Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45101) Kloss válasza mikesgabor (#45100) üzenetére


Kloss
őstag

A jelenlegi piaci helyzetet nem ismerem, nem tudok ajánlani.
Ebben valóban jó a kamera, de csak 2.3-as rommal! Nekem egyáltalán nem tetszettek az ICS alapú romokkal készített képek. Én vissza is tértem egyrészt ezért, másrészt a kevés memória miatt.

(#45103) mikesgabor


mikesgabor
aktív tag

Jaj ezt már néztem.
Bár egyre jobban szemezek egy HTC sensation-nel.

[ Szerkesztve ]

(#45105) mikesgabor


mikesgabor
aktív tag

De most a te kedvedért megnéztem megint és már emlékszem miért vetettem el.
A telefon tényleg jónak tűnik.Egy ügyes otimalizálás és biztos hogy szárnyal,de a kamera nekem nem az igazi.
Több oldalon is véleményem szerint "valamilyen"oknál fogva elfoguntak a kamerájával kapcsolatban.
Rendkívül kevés extrát kapunk amivel még nem is lenne gond,de a magasra csavart zajszűrő elmossa a képeket.De szükség is lehet rá mert ahogy sötétedik a környezet zavaróan magas képzaj jelenik meg amit a zajszőrő algoritmus sem képes elmosni.(Valószínű átlagon aluli a fénybeeresztés képessége nem tudom)
Sok helyen a kromatikus aberráció is meglyelenik.
A videóról nem tudok mit mondani ennél a pontnál megálltam,mert ez "hardver-es" probléma nem orvosolható.
De kamerát leszámítva a telefon jónak tűnik.

(#45107) mikesgabor


mikesgabor
aktív tag

Az a lényeg hogy neked tetszik.
De az is lehet,hogy és látom bénán. :D

(#45109) szMartin17


szMartin17
tag

Sziasztok

Tudnátok ajánlani valami stabil ROM-ot amin minden (vagy legalább majdnem minden működik)?
Illetve vagy az ajánlott ROM vagy a gyári 4.0ás ROM letöltési linkjét meg tudjátok adni, mert a gyárit már sehol sem találom ? :/

KÖszi

(#45110) Seirei


Seirei
tag

Üdv!

Rég jártam már itt akkor is kisebb problémával, most viszont komolyabb gondjaim lennének. Pár napja váltottam tonyp féle cm11-re (cm-11-20140713-UNOFFICIAL-p990-bcmdhd), eddig nem volt semmi baj, gépre nem nagyon csatlakoztattam mert eddig nem volt rá szükség, most viszont kellett volna néhány fontos cuccot áthúzni rá. Usb mass storageben csatlakoztattam, először default win intézőben majd tcommanderben is próbáltam, de totál befagy másolást megkezdve. Próbáltam kártyát kivenni, majd vissza, illetve folyamatos reboot miután egyszer már csatlakoztattam (másodjára már nem ismeri fel, csak rebootot követően).
Valaki esetleg járt már hasonló cipőben, tud valami fixet? Xda-t feltúrtam de ép kéz láb megoldást nem igen találtam, a rom topicjában sem említettek ilyen jellegű problémát. Előző rom amit használtam az tonyp féle cm10 volt, és azzal nem volt ilyen gond. :F

(#45111) Klon válasza Seirei (#45110) üzenetére


Klon
aktív tag

A helyedben nem eroltetnem a cm11-et...
En most probaltam ki tobb tonyp fele cm11-et, de mindnek van valami baja. Nekem pl nagyon merult, youtube allandoan fagyott, bongeszok osszeomlottak. (Tobbet is probaltam)
Vissza is tertem cm10.2 hoz.

(#45112) puskmik


puskmik
tag

Szêp Jó napot mindenkinek. Van egy mára már nagy problémám. Az O2X emre szeretnék feltenni egy Tomasek féle 2.3as droidot, de jelenleg 4.1 van rajta. Nem engedi a ToolKit a régebbi partíciótáblát feltenni rá. Van e más lehetőségem? Előre is köszi.

