Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12101) benecz válasza Djuree (#12099) üzenetére


benecz
tag

Már utaltál neki 30k-t???

(#12102) a000 válasza Djuree (#12099) üzenetére


a000
őstag

ha megvana telszáma meg a bakszámlaszáma, könnyen meg lehet találni, vagy jeletsd fel, vagy szólj a haverjaidnak. átultaltad már? vatera tele van köcsögökkel, csak attól érdemes vásárolni, akinek legalább 10 pizitivja van éás nulla negativ

amugy ez a nagy spórolás háttránya, tuti beszopod

[ Szerkesztve ]

(#12103) Djuree válasza benecz (#12101) üzenetére


Djuree
félisten

jah :(

még jó hogy annyi eszem volt hogy csak felét utaljam, ne az egészet :U

azért még bizakodom hogy lesz ps3-mam....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12104) a000 válasza Djuree (#12103) üzenetére


a000
őstag

akkor meg jelentsd fel, vagy hívd fel. vagy nem veszi fel?

(#12105) Djuree válasza a000 (#12104) üzenetére


Djuree
félisten

felveszi. elvileg nincs semmi gond. csak nekem kezd gyanús lenni. de még várok...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12106) nemethjoc válasza Djuree (#12105) üzenetére


nemethjoc
csendes tag

Addig amíg tudsz vele beszélni telefonon, addig villámgyorsan próbáld meg elintézni vele, hogy küldje vissza zsét, találj ki valami indokot, mittomén pl hogy (tudom ilyennel nem szabad szórakozni) Édesanyádat baleset érte, és kell a zsé, vagy valamit. Amúgy tutira ugrott zséd.

PSN_id: nemethjoc

(#12107) kelzsoca válasza Djuree (#12105) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mondd neki hogy ha sikeresen létrejön az üzlet, és megkaptad a gépet, akkor további 5db PS3 érdekelne egyszerre, mert ennyi embert szedtél össze ismerősi körből, a jó ár miatt, és természetesen már nagyobb a bizalmad, és akkor egyben kifizetnéd.

Ez arra jó, ha tényleg csaló és van esze, elküldi azt az egy gépet neked, a nagyobb lehúzás érdekében, mert 30k vagy 300k nem mind1 :)

Több mint 800 pozitív értékelésen vagyok túl a Vaterán tudom, hogy ez be fog jönni, ha átverés :)

(#12106) nemethjoc

Pénz vissza nem küldi az ilyen, ez teljesen felejtős elgondolás ;)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12108) Djuree válasza kelzsoca (#12107) üzenetére


Djuree
félisten

ezt megpróbálom hátha, thx :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12109) benecz válasza Djuree (#12108) üzenetére


benecz
tag

Látod annyira spórolni akartál a géppel,most meg izgulhatsz,hogy egyátalán legyen valami....
Én is mikor egy-két drágább telefonom eladtam,vagy notebookom,az emberek szó nélkül átutaltak 60-70-80k-t.Én soha nem mernék egy vad idegen embernek ennyit elutalni.Még ha veszek egy játékot,akkor is izgulok h megkapom-e,hiába van az illetőnek akármennyi értékelése,hisz biztos forrásból tudom,hogy ezek az aukciós oldalak könnyen kijátszhatók.

(#12110) szasanyi


szasanyi
félisten

Van egy fölösleges, 1,5m HDMI-HDMI kábelem. Aranyozott csatlakozók, 1.3 verzió... ha kell valakinek ilyen szóljatok, mindössze 2k az ára! :B

Az inFAMOUS gamet végigtolta már valaki? Én most játszom, és kíváncsi vagyok csak nekem nehéz? Amúgy tetszik, jobb mint amit a demoja alapján gondoltam.

(#12111) nike_ válasza Djuree (#12091) üzenetére


nike_
addikt

Na még egy tiszaújvárosi PS tulaj :)

Ha gondolod, majd cserélhetünk játékokat (esetleg kölcsönbe is, nem örökbe).

