Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44451) deminos válasza Levi941127 (#44450) üzenetére


deminos
aktív tag

Beállítások->A telefonról és 7-8 szor rá kell koppintani a Build-számra.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#44452) Levi941127 válasza deminos (#44451) üzenetére


Levi941127
senior tag

Köszönöm! :)
Már csak három kérdésem maradt, egyébként eddig nagyon jó benyomásom van a romról!
Előszöris, a screen off animation-t hol tudom kikapcsolni? Korábban a beállítások/kijelző pontban volt erre lehetőség.
Másodszor pedig processzort lehet húzni, mert szerintem 816Mhz-en is ugyanolyan gyors lenne.
Legutolsó kérdésem az lenne, hogy miért állítja vissza a rendszer a hangerőt folyton egy bizonyos értékre? A kowalski managerrel fel szoktam húzni az alap hangerőt de mindig visszaesik...

[ Szerkesztve ]

(#44453) david_97 válasza Levi941127 (#44452) üzenetére


david_97
senior tag

az animációt én sem találom :( szerintem nem lehet...a procit tudod húzni a beállitások-->perfirmance menüpont alatt!

(#44454) Klon


Klon
aktív tag

A topicot olvasva én is kedvet kaptam a fentebb említett/linkelt CM11 kipróbálására...

Tapasztalatok:

pozitív:
Memória kezelés jobbnak tűnik, Multitask jó!

Negatív:
én a next launcher 3d-t használom, és nincs olyan sima/smooth, mint az előzőleg használt "Mivv béta 12" romban.
Supersu: hol ad root jogot, hol nem. (volt amit megtagadott, de mégis működött)
Kamera: videót nem csináltam. Fényképek készítésénél beszaggat, néha zöldre vált a kijelző egy-két pillanatra, de az elkészült kép nálam meglehetősen jónak mondható, bár túl sokat nem próbáltam. 2x állt le az alkalmazás kb. 10 használatból...
kikapcsolás animáció nagyon csúnya és zavar, h nem lehet kikapcsolni.
Spirit FM: Nem működik (legalábbis az a verzió ami Mivv rom alatt jó volt.)
Boat browser: Ez is elég darabosan muzsikál, de használható. A darabosság leginkább nagyításnál észrevehető...
Az új tárcsázó felület nekem nem tetszik :)
Solid explorer: Látja a külső memóriát, de nem tudja beolvasni. A beépített filekezelővel minden ok.

az emlegetett "ART"-t én nem találtam meg, vagy nem vettem észre, úgyhogy ezt nem próbáltam.
Amúgy a Titanium-mal tettem vissza a dolgaimat, minden frankón működik.
Nem találtam lehetőséget hardware gombhoz saját program beállítására sem.

Ami még nekem feltűnt, az az, hogy rom flashelés után se a WIFI kódot nem kérte, se a Google fiókom jelszavát. Nem értem ezt, mert full wipe és system format is volt előtte. -hol tárolja ezeket az android, hogy nem kellett újra beállítani??

Kár, hogy a procit nem lehet 1GHz főlé húzni...

Ja, és az egész rendszer sebessége nem tűnik olyan fürgének, mint a Mivv B12 volt...

Viber-t nem használok, GPS-t, BT-ot nem próbáltam, FB messenger működött rendesen....

Röviden ennyi, majd még jelzek ha lesz valami érdekes...

(#44455) david_97 válasza Klon (#44454) üzenetére


david_97
senior tag

a 26odikai verziót tetted fel,nekem nincsenek vele ilyen dolgaim ES file explorert használok,a boat tényleg szaggat néha,de sajnos nekem a miw sem volt már az igazi,ahogy laktam befelé annál hamarabb kellett ujrainditani :( már csak 30-40 órákat ment! ez előtt tonyp cm10-e volt fönt,atomgyors még 200óra után is,de a multitasking része meg pont pocsék
cm11 tetszenek az ujjitások(a tárcsázó is :DD ) lassunak nem lassu,a kamera nekem eddig jó(a cm10.2-höz való lg camera) a rendszer viszonylag fürge,és az uj kernel is pöpec,ahhoz képest hogy csak 340MB ramot kapunk,jobban kezeli a multitaskot mint más romok 380MB-al :K a böngészés néha tényleg kicsit nehézkés,a beépitett flash tartalmakat nem mindig játsza le(főleg pl:videók az indexen) :( a gyári browser nagyon szépen fut,akadásmentes,csak kb 20 percenként dob egy fc-t :D az ART-ot kikapcsoltam...
"röviden" ennyi a véleményem....

