Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45251) robi12ster válasza Kloss (#45250) üzenetére


robi12ster
tag

Megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#45252) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok! 2.3.4-s Android van fent V20Q_GB. Olyat szeretnék kérdezni hogy feltettem az Igo Primo 9.26.29.341779-t ( 2013 , okt. 25-i ) . Nincsenek benne hangok ahol tudnám változtatni, hogy nő vagy pasi navigáljon nem szólal meg. Tudna valaki megoldást rá ?

(#45253) BullKoxa válasza BullKoxa (#45252) üzenetére


BullKoxa
őstag

Elvileg most jó! Átraktam az Igo-t angol nyelvűre és így voltak hangok, vissza magyarra és most jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#45254) robi12ster válasza Kloss (#45250) üzenetére


robi12ster
tag

hello. megpróbáltam, de semmi. az eszközkezelőben sem jelenik meg. mintha nem raktam volna fel a drivert, pedig többször is felraktam

(#45255) Kloss válasza robi12ster (#45254) üzenetére


Kloss
őstag

Esetleg a windows betöltődésekor válaszd az "Illesztőprogram-aláírás megkövetelésének letiltása" opciót és próbáld így telepíteni a drivert. Ez is lehet probléma.
(gép indítása után F8-at nyomogatni)

(#45256) robi12ster válasza Kloss (#45255) üzenetére


robi12ster
tag

Próbálltam, akkor sem jön össze. Leszedtem egy olyat. hogy Unlock Root programot, és azzal sem megy.

(#45257) Kloss válasza robi12ster (#45256) üzenetére


Kloss
őstag

Nincs több ötletem. W7 x64-gyel voltak gondok úgy emlékszem. Esetleg egy 32 bitesen nem tudod megnézni?

(#45258) robi12ster válasza Kloss (#45257) üzenetére


robi12ster
tag

Most van nálam egy Mac, arra húzok fel win7 32 bit -et. És megpróbálom.

(#45259) Kloss válasza robi12ster (#45258) üzenetére


Kloss
őstag

Sikerült? :)

(#45260) robi12ster válasza Kloss (#45259) üzenetére


robi12ster
tag

A mac -en nem sikerült, de azóta nem próbálkoztam.

(#45261) robi12ster válasza robi12ster (#45260) üzenetére


robi12ster
tag

Nekifutottam még egyszer. Találtam a neten egy 64 bites abd drivert. Felraktam, és sima adattár csatlakozásánál meg is találja. De root -olásnál semmi. Toolkit -ot elindítom. Aksi ki, hangeró fel-le be, kábelt csatlakoztatom. Toolkitnél 3 -as, kéri hogy nyomjak c-t a továbbra, és semmi. Nem csinálja meg. usb device not found.

(#45262) robi12ster válasza robi12ster (#45261) üzenetére


robi12ster
tag

Most nem fogok felrakni egy 32 bites win 7 -et, ezért. Ha majd egyszer ujra kell raknom a gépet visszatérek ide.

(#45263) robi12ster válasza robi12ster (#45262) üzenetére


robi12ster
tag

Felraktam egy win32 -t, de válltozatlan a helyzet. Próbálltam kábelt cserélni , akkor sem javult. A drivereket felraktam.
Nincs valami másik megoldás? SuperOneClick?

(#45264) robi12ster válasza robi12ster (#45263) üzenetére


robi12ster
tag

csak sikerült.

(#45265) Kloss válasza robi12ster (#45264) üzenetére


Kloss
őstag

Mi lett a megoldás? :)

(#45266) robi12ster válasza Kloss (#45265) üzenetére


robi12ster
tag

El sem merem mondani. Rossz volt a hangerő le gomb.

(#45267) Kloss válasza robi12ster (#45266) üzenetére


Kloss
őstag

Komolyabb hibára gondoltam :) Ez viszont nem a te hibád.

(#45268) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Sziasztok!
Van egy p990-em, két éve szenvedek stock rommal.
Most jutottam el arra pontra, hogy így nem járja.(Igazából régóta elhatároztam, de kivitelezésig nem juttotam)

Szerteintetek melyik a legstabilabb rom, vagy mit tegyek fel és hogyan?
CM-et érdemes, vagy van valaki aki használja még fő telefonként?

Válaszokat előre is köszönöm! :R

(#45269) Kloss válasza lkksioskdl3 (#45268) üzenetére


Kloss
őstag

Én ezzel adtam oda a telefonom: tonyp cm10.1 build 05, egész jól fut vele. Újabbat nem akartam (KitKat), szerintem ez a telefon már alkalmatlan rá.

(#45270) BullKoxa válasza lkksioskdl3 (#45268) üzenetére


BullKoxa
őstag

Én a V30A-t tetetem majd fel tesómmal. ez a V20Q nem az igazi. fogyogat és hamar belassul.

(#45271) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Sziasztok!
Kaptam egy ilyen telefont, még rootolva sincs, most gondoltam neki állok.
Mit érdemes felrakni rá, mivel a leghasználhatóbb vajon?