[ Szerkesztve ]

(#12112) Edgeri válasza benecz (#12109) üzenetére


Edgeri
senior tag

Dettó, egyetértek.
Én rendszeres Ebay vásároló vagyok (szerintem túl vagyok már vagy 50 tranzakción), de csak 1x baxtak át, egy hamis kínai PS3 kontrollerrel. Ez azért elég jó arány (azóta amúgy kínaitól semmit nem veszek).
A vaterával szemben viszont nagyon bizalmatlan vagyok, túl sok rémtörténetet hallottam. A magyar királyi posta csomag-dézsmálásáról meg még rosszabbakat. A magyar webshopokból történő vásárlásoknál is csak utánvéttel fizetek, és csak akkor ha szerződött futárszolgálat hozza ki az árut. Jobb odafigyelni, mert az olcsó ajánlat a végére nagyon sokba fog fájni, az idegről nem is beszélve :(

Üdv, Edgeri

(#12113) Bikerman válasza kelzsoca (#12100) üzenetére


Bikerman
aktív tag

tök jó, hogy ilyen segítőkész vagy, csak nem írja, hogy miket kéne beállítani hozzá... :U

ragazzi della curva...

(#12114) kelzsoca válasza Bikerman (#12113) üzenetére


kelzsoca
félisten

Először is MKV-t át kell alakítani más fajta formátumra (avi, mpeg4) majd a feliratot beleégetni a filmbe, és vissza kell alakítani MKV-ba, vagy maradhat az átalakított formátum :)

"Abban az esetben tart csak sokáig a konverzió, ha külön feliratfájl van az .mkv-hoz, ugyanis a PS3 nem kezel feliratfájlokat, így a feliratot konvertálás közben bele kell égetni a filmbe, na ez időigényes, de egy erősebb konfig pár-tízperc alatt végez ezzel is."

Idézet az 1. hsz-ből!

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12115) salival


salival
aktív tag

Melyik országba érdemes regisztrálni?

YNWA

(#12116) jookomak válasza kelzsoca (#12114) üzenetére


jookomak
őstag

feliratos filmet még nem próbáltam alakítani mkv2vob-bal, de az nem járható út, hogy mkvtoolnix-al beleteszem az mkv-ba a feliratot, majd azt alakítom vob-bá? a vob-ból tud feliratot olvasni a ps3?

salival: usa, uk van nekem, japánt nagyon ritkán érdemes 1-1 demo miatt.

[ Szerkesztve ]

(#12117) kelzsoca válasza jookomak (#12116) üzenetére


kelzsoca
félisten

A feliratot mindenképpen bele kell égetni, ha arra gondolsz hogy külön kezeli -e akkor biztosan nem.

https://vertigostore.eu

(#12118) ricsosz


ricsosz
csendes tag

Hello a ps3-mam mikor bekapcsolom 3 pittyeg és kikapcsol magától így nem tudom beindítani valaki tud ebben segíteni sűrgős lenne a választ előre is kössz.

(#12119) Piotrus


Piotrus
tag

Sziasztok!

Szerintetek játékélmény szempontjából a COD MW 1-re ill 2-re érdemesebb beruházni (játékhossz ,multi)?

Ill. a Dirt 2 megéri a Dirt-höz viszonyított magasabb árát?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#12120) ricsosz


ricsosz
csendes tag

Hello a ps3-mam mikor bekapcsolom 3 pittyeg és kikapcsol magától így nem tudom beindítani valaki tud ebben segíteni sűrgős lenne a választ előre is kössz. És a ledje előszőr zölden utána pirosan aztán pedig sárgán ég .. Válaszoljatóók

(#12121) kelzsoca válasza ricsosz (#12120) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát akkor ennek a gépnek szerviz kell: [link]

a felhasználó pedig hiába próbálja újraindítani azt, zöld led helyett egy villogó sárga/vörös led fogadja majd. (Fontos megjegyezni, hogy az úgynevezett "yellow led" probléma utalhat a túlmelegedésből adódó működésképtelenségre és a géphez csatlakoztatott hdd meghibásodására egyaránt - érdemes lellenőrizni, hogy biztos a túlmelegedés-e a probléma ilyenkor). Ebben a helyzetben egyetlen dolgot lehetett tenni eddig: hívni a hivatalos szervízt.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12122) DM-Fan válasza Piotrus (#12119) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A Modern Warfare-eket tekintve mindkettő nagyon frankó, egyiket sem bánod meg. A MW2 single része egyébként hosszabb és talán változatosabb, a multija meg mindkettőnek kiváló. Én inkább azt mondanám, hogy mindkettőt érdemes beszerezni, minden idők közel legjobb FPS-ei.

