Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) Edgeri válasza Tibojka (#5950) üzenetére


Edgeri
senior tag

Köszi, akkor ma megsasolom!

Üdv, Edgeri

(#5952) Gebriel válasza Def26 (#5827) üzenetére


Gebriel
veterán

Sikerült már a Vodafones nettel összehozni a PS3-t?
Találtam egy ilyet. Szerinted?

Mod: Bár ez elég érdekes "Így olyan játékokkal is játszhatsz interneten, amelyik nem tartalmaz netes játéklehetőséget." :Y

[ Szerkesztve ]

(#5953) asadasad22 válasza he7edik. (#5937) üzenetére


asadasad22
őstag

jelen egy w4500-al. tényleg durva képe van, de mondjuk a ps3 játékok 95%-a 720p, a tv pedig fullhd-ben igazi, így a felskálázott, aa néküli játékokban a recék is elég szépen játszanak. megoldás? ülj távolabb :)

(#5954) Gebriel válasza he7edik. (#5937) üzenetére


Gebriel
veterán

Ment pü

(#5955) Versus82


Versus82
aktív tag

ezzel a cuucal lenyomja mkv kat is?[link]

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#5956) (Kolombusz) válasza Gebriel (#5952) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Xboxot összehozták már páran, matex barátom sokáig azzal játszott.
Laptopra volt dugva a vodás net modemje és a box össze volt kötve a notival utp-vel, windows connection sharinggel ment a dolog asszem.

Egynek elment, a pingek nem voltak túl jók, a nat strict volt, de azért játszottunk sokat és jót.

(#5957) Gebriel


Gebriel
veterán

PS3-hoz alig használt fekete SIXAXIS joy 5.5k eladó

(#5958) Versus82 válasza Versus82 (#5955) üzenetére


Versus82
aktív tag

product details:

Take control of your PS3 media with Xploder HD Movie Player & Media Manager, the complete media management tool for your PS3 movies, music, photos and cheat saves.

Features:

Movies - Includes PS3 HD Movie Converter. Convert movie files into AVC (.MP4) for playback on PS3 & PSP; Non copy-protected DVDs (VOB), MKV, Xvid, DivX, MPEG 1, M1P, MPEG 2, TS, M2P, WMV, ASF, MP4 and AVI formats. Multiple video output selection allows optimum settings for both PSP and PS3, with PSP files automatically renamed in line with the PSP file format structure.
Music - Transfer music from your existing iTunes database. Convert your CDs to MP3 with auto completion of artist, track and album details via the online database. Attach album artwork to your MP3 music files. Simply drag-and-drop MP3, AAC and WMA files to your memory card or USB device for playback on PS3 and PSP.
Images - Manage your photo and image gallery for viewing on PS3 and PSP. Preview thumbnail images from within the Xploder software and simply copy them across to your portable memory device for viewing on the PS3 or PSP. GAMESAVES - Access, download and manage the latest game saves for PS3 and PSP from the Xploder database. The in-application RSS feed sends alerts as new game saves become available for download to keep you ahead of the game.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#5959) anjani182 válasza Versus82 (#5958) üzenetére


anjani182
őstag

Eddig is létezett MKV - MP4 Converter, átkonvertálod, és akár pendriveon bedugod, és játssza! :R pl. mkv2vob

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#5960) Versus82 válasza anjani182 (#5959) üzenetére


Versus82
aktív tag

ja, akkor nem találtam fel a spanyol viaszt:DD azt hittem ezt csak installálom és már le is játsza. konvertálgat a tököm.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#5961) anjani182 válasza Versus82 (#5960) üzenetére


anjani182
őstag

Szerintem ez csak egy szovftver PC-re, én úgy vettem ki! :R

mod: úgy hallottam valakitől, hogy 5-10perc alatt átalakítja ez a program. Nem tudom pontosan, hogy működik, de az MKV az nem egy formátum, az biztos, ezért lehetséges ez az 5-10perces idő. Talán majd egy próbát megér...

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#5962) anulu válasza anjani182 (#5961) üzenetére


anulu
félisten

en inkabb maradok a ps3 media servernel. eleg, h 1x elfoglalja a helyet a cucc a vinyon, nem akarok meg konvertalgatni, meg ilyenek :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5963) anjani182 válasza anulu (#5962) üzenetére


anjani182
őstag

Oké, csak sok embernek ehhez nincs processzora! :(

Forever and ever, let's make this last forever.