A fentebb említett "tonyp cm10.1 build 05" -ről mi a vélemény?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#45272) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Egyenlőre rootolni sem tudom, sem a Superoneclick-el ( hetedik lépésnél elakad, lefagy ) , sem a Unlock root-al. Ez utóbbi, meg nem tudja leszedni magát, network error-al megáll.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#45273) robi12ster válasza Kloss (#45267) üzenetére


robi12ster
tag

Amióta rootoltam a telefonomat, a tonyp romot használom. Nagyom meg vagyok elégedve. Egy problémát viszont nem értek, hogy nem akar vakuzni fényképezésnél. Ez hogyan orvosolható?

(#45274) Mrdevil válasza robi12ster (#45273) üzenetére


Mrdevil
addikt

Mivel/hogyan root-oltad? Én nem tudok leszedni hozzá progit, unlockroot kellene, de nem lehet leszedni.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#45275) robi12ster válasza Mrdevil (#45274) üzenetére


robi12ster
tag

fentebb említett toolkit progival sikerült.

(#45276) Kloss válasza robi12ster (#45273) üzenetére


Kloss
őstag

Hát ez jó kérdés. Több lehetőség van:
1. újrarakod a rendszert, de előtte mindent formázni kell, system, data, internal storage + külső sd kártyán mindent törölj amit a rendszer hozott létre.
2. felraksz egy gyári rendszert, ez megcsinálja a fentebb leírtakat (kivéve külső sd), de elölről kell kezdeni mindent (root stb)
3. ha a fentiek nem mennek, akkor a telefonodon nem megy olyan jól ez a rom, mint mondjuk az enyémen. Ez előfordult már más rommal is, van akinél jó, van akinél nem.

Még egy javaslat, nálam a hangminőségen jelentősen javított a baseband csere (xda-ról tölthető)
Az akku idő is jobb lett, kevesebbet fogyasztott a telefon a megfelelő basebanddel. Ez sajnos csak próbálgatással deríthető ki. Nekem SU660 (koreai változat) alkatrészeket tartalmaz a telefonom, így egy SU660 baseband vált be.

[ Szerkesztve ]

(#45277) Mrdevil válasza robi12ster (#45275) üzenetére


Mrdevil
addikt

A rootoláson túl vagyok.( Kingo Root progival ) A AIO-t nem igazán értem mit/hogyan, CWM-ből raknám fel a romot, az tiszta, de nem tudok CWM-et felrakni valamiért, se a play-ből leszedett rom manager-el, ( nem is jelenik nekem meg egy flash menüpont, current recovery-nél ezt írja: clockworkmod 5.x.x.x, mintha már fent lenne valamilyen recovery, nem is dobja fel a támogatott telefon kiválasztásnál a telot) sem a pc-ről való .bat futtatásos módszerrel. AIO-nál az összes menűpontos lépést végig kell nyomkodni, van erre valami rendes leírás?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#45278) Mrdevil


Mrdevil
addikt

AIO, ahogy rányomok az ikonjára az ablaka felvillan, majd el is tűnik. Win8.1 64bit van fent, elvileg minden driver fent van a telónak. ( rootolás, smartflash progi ment szépen ) Egy nyamvadt CWM-et továbbra sem tudok feltenni.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#45279) Rainman05


Rainman05
tag

Tudna nekem linkelni valaki egy közvetlen letöltő linket a tonyp cm10.1 build 05 romról?
köszi.

(#45280) Kloss válasza Rainman05 (#45279) üzenetére


Kloss
őstag

(#45281) Rainman05 válasza Kloss (#45280) üzenetére


Rainman05
tag

Köszönöm!

(#45282) MrChris


MrChris
nagyúr

Lecserélném a samu16 gigás kártyámat egy samu 32gigásra. Megy benne?

(#45283) QbHead válasza MrChris (#45282) üzenetére


QbHead
aktív tag

Egyértelműen igen! :K

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#45284) MrChris válasza QbHead (#45283) üzenetére


MrChris
nagyúr

Köszi, mikor vettem az o2x-t vagy 4éve :D akkor ez kérdéses volt.

(#45285) Rainman05


Rainman05
tag

Nincs véletlenül meg valakinek ez a rom: OpGaNex-Project v3.1.5 ? xda-án már nem lehet leszedni.

[ Szerkesztve ]

(#45286) MrChris válasza QbHead (#45283) üzenetére


MrChris
nagyúr

A következő kérdés csak most jutott eszembe :D 64GB-os kártya működik vele?

(#45287) BullKoxa válasza MrChris (#45286) üzenetére


BullKoxa
őstag

ha szabad kérdeznem , mit tartasz rajta?? Ennyi adat az k.rva sok szerintem. Ennek a kis szutyoknak. Nekem is ilyenem van 4 hónapja.

(#45288) QbHead válasza MrChris (#45286) üzenetére


QbHead
aktív tag

Az sajnos már nem :( de 32gb is nagyon nagy szerintem bár azt is könnyen meg lehet telíteni :C

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#45289) BullKoxa válasza QbHead (#45288) üzenetére


BullKoxa
őstag

Ez a Samsung 16GB Micro EVO ez jó kártya? a 48MB/s az jónak számít, a microSD-k közt? Ha igen, én is veszek egy 16GB-t.