A DiRT-ről hasonlókat tudok mondani, mondjuk ott a 2-vel még nem játszottam, csak a demo-jával, viszont az elsőt végigtoltam és mai napig ott a helye a PS3 játék-gyűjteményem legjobbjai között. Gyönyörű grafikája van, élvezetes a játék maga, viszont azzal számolj, hogy az első rész multi szervereit már lekapcsolták - bár hozzáteszem, hogy abban a játékban nem is a multi a lényeg. A második rész a demo alapján hasonlóan nagy siker lesz.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#12123) DM-Fan válasza Djuree (#12108) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ha elbukod a pénzt, akkor fogd fel úgy, hogy ez volt a tanulópénz, ugyanis hosszú évek óta sulykoljuk mindenkibe, hogy PÉNZT ELŐRE SOHA NEM UTALUNK SENKINEK! Ne hagyd magad átverni, ez az egyik legócskább, legrégebbi módszer, amihez a csalók folyamodnak. Arról nem beszélve, hogy a garanciát megnézném, hogy mikor tudnád leboltolni az ilyen eladókkal. Erre mondják, hogy az olcsóbb sokszor drágább, ha tényleg nem tisztességes az ember, akkor most 30 eFt-tal drágábban lesz PS3-mad.

Get Moded!

(#12124) kelzsoca válasza DM-Fan (#12123) üzenetére


kelzsoca
félisten

Illetve ha csaló az ürge, és ráadásul kapzsi is, még el is küldhet neki egy gépet (ha az bejön amit javasoltam neki) amire persze garancia szerintem sem lesz, de legalább van némi esély arra hogy ne ússzon el az a 30k :F

A többivel amit leírtál teljesen egyetértek.

https://vertigostore.eu

(#12125) Piotrus válasza DM-Fan (#12122) üzenetére


Piotrus
tag

Köszi szépen!!

Akkor A MW2-re beruházok, (az elsőt PC-n már úgy is végigjátszottam ) s szerintem a DIRT sem marad ki .

(#12126) Edgeri válasza Piotrus (#12125) üzenetére


Edgeri
senior tag

MW2 a Mediamarktban 10e, ennél olcsóbbat én még nem láttam.

Üdv, Edgeri

(#12127) Piotrus válasza Edgeri (#12126) üzenetére


Piotrus
tag

Köszi! :R

(#12128) Djuree válasza DM-Fan (#12123) üzenetére


Djuree
félisten

már 99% hogy átverés :( egyre többet tudok meg az illetőről, saját kis netes nyomozásom alatt. az a baj hogy feljelenteni nem fogom tudni, mert a lakóhelyemen nem nagyon vagyok, be kéne járkálni a rendőrségre, bíróságra bp-re, stb. már ez többe lenne mint 30k. úgyhogy nem fogom feljelenteni, majd felveszem a többi károsultal a kapcsolatot.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12129) Djuree válasza nike_ (#12111) üzenetére


Djuree
félisten

nagyon úgy néz ki nem lesz ps3-mam :( :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12130) benecz válasza Djuree (#12129) üzenetére


benecz
tag

Hát ezt már páran gondoltuk,h átverés.Túl olcsó volt a bolti árhoz képest.....nézegettem vaterán,de én már nem találtam fent.Ezek szerint csak azt az egy gépet árulta?Nem tudnád belinkelni az eladót?

(#12131) Djuree válasza benecz (#12130) üzenetére


Djuree
félisten

na írtam neki hogy nagyon gyanús a dolog, kérem vissza a pénzem.
most felhívott hogy este visszautalja ha gépközelben lesz. na erre kíváncsi leszek.
ő lenne az: user

ő pedig egy csaló:user2
először innen akartam gépet, de szerencsére meggondoltam magam. milyen tetű emberek vannak te jó isten. kíváncsi vagyok az ilyen tud-e aludni esténként.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12132) kelzsoca válasza benecz (#12130) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az eladó már inaktív lett, én még láttam a nagy akcióit, és eleve az sem tetszett hogy előre a felét, aztán 3 hét múlva majd jön a gép, és akkor a másik felét is.

