Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44851) Tesztelo.hu válasza Crytek (#44849) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Milyen telefonról van szó? Mert ha androidos, akkor az automatikusan menti, szinkronizálja a Google fiókba a telefonszámokat, és az új telefonra automatikusan letölti azokat. (Persze érdemes a SIM-ről is a Google fiókba másolni a telefonszámokat.)

(#44852) Mantin


Mantin
aktív tag

feltettem a CM 11 et a telefonra, boot után a telepítőnél kiirja hogy sim kártya eltávolítva, tegyek be egy érvényeset, pedig jó a SIM. Ötlet?

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#44853) Rivaul


Rivaul
addikt

win 8 64 bit az apk mód nem megy mert az nv drivert nem teszi fel így nem tudom semmivel sem rootolni illetve helyreállítani. Gép nélkül sd-re másolgatva nem lehet valahogy megoldani a rootot mert ez a rom behalt s nem ismeri fel a kártyát :(((

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#44854) esox válasza Csorosz (#44797) üzenetére


esox
senior tag

Hát milyen jó, hogy visszatévedtem a topikba sok-sok hónap után. Csorosz, köszi, hogy ajánlottad a cm11-et.
Gond nélkül felraktam a 3.x kernellel, Nagyon szépe fut. eddig soha nem látott sebességgel dolgozik az LG. Mégegyszer köszi a tippet.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#44855) david_97 válasza esox (#44854) üzenetére


david_97
senior tag

a beépitett flash videókat viszi az indexen? Hanyadikai verziót tettél fel?

(#44856) esox válasza david_97 (#44855) üzenetére


esox
senior tag

Ez a rom: cm-11-20140217-UNOFFICIAL-p990.zip
Ez pedig a kernel: kk-exp-127-alpha_31-newbl.zip
A videot csekkolom, épp le van merülve a teló, fel kell töltenem.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#44857) esox válasza esox (#44856) üzenetére


esox
senior tag

Bocs, lejárt a szerkesztési idő. Felmentem az index indavideora, találomra egy filmre nyomtam (Üvegt...3) simán játsza. Tekerés is megy frankón. Ha van valami spec oldal (videoval) amire kiváncsi vagy, küld az url-t és megnézem.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#44858) Levi941127


Levi941127
senior tag

Az miért van, hogy miután felteszem a M1-es kowalski kernelt, nem lehet a wifit bekapcsolni? vagyis azt írja hogy wifi bekapcsolása... de nem csinál semmit...

(#44859) deminos válasza Levi941127 (#44858) üzenetére


deminos
aktív tag

Attól függ melyik ROM-hoz telepítetted, mert a CM11-ekhez már nem jó az M1-es kernel. Megváltozott a wifi drivere.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#44860) Levi941127 válasza deminos (#44859) üzenetére


Levi941127
senior tag

Hát CM11-hez tettem fel. Hogy lehetne megoldani akkor?

(#44861) deminos válasza Levi941127 (#44860) üzenetére


deminos
aktív tag

A 3.1.10-es alapú kowalski kernelek közül kellene választanod. Azt hiszem alpha 27 vagy mi a legújabb. Bocsi, de telóról vagyok, ezért nem tudok linkelni.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#44862) esox válasza deminos (#44861) üzenetére


esox
senior tag

öt hsz-al feljebb írtam a 31-est.

[ Szerkesztve ]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#44863) deminos válasza esox (#44862) üzenetére


deminos
aktív tag

Sorry, a 127 miatt valamiért a 27 maradt meg bennem. :B
Akkor a 31-es a legújabb.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#44864) Rivaul


Rivaul
addikt

A Kérdés még mindig él! :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#44865) Balázs1986 válasza Rivaul (#44864) üzenetére


Balázs1986
addikt

Mit ír ki, miért nem teszi fel? Ha csak annyi a baja, hogy aláíratlan (unsigned) driver, akkor ezt a leírást követve fel fog menni.

(#44866) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Mi lehet a telefonnal, ha magától kikapcsol? Időközönként gondol egyet és leáll. gyári rendszer van rajta. Most ukrán kártyával használják, de míg én magyar kártyával használtam sosem állt le magától.

Lehet esetleg valami apk az oka? Nincs root, se semmi. :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#44867) norbi642


norbi642
tag

Sziasztok!Tudna valaki linkelni egy flash playert mert sehol nem talalok! A telo meg folyamat keri ehez ahoz!

(#44868) Balázs1986 válasza norbi642 (#44867) üzenetére


Balázs1986
addikt

(#44869) norbi642 válasza Balázs1986 (#44868) üzenetére


norbi642
tag

Miert van az hogy semmi videot nem tudok megnezni? Cm 11 van fent!

(#44870) Klon válasza norbi642 (#44869) üzenetére


Klon
aktív tag

tudtommal a cm11 nem támogatja a flasht.
szedd le a Dolphin browsert, asszem az viszi...

(#44871) andriska0725


andriska0725
tag

sziasztok. olyan gondom van, hogy a teló kb 10 perc használat után kikapcsol, vagy újraindul..ha eltelik egy kis iső vissza lehet kapcsolni, de akkor is kb 10 perc után, ez történik..hiába cserélek rajta szoftvert, mindegyiknél ez van. valakinek ötlet??

(#44872) deminos válasza andriska0725 (#44871) üzenetére


deminos
aktív tag

Mennyi idős az akksija? Mert már lehet az haldoklik. Ki kéne próbálnod, ha van lehetőséged egy másik akksival. Nem mai készülék már, valószínű ez lesz a gondja, ha szoftveresen nem javul.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#44873) Seirei


Seirei
tag

Üdv!
Régen írtam már stockról való váltás óta, django romról tonyp 05 buildre váltottam már jó ideje, most viszont töltés közben meghalt a készülék. Nem kapcsol be, akku kivét/visszahelyez, restart se működik. Valószínű hogy az akku halt meg?

(#44874) taylordaichi


taylordaichi
csendes tag

Sziasztok! Én most tettem fel rá a KitKat romot, kernerrel mindennel együtt. Eddig minden jól fut rajta. A kérdésem a következő lenne: külföldről rendelt telefon. Megfelel az EU-s szabványoknak, így elvileg mindig kéne lennie térerőmnek a függetlensége miatt. Telekomos vagyok. (T-Mobile) Mitől van az, hogy helyenként még sincs szolgáltatásom? (Pl. Iskola, Vonat stb.)

(#44875) atti1848 válasza atti1848 (#44866) üzenetére


atti1848
senior tag

Erre esetleg valami válasz, segítség? :R :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#44876) deminos válasza Seirei (#44873) üzenetére


deminos
aktív tag

Ha tudod, akkor neked is csak azt tudom ajánlani, hogy próbáld ki egy másik akksival, ha azzal bekapcsol, akkor azzal van a gond.

#44866 atti1848: Lehet ott is akksi gond, illetve megpróbálnék egy factory resetet, ezzel kizárva a listából a hibás apk fájl-t.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#44877) Seirei válasza deminos (#44876) üzenetére


Seirei
tag

Sajnos nincs rá lehetőségem, ellenben a hangerő lenyomva tart - gépbe usb kábel bedug sw upgrade mód képernyő megjelenít módszerrel megerősítettem hogy az akkunak lehet baja, most viszont pár óra pihentetés után bekapcsolt, rá félperccel ki és azóta is használhatatlan, csodás :((

[ Szerkesztve ]

(#44878) 5ent1nel


5ent1nel
aktív tag

Sziasztok!

Tudna valaki linkelni egy KitKat romot, ami már bevált? Illetve miről kell lemondanom, ha azt felrakom? :P

4.0.4 -es DM x1.6.5 van fönt most KoB kernellel és kb egy évig jó volt, most már kacsingatnék valami előremutatóbb felé. Nem várok csodát, tudom, h sosem volt nép kedvenc és rengeteg szívás van vele, de azért hátha van egy jobb/gyorsabb/stabilabb...

