Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) Gebriel válasza megsemmisito (#6100) üzenetére


Gebriel
veterán

Hiába csináltam semmi :(

(#6102) Gebriel válasza anjani182 (#6098) üzenetére


Gebriel
veterán

De arrogáns vagy :U :)

[ Szerkesztve ]

(#6103) kzsolti007 válasza Z.m.Z (#6097) üzenetére


kzsolti007
csendes tag

Sziasztok!

Valahogy lehet játszani az Us store-on a Red Bull "világban", de nekem nem engedi. Amikor odamegyek a repülőkhöz, akkor látom, hogy a többi ember feje fölött egy kis Joystick van, ami azt jelenti, h játszanak, de nekem nem ad fel olyan opciót, h játék.

(#6104) Z.m.Z válasza kzsolti007 (#6103) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Én tegnap este próbáltam,de és direkt kerestem azokat a helyeket ahol az emberek feje fölött kis joy van de semmi. Egyébként az ilyen helyeken ha vársz egy kicsit és a muki pont megunja akkor van esély,hogy te lépj be a játékba. De tudod ez "nyuszipofinak" mindig csont nélkül sikerül,és mindenki más egy béna tuskó. :K Pedig ugye tudjuk,hogy ez még csak bétaverzió felmerülhetnek hibák.

(#6105) anjani182 válasza Gebriel (#6102) üzenetére


anjani182
őstag

Na, inkább nem is írok már semmit... :P

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#6106) Gebriel válasza anjani182 (#6105) üzenetére


Gebriel
veterán

De nyugodtan, de nem bántsuk a másikat :R

(#6107) anjani182 válasza Gebriel (#6106) üzenetére


anjani182
őstag

Írom szépen:

Kedves Z.m.Z.!

Sajnálom, hogy nem sikerült megtalálnod a játékot, talán megkérdezhetted volna a Home-ban a többieket, hogyan is kell játszani, biztosan segítenek neked!

További sok sikert hozzá! Remélem sikerülni fog!

Jani :R

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#6108) szasanyi válasza anjani182 (#6107) üzenetére


szasanyi
félisten

Úgy látszik szeretsz szélsőséges stílusban beszélni. Elég lett volna a kettő közötti is. :D

(#6109) Plutor válasza Gebriel (#6101) üzenetére


Plutor
aktív tag

fat 32-s a pendrivod?
mert csak azt szereti.
legalábbis nálam az ntfs pent nem látta.

(#6110) spacer


spacer
aktív tag

Azt jól tudom, hogy a fat32 nem kezeli a négy gigánál nagyobb adatokat? Fateromnak szerettem volna átvinni egy 4.2-es iso fájlt pendrivon, és nem tudtam rámásolni, csak ha winrarral szétdaraboltam...

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#6111) Def26 válasza spacer (#6110) üzenetére


Def26
félisten

Jól tudod. Total Commanderrel is tudod darabolni...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6112) Gebriel válasza Plutor (#6109) üzenetére


Gebriel
veterán

Azt honnan tudom meg, hogy milyen a pendrivom? :B :B
Kingston 4GB

[ Szerkesztve ]

(#6113) anjani182 válasza Gebriel (#6112) üzenetére


anjani182
őstag

Formázásnál lehet váltasztani, hogy milyen legyen, FAT32 vagy NTFS, ha jól tudom :R

Forever and ever, let's make this last forever.

(#6114) Gebriel válasza anjani182 (#6113) üzenetére


Gebriel
veterán

Tehát én dönthetem el, hogy milyen legyen? :Y

(#6115) szasanyi válasza Gebriel (#6114) üzenetére


szasanyi
félisten

Alapként valamilyen FAT van rajta, de ha formázod - oprendszertől függően - valszeg NTFS lesz kijelölve fájlrendszerként. Ekkor a legördülő menüben átállítod FAT32-re és megformázod.

(#6116) anjani182 válasza Gebriel (#6114) üzenetére


anjani182
őstag

Persze, akár egy merevlemeznél vagy memóriakártyánál, lehet formázni ezeket bárhogyan!

Forever and ever, let's make this last forever.

