Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44901) Balázs1986 válasza dancergabor (#44900) üzenetére


Balázs1986
addikt

Hülye kérdés, de fel kell tenni: ugye nem kapcsoltad ki az elforgatást?

(#44902) dancergabor válasza Balázs1986 (#44901) üzenetére


dancergabor
tag

Nem. Valami baja van. Fényképező sem működik jól.
Ezeken kívül az ébresztő órának van egy funkciója, hogy ha megrázod, akkor szundi. Nos az be volt kapcsolva. Ezzel a problémával az is meghalt, vagyis egyet csörren az ébresztő és elmegy szundiba, mintha megráztam volna. Kikapcsoltam ezt a funkciót és jó az ébresztő. Fck...

(#44903) Balázs1986 válasza dancergabor (#44902) üzenetére


Balázs1986
addikt

Csinálj full wipe-ot és tedd fel újra a ROM-ot (plusz kernelt, ha nem a beépítettet használod). Ha szerencséd van akkor a driver halt meg, és ez megoldja. Ha nincs szerencséd, akkor meghalt a giroszkóp.

(#44904) dancergabor válasza Balázs1986 (#44903) üzenetére


dancergabor
tag

Köszönöm a gyors válaszokat! :-)
Ma estére sok restart után mégis újra él a szenzor. Valami nagyon beakadhatott....

Amúgy én elvagyok ezzel a Tonyp - pal. A CM 11 mennyire stabil már? Akkor gondoltam váltani, ha majd eléggé stabil lesz.

(#44905) kun0203 válasza dancergabor (#44904) üzenetére


kun0203
tag

Pár hónapja használom a tonyp féle cm11-et és nem igazán volt vele semmi gond.

(#44906) Rainman05


Rainman05
tag

Üdv mindenkinek!Szeretem volna felrakni a p990 re cm-11-20140217-UNOFFICIAL-p990.zip romot.
Volt a telon bootloader már mert ez a OpGaNex-Project volt fent.De nem engedte telepíteni ezt új romot hibát írt ki mindig! Megpróbáltam felrakni új bootloadert AIO-ToolKit-el de azis csak hibákat írt! de végeredmény az let hogy most ha bekacsolom telot akkor csak az lg logo világit és semmi megáll :(
Valaki tudja mit lehet tenni most?Illetve van Win 8.1 64 re apx driver?

[ Szerkesztve ]

(#44907) dancergabor válasza kun0203 (#44905) üzenetére


dancergabor
tag

Na és a fényképező? Nekem eléggé fontos, hogy jól működjön a fényképező. A videó felvevés most sem annyira jó. Jelenleg a beépített kamerának folyamatosan elmegy az élessége 1 másodpercekre úgy kb 10-15 mp-enként, az LG ICS camera CM10.1 feav APP-nak pedig akadozós a felvétele. :D
Fotókat tűrhetőeket készít mindegyik :)
Bár ezek a thumbnail fájlok az őrületbe kergetnek :((

(#44908) kun0203 válasza dancergabor (#44907) üzenetére


kun0203
tag

Mondjuk hogy a telefonnal töltött évek során elfogadtam hogy nem jó vele se fényképezni se videózni. Így számomra cm11 esetén se volt túlzottan fontos ez. A kamera bug továbbra is jelen van, 2-3 kép és már fordul is. A videófelvétel viszont egész jó viszont továbbra sem tökéletes 1080p-nél. A feav féle kamerát nem próbáltam. Mindenesetre ha a fényképezést fontosnak tartod ne válts.

(#44909) dancergabor válasza kun0203 (#44908) üzenetére


dancergabor
tag

Köszi az infót, hát akkor várok még, hátha minden jó lesz :DD

(#44910) Kloss válasza dancergabor (#44907) üzenetére


Kloss
őstag

Kamera csak 2.3-as romokkal jó.
Ezzel a telefonnal mindig választanod kell, de jó sosem lesz minden. :)

(#44911) dancergabor válasza Kloss (#44910) üzenetére


dancergabor
tag

Hát igen. Sosem lesz tökéletes sajna. Lassacskán érik egy váltás! :F

(#44912) Kloss válasza dancergabor (#44911) üzenetére


Kloss
őstag

A cm10.1-ben tetszett, hogy nagyon stabil volt a rendszer. Ez a 2.3-ról nem mondható el. Viszont amíg megy, addig minden funkció működik :D

(#44913) kun0203 válasza Kloss (#44912) üzenetére


kun0203
tag

Lehet ideje visszarakni a 2.2/2.3-at és nosztalgiázni :DDD

(#44914) ficsurfi válasza kun0203 (#44913) üzenetére


ficsurfi
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is a cm11-es van fent!
hogy lehet teljesen visszarakni a gyári ics rom-ot, V30A ha jól tudom?
Függetlenítés miatt kérdezem...
Vagyis elméletileg már megtörtént de mégsem teljesen jól...
Voda APN-t nem tudok beállítani és a hálózatra sem csatlakozik fel a telefon automatikusan, mindig nekem kell...
Előre is köszi a válaszotok

