Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44351) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok mondani DjangoManouche X1.6.5 @ KingOfBirds 0.7 OC -nál jobb romot amit érdemes használni? Ami lényeg wifi vagy mobilnet folyamatosan be van kapcsolva, legalább 1 napig bírja illetve gördülékeny legyen.
Vagy esetleg felesleges váltanom?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#44352) david_97 válasza Ra's al Ghul (#44351) üzenetére


david_97
senior tag

én most tonyp THE rom-ját használom, a build 26-osat!

(#44353) Algotis válasza Ra's al Ghul (#44351) üzenetére


Algotis
addikt

Nekem a CM10 kk exp 126os kernellel jön be a legjobban 1,2ghz oc-val, nekem ez a leggördülékenyebb :)

Androidos Outlookból küldve

(#44354) cjvt3o


cjvt3o
aktív tag

Üdv,

2 kérdés:

1. http://files.miuiandroid.com/3.12.6/ innen használta-e már vki a Rom-ot?

2. Kell műteni a teló ehhez ICS-s bootloaderre, vagy fel lehet küzdeni valahogy GB-sre is? (esetleg vmi kettő közötti átmenet? :)

(#44355) david_97 válasza cjvt3o (#44354) üzenetére


david_97
senior tag

ha jól sejtem ez a miui v5 rom,és ehhez ics bootloader kell,a tapasztalatom az,hogy egy rakás gané az egész ahogy van :DDD

(#44356) esox válasza cjvt3o (#44354) üzenetére


esox
senior tag

Rég voltam itt, de most pont nekem is miui-s kérdésem lenne.
Pár hete használok egy Xiaomi Red Rice telót gyári miui rommal és ezt szeretném felpaokolni az LG-re is.
Próbálta már ezt valaki?

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#44357) esox


esox
senior tag

Mivel már nem az enyém a teló, nincs szükségem a frissen érkezett terepszínű kemény hátlap tokra.
QJW-132 - zöld terepszínű verziót rendeltem. Akit érdekel, privátban írjon. Nagyon jó tapintású nem csúszós kemény műanyag tokról van szó. Jelenleg is ilyen van a telómon feketében...

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#44358) cjvt3o válasza esox (#44356) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Hát a tippem az, hogy ne.

A 2x-re igazából sem ICS, sem JB alapú ROM nem való, kevés hozzá a RAM. Ha lesz KitKat-os MIUI, azt esetleg megpróbálhatod.

A Hungmi-ra miért nem raktál multi-t?

http://www.miuiandroid.hu/index.php?page=toebbnyelvu-romok

(#44359) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Próbálok feltenni valmami értelmes ROM-t a telora, de nem sikerül. Csinálok egy NVFlash-t majd ráteszem a v30A-t, aztán bootloader nyit, majd cwm-t teszek rá.

Letöltöttem a 2012.12.08-ai Cyanogenmod CM10.1-t és a TonyP build26 -t. Ezt akarom telepíteni,de mikor újraindítom a telot, akkor bejon a W/S -s felirat és visszaáll a régire.

Régi bootloader-re meg nem engedi telepíteni a CWM 6.0.2.5 -t, csak a régebbit.

Van valami CWM amit CWM-ből tudok felrakni oldBL-re?

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#44360) atti1848 válasza atti1848 (#44359) üzenetére


atti1848
senior tag

Könyebben fogalmazva, hogyan tudom feltenni a telora a 2013.12.08-s cyanogenmod cm 10.1 -t? Egy rövid leírást kérek szépen.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#44361) Klon válasza esox (#44357) üzenetére


Klon
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

(#44362) rena224


rena224
tag

Sziasztok!
Most sikerült asszonypajtásnak karácsonyra vennem egy használt, de jó állapotú 2x-et olyan áron, hogy azt kár lett volna kihagyni! neki akarok állni romolgatni, hogy vmilyen használható, jó állapotba hozzam a cuccot, most teljesen gyári ics rom van rajta, tudtok nekem segíteni, hogy mit érdemes rátenni? recovery-ből melyiket, romból merlyiket, krenelből mit? linkeknek örülnék a legjobban, persze, csak h nem kérjek túlságosan nagyot már így kezdésnek :DD jah, és ha tudtok adni vmi linket, vagy magyarázatot, hogy hogyan álljak neki megköszönném :) ez most eléggé bután hangzik, nem vagyok egy analfabéta, de az első hsz nem sok segítséget ad, eddig meg csak Samsungot, Motorolát, meg Htc-t buheráltam, LG-hez még nem volt szerencsém, nem akarok belőle azonnal egy drága levélnehezéket csinálni, mert bármennyire is baráti áron volt, annak azért drága lenne ;] előre is köszönök minden segítséget :R

"Ha már nyakig ülsz a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram,hogy legalább nem hullámzik!"

