Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44051) david_97


david_97
senior tag

Szerintetek lesz valamilyen portolt Kit-Kat-ünk?? :DD :U

(#44053) Kloss válasza Csorosz (#44050) üzenetére


Kloss
őstag

Azt hittem fordítva :)
Nekem gyári nem volt fent, pontosabban rögtön cm7-re váltottam, ahogy megvettem a telót. Cm7-tel, főleg a Hybrid 3.8-cal nagyon jól bírta az akku.

david_97: ha lesz is, akkor szerintem keservesen fog futni ezen a telón. Nagyjából elérte "élete" végét a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#44054) david_97 válasza Kloss (#44053) üzenetére


david_97
senior tag

állitólag maga a rendszer kevesebb ramot fog enni mint pla 4.2.2 :Y
jó lenne

(#44055) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Sziasztok!

Hatalmas segítséget szeretnék kérni tőletek! :B
Valakinek megvan a telónak a .KDZ fájlja? Nagyon kellene, és egy darab működő linket nem találtam még eddig :'(

üdv.

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#44056) banuszzs79 válasza sutyesz96 (#44055) üzenetére


banuszzs79
tag

Hogy micsoda kell neked? Minek hova merre miért???

(#44057) banuszzs79 válasza david_97 (#44054) üzenetére


banuszzs79
tag

Költői a kérdés de azt se nagyon vágom hogy mi különbség van a 4,0 4,1 4,2 androidok között csak azt veszem észre hogy egyre gagyibb a grafika :D vagy design vagy a kinézet...pl a lock screen szerintem valami botrány ahogy kinéz :D ... amúgy meg comodor 64-re se akarunk ráhúzni windows 8-at :D tudom költői kérdést tettél fel :D de egy lassan tiz éves 25e Ft-os telefonra minek eröltetni ezeket a programokat :D???

(#44058) Zlika válasza banuszzs79 (#44057) üzenetére


Zlika
aktív tag

10 éves?Gondolom akkor nem a 2x-re gondolsz...

(#44059) VeryByte


VeryByte
őstag

Sziasztok!

Most kicsit kevés az időm átolvasni a topikot, szóval minden útmutatás jó lenne, ami előrébb visz.
Szomszédomnak van egy ilyen telefonja, állítólag gyári szoftverfrissítést nyomott rá, azóta bootloop van csak LG logóval, semmi mással.
Ötlet, linkek, mi kell hozzá?
Iránymutatás is elég.
Kicsit nézegettem már.
Smartflash nem igazán megy, eljut 50 százalékig és error.

Köszi,
G.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#44060) sutyesz96 válasza banuszzs79 (#44056) üzenetére


sutyesz96
őstag

.kdz fajl.

Ami tartalmazza magát a telefon szoftverét lenyegeben. Flashelésnél kell..

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#44061) Balázs1986 válasza sutyesz96 (#44060) üzenetére


Balázs1986
addikt

V30A megfelel?
Szerk.: most nálam ez a link nem megy, de nem tudom hogy a munkahelyi hálózat miatt, vagy eleve. De mindjárt keresek más forrást is.

(#44056) banuszzs79: Hasznos hsz-ek ezek, főleg alapvető dolgokra adott válasznak :U :P

VeryByte: Szerintem itt bootloader, illetve partícióméret gondok lesznek. Az ICS gyári rendszer, illetve a CM10.x "new bl" jelölésű verziói más bootloader-t, ill. más partíciókiosztást használnak, mint a gyári GB / CM7.x/9/10.X "old bl" verziók. A legtisztább megoldás, hogy AIO Toolkit-tel váltasz olyan partíció kiosztásra, ami az általad választott ROM-hoz kell, aztán mehet a SmartFlash (tehát, mivel gyárit teszel fel, 2 lehetőség van: ICS - > new bootloader and partition layout, illetve GB (/Froyo) -> old bootloader and partition layout).

[ Szerkesztve ]

(#44062) Balázs1986 válasza sutyesz96 (#44060) üzenetére


Balázs1986
addikt

Bocs, nem fért bele a szerkesztési időbe.
Az előző (nálam nem működő) linken Euro Open verzió volt.
Találtam France verziót azóta. Nyugi, kb. totál ugyanaz, lesz benne magyar nyelv is, meg minden.
V30A france

(#44063) sutyesz96 válasza Balázs1986 (#44062) üzenetére


sutyesz96
őstag

nagyon szépen köszönöm!! :R :R

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#44064) VeryByte válasza Balázs1986 (#44061) üzenetére


VeryByte
őstag

Köszönöm.
Azóta megoldottam.
nvflash 10D-re és utána smartflash 30A-ra és működik.
Ember állítólag a gyári LG programmal frissítette volna és járt így. Érdekes. :-)

Most megy, visszakapja és kész. :-)

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#44065) sptkyle


sptkyle
senior tag

Sziasztok.