Köszönöm előre is! :K

(#44879) annamary87


annamary87
csendes tag

sziasztok!Segítséget szeretnék kérni.1 napról a másikra tönkrement az akksim,alig bír ki fél napot.Tudnátok segíteni abban, hogy milyet vegyek bele gyárit vagy utángyártottat?Mi a véleményetek a 3500 mAh-ről?Illetve honnan tudnám megrendelni?Köszönöm a segítséget előre is!!!

(#44880) Tutu7030 válasza annamary87 (#44879) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én anno ezt vettem hozzá, fater még mindig ezzel használja.
Akkumulátor, LG Optimus 2X P990, 2800mAh, Li-ion, pótakkufedéllel

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#44881) kurion


kurion
senior tag

Valaki tudna nekem linkelni működő romot? a CM11-et felraktam és amint felmegy hálózatra kifagy az egész...

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#44882) Viktork800 válasza kurion (#44881) üzenetére


Viktork800
csendes tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2657136
Próbáld ki ezt. Az egyetlen probléma amit találtam benne (a szokásos cm10 bugokon kívül), a zárképernyőn csak félig látszik a beállított ébresztés.

(#44883) annamary87


annamary87
csendes tag

Sziasztok!
Olyan problémàm van,h 3 hete egyszerüen eszi a telefonom az akksit.Elöször azt hittem akksi probléma,de nem mert vettem bele újat és azzal is csinàlta.Újra raktam a szoftvert és azzal is eszi az akksit.Tud valaki segìteni h mi lehet a probléma?Vagz valami ötlet h mit csináljak még?
Elöre is köszi!!!

[ Szerkesztve ]

(#44884) Riged


Riged
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy miért lehet az, hogy amikor felakarom tenni a MIUI-t akkor a telepítés CWM-ben elindul majd a Bootloader image készitésénél azt írja, hogy "(Status 0) Installation aborted"?

(#44885) EszesNorbi


EszesNorbi
tag

Hali, olyan kérdésem volna, hogy van e valami használható ' modernebb ' rom a gyári 2.3.7 után, azért használom agyárit mert elég gyors, rottolva megtisztitva, meg a kamaera jol dolgozik nem ugy mint a fél éve próbált cm modokon, világos mosódott fényképek, egyfolytában ujra fókuszáló videók, azokból nem kérek köszönöm, a válaszokat még inkább Sziasztok!

(#44886) Riged válasza EszesNorbi (#44885) üzenetére


Riged
csendes tag

Gyári 4.0.4?

(#44887) Kloss válasza Riged (#44886) üzenetére


Kloss
őstag

Abban nem olyan jó a kamera mint a 2.3-as romokban.

(#44888) david_97 válasza EszesNorbi (#44885) üzenetére


david_97
senior tag

4.04-től felfelé egyáltalán nem jól működnek a kamerák :(

(#44889) Paloczi95


Paloczi95
tag

Sziasztok!

TonyP legújabb CM11-es romja van a telefonomon, de a kamera bug nálam is fennáll természetesen. Azt olvastam, hogy a CM10.2-re tehető portolt ICS kamera megoldaná, láttam a korábbi linket is, de az már sajnos nem él. Valaki fel tudná tölteni nekem valahova és belinkelni? Nagyon sokat segítene!

Köszönöm előre is!

ui: Szerintetek ez milyen lehet?

(#44890) Vizinyenyec válasza Paloczi95 (#44889) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

Szia!

Innen letöltheted:
cm10.2-lge-camera.zip

[ Szerkesztve ]

(#44891) szabog4


szabog4
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy fontos kérdésem!