A legszomorúbb az hogy még csak megbízhatónak sem volt mondható, mivel volt vagy 3 pozitív értékelése.
Sajnos ez keményen tanulópénz, a rossz oldala hogy elveszettnek látszik 30k, a jó oldala pedig az lenne hogy csak 30k megy a semmire, és nem az egész gép ára!

https://vertigostore.eu

(#12133) runner 125 válasza DM-Fan (#12123) üzenetére


runner 125
nagyúr

..pedig, ha megbizonyosodsz róla, h korrekt, akkor simán mehet az utalás. Vateran a kb. 72 adásvételem 99%-a utalással ment, soha senki nem baszott(tam) át. Ennyi..., ha múlttal rendelkező emberkétől -nem 0 napos, 0 értékelésűtől- vásárolsz akkor nagyon-nagyon kicsi az esély, h beszopod.

Kíváncsi volnék az eladóra.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12134) Djuree válasza runner 125 (#12133) üzenetére


Djuree
félisten

én is így vagyok vele. én sem ma kezdtem az üzletelést.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12135) kelzsoca válasza runner 125 (#12133) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azért volt már a Vaterán erre példa, hogy egy erős több 100 pozitív értékeléssel rendelkező(k) szépen lehúztak jópár embert :K

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12136) benecz válasza Djuree (#12131) üzenetére


benecz
tag

Van egy PC-s ismerősöm,ő pár óra alatt összehozna egy olyan fiókot,ami még a profikat is megtévesztené.....ennyit a vateráról... :U

[ Szerkesztve ]

(#12137) kelzsoca válasza benecz (#12136) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, és milyen módon? :)

https://vertigostore.eu

(#12138) runner 125 válasza Djuree (#12134) üzenetére


runner 125
nagyúr

Elhiszem, de ezt mégis benyaltad.
Amikor regeltem vatera-ra, akkor eldöntöttem, h max 20 értékeléssel rendelkező embertől vásárolok. Nyilván azt nem fogom tudni megszabni, h ki vásároljon tőlem, (..igen, zártaukció, de a tököm sem indít mindig azt), de arra figyelek/tem mindig is, h én kitől.

A másik meg eleve ilyen nincs, h először a harmadát, aztán majd ha megkapod a másik 1/3-át, és ha működik majd az utolsó harmadot ráérsz elutalni"".... :) Ez nekem már itt büdös lett volna. -Ez a stílus egyébként tipikusan most serdülő, 14 évesre vall. Egy fenyítést még megérhet.

Mellesleg itt van PH!-n a fuvar topik, ha nem jársz Bp.-n, írj be oda, egy csokiért, vagy valamiért biztos elvitte volna vki. :K

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12139) benecz válasza kelzsoca (#12137) üzenetére


benecz
tag

Fogalmam sincs.Egyszer mikor szóbajött ez a téma,csak megemlítette,hogy lehet ilyet csinálni....

(#12140) kelzsoca válasza benecz (#12139) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez nem olyan egyszerű, mint azt ő gondolja, még ha nagy hacker zseni is :)

(#12138) runner 125

Én ha véletlenül, nagy ritkán a Vateráról vásárolok, először megy egy levél a felhasználónak, hogy küldje el nekem a cuccot és majd ha megjön kifizetem neki, ha ebbe nem megy bele látva a több mint 800 pozitiv értékelésemet, akkor inkább hagyom a francba az egészet :)
Eddig olyan 10-12 üzletet bonyolítottam így, és többé-kevésbé, már az első üzenetváltás után bele is mentek a dologba az eladók :)
Számomra ez a biztos Vaterás vásárlás. :)
Mondjuk ehhez már valamit mutatni kell, egy kis értékeléssel rendelkező tagnál ez a módszer nem hinném hogy bejönne.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12141) benecz


benecz
tag

Amúgy szerintem ő nem egy 14 éves,mint ahogy runner125 kolléga mondja...alá is támasztom:beszélt vele telefonon,és hát ha egy kis 14 éves sráccal beszélt volna neki is leesett volna h vicc az egész.
Elég bátor ember lehet,én azért picit fosnék h a számlaszámom alapján megtalálnak,vagy a telefonszámom alapján.Nem tudom,én nem mernék belevágni egy ilyen átverős témába...