Újdonsült X2 tulajként (igen, jó későn váltottam, de sok évet kihuzott a ZTE Blade 1 mellettem. :) ) szeretnék köszönetet mondani az összes hozzászólónak (kérdezőnek, és méginkább a válaszolóknak) , mert a topicnak hála, a telefon frissen rootolt, és már fent is van az első custom rom próbálgatásra. (DjangoManouche X 1.6.5.)
Bár volt a műveletek során néhány user error, de (nagyrészt) a topicnak hála könnyen vettem az akadályokat.

Köszöntem. :R

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#44067) sptkyle válasza #99499520 (#44066) üzenetére


sptkyle
senior tag

Mi volt vele a negatív tapasztalatod?

Először a TonyP 2.6 build 13-at kerestem, de nem leltem zip-ben. (nem szántam rá tul sok időt)
Aztán a Paranoidandroid 08-at szedtem le, de az nem ment fel rendesen valamiért. (lusta voltam még utánaolvasni, gondolom user error)
Aztán jött a DjangoManouche X 1.6.5 ami felment szépen. Eddig nincs vele bajom. Kicsit mintha sokat enne az akkubol, de sztem finom-beállítás kérdése lesz.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#44069) sptkyle válasza #99499520 (#44068) üzenetére


sptkyle
senior tag

Akkor az akkut nem csak beképzelem, jolvan. :) Többit majd meglátjuk, egyelőre stabil (de csak fél napja megy) Mindenesetre akkor ezekre jobban odafigyelek, köszi.
Ez most a cél amugy. Kipróbálok jópárat, aztán majd meglátjuk.
Az elmult pár évben cm7-es romot használtam, nem mindig voltam vele teljesen elégedett.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#44070) Algotis


Algotis
addikt

De imádom hogy csinálok egy fotót és lefagy az egész sz@r. :W

Androidos Outlookból küldve

(#44072) Laci5224


Laci5224
csendes tag

Üdv
Tanácsot szeretnék kérni
Az Optimus 2x-em érintékijelzője nem aktiválodik a kijelző bekapcsolása után.
ha ujrainditom ugy viszot jó mig ki nem kapcsolom a kijelzőt.

Segitségeteket előre is köszönöm

(#44073) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok.

Mi a különbség a P990 és P999 között? Mennyit ér ma egy ilyen készülék?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#44074) Algotis válasza gzbotii (#44073) üzenetére


Algotis
addikt

A P999 az a T-Mobilnak az Angliában forgalmazott 2X-e, más néven G2X, ami gyakorlatilag nem igazán tér el a sima P990-től, Magyarországon csak az utóbbi kapható.
Manapság maximum 30 ezret, én is árulom de nem kapkodnak érte. :(

Androidos Outlookból küldve

(#44075) Balázs1986 válasza Laci5224 (#44072) üzenetére


Balázs1986
addikt

Első körön azt mondanám, Gyári beállítás visszaállítása. Ha az nem jön be, akkor szoftverfrissítés.

Algotis és gzbotii: Kicsit pontosítva: USA-beli, és annyiban tér el, hogy kicsit más hardver van alatta (más a modem ami benne van, meg a telefon mérete sem mm-re ugyanaz). Ha jól tudom, akkor a partíciókiosztása is más. A fenti okokból kifolyólag nem lehetséges a P990-P999 firmware cserélgetés.

(#44076) Algotis válasza Balázs1986 (#44075) üzenetére


Algotis
addikt

:R

Androidos Outlookból küldve

(#44077) banuszzs79 válasza #99499520 (#44071) üzenetére


banuszzs79
tag

Mit jelent ez a hibernálás dolog azt hogy kell és miért kell és mire jó és akkor mi történik...???

(#44078) Klon válasza banuszzs79 (#44077) üzenetére


Klon
aktív tag

Keress ra playen: greenify

Sporol az akkuval...

(#44080) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Egy kérésem lenne: Linkeljetek már be egy legújabb tutin működő rendszert a telóra, mert most is használok egyet, de ez eléggé gáz, csak az aksi idő ami tetszik benne 10.2-20130829-unoffical-p990 :R :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#44081) sptkyle válasza atti1848 (#44080) üzenetére


sptkyle
senior tag

Én hétvége óta a DjangoManouche X 1.6.5 -et használom, tesztelgetem. Előnye talán, hogy elég nehéz megreccenteni, mindenhol sokkal folyamatosabb mint a gyári rom (nemrég vettem a készüléket gyári 4.0-ás droiddal, ahhoz tudok egyelőre viszonyítani)
Viszont az akku idő elég random. Volt hogy munkából hazafele menet 40%-nál járt még az akku, aztán egyszercsak gondolom beakadt valami, és 0.5-1 mulva már ki is kapcsolt.
Ezen talán segíthet a fentebb említett hibernáció, nem próbáltam még.
Appok jol mennek, eddig egyszer volt bajom a kamerával, de megjavult 5 perc után. Valamint zenelejátszás közben kaptam hívást tegnap, és elég sok ideig tartott, mire magához tért annyira a teló, hogy fel tudjam venni. (pedig nem jellemző ez a belassulás erre a romra nálam)

