Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5051) Cifu válasza Carellikus (#5029) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ha mindenképpen most akarsz venni, akkor ebből a keretből Samsung LE-32R8x széria, vagy Philips 32PFL5322, amit nézz meg élőben. Viszont mindenképpen kompromisszum lesz a TV nézés... erre készülj fel.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5052) Cifu válasza atala (#5043) üzenetére


Cifu
nagyúr

Klón módban nem tudsz eltérő felbontást megadni. Talán csak úgy, ha két videókártyád van, vagy speciális videókártyád (anno ha jól rémlik a Matrox videókártyák voltak erre például képesek).

Eltérő felbontást csak kiterjesztett asztalnál tudsz, amikor az egyik kijelződ az elsődleges (itt lesz a start menü és a többi), a másik pedig másodlagos, oda át tudod húzni az ablakokat, stb.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5053) scorpy02


scorpy02
aktív tag

PowerStrip-en kívül milyen program van még, amivel custom resolution-t lehet beállítani? 1366x768@60Hz-es felbontásról lenne szó. PowerStrip ugyanis nem támogatja az nvidia 8xxx szériájú kártyáit. :Y Ez a hivatalos honlapon a fórumon is meg van erősítve. Csomóan kérdezgetik, hogy mikor adnak ki már hozzá valami patchet. Az "Advanced timing options" -re ugyanis nem lehet rákattintani. (csak szürke) Rivatuner esetleg? Nem nekem lenne rá szükségem egyébként. :)

(#5054) Márton válasza scorpy02 (#5053) üzenetére


Márton
nagyúr

annyira zavaró az 1360x768??
egyébként itt a fórumon is irta valaki nemrég, hogy a sima forceware-ben is valahol az advancedben be lehet állítani az 1366-ot. Nekem még nem volt szükségem rá.
megvan: #3755 ez nem jó?

(nem tudom mi a fenét raktak ezekbe a 8-as sorozatú kártyákba, de még egy normális stereo driver sincs hozzá, ezért van 7600-am)

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#5055) Rick4 válasza Márton (#5054) üzenetére


Rick4
félisten

miért kell egy videomegjelenítőnek stereo driver? :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5056) Márton válasza Cifu (#5048) üzenetére


Márton
nagyúr

Jesszus!
Ezzel együtt lehet élni?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#5057) Márton válasza Rick4 (#5055) üzenetére


Márton
nagyúr

Itt kezdheted! :)

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#5058) Cifu válasza Márton (#5056) üzenetére


Cifu
nagyúr

Hát nem igazán, éppen ezért akarom eladni... :S

Nem akar valaki egy 40" V3000-es Sony-t? TV nézésre, konzolra, DVD-re, HD videókra tökéltes, számítógépre nem annyira. xD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5059) atala válasza Cifu (#5052) üzenetére


atala
addikt

Rendben, akkor marad a kiterjesztett asztal.

(#5060) Rick4 válasza Márton (#5057) üzenetére


Rick4
félisten

ez a driver volt fent nekem egy éve, de semmit sem vettem észre... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5061) Márton válasza Rick4 (#5060) üzenetére


Márton
nagyúr

És szemüveged is volt hozzá?
Mit szerettél volna látni? :)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#5062) Dexar007 válasza Cifu (#4944) üzenetére


Dexar007
veterán

Sziasztok!
Itt vagyok , csak technikai gondok voltak, és nem tudtam netezni. :DDD
Szóval én vagyok az akinek a Sasmung LE40R81-es tv-jén piros pöttyök jelennek meg.
Cifu válaszolt is rá:

"Grat a TV-dhez!
A pöttyöződés miként néz ki? Sötétvörös blokkok, vagy piros pixelek? Csak TV nézésnél, vagy más forrásról (pl. DVD, konzol, stb.) is jelentkezik?
"

Erre a válaszom az hogy kis piros pixelek.Sötétvörös blokkokat még nem tapasztaltam.Csak apró kis pixelek , és csak a fekete és annak árnyalatainál jelentkezik.De viszont nem mindenfajta feketénél látható.Amikor először láttam ezt a pöttöződést akkor éppen DVD film ment szgépről,aztán kipróbáltam egy HD filmet (ugyancsak szgépről) annál nem csinálta.Van egy ps3-om játék közben egyáltalán nem csinálja + utána még lejátszottam egy Blue Ray film előzetesét és annál sem lehet észrevenni.

Give me your cum,bull!

(#5063) Svajci


Svajci
csendes tag

Tudna segíteni valaki az alábbi szöveg értelmezésében?
Forrás: Samsung LCD TV kézikönyv

-Do not display a still image on the LCD panel for more than 2 hours as it can cause screen image retention. This image retention is also known as "screen burn".
To avoid such image retention, reduce the degree of brightness and contrast of the screen when displaying a still image.
- Watching the LCD TV in 4:3 format for a long period of time may leave traces of borders
displayed on the left, right and center of the screen caused by the difference of light
emission on the screen. Playing a DVD or a game console may cause a similar effect to the
screