Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6851) Anyád911 válasza cocoo (#6850) üzenetére


Anyád911
tag

"A kék jelenti az Ultra HD-t, míg a mai szabványnak számító HD a legkisebb téglalap" :Y
nindzsáááááááá!

[ Szerkesztve ]

(#6852) SLYM válasza Cifu (#6847) üzenetére


SLYM
veterán

köszi. szerintem csak TV nézésre lenne, de ki tudja :D. mi az a lényeges különbség ami lényeges hogy TV-zésre vagy gépezésre használom? olyan TV lenne a jó aminek elég nagy a betekintési szöge.

és a régi TV-m fogyasztását úgy nagyjából meg tudnád mondani? csak kíváncsiság miatt. meg a 19"-os CRT és LCD monitorok fogyasztását úgy átlagba.

egyébként ha LCD, vagy plazma TV-t veszek mire kell figyelni? úgyértem mennyi felett jó ha van a kontrasztarány, mennyi az a válaszidő ami már ideális. ilyenekre gondolok

[ Szerkesztve ]

(#6853) KicsiPo


KicsiPo
csendes tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek erről a tv-ről?
http://www.consumer.philips.com/consumer/en/gb/consumer/cc/_productid_42PFL7862D_10_GB_CONSUMER/Flat-TV+42PFL7862D-10
Bocsi az angol linkért, de a magyar honlapon nincs fent. Egy Samsung 40R88BD-t cserélne le minimális ráfizetéssel :) digitális kábel, DVD, monitornak bőven használva, számítógépről HD és DVD filmek. Kb ennyire ;)

(#6854) SLYM válasza SLYM (#6852) üzenetére


SLYM
veterán

ja és annyit elfelejtettem, hogy az LCD TV-k ugye sokkal jobbak a szemnek mint a CTR-k?

(#6855) Cifu válasza cocoo (#6850) üzenetére


Cifu
nagyúr

Kb. 2020-ra talán piacérett is lesz...
BTW az ábra aláírása hibás, a legkisebb téglalap az SD felbontás...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6856) Cifu válasza KicsiPo (#6853) üzenetére


Cifu
nagyúr

Alaphangon pozitív a vélemény, de figyelembe véve, hogy Icebirdnek is idő kellett, amíg rendesen belőtte a Philips TV-jét, én azért óvatos duhaj lennénk. Olvass vissza, Icebird nagyon szépen dokumentálta a tapasztalatait a topicban. Én személy szerint inkább maradnék a Samsung-nál, ha főleg monitornak akarod használni...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6857) Cifu válasza SLYM (#6854) üzenetére


Cifu
nagyúr

Jobb, de szerintem először gyűjsd össze a gondolataidat, és utána vesd hsz.-be. :D

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6858) feka007


feka007
nagyúr

Hi, az LG 26LC41-ről mi a véleményetek?
Hol lehet a legolcsóbban kapni? :B

(#6859) Cifu válasza feka007 (#6858) üzenetére


Cifu
nagyúr

A 26"-osok közül nem rossz, mert üdítő színfoltként nem TN paneles, hanem S-IPS. Ugyanakkor szerintem nem jó ár/értékben, hiszen ~110e Ft-ért látom a webboltokban (argep.hu), miközben a 32" változat alig fáj valamivel többe, ~126e Ft-ért is kapható már. 6 col pedig elég markáns különbség.

Amúgy az LC4x/LC5x olcsó belépőmodel, a konkurenseihez képest a pozitívuma az olcsó ár és a sallangmentesség (nincs kép-a-képben, 100Hz, stb., amit a többség úgyse használ ki). Hátránya az, hogy a feketéje nem olyan mély, mint mondjuk egy Samsung LE-32R8x-nek, nincs rajta fejhallgató kimenet, és a beépített tunerje nincs olyan szinten, mint egy Sony S3000-sé vagy egy Philips 5332-esé, de ez meg csak akkor számít, ha az antennakábelt a TV-be dugod, ha beltéri egységed van (kábel vagy műholdas TV-hez), akkor a tuner máris lényegtelen. (ez már copy-paste, mert annyiszor írtam már le :))).