Érdeklődnék, hogy mit lehetne csinálni a telefonnal, hogy ne legyen az egész jelenleg egy 'rossz álom'.
Random újraindul, ami, ha keresnek ugye problémás... Nem mindig érzékeli elsőre (lock/bekapcsoló) gombot. Tuti, hogy nem rossz és valami szoftveres gondja van, mert, amikor olyanja van, akkor kell 4-5x vagy 6x megnyomni, de általában 1x megnyomom és minden oké.
Esetleg olyan hivatalos vagy nem hivatalos rendszer, ami kevésbé eszi a gépet RAM ügyileg?
Most nézzük azt, hogy 512ram van benne alapból, ELMÉLETILEG. Na most 107mb szabad van jelenleg az
Advanced Task Killer szerint (most megnéztem már csak 101mb). 400mb eszik a rendszer, na ne már! :Y :F

Ezek futnak:
Zene lejátszó
Advanced Task Killer Free
Messenger (facebookos)
Térkép
Nova Launcher
Google Play Store
Viber

Nincs mobilnetem, wifizni szoktam.
A probléma, akkor van, ha 27-34mb szabad RAM-om van már csak, mert a telefon úgy dönt elindít pár programot a háttérbe, ami elég bajos. Nagyon belassul. Volt, hogy 2-3p vártam, hogy a task killer megnyíljon és a szabad 2-3mb-ból 70 csináljak! :(((

Szeretem ezt a telefont, de ezekkel a hibákkal nem vagyok kibékülve.

Segítséget előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#44892) Kloss válasza szabog4 (#44891) üzenetére


Kloss
őstag

Szia!

Jelenleg milyen rom van a készüléken?
A memóriával kapcsolatban: 512mb a teljes, gyakorlatilag is. Azonban a video "megeszik" belőle min 100mb-ot, így már csak ~400mb marad a rendszernek. Ha 107 van szabadon, akkor a rendszer olyan 300-at foglal le.
Ha 2.3-as romot vagy CM7-et használsz akkor több szabad memóriád lehet. Az újabb romok többet foglalnak, ezekhez az 512 kevés.
De nem kizárt, hogy egy feltelepített program csinálja vagy egyszerűen újra kellene rakni a rendszert (hard reset).

(#44893) szabog4 válasza Kloss (#44892) üzenetére


szabog4
aktív tag

Nekem minden 100% original! Nem foglalatoskodtam semmiféle 'hackeléssel'!
A rendszer ICS 4.0

A 2.3 rendszert visszaraknám, ha lehet ilyet azzal meg az a baj, hogy elméletileg nem használja ki a 2 magot rendesen! (4.0 jobb a rendszer, mint 2.3-al) PATT helyzet! :/

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#44894) Kloss válasza szabog4 (#44893) üzenetére


Kloss
őstag

Amennyiben gyári ICS-t használsz, akkor annál jobb a gyári 2.3. Az ICS erre a telefonra több sebből vérzik és ez már nem fog változni.
Több lehetőséged van:
1. gyári 2.3
Valóban a két magot nem használja ki, de a telefon minden funkciója jól működik!
2. főzött 2.3 vagy cm7.2 rom
Gyors, testreszabhatóbb stb.
3. főzött 4.xx vagy cm10.x
Stabil, két magot használ, gyors de csak ha a telefon is akarja :) (kevés a memó)

Én elfogadtam, hogy ez a telefon ennyit tud, vagyis maradt a 2.3 alapú cm7.2-es rom.
Nálam ez bevált, minden rendben vele.
(Gueste hybrid romja)
Az LG nem véletlen nem adott ki működő ICS-t, szerintem.

(#44895) szabog4 válasza Kloss (#44894) üzenetére


szabog4
aktív tag

Tehát minden téren belebuktam ebbe a telefonba! :D Nem akartam Galaxy 2 venni, de jobb lett volna azt! -.- Pedig jó kis telefon ez...csak a RAM... (Annak idején a legújabb telefon volt...és rá 2-3 hóra jött ki, ha jól emlékszem az S2...) :W Lusta voltam várni pedig abba 1gb ram van...Még egyszer ennyi pénzt ki nem dobok érte... :DDD

Megmondom a frankót nálam a lényeg a stabil működés meg két játék stabil működtetése (Modern Combat 3, ami 4.0 NEM MEGY! O.O meg a Batman, ami megy 4.0!) Ha már kiadtam értük összértékben legalább 400ftot :"DDDD (egyik 2-350ft volt leárazva, a másik 50ft) Nem, nem a játék a legfontosabb szempont, hanem a stabil, röccenésmentes működés.

