Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) bwoay válasza szasanyi (#6797) üzenetére


bwoay
nagyúr

pedig pont ma mondtam cimborámnak, hogy bár én eleve nem rajongok az FPS-ekért,
azért letöltöttem a FEAR2 demot, és jobban élveztem, mint a Killzone-t.
Tudom, hogy nagy eretnekség ilyet leírni, de ez nem a teljes verzióikat minősíti,
csak engem.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#6802) Gebriel válasza Def26 (#6799) üzenetére


Gebriel
veterán

Pedig de, tiszta idegbeteg az a játék, tiszta para komolyan. Ő meg csak a hörgéseket hallotta, na meg a jóformán csak a véres jeleneteket látta. No hát egy női lélek törékeny :D

(#6803) Def26 válasza Gebriel (#6802) üzenetére


Def26
félisten

Én arra gondoltam, hogy viszi a PS1 játékokat a PS3. De nincs gond, biztos hosszú napod volt. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6804) Gebriel válasza Def26 (#6803) üzenetére


Gebriel
veterán

:W :B :DDD
Az volt...... :(((

(#6805) he7edik. válasza bwoay (#6801) üzenetére


he7edik.
addikt

Te valóban nem szereted az FPS-eket :K

Égő szöveg a flém vázon

(#6806) bwoay válasza he7edik. (#6805) üzenetére


bwoay
nagyúr

sosem tagadtam. azt hittem, a Killzone 2 lesz az első, aminek nem tudok ellenállni.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#6807) Gebriel válasza Def26 (#6803) üzenetére


Gebriel
veterán

(#6808) he7edik. válasza bwoay (#6806) üzenetére


he7edik.
addikt

A KZ2 110% tömény akció, nem helyez a karakterekre, dramaturgiára túl nagy hangsúlyt
amit az ilyen tipusú játékok kedvelői nem is várnak el
Sőt ha megpróbálsz ilyen dolgokat becsempészni mint pl. a Far Cry 2-ben szabadon bejárható óriási terület bukás lesz a vége.

Égő szöveg a flém vázon

(#6809) Def26 válasza Gebriel (#6807) üzenetére


Def26
félisten

Már hallottam ilyen kütyükről de ezt nem olvastam. :) Majd tervezek is venni ilyen kütyüt akkor, ha már itt is lesz 3G, de EDGE -re szvsz felesleges. :( Azé' köfi. ;)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6810) Gebriel


Gebriel
veterán

Jatekaim.hu-n tomix23 user egy promós Unchartedet és a B. Paradise platinum 5500ft árulja. Kihagyhatatlan szerintem akinek még nincs meg ez a két játék. Ismerem a srácot a friend listámon fent van

[ Szerkesztve ]

(#6811) he7edik. válasza Gebriel (#6810) üzenetére


he7edik.
addikt

Mennyi a részesedésed? ;] :D

Égő szöveg a flém vázon

(#6812) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Segítsetek dönteni:

- Mirror's Edge
- Call of Duty: World At War
- Star Wars: Force Unleashed

Melyiket szeressem? Az első kettővel már játszottam, tetszettek, a SW demóját letöltöttem anno, az sem volt rossz. Igazából mindhárom tetszik, de most csak egyre volna keret. Melyik a legértékállóbb, illetve melyik nyújt szerintetek többet mondjuk játékidő terén. Igazából a szívem a SW felé húz, csak nem tudom van-e olyan jó, hogy megérje a polcra tenni (Jedi Knight-ok tetszettek), illetve hogy mennyire lehet kibékülni az irányításával. Ugyanakkor a COD4-et hihetetlenül sokat nyomtam multiban PS3-on (és nyomom még ma is), szerintem nagyon jó a multija, nem tudom a COD5 ilyen téren milyen.
Mirror's Edge meg tetszett, csak lehet kicsit egysíkú, meg emlékeim szerint rövid is volt. Illetve itt nem tudom van-e normális multi.