(#5964) Z.m.Z válasza cilo9 (#5939) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Köszönöm a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

(#5965) Edgeri válasza Tibojka (#5950) üzenetére


Edgeri
senior tag

Megnéztem, a fogarasi úti Tesco-ban volt még Airborne meg Half-life 2, úgyhogy be is ruháztam 1-1 darabra. Sajna a Burnout Paradise itt is 17e volt...
Köszönöm a tippet!

Üdv, Edgeri

(#5966) Z.m.Z válasza Edgeri (#5965) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Francba. Én meg most próbálom eladni a HL2-t............ :((( Nagyon olcsón adták? Ne inkább ne mond meg. :DDD

(#5967) Edgeri válasza Z.m.Z (#5966) üzenetére


Edgeri
senior tag

3.750 HUF volt... ;]

Ja és elb@sztam, nem a fogarasi úti Tesco-ban volt, hanem az újpestiben :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#5968) james008bond


james008bond
őstag

Sziasztok!
1080p mkv fájlt hogy lehet PS3-an lejátszani??? amiket kipróbáltam tsMuxerGUI-val m2ts-be konvertálni, csak 1 részét játssza le...
MÁS. Blu-Ray írót szeretnék, leírások kellenének, oldalak linkjei, ahol progik is vannak, minden, ami BR-rel kapcsolatos, lehetőleg magyar oldalak. Pl BR lemezek rippelése, szerkesztése stb.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#5969) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Sziasztok!

Előre szeretnék bocsánatot kérni, mert eléggé hosszú, és picit off is lesz, de tán így tudtok nekem segíteni :B

Szóval a helyzet az, hogy szeretnék venni egy ps3-at és rárakni egy yellow dog-ot is. Kinéztem eggyet a konzolvil*g.hu-n 95ezer ft, 90gigás és GTA IV-t adnak hozzá. Viszont akkor elkéne adni a laptopom. Viszont LCD tv még nincs, és pár hónapot kellene árnom rá, addig viszont egy ócska kis 32centis Thomson TV-m van. A kérdés azlenne, hogy valamilyenszinten használható egy 32centis tv-vel is? Igen tudom, hogy rossz lesz a minsőég, meg satöbbi, de egyenlőre csak ezt a megoldást találtam.Szóval azért használható valamennyire nem?Látni látom hogy mivan a képen :DDD ,nem?

Előre is köszönök minden választ, és ne haragudjatok a picit off-ért és a hosszú hsz-ért. :B

Üdv: Szplöttyy

Smoke & Torque

(#5970) Gebriel válasza Szplöttyy (#5969) üzenetére


Gebriel
veterán

PS3 a TV-re fogja automatizálni a felbontást.

(#5971) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Tudja esetleg valaki,hogy lelehet-e kérni a account adatokat a regisztrált emilcímre? Sajnos formatálni kell az egész rendszert,hogy a hang kezelés helyreálljon, (a mediaserver egy picit elqrta) és nem emlékszem a kódomra ami az acc-omhoz lett megadva. :((( Ki lehet deríteni valahogy? :F

(#5972) Trava válasza Z.m.Z (#5971) üzenetére


Trava
tag

Mit rontott el a mediaserver nálad?

Nem is telepítő, hogy beleírna registrybe valamit is windows alatt.
A ps3 rendszeréhez pedig hozzá se szól.

[ Szerkesztve ]

(#5973) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Mekkora net kell a a home-hoz?
és milyen fülhallgatót, mikrofont lehet használni?

(#5974) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hali lenne egy kérdésem tényleg lehet PS3-hoz olyan átalakított venni amivel lehet billentyűzeten és egérrel játszani? És az is igaz e hogy ha ez megvan akkor már minden játékot lehet így irányítani?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5975) szkorhetz válasza Cyberpunk (#5974) üzenetére


szkorhetz
őstag

Babám, uesbés egér és bill.
Játék támogatásról nem tudok, de mondjuk home-ban ezek kellhetnek.