[ Szerkesztve ]

(#45290) MrChris válasza BullKoxa (#45287) üzenetére


MrChris
nagyúr

:D 4éve vettem, ez alatt sokminden történt, munkahelyemen is dokumentálok állapotokat, meg közben lett két gyerekem és ezt kapom elő ha nincs fotóapparát, szépen majd 2x megtelt a 16-os. Eleinte ezzel videóztam. Építettem alá steadit is :D Ha már kártyázom gondoltam minél nagyobb, méret a lényeg :D

(#45291) BullKoxa válasza MrChris (#45290) üzenetére


BullKoxa
őstag

Köszi szépen a válaszodat!! Most engem is beindítottál egy ilyen Evo-ra. nekem 2GB-s van rajt. A GPS miatt idegesít, meg hogy alig lehet zenét rátenni. A Telót inkább kímélném, hátha később lassul be ha szinte nincsen rajta semmi, csak a rom.

(#45292) MrChris válasza BullKoxa (#45291) üzenetére


MrChris
nagyúr

Biztosan jó lesz az a kártya, nekem eggyel régebbi samu uhsi cl10 van.
Lassúnak lassú a teló, főleg a belső memória. Nekem gyári rom van, mert tudtommal mindnek van valami háklija én pedig a 3g, wifi, gps, fényképező, videó, rádió... mindent használok és még ha lassan is de a lényeg hogy teljes értékűen működjön. Bár az ICS-el a kedvenc lgcamera progim sajnos nem jól műxik.

[ Szerkesztve ]

(#45293) BullKoxa válasza MrChris (#45292) üzenetére


BullKoxa
őstag

Nekem 2.3.4 volt fent ( 3 hónapig ), de az egy sz,r volt, most a 4.0.4 van ez jónak tűnik .

(#45294) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Sikerült mindent rendben felraknom, de most hogy használgatom a telót, látom bekapcsolt wifi-vel nagyon merül az akksi, 50%-ot eszik az akku időből a wifi. ( cm10.1 )
Van erre valami megoldás, bár nincs nekem állandóan benyomva a wifi, ki-be kapcsolgatom, próbálok spórolni vele. De jó lenne, ha nem zabálna ennyit. Szinkronizálást, meg minden más felesleges dolgot lelőttem már.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#45295) Kloss válasza Mrdevil (#45294) üzenetére


Kloss
őstag

Sokat eszik a wifi + a 3G is. Ha nem mobilnetezel, érdemes 2G-re váltani.

(#45296) Mrdevil válasza Kloss (#45295) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, ezt is megtettem már. Most utána olvasgattam, valami másik kernelt kellene állítólag felraknom. ( Kowalski, Pengus77 ) Ezekben ki van irtva ez a bug, ( wifi drain bug ) valahogy máshogy kezeli a wifi kártyát benne. Nem tudom...... Lehet így hagyom, nem netezek rajta, csak max otthon, ott meg úgy is tudom tölteni.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#45297) Kloss válasza Mrdevil (#45296) üzenetére


Kloss
őstag

Hát nem tudom, nekem mindig ette az akkut a wifi is és a 3G is. Mindig 2G-n használtam, csak ha netezni akartam rajta (ritkán), akkor kapcsoltam 3G-re. Pedig az általad említett kernelt használtam. Még a wifi teljesítményét is levettem minimumra, de nem sokat ért.

(#45298) Mrdevil válasza Kloss (#45297) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, mondjuk barátnőm is mondja, ( övé volt ez a teló ) gyárilag a gyári cuccokkal is nagyon ette az akkut bekapcsolt wifi-vel. Ha kinyomta a wifit sokáig bírta a telefon. Csak picit soknak tűnik nekem az akku használatnál a 40-50% wifi használtság.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#45299) MrChris válasza Mrdevil (#45298) üzenetére


MrChris
nagyúr

Mióta van gyári ics erre a telóra nekem az van fent. A wifi mindig lezabálja, mióta változott az előfizum ('ingyen' mobilnet) 'örökre' kikapcsoltam. 3g állandóan be van kapcsolva, sokkal jobban bírja, persze ha netelek akkor így is gyorsan merül. Viszont az általános akkumerítés nagyon hektikus. Van hogyha rájön a gyors fogyasztás akkor semmi sem állítja meg. Éjjel 100%-ról lecuppantja 20-30-ra, pedig előtte kivettem az aksit meg vissza. Aztán 1-2 nap és helyre áll a szokásos napi 1-2 töltés :D

(#45300) BullKoxa


BullKoxa
őstag

V30A rom ( 4.0.4 ), a képernyő elforgatás nem működik vele. Külső programot kell használnom hozzá. Ami direktbe fordít mindent. Erre van megoldás? ( Ha gyári értékre vissza állítom akkor is mire felteszek pár alkalmazást elromlik )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.