Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) Z.m.Z válasza anjani182 (#5850) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Hát én még 249-ért vettem a tv-t,119-ért ps-t. Az erősítő 169,a hanfalszett 185,a szub 50. És most még sem jó. A játékok filmek kábelek dvd-lejátszó már csak aprópénz de egyben azért van az is egy 100-as. :B

(#5852) Z.m.Z válasza Z.m.Z (#5851) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Persze ezt mind nem egyszerre vettem,apránként gyűlt össze.

(#5853) anjani182 válasza Z.m.Z (#5851) üzenetére


anjani182
őstag

És ki lehet használni egy ilyen 300-350 ezres hifit/házimozit?

Forever and ever, let's make this last forever.

(#5854) Z.m.Z válasza anjani182 (#5853) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Hát én zenét is hallgatok,és ott ez még csak a belépő szint. :K

(#5855) Gebriel válasza BaliJack (#5841) üzenetére


Gebriel
veterán

Nekem is akad, enyém is kevés lenne :F
Elkezdtem nézni egy mkv. filmet, szagatva indult el, és kb 10-15mp után ki is fagyot. :(((

(#5856) anjani182 válasza Gebriel (#5855) üzenetére


anjani182
őstag

Milyen procid van? :F

MOD: Nekem is majdnem ugyanez a proci :F Nekem az első 10-15másodperc jól megy, aztán szaggat, de nem fagy le.

MOD2: én elsőnek egy 100megás sample-val próbáltam... :(

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#5857) Gebriel válasza Z.m.Z (#5854) üzenetére


Gebriel
veterán

Lehet nekem van bot fülem, de apósom hangfalai cirka 500k,stereo az enyém csak 70k :D 5.1
De én nem igazán hallom a különbséget :DDD
Apósom persze állítja, én vagyok kasu. :B

Intel celeron 1.73
Hp compaq nx7300 noti
Most szedek le egy új HD filmet. Kiváncsi leszek az is szagatni fog?! :U

[ Szerkesztve ]

(#5858) Z.m.Z válasza Gebriel (#5857) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Hát tudod ez olyan mint az étel,vagy a bor. Van akinek a legolcsóbb is ízlik és van aki a legdrágábbat is szarozza. Egyébként két hangcucc között csak akkor hallod a különbséget,ha egy helyiségben azonos jelforrással és beállítások mellett ugyan azzal zenével és pár másodperc különbséggel indítják el. Persze a nagy eltéréseket jó füllel másképpen is ki lehet hallani,de csak ha jól ismered azt a zenét amit hallasz.

(#5859) Gebriel válasza anjani182 (#5856) üzenetére


Gebriel
veterán

GOM playerrel szagat, de nem fagy, KMP playerrel viszont a hang csúszik :U

[ Szerkesztve ]

(#5860) Integra válasza anjani182 (#5853) üzenetére


Integra
titán

nézd, ezek még olcsó mulatságok..
egy lifestyls system 1 milko. és nem truehd cucc még az sem.. (mondjuk ez zenére is istenkirály)
szóval a világ pénze sem elég ehhez, ha maximalistabuzi az ember, de a lényeg, hogy te örülj. én sem akarok elszállni, ésszerű választást szeretnék hozni dolgokban.
egy 20m2-es nappaliba nem kell 80csilliárdwatt meg anyámtudja mi minden..:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5861) Z.m.Z válasza Gebriel (#5857) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Egyszer ülj be egy mondjuk a dunaplázai Saturnba,kérd meg hogy csukják be az ajtót mert hangfalat akarsz venni. Vigyél magaddal egy cd-t (persze ne mp3-at) majd válassz egy hngfalat a sorból.és kérd meg a mókust hogy kapcsolja át menet közben egy másikra. Meg fogsz lepődni hidd el.

[ Szerkesztve ]

(#5862) anjani182 válasza Gebriel (#5859) üzenetére


anjani182
őstag

Ezt nem értem, mi van a GOM és KMP playerrel? Hogy jön ez a Ps3-hoz? Streamelésről van szó, tehát a proci végzi az átalakítást...

Forever and ever, let's make this last forever.

(#5863) Gebriel válasza anjani182 (#5862) üzenetére


Gebriel
veterán

Csak úgy megjegyeztem :B

(#5864) anjani182 válasza Gebriel (#5863) üzenetére


anjani182
őstag

Tehát úgy érted, hogy csak simán a gépen játsszva is szaggat?

Forever and ever, let's make this last forever.

(#5865) Gebriel válasza anjani182 (#5864) üzenetére


Gebriel
veterán

Úgy :K :D
De KMP-el nem, ott csak a hang csúszik

(#5866) anjani182 válasza Gebriel (#5865) üzenetére


anjani182
őstag

Most néztem meg, GOM playerrrel tökéletesen megy a gépemen a 720p-s mkv. Nem hinném, hogy kevés ez a proci... :(

Forever and ever, let's make this last forever.

