Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44601) ungvari.a


ungvari.a
újonc

Sziasztok.

Megcsináltam deminos leírása alapján, és minden ok lett. Viszont induláskor váratlan leállások vannak (szövegfelolvasó, beállításvarázsló ), ezeket miért csinálhatja ?
CM10.2 by Tonyp, kowalski 2.6.39.4 kernel, gapps jb 2013.0813
Ezeket tettem fel, miután újraraktam 4.0.4-et.
Valami javaslat ?

(#44602) ungvari.a válasza ungvari.a (#44601) üzenetére


ungvari.a
újonc

Érdekes módon, a CM10.1 by Tonyp, kowalski 2.6.39.4 kernel, gapps jb 2013.0812
meg felment minden hiba nélkül.
A másiknál az AOI 4. pontját kell csinálni ?

(#44603) EszesNorbi


EszesNorbi
tag

nekem is voltak ilyen leállások, nemtudom hogy miért, de most a gyári 2.3 ot rakom föl,:)

(#44604) EszesNorbi


EszesNorbi
tag

úristen!!! eszméletlen ez a 2.3 olyan patika a kamera h hihetetlen!! én már gyári 4.04 el vettem át tesomtól, de az meg a cmek is kuka az egész a gyári 2.3 hoz képest, nem akarom elhinni... köszönöm nor 23 aki leirta véleményét, nagyon nagyon sokat segitett vele én persze mindenki segítségétt! elöször nem sikerült a smartflash mert new bl en voltam de aztán gondolkodtam hogy vissza kéne rakni old bl re :) lényeg sikerült nagyon jó a teló ! Köszönöm mégegyszer!

(#44605) EszesNorbi


EszesNorbi
tag

na :) következö kérdés, meglehet oldani hogy a videókamera mp4 be mentsen ne 3gp be? és a gyári appokat hogy lehetne letörölni?? gondolom itt a face-twitter-myspace for LG, car home, meg a többi hülyeséget??? nem akarom nagyon tuningolni mert jól teszi a dolgát, de sok a fölösleges cumó, a másik, ha lehuzom a plafont ott vannak az ikook és a zenelejátszó, mindig! hogy lehetne a zenelejátszót eltünteni? ikonokat hogy lehetne testreszabni??? kirakni oda a mobilnet kapcsolót??

(#44606) EszesNorbi


EszesNorbi
tag

megéri a kamerára modot rakni? elvileg 23 fpst felvitték 30 fps re full hd közben meg javult a hang felvétel is, ez igaz? megéri vele szórakozni? az a gáz hogy a videók több mint duplaannyit foglalnak helyben, a lényeg még hogy 3gp helyett jobb lenne ha mp4ben mentené el a videókat...

(#44607) Kloss válasza EszesNorbi (#44606) üzenetére


Kloss
őstag

Megéri felrakni.
Én gyári rom helyett a Gueste hybrid romját használom, abban alapból moddolva van a kamera és nincs tele sok felesleges progival.
Ha rootolod, akkor tudsz törölni bármit.

(#44608) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

A telefonomon jelenleg DjangoManouche X1.6.5 rom van KingOfBirds 0.7 OC kernellel.
Már egy jó ideje (kb. 1 év) ezt használom és különösebb bajom nincs vele leszámítva, hogy hihetetlenűl gyorsan lemerűl az aski (de annyira gyorsan, hogy még egy teljes napot sem bír ki).

Az lenne a kérdésem, hogy van -e ennél stabilabb rendszer amelyet érdemesebb lenne használnom?Mindenféleképpen csak olyan érdekel ami a fent említett rendszernél jobb.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#44609) Nor23 válasza EszesNorbi (#44606) üzenetére


Nor23
csendes tag

Örülök , hogy segíthettem :)

De én még mindig ezen a 140-160 mb szabad memórián vagyok leragadva ... persze ez a 140 úgy maradt , hogy viber , időkép stb. stb. + gyári alkalmazások futnak a háttérben :)

Emlékszem 4.0.4-nél mire betöltött a telefon , addigra a Clean Master már jelzett is , hogy a felhasznált memória több mint 80% :W ( ez a Clean progi 7mb-ot foglal )