Használd a topickeresőt, bal oldalt felül található, írd bele hogy LC41 vagy LC51.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6860) feka007 válasza Cifu (#6859) üzenetére


feka007
nagyúr

Igazából nem akarok túl nagy tv-t, kisszobába menne, az olcsóság elég lényeges szempont, megelégszek egy alsókategóriással is. :)
A topickeresőt tudom használni, azért egy addikt idáig már csak eljut, csak gondoltam, hátha van vmi akció vmelyik multinál :)

(#6861) Palika71 válasza feka007 (#6860) üzenetére


Palika71
őstag

Ha már van egy ágynyi hosszúság a TV, és a fejed között, akkor a 32" már normális méretű.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#6862) Cifu válasza feka007 (#6860) üzenetére


Cifu
nagyúr

Őszintén szólva én nem nagyon szoktam figyelni, mert
a.: vagy nincs raktáron a meghírdetett termékből (METRO-ban már többször jártunk így)
b.: amire odaérnénk, már elkapkodták azt a kevesett, ami volt. :)

BTW a topickereső sokszor még a régi motorosoknak is újdonság, ezért szoktam írni, hogy van ilyen. :)

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6863) Palika71 válasza KicsiPo (#6853) üzenetére


Palika71
őstag

A linked nálam nem jó.
Az én 42-es Philips LCD-mre, HDMI-n keresztül simán rátettem a laptopot, de sajna a laptop csak 1280x768-at tud, mert a driver erre képes.
Egészen biztos vagyok abban, hogy ha van valami olyan VGA-d, amin belehet állítani az 1366x768-at, akkor pixelhelyes lesz a kép.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#6864) feka007 válasza Cifu (#6862) üzenetére


feka007
nagyúr

Ok, köszi, most találtam egy korrekt kis ajánlatot, 80k-ért. :)
A METRO-s akcióknak én is bedőltem már egy párszor, hoznak vmiből 10 darabot, elkapkodják egy délután alatt, vagy elviszi egyben az egészet vmi kereskedő, aztán kiskerben eladja 20%-kal drágábban...

[ Szerkesztve ]

(#6865) Lacix29 válasza Palika71 (#6863) üzenetére


Lacix29
őstag

Azért tud annyit a laptopod, mert a tv-d is csak annyit tud.
HDMI-n keresztül megmondja a laptopnak milyen felbontásokat ismer, azért engedi csak az 1280x768-at.
Milyen laptopod van egyébként ?

[ Szerkesztve ]

(#6866) N4r4ncs


N4r4ncs
aktív tag

Hi Cifu,
Lenne ismét egy kérdésem mert már régen nem foglalkoztam a témával,
a régi tévédet -ami az lg volt- mennyire ajánlod még csak konzolokhoz és bluray-hez?

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#6868) Rick4 válasza Lacix29 (#6865) üzenetére


Rick4
félisten

mindkét notija d-sub csatlakozós....gondolom csak el kellene venni a külső monitor beállításainál a pipát "a monitor által meg nem jeleníthatő felbontások elrejtése" elől..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6869) peterqe válasza Anyád911 (#6844) üzenetére


peterqe
aktív tag

Klón módban használom és 720p 60Hz-et adtam meg mindkettőnek, sajna nem működött. :(

- Ez a világ a létező világok legjobbika -

(#6870) peterqe válasza Cifu (#6849) üzenetére


peterqe
aktív tag

Próbáltam, de nem OK.

Esetleg az lehet a gond, hogy mindkét eszközt "TV-nek" érzékeli és driverből nem engedi ezt ?

- Ez a világ a létező világok legjobbika -

(#6872) D.Zsolti


D.Zsolti
csendes tag

Sziasztok!

Van valakinek olyan Samsung Lcd tv je, amelyikben van movieplus funkció????

(#6873) Lacix29 válasza Rick4 (#6868) üzenetére


Lacix29
őstag

Azt írta hogy HDMI-n keresztül rakta rá a laptopot a tv-re, akkor pedig nem lehet szó D-SUB-ról.

