Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22751) FoBCRaistlin válasza pincehely (#22750) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

köszi, kb én is ilyesmire gondoltam. :R

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#22752) gera021 válasza FoBCRaistlin (#22751) üzenetére


gera021
aktív tag

sziasztok...

na kész a gépem! tuningoltam (i7-930) a 212+-al 22*160=3520, 1600as ramokkal rampage ii extreme lappal...., birja simán intelburn test ment sokáig és 67 fok volt a legtöbb...., sztem igy nézve nem rossz...elég is ez a tuning...

[ Szerkesztve ]

(#22753) troly válasza FoBCRaistlin (#22751) üzenetére


troly
tag

Osztom pincehely kolléga érveit.
Én nem tuningolok mert nekem az nem kell. Én bekapcsolva használom van ahol jó a játékoknál lehet nem jó néhol én keveset játszok.
Én tömörítek meg kódolok is, ott számít mert néztem ki-be kapcsolva is és ami használta annál tényleg előny. de szerintem próbáld ki és meglátod az a legtisztább.
(Amúgy a 4 magban is van elég kraft.)

"Ha poros a PC, ne mosd ki slaggal !"

(#22754) FoBCRaistlin válasza troly (#22753) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

thx uram!

most nézegetem, hőfokban nekem idle nem számít (a víz eléggé meghűti), terhelve viszont 5-6 fok simán.
1-2 játékot kipróbálok most, hogy látszik-e valami.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#22755) Mrdevil válasza pincehely (#22750) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen,én is pont ezen filózok,egyenlőre talán tanácsosabb a HT-off annak aki sokat játszik mint pl én.Ezek a mai gamek még nem nagyon használják ki ezeket a procikat,majd talán jövő év elején. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#22756) Cybertrone válasza pincehely (#22750) üzenetére


Cybertrone
veterán

Neked akkor be sincsen lőve a HT? :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#22757) Qru válasza FoBCRaistlin (#22754) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Sok játék pont hogy lassul a HT-től. Ugye ez csak virtuálisan 8 szál, amúgy natívan 4 szálad van. Sok esetben, mivel egy mag kezel 2 szálat csak lassít, mert mind a kattő a másikra vár, hogy befejezze az adott utasítást. Ez akár lag-ig is fajulhat.
Jellemezően a régebbi illetve a nem jól párhuzamosított játékoknál jön elő. Ahol meg elég lenne "csak" 4 mag ott meg kevesebb fps-ed lesz.

Én pl HT offal tolom, alapon turbo-val 1V-on. Egyrészt mer jó pár W-al kevesebbet eszik másrészt meg amire én használom arra elég bőven elég így is (net + régebbi játékok).

#nincsbennetarcsi

(#22758) pincehely válasza Cybertrone (#22756) üzenetére


pincehely
addikt

Nem, nincs bekapcsolva, mert nem használnám ki az előnyeit. A hátrányai azonban annál inkább jelentkeznének.

gera021: Intel Burn Testet felejtsd el, LinX-el tesztelt, a lehető legtöbb maggal.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#22759) AirBooms válasza FoBCRaistlin (#22742) üzenetére


AirBooms
addikt

Szerintem amire te használod a géped, arra nem kell a HT, mint itt többen is írták, inkább konvertáláshoz, tömörítéshez jó. Na ha most néha kitömörítesz nény rar vagy zip fájlt, hát azért van kraft a natív négy magban is, de a többi alkalmzaásod (amiket 98 százalékban használsz) inkább gyorsulnak egy picit. A géped kevesebbet eszik, kevesebb hőt termel és ugyanahhoz a proci órajelhez némileg kevesebb feszültség is elég tuningnál. Alapon csak a hőmérsékleted és a fogyasztásod fog csökkenni. Netezésnél, alap windows-os tevékenységeknél semmit nem fogsz érezni, ha kikapcsolod a HT-t.

