Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6151) Vangelis válasza Anyád911 (#6145) üzenetére


Vangelis
nagyúr

170e volt:(

Elvileg ma lesz csere, de még mindig nem jelentkeztek:=(

Kicseréltetni... hát nem lesz ezekkel egyszerű...

Kiváncsi vagyok mit csinálnak...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6152) Anyád911 válasza gerdoo (#6150) üzenetére


Anyád911
tag

Az általad felsorolt cél(ok)ra én a Pana plazmát ajánlanám. Nekem a 42-es változata van a nappaliban: tv-re, dvd-re szerintem jó választás (megkockáztatom, jobb mint a legtöbb LCD ebben az árfekvésben, szvsz). A képátlót gondold meg esetleg: a nézési távolságtól függően a 42-es nem annyival drágább, mint amennyivel nagyobb (és talán praktikusabb). Én 3,5-ről nézem a 42-t, de a 4 kicsit jobb lenne.

Ha nem sürgős, várd ki nyugodtan az újakat, valamivel talán olcsóbbak lesznek a tavalyiak, de sztem nem sokkal. Inkább az újakat adják majd eleinte áron (értéken) felül.

[ Szerkesztve ]

(#6153) cocoo válasza gerdoo (#6150) üzenetére


cocoo
tag

Nekem Philips 37 PFL7662D LCD tévém van, így csak hozzá tudok adni tapasztalati tanácsot.
Régi tévém egy 72 cm-es CRT volt, hozzá képest is szép a képet ad az LCD. 2,5-3 méteről nézem, de még egy fél méterrel mehetne hátrébb.
FullHD miatt egy HDMI-vel kapcsolódó DVD-t akarok hozzá venni (Sony RDR-HX950) ami felkonvertálja a jelet 1080p-re. Állítólag azzal ütősebb lesz a DVD lejátszás.

Fotókat is csak DVD-n keresztül néztem eddig rajta, nem volt gond vele.

PC-t nem kötöttem rá, így ebben nincs tapasztalatom vele kapcsolatban.

4 billió USD-ről beszélnek, ami tudjuk, hogy 4ezer milliárd.... by Rick4

(#6154) Anyád911 válasza Vangelis (#6151) üzenetére


Anyád911
tag

azt kérdeztem, hol sikerült beszerezni, melyik kereskedőnél...?

(#6155) baluka válasza Cifu (#3341) üzenetére


baluka
tag

Hello Cifu!

Ezt az általad említett 24p-s media player classic installt honnan lehetne megszerezni? :F
Gondolom, ez megoldja a 24p-t nem támogató full hd tv-n a teljes értékű 24p-s lejátszást ezzel a beállítással?!

Előre is köszi!

(#6156) Vangelis válasza Anyád911 (#6154) üzenetére


Vangelis
nagyúr

metro :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6157) torma1981


torma1981
veterán

Szia!Ezt a LG 37LF65 210.000.Ft ( FUL HD-s, nem sokat tudok róla) hol láttad??Mert én csak 228k körül láttam legolcsobban!!

(#6158) gerdoo


gerdoo
csendes tag

Ezt a három TV-t a METRO-ban lehet kapni 20%-al magasabb áron.
De január 31-ig van egy egyszeri 20%-os kedvezményünk.

Philips 37 PFL7662D 250.000.Ft
LG 37LF65 210.000.Ft
Sony KDL-37P3000 200.000.Ft

(#6159) Anyád911 válasza Vangelis (#6156) üzenetére


Anyád911
tag

Szerintem velük simán kicseréltethetnéd ha visszaviszed azzal, h 1ik napról a másikra megkergült. Lehet, meg se nézik, mi a baja, csak választasz 1 másikat és kész. Monnyuk ha beszélnek később aszervizzel, az bukta, de ha megmondod, hogy a szerviz hetek óta csak tökölődik, lehet akkor is kicserélik. 1 próbát megérne szvsz.
A 32R82-t én is a fóti Metroban vettem (Gyáli úton persze pont elfogyott), pénteken lesz 2 hete... netuddmeg azt a ködöt akkor este - túl is mentem a lehajtón rendesen :W Szintén 20%-os volt :C 135k - az év bóttya, pedig még csak január van!
Szóval én megpróbálnám.