(#6874) beci


beci
őstag

Egy email részlet:

A UPC hamarosan, még az idén tavasszal megkezdi digitális kábeltelevíziós szolgáltatásának bevezetését, annak érdekében, hogy az eddiginél is nagyobb élményt nyújtó szolgáltatásokkal bővítse a kínálatát. A továbbfejlesztett szolgáltatást nem egyszerre az egész országban indítjuk el, hanem területenként eltérő időpontban, fokozatosan vezetjük be. Az első körben, tavasszal Budapesten és 4 vidéki városban (Debrecenben, Miskolcon, Pécsen és székesfehérváron) lesz lehetőség az igénybevételére, a UPC jelenlegi kábelhálózatával ellátott lakóterületeken. Az új, digitális kábeltelevíziós szolgáltatás igénybevételének lehetőségeiről, díjszabásáról és egyéb részleteiről, azok véglegesítését követően személyre szóló levélben tájékoztatjuk Önt is.

A digitális szolgáltatás az eddiginél bővebb választékot, jobb DVD kép- és hangminőséget és akár házimozi (5.1-es) hangot biztosít, továbbá olyan újszerű, interaktív, kiegészítő és egyedi tévézést lehetővé tevő alkalmazásokra is lehetőséget teremt, amelyek csak az új technika révén érhetőek el. Ezáltal megújulhat a családok televíziózása, otthoni szórakozása. Szeretnénk mindezt ezt úgy biztosítani, hogy mindenki a lehető legegyszerűbben, bonyodalmak nélkül hozzájuthasson, mindenki számára elérhető és bármilyen különleges felkészültség nélkül, könnyen használható legyen.

A digitális szolgáltatás igénybevételéhez nem kell lecserélni a már meglévő tévékészülékeket, nincsen szükség semmilyen költséges eszköz megvásárlására: minden szükséges kiegészítő berendezést a UPC biztosít majd az előfizetőknek. (Más /pl. internet/ szolgáltatásra sem kell hozzá előfizetni és számítógép sem szükséges a használatához.) Emellett a népszerű tévécsatornák többsége vagy akár a teljes jelenlegi kínálat is elérhető marad a hagyományos, megszokott (analóg) formában, így a kedvelt adások változatlanul, kiegészítő berendezések nélkül is nézhetőek maradnak a családok számára, akár több szobában, több tévékészüléken is.

- DVD kép- és hangminőség
- közel 20 új magyar nyelvű csatornával bővül a kínálat:
o további sport, ismeretterjesztő, film- és szórakoztató csatornákat, gyerekműsorokat nézhet;
o nagy, lapos képernyős (LCD vagy plazma) tévékészülékeken lehetőség nyílik a tűéles képet, különleges élményt nyújtó nagy felbontású (HD) tévéadások megtekintésére
o kibővített prémium tartalmak érhetőek el.

- olyan speciális szolgáltatások állnak majd rendelkezésre, mint:
o elektronikus műsorújság, amely az elérhető csatornakínálat programját részletezi - mindig frissen, naprakészen;
o késleltető (időeltolási) funkció, amivel a műsort bármikor megszakíthatja, és később ugyanonnan folytathatja;
o műsorrögzítés;
o különleges beállítások, mint például a csatornák lezárása PIN kóddal (gyerekzár);
o külföldi és magyar rádiók digitális minőségben;
o a távirányító segítségével játszható videojátékok;
o hírek, időjárás, útinform a képernyőn - egyetlen gombnyomásra.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#6875) feka007 válasza beci (#6874) üzenetére


feka007
nagyúr

HD-ben mikor fognak sugározni Mo.-on?

(#6876) Rick4 válasza Lacix29 (#6873) üzenetére


Rick4
félisten

lehet, hogy vett valahol d-sub- HDMI kábelt? ;] :DDD :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6877) Rick4 válasza feka007 (#6875) üzenetére


Rick4
félisten

műholdon legkésőbb az olimpia kezdetéig elindul az M2 HD adása... ;) ez tünik perpill biztosnak.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6878) beci válasza feka007 (#6875) üzenetére


beci
őstag

Én ugy értelmezem,hogy a 4 városban tavasztól.
Utána jön fokozatosan a többi.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#6879) Adolfka_


Adolfka_
tag

Sziasztok!

Hétfőn megvettem a hőn áhított LCD TV-t. Kb 3 hete ha emlékeztek csináltam egy kis tesztet a nyíregyházi Média Marktban, két hasonló 40" Samu TV-vel az egyik HD-ready a másik FULL-HD volt. Levonva a konzekvenciákat, teljesen irracionális módon végül arra jutottam, hogy megveszek egy LG 42 LF75 LCD TV-t.