[ Szerkesztve ]

(#44456) Klon válasza david_97 (#44455) üzenetére


Klon
aktív tag

igen, a 26.-ait...
a kamerához, -amit használsz- tudnál egy linkel segíteni?
milyen "új kernel"-t használsz? én azt használom ami benne volt a romban...
hol találom ezt az ART dolgot?

normális az amit írtam, hogy nem kért wifi jelszót se, és gmail fiók jelszót se? Hogy tudott úgy kapcsolódni, hogy előtte full wipe és format system volt???

(#44457) Balázs1986 válasza Klon (#44456) üzenetére


Balázs1986
addikt

A dolgaid megmaradására a Google fiók szinkronja a tippem. Ha be volt kapcsolva a személyes dolgaid szinkronja, akkor azokat mobilnetről lehúzhatta. Persze ehhez az egészhez az a kulcs, hogy a CM indításakor, amikor kéri a Google fiókod létrehozását, vagy a jelenlegi megadását, akkor az teljesüljön.

[ Szerkesztve ]

(#44458) Klon válasza Balázs1986 (#44457) üzenetére


Klon
aktív tag

nincs mobilnetem, onnan nem tudta lehúzni... Mindegy, így kényelmes, csak eddig nem így volt :U

(#44459) david_97 válasza Klon (#44458) üzenetére


david_97
senior tag

kamera a kernel 3.1.1 tegra :DD nézd meg a telefon infókat és azt h mennyi memóriád van...szóval ugy maradt meg minden jelszavad hogy be sem jelentkeztél a googliba,vagy playbe? mert akk passz!

(#44461) Klon válasza david_97 (#44459) üzenetére


Klon
aktív tag

köszi a kamera linket!
az én kernelem: 3.1.10 kowalski-Exp
rákerestem a te tegra kerneledre, de így nincs találat :D
memóriám: most éppen 257 MB foglalt, 82MB szabad...

a telepítéskor mikor kéri a google szinkron fiókot, megadtam a mail címet, de a jelszót már nem kérte. nyomtam, h tovább, tovább, stb, stb, elindult a rendszer, írta, h wifi elérhető. kijelöltem a sajátomat, és pikk-pakk már indultak is a playről a frissítések, letöltések. A wifi jelszót nem kérte :)

(#44462) david_97 válasza Klon (#44461) üzenetére


david_97
senior tag

az én kernelem is az :P tegra alapu állítólag,valahol olvastam,azért igy mondtam :D

[ Szerkesztve ]

(#44463) kameraman77


kameraman77
aktív tag

Üdvözlök mindenkit ebben a topicban!

kb 2 hónapja használok egy P990-et, nagyon nagy megelégedéssel, átolvastam a topicot, (tényleg :) ).

Nekem nincs gondom az alap ICS-el, napi használatra kitűnő, eddig egyszer fagyott a telefonom, akkor is az én hibámból. Akku rendben van, mivel nem vagyok fent face-en, így közösségi háló nem húzza, napi fél-1 óra mobilnettel, 40-50 fényképpel és 10-15 perc videóval a kamerával, fél-egy óra beszélgetéssel, fél óra "molyolással a telefonon - dokumentumok stb..) 1 óra zenehallgatással bőven marad másnapra is akku. (nyilván én inkább már munkához igazodok, ahhoz használom inkább, lévén lassan 40-hez közel a fingós appok annyira már nem kötnek le, amik megölnék az akkut :D )

Szóval alapjában véve nagyon meg vagyok elégedve a készülékkel, GPS jó és erős, igaz offline-ban néha van, hogy 15 perc is kell, hogy jelet találjon, az ORUXMaps-et használom hozzá, turistautak térképpel, tökéletesen mutatja mindig hol vagyok. HDMI-i remek, igaz automata, nem tudom kiválasztani, hogy mindent mondjuk 720p-ben vigyen ki, akár felinterpolálva is, ahogy láttam a telefon dönti el, hogy mit-mikor, de a házi nagyfelbontású más kameráról áttöltött felvételeimet tényleg HD-ben viszi ki tv-re.