Következő amit (sztem hétvégén) felteszek, az CyanogenMod lesz. Dicsérik is, meg hát azért bizonyított már elég sok telón.
TonyP féle CM 10.1 vagy 10.2 ahogy olvasgattam itt-ott, bátran ajánlható. (én is ezt a javaslatot kaptam ebben a topicban nemrég)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#44082) atti1848 válasza sptkyle (#44081) üzenetére


atti1848
senior tag

Köszi. :R :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#44083) Levi941127


Levi941127
senior tag

Üdv mindenkinek, rég jártam már a fórumon, gondoltam megkérdezlek titeket, hogy milyen Rom-ot használtok és mennyire vagytok vele megelégedve ?? Jelenleg gyári ICS-t használok rootolva, de az agyamra mennek néha a lassulások...Van normális CM10 ami nem Call bugos?? Előre is köszi :R

(#44084) tami92 válasza Levi941127 (#44083) üzenetére


tami92
aktív tag

valóban rég lehettél erre :DD nézz szét XDA-n. már működő cm10.2 is van :D

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#44085) Ra's al Ghul válasza atti1848 (#44080) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Szia!

Én egy ideje már DjangoManouche X 1.6.5 -öt használok és nekem teljes mértékben bevált. Előnye amit előttem is mondtak, hogy nagyon jó folyamatos akadás mentes a rendszer hátránya az akku idő. Én nekem például folyamatosan be van nyomva a mobil net amit folyamatosan használok is emiatt hamar lemerül de nekem eddig mindig kibírta a nap végéig és este felrakom tölteni... Ha a minden napos töltéssel meg tudsz barátkozni akkor egy próbát megér.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#44086) sptkyle válasza sptkyle (#44081) üzenetére


sptkyle
senior tag

Némi adalékinformáció ehhez a DjangoManouche X 1.6.5-höz. (hátha valaki erre járna, és rákeresne a topicban)

Ha működik, piszok gyors. Ha nem, akkor csak a szívás van vele. A kettőt váltogatja. Lassan 1 hete tesztelem. A fentieken kívül a következők fordultak még elő:
-Bekapcsolás és boot után még legalább 5 percig használhatatlan a telefon, aztán helyrejön.
-Bekapcsolás és boot után tölt még sokáig, közben aktivizálódott az ébresztő ami reggel 7-re volt beállítva (mindezt este 20:30-kor, amit már jelzett is a telefon, ennyire azért észhez tért) , mivel még csak próbálkozott észhez térni, így az (amugy rossz időben sipoló) ébresztőt ki se lehetett kapcsolni
-Egyszer csak beakadt valami benne kb 2 napos használat után. Nem működött rendesen a lapozás az oldalak közt (meg tudtam állni a lapozás közben, 2 screen között), ilyenkor a képernyőkön lévő indítóikonok nem, vagy csak nehezen működtek.
-szintén ebben a bugos állapotban hívásnál a hangminőség (hangszoro, nem mikrofon részen) csapnivaló volt, alig hallottam valamit a hívásból annyira torzított
-a random akkuhasználat továbbra is fennáll néha

Részemről nem ajánlott. Következő rom TonyP féle CyanogenMOD.

Kérdésem lenne felétek:
10.1 vagy 10.2 ?

Ha elég kiforrott elég lenne a 10.1. A VIBER egyáltalán nem működik rajta, vagy csak a hanghívás?

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#44087) Levi941127 válasza tami92 (#44084) üzenetére


Levi941127
senior tag

Oké, hogy működik, de jól is? :D

(#44088) Kloss válasza Levi941127 (#44087) üzenetére


Kloss
őstag

Én felraktam a "The Rom" 10.2-őt, eddig sokkal jobbnak találtam, mint Tonyp v5-öt.
1.2GHz helyett 1GHz-en fut, de sokkal fürgébb és nem is fogyaszt annyit.

(#44089) Levi941127 válasza Kloss (#44088) üzenetére


Levi941127
senior tag

Dobnál egy linket hozzá? :U Ja, és mióta használod?