(#44363) david_97 válasza rena224 (#44362) üzenetére


david_97
senior tag

AIO toolkit fel a gépre legyenek fent az apex driverek,benne van a csomagban,csak meg kell keresni,ha jó az angolod,vagy alap szintű akk minden le van irva hogyan nyiss bootloadert,tegyél fel cwm-et és akk mehet fel pl egy Django :K
a lépések kb ezek: aio toolkitben a 4es pont aztán 1,megint 1és aztán a 2es,megvárod mig lefut,és beinditod a telefont ugy hogy közben nyomod a hangerő le+bekapcs gombot,bejön a recovery,és mehet fel a rom,a rom legyen a memória kártyán,mert a belső adataid törlődni fognak!!!!
esox én most tesztelem,egész pofás,kb olyan szinten van mint most az adnroid 4.3,néha eldob ezt,azt,de iddig kellemes csalódás :DD

[ Szerkesztve ]

(#44364) rena224 válasza david_97 (#44363) üzenetére


rena224
tag

köszönöm a segítséget, azt hiszem neki is esek :)

"Ha már nyakig ülsz a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram,hogy legalább nem hullámzik!"

(#44365) rena224


rena224
tag

Na, nekiestem, felhaxoltam a telóra a Django-t... bár gyorsabb, mint a gyári ICS, de ez még mindig nem az igazi, kicsit többet várok a cucctól, egy S2-m van, és tudom, erősebb proci, erősebb grafikus chip, kétszer annyi ram, de az oda vissza veri ezt, felhasználói élményben pedig ég-és föld, pedig az sem mai gyerek már, na... nem várok sokat etttől a régi technikától, nem arról van szó, stabil legyen, ne akadjon, mint a veszedelem, böngészés, facebook, meg levelezés menjen rajta, több kívánság nincs :) lehet sokat kérek? :DD ti mit használtok??? mit ajénlotok? gondoltam még ráteszek egy CM-et, vagy vmi mást, de a fene tudja, hogy érdemes-e macerálni, lesz-e jobb :DDD de ha vki bíztat egy kicsit, és azt mondja, hogy lehet ebből vmi használhatót is kihozni, akkor vevő vagyok egy kis mókolásra még :)

[ Szerkesztve ]

"Ha már nyakig ülsz a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram,hogy legalább nem hullámzik!"

(#44366) cjvt3o válasza rena224 (#44365) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Sokat kérsz.

512 MB Ram ennyit tud. Természetesen akad rajta minden, különösen a legmemória-pazarlóbb alkalmazások, mint a facebook, böngészés.

Nem tudok így rom-ot ajánlani.

Azt mondanám, hogy mindenképpen vmelyik GB alapú rom-ot használd (én pl WIUI/MIUI fan vagyok), de az alkalmazások se legyenek frissebbek, mint a rom. (Tehát 2011-es kiadásokat érdemes használni mindenből - már ha van valahol tartalékban ilyen.)

(#44367) esox válasza rena224 (#44365) üzenetére


esox
senior tag

Nálam is django van 1.6X ha jól emlékszem. Feltrakás után pár hónapig kellemes, de ahogy belakod úgy lesz egyre csigább :( (mint minden másik rom is). Én a contactokat csak google-ben tárolom, így egy clear data, cachet 2-3 havonta simán ráengedek. Azt a pár progit, amit haználok pedig titaniummal le/föl lehet pakolászni.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#44368) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok.

Ma lettem 2X tulaj, lenne pár kérdésem:

Van valahol egy gyűjtemény, ahol elérhetőek a 2X-re való ROM-ok?
Milyen flashtool-t használhatok kernel cseréhez?
Szerintetek melyik a legjobb CM10.x vagy más 4.1+ alapú ROM rá?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#44369) Algotis válasza gzbotii (#44368) üzenetére


Algotis
addikt

Szia!

1) Válogass
2) Kernel cseréhez CWM-be kell belépni és ott wipeolni cache-t és dalvik cache-t és csak flasheled a zipet.
3) Szerintem a pengus77 féle CM10 a legjobb!