(#5867) Gebriel válasza anjani182 (#5866) üzenetére


Gebriel
veterán

Akkor a film a gáz :R

(#5868) hubandika


hubandika
tag

hmmm, nem étem. Nekem wi-fin is akadás mentesen vitte az 1080p-t, rezzenés nélkül.

(#5869) asadasad22


asadasad22
őstag

kicsit off: Bravia tv-m van (40W4500), PS3-ra kötve sztetek érdemes bekapcsolni a játék módot vagy sem? ha be van kapcsolva, akkor viszont nem lehet motionflow.. vagy játékra játékmód, filmnézésnél pedig kapcsoljam mindig ki? majd még kisérletezgetek vele.
még 1 érdekes probléma: mostanában lejátszottam a PS3-on 2 dvd filmet, mindkét esetben a fullhd-t visszavette 576p-re, és (valószínűleg emiatt) a felirat is pixeles volt, amit rányomott. ez ellen lehet tenni bármit?

jó hogy mondjátok a hangrendszer témát, lassan elkezdhetek arra is gyűjtögetni, a tv hangja önmagában pedig elmegy, de azért lehetne jobb :) mondjuk az itt említett félmillás árak nálam szóba nem jönnek, sztem 50ezret is már nagyon soknak tartanék rá :)

(#5870) anjani182 válasza hubandika (#5868) üzenetére


anjani182
őstag

De nézd már meg milyen procid van barátom :) Ezek szerint gyér a procink :(

KÉRDÉS:

Hogy a fenébe tudok a Home-ba oda csatlakozni, ahol a barátom van? Ha ő vagy én már benn vagyok, azt hallottam, akkor be tudok csatlakozni arra a serverre? De hogyan? :F

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#5871) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Sziasztok!
Ma beléptem a PS3 tulajok táborába :)
Lenne egy kérdésem:
USB-s billentyűzetet ha rádugok a PS-re fog működni játékok alatt?
Mert nagyon megszoktam,hogy nagyon sok játékot billentyűzettel játszottam PC alatt.
Bocs ha láma a kérdés,csak életem első konzolja.

Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv:
Zoli

(#5872) anjani182 válasza -XadAnuX+ (#5871) üzenetére


anjani182
őstag

Ha veszel hozzá XFPS-s, akkor igen, amúgy nagyon kevés játék támogatja... :(

Forever and ever, let's make this last forever.

(#5873) Gebriel válasza anjani182 (#5870) üzenetére


Gebriel
veterán

Lényeg, hogy mind kettőtöknek ugyan ott oda szóljon a PSN ID-ek.
Tehát USA store, UK store, JAPÁN store stb.
Egy Home van minden "kontinesnek"

-XadAnuX+

Ne félj az új dolgoktól, meg lehet szokni a joy-t is FPS-re.
Nekem az vált be, hogy a kart legnagyobb érzékenységre állítottam, és hard fokozatra raktam a game-t. Játék végére na és egy-pár óra online után, garantált volt a headshot :DD

[ Szerkesztve ]

(#5874) asadasad22 válasza Gebriel (#5873) üzenetére


asadasad22
őstag

amúgy japán accnak van valami előnye azon kívül, hogy ha japán ismerőseim vannak, játszhatok velük? :)
tehát teszem azt szoktak lenni exkluzív japán tartalmak? UK-s az alap accom, van egy US is, új LoTR pl csak itt volt fent.

(#5875) Gebriel válasza asadasad22 (#5874) üzenetére


Gebriel
veterán

Pl a Metal Gear Solid Online a japánon volt fent elsőnek, a GT5 P is csak innen volt letölthető.

(#5876) BaliJack válasza anjani182 (#5845) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Igen, azzal a procival és akadozik sajnos :(.
Az Aladdint tudtuk megnézni egyedül akadásmentesen, de azt a gépem is lejátsza Mplayer-rel. Megnézem majd a Jumanjit is, hogy az hogyan megy a gépen, mert az akadozott rendesen, amikor átküldtem a PS3-ra.

(#5877) Integra


Integra
titán

lézertévé valakinek?:)
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5878) Tibojka


Tibojka
csendes tag

Game.co.uk-ről rendeltem gamékat.
sikeresen megjöttek, aki rendelni szeretne tőlük, ajánlom,és most még akciók is vannak.

(#5879) cilo9 válasza Tibojka (#5878) üzenetére


cilo9
aktív tag

Hanyadikán adtad le a renedelést?