[ Szerkesztve ]

(#5976) he7edik. válasza Cyberpunk (#5974) üzenetére


he7edik.
addikt

Neked is belinkelem : KATT

Égő szöveg a flém vázon

(#5977) Z.m.Z válasza Trava (#5972) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Hát pedig hozzászól mert módosítja a ps eredeti hangsávjait hogy "ráeröltesse" a saját beállításait és emiatt azóta pl.nincs PCM a dvd lejátszásnál és a játékok sztereóban indulnak csak el,pedig nekem az összes Dolby Digital. :(( Az egyik konzolszervízben azt mondták,hogy nem egyedi a probléma,formatáljam és telepítsem újra az egészet és meg fog oldódni. Ja,és felhasználó által nem látható beállítást tol el,tehát nem tudod módosítani. És nem is minden esetben csinálja illetve van hogy csak egyes filmek lejátszása után. Sajnos még nem sikerült pontosan kitapasztalni.

[ Szerkesztve ]

(#5978) Szplöttyy válasza Gebriel (#5970) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Köszönöm!

Smoke & Torque

(#5979) he7edik. válasza Cyberpunk (#5974) üzenetére


he7edik.
addikt

Mindent játszhatsz ezzel nem kell külön támogatás kontroller jelekké alakítja át az egér+bill. jeleit szal kontrollerként látja a PS3

Égő szöveg a flém vázon

(#5980) Cyberpunk válasza he7edik. (#5979) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kösz elég meggyőző:) És itt is ki lehet kapcsolni minden célzás rásegítőt? És még egy menyi egy ilyen ketyere?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5981) he7edik. válasza Cyberpunk (#5980) üzenetére


he7edik.
addikt

Platinumshop

Égő szöveg a flém vázon

(#5982) Cyberpunk válasza he7edik. (#5981) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Köszike ezer hála :R . Egy kicsit sok de akkor ennyit megér ha használhatom játékokban is az egerem meg a billentyűzetet.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5983) szasanyi válasza he7edik. (#5981) üzenetére


szasanyi
félisten

Egy átalakítóért ennyi pénzt elkérni... a pofátlanság enyhe kifejezés. :(((

Frag FX csodakütyüt nem láttál valahol? Kíváncsi vagyok, az mennyibe kerülhet. Ráadásul nekem szimpatikusabb megoldásnak tűnik. Esetleg használ ilyet vki? :U

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#5984) cilo9 válasza szasanyi (#5983) üzenetére


cilo9
aktív tag

[link]
Itt nem olyan vészes! Sőt, a másikhoz képest!

Üdv, Cilo

(#5985) sHafiii


sHafiii
tag

Most próbálom a Home-ot. UK-sat. Amúgy van különbség, hogy US vagy UK? És az miért van, egy-két embert normálisan látok, párat meg mint a fantomot. :DDD Amúgy nagyon tetszik, hihetetlen szép.

♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦shafish♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦

(#5986) Edgeri


Edgeri
senior tag

Kérdés: pontosan mit jelent a PS3-nál a Game beállítások alatt a Game Upscalling funkció? Felskálázza a 720-as játékokat FullHD-re? Pontosan ez mit jelent, a megjelenített képet ez mennyiben változtatja meg?
Csak azért kérdezem, mert FullHD-s TV-m van, de nem tudom, használjam-e/használnom kell-e ezt a funkciót. Előre is köszi!

Üdv, Edgeri

(#5987) bordi10 válasza sHafiii (#5985) üzenetére


bordi10
senior tag

a "fantomokat" még nem töltötte le a géped...picit vársz és mindenki láthatóvá válik

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#5988) KuZo


KuZo
tag

Sziasztok!
Új PS3 tulajként sokat olvastam a fórumot, de nem találtam túl sok infót a kontrollerekkel kapcsolatban. Elsősorban a Logitech termékei érdekelnek, mert a Sixaxis és Dualshock cuccokon kívül is van élet. Nem nagyon találok tapasztalatokat, pedig igen jó árai vannak a Logitech cumóknak és nem is tűnnek gagyinak. A Cordless Precision és a Chillstream amit találtam. Ezekből van valakinek használatban? Némi információ nagyon jó jönne! Előre is köszi!

(#5989) Gebriel válasza KuZo (#5988) üzenetére


Gebriel
veterán

"Sixaxis és Dualshock cuccokon kívül is van élet."
Van bizony, csak a mozgásérzékelőnek mondhatsz búcsút :U

szasanyi
FX több helyen olvastam, hogy kis kezűek előnyben :DDD
Nagy mancsúaknak nem kényelmes. Célzást kb +50% segíti, de a ráfordulást nem az egérrel végzed, az ugyan úgy joyal történik.
Én amikor utoljára néztem 16k árban volt.

