üzenetére


Crytek
veterán

Ha nem hadititok kérlek privátban írd le hogy raktad fel a 4.4-et és linkeket is adj!

Next PC Upgrade: 2022

(#45189) Crytek válasza syl5 (#45182) üzenetére


Crytek
veterán

Törlés után ezzel indítottam de félúton valami baja van és errorral leállt :(

Next PC Upgrade: 2022

(#45190) Crytek


Crytek
veterán

Ez kész nem értem most már a smartflash tool sem látja a telefont.

A flash.bat-os megoldás sem jó.

Hangerő fel+le usbre- dug ugye nem történik semmi. Flash.bat elindit végigtekeri a dolgait közben a telfonon ugye bejön a S/W Upgrade képernyő a please wait szöveggel. Majd a dosos ablak bezárodik az utolsó bejegyzéssel hogy system img send complete,de a telefon nemindul újra ugyanaz a képernyű van rajta.

Valami ötlet mert kettészedem mindjárt ezt a fos kalapáccsal.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#45191) Crytek válasza Crytek (#45190) üzenetére


Crytek
veterán

Na találtam valami flashme.batot a gépemen a mindenféle telefonos cucc között ez felkúszott. Fogalmam sem volt mit rak fel, de úgy néz ki hogy rootolt (legalábbis feltört lakattal indult az lg logo) alap ICS.

Na szóval ilyen flashme.bat-os megoldással 4.4-et tudna linkelni valaki?

Next PC Upgrade: 2022

(#45192) Kloss válasza Crytek (#45191) üzenetére


Kloss
őstag

Az AIO toolkit miért nem jó?

(#45193) Crytek válasza Kloss (#45192) üzenetére


Crytek
veterán

Mert már ittam többször is féluton errort dob. Most meg már nem is érzékeli a telefont.
Ez a flashme.bat meg úgy néz ki működik jól csak megfelelő "verzió" kell belőle.

Next PC Upgrade: 2022

(#45194) Kloss válasza Crytek (#45193) üzenetére


Kloss
őstag

APX driver fel van telepítve? AIO toolkit mappában van.

(#45195) syl5 válasza Crytek (#45189) üzenetére


syl5
őstag

USBDeview-al szedj le minden Google, meg egyéb telefon driver-t, majd tedd fel újra csak az LG driver-t.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#45196) Balázs1986 válasza Crytek (#45193) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ha nem érzékeli a telefont, az olyan miatt is lehet, hogy megpróbáltad 1-2x, aztán félbemaradás után beragadt az ADB. Feladatkezelőben, a folyamatokban ilyenkor meg kell nézni, és ha van ADB.exe akkor azt kilőni. Utána már újra elindítva a folyamatot látja a telefont.
Ha félúton szakad meg, arra pedig USB kábel, vagy USB port is könnyen lehet ok. Pl. asztali gépnél, ha előlapi USB-t használsz. Próbálkozz alaplapi porttal, vagy laptop esetében olyannal, ami mellett nincs másik port.

(#45197) Crytek


Crytek
veterán

Nem szenvedek AIO toolkit-el.Ez a flashme.bat-os megoldás über egyszerű leszedem elindít kész.
Csak ilyenből jó lenne ha lenne 4.4-es droid verzió rá azt megnézném milyen a 2X-en!

Next PC Upgrade: 2022

(#45198) Norbeee01 válasza Rover623 (#45184) üzenetére


Norbeee01
tag

Szia! ART vagy Dalvik módban használod a készüléket?

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#45199) Rover623 válasza Norbeee01 (#45198) üzenetére


Rover623
félisten

Szia!
Jó kérdés...eszembe se jutott átlökni ART-ba! :)
Optimus G-n próbáltam egyszer-kétszer, vagy be se kapcsolt, vagy újraindítás után alig tudtam újból működésre bírni...
De köszi az ötletet! :D
Kicsit nyögvenyelősen ment a dolog, de működik!
Benchmarkok tovább javultak, általános működést próbálgatom!
AnTuTu: 13000 >> 14000
Vellamo browser: 900 >> 1200
Vellamo metal: 290 >> 340
Vellamo multicore: Dalvikkal nem futott le, most 940.

primus inter pares

(#45200) Rover623 válasza Rover623 (#45199) üzenetére


Rover623
félisten

Visszatettem Dalvikra! :(
A teszteredmények javultak, a gyakorlatban fosch...
Időnként beállt mint a szög, az appok lassan indultak el, vagy nem tudtak kilépni, stb.

primus inter pares

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.