Üdv, Cilo

(#5880) anulu


anulu
félisten

nos, azt nem art tudni errol a ps3 media serverrol, h nagyon durvan megporgeti a vinyot. nalam a linear olvasas 90MB/s kornyeken van (1TB 32MB cache Samsung F1), de porgetesnel az is szenved.

asztali PC-re lett kitalalva, notis, 5400rpm-es vinyotol sajnos sok jot nem szabad varni.

bandwidth: 720p-nel ahogy neztem 30-35MBit/sec a max. ez 1080-nal megtobb. szoval igy kell szamolni a halozattal. UTP for the win, vagy nagyon durva wireless cucc.

tech reszhez: 82centis, HD-Ready TV-m van, nincs erosito, hang annyi, amit a TV tud, de ezt is nagyon elvezem es nagyon orulok neki meg ugy is, h 1+ eve megvan (akkor volt 300k a TV + PS3 ;))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5881) anulu válasza cilo9 (#5879) üzenetére


anulu
félisten

ez engem is erdekelne, valamint milyen extra koltsegek (szallitas, afa, kofa, akarmi) voltak ahhoz kepest, ami az oldalon ki volt irva?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5882) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Köszi mindenkinek a gyors válaszokat :)

Ha valaki tud nekem XFPS RATEUP for PS3-at szerezni,kérem jelezze privátban.

Üdv:
Zoli

(#5883) Gebriel


Gebriel
veterán

"Elindult...
Tavaly a vészmadarak még arról károgtak, hogy a Blu-ray formátum túl korán jött, túl dága, (túl) senkit sem érdekel, és túl elhamarkodott lépés volt a Playstation 3-ba BR lejátszót tenni.

A British Video Association (BVA) legfrissebb adatai szerint 2008 decemberében 400%(!)-kal nőttek a Blu-ray filmek eladásai. Az abszolút rekorder a The Dark Knight volt, megjelenése óta 281.000 darabot vittek haza belőle a Denevérember legújabb kalandjának rajongói."

Forrás: www.playstationlive.hu

[ Szerkesztve ]

(#5884) Gebriel


Gebriel
veterán

Nah még egy hír :D
"A Nielsen legújabb felméréséből kiderült, hogy hiába hódították meg a világot a nextgen konzolok, a legnépszerűbb gép még mindig a jó öreg PS2.

Az amerikai és európai irodával is rendelkező piackutató cég többnyire televíziós nézettségeket mér, de profi képet tudnak adni az emberek többi szabadidős tevékenységéről is. A konzolpiacot 2008. január és októbere között monitorozták, a felmérésből pedig többek között kiderült, hogy még mindig a PS2 legnépszerűbb gép.

Az interjúalanyoktól azt kérdezték meg, hogy átlag mennyi időt játszanak egy nap, és ezt milyen konzollal teszik. Az emberek eszerint a legtöbbet a Playstation 2 előtt töltik (31,2%), ezt követően jön az Xbox 360 (17,2%), a Wii (13,4%), az Xbox (9,7%), a Playstation 3 (7,3%), valamint a GameCube (4,6%). A handheld és egyéb konzolokra 16,2% jött ki.

A számokból következtethető, hogy hiába adnak el milliókat a nextgen konzolokból, és hiába kapkodják el mindig az összes Wii-t, még mindig a Playstation 2 uralja a konzolpiacot - legalábbis az előtte eltöltött órák tekintetében. De mi a helyzet a PS3-mal? Még a régi, évek óta kinyírt Xbox is megelőzi?"

Forrás: www.gamekapocs.hu

Jah lehet megelőzi a Xbox is, mert erre a gépre nincs warez, ennyi :U

[ Szerkesztve ]

(#5885) Tibojka válasza cilo9 (#5879) üzenetére


Tibojka
csendes tag

25-én...
de sima postával jött...
ez lehet gyorsabb is, de karácsony volt és ott sem dolgoztak.

27-én kezdték el, feldolgozni a megrendelést.

Anulu!!!

semmilyen extra költség nincs, 3 font volt a szállítás és kész. Ugyanazon az áron jött mint ami kint volt az oldalon.
A shopto.net-en pl ahogy regisztráltam, a 19 fontos little big planet 25 font lett :((( plusz a szállítás is 9 font.

[ Szerkesztve ]

(#5886) anjani182 válasza Gebriel (#5873) üzenetére


anjani182
őstag

Hát ha már egyszer találkoztunk, akkor nyilván oda szól...érted :F Mert én nem... :Y

Forever and ever, let's make this last forever.

(#5887) anjani182 válasza Tibojka (#5885) üzenetére


anjani182
őstag

De ezt átutalással kellett teljesíteni? Vagy utánvét, és a postásnak fizetsz?

Forever and ever, let's make this last forever.