(#12142) kelzsoca válasza benecz (#12141) üzenetére


kelzsoca
félisten

Sajnos az csak egy dolog, hogy van név és számlaszám, ahhoz több minden kell (minimum rendőrségi feljelentés) hogy kiadja a bank az adatokat, és az sem biztos hogy az ő nevén van az a számlaszám, ami tovább is bonyolíthatja a dolgot :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12143) runner 125 válasza kelzsoca (#12140) üzenetére


runner 125
nagyúr

Pedig, hidd el, h nem kell zseninek lenni ahhoz, h csinálj egy oldalt, amivel úgy baszol át embereket, h még az x.-nek sem tűnik fel.

Nemrégiben itt PH!-n is megjelent egy cikk az egyik ilyen oldalról. Konkrétan EcoBolt néven futott. Műszaki cikkeket kínált 30-40%-kal olcsóbban, mint a netes shopok. Számomra már ez egyenesen felért egy viccel, de gondoltam szétnézek, mennyire profik. Eleve nem találtam telefonszámot, az előreutalást preferálták, UV.-i összegnek ilyen 8-10k-s árakat szabtak meg, h a jó nép minél inkább utaljon nekik..., jah és -mint utólag kiderült- a komáromi cím egy elhagyott telephely címére volt bejegyezve. S, akár hiszed, akár nem, fórumban írták egyesek, h ők voltak már a 280. vásárlók, stb stb. Ha ebből csak a fele utalja el nekik az adott esetben 100-200k-t, már kurva jól jártak.

Sajnos nagyon sok a naív és buta ember. (Senki ne vegye magára!)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12144) kelzsoca válasza runner 125 (#12143) üzenetére


kelzsoca
félisten

Pedig, hidd el, h nem kell zseninek lenni ahhoz, h csinálj egy oldalt, amivel úgy baszol át embereket, h még az x.-nek sem tűnik fel.

Én a Vaterás okosításra gondoltam itt.

A másik dolog:

Sajnos a sztori igaz és valós, Komárom mellett lakom :)

Teljesen igazad van, tudom sajnos hogy mik mennek :F

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12145) Djuree válasza runner 125 (#12143) üzenetére


Djuree
félisten

hát én most valóban hülye voltam, ez az igazság :(
nembaj, ha visszautalja a pénzem, akkor soha többet ilyet. ha meg nem akkor így jártam, tanulok belőle.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12146) benecz válasza kelzsoca (#12144) üzenetére


benecz
tag

Jah,olvastam azt az Eco Bolt-os cikked,h magtár van a telephelyükön... ;]

(#12147) kelzsoca válasza Djuree (#12145) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ami nekem furcsa hogy még telefonon elérhető :)
Használj agressziót, ha végképp úgy látod hogy nem adja vissza a lovét, már ha még elérhető lesz, illetve jó lenne minél több információt megszerezni tőle, esetleg a volt vásárlóitól próbáld meg beszerezni a címét (már ha valós)

https://vertigostore.eu

(#12148) Djuree válasza kelzsoca (#12147) üzenetére


Djuree
félisten

jaja, legalább még elérhető. meg egész normális volt a telefonban minden szempontból. ha csaló akkor profi lehet eléggé. mondta hogy már berendelte a gépemet. próbálok utánajárni a srácnak, amíg még elérhető. de lehet csak azért ilyen velem mert rájöttem hogy csaló, és még nem akar lebukni ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12149) benecz válasza kelzsoca (#12147) üzenetére


benecz
tag

Szerintem is furcsa,hogy eléred telefonon....
Kíváncsi leszek visszautal-e.... :U

(#12150) bordi10


bordi10
senior tag

Minden kedves PS3 rajongónak Kellemes Ünnepeket!

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.