(#22760) FoBCRaistlin válasza Qru (#22757) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Köszönöm Urak a véleményeket, HT off lesz a barátom.
Szépen lassan nekiálltam a tunningnak. Egyenlőre Bclk 170, turbo on, HT off. IBT alatt 52 fok max. Egy gyors mark06 20K fölött ment alap Hd5850-el.
Proci alapfeszen, ami sajnos 1,265 :((
Rövidesen helyzetjelentek. :R

AirBooms: :R

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#22761) Qru válasza FoBCRaistlin (#22760) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az kemény az én C0-om is akörül mozog. :D De legalább jók vagyunk alapfeszes tunigban. ;]

#nincsbennetarcsi

(#22762) #35434496


#35434496
törölt tag

Q9550-ről váltanék i7-re. A kérdésem az lenne melyik procit vegyem :F Az alaplapot már megvettem: rampage III extreme.

(#22763) gera021 válasza Qru (#22761) üzenetére


gera021
aktív tag

nem jo az intelburn teszt? nekem azt ajánlották h az nagyon jó..., én is disabled-re tettem a HT-t..., azt mondták azon hamar kiderül h stabil a rendszer vagy nem...

(#22764) Cybertrone válasza #35434496 (#22762) üzenetére


Cybertrone
veterán

használt kitesztlt D0-ás 920, avagy dobozos teszteletlen 930, avagy ha lelsz kitesztelt használt 930... vagy ha milliomos vagy 980x ;] :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#22765) Qru válasza gera021 (#22763) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jó az is, de Linx az keményebb. Azzal is érdemes megnézni a szajrét.

#nincsbennetarcsi

(#22766) FoBCRaistlin válasza Qru (#22761) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Igen, "picit" magas.
Zsákbamacskáztam kicsit szándékosan is, mert izgulni akartam egy "tuningszűz" proci tesztelésével. ;]
Az elején kiderült, hogy magas a "VID"-je.
Nos, LinX lefutott 53,3GFlops átlaggal 180bclk. alakulok... :))

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#22767) Qru válasza FoBCRaistlin (#22766) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az jó! Én is tuningszűzet vettem de az enyém nem nagy durranás. Elpöfög, amire kell így is bőven sok. Amikor vettem még +10k-volt a D0 felára, annyit meg nem ért meg sztem. Főleg, hogy az sem garancia, hogy jól fog menni.

#nincsbennetarcsi

(#22768) FoBCRaistlin válasza Qru (#22767) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Nos default feszeken lement a LinX csont nélkül 2X. Bclk 180
max temp 56fok.

182-es bclk-n viszont már kifagyott. Mihez nyúljak elsőként ha tovább akarok menni a tuningal?
Turbo-t kapcsoljam ki, vagy feszhez kéne nyúlni? :U

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#22769) pincehely válasza FoBCRaistlin (#22768) üzenetére


pincehely
addikt

Uncore mennyin megy?
QPI VTT-nek mekkora feszt adtál?

http://kefetemap.deviantart.com/

(#22770) FoBCRaistlin válasza pincehely (#22769) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Máris megnézem. QPI VTT-t nem bántottam. vagyis default.
Uncore-t nem néztem. Windowsban kiolvasható valahonnan? :U

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#22771) Cybertrone válasza pincehely (#22769) üzenetére


Cybertrone
veterán

Én is kivi lennék honnan lehet kiolvasni a unicoret?nem az lenne cpu-zben a north bridge frequenci? vagy a biosban hoy van? :B

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#22772) FoBCRaistlin válasza pincehely (#22769) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#22773) -Ben-


-Ben-
veterán

Hát azért ez szép, hogy a HT még hátrány is sok esetben. :) Akkor nem tudom minek vettem i7 procit.. :D nyugodtan elég lett volna egy Q9550 is, vagy Q8 széria :) 4 mag, 4 mag... tömörítgetni én max havi szinten 1-1 fájlt, ami kb. 1 GB-os, vagy 2 :)

(#22774) FoBCRaistlin válasza FoBCRaistlin (#22768) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Közben visszakapcsoltam a HT-t. Simán lefut a LinX így is. A hőmérséklet max 60fok.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#22775) troly válasza FoBCRaistlin (#22774) üzenetére


troly
tag

Az nem rossz.
Csak ha visszakapcsolod kevesebb lesz a Gflops értéked.
De akkor már döcög a szekér. :C

"Ha poros a PC, ne mosd ki slaggal !"