Esetleg még a Little Big Planet is játszhat, csak nem tudom mennyire feküdne nekem, a videók alapján elég körülményesnek tűnik és félek elalszok rajta.

Szóval segítsetek dönteni!

Kösz!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#6813) szasanyi válasza DM-Fan (#6812) üzenetére


szasanyi
félisten

SW: FU mellé teszek elsőnek voksok! Sajna nem jó választás, ha a neten, hálóban akarsz játszani mivel ennél ilyen lehetőség nincs. :(
Ha ez szempont (szavatosságban azért mindenképp) akkor CoD: WaW, és csak utolsó helyen a ME. Sztem...

[ Szerkesztve ]

(#6814) Def26 válasza szasanyi (#6813) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem is a COD legyen. A ME tényleg egysíku, SW meg szvsz nem egy időtálló valami.

LBP -em volt de nekem az sem jött be. Valahogy úgy éreztem, hogy kinőttem ezt...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6815) szasanyi válasza Def26 (#6814) üzenetére


szasanyi
félisten

Az az igazság, hogy ezek közül - ha nem is a legjobb szavatossággal -, de a SW: TFU a király. Grafikailag is jó (igaz, nem kiemelkedően) de a fizikai motor amire képes, az eszméletlen játékélményt biztosít. A történet és a game feelingje 5ös, SW fanoknak kötelező. Nyilván valóan nem mindenki osztja a véleményemet, és nem is mindenki SW fan, de az tuti, hogy az eddig megjelent SW játékok közül ez kiemelkedik.

(#6816) bwoay válasza he7edik. (#6808) üzenetére


bwoay
nagyúr

tök mindegy, milyen egy FPS, én nem szeretem ezt a zsánert

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#6817) he7edik. válasza szasanyi (#6813) üzenetére


he7edik.
addikt

Nem jött be a Mirror's?

Égő szöveg a flém vázon

(#6818) nike_ válasza Gebriel (#6810) üzenetére


nike_
addikt

Igen, nagyon jó játékok :K Nekem is van egy cserélhető Uncharted-om + Burnout Paradise-om, ha érdekel valakit privi.

DM-Fan: Szerintem is a CoD: WaW-ot vedd, hiába FPS, időtállóbb, mint a többi játék.

(#6819) wrathchild


wrathchild
tag

Hello!
Lehetséges megoldani?:
PS3 hangját a kompakt házi-mozimon szeretném 5.1-ben megoldani, de a házi-mozin csak RCA bemenetek vannak (párban).
A PS3-on meg ha jól tudom, HDMI, AV és optikai.
Létezik olyan kábel, ami összehozhat AV/optikai-t - RCA-val?
(tehát a kábel egyik vége ilyen, másik vége olyan)
Vagy butaság? :)
Köszi!

(#6820) Vapor válasza wrathchild (#6819) üzenetére


Vapor
aktív tag

Ez kell neked
A képet viszi komponensen, a hangot meg rca-n.

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#6821) szasanyi válasza he7edik. (#6817) üzenetére


szasanyi
félisten

Még ki sincs bontva, a fiam ajándékba fogja kapni névnapjára. ;) A demót többször végigvitte, az nagyon tetszett neki, gondolom ez is fog.

(#6822) DM-Fan válasza wrathchild (#6819) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A Vapor által javasolt megoldás nem jó neked, ugyanis az általa javasolt kábellel még mindig csak stereo-t tudsz kihozni a gépből, és ahogy elnézem Te pont azt szeretnéd, hogy 5.1-ben szóljon a PS3.

Sajnos a PS3 analóg kimenetén (AV) keresztül csak stereo-ban tudod rákötni bármire is, az 5.1-hez vagy HDMI-n, vagy optikai kimeneten keresztül kell csatlakoztatnod egy erősítőhöz, ami tudja e két digitális interfész valamelyikét fogadni.