(#45113) Seirei válasza Klon (#45111) üzenetére


Seirei
tag

Értem, viszont visszatérni se tudok mert gyakorta semmit se tudok felmásolni telefonra jelen pillanatban :(

(#45114) Klon válasza Seirei (#45113) üzenetére


Klon
aktív tag

wi-fi-n keresztül tudom ajánlani az Airdroidot

(#45115) Seirei válasza Klon (#45114) üzenetére


Seirei
tag

Köszi, ezzel már könnyebb mint cloudra pakolgatni :)

(#45116) szMartin17


szMartin17
tag

Gyári 2.2 v10b-t honnan lehet letölteni?

(#45117) deminos válasza szMartin17 (#45116) üzenetére


deminos
aktív tag

NVFlash verziót innen: [link]
NVFlash driver innen: [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#45118) szMartin17 válasza deminos (#45117) üzenetére


szMartin17
tag

Köszöntem :D
Remélem jó lesz!

(#45119) szMartin17 válasza deminos (#45117) üzenetére


szMartin17
tag

Még anyniba tudsz segiteni, hogy hogyan működik pontosan? Mert a driverrel nem tudok mit kezdeni:/
Ilyet még nem csináltam, csak ICS-et raktam fel egyszer :(

(#45120) deminos válasza szMartin17 (#45119) üzenetére


deminos
aktív tag

Egy korábbi hozzászólásomból kivágtam neked a rövid leírást:

Végezetül Nvflash, azaz mindig van egy kiút. Ezt a telefont gyakorlatilag szoftveresen nem lehet tönkre tenni. Akinek mégis sikerül, hát.... ;] :
- Töltsd le a ROM-ot: [link]
- Töltsd le a Drivert: [link]
- Nvflash módba tenni a telót: akksi kivesz, hang_le és hang_fel nyomva tart, miközben usb-re dug (tehát bekapcsot nem nyom!).
- Rakd fel a drivert a kicsomagolt zip-ből
- csomagold ki a ROM zip fájlát és indítsd el a benne található flash.bat-ot (win7 alatt rendszergazda módba)
- Várj amíg végez és újraindul a teló
- utána kábel ki, akksi be, bekapcs és örül, hogy újra él a teló.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#45121) QbHead válasza deminos (#45120) üzenetére


QbHead
aktív tag

Megpróbáltam megcsinálni de ismeretlen eszközt ír ki a telóra... az lg hivatalos vackával is megpróbáltam feltenni a drivert de nem ment úgy sem a csatlakozás valami ötlet vagy tipp?

[ Szerkesztve ]

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#45122) deminos válasza QbHead (#45121) üzenetére


deminos
aktív tag

Ha nem ismeri fel, akkor manuálisan kell telepíteni az eszközkezelőből.
APX driver kell, hogy telepítésre kerüljön.
Ha ezt sikerül elérni, akkor már menni fog minden.
Sajnos nekem már nincs meg a teló (utóbb belegondolva nagy hiba volt eladni), így már egyre jobban kopik az emlékezetem.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#45123) szMartin17 válasza deminos (#45122) üzenetére


szMartin17
tag

én elvileg felraktam a drivert (bár nem biztos :/ :D)
elinditom a flash.bat ot bejön egy parancssor 1-2 másdopercig és eltünik és nem történik semmi :(

(#45124) deminos válasza szMartin17 (#45123) üzenetére


deminos
aktív tag

1. Rendszergazda módba indítod a flash.bat-ot?
2. Érdemes először külön indítani a parancssort és abból betallózni a flash.bat-ot, hogy ne tűnjön el az ablak. Így fogod látni, hogy mi a baj.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#45125) szMartin17 válasza deminos (#45124) üzenetére


szMartin17
tag

majd megpróbálom még ugy, ileltve felrakok egy xp-t és majd még azzal is megpróbálom

(#45127) Rainman05


Rainman05
tag

Sziasztok!Tud valaki olyan appot amivel ki lehet kerülni a bekapcsoló gombot? Például koppintással tudom bekapcsolni a képernyőt vagy hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#45128) bd.szerviz válasza Balázs1986 (#43897) üzenetére


bd.szerviz
csendes tag

Köszi, ez a leírás nekem is sokat segített.