[ Szerkesztve ]

(#6160) Vangelis válasza Anyád911 (#6159) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát beszéltem velük, de msot hívott a szervizes hogy miongyárt itt van:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6161) gerdoo


gerdoo
csendes tag

Mindenkinek köszönöüm a válaszokat!

Cocoo-tól kérdezném, hogy az analóg adások mennyire elfogadhatók a Philips 7662-esen és ehhez milyen minőségű a bejővő antenne jel párosul, továbbá mennyire vagy megelégedve a TV nyújtotta feketével.

(#6162) Anyád911 válasza Vangelis (#6160) üzenetére


Anyád911
tag

sok sikert, írj, hgy mi volt...

(#6163) Cifu válasza gerdoo (#6150) üzenetére


Cifu
nagyúr

Tavasszal nagy váltások lesznek, lentebb beírtam az új LG modelleket, az USB miatt képnézegetésre például ideálisak lesznek azok is (bár gyanítom, hogy az USB idén kötelező lesz középkategóriától felfele). A Sony hozza az új 4100-as sorozatát, a Samsung is készül (sajnos csak az amerikai sorozataikat ismertették, az európai jelölésrendszerbe melyik hova kerül, az még nem tiszta). Szóval váltások lesznek, az biztos. Persze ha folyamatosan csak vársz, akkor sose lesz TV-d. :)

A felsoroltak közül én a Philipset vagy a Sony-t javasolnám első körben. A P3000-es Sony egy középbéka, az U3000-es felett van, tehát nem teljesen alja, de azért még alul helyezkedik el, az ára is ezt mutatja.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6164) Cifu válasza baluka (#6155) üzenetére


Cifu
nagyúr

Bármelyik MPC jó (én a K-Lite Codec packot használom, abban is benne van, amúgy Google a barátod), a felbontási lehetőségek a videókártyától és a TV-től/monitortól függenek...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6165) baluka válasza Cifu (#6164) üzenetére


baluka
tag

Köszi! A gépem elég erős az 1920x1080p-hez (lásd adataim), a VGA-m HD2600XT GDDR4-es, a TV pedig egy Sharp 37xd1e, gondolom, ezen megoldhatóa 24p-s beállítás?!

(#6166) ferbazs


ferbazs
tag

Sziasztok!

Hosszas válogatás után, a ti tanácsaitokat is figyelembe véve megvettem a tv-t:
Samu LE46F86 :)) Így első nekifutásra, röviden, tömören: TÖKÉLETES :Y (nekem..)
Előtte egy LG42LB2R készülék volt, tehát ez a viszonyítási alapom. A "teszt" blu-ray film, blu-ray rip pc-ről és ps3-al történt, hát szinte érezhető a különbség, de legalább is nagyon látványos :DD , persze nem egy kategória a 2 tv. Maga a tv adás tekintetében nincs túl nagy előrelépés, de ez persze nem a tv "hibája". A pc-vel való összekötés hozta az általatok leírtakat, csatlakoztattam a dvi-hdmi kábelt és nyomtam egy ok-t a pc-n, de ez az LG-vel is így volt. Egy szó, mint száz nagyon meg vagyok elégedve, köszönöm még egyszer a segítségeteket. :R

(#6167) Vangelis válasza Anyád911 (#6162) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor írom:

Bezártam a botlot, és hazamentem buktam pár vevőt:(

Szerelő megjött, egyből panel csere---
Tv bekapcs.. hang visszajött szoftver állítódott el... eddig ok!