Az AV-n keresztül való stereo csatlakoztatást viszont gond nélkül meg tudod oldani, ehhez nem kell semmilyen drága kiegészítő kábelt venned, ugyanis a dobozban kapsz a PS3-hoz egy AV-kábelt, aminek az egyik vége a speckó soktűs, PS3-ba dugható csatlakozó, a másik vége pedig 2 db RCA a hangnak, 1 db RCA a képnek. A hangot bekötöd a két RCA-val a házimozi-szettedbe, a képnek meg veszel 2 eFt-ért egy HDMI-t, azzal kötöd a TV-hez (ha tudja fogadni), a menüben beállítod, hogy a kép a HDMI-n, a hang az analóg AV-n menjen stereo-ban, oszt jónapot.

Ha nincs HDMI-csatlakozó a TV-den, akkor jöhet szóba a Vapor által javasolt kábel, amin ugyan még mindig csak stereo-ban fog szólni a PS3, de legalább a kép jobb lesz, mintha csak az 1 db RCA-val vinnéd át.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#6823) DM-Fan válasza nike_ (#6818) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, kösz a tanácsokat srácok, asszem még alszom rá egyet. Vagy SW: TFU, vagy CoD5 lesz belőle.

Vagy ME...? Áhhhh... Picsába, hogy nem vagyok milliomos. :O

Végigtolom még egyszer a demoikat, hátha az segít a döntésben.

Get Moded!

(#6824) fpeter07 válasza DM-Fan (#6823) üzenetére


fpeter07
veterán

sztem 1. ME 2. CoD5 3. SFU
pc-n mirrors edge-el egy csomó játszottam, mondjuk a sztori mód kb 6 óra, viszont utánna ott van a time trial (ha nem videón nézed meg akkor nem olyan könnyű) és sztori pályákat minnék gyorsabban végigvinni
mondjuk ezt a sorrendet arra alapozva hogy cod5 szaggat, sw gameket meg nem nagyon birom :)

(#6825) Kasza08


Kasza08
őstag

Srácok!
Ha még nem értesültetek volna róla, akkor mondom, hogy Europarkban a Saturnban 9990.- GH3 gitárral+játékkal!:C Még van belőle bőven, de nem árt sietni;)

(#6826) Gebriel válasza DM-Fan (#6823) üzenetére


Gebriel
veterán

ME-t még egy kis idő és 6-7k megkapod.
COD5 az értéktartó :K

(#6827) DM-Fan válasza Gebriel (#6826) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Már most is.

Get Moded!

(#6828) Gebriel válasza nike_ (#6818) üzenetére


Gebriel
veterán

Miért kettő van neked belőle? Vagy miért adod el???

(#6829) Def26 válasza Kasza08 (#6825) üzenetére


Def26
félisten

Ez nagyon jó ár, remélem ma még találok. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6830) Gebriel válasza szasanyi (#6821) üzenetére


Gebriel
veterán

Látom árulod a PoP-t bontatlanul?! :Y
Ki sem próbáltad??

(#6831) szasanyi válasza Gebriel (#6830) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem árulom, csak - ha összejönne - elcserélném. Ami jobban érdekelne az a TR: Underworld, a Bioshock, és persze a KZ2 (de ez még elég drága). Természetesen ha nem megy a dolog legkésőbb a fiam névnapjáig, megkapja ezt is. ;) Biztos nem rossz a PoP csak a többi jobban érdekel(ne) minket. Mondjuk a LBP az kicsit sem érdekelt, így annál tuti sokkal jobb.

(#6832) anulu


anulu
félisten

tegnap beruhaztam a Guitar Hero 3-ra (gitarral). nagyon jo, tetszik es 13k-t szerintem megert. a bajom annyi, h egy ido utan elkezdi dobalni a kapcsolatot a vevoegyseggel. elemcsere ujakra megoldja. elkepzelheto, h 40-45perc alatt lemerul 2xAA elem? :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6833) burns


burns
tag

Sziasztok !