A szabad memóriával vannak nekem gondjaim nagyon, mert nagyon zavar, hogy például benyomom a wifit és szinte meghal a gép... kell neki 5p legalább mire helyrejön az agya, de a böngészés megint ilyen utána. Vársz...vársz betölti, happy...

Én azt vettem észre személy szerint a 2.3 egy nagy rakás az... nekem akkor is megakadt, amikor 100-120mb szabad memóriám volt...utáltam. Jött a 4.0 ott érezhetően többet evett, de, amikor volt szabad hely, nem akadt.

Nem tudom miként kell telepíteni én bízok bennetek, BENNED. Bármi, amitől jobban fog futni és nem fordul meg tőle a fejemben az, hogy földhöz vágom már jó! :U

WAREZ LESZ:
GTA San Andreast te kipróbáltad, hogy elindul-e a telefonodon? Marketen nincs tehát letöltöttem a játékot, de csak fekete képernyő és kidob menübe. A Call Of Duty sincs marketen, de az ugyanígy letöltve működött... o.O Nem játszottam vele nem érdekelt különösképp (csak megnéztem az fut-e), de a San Andreas... :(

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#44896) Kloss válasza szabog4 (#44895) üzenetére


Kloss
őstag

Hát igen, bukta, de ez van. Én most passzolom át az asszonynak.
Kezdem azzal, hogy ami nálam jól működik, az nem biztos, hogy nálad is, ez egy ilyen játék :)
Ezzel nem elbizonytalanítani akartalak, csak ha nem megy jól, ne keseredj el, másikat kell kipróbálni.
Akadás mindig lesz, kérdés mekkora, ez viszont romfüggő.
Játékokat nem próbáltam, arra nem tudok válaszolni. A telepítés menete nagyon egyszerű, ha megy az angol, akkor még könnyebb.
XDA-n regisztráld magad, onnan tudsz mindent letölteni.
Ami kell neked:
Rom
AIO toolkit
Itt a fórumban rákeresel "rom telepítés" és egy csomó leírást fogsz találni.
Nagyon röviden:
1. ments el mindent!!
2. kártyára töltsd a romot
3. aio-ban 4-es menü---old bootloader---cwm telepítése (én 5.0.28-at használok)
Itt követni kell amit az aio kiír a telepítés folyamán, ha nem sikerül valami, nem baj, elrontani nem tudod a telefont.
4. cwm-ből felrakod a romot és már kész is, gapps nem kell külön
5. reboot és belakás :)
Sok sikert!

Szerk: AIO-hoz itt a leírás angolul

[ Szerkesztve ]

(#44897) szabog4 válasza Kloss (#44896) üzenetére


szabog4
aktív tag

Köszönöm a segítséget!
ZH-k, vizsgák után megpróbálkozom az esettel! :R :R
(Akkor nyugodt szívvel piszmogok vele! :) )

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#44898) EszesNorbi


EszesNorbi
tag

hali a gyári 2.3 at akarom, ujra rakni, tehát mindent formáznék törölnék, uj lapal szeretném tovább használni, hogy kezdjek neki, elötte jóhogy lementek mindent meg szinkronizálom a dolgaimat, jelengleg smartflashhel visszrakott gyári 2.3. em van, mivel nincs jobb formázás után ezt hsználnám tovább...

(#44899) baluka6


baluka6
aktív tag

Heló

Olyan kérdésem lenne, hogy nem működő bekapcsoló gomb esetén, hogyan tudom megoldani a "két koppintásos" kijelző felébresztés?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#44900) dancergabor


dancergabor
tag

Sziasztok! Ha nem működik az elforgatást érzékelő szenzor az szoftveres probléma lehet? Restart nem segített. Mást még nem próbáltam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.