[ Szerkesztve ]

(#5990) szasanyi válasza cilo9 (#5984) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, a másik felejtős annyiért. Viszont ezt én is megtaláltam, de én ezzel semmire sem megyek. Nálunk nem lehet kapni, vagy mi? :U
Gebriel: Az már elég is lenne! :K

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#5991) cilo9 válasza szasanyi (#5990) üzenetére


cilo9
aktív tag

Miért nem mész vele semmire?

Üdv, Cilo

(#5992) Gebriel válasza szasanyi (#5990) üzenetére


Gebriel
veterán

Tudom neked nem fekszik ez a joy-os fps, :R
De miért? Hisz ugyan azt a mozdulatot kell csinálni mint ha egérrel játszanál, csak nincs csukló mozdulat, ha nem csak az ujjad mozgatod. Megérne 16k-t :F

(#5993) he7edik.


he7edik.
addikt

XFPS ezerszer értelmesebb

Égő szöveg a flém vázon

(#5994) szasanyi válasza cilo9 (#5991) üzenetére


szasanyi
félisten

Mert külföldiül kell rendelni, meg azt sem tudom itt is spéci kártya kell-e a fizetéshez? Ehhh egy rendelésért nem is kínlódok vele. Nem hiszem el, hogy itthon nem lehet kapni...

Gebriel: gondolkozok rajta. Nem kevés, az igaz, de én főleg az FPS-eket szeretem. Illetve szeretném. :D Single még elmegy, de multi... halál.

he7edik: de több mint 20k-ért? Egy átalakító mindössze. Na jó, biztosan nem olyan eccerű az, de akkor is. Akkor sem adnék érte annyit, ha az utcán találnám a pénzt. :(

[ Szerkesztve ]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#5995) Gebriel válasza szasanyi (#5994) üzenetére


Gebriel
veterán

Komolyan mondom kitartás :)
Én nem nagy képűen :B :DDD , de azt mondom, hogy igen penge vagyok joyal az fps-ben. aki nem hiszi psn id-m: Cyberpunk_HUN ;] De egy új gamenél míg bele nem jövök szétlövik a fejem ezerszer az is biztos.

(#5996) Gebriel


Gebriel
veterán

Na mi ez a nagy csend :D

(#5997) cilo9 válasza szasanyi (#5994) üzenetére


cilo9
aktív tag

Értem! Te tudod, szerintem amúgy bármilyen kártyát elfogad amivel tudsz online fizetni. (Csak ez a Store ilyen k..va finnyás!)

Két kérdés bárkihez:
1. UK Store milyen kártyát fogadott el eddig tapasztalatok alapján? (konkrét bankra is kiváncsi lennék)
2. Annak aki ünnepek alatt rendelt game.co.uk-ról megjött már minden rendelés? A 25-ei rendelésem még mindig sehol!!! :F Kezdek aggódni!

Üdv, Cilo

(#5998) Plutor válasza KuZo (#5988) üzenetére


Plutor
aktív tag

Hali!

Nekem a 2. gamepadom a Chillstream.
Nagyobb mint a gyári.Kényelmesebb is(nekem) A két analóg remekül teljesít.
Ravasz viszont nincs rajta.(gomb van helyette) :(( valamint ps gomb sincs.
Én a Fight Night Round3-hoz vettem,hogy ne a gyárit koptassam el.
Szerintem megéri az árát.(2k)

(#5999) szasanyi válasza Gebriel (#5996) üzenetére


szasanyi
félisten

Besz@rtunk... tudod, általában a kisgyerek is akkor van a legnagyobb csendben. :D
Nem találok Frag FX-t, így asszem túlnyomó többségben az FPS-ek továbbra is PC-n maradnak.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#6000) KuZo válasza Plutor (#5998) üzenetére


KuZo
tag

Köszi!

Közben viszont találtam DualShock3-ast egész jó áron [ITT]
Már a kezemben is van. :) Monnyuk dobozt nem kaptam, de nem is szeretném becsomagolni.. :D
Így viszont a mozgásérzékelőről sem kellett lemondanom..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.