(#44915) Rainman05


Rainman05
tag

Üdv felraktam kitkat cm11-et p990 telefonomra és kamera kép megfordul és inverz színű lesz egy kis idő múltán ha használom. Tud valaki valami megoldást? CWM-ből flasheltem régebbi kamera appot de valahogy nem látszik hogy rá telepítette.Rajta lévő gyárit el lehet távolítani valahogy?
Létszi segítsetek. :R

(#44916) dancergabor válasza Rainman05 (#44915) üzenetére


dancergabor
tag

Helló!
Úgy olvastam, hogy akiknek az a ROM van fent, azoknak fennáll ez a probléma :(

(#44917) ikarus32


ikarus32
tag

Sziasztok!

ROM manager sajna nem ismeri fel a telomat, mit tegyek?

Köszi a válaszért

HA SmartFlash kóerálnék ezt nem értem:

az előzőleg letöltött és kicsomagolt rom .fls (baseband) részét illesszük be a CP bin sorba, míg a .bin (rom) részét az AP bin sorba

nekem csak a cm-10.2-20130809-UNOFFICIAL-p990 ill. a aokp_p990_unofficial_Apr-18-13 zip fájlaim vannak

[ Szerkesztve ]

(#44918) ellobogris


ellobogris
csendes tag

Sziasztok,

milyen ROM-ot ajánlatok, ha az alábbia funkciók a legfontosabbak:
1. gyors telefon (ha hívnak, azonnal jöjjön fel a telefon app)
2. kapcsolatok (gyorsan lehessen keresni)
3. billentyűzet (swype-ot használok) azonnal jöjjön elő, ha kell
4. kamera
5. GPS navi és futáshoz runtastic

Sok mindent próbáltam már, utoljára paranoid android volt, most CM11 van fent, de valami bosszantó apróság mindig volt/van.

Előre is kösz!

(#44919) ikarus32


ikarus32
tag

Valaki légyszives linkeljen smartflashel felrakhato romot cm11 köszönöm

(#44920) Kloss válasza ikarus32 (#44919) üzenetére


Kloss
őstag

Miért nem jó a cwm-es?

(#44921) ikarus32 válasza Kloss (#44920) üzenetére


ikarus32
tag

Szia azert mert a rom manager nem ismeri fel a telomat es smartflashel akarok cm11et feltenni ha tudsz legyszi segits köszi

(#44922) Viktork800 válasza ellobogris (#44918) üzenetére


Viktork800
csendes tag

Szia.
Próbáld ki valamelyik ics alapú romot. Az xda-n van egy pár, ha jól emlékszem van cwm-ből flashelhető gyári ics is rootolva.

(#44923) Balázs1986 válasza ikarus32 (#44921) üzenetére


Balázs1986
addikt

ROM Manager-rel nem is kell bűvészkedni, nem baj, hogy nem ismeri fel.
AIO Toolkit-tel kell feltenni CWM-et, és azzal pedig a CM11-et.
SmartFlash-sel kizárólag gyári ROM-ot lehet feltenni, tehát CM-et nem fogsz tudni vele. Nincs olyan CM telepítőcsomag, amihez SmartFlash kellene.

(#44924) ikarus32 válasza Balázs1986 (#44923) üzenetére


ikarus32
tag

Köszönöm, pontosan hogy történik az áltlad írt programmal a cm feltevése?

(#44925) taylordaichi


taylordaichi
csendes tag

Sziasztok!
Már feltettem a kérdést többször, de még mindig nem érkezett rá válasz.
Nagy valószínűséggel a telefonom antennájának lesz baja, mert a térerővel és a wi-fivel problémáim vannak. Valaki esetleg megtudná nekem mondani, hogy szervizben mennyibe kerülhet ennek a cseréje?

(#44926) Kloss válasza ikarus32 (#44924) üzenetére


Kloss
őstag

A 2-es menüponttal felteszel egy cwm-et.
Ha visszakeresel itt a fórumban, szerintem magyar leírást is találsz az aio használatához.
De egyébként mindent kiír, hogy mit kell tenned a telefonnal, csak angolul.
Ha sikerült feltenni, akkor a megfelelő romot át kell másolni az sd kártyára. A zip-et ne csomagold ki, csak másold át.
Újra kell indítani a telefont cwm módba. Kikapcsolod, majd a hangerő le gombot nyomva tartva kapcsold be. A gombokat addig tartsd amíg meg nem jelenik a cwm menü.
Ott install from sd card , majd válaszd ki a romot amit rámásoltál a kártyára.
Feltelepíti, ha kész akkor a reboot system-et választva újraindul a telefon.

taylordaichi
Baseband csere volt? Nekem volt olyan baseband, amivel eldobálta a wifit és a mobil térerőt is.