Nem tudja valaki, hogy milyen stereo fejhallgatót
tudok rákötni a ps3ra és hogy ?
Vennék én hozzá, de nem tudom milyet kell... :B

(#6834) nike_ válasza Gebriel (#6828) üzenetére


nike_
addikt

Nem, az Uncharted-ot végigvittem, a Burnout-nak meg nem olyan jó a multi része, mint vártam. ;) Bár inkább cserélném őket, mint eladnám.

[ Szerkesztve ]

(#6835) Def26 válasza nike_ (#6834) üzenetére


Def26
félisten

Burnout -ért Facebreakert? Na-na? :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6836) nike_ válasza Def26 (#6835) üzenetére


nike_
addikt

Köszi, de arra nem. :B Valami másod van esetleg? ;)

(#6837) Gebriel


Gebriel
veterán

Yakuza 3 demo tölthető Japán store :))

(#6838) Def26 válasza nike_ (#6836) üzenetére


Def26
félisten

Mercenaries 2 vagy mi? (bocs de sose tudom leírni a nevét.) Meg van még egy Stranglehold is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6839) cilo9


cilo9
aktív tag

Hi! Ridge Racer 7, illetve Untold Legend: Dark Kingdom játékokkal kapcsolatban van valakinek tapasztalata, pozitív-negatív élménye?

Üdv, Cilo

(#6840) spacer válasza cilo9 (#6839) üzenetére


spacer
aktív tag

Csak a Ridge Racer-ről tudok nyilatkozni, de az egy fos. Az első pálya után röpülni fog a lemez, és többet nem játszol vele.

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#6841) cilo9 válasza spacer (#6840) üzenetére


cilo9
aktív tag

Köszi! Én is ettől féltem a videók alapján, a Dark Kingdom meg asszem a műfaj miatt jutna hasonló sorsra nálam! :( Asszem az életbe nem fogom tudni elcserélni a keresztapát! :O

Üdv, Cilo

(#6842) anulu


anulu
félisten

guitar hero 3 gitar bajomra van valakinek valami otlete? :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6843) Gebriel válasza cilo9 (#6841) üzenetére


Gebriel
veterán

Adok érte egy Genjit ;)

(#6844) cilo9 válasza Gebriel (#6843) üzenetére


cilo9
aktív tag

Azmiaz? :DDD Hallani hallottam róla, csak nem ismerem. Utána olvasok kicsit!

Üdv, Cilo

(#6845) Gebriel válasza cilo9 (#6844) üzenetére


Gebriel
veterán

Még akár demóját is le tudod tölteni ;)

(#6846) cilo9 válasza Gebriel (#6845) üzenetére


cilo9
aktív tag

Na majd akkor kipróbálom, mielőtt bármit is mondanék.
Lehet hülyeség, de ha jól néztem egyrészt műfajában ez is Dark Kingdom kategória, másrészt viszont a videók alapján inkább Heavenly Sword-höz hasonló, míg a Dark Kingdom inkább GOW (gondolok itt arra, hogy fejlesztgetni kell a karaktert menetközben).

Üdv, Cilo

(#6847) Def26 válasza cilo9 (#6846) üzenetére


Def26
félisten

Genji azért jobb mint a keresztapa. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6848) Gebriel válasza Def26 (#6847) üzenetére


Gebriel
veterán

Ne mondj ilyeneket mert a végén még nem cserélem el ;] ;) :D

(#6849) cilo9 válasza Def26 (#6847) üzenetére


cilo9
aktív tag

Majd a demo alapján kiderül nálam is. A keresztapánál csak a grafikával volt gondom, a játékmenet szerintem jó, viszonylag változatos. Jópofa dolgok vannak benne, a zsarolás fenyegétés, megtörés a pénzbehajtásért részén sokat mulattam. A grafikán érződik, hogy nem mai játék.

Üdv, Cilo

(#6850) Def26 válasza Gebriel (#6848) üzenetére


Def26
félisten

Csókolom van Bioptron lámpa olcsón...? :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.