Meglestem a futó alkalmazásokat , szabad memória 55 :W

(#44610) Nor23 válasza Ra's al Ghul (#44608) üzenetére


Nor23
csendes tag

Gyári 2.3.4 :C

(#44611) Ra's al Ghul válasza Nor23 (#44610) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Értem. És lehetne egy olyan kérdésem, hogy akkor azt a gyári romot hogyan is tudom felrakni a telefonra? Elég csak egy smartflash és kész?
Illetve a gyári romot honnan tudom letölteni?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#44612) Nor23 válasza Ra's al Ghul (#44611) üzenetére


Nor23
csendes tag

Írtam privátot :)

(#44613) EszesNorbi


EszesNorbi
tag

hogy birom rootolini? superoneclick mindig megakad...

(#44614) Kloss válasza EszesNorbi (#44613) üzenetére


Kloss
őstag

XDA-ról letöltöd az AIO toolkitet és a 3-as menüpont kell neked.

Szerk: ja és bármit akarsz a telóval csinálni, ezzel a legegyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

(#44615) EszesNorbi


EszesNorbi
tag

azt is próbáltam, de megakadt mindig vol- és pwr bekapcsolással, na mind1 msot cwm et raktam föl és onnan rootoltam .. de most ujra smartflasheltem, mert inkább hagynám gyáriba , lényeg megvolt a smartflash most meg vibrál a kijelzö közepe az lg logoval.... parázok segitene vki???

(#44616) Kloss válasza EszesNorbi (#44615) üzenetére


Kloss
őstag

De nem úgy kell. Fel kell telepíteni az APX drivert, majd teló kikapcs, akksi ki. Nyomod a hangerő le + fel gombot egyszerre majd így dugod rá az usb kábelt. Vársz picit, majd elengedheted a gombokat és mehet a root.

(#44617) EszesNorbi


EszesNorbi
tag

most az mind1 jobban parázok a képernyö közepén llévö vibrálásért, smartflash után is ez van ? mit tegyek???

(#44618) Kloss válasza EszesNorbi (#44617) üzenetére


Kloss
őstag

Nekem sose vibrált.
Szerintem a toolkittel rakd rendbe, tönkretenni nem tudod.

(#44619) Balázs1986 válasza EszesNorbi (#44617) üzenetére


Balázs1986
addikt

A SmartFlash utáni LG logó vibrálás megesik, pár restart és eltűnik.

Kenan: Épp az előző oldalon linkeltem egy gyári V20Q ROM-ot, a 4shared.com-ról.

deminos: Erről beszéltem...megírja az ember a dolgokat 1x, 10x, 100x, aztán ugyanúgy jönnek a kérdések, 20-30hsz-t sem olvasnak vissza. Az meg még rosszabb, hogy az alap leírásokat (pl. 1.hsz) sem olvassák el, egyből kérdeznek, aztán értetlenkednek, meg nem tudják, mit-hogy. Többek közt az igyen 50x ugyanazt elmagyarázások miatt van nekem ebben a topic-ban már több, mint 2000 hsz-em. Csak kezdem unni :B

(#44620) ungvari.a válasza Balázs1986 (#44619) üzenetére


ungvari.a
újonc

Üdv.
Gondolom ez nekem is szól. :)
Mivel nemrég vettem a telót, így kicsit még új a telepítgetés rá.
4.0.4 volt rajta, de újítani akartam, ami nem igazán tetszett. Ezután visszabutítottam 2.3.4-re toolkittel.
Rootoltam, megint csak toolkittel. De az 5 valamelyik cwm et raktam fel, mert az fel is ismeri az sd kártyát, nem kell mindenféle hülyeségeket csinálni még. Képzeld el, hogy én megtaláltam a Te általad belinkelt V20Q ROM-ot, és azt telepítettem. Feltelepítettem a superusert, link2sd-t és kaptam root jogokat, és sikerült törölgetnem programokat is. Qva gyors lett, az biztos :D és valószínűleg nem is fogom frissíteni. Hozzáteszem nekem fingom sincs az angol nyelvről, de az első hozzászólásban nekem nem sok infó volt, mint azt mindenkinek ajánlgatod. Nem kell most ledurrogni, mert ezt leírtam, csak megköszönöm, az általatok leírtak alapján megcsinálni dolgokat.
Még annyi, hogy miért nem talál gps jelet ?
További szép napot Nektek.