(#22776) FoBCRaistlin válasza troly (#22775) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Igen, alakul, bár most megrekedtem. Alapfeszen úgy tűnik ennyi van benne.
Azt olvastam, hogy a HT-vel csökken az érték. Csak kíváncsiságból néztem meg, hoyg elbírja-e. Nem fogom használni, csak jó tudni a későbbiekre, hogy milyen tartalékok vannak. Lapom bios-ában is elmentettem egy HT-s profilt későbbre. :C

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#22777) LackoMester


LackoMester
addikt

Rég voltam már ebben a fórumban, jó volt visszaolvasgatni, látom a régi arcok még megvannak, és hasít a C i7. :K :C

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#22778) FoBCRaistlin válasza LackoMester (#22777) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Közben lettek új arcok is, akik csak bontogatják egyenlőre a szárnyakat a 775 után :)
remélem rövidesen már szárnyalás lesz... ;]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#22779) subaruwrc válasza FoBCRaistlin (#22770) üzenetére


subaruwrc
félisten

cpuz memory fül / nb frequency

welcome in topic :R

(#22780) FoBCRaistlin válasza subaruwrc (#22779) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

thx Tesó!
rendesen sz@rul érzem magam, hogy ezen az új platformon ennyire tudatlan vagyok, egyenlőre...! :B jókis 775 vandálkodás után mint valami bakfis kezdek neki az 1366-nak, de az újdonság gyönyörködtet (meg remélem majd a 4ghz+ is fog) ;]

más: azon röhögtem (miután megnéztem a hőfokokat), hogy még a legeslegelső vizeblokkom hűti a mostani procimat is (nem is rosszul).
Szerencsétlen blokk már volt e6600/e8400/q9550 most meg i920 buksiján :C

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#22781) AirBooms válasza FoBCRaistlin (#22780) üzenetére


AirBooms
addikt

Szerintem annak idején én is sokakat kiborítottam itt a hülye kérdéseimmel... ;) :D

Szerk: Vagy talán még mostanában is? :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22782) FoBCRaistlin válasza AirBooms (#22781) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Értem, szóval hülyék a kérdések... ejj most megyek sírok egy 5 percet :DDD :DDD :B

subaru: elvileg itt is látszik. Szted hogyan lépjek tovább? :B

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#22783) subaruwrc válasza FoBCRaistlin (#22780) üzenetére


subaruwrc
félisten

21-es cpu szorzóval
bár a memória / uncore növelése talán mindennapos felhasználásra többet ér mert pörgősebb lesz a rendszer, viszont kevesebb plusz hővel jár szval én az uncore / ramot tolnám mondjuk 1600/3600 ig. az még kényelmesen kivitelezhető szerintem

kérdésektől nem kell parázni bár én inkább sokat szoktam olvasni mielőtt kérdezek , de ezzel sincs semmi gond :R

(#22784) pincehely válasza FoBCRaistlin (#22782) üzenetére


pincehely
addikt

Elsősorban a processzorfeszen kívül a következőket állítsd be:

QPI VTT: 1,35V
Dram: 1.65V

BCLK: 190

Processzor szorzó: 21X= 3990mhz
Ramszorzó:8X=1520mhz
Uncore szorzó: 16X=3040mhz

Van még egy szoró aminek nem jut eszembe a neve. de következő beállítási értékek lehetségesek: slow mode,33X,44X,48X, na itt a 33X-t állítsd be.

Ez egy jól használható 4ghz-es beállítás, amit könnyű elérni.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#22785) AirBooms válasza FoBCRaistlin (#22782) üzenetére


AirBooms
addikt

Nem, a hülye én voltam... :K

Hát, a Foxconn biosa teljesen más, nem rég volt nálam egy ugyanolyan lap, mint a tiéd - eléggé tuningra kihegyezett lap, sok, számomra alattomos dolgora kell figyelni. A Turbo opció pl. ki van kapcsolva a procinál?
Mondjuk szerintem, ha feljebb akarsz menni órajelben, akkor valószínűleg feszültségeket kell emelned.
Ha az uncore 3200-nál nem nagyobb, akkor egészen biztosan elég a qpi/vtt-nek 1,3 V-nál kisebb feszültség. 3600-hoz már szerintem alapból lődd be a maximum 1,35 V-ot - legfeljebb majd visszaveszel. De sajnos még az is előállhat, hogy a procid nem bírja a 3600-as uncore-t. Mindenképp 3200-zal próbálkozz először, s ezzel menjél feljebb proci órajelben.