Az elmúlt 5 nap benyomásait osztanám meg most veletek.

Kizárólag monitornak használom, mivel egy hónapja költöztem Nyíregyházára még nem köttettem be a kábel TV-t csak a netet, de nem is izgat különösebben mit fog majd kezdeni az SD adással. Kb 2 méterre ülök tőle, natív felbontásban működik 1920x1080 60Hz. Azonnal felismerték egymást a géppel, a 8800GTX drivere rögtön tudta, hogy 42" LF75 az új játszópajtás és az első este sikerült egy remek színbeállítást összehozni. Az XP-ben megnöveltem a betűméreteket 96-ról 120dpi-re, mert hiába láttam kissebb betűvel is, fárasztotta a szemem. Hozzá kell tennem, hogy szerintem az ember hozzá van szokva, hogy közelebbre fókuszál a szemével egy monitorra és hiába látja a nagy képernyőn a nagyobb betűket messziről, jobban fárasztja a szemet az, hogy messzebbről olvas. Legalábbis 2-3 óra netezést én most megérzek.

pozitívumok: elötte egy Samu 971P TFT monitort használtam ami talán az egyik legjobb monitor a 19"-es kategóriában. Miútán beállítottam az LF75 színeit az én izlésemnek, azt kell mondanom, hogy egyszerűen fantasztikus. A 971P színvonalát hozza, sőt, a sok sok fényképemet nézegetve még jobbnak, teltebbnek, élesebbnek tűnnek a képek! A játékoknál egyszerűen pazar, a színvilág, a színek dinamikája egyértelműen a 971P felett van, Crysisben érdekes módon kevésbé tűnik fel az élvasalás hiánya (ha azt bekapcsolnám játszhatatlan lenne a játék) FULL-HD felbontásban mint a 971P-n 1280*1024-ben. A Cod4 élvasalással együtt is szépen fut, a sniperes lopakodós pálya brutálisan komoly ekkora kijelzőn, ilyen képminőséggel. A PRO EVOLUTION SOCCER 2008 is szebb és ami meglepő, a 971P-vel ellentétben én már semmilyen utánhúzást nem fedezek fel ezen a TV-n pedig 1ms csak a különbség, elvileg a Samunak 6 ennek meg 5ms a késleltetése. Photoshopnál nagyon hálás a hatalmas képfelület, van bőven helye az embernek több ablakot megnyitni meg a különböző kiegészítőknek is jut hely. Van néhány gyengébb minőségű xvid meg divx-es videom, nem katasztrófa még ilyen közelről full screenen sem.

Negatívumok: a fekete valóban nem az erőssége. Különösen akkor zavaró, ha az ember nem szemből nézi és esetleg magassabbról vagy alacsonyabbról mint a TV képernyőjének magassága. Ilyenkor erősen "ezüstösödik a fekete". Érdekes, ha betekintés magasságát nem változtatjuk csak a szögét, a jelenség sokkal kevésbé feltünő, szvsz ez ennek a panelnek a sajátossága lehet. Szemből nézve (és valljuk be ez a felhasználás idejének kb 98.73%-a) a fekete szvsz nem vészes, ha az egész képernyőt betöltő képeket nézünk amiben van fekete, magában fel sem tűnik. Akkor igen, ha 4:3 arányú képeket nézegetünk aminek a 2-2 oldalán ugye van fekete csík, ilyenkor érezhető oldalről némi bevilágítás a feketén. Elég sok HD rippel kipróbáltam, mert elkezdtem gyüjteni az ilyen filmeket. Hogy is mondjam, kegyetlenül megmutatja a tömörítés hibáit még egy FULL-HD realese filmnél is és itt újra meg kell említenem a feketéje gyengeségét, nem egy plazma... Nem szereti a sötét helyszíneken játszódó filmeket pláne, ha ez gyengébb tömörítéssel párosul. De hozzá kell tennem, ha színes képekre vált a film, kárpótol mindenért..
Meg kell még említenem, hogy valóban nem lehet összehozni, hogy a kép is és a hang is átmenjen a gépről a TV-re, mivel a kép a HDMI 1-es bemeneten jelenik meg, a hang meg csak a "komponent" bemenet választásakor hallható. Úgyhogy maradnak a külön hangfalak.