[ Szerkesztve ]

(#44621) Balázs1986 válasza ungvari.a (#44620) üzenetére


Balázs1986
addikt

Neked pont nem szólt :) Te leírás alapján meg tudtál mindent csinálni, csak jött egy egyedi hibád, és ez után kérdeztél. Ez rendben van. Akkor szólt volna neked, ha lusta lettél volna elolvasni a 10hsz-el előtted levő leírást, inkább kérted volna, hogy külön neked pontról pontra írjuk le megint külön a te esetedre sokadjára is.

Megj.: a 6.x CWM-et azért ajánljuk, mert az új ROM-ok (CM10+) csak azzal mennek fel. De egyébként nem a CWM nem ismeri fel az SD-t, hanem egyes ROM-ok más csatolási pontot adnak az sd kártyának, mint ami a valós helye, ilyenkor kell az sd fix. Ez független a CWM-től, ez ROM függő. Ha a CWM nem ismerné fel, eleve telepíteni sem tudnál vele :)

Másik kérdésedre a válasz (bár ha már másik ROM-ot használsz, nem érint, de azért válaszolok: alkalmazások indulás után egybőli kényszerleállítását általában a következők valamelyike okozza:
- nem volt teljes wipe ROM telepítéskor
- a kernelnek van valami baja (ilyenkor azt csinálom, hogy egyszer hagyom a ROM-ot saját kernellel elindulni, utána restart, és csak aztán telepítek egyedi kernelt)

[ Szerkesztve ]

(#44622) Balázs1986 válasza ungvari.a (#44620) üzenetére


Balázs1986
addikt

Bocs, kicsúsztam a szerkesztési időből. Ha a GPS modul be van kapcsolva, akkor kellene, hogy találjon jelet, legalábbis kint a szabadban (bár most elég vacak az időjárás, de akkor is). Viszont kellhet neki pár perc. Esetleg kapcsold be a GPS kiegészítést is, hogy mobilhálózatról és / vagy wifiről is segítse magát.
Bár, ilyenkor az is tisztázandó kérdés, hogy a telefon nem talál jelet, vagy a navigációs szoftver? Mert ha utóbbi, akkor (pl. az i betűs navi esetében) lehet, hogy a navigáció portbeállításai nem megfelelőek. Google navigációra ez nem érvényes, az tuti jónak kell, hogy legyen.
Legvégső esetben próbáld ki ezt.

[ Szerkesztve ]

(#44623) david_97 válasza Kloss (#44607) üzenetére


david_97
senior tag

és pl az ujjabb Gtalk,meg gmail megy rajta? :U mert nekem Miui-n nem ment! :(

(#44624) Kloss válasza david_97 (#44623) üzenetére


Kloss
őstag

Gmail biztos, Gtalk-ot nem használok. Eddig semmilyen progival nem volt gondom.
Annyit negatívumként azért megemlítek, hogy ez közel sem olyan stabil rom, mint a CM10 romok.
Nekem azok simán mentek annyit, hogy elfelejtettem, mikor is indítottam újra utoljára.
Ezzel max 3 nap, utána érdemes újraindítani.
Cserébe lehet vele fényképezni :)

(#44625) Klon


Klon
aktív tag

Üdv!

Használja valaki közületek a jan.20.-i tonyp féle CM11-et?
Véleményt kérnék. Jobb mint a Dec.26-i?
Nem volt bajom azzal se, kivéve hogy a Flash lejátszás nem ment. Minimum 4 féle flasp playert próbáltam, de nem sikerült életre bírni...
Az érdekelne leginkább, hogy most működik e, vagy melyik flash playert kell telepíteni amivel működik?

Köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#44626) david_97 válasza Klon (#44625) üzenetére


david_97
senior tag

nekem ezzel sem mind megy :(

(#44627) Klon válasza david_97 (#44626) üzenetére


Klon
aktív tag

oh de kár :(((
ha menne rajta a flash, nekem nem is kéne jobb rom. Így megint a jól bevált Mivv romot használom!