(#22786) FoBCRaistlin válasza subaruwrc (#22783) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Turbo On jelenleg, szal ha jól sejtem, akkor tolja a 21-es szorzót alá.
Tudom, most jön az istenkáromlás, de alapon is elég volt egyenlőre nekem, csakhát nehogymá ne nézzem meg mit tud a vas... ;] ezért is vettem többek közt friss ropogós és nem pretested procit.

pincehely: Ramfeszem előre belőttem 1,65-re QPI VTT-t akkor megerőszakolom, csak ez a "hülye" lap nem a végértéket mutogatja, hanem +mw... nem mintha nem tudnék számolni, de megszoktam a giga biosát :)
Szorzónak csak 20-at tudok megadni nem? és a turbo on-al lesz 21 magától?! :F
Illetve proci mennyi feszt kapjon?
Sajna "VID" magas :W

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#22787) LackoMester válasza FoBCRaistlin (#22778) üzenetére


LackoMester
addikt

Azért van ez a fórum, h. segítsunk egymásnak, szerintem teljesen OK minden. Meg kell jegyeznem nagyon ügyes emberkék gyüjtőhelye ez a fórum.
Csak így tovább. :C

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#22788) FoBCRaistlin válasza LackoMester (#22787) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Thx! Jól is esik a segítség, csak emlékszem amikor az adott 775ös procival kapcsolatban kérdezett valaki egy már 1000X agyonrágott kérdést, akkor felállt a szőr a hátamon. (sajnos a toleranciaszintemnek nem tett jót az a pár év ügyfélszolgálat) :DDD

Viszont tényleg köszönöm az eddigi, és remélem a későbbi segítségeket is! :R
ez most mindenkire vonatkozik ;)

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#22789) AirBooms válasza FoBCRaistlin (#22786) üzenetére


AirBooms
addikt

A Foxconnál úgy tudod megnézni, mennyi a qpi-d, ha a monitorozó progijával (nem emlékszem már a nevére) a windows alatt meglesed, hogy éppen mi az aktuális feszültség. Ezeke után ki tudod kalkulálni, hogy mennyit kell adnod mondjuk az 1,35-höz. Sajnos már nem emlékszem, mennyi volt ez plusz millivoltban... (többek között ez nem tetszett ebben a lapban - mostanság kipróbáltam egy Giga UD7-et is, hát az is kezelhetőbb volt nekem, megrögzött Asus-osnak...)
Lehet, hogy a Foxconn is "megeszi" alapból a 21-es szorzót, már nem emlékszem. Ha mégsem, akkor kapcsold be a Turbo-t.
Ha magas a VID-ed, attól még nem elérhetetlen a 4GHz, legalább nem annyira melegszik a procid - bár látom, elég komoly vízhűtésed van! Én megpróbálnám!

[ Szerkesztve ]

(#22790) FoBCRaistlin válasza AirBooms (#22789) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Akkor a következő vadászatom célpontja a monitorozó progi lesz. Előtte nekem is Giga lapom volt (szintén megrögzött Asus-osnak) ;) és tökéletes volt, teljesen meg voltam elédegve, a monitorozó/tuningprogiját is imádtam.
Sajnos most nem vagyok otthon, de nekem csak max 20-as szorzó rémlik, azért is hagytam bent a turbo-t.
Igen, tudom, hogy nem feltétlen gond a magas VID, de egy átlagnál picivel kisebbnak jobban örültem volna.
A vizem is kellemesen teljesít, holott nem éppen erre a procira lett tervezve a cpu blokkom.
HT on 180bclk LinX 60fok max, HT off 56fok max, szóval egy 15 fok még van benne. HT nélkül 20. :C

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#22791) AirBooms válasza FoBCRaistlin (#22790) üzenetére


AirBooms
addikt

Elvileg a lapod telepítő CD-jén (DVDjén) rajta van az a progi, amivel windowsban is tudod állítani a feszültségeket, stb. Na ezzel meg tudod nézni, mennyi a valós qpi, cpu, stb. fesz. Nekem legalábbis így rémlik.
Csak nem gombcombtól vetted a lapod, mert akkor ugyanez volt nálam is egy próbára...