(#45129) QbHead válasza Rainman05 (#45127) üzenetére


QbHead
aktív tag

Én rövid keresgélés után ezt találtam: [link] de ez is a hangerő gombra viszi át sajna. Ez a kijelző koppintásos dolog engem is érdekelne :K

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#45130) Klon válasza Rainman05 (#45127) üzenetére


Klon
aktív tag

én ezt használom már kb 1.5 éve: link

(#45131) Rainman05


Rainman05
tag

Köszönöm megnézem őket mit tudnak :)

(#45132) tabletgenius


tabletgenius
tag

Udvozletem kedves 2x buheratorok, kerlek segitsegek, ha tudtok:
roviden: adott egy lg 2x, melyre valaki, valamikor valami tajidegen szoftot sikerult ramokoljon. Azota - ahogy sokan masok is megjartak - a kutyunek nincs imei-szama, nem jelzi a baseband verziojat, es az aksi folyamatosan 999%ot mutat (egyedul kikapcsolt allapotban kovetheto tolteskor a szint, a kis aksi-ikonon).
Orak ota kinlodom es barmilyen modszerrel fussak neki, jo esetben csak cm vagy mentet stock imgjebol beindulos allapotot tudok rakalapalni, csak nflashel, de az alatt is ugyanazt latom, mint mikor hozzam kerult a cucc (akkor rajta meg 2.2.2es android volt), vagyis a mar emlitett hibak megmaradnak.

Barhogy probalkozom smartflashel alap v10. v20, v30as stockromot ratenni, mert minden esetben csak addig halad, hogy trying to communicate with IFX modem . madj jon a Timeout error is occured! (ezt mindig az folyamat-kigyo 50%nal jelzi)

Ha csak baseband filet tennek ra, ugyanaz a helyzet, IFX timeout.. s az istennek sem megy tovabb.
Gondolom nagy okosan egy SU660ast flashelhettek ra, s attol allt fejre az egesz, de ebben nem vagyok biztos.

Elmeletileg a bibis romolas utan meg egy darabig mukodott minden jol, azt kovetoen szallt el a gsm.
Lehet akar az is, hogy a modem-modul most doglott be, s tenyleg alaplapcseres lesz a cucc.. de elobb szeretnek meggyozodni, hogy szoftilag ne hozhato helyre.
Jelezem, hgoy probaltam w7 32, 64es geprol, probaltam xps geprol, laptop, pc, stb. de hiaba.
Volt alaplapi usb valtogatva, usb kabel szinten cserelve, hiaba,, az IFX hibat mindig kidobja.
Nflashel meg hiaba okoskodom, mert max felteszek egy CWMdot es azon kereszult ilyen olyan p990re valo CM-t, vagy barmit, de az alapok elkurva maradnak.

Jart mar igy valaki?

A gugli sem igazan a baratom, bar tobb 10/100 ilyen sirankozot listazott s a zomenel a smartflash mukodott. Kinek meg ifx hibaja volt, max nehanyszor probalva, tuljutott rajta es ratolthette a kello .fls es . bin allomanyokat.
A valaszaitokat elore is koszonom.

(#45133) szabog4


szabog4
aktív tag

ÜDV ismét mindenkiknek!

Erre a ...arra...lehet tenni valami más nagyon buherált puritán rendszert! Ez alatt azt értem, hogy alig fog le az 512ramból 350 mb a rendszer, hogy állna bele az egész androidfejlesztőbe a mari néni ekéje...
Nem sokat ér a régi rendszer visszarakása hisz az meg nem használja ki a 2 magot, így azért nem ér egy kalapot sem.

Mint PC-n a linux. Puritán, azt tudja, amit kell, aztán áldja meg a világ ...és nem eszik sok ramot! :D

Segítséget előre is köszönöm!

U.i, lassan úgy vagyok, hogy inkább falnak vágom...hát, ha pokolba kerül végre. :W :DDD

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#45134) puskmik


puskmik
tag

Sziasztok.
Szeretnék feltenni egy cm7.2 Temasek féle romot de nem sikerül sehogysem.
Szeretném kérni a segítségeteket, már 1-2 hónapja nem sikerül megcsinálnom.
Előre is köszi.

(#45135) puskmik válasza puskmik (#45134) üzenetére


puskmik
tag

A V10B gyári romot fel tudtam tenni. De ezen kívül semmi mást.