Kérdésem is lenne, kamera, jó-jó, de lehetne jobb is. Van arra lehetőségem, hogy a gyári, rootolatlan rendszeren lecseréljem valami erősebbre? Külső appal megoldottam úgy ahogy, 720p megy 20 mbit-tel váltakozó, de 30 fps-el és érintős autófókusszal, de az első indításnál mindig eldogálja a frame-ket és leesik a frameráta.. Valami olyan lehetőség amit bele tudnék heggeszteni ebbe a gyári dologba és tud konstanst frame-rátát és bitrátát? (Amúgy néztem az sem lenne rossz, ha videózás közben nem középre mérné a fényt, hanem átlagolva, mert így nagyon hamar elkezdenek sötétedni-világosodni a túl ellentétes kontrasztú dolgok.

emlegetitek itt fent ezeket a kamera appokat, ezeket be lehet ide illeszteni? Full gyökér vagyok a témához, de leírás alapján jó betanított csimpánz módjára bármire képes vagyok :DD

(#44464) david_97 válasza kameraman77 (#44463) üzenetére


david_97
senior tag

Root nélkül max a goggle playből telepithető appok jönnek szóba,de a tapsztalatom az...hogy mostanában nincs jobb kamera app mint az ics-é,talán régi 2.3 androidoknál voltak jobbak,de azokat még roottal sem tudnád feltenni... :DDD ugyhogy szerintem maradjon igy,vagy nézz szét a play-en,mert hiába fogod rootolni javulni nemsokat fog...te még igy is szerencsés vagy hogy neked nem fagyik az ics kb óránként bármilyen használat mellet :K

(#44465) deminos


deminos
aktív tag

Új kowalski kernel jött tegnap este. Javította a kamera zöld villogását, megjött újra az oc/uv, meg sok további javítás.
Innét tölthető: http://d-h.st/users/pengus77?fld_id=9540
Bocsi a linkért, de telóról vagyok. Amúgy Buék mindenkinek.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#44466) Levi941127 válasza deminos (#44465) üzenetére


Levi941127
senior tag

Na ez jó hír, csak annyi kérdésem lenne, hogy kell valami wipe a telepítés előtt?

(#44467) david_97 válasza Levi941127 (#44466) üzenetére


david_97
senior tag

cache és dalwik cache wipe kell :K én már fel is tettem még este,sokkal jobb mint az alpha 14,felhuztam a procit 1.3 GHz ra,csak még egy kis ramhack kellene bele :C

(#44468) deminos válasza Levi941127 (#44466) üzenetére


deminos
aktív tag

Én semmit nem wipeoltam és úgyis jó volt. Már ha előző kowalski kernel volt fent.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#44469) Klon


Klon
aktív tag

Ismét egy saját készítésű képpel jelentkezek :D

Boldog(abb) Új Évet kívánok minden O2X-et használó, vagy használt "kollégának" :DDD

...és köszi a sok-sok segítséget, tippet, trükköt, tanácsot amit itt kaptam!

[ Szerkesztve ]

(#44470) david_97 válasza Klon (#44469) üzenetére


david_97
senior tag

Köszi és viszont neked/nektek is :D :C

(#44471) Levi941127


Levi941127
senior tag

Nos már harmadik napja használom a CM11-et a legújabb kowalski kernellel, és azt kell mondjam rég voltam már ennyire elégedett a 2X-el. A multitasking jelentősen javult, a 4.3as androiddal, ráadásul 32mb ramhack-kel, nem volt képes memóriában tartani 2 alkalmazást, hát a hajamat téptem olykor...Most ramhack nélkül, 5-6 alkalmazást képes memóriában tartani.
Egyetlen dolog ami kisebb kívánnivalót hagy maga után, az az a furcsa jelenség amikor bármilyen videó, zene lejátszáskor nem tudja folytatni a lejátszást ha egyszer megállítod...még youtube app is ezt csinálja. Annyira végülis nem zavaró, újra kell kezdeni a lejátszást és kész.

(#44472) david_97 válasza Levi941127 (#44471) üzenetére


david_97
senior tag

igen ez nekem is feltűnt,még annyi talán hogy egyes zenéimet nem tudja rendesen lejátszani,eltorzitja a hangokat,és csak recsegésszerű hangot ad ki... :Y ez nektek is igy van?