összeségében elmondhatom, hogy számomra remek választás volt. Szeretném megköszönni mindenkinek de elsősorban Cifunak azt a sok jó tanácsot és tudást amit itt felhalmoztatok. Alaposan belerágtam magam a témába vásárlás elött, tudtam, hogy ennek a készüléknek mik a gyengéi, erősségei és nem csalódtam benne, sőt, nem számítottam ilyen kép és színminőségre a 971P után. Szvsz monitornak tökéletes, játékra egyenesen kiváló és természetesen nagyon kiváncsi vagyok, milyen képet produkálhat mondjuk egy eredeti BLUE-RAY filmmel ami mondjuk nem 8 hanem 38 gigabyte...

ui: ugye a frissítést be lehet állítani 24-25-30-50-59-60 Hz-re. A HD realesek többsége 23.98 FPS, elvileg 24Hz-re állítva kellene, hogy rángatásmentes képet adjon ugye? Ennek ellenére nem változik semmi a 60Hz-hez képest (60Hz-en picit ugrál, ha nagyot fordul a kamera és távoli dolgokat mutat) sőt néha elkezd jobban ugrálni a film? Van ilyen tapasztalatotok?

üdv Adolfka

(#6880) Grande Ale válasza feka007 (#6875) üzenetére


Grande Ale
őstag

Az e havi Média Kábel Műholdban van egy három oldalas interjú Dave Alperttel az HBO műszaki főnökével, érdekes, részletes írás.
A fontosabb tények:
- április 1-én indul az HBO HD lesz egy lengyel és egy közép-európai verzió, ha sikeres lesz, az utóbbit szétszedik országokra.
- 12-15 Mb/s-mal fogják a műholdra adni MPEG4ben DVB-S2 szabvánnyal. Az HBO csatornák 16.9-es sugárzását is elindítják. Már éppen ideje..[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6881) kugyu21 válasza Grande Ale (#6880) üzenetére


kugyu21
senior tag

A második link cikke nem mpeg4 hanem mpeg2-re történő tömörítést említ. :F

[ Szerkesztve ]

(#6882) Palika71 válasza Lacix29 (#6865) üzenetére


Palika71
őstag

Egy MSI PR200-zal próbáltam ki, amit kölcsön kaptam.
A meggyőző eredményt látva, rendeltem meg az XPS m1330-at, aminek ugyanolyan a grafikus vezérlője, mint az MSI-nek, így marad az 1280x768.
Könnyen lehet, hogy a TV módjaiból kiindulva nem lehetett mást állítani, de még ez is nagy öröm volt, hiszen a TV leírásában az szerepel, hogy maximum az 1024x768-at tudja csak.
Arra gondoltam, hogy egy RivaTunerrel (ha a VGA szereti), rálehetne erőszakolni az 1366x768-at is, még ha a TV ezt nem is ajánlja fel.
(én csak mozizásra akarom használni az összeköttetést, arra meg kiváló)

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#6883) cocoo


cocoo
tag

Ez is egy érdekes cucc, gondolkodom egy ilyen beújításán: [link]

4 billió USD-ről beszélnek, ami tudjuk, hogy 4ezer milliárd.... by Rick4

(#6884) Kiskutya válasza Grande Ale (#6880) üzenetére


Kiskutya
veterán

az eddig ok hogy a hbo meg az m1-m2 is atter a hd sugarzasra de a szolgaltatok(upc,t-kabe,digi) mikor allnak at mert ugye nelkuluk nem sokra megyunk...

hmm...

(#6885) Sensei válasza SLYM (#6852) üzenetére


Sensei
tag

19" CRT 100W körül van 19" LCD 40-50W
82cm CRT 100W 82cm LCD 150W

Ezek csak körülbelüli értékek. Ha hülyeséget írtam volna javítsatok ki. ;]

Ha analóg TV nézésre kell, akkor inkább a képet nézd meg vásárlás előtt analóg adásnál, mert nagy különbségek vannak...
A betekintési szög szerintem annyira már nem fontos, a mai TV-k már mind kielégítőek ilyen téren.

Nem vagyok hülye, csak van a fejemben néhány hibás szektor.