HDMI-n előszötr egy dvd playert dugtunk rá... semmi, tv szoftvere reset.. utánna hdmi-n van jel! Kép bejön majd összevissza kép elment vagyis xar lett a kép, mind a két panellel próbálta...:(

elvitte, én közben eljöttem mert ki kelett nyitnom:(, a tv-t elvitte a szerelő.. és most mondja a feleségem, hogy még egy átvételit sem adott róla:(.. picsába!!!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6168) herrká válasza Joshi (#6138) üzenetére


herrká
senior tag

Köszi Joshi a segítséget. Most már értem. Tehát az én elosztóm is fém, csak hiányoznak a csatornák. Hiányoztak a régi Thomson crt-n is, ezért gyanakszom az elosztóra. Köszi a többieknek is a tanácsokat, valószínűleg próbát teszek egy a képeken látható bedugóssal. Nem csavaros egyik dugóm sem. Kösz, ha gondom lesz a telepítésnél, privizek, hogy ne OFF-oljak. Mindenkinek köszi!

(#6169) Cifu válasza baluka (#6165) üzenetére


Cifu
nagyúr

Hmmm... nem vagyok benne biztos, hogy az XD1e tudja, az újabb X20E és XL2E már biztos. :S

De ha tudja, akkor úgyis kiválasztható.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6170) Cifu válasza ferbazs (#6166) üzenetére


Cifu
nagyúr

Grat a TV-dhez ;)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6171) Cifu válasza Vangelis (#6167) üzenetére


Cifu
nagyúr

Hát az szép... :((

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6172) cocoo válasza gerdoo (#6161) üzenetére


cocoo
tag

Kábel tv-m van a helyi hálózatot a Digi TV-sek adják, elég erősnek vélem a jelet.
TV adások tisztasága a CRT tv tisztaságával vetekszik, főleg ha 4:3-ban nézed a TV-t, de én 16:9-re nagyítom. Igaz így elvesztem a kép tetejét és alját, de a képminőség így is jó, s legalább torzításmentesen használom az egész képernyőt.

Egyébként régebben már írtam is, hogy pl. az RTL klub, TV2 nagyon szép képet ad, az Animal Planet a legjobb, a zenei MTV képével annyira nemvagyok megelégedve, mert kissé elmosódott. Szóval eléggé csatornafüggő a dolog, de összeségében nézve a régi CRT minőségem megvan.

TV feketéje. Hát igazság szerint ha nagyon odafigyel az ember akkor talán észreveszi ezt a dolgot (én is sokat olvastam előtte erről). Azt nem merem kijelenteni, hogy mélyfekete a fekete, de az tuti, hogy filmnézés közben engem nem zavar (délután divixet néztem rajta), pontosabban nem veszem észre.

Gyors mozgások nem mosódnak el focimeccs közben sem, mondjuk az már Cifutól (a helyi "Yoda") is elhangzott, hogy a 8 ms LCD-re már nem jellemző, ennek meg 6ms a válaszideje.

Összességében nagyon jó vételnek tartom, nem bántam meg a vásárlást.

4 billió USD-ről beszélnek, ami tudjuk, hogy 4ezer milliárd.... by Rick4

(#6173) Cifu


Cifu
nagyúr

Új Samu TV-k, amik várhatóak idén:

(sajnos csak az amerikai jelölés alapján van meg, tehát tippelnem kell, milyen jelöléssel is fognak jönni kis hazánkba...)

Belépőszint: (USA: "4"-es sorozat, EU: S9x ?) 3 HDMI 1.3-as bemenet, 19", 22", 32", 37" és 40" képátló. Ezen túl semmi információ. Valószinüleg HD felbontás, olcsó panel.

Középszint: (USA: "5"-ös sorozat, EU: R9x ?) FullHD modell, érintésvezérelt (?) kézi irányítás (ez nekem úgy tünik, hogy nem rendes nyomógombok lesznek a káva szélén, hanem érintőgombok), 32", 37", 40", 46" és 50" képátló. A 32-es valószinüleg nem FullHD, de ez csak tipp.