[ Szerkesztve ]

(#44927) ikarus32 válasza Kloss (#44926) üzenetére


ikarus32
tag

Köszönöm, hamarosnn kipróbálom

(#44928) ikarus32


ikarus32
tag

Vki legyen szives reszletesen leirni a az ai toolkit programmal történö cm rom felrakasat sajna piszok amator vagyok köszönöm

(#44929) putu33


putu33
tag

Sziasztok!

Kaptam egy ilyen csodát, ami váltaná a megmurdelt Defy-t.
Szóval "brick" állapotban kaptam, AIO-Toolkit-el helyre ráztam. Most CM 7.2. van rajta.
Akkumlátort műszerrel bemértem és 500mA terheléssel 1000mA jött ki határfeszültségig, bár amúgy a telefon biztonsági rendszere jóval 3.0V előtt kapcsol ki. Szóval még ennyi sem.
És még így sem megy el szinkronizálással 6 órát, az normális?
Meg néha szegény úgy megreccsen, hogy fél perc mire fel tudom venni.
Tudtok ajánlani olyan romot ami legalább megközelíti a Defy+cm7.2 szintjét? Vagy amihez esetleg amihez van valami hack, hogy kapjak a dedikált videó memóriából.
Amúgy állati szép a kijelző képe, szépen szól a hangchip, meg jó kézbe venni. De hát na, egyenlőre nem vagyunk jóba :D

(#44930) Kloss válasza ikarus32 (#44928) üzenetére


Kloss
őstag

Keresőbe ezt a 3 szót írd be: "aio rom telepítés"
Többen is csináltak leírást ebben a fórumban. Jelenleg milyen rom van a telódon?

(#44931) Rainman05


Rainman05
tag

Üdv! az lenne problémám hogy a google play áruház "nincs kapcsolat" ír ki mindig pedig van net és működik?
Találkozót már valaki ilyen gonddal?
Mit lehetne tenni vele?

(#44932) ikarus32 válasza Kloss (#44930) üzenetére


ikarus32
tag

Ics van nekem cm11et fogok remelhetoleg sikeresen holnap tolteni ra koszi

(#44933) ikarus32


ikarus32
tag

CM11 ez magyar lesz???HA lehet honnan tudom letölteni.
Köszi a válaszért.

(#44934) ikarus32 válasza ikarus32 (#44933) üzenetére


ikarus32
tag

Láttam olyan videót ahol full magyar volt a P990-en a cm11 kitkat, azt gondoltam nincs magyarul, valaki linkeljen egy magyart.
Köszönöm

(#44935) Balázs1986 válasza ikarus32 (#44934) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ezekben általában alapból van magyar nyelv, nyugodtan töltheted azt, amelyiket kinézted.

(#44936) Rivaul


Rivaul
addikt

Sziasztok.
Elég lassú volt a teló így a tulaj nekiesett egy frissítésnek amibe valami gebasz keletkezett. Egyszer már nekiálltam rendbe rakni de elakadtam a digitális aláírásnál. Balázs1986 akkori válaszával most nekiálltam és újrahúztam nvflash-el. Minden rendben, de nem megy fel hálózatra. Független volt a teló eredetileg de most semmilyen kártyát nem vesz észre. Az első frissítés előtti pillanatokban is működött rendesen. Tudok vele valamit kezdeni?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#44937) Balázs1986 válasza Rivaul (#44936) üzenetére


Balázs1986
addikt

A Beállításokban, a telefon szoftverinformációi között szerepel valamilyen baseband? "Alapsáv verzió", azt hiszem ilyen névvel szerepel. Nekem gyanús, hogy az hiányzik.

(#44938) Rivaul válasza Balázs1986 (#44937) üzenetére


Rivaul
addikt

Thx a gyors választ!
Jól gondoltad.

Alap verzió: ismeretlen
Android: 2.2.2
Kernel: 2.6.32.9

Rendbe tudom valahogy rakni?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#44939) Balázs1986 válasza Rivaul (#44938) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ez egy gyári Froyo ROM-nak tűnik. Legegyszerűbb megoldás szerintem, ha SmartFlash-sel felraksz egy gyári ICS-t (V30A). (Örök hála Peter_27-nek, amiért még nem törölte a Google Drive fiókjából :) )
Ha ezzel megvagy, elvileg jónak kell lennie.
Ha szeretnél CM-et vagy egyéb mod ROM-ot feltenni, feltenni, akkor miután feltetted a gyári ROM-ot, AIO Toolkit, Bootloader nyitás (vagy csere old_bl -re, ha a mod ROM azt kéri), CWM telepítés, és CWM-ből már mehet fel a friss ROM.

(#44940) Rivaul válasza Balázs1986 (#44939) üzenetére


Rivaul
addikt

Nagyon szépen köszönöm, neki is állok! :R

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#44941) Rivaul válasza Balázs1986 (#44939) üzenetére


Rivaul
addikt

00:00.0 Sec : Download Start...
00:02.6 Sec : RomBinary Download start
00:02.6 Sec : PSI RAM writing start
00:12.7 Sec : Timeout error is occured
00:12.7 Sec : error!
Ezt kapom egyfolytában a smartflash-től.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#44942) Balázs1986 válasza Rivaul (#44941) üzenetére


Balázs1986
addikt

Felismerte rendesen a telefont a gép?
LG united driver telepítve van?
Flash-elés előtt alul a SmartFlash-ben megjelennek a szükséges dolgok? (A port száma kb. mindegy, csak legyen valami)
Másik USB aljzatba dugva is ezt csinálja? (Asztali gépnél ne a ház elejében levő portba dugd)
Próbáld még esetleg azt, hogy amikor felismerte a gép a telefont, akkor visszateszed az akksit.
(Nem tudom, milyen op.rendszer alatt csinálod pontosan, de a biztonság kedvéért Rendszergazda módban indítsd a SmartFlash-t.)

[ Szerkesztve ]

(#44943) Rivaul válasza Balázs1986 (#44942) üzenetére


Rivaul
addikt

Minden jó volt. Azonban ahogy írtad megpróbáltam betenni felismerés után az akkut és egyből el is kezdte a telepítést. Szépen végig ment, újraindult és mind a kártyát mind a hálózatot fel is ismerte. Újra működik a telefon. Még egyszer nagyon köszönöm a válaszaidat!

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#44944) Balázs1986 válasza Rivaul (#44943) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nincs mit, használd egészséggel :)

(#44945) ellobogris válasza Viktork800 (#44922) üzenetére


ellobogris
csendes tag

Próbálom, de nem az igazi. Még mindig előfordul, hogy elkezd csengeni, vibrálni, villognak a ledek, de a képernyő csak jó pár mp után kapcsol be.

Most stock ICS van fent + root + kiszetem pár gyári alkalmazást.

(#44946) taylordaichi válasza Kloss (#44926) üzenetére


taylordaichi
csendes tag

http://androidportal.hu/2014-03-14/legujabb-android-egy-3-eves-csucsmodellen-lehetseges

Ezek alapján telepítettem rá a ROM-ot.

(#44947) Kloss válasza taylordaichi (#44946) üzenetére


Kloss
őstag

Meg tudod mondani az alapsáv verzióját? (beállítások---telefonról)
Lehet ezt kellene csak lecserélned, nálam ez volt a hiba. Nem tudtam használni a mobilnetet, mert eldobta a térerőt állandóan.

(#44948) ellobogris válasza ellobogris (#44945) üzenetére


ellobogris
csendes tag

Ki lehet cserélni, és van-e értelme cserélni a tárcsázót vmi. gyorsabbra?

(#44949) Rivaul


Rivaul
addikt

Üdv.
Most hogy használhatóvá sikerült tenni a telót, maradt az első probléma. Mégpedig hogy iszonyat lassú. Gyorsan tettem rá egy itteni hsz-ben linkelt CM 11-et. Ott azonban kamera fejjel lefele, play store betérdelt stb.

Ezután megkerestem a legfrissebb verziót. 11-201440601-UNOFFICIAL-p990. A kernelt automatán kowalski-m1-re változtatja.

Ez most nagyon gyors és akadásmentes. 760-ra levettem a max procit. kamera elég ótvar képet csinál de nem húz és nem áll fejre. Telefon, sms szépen megy. play áruház nem fagy és pörög rendesen. Wifi is OK. Az akku 40%-ról repülőbe 7 óra alatt becsúszott 7%-ig, ez nem annyira pozitív. Egyéb kellemetlenséget még nem tapasztaltam. Tetszik hogy jó gyors lett a telefon.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#44950) Rivaul válasza Rivaul (#44949) üzenetére


Rivaul
addikt

Így egy nappal később: Akku fogyás "normalizálódott". tegnap reggel feltöltöttem, azóta kis nyomkodás stb és most 47%. Operát eldobálja de dolphin browser stabil, igo-t viszi de nem találok vele jelet, angry bird go el se indul hibát dob. Kamera nem a legszebb de stabil. Más hibát nem tapasztaltam, sztem használható rom!

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.