(#44628) EszesNorbi


EszesNorbi
tag

sziasztok gyári 2.3 at smartflashelem és a gyári porgikat akarom törölni na most: a superoneclick nem igazán müködik nekem, mindig befagy a waitfordevicenál az adb kill meg iylenek lemennek de befagy, aztán olvaastam az xda-n a how toroot for dummies, cwm5 öt felrakja egy parancsoros válasz lehetöség után az ok, su303 at felrakom, ok van superuser, ezek utána töltök le freezer appokat, de mindig befagynak ha jogok kér meg ha csinálni kéne vmit, a kérdés megéri e fagyasztani, van e jobb modja a cwm recovery szerésnek, jo e ez a su303 mint superuser, meg milyen appot ajánlotok a gyári progik fagyasztására/törlésére, mert mindenképp maradnék a gyárinál mert jo a fényképezögép rajta, esetleg egy dsp beállításokat belehet csempészni agyári romba??

(#44629) GardaY válasza EszesNorbi (#44628) üzenetére


GardaY
tag

Play link
én ezt használom minden androidos telón, és hibátlanul üzemel :)

Asus Z87 Plus, Intel i5 4670K, 20gb DDR3, R9 280x, 120gb SSD, WD 2tb, 550w Chieftec /// P30 Pro 256gb ///

(#44630) Colt29 válasza EszesNorbi (#44628) üzenetére


Colt29
csendes tag

Esetleg Titanium backup :) Én ezzel szoktam törölni / jegelni a nemkívánatos appokat

(#44631) denes04

S.O.S Valaki linkeljen nekem egy cm 7.2 es romot mer nem talàlok sehol..Ami 2.3.5 vagy 2.3.7 es.
kösszi

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#44632) Balázs1986 válasza denes04 (#44631) üzenetére


Balázs1986
addikt

Hivatalos CM oldal.

[ Szerkesztve ]

(#44633) denes04 válasza Balázs1986 (#44632) üzenetére

Köszi ezzekhez nem kell külön gapps .zip et telepiteni ugye?

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#44634) Balázs1986 válasza denes04 (#44633) üzenetére


Balázs1986
addikt

De, azt pedig innen tudod leszedni.
Ha bejön az oldal, táblázatban fogod látni CM7.0-tól 10.x-ig a megfelelő GAPPS-okat. Ha valamiért a táblázat nem jelenik meg, kattints a You are here:home » gapps sorban a gapps-ra. Ezután már biztosan táblázatos nézetet kapsz, és ki tudod választani, melyik kell neked.

[ Szerkesztve ]

(#44635) denes04 válasza Balázs1986 (#44634) üzenetére

Köszi:)

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#44636) EszesNorbi válasza GardaY (#44629) üzenetére


EszesNorbi
tag

Köszönöm, teljesen mértékben bevált a progi!!

(#44637) EszesNorbi


EszesNorbi
tag

törölni akarom a gyári 2.3 on amikor lehuzom a plafont a az állandó médialejátszót, meg a fönti ikonokat rendezgetném , meg változtatnék, de ha az sem, jó akk azt is törölném. lehetséges?

(#44638) baluka6


baluka6
aktív tag

Srácok, tudtok ajánlani valami stabil romot, ami felteszek a telóra és gond nélkül működik? Nem baj, ha nem a legfrissebb, csak ne kelljen vele mókolni és minden működjön alatta.

Köszi :R

(#44639) EszesNorbi válasza baluka6 (#44638) üzenetére


EszesNorbi
tag

hali, én viccen kivül a gyárit ajánlom! tökéletes most tértem rá vissza, villámgyors föleg ha rootolod és leszeded a fölösleges cuccokat! , nekem most nagyon ugrik, és az akksi is jobban birja ahogy észrevettem,a kamera is fullos, nagyon szép képet csinál vele, jol kezeli a vakut, csak hát android 2.34 :) amúgy nekem a cm 10.1 el nem volt különösebb bajom a hotspot befagyáson kivül .