Közép-felsőszint: (USA: "6"-os sorozat, EU: M9x ?) FullHD modell, fényes fekete káva, vörös díszszegély. A káva sem ragasztót, sem csavarokat nem tartalmaz (pattintós összeállítás?). 120Hz-es technológia, 4db HDMI 1.3-as csatlakozó, 30,000:1 dinamikus kontraszt. Képátlók nincsenek megadva, valószinüleg 37" és 50" közöttiek.

Felsőszint: (USA: "7"-es sorozat, EU: F?? ?) FullHD modell, alapvetően a "6"-os sorozatra épít, de belekerült 1Gbyte Flash Memória, DivX és MPEG 4 videólejátszás USB csatlakozóról és Ethernet csatlakozóról (egyes források szerint WiFi támogatás is elképzelhető).

Csúcskategória: (USA: "9"-es sorozat, EU: F?? ?) LED háttérvilágítású FullHD modell, az F96 utódja, 1.000.000:1 dinamikus kontraszt, és a "7"-es sorozatban lévő elektronikai cuccok.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6174) Vangelis válasza Cifu (#6171) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ehez csak annyit tudok hozzáttenni, hogy az uj álítólag szuperkijavított panellel is ugyanúgy resetlete a tv-t a PC.! .. igaz kép nem volt de egyből ujraiundult megint, most elvileg szoftveres resetet akarnak csinálni rajta.
Mé annyi, hogy amit hoztt panelt rev 0.8x es volt:D, ami a tv ben volt az rev: 1.04es:D....

Küldtek egy régebbi panelt:D... remek!
Persze azzal is ugyanolyan xar az egész.
Egyszerűen még sima HDMI-.s lejátszóval sem megy a tv.
PC meg ujraindítja.... kinyírja.

Ahh ez már unalmas.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6175) Rick4 válasza Vangelis (#6174) üzenetére


Rick4
félisten

ez tényleg vicc... :( most már mondhatod, hogy 4 hét után sem lett eredményes a javítás, vállalják fel, hogy nem tudják megjavítani holnapra, és vissza a pénzt. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6176) Cifu


Cifu
nagyúr

Sony:

(Sajnos itt is amerikai jelölések vannak, szóval óvatosan a jelölésekkel)

Az új széria a "4100"-as lesz a hírek szerint. Állítólag valami "3D-s interface" jön majdan hozzájuk (???).

Z4100 (40" és 46"): Bravia Engine 2, 120Hz Motionflow, x.v. Color, WCG-CCFL 10bites panel, USB port (hogy videót is tud-e lejátszani, arról nincs info), DLNA és Bravia Sync HDMI control.

W-széria (40", 46" és 52"): Bravia Engine EX, 120Hz, USB.

V-széria (40" és 46"): Bravia Engine EX, USB

XBR6-széria (amerikai jelölés, 32" és 37"): FullHD modellek, Bravia Engine EX.

N-széria (26", 32" és 37"): a HD felbontásúak csúcsa lesz, középszintű modell, integrált 5.1-es (32" és 37") illetve 3.1-es (26") hangszórókkal.

M-széria (26", 32" és 37"): Belépő szintű HD modell.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6177) Vangelis válasza Rick4 (#6175) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Engem is a sírás keringetett, amikor a szerviz menühöz is a pestet hívta:)
Nem bírta engedélyezni a hdmi 2 őt:), csak én nem akartam mondani, hogy hogy kell.
Mert én már előtt bekapcsoltam szerviz menüben, csak mielőtt jött kikapocsltam:)

Mindegy, ... most se tv se papír arról hogy volt tv-m:) vagyis amit kinyiffant, és nem is az enyém volt.:(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6178) Ebit válasza Vangelis (#6174) üzenetére


Ebit
addikt

Ehez csak annyit tudok hozzáttenni, hogy az uj álítólag szuperkijavított panellel is ugyanúgy resetlete a tv-t a PC.! .. igaz kép nem volt de egyből ujraiundult megint,

Gyári eredeti panelnek túnt, beszerelés előtt te kézbe vetted?

