Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71045) mikrofon válasza Freddy76 (#71037) üzenetére


mikrofon
veterán

Sajnos kemény az élet, én már tapasztaltam 2szer is!

először:
Nekem a gimis barátnőm anyukája távozott az élők sorából hihetetlen módon. Elmentek síelni, térdsérülést szenvedett. Haza jöttek. Egy hét múlva a férje vitte a kórházba kontrollra. Útközben az autóban rosszul lett, mire beértek a kórházba, 5-10 perc már nem, lehetett megmenteni. Trombózis keletkezett a térdsérülésnél, ami egy hét alatt a szívéig jutott... Egy 16 éves és egy 12 éves gyermeket hagyva maga után 40-es éveinek elején. Azóta nem olvasom el semelyik hírportálon a hihetetlennek tűnő halálhíreket, sőt igazából semelyik ilyen jellegű sztorit, mert tudom, hogy bármikor, bárkivel, bármikor megtörténhet. Sőt akár mellettünk....

másodszor:
És ez ha nem lenne elég, a saját hallott 2 hónapos gyermekemet is tartottam már a kezembe. Tónustalan testtel és liluló bőrszínnel... Szerencsére a klinikai halálra nem került sor, mert újra indult a keringése és a légzése... És mindez az a kötelező oltástól. Állítólag teljesen "normális" reakció Magyarország infektólógiai királynője szerint. Sőt szerinte sajnos a társadalom égesszének a védettsége egyéni áldozatokkal járhat. Úgyhogy ez van.... Ezzel mindaddig nem foglakozik az ember, míg az egyéni áldozat nem a sajátja közül kerül ki... Ráadásul ez az egyéni áldozat nem is annyira egyéni, mert 16 ezrelék a gyakorisága. Ezért adják a délutáni rendeléseken a kötelező oltásokat, mert egy az agyi "gyorsrezet" 12 órára jelentkezik 1000 gyerekből 16-nál. Azonban így senki nem vesz róla tudomást, mert átalussza a gyerek és a csecsemő...
Ráadásul hiába jelentkezett az első ilyen kötelező oltásnál ez a reakció nem mentesül a gyermek a többi alól. Legalábbis Magyarországon ez után a többi is kötelező, még akkor is ha az oltás gyártója szerint ilyen reakció után ellen javallt a többi beadása... És nincs mese, lehet ellenkezni, lehet időt húzni, de a vége két lehetőség vagy beadod, vagy a gyámhatóság viszi a gyerekedet, mert "veszélyezteted a gyermeked és a társadalom egészségét" Még csak másik oltóanyagot sem lehet ma Magyarországon beadatni, pedig van erre nemzetközi szinten megoldás...

Ezért nem szoktam beleszállni a kötelező oltásokkal kapcsolatos vitába, mert ezek után győzzön meg. Ráadásul ezeknek nagy részét le is írta az infektológia magyarországi királynője...
Mi örülhetünk, mert nekünk agyi sérülés nélkül újraindult a gyermekünk életműködése, sajnos vannak akik nem ilyen sikeresek, de ezt ma Magyarországon kiejteni valakinek a száján szigorúan tilos....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.