(#22792) FoBCRaistlin válasza AirBooms (#22791) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Dede, Tőle származik :)
Hmmm... most vagy én voltam a vak, vagy nemtom, de én nem találtam a lemezen...
Ha hazaértem az elsők között lesz a progikutatás.
Furcsáltam is, hogy egy ilyen nem éppen belépő szintű lapnak ne lenne monitorozó progija. :))

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#22793) AirBooms válasza FoBCRaistlin (#22792) üzenetére


AirBooms
addikt

Hát pedig vagy onnan installáltam, vagy letöltöttem a Foxconn oldaláról (ez utóbbi kevésbé valószínű).

Szerk: Mellesleg nem éppen a legegyszerűbb lapot választottad kezdésnek, de azért ne ijedj meg, nagyon jó kis lap az! Előbb-utóbb sikerül belőni!

[ Szerkesztve ]

(#22794) mpierre válasza FoBCRaistlin (#22792) üzenetére


mpierre
veterán

Aegispanel-t keress. Az a monitorozója. Egy hibája van, hogy nekem annó w7 32 bitre nem volt hajlandó települni. Boot-nál fagyott a rendszer, miután felerőszakoltam rá. Nézz szét itt, hátha van újabb.

Szerk: Ahogy elnézem a w7-en még mindig nem műxik. Ha sikerül életre keltened írd már le hogyan kell... :DDD (Mondjuk én szívok ezzel a lappal, időnként meghülyül és mindent visszarak alapra. Lehet, hogy az A4Tech egér bill kombóval van gondja...)

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#22795) AirBooms válasza FoBCRaistlin (#22792) üzenetére


AirBooms
addikt

Itt érdemes nézelődnöd, de a keresett progit itt nem találtam. Csak rajta van azon a fránya CD-n...

(#22796) subaruwrc válasza FoBCRaistlin (#22786) üzenetére


subaruwrc
félisten

én is alapon használom mert tényleg elég mindenhova, csak tesztelés közben hajtom amennyit bír

(#22797) FoBCRaistlin válasza AirBooms (#22793) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Ok, akkor vadászat lesz, bár ha tényleg nem megy w7 alatt akkor befonom valamimet.
csak 32 biten nem vagy 64-en is?

Nem félek tőle, maga a tuning nem ismeretlen talaj, csak ez a platform. Meg itt vagytok nekem Ti is! ;) :P

mpierre: szerencsére a profilbeállítás mentését már az elején megtaláltam, szóval max egy gyors load kell ha elfelejtené.

subaruwrc: sztem nálam is alap lesz, vagy esetleg megmérem a fogyaztását és ha nincs oks különbség, akkor maradthat húzva. (persze itt az alapfeszen mit megy max beállításra gondolok) Sajna alulfeszelni nem lehet... :O

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#22798) mpierre válasza FoBCRaistlin (#22797) üzenetére


mpierre
veterán

Jelenleg én is így védekezem(-nék) ellene. Csak egy havernál van a gép, aki egy cseppet antitálentum. Még nem sikerült megértetnem vele, hogyan töltheti vissza a profilt. Messze lakik és az nem megoldás, hogy minden ilyen alkalommal elballagjak hozzá...

64 biten nem tudom.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#22799) FoBCRaistlin válasza mpierre (#22798) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

:)
akkor felesleges eröltetni. :)
Sajnos van egy olyan sanda gyanúm, hogy ha 32 biten nem megy akkor 64-en még inkább nem fog :(
Attól tartok ha felteszem, akkos összefossa magát annyira a win7, hogy csak a erinstall menti meg... :F

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#22800) mpierre válasza FoBCRaistlin (#22799) üzenetére


mpierre
veterán

Nem fogja. Tapasztalat. Csak le kell szedni, mert minden indulásnál közli, hogy nem tudott betöltődni...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.