(#6179) Vangelis válasza Ebit (#6178) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ugyanoylan volt mint ami benne volt, csak régebbi volt rev szám alapján... de nem tudom hogy uj volt e.. sajnos ez nem derült ki, de ugyanugy xar volt.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6180) rinpocse válasza Cifu (#6176) üzenetére


rinpocse
tag

Mi a rák a 120 Hz meg a DLNA? :F

(#6181) anonimusz válasza Vangelis (#6179) üzenetére


anonimusz
csendes tag

LOL lassan ott tartunk hogy 1 ki....ott tv vásárlása elött még a márkaszervizben is utánakell
érdeklödni ,hogy mik lehetnek a buktatói az adott száriának (márkának)!
Nagyszerü :(

(#6182) Vangelis válasza anonimusz (#6181) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én már nem mondok semmit .... ez már vicc

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6183) Cifu válasza rinpocse (#6180) üzenetére


Cifu
nagyúr

A 120Hz ugyanaz, mint a 100Hz, de nem csak az 25fps-ből csinál 4x annyit, hanem a 30fps-ből is, a 24fps-ből (Blu-Ray/HD DVD) pedig 5x (5x24 = 120Hz).

A DLNA a Digital Living Network Alliance-ot takarja, gyakorlatilag arról szól, hogy az otthoni szórakoztató elektronikai eszközök (TV, Hi-fi), a számítógépek és a mobil eszközök Wi-Fi-n (és Bluetooth-on) képesek legyenek kommunikálni egymással, pl. a Bluetooth-os telefonnal tud a számítógépedet kezelni (akinek van Bluetooth-os alaplapja és telefonja, az kipróbálhatja).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6184) rinpocse válasza Cifu (#6183) üzenetére


rinpocse
tag

Köszönöm! :R

Ez a DLNA ez nagyon kell nekem!! :)

(#6185) baluka válasza Cifu (#6169) üzenetére


baluka
tag

Köszi, csak még abban kérném segítségedet, hogy pontosan hol találom a MPC-ban ezen beállítások módosításának lehetőségét?!
Előre is köszi!

(#6186) Cifu válasza baluka (#6185) üzenetére


Cifu
nagyúr

View -> Options (vagy "O" betű) -> Playback -> itt az Output résznél pipáld ki a "change full screen resolution" elötti kockát, és utána alatta lehet kiválasztani, hogy full screen esetén milyen felbontást / színmélységet / képfrissitési frekit használjon.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6187) torma1981


torma1981
veterán

Szia!! LG Electronics 37LF65-ról mit tudtok mondani??225k ár nagyon jónak tünik ahoz képest hogy Full Hd!!Mit tudtok róla mondani!!Megéri az árát??

Kösz

(#6188) baluka válasza Cifu (#6186) üzenetére


baluka
tag

KöszI
Már le is csekkoltam, hogy kell, egyenlőre csak a monitoromon, majd holnap a tévémen is, most épp nincs a közelben.....

Mégegyszer köszi! :R

(#6189) Cifu válasza torma1981 (#6187) üzenetére


Cifu
nagyúr

Olcsó FullHD TV. Mentes minden extrától (PiP, fejhalgató kimenet, stb.), nincs teletömve elektronikai cuccokkal (100Hz, 10bit, USB), és a feketéje sem a legjobb a piacon. Viszont olcsó. Monitornak számítógéphez, vagy konzolhoz jó választás. TV nézéshez, DVD-hez, tehát SD tartalomhoz talán egy P3000-es vagy S3000-es Sony, vagy egy Philips jobb választás.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6190) torma1981 válasza Cifu (#6189) üzenetére


torma1981
veterán

Akkor spóroljak még szerinted??Érdemes egy kicsivel drágább csucsokkat venni??Mert ez után csak 300k körül van az meg nagyon drága!!Fognak ezek mostanában leljebb menni??Mert akkor még várok a vásárlással!!Amiket ajánlottál azok nem sima Hd-k??Miért jobb mint a full Hd??