(#6117) Gebriel


Gebriel
veterán

Ma is újat tanultam :B :R
Én ilyenekre soha nem figyeltem :N

(#6118) megsemmisito válasza Gebriel (#6114) üzenetére


megsemmisito
tag

Igen Te döntheted el, de fat32 legyen. Tudod egyébként a PS3-al is formázni a Settings / System Settings / Format Utility -ben.

PSN online ID: Tomasz84hun

(#6119) Gebriel válasza megsemmisito (#6118) üzenetére


Gebriel
veterán

Köszi.
Viszont lehet, sőt nem lehet biztos, én vagyok a láma, de nekem formázásnál csak fat32-t enged. Ami igazán nem probléma mint ahogy Plutor írta.

[ Szerkesztve ]

(#6120) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Majd ha csinálok PSN accountot, milyet érdemes? EU, USA, vagy melyik? Nem akarok hatvanfélét csinálni, azért kérdem. :)

A PS Store elfogadja a magyar dombornyomott kártyát? Mert az XBL sajnos nem, külön kell venni MS pontokat.

(#6121) megsemmisito válasza (Kolombusz) (#6120) üzenetére


megsemmisito
tag

USA-t , Angliai-t és Magyart érdemes. Úgy irom ahogy én csinálom: Hazain játszok, az angliairól töltögetem az ingyenes cuccokat az Európai régiós játékokhoz. Az amerikairól pedig vásárolok OTP Visa kártyával, játékokat esetleg az ott vásárolt játékokhoz kiegészitőket. Ha itthon veszel játékot EU verziósat ahhoz nem lehet USA vagy más Store-ról letöltött kiegészitőket használlni !

PSN online ID: Tomasz84hun

(#6122) spacer válasza megsemmisito (#6121) üzenetére


spacer
aktív tag

Utálom is ezért őket. Leszedtem az LBP-hez az USA-ról az MGS kitet, merthogy azon volt még 6 dollár a pénztárcámban, erre hiába, merthogy nem megy az EU-s LBP lemezzel... :(

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#6123) (Kolombusz) válasza megsemmisito (#6121) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Azt nem is tudtam, hogy itt is van apró megkülönböztetés a különböző régiókban vásárolt játékok között. Azt hittem, hogy a blu-ray-jel ez megszűnt teljesen.
EU store-ban is lehet fizetős dolgokat venni, ugye? Mármint ilyen játék kiegészítőkre gondolok.

(#6124) megsemmisito válasza spacer (#6122) üzenetére


megsemmisito
tag

:) Én is az LBP-vel szivtam,de szerencsémre csak free ruhákkal.

[ Szerkesztve ]

PSN online ID: Tomasz84hun

(#6125) megsemmisito válasza (Kolombusz) (#6123) üzenetére


megsemmisito
tag

Lehet ha az adott ország állampolgára vagy, Tehát ha angliai vagy akkor vásárolhatsz az angliai Store-ról. Magyar Store nincs. Az USA és a Hong Kongi Store-ról tudunk vásárolni mert azok nem nézik a kártya tulajdonosának cimét. Tehát ha a neved, cimed és a számlaszámod beirtad a Store-on akkor azt a cimet kell megadni (azt hiszem a cim már be lesz irva) amivel beregisztráltál a Store-re, nem azt ami a kártyán van.

PSN online ID: Tomasz84hun

(#6126) Gebriel válasza megsemmisito (#6125) üzenetére


Gebriel
veterán

Ezek szerint a PAL2 MGS4-hez nem tudok vásárolni kiegészítőt?? :O

spacer
De az MGS-hez működőt?

[ Szerkesztve ]

(#6127) megsemmisito válasza Gebriel (#6126) üzenetére


megsemmisito
tag

ha jól tudom akkor nem,de nincs is hozzá kieg

PSN online ID: Tomasz84hun

(#6128) spacer válasza Gebriel (#6126) üzenetére


spacer
aktív tag

Nem, ez az LBP-hez volt addon. Ruhák, meg pár pálya...

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#6129) Gebriel válasza megsemmisito (#6127) üzenetére


Gebriel
veterán

Igaz, én néztem be. :D
A kiegészítőt a KONAMI oldalán lehet megvenni.