(#44473) Algotis válasza Levi941127 (#44471) üzenetére


Algotis
addikt

5-6 alkalmazás :Y

Össze ne essek :P ;] :R

Androidos Outlookból küldve

(#44474) Balázs1986 válasza Algotis (#44473) üzenetére


Balázs1986
addikt

3xx Mb RAM, 3eves hw-re portolt friss op.rendszer, rendszeralkalmazasok/szolgaltatasok nyilvan futnak az 5-6 app mellett, ezek felett 5-6 user alkalmazas (nem tudjuk, milyen app-rol van szo, mennyire zabal) nem feltetlen rossz. Foleg, ha ez az 5-6 app teljes egeszeben RAM-ban van, nem csak egy alapszolgaltatas szintjen (alapszint alatt ertem pl egy app esemenyfigyelo szolgaltatasat ami adott esemenyre feleleszti a teljes appot). Ne legyetek telhetetlenek, nagyon a korlatait kozeliti mar ez a telefon az uj droid verziokkal, mar csak a rendszernek alapjaraton szukseges eroforras-igenyek kielegitesevel is.

[ Szerkesztve ]

(#44475) Algotis válasza Balázs1986 (#44474) üzenetére


Algotis
addikt

Ne nekem mondd, 2 évig szívtam vele, tudom hogy mekkora öröm volt, amikor a 9GAG-ot be tudtam hozni a RAM-ból :C
:R

Androidos Outlookból küldve

(#44476) gzbotii


gzbotii
veterán

En megvaltam a keszulektol, volt lehetosegem jobbra valtani.
Azert jo latni, hogy a kozossegi fejlesztes ilyen jol halad, kijott ra a 4.4 es hasznalhato.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#44477) Colt29


Colt29
csendes tag

Sziasztok!

Boldog új évet!

Azt szeretném kérdezni, hogy melyik JB romot érdemes felrakni ? Már elég régen felraktam a Django X 1.4-t KoB kernellel és eddig nagyszerűen működött, nagyon ritkán fagyott, akku idő változó: fél nap alatt is lemerül de bírta már 4 napig is és sokszor átvert az akkuszint mutató (pl 45 % volt egész nap, majd este akartam írni 1 sms-t amikor szépen kikapcsolt és csak töltőn tudtam újraindítani. elég kínos ha ez pont akkor történik meg amikor elmegyek itthonról és szükségem lenne rá....) , bár a teló kicsit lassúnak tűnik (főleg ha netezek rajta), de ezeken kívül semmi gond nincs vele és eddig ez a rom tetszik legjobban :)) használom is már kb 1 éve ha nem több... így nem is figyeltem a fejlesztéseket, a custom romokat, kerneleket stb... volt mar cm JB romom csak nem ment a HDMI amit használok... MIUI volt 2.3-s sokszor magától ujraindult a telefon vagy csak egyszerűen kikapcsolt így az is repült. Melyik JB rom lenne a legmegfelelőbb? Mániás vagyok a mégtöbb felhasználható ram nagyságára :Y , a gyorsaság is fontos, és persze a megbízhatóság. A Django nagyszerű maradjak ennél? vagy váltsak JB-re? és azok közül melyik?

Válaszaitokat előre köszönöm :) !

(#44479) Colt29


Colt29
csendes tag

Még este átneztem a hozzászólásokat és az xda-t és arra jutottam, hogy felrakom a cm11-t kipróbálni és még este megcsináltam :D reggeltől nyomogatom és semmi probléma eddig. HDMI -tol lefagy a telo, kamera néha átfordul de app restart után visszaáll, de ezekkel lehet élni :D Az utolso kk 3.1-l hasznalom (alpha 20).... eddig nagyon nagyon bejön :)) Ja és még próbáltam a GPS-t.... nem nagyon akar találni jelet remélem ezt majd javítják. (bár lehet csak nálam van így mert XDA-n azt írták hogy talál elég hamar...)

[ Szerkesztve ]

(#44480) Klon válasza Colt29 (#44479) üzenetére


Klon
aktív tag

első próbára nekem is nagyon sokára talált jelet a GPS, de utána már pikk-pakk megtalálja...