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#6191) ferbazs válasza Cifu (#6170) üzenetére


ferbazs
tag

Köszönöm :R

(#6192) Cifu válasza torma1981 (#6190) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nickem alatt logout blog, benne alapozó.

Mint írtam, monitornak, ill. konzolhoz ennyi pénzért már szinte ajándék. Ami feljebb van, az a Samsung LE-37M87, jobb a feketéje, van PiP, van fejhallgató kimenet. De annyival drágább is.

Ha csak TV nézés és DVD-k a felhozatal, akkor felesleges FullHD-ban gondolkoznod.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6193) KicsiPo


KicsiPo
csendes tag

Cifu a Samsungoknál a mostani RX88BD-is érintőgombok találhatóak a káván. Amúgy köszi az infot, ahogy látom az OLED elterjedése sem a jövő évben fog számottevően megnövekedni.

(#6194) torma1981 válasza Cifu (#6192) üzenetére


torma1981
veterán

Értem!!Igazábol monitornak lenne nameg persze rákötném a gépre hogy a Hd filmeket jobb minöségben nézhessem!Nehéz a döntés az biztos de szerintem idöt álobb mert lassan jönnek a full hd filmek!!Azokhoz meg kevés lesz a sima hd!!Egy jó 24 colos monitor meg egy tv tuner kb 165k azért meg tényleg jobb a full hd tv!!!

Köszönöm a válaszaidat!!Sokat segitett!!

(#6195) Cifu válasza KicsiPo (#6193) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az OLED az úgy 2010-re fog szerintem egyáltalán megjelenni a normális képátlóknál (32" és felette). Talán úgy 2012-re az ára is elfogadható lesz...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6196) Joshi válasza Cifu (#6195) üzenetére


Joshi
titán

És a Lézer TV? :D Állítólag jobb, szebb, olcsóbb, kevesebbet fogyaszt stb mint a konkurens Plazma, LCD és OLED technológiák. :U

(#6197) footy válasza Cifu (#6048) üzenetére


footy
addikt

Akkor ez jelentős árcsökkenést hoz a régebbi modellekre...
Ez március környékén várható?

(#6198) rankesz válasza Cifu (#6192) üzenetére


rankesz
veterán

Hello Cifu!

Ha emlékszel még, nekem volt a parám a tn-s 37lc55-el... Nem 100 hogy tn paneles volt, viszont nagyon elégedetlen voltam vele. Azóta ráfizettem és elhoztam 220ért az említett Samu 37m87-et. Hát ég és föld! Viszont (mivel műszaki boltban dolgozom) azóta elkezdtem összehasonlítgatni az LE 40m87-el... A 15000 kontra 8000-s kontraszt ugye... :B a 40 colosban már a samsung superclear.akármilyen paneleje dolgozik, a fekete olyan sötét mint a káva! Na de az ember ne legyen telhetetlen... :O

Szóval az lenne a kérdésem hogy ha pc-ről küldök neki fullhd felbontást akkor a 16:9 és a csak pásztázás üzemmód között látok 2-3 sor eltérést, a 16:9-nél nagyobb a kép icipicit. Melyikben érdemes használni? Van minőségbeli különbség szerinted fullhd tartalomnál(film, játék)? Mert a csak pászta elvileg 1:1 pm., a 16:9-nél meg elvileg lehetnek pixel eltérések...

(#6199) Cifu válasza Joshi (#6196) üzenetére


Cifu
nagyúr

...és eddig bemutatták 1x a sajtónak, ahol a fotósokat jobban érdekelte a táncosnők hátsója, mint a TV. Mert semmi igazi konkrétumot nem osztott még ki a Mitsubishi. Szóval majd ha eljutunk oda, hogy tényleg elkezdik a piacra bevezetni, akkor visszatérhetünk rá. :)

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6200) Cifu válasza footy (#6197) üzenetére


Cifu
nagyúr

Változó. Az LF65-ös például tavaly márciussal jött, de Június előtt itthon nem volt kapható... :S

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.