(#6130) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

Hello mindenkinek!
Elgondolkoztam rajta, hogy innentől megszakítom a pc-re fordított örökös pénzköltést...és lehet hogy egy pár hónap múlva beneveznék egy ps3-ra. De mivel nem vet fel a pénz így első körben csak egy 931bf-re tudnám kötni (1280x1024)...kivitelezhető mindez?
Mennyire lesz rosszabb a kép? Mert megnéztem 1280x720-ban a képet, élesnek éles csak furcsa a 1024 után...
Előre is köszönöm a választ!

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#6131) he7edik. válasza sosperecek18 (#6130) üzenetére


he7edik.
addikt

Ezen van HDMI?

Égő szöveg a flém vázon

(#6132) sosperecek18 válasza he7edik. (#6131) üzenetére


sosperecek18
senior tag

Sajnos nincs, meg utánnaolvastam a fórumban, így sajna ennyi :O
Egy ilyennel már működne a dolog?[link]

[ Szerkesztve ]

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#6133) Z.m.Z válasza sosperecek18 (#6132) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

De viszont DVI-D bemenet van a monitorodon,én a helyedben első körben amikor meg van a ps3,inkább egy HDMI--DVI kábelt vennék mielőtt kidobnék egy rakás pénzt egy másik monitorra. A kábel 2-3 db ezres csak és ha nem jó még mindig el lehet adni,ha meg működik (amire elvileg 99% esély van mivel pc-n működik oda vissza) akkor megspóroltál 58000.-ft-ot amivel elkezdhetsz spórolni egy normális méretű tv-re . A hangot meg a gyárilag mellékelt kábel segítségével csak egy szimpla sztereó erősítőre kell dugni és minden zsír. :K

(#6134) megsemmisito válasza sosperecek18 (#6132) üzenetére


megsemmisito
tag

Igaza van Z.m.Z.-nek inkább a DVI-HDMI átalakitóval próbálkozz mint azzal a Philips monitorral, aztán spórolj egy normál méretű tv-re,mert azt a 19-es monitort kicsinek éreznéd.

PSN online ID: Tomasz84hun

(#6135) sosperecek18 válasza megsemmisito (#6134) üzenetére


sosperecek18
senior tag

De ha megveszem és utánna ha nem megy várjak vele fél évet és addig álljon... :F
Írtam az 576-nak hátha náluk felmerült már ez a kérdés...

[ Szerkesztve ]

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#6136) sosperecek18 válasza sosperecek18 (#6135) üzenetére


sosperecek18
senior tag

Sajna megnéztem és nem HDCP kompatibilis a monitor :O így vagy maradok továbbra is a gépfrissítgetésnél vagy jön xbox360, sajnos :(((

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#6137) anjani182 válasza sosperecek18 (#6136) üzenetére


anjani182
őstag

Nem csak a blu-rayhez kell HDCP?! :F

Forever and ever, let's make this last forever.

(#6138) Z.m.Z válasza sosperecek18 (#6136) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

És az ikszbokszot mire kötöd?

(#6139) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Próbált már valaki külső vinyót usb-n a ps-re dugni? Kiváncsi lennék a tapasztalataira!

(#6140) szasanyi válasza sosperecek18 (#6136) üzenetére


szasanyi
félisten

Mit akarsz azon a gépen frissíteni? :F

(#6141) Edgeri válasza megsemmisito (#6121) üzenetére


Edgeri
senior tag

Szia! Az USA-s, és az UK-es store demo/blue ray trailer, egyéb tartalmak választékában van eltérés? Azaz pl. van-e olyan demo játék az UK store-ban, ami mondjuk nincs fent az USA-sban és fordítva?

Üdv, Edgeri

(#6142) sosperecek18 válasza Z.m.Z (#6138) üzenetére


sosperecek18
senior tag

A boxot rálehet simán kötni az lcd-mre...
Filmnézésre nem csak játékra lenne használva a PS3 is, minden másra ott van a gép.