(#5888) anulu válasza Tibojka (#5885) üzenetére


anulu
félisten

tehat akkor osszerakom (max 1kg ugye), kiszamolom, +3 font, utal, jon :) jol hangzik! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5889) anulu válasza anjani182 (#5887) üzenetére


anulu
félisten

szvsz utalas

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5890) Edgeri


Edgeri
senior tag

Talán kicsit OFF: aki használ routert, az milyen típust használ a PS3 Internet-eléréséhez? Kellene egyet vennem, hogy ne csak a pc-men legyen Inet. Ha tudnátok mondani konkrét típust, ami bevált, azt megköszönnén, mert sok típus volt és mindegyiknél sok a pro-kontra tapasztalat (nem baj, ha max 10-15e között van és tudja a WLAN-t is)? Előre is köszi!

Üdv, Edgeri

(#5891) cilo9 válasza Tibojka (#5885) üzenetére


cilo9
aktív tag

Akkor már lehet nekem is megjött, én is 25-én rendeltem. Remélem otthon vár! :DDD

Többieknek a fizetés része: Bankártyával fizetsz, de csak akkor szedi le az összeget, ha már csomagolták és elindították a pakkot. Előtte csak ellenőrzik a kártyát, és küldésig a bankom nem is zárolta az összeget. Ez akkor lehet igazán érdekes, ha előrendelsz, mert amig nem küldik addig nem is fizetsz.
És ha sima küldeményként hozatod, akkor van nyomonkövetés, addig amíg elindítják a csomagot. Utána csak akkor ha speciális küldeményként hozatod, de az bizonyára drágább.

Üdv, Cilo

(#5892) Gebriel válasza anjani182 (#5886) üzenetére


Gebriel
veterán

Akkor nem értem a kérdésed :D

(#5893) anjani182 válasza Gebriel (#5892) üzenetére


anjani182
őstag

Pl. találkozok veled ma véletlen, felveszlek Friendsbe, holnap már írok neked, hogy menjünk a Home-ba, találkozzunk x helyen, akkor ezt hogyan tehetem meg?

Az oké, hogy ugyanolyan reg kell, de nyilván ha már egyszer találkoztunk, akkor neked is meg nekem is ugyanolyan regem van.

Ez egy példa volt, de ez a konkrét problémám!

Érted?

Forever and ever, let's make this last forever.

(#5894) Tibojka válasza cilo9 (#5891) üzenetére


Tibojka
csendes tag

ahogy a tisztelt kolléga írta, úgy történik a fizetés.

Figyeljetek arra, ha több játékot rendeltek, akkor special deliveryt kérjetek, mert akkor egy pakkban küldik, ha csak sima deliveryt kértek, akkor külön adják postára a gammákat.
Én megszívtam :W három gammából ból kettő megjött, egy meg gondolom holnap vagy az után érkezik:)

(#5895) Gebriel válasza anjani182 (#5893) üzenetére


Gebriel
veterán

Mind a ketten a megbeszélt helyre mentek :DDD viccen kivül söt úgy tudom, hogy ha Home-ból küldesz meghívót akkor a másik úgyan ott jelenik meg
Ne mondd azt, hogy volt már ilyen és a másik nem volt ott :Y

[ Szerkesztve ]

(#5896) anjani182 válasza Gebriel (#5895) üzenetére


anjani182
őstag

Hát akkor nem tudom mi van, Home-ból küldött meghívót igen... :U

Tegnap nem volt ott az egyik haverom, majd akkor este mégegyszer megpróbáljuk...

Forever and ever, let's make this last forever.

(#5897) anjani182 válasza Gebriel (#5895) üzenetére


anjani182
őstag

Rájöttünk! Be kell menni a Home-ba, mindkét embernek, és ott megnyomod a Start gombot, Friends, kiválasztod a barátod és Go to.. és ennyi :C

Forever and ever, let's make this last forever.

(#5898) spacer válasza cilo9 (#5891) üzenetére


spacer
aktív tag

Az én lemezeim is megérkeztek. Mind a három:) A rendelést 26-án adtam fel.

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#5899) asadasad22 válasza Tibojka (#5878) üzenetére


asadasad22
őstag

ma jött egy gta, még egy uncharted-re várok tőlük :)

ha ilyen áron lennének itthon a játékok, még talán vennének is az emberek. így viszont újgazdagok sportja marad a dolog, akinek pedig kevesebb pénze, viszont több esze van, rendel külföldről..

(#5900) cilo9 válasza spacer (#5898) üzenetére


cilo9
aktív tag

Amit én rendeltem az sajna nem jött meg, de kárpótoltam magam egy Dualshock-kal. :DD Remélem a gamma is megérkezik holnap.

Üdv, Cilo

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.