[ Szerkesztve ]

(#44090) Kloss válasza Levi941127 (#44089) üzenetére


Kloss
őstag

Linket nem tudok, most telóról vagyok, marad a gugli.
Tegnap óta :)
De minden hibátlanul elindult eddig ami cm10.1-en is.
A "sima" 10.2 nekem nem jött be, lassú volt.

Szerk: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2420304
TheRom-exp-opt

[link]

[ Szerkesztve ]

(#44091) Kloss válasza Kloss (#44090) üzenetére


Kloss
őstag

Csak sikerült, de már nem tudtam törölni időtúllépés miatt. :)

(#44092) Levi941127 válasza Kloss (#44091) üzenetére


Levi941127
senior tag

Köszi szépen, de a kinézete nem igazán tetszik. Nincs olyan CM10 v. CM10.1 v. CM 10.2 ami a gyári launchert tartalmazza, de jól is működik?

(#44093) reflxx válasza Kloss (#44090) üzenetére


reflxx
aktív tag

Szia! Ezt a romot feldobhatom full wipe után cm 12.2-20130829-unofficial helyére? vagy kell még valami??
:R

(#44094) Klon válasza Kloss (#44090) üzenetére


Klon
aktív tag

Hali!

Gondolkozom rajta, hogy én is teszek egy próbát. Te használtad valaha a Mivv féle CM10.1-et? Ha igen akkor tudnád ahhoz hasonlítani?

Illetve olyan kérdésem lenne, hogy:
- melyik Full gapps kell hozzá? (úgy olvastam, hogy csak a mini-t tartalmazza)
- Kernel van e benne, ill. jó e az, vagy érdemesebb másikra cserélni?
- Multitaskot hogy kezeli?
- kilövi e a launchert böngészés közben/után?
- szabad ram-mal hogy áll a 10.1-hez képest?

Melyik verziót érdemes kipróbálni?
Ez az utolsó: cm-10.2-TheROM-exp-opt-tonyp.zip
vagy az ezelőtti: cm-10.2-TheROM-build20-tonyp.zip

Köszi, ha tudsz segíteni!!

David97: Te próbáltad már ezt a romot? Mivel nekem úgy tűnik, hogy ami neked beválik, az általában nekem is jó, ill fordítva, kíváncsi lennék a véleményedre...

(#44095) david_97 válasza Klon (#44094) üzenetére


david_97
senior tag

üdv...igen "természetesen" próbáltam :DDD
a multitask szerintem itt is elég gagyi...már a mivv-hez viszonyitva,akármilyen rom+kernel párost próbálok,valahogy mindig visszatérek erre a romra,egyszerűen nagyszerű,kár hogy mivv leállt a további fejlesztéssel,a kamerán lenne mit csiszolni,de a multitaskja és a gyorsasága szerintem verhetetlen :K
voltak a THE ROM-BAN továbbá launcher kilövések,és pl egy fb+forum+index és bármilyen böngésző behal,az index kilő minden oldalt! Speciel Boat browsert használok mindig,az mivvbeta12-n jól megy!

[ Szerkesztve ]

(#44097) Levi941127 válasza #99499520 (#44096) üzenetére


Levi941127
senior tag

A leírtak alapján jó romnak tűnik, de most olvasom hogy a bluetooth egyáltalán nem működik... :(

(#44098) david_97 válasza #99499520 (#44096) üzenetére


david_97
senior tag

ez a baj a 2x-el :(
szabad ramom nekem is volt vele bőségesen,kkexp m1 kernellel használtam,de nem volt viberem sem,se ramzabálo launcherem :D
viszont hiába volt ott a közel 200 MB ram,a gyorsitótározása olyan szar votl hogy igy is ugy is kilőtte egy idő után vagy a launcher vagy a böngészőt...netalán mind2-őt :((
gyorsnak gyors volt...de kinek mik az igényei...én rengeteget netezem rajta,és néha egy-két film is becsúszik...nekem az a fontos hogy jó legyen a multitask része,a weblapok ne üssék ki egymást,és esetleg ha nyomok egy home gombot,gond nélkül tudjak visszamenni a böngészőbe ujratöltés nélkül!
MÉG 1x mondom,más igények,más telefon...sose lehet tudni kinek mi megy használhatóan,nekem a mivv rom 200-300 órákat elmegy akadás nélkül!

(#44099) Levi941127 válasza #99499520 (#44096) üzenetére


Levi941127
senior tag

Ja és még egy kérdés...Ez a rom elvileg tartalmaz valami mi gapps-t, de nekem a teljesre lenne szükségem, nyugodtan feltelepíthetek egy 4.3-hoz való gapps-t???

(#44100) Levi941127


Levi941127
senior tag

Emberek miért van az, hogy amikor AIO toolkittel felteszem a 6.0.2.5-ös CWM-t akkor csak az LG logó jön be újra és újra...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.