(#6886) Rick4 válasza Sensei (#6885) üzenetére


Rick4
félisten

a samsung LE32R82-re 150__W-ot ír itt: [link] úgyhogy jót írtál.. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6887) Rick4 válasza cocoo (#6883) üzenetére


Rick4
félisten

akkor vedd meg az usából, ott csak 33K az ára átszámolva. [link] ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6888) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nah agyaltam egy hetet, hogy melyik moncsi legyen és végül egy Samsung 223BW-t rendeltem meg, remélem annyira elégedett leszek vele mint a 930BF-el.:)

(#6889) lancy válasza Roller75 (#6839) üzenetére


lancy
tag

nekem is ilyen samsung a kis tvm nekem muxik probald ki ugy hogy a hdmi kabelt nem dugod be csak a hangot

(#6890) Rick4 válasza SzlobiG (#6888) üzenetére


Rick4
félisten

nekem ugyanilyen van, ez már a második amit vettem 3 hónapon belül, (haveré a másik) és tökéletesen működik mindkettő, ennyit pont megért.. :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6891) lancy válasza peterqe (#6843) üzenetére


lancy
tag

ja sztm is plazma tvnek a felbontasaval lesz a gond az nvidia grvben van olyan opcio hogy le tudod fixalni a felbontast
+ be lehet allitani a drvben azt hogy ha radugod a tvt azonnal ismerje fel
(mulimonitor beallitasoknal hagyod a drvt es ha radugod pik-pak fel kell hogy ismerje)

(#6892) Fatal 00


Fatal 00
csendes tag

Szasztok!!! Samu r88bd-ről mi a véleményetek? Esetleg ha van valakinek mik a tapasztalatai. Köszi!

(#6893) Borisz76 válasza cocoo (#6883) üzenetére


Borisz76
veterán

Hoppá.....ez komoly kütyü lesz :D

Mod : Teszt létezik róla valahol ?

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#6894) Rick4 válasza Borisz76 (#6893) üzenetére


Rick4
félisten

én is nézegettem hasonlókat, ez kifejezetten tetszik. már beszéltem is a kinti haverral, hogy rendeljen nekem egyet. egy bajom van vele, hogy ATA csatolós vinyó kell bele, van itthon pár felesleges, de mind sata.. itt egy kisebb tesztféle: [link] ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6895) muveszur válasza Rick4 (#6894) üzenetére


muveszur
addikt

Szted a chello-s torrentkorlátozást ki tudja kerülni a beépitett torrent kliense? Ismeri azt a fajta titkositást, amit pl utorrent 1.8? Köszi!

(#6896) Rick4 válasza muveszur (#6895) üzenetére


Rick4
félisten

fogalmam sincs, még torrentkliensem sincs...gondolom firmware cserével sok minden megoldható benne, :B nekem 99%-ban a médialejátszó része kell, főleg hurcolászós lejátszó lesz belőle...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6897) deaks válasza Adolfka_ (#6879) üzenetére


deaks
csendes tag

Nekem is kb. egy hete érkezett meg ugyanez a tipusú TV. Egyetértek az általad leírtakkal. Annyit fűznék hozzá, hogy nekem kb 3 méterről nézve az analóg kábeltv adása is elfogadható. Rosszabbra számítottam.

[ Szerkesztve ]

(#6898) Elrood


Elrood
őstag

Ide is beírom a problémám, plz help.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#6899) muveszur válasza Rick4 (#6896) üzenetére


muveszur
addikt

Köszi! És az usa-ból megrendelni milyen kockázatokkal jár és mennyi a postaköltésg kb.? Mert 33k-t megér 100%....

(#6900) Galahed válasza muveszur (#6899) üzenetére


Galahed
senior tag

dehogy ér meg, hamarosan néhány dollárért osztogatják. Sajnos olyan kategória mint minden elektronikai cucc. Amikor kint laktam (nehány hónapja) akkor láttam ezeket a cuccokat, venni is akartam, de elég gagyi a kivitelezés, tulajdonképpen egy üres doboz, néhány csatlakozóval meg egy nyákkal, amin rajta van az elektronika. (a Winchestert külön veszed meg hozzá). Hamarosan jönnek a mozgó alkatrész nélküli tárolók (lassan nem mérik aranyárban a Solid State Disk-et) na az lesz (vagy hasonló elvü) az igazi... addig meg marad a PC. (persze mindenki másra esküszik, de ez igy van jól)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.