Androidos Outlookból küldve

(#44370) gzbotii válasza Algotis (#44369) üzenetére


gzbotii
veterán

2) "csak flasheled a zipet.Á - De külső progit használsz hozzá, nem, vagy CWM-ből?
_____

CM11 -et probálta már valaki?

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#44371) Algotis válasza gzbotii (#44370) üzenetére


Algotis
addikt

Nem külső programot, magán a telefonon csinálom meg!

Androidos Outlookból küldve

(#44372) gzbotii válasza Algotis (#44371) üzenetére


gzbotii
veterán

CWM-el?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#44373) Algotis válasza gzbotii (#44372) üzenetére


Algotis
addikt

:K

Androidos Outlookból küldve

(#44374) gzbotii válasza Algotis (#44373) üzenetére


gzbotii
veterán

Szoval Instal from SD Card kernel es utanna ROM..erdekes. En eddig mindig flashtool-al csinaltam.
Bar most egy stabil CM10.1 van a 2X-en, azt nem bolygatom, eleg nekem a Sol jatszani :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#44375) deminos válasza gzbotii (#44370) üzenetére


deminos
aktív tag

CM11-et nyúzok 2 napja kowalski kernelével.
A hibái a következők:
- nagyon sok alkalmazás nem tud írni se a belső, se a külső SD-re (így nem működik többek között a kamera sem) permission denied hiba miatt
- wifi tethering nem működik (ez akinek fontos annak rossz csak)
- bluetooth problémák is vannak állítólag (én nem használom)
- a gps sem működik valami fényesen

Ha a fenti hibákat kiküszöbölik, akkor álmaink ROM-ja lesz, mert viszonylag sok a szabad ram (130-150MB között, amiben már benne van a Viber a maga 40-50MB-val) és egész jól is osztja be. Majdnem GB szintű mennyiségű szabad rammal gazdálkodik a rendszer, ami azért nem semmi. Hozzáteszem, hogy 32MB ramhack is közre játszik ebben.

Más: Akit érdekel pengus hamarosan kijön a 3.1.10-es kernelével. Állítólag sok okosság lesz benne. Már csak Tonyp-nek kellene a CM11-es hibákat javítania és újra dicső fényében tündökölne a 2x.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#44376) cjvt3o válasza deminos (#44375) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

cwm fix permissions nem segít?

(#44377) gzbotii válasza deminos (#44375) üzenetére


gzbotii
veterán

Kivancsi vagyok, kovetem majd akkor a torteneseket CM11 korul.

Esetleg, ha valami "attores" van a 11 fronton, irhatsz itt rolla :R

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#44378) tami92 válasza deminos (#44375) üzenetére


tami92
aktív tag

Telefonálós részét a telefonnak használtad az elmúlt 2 nap alatt? Nekem igazából azért nem klappolt, mert hívtak, a hívónak kicsöngött, nekem meg semmi se történt.

szerk: Algotis biztos megváltás lehet a Nexus 5 a 2x után :DD

[ Szerkesztve ]

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#44379) Algotis válasza tami92 (#44378) üzenetére


Algotis
addikt

Igen, de még azért benne vagyok a dolgokban 2X fronton is :D

Androidos Outlookból küldve

(#44380) deminos válasza cjvt3o (#44376) üzenetére


deminos
aktív tag

Kipróbáltam, sajnos nem ilyen egyszerű a megoldás, mert nem működött. Azért köszönöm a segítséget.

Gzbotti: Természetesen amint új fejlemény van jelentkezni fogok.

tami92: Nekem a hívás részével semmi gondom nem volt. Engem tisztán hallottak és én is tisztán hallottam a másik felet.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#44381) cjvt3o válasza deminos (#44380) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Akkor vszínűleg más PATH-on van az SD, mint ahol az adott app keresné.

Lehet, hogy symlinkel megoldható.

írom ezt teljesen látatlanban.

(#44382) andriska0725


andriska0725
tag

sziasztok. kis segítséget kérnék. nem igazán találok jó romot, ehhez a szuper kis telefonhoz... szeretnék vissza állni valami gb-s romra, valaki tudna segíteni, hogy ehhez pontosan mit kéne tennem?

(#44383) EszesNorbi


EszesNorbi
tag

valaki tud megoldás a cm 10.1 nél a video kamera szinte minden 3-4. másodpercben ujra fokuszál... elég zavaró ha nézem vissza a videókat!