(#45136) Kloss válasza puskmik (#45134) üzenetére


Kloss
őstag

Miért nem sikerül? Hogyan próbálod és mi a hiba?
AIO Toolkit? :)

(#45137) puskmik válasza Kloss (#45136) üzenetére


puskmik
tag

AIO Tool-al is próbáltam (4/2/1/2es menü) feltenni egy OLD partíciót, de azt írta ki hogy "ABORTED" mindezt mégy a formázása előtt. CWM sem ment fel rá. Ha a V10B felteszem utána mit tegyek hogy felmenjen rá a Temasek-féle rom?
Valamit nem jó csináltam az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#45138) Kloss válasza puskmik (#45137) üzenetére


Kloss
őstag

Ha a gyári rom felment, utána rootolni kellene, majd egy cwm-et rátenni a 2-es menüponttal.
Lehetőleg az 5.0.2.8-ast tedd fel, mivel régebbi romot szeretnél.
Ezután sd-re kell másolni és cwm-ből feltelepíteni a Temasek féle romot.

(#45139) VeryByte


VeryByte
őstag

Sziasztok!

Szükségem lenne egy 10.2-es stabil ROM-ra a megfelelő GAPPS-al. Tudna dobni valaki linket?
Kerestem, de nem igazán találtam.

NewBL-es a készülék, 11 volt rajta, de nem volt stabil.

Próbáltam már 10.1-et és 10.2-t, de gapps felrakása után folyamatosan FC-zik a google services.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#45140) szabog4


szabog4
aktív tag

Üdvözlök mindenkit!

Érdeklődnék, hogy a GPS miért nem működik. Annak idején a 2.3.3-nál azt hittem, hogy valami rendszerhiba, de, hogy a legújabbnál is (4.0). Haverom Win8 Phone-ja rákapcsolódik 2mp alatt az enyém pedig nem.
Mi lehet a probléma? :F

Most vágjam hozzá a falhoz? :U
Lassan talán lesz időm visszarakni a PM-ben javasolt rendszert! :)

Választ előre is köszönöm!

HUN_Thorpedo

(#45141) szabog4 válasza szabog4 (#45140) üzenetére


szabog4
aktív tag

Nem működik alatt azt értem, hogy nem talál jelet.

HUN_Thorpedo

(#45142) Rainman05


Rainman05
tag

Sziasztok tud valaki ajánlani valami jó kis bevált ICS romot?

(#45143) Seirei válasza Rainman05 (#45142) üzenetére


Seirei
tag

Üdv!
Én a slimfasstockplussal szemezgetek 2 napja, viszont csak hétvégén lesz időm cserélni így saját véleménnyel még nem szolgálhatok.

[ Szerkesztve ]

(#45144) QbHead válasza szabog4 (#45141) üzenetére


QbHead
aktív tag

Esetleg a haverodnak volt mobilnettje? neked van? és be is volt kapcsolva? azért kell mert így a szolgáltató saccra meg tudja mondani hogy te melyik városba vagy és áttudja küldeni a műholdak pontos helyét így sokkal gyorsabban meg tudja határozni a helyet :K

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#45145) QbHead válasza Rainman05 (#45142) üzenetére


QbHead
aktív tag

Én ezt használtam nagyon sokáig és nem vettem észre rajta semmilyen bugot minden működött gyorsan talált gps jelet wifi megosztás is működött rajta nem fagyott le de már ph-n és sok helyen is tapasztalták hogy minden telefonon máshogy működik az összes rom :K

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#45146) Rainman05


Rainman05
tag

Köszönöm :) megnézem mind kettőt.

(#45147) szabog4 válasza QbHead (#45144) üzenetére


szabog4
aktív tag

Nincs mobilnetem! Wifi-t használok! (Ezért nincs is)

HUN_Thorpedo

(#45148) dancergabor


dancergabor
tag

Eléggé silány akkumat muszáj volt már lecserélni. Eljárt felette az idő.
Ezt vásároltam meg és meg vagyok vele elégedve így 4 nap használat után. Érzésre kb a felére csökkenhetett az eredeti aksi kapacitása, mert ez sokkal jobb nála :) Csak ajánlani tudom.

http://www.tok-shop.hu/termek/akkumulator-lg-p920-p990-1500-mah-li-ion-fl-53hn-kompatibilis-premium-line

(#45149) Rainman05


Rainman05
tag

Sziasztok.
P990 alján mindkét hangszórónak kel szólnia?
Mert nekem csak az egyik ad ki hangot.

(#45150) QbHead válasza Rainman05 (#45149) üzenetére


QbHead
aktív tag

Nem mind a 2 hangszóró... :) egyik mikrofon másik hangszóró pont mint almáéknál

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.