Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45157) Norbeee01


Norbeee01
tag

Sziasztok! Kérdésem lenne. 2 napja vagyok Optimus 2x tulaj és megkell mondjam egyenlőre nagyot csalódtam benne. Mikor kézhez vettem Avatar ROM volt rajta, azt hiszem 4.2.2. Katasztrófálisan lassú volt, a telefonkönyv megnyitásán is fél percet gondolkozott. Ezt megunva Smartflash-el felhúztam a stock v30a ICS rom-ot, abban reménykedve hogy lesz változás. Igazából valamennyi lett is, de (és most jön a kérdés) találkozott már valaki olyannal hogy a stock rom-ot a facebook alkalmazás is megakassza? Nem fut semmi a háttérben, elindítom az fb-t és vagy nagyon nehezen, vagy egyáltalán nem tölt be. Ugyanez van a messengernél is hogy rohadt lassú a betöltés és utána az üzenetküldésnél is karakterenként 1-2mp-es késés van. A hugom Xperia Tipo-ja (amiben jóval gyengébb a vas) 5x körbeveri. Egyszerűen már a sírógörcs kerülget ha valamiért elő kell vennem a zsebemből a telefont és el kell kezdjem nyomkodni, mert mindenen sokáig gondolkozik. Elronthattam valami? Esetleg hardveres hiba? A gyári 2.3 GB szoftver is ilyen lassú? Kihasználja mindkét magot, vagy csak az ICS? 2.3 GingerBread-re is elérhető minden alkalmazás(gondolok itt a messengerre, facebookra, google maps-re és a tegrás játékokra)? Ha ezekre igen a válasz akkor hogy tudnám downgrade-elni? Vagy valami tutibiztos, atomstabil(hétköznapi használatra) főzött rom? Köszi a választ előre is!!! :R

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.