(#44482) Klon


Klon
aktív tag

Használ valaki a CM11-hez flash-t?
sajna valamit elpiszkáltam, és hiába telepítem újra azt amit használtam, nem működik sem a Boat Browser-ben, sem az .swf playerben. Egyedül a Dolphinban működik, de azt meg nem szeretem...

(#44483) buktagt540


buktagt540
senior tag

Nincs valami mirror a CM11-hez? Baromi lassan jön le ahova tonyp feltöltötte :(

(#44484) kameraman77


kameraman77
aktív tag

Köszönöm az infókat, azért még vadászgatok videó ügyben.

Pár fejlemény. lgCamera pro-t régebben megvettem még másik adroidos eszközhöz, kipróbáltam vele, ha már lg :)

720p-s videót tudja 30mbit/s, 30 fps, működik az érintéses autófókusz, tehát makrózni is lehet videózás közben, simán vált a fókusz pillanatok alatt érintésre, működik az ISO és egyéb beállítások, hang felbontása is állítható, formátum x263, x264, mpeg4 választható stb... teszi a dolgát, DE

az első indításkor csak 15 fps-t produkál. utána ha az lekapcsolom és elindítok egy új felvétel már 30fps..

Valamint ha ezt az appot használom videófelvételre, akkor random helyzeben 0-ra húzza az akár telitöltött akkut is. Ez mitől lehet? A telefon nem fagy soha, más alkalmazással ilyet nem vettem még észre, csak ezzel. Tehát a 100%-ra töltött akksit is pillanatok alatt nullára húzza. A program hibája lehet, vagy az akksikijelzésem nem mindig valid, esetleg egyéb gond?

Tapasztalt már más ilyen problémát másik, vagy éppen ezzel az appal? (másik androidos eszközön az lgCamera nem csinált ilyet, ezért is gondolom, hogy lehet, hogy más áll a háttérben.)

Gyári ICS van fent, soha nem fagy, gyors, stabil, nem eszi alapjáraton az akksit. Igazából azért is nem váltanék főzött romra, mert az egy nyüglődés ahogy olvastam itt. Valami soha nem jó benne, akkor meg minek? ha csökken a telefon funkcionalitása fabatkát sem ér.. Nekem nettel együtt zene és GPS trakking-al sem fagyott még soha...

(#44485) Colt29 válasza Klon (#44480) üzenetére


Colt29
csendes tag

Hát 20 percig kereste a GPS jelet 1 db satelitot talált 1 pillanatra aztan az is eltűnt... :W Klon neked mennyi volt az a nagyon sokára?

Am az akkuidő is elég jó :)

(#44486) Klon válasza Colt29 (#44485) üzenetére


Klon
aktív tag

En elobb lakasban probaltam. 10 perc utan meguntam, es kimentem. Az udvaron olyan 7-8 perc utan megtalalta. Kovetkezo inditaskor a lakasban is gyorsan megtalalta a jelet.

(#44487) esox


esox
senior tag

Ha esetleg vkit érdekel az aláírásomban lévő tok+fólia pm pls.

[ Szerkesztve ]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#44488) dancergabor


dancergabor
tag

Helló!
Mitől lehet, hogy a thumbnails fájlok mindig teletömik a belső memóriámat ? :-/
(DCIM /.thumbnails )
Most 4,5 giga szabad hely lenne az 5,7-ből ,ha nem kreálna magának 2 db fájlt ,ami ezt mindet elfoglalja.

(#44489) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

A paranoidAndroid " pa_p990-2.6-14-newbl-tonyp.zip " ROM-t használta/használja valaki ? A kamera működik rendesen?

Most egy 10.2-20131204-UNOFFICIAL-p990 , Tonyp build 26 -s rendszer van rajta. Ehhez van valami működő fényképező program, mármint mai nem szokott lefagyni és egyben a telot is lefagyasztani? :R :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#44490) Beni97


Beni97
őstag

Sziasztok.
Én a sg minimet szeretném leváltani erre a telefonra.
Sok rosszat olvastam róla. Használtan venném a telefont 4.4es androiddal és azt szeretném kérdezni, hogy ezzel az androiddal tökéletesen működik?Illetve azt is olvastam, hogy olyan mint ha csak 1 magon lenne és ocsmány fotókat csinál. Ez még mindig így van?

