Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10471) garga01


garga01
senior tag

(rögzített hsz)

Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Hozzászólások

(#135) Ssysco


Ssysco
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is ez a kártyám van, gondoltam megkérdezem a leadteket hogy várható e Vista64 driver. A válaszlevélben a következő volt: Nem támogatjuk a Vista rendszert. Visszaírtam nekik a következőt: (Bocsi az angolom nem a legjobb, lehet hogy lesz benne nyelvtani hiba)
''I know that, but I would like to know will Vista be support in the future?''
Válasz:

''Dear Sir,

Good day!
No, Because it is hardware issue.
Vista request is capture card need support hardware capture function.
The TV2000XP Expert can not match it forever.
Best Regards
Leadtek Service''


Ha jól értem azért nem támogatják a vistat mert annak mindenképpen olyan kártya kell, ami hardware-s felvételt támogat? Vagy én értek félre valamit? Ha nem, akkor javítsatok ki ha tévedek: a driver egy meghajtó program függetlenül attól hogy a Vista szeretné e hogy nekem hardware-s felvevőm vagy szoftveres felvevőm van... Nem értem az egészet. Ha a Leadtek-nek tényleg ez a hozzáállása akkor holnap eladom (ezt az egyébként nagyon szeretett) kártyámat. Szerintem ez egy baromság, így akarják a hardwares felvevőket eladni. Ez számomra felháborító! Ha én értettem félre valamit akkor visszaszívom az egészet és bocsi a hsz-t!

Ssysco

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.