A lényeg hogy akkor ha csak játékra kell és kb május körül venném akkor rálehet-e olyan 19"-es DVI-s monitorra kötni ami nem tud HDCP-t? (lehet hogy már karácsonykor befigyelne egy LCD TV...azért írtam a gépfrissítést mások kérdésére válaszolva, hogy kb. az idén is ősszel venni kellene bele (ha nem veszek konzolt) minimum egy quad procit, ami akkor is kb 40rugó, meg lehet hogy már az addigi játékokhoz is kevés lesz a vga-m, így gondoltam hogy mivel minden évben elmegy kb. 60 rugó a gépre(beszámítással), így egyszerűbb lenne egy konzol(játékra, mert minden megy rajta és nem kell hozzá minden évben alkatrészt vásárolni, és kb. 3 évig sztem még jönni fognak a jobbnál jobb játékok PS3-ra, XBOX360-ra... :U

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#6143) cilo9 válasza sosperecek18 (#6142) üzenetére


cilo9
aktív tag

Azért azt is kalkulád bele, hogy konzol ide vagy oda (xbox esetében ugye nem feltétlen, de PS3-nál tuti) fogsz erre is költeni évente, ha csak a játékokat számolom. Ha mondjuk átlagban 5 ezer forint között veszel játékokat és mondjuk veszel 10-et egy évben akkor az is 50k. Persze cserélsz meg ilyenek, de azért erre is elmegy a mani szerintem. Én is nyáron ugyanezért váltottam konzolra, de nekem itt is eddig elment bőven több mint 50k, csak nem egyszerre, hanem szépen folyamatosan.
Lebeszélni semmikép sem akarlak, mert én sem bántam meg a váltást, de ezt is érdemes figyelembe venni.

Üdv, Cilo

(#6144) megsemmisito válasza Edgeri (#6141) üzenetére


megsemmisito
tag

Szeva ! Talán 2-3 havonta szokott olyan demo lenni ami nincs fent a másikon, néhány LBP-s ruhát csak az egyik Store-ra, néhányat csak a másikra tesznek. pici különbségek vannak.

[ Szerkesztve ]

PSN online ID: Tomasz84hun

(#6145) megsemmisito válasza sosperecek18 (#6142) üzenetére


megsemmisito
tag

Szerintem a HDCP csak akkor kell ha a Blu Ray filmeket Full HD-ben akarod nézni, ha nincs HDCP akkor alacsonyabb felbontásban jeleniti meg. Továbbá szerintem egyenlöre játsz PC-n és kezdj el spórolni PS3-ra megy egy HD tv-re, aztán fél év múlva vagy amikor érzed vedd meg mindkettőt részletre.

PSN online ID: Tomasz84hun

(#6146) megsemmisito válasza Z.m.Z (#6139) üzenetére


megsemmisito
tag

Fat32-re kell formázni, a windows-os formázó progi Fat32-ben csak pár gigát (100körül) tud formázni ézért le kell tölteni egy Fat32formatter nevű progit amivel több 100gigásra is lehet egy particiót formázni (én 400GB-ra formatáltam). Nekem [link] ilyen van 500GB-os WD 3,5 colos hdd-vel, ehez van egy USB 2,0-ás kábel meg egy kábel amit a konektorba kell dugni, az áramos kábel miatt kicsit macerás hordozni de lehet kapni 2,5 colos hdd-vel is ilyen dobozt pl. [link] ez kisebb és elég hozzá csak egy USB kábel.

[ Szerkesztve ]

PSN online ID: Tomasz84hun

(#6147) spacer


spacer
aktív tag

A mai naptól, a hülye vagyok boltban is levannak árazva a szokásos EA játékok 3500 forintra.

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#6148) Edgeri válasza megsemmisito (#6144) üzenetére


Edgeri
senior tag

Köszi a választ!

Üdv, Edgeri

(#6149) Z.m.Z válasza megsemmisito (#6146) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Köszi a választ,tehát ha FAT32 fájlrendszerre van formázva símán kezeli. Ezek szerint felesleges kicseréltetni a belsőt. Amúgy a jó öreg Fdisk-el akkorára formázod amekkorára csak szeretnéd.

(#6150) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

GTA IV:

Mikor az ügyvédet kell kipurcantani és bejelentkeztek interjúra, honnan lehet tudni hova kell menni, mert térképen nem jeleníti meg, hogy hova kell menni.

Uan ez mikor randit beszélek meg netes társkeresőről, ott sem tudom hova kell menni, mert nem jelzi külön.

Ötlet?

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.