(#44640) denes04

Sehogysem tudom az oldbootloadert vissza varàzsolni a telora a toolkit a 4 es menüpontot követve a legvégén azt irja hogy kapcsoljam ki a telot vegyem ki az akksit....stb...pedig felismeri mer rànyomtam 8as menüre a newbootloader teepitésre végigis ment meg a cwmet is felrakta utàna..eddigis nwbootloaderes volt.Mi lehet a hiba?Csak egy 2.3 alapu rendszert akarok feltenni..Nemigaz hogy ilyen bonyololult lenne:@@@@

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#44641) Balázs1986 válasza denes04 (#44640) üzenetére


Balázs1986
addikt

Amikor rányomsz a 4. menüre, aztán 2., majd megint 2., végül a CWM választásnál pl. 4., akkor írja ki, amit írtál, igaz? Na most akkor ha a telefon a gépre van kötve, akkor be kell gépelni (szó szerint), hogy ok, majd azután entert nyomni. Akkor csinálnia kell.

[ Szerkesztve ]

(#44642) Klon válasza david_97 (#44626) üzenetére


Klon
aktív tag

Küldtem privátot...

(#44643) EszesNorbi


EszesNorbi
tag

hali a gyári 2.34 van fönt, és nincs modolva a kamera, na most nekem a kamera hang minöségével lenne gondom, annyira kiemeli a magas hangokat a mélyet meg nem is lehet hallani, annyira erösiti a magas hangokat, hogy már recseg sokszor, meg torz a hang, valami megoldás van ilyenre? én most föleg olyanokra gondolok hogy pl egy koncerten videózni szeretnék, vagy vmi motorral való örülködést levideózni ahol üvölt a motor, meg minden régi SE W995 ömmel nagyon jó hangminöséget csinált, pl még diszkóban is eszméletlenül visszaadta a hangot, a mélyet, de ezzel a teloval nemtudom jelen beállításokkal elképzelni, nekem ez nagyon fontos lenne, mert gyönyörü videó képi minösége, a fényképek is megjavultak a gyári rommal, csak ez a videó lenne még hátra és akk beszereznék egy erössebbb aksit, meg egy 32 es kártyát :)

(#44644) cross56


cross56
senior tag

Melyik a legjobb rom erre a telefonra? CM 7.2 elment... gyári 4.0.4 katasztrófa... Valaki írta a gyári 2.3-at, hogy azon a leggyorsabb és legjobb a teló. Ötletek?

(#44645) EszesNorbi


EszesNorbi
tag

én is próbálgattam sokmindent, de a gyárira tértem vissza, nem bántam meg, habár csak pár napja, de a kamera tökéletes, gyors, akksi sztem nemfogy annyira, de hát ez most sok mindentöl függ, és rootoltam a telot, és letöröltem sok szarságot ami gyárilag rajta volt, sok widgetet, appot, én ajánlom. annyi negativuma van, hogy a hangeeröt nem lehet olyan könnyedén állitani mint a cm 10 eken, hogy ugy gondolom h kiböviteni és bármelyiken állitani, könnyen, meg nem birod az ikonokat megváltoztatni, ha lehuzod a plafont , vagy legealábbis még nem jöttem. rá

(#44646) cross56 válasza EszesNorbi (#44645) üzenetére


cross56
senior tag

esetleg eltudnád küldeni a szükséges fájlokat a művelethez?

(#44647) EszesNorbi válasza cross56 (#44646) üzenetére


EszesNorbi
tag

uh :) már nem nagyon tudom hogy honnan szedtem le a cuccokat, de ha adsz egy emailt akk megpróbálom elküldeni, amúgy kell hozzá az aio all in one toolkit, visszakell rakni old bootloaderre, kell a smartflash és a hozzá tartozó fileok (BIN_LGP990AT-00-V20q-EUR-XX-JAN-24-2012+0) nekem ez van fönt és egy recovery installer meg egy superuser apk.

(#44648) cross56 válasza EszesNorbi (#44647) üzenetére


cross56
senior tag

ment pü

(#44649) EszesNorbi


EszesNorbi
tag

valaki tud vmit erre?

(#44643)

(#44650) cross56


cross56
senior tag

Sikerült felraknom a 2.3.4-et. Smartflashen csináltam... a végén megit, mint a 4.0.4 telepítésénél error-t írt ki, ám a telefon elindult, működik. Vajon mit nem telepített, ha látszólag normálisan működik minden?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.