(#44384) defy456


defy456
aktív tag

Sziasztok!
Egy barátom telefonját csinálnám, így nem nagyon tudom tesztelgetni ezért kérdezném: Amikor nekem még 2x-em volt akkor a cm10-el nagyon elégedett voltam, gyors volt stabil, csak a wifi szívta nagyon az aksit. Azóta van-e olyan rom ami jobb annál?

(#44385) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok.

Mitol lehet az, hogy amikor felrakok egy ROM-t es elindul a rendszer, hogy: setup wizard has stoped..OKezom es aztan ujra ezt dobja fel.
CM10.2 es MIUIv4 JB alatt is...
A CWM 6os

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#44386) gzbotii


gzbotii
veterán

Vegul felraktam a CM11-et.
Eddig minden mukodik rajta. De ha valakinek van otlete az elozo problemara, szivesen varom a megoldasokat :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#44388) gzbotii válasza #99499520 (#44387) üzenetére


gzbotii
veterán

[link]

Eddig nem utkoztem hibaba.
Kamera, SD olvasasa, WiFi mukodik. De persze ettol meg lehetnek hibak.

Ami eddig szemet szurt, az a ket telefon app...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#44389) deminos válasza gzbotii (#44388) üzenetére


deminos
aktív tag

Melyik verzió van fent neked? Mert nekem a 13-ai van fent és a kamera egyáltalán nem akar működni, valamint bizonyos app-ok nem képesek írni az SD-re (se külső, se belső), így pl. Titaniummal nem tudok menteni semmit.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#44390) david_97 válasza deminos (#44389) üzenetére


david_97
senior tag

nekem is az van,tud irni/olvasni a titanium backup,a másik gond az vele hogy a kamera bekapcsol ugyan,le is fotóz bármit,de a galeriában csak szürke a kép :(

(#44392) puskmik


puskmik
tag

A 2X-ünkre lehet csatlakoztatni valamilyen egeret?

(#44393) Sytex


Sytex
tag

Sziasztok!

Ma kezdtem foglalkozni a telefonom belső világával és teljesen elvesztem:

Ami eddig megvolt:

AIO-Toolkit: CWM telepítés.
SuperSU v1.65
Csináltam egy mentést a rendszerről a CWM-al
Játszogattam kicsit a root adta lehetőségekkel
Majd megláttam #44388 -ban található linket, ezt fel is tettem.
Ebben sajnos az üzenetkezelő összeomlik, ezért visszaálltam a korábbi mentésemre.
Gondoltam futom még egy kört a CM-al ezért letöltöttem ezt: cm-10.1-20131208-NIGHTLY-p990.zip
Ezt ha CWM-ből feltelepítem, akkor a gyári rendszer indul el.
Gondoltam futok egy kört egy korábbi verzióval. Lejött a cm-10.1-20131118-NIGHTLY-p990.zip
Feltettem CWM-al, de megint a gyári rendszer indult el.
Kiakapcs-hangerőle-bekapcs, és a CMW is eltünt a telefonról, a gyári rendszer bebootol, hiába tartom nyomva a gombokat.

Hol rontom el???
Köszi

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#44394) david_97 válasza Sytex (#44393) üzenetére


david_97
senior tag

biztos new bl-en vagy(gyari ics) a cm meg old bootladeres!

(#44395) Sytex válasza david_97 (#44394) üzenetére


Sytex
tag

És erre valami megoldás? (Egy link is megteszi)

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#44396) david_97 válasza Sytex (#44395) üzenetére


david_97
senior tag

http://forum.xda-developers.com/optimus-2x/development

itt nézelődj,bármi amihez oda van irva hogy New bl/bootloader az fel fog menni!

(#44397) Sytex válasza david_97 (#44396) üzenetére


Sytex
tag

Köszi!

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#44398) Balázs1986 válasza puskmik (#44392) üzenetére


Balázs1986
addikt

Az egérnek áramforrás kell a működéshez, a 2X USB-je nem tud táplálni kifelé, szóval a vezetékes megoldás garantáltan kiesett. Bluetooth megoldások után még kereshetsz, de a legtöbb vezeték nélküli egérnek saját USB reciever-je van, szóval nagy reményt ez irányban sem táplálnék.

(#44399) Klon


Klon
aktív tag

Kedves topic társak:

[ Szerkesztve ]

(#44400) buktagt540 válasza Klon (#44399) üzenetére


buktagt540
senior tag

Köszönjük szépen és Boldog karácsonyt illetve kellemes ünnepeket kívánok én is mindenkinek! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.