(#44491) Algotis válasza Beni97 (#44490) üzenetére


Algotis
addikt

Sokkal jobbra ne számíts, a 4.4 egyelőre bizonytalan lehet rajta, nem működik tökéletesen. 2 magos a cucc, kevés a ram, nem 512 hanem 380 mb körül, a kamera meg 10-es skálán 5 pontos fotókat készít ( szerintem ), szerintem elmegy...

Androidos Outlookból küldve

(#44492) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok. Most feltettem a telora a ParanoidAndroid 2.6-14-tonyp ROM-t. A gondom az hogy szeretnem hasznalni a Viber-t de mikor hivok v. hivnak akkor szetkapcsol.Ez a problemam az ediig probal osszes CM-el megtortent es nem tudok beszelgetni.Ha tudtok olyan ROM-t amivel müködik a viber vagy olyan Vibert ami müködik CM-en ,linkeljetek mar legyszi :)

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#44493) GardaY


GardaY
tag

üdv mindenkinek! most tettem szert egy ilyen csodára (előtte egy xperia mini-m volt) és hát szívesen moddolnám a telót, mindent már szinte átolvastam old bl, new bl meg a többi..
melyik rom lenne a legmegfelelőbb a számomra ha hosszú akkuidőt szeretnék, és ne lassuljon be a teló egy idő után hamár "belaktam" és még láttam hogy különböző kamera appokkal jobb eredményeket lehet elérni.melyik lenne abból a legjobb?

szerk: lehetőleg Jelly Beant szeretnék rá :)

[ Szerkesztve ]

Asus Z87 Plus, Intel i5 4670K, 20gb DDR3, R9 280x, 120gb SSD, WD 2tb, 550w Chieftec /// P30 Pro 256gb ///

(#44494) deminos válasza atti1848 (#44492) üzenetére


deminos
aktív tag

2 megoldás létezik a Viber hívás gondra:

1. Visszaraksz egy 2. valahányast (mondjuk ezt) vagy,

2. Másik Rom és Kowalski legújabb 3.1-es kernele. Ehhez viszont csak a Tonyp féle TheROM 27-es verziója vagy a szintén Tonyp féle 12.26-i CM11 jó, a kernelben lévő új wifi driver miatt. Egyébként az utóbbit nyüstölöm már több, mint 150 órája és iszonyatosan jó és gyors annak ellenére, hogy nincs ramhack, még a multitasking is sokkal jobb.

GardaY:: Tudom ajánlani neked is az általam használt és fentebb linkelt CM11-et (4.4.2 kitkat) és hozzá kowalski kernelét. Nekem ritkán a kamera első indításakor bezöldül, de becsukva és újraindítva megy szépen.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#44495) atti1848 válasza deminos (#44494) üzenetére


atti1848
senior tag

Köszi :)

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#44496) deminos válasza atti1848 (#44495) üzenetére


deminos
aktív tag

Annyit hozzá tennék, hogy a 2-es verziónál bármelyik verzió működik a viberből. Magyarán a legújabbnál is jó a hívás.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#44497) david_97


david_97
senior tag

Van új kowalski kernel! :C

(#44498) Nor23


Nor23
csendes tag

Sziasztok , én új vagyok itt .. Vásároltam ma egy Lg Optimus 2x telefont ... Kívülről nagyon pöpec , teljesen makulátlan , független , nő tulajtól :) Na de viszont valami böhöm lassú a telefon :O Néztem tesztet , bár az még 2.3 androidal volt , a háttérben 5 alkalmazás futott , közben vígan futott a telefon a 2 mag miatt , na de az enyém úgy beszaggat néha , hogy azt "öröm nézni" :(

Azt tanácsolták , hogy frissítsek rajta szoftvert , de megnéztem , és 4.0.4 android fut rajta , és azt írja a teló , hogy : "ön a legfrissebb szoftvert használja" .

Mi lehet a gond ? Van valakinek valami ötlete ?

(#44499) novahuta


novahuta
újonc

Sok telefont használtam már, de ez a 2x kifogott rajtam. Most örököltem a fiamtól, de tudom számítógéppel csatlakoztatni. A beállítások menüben nem ajánlja fel, mit nem veszek észre? 2.2.2. android van még rajta. Előre is kösz a választ!

(#44500) novahuta


novahuta
újonc

Javítom! Természetesen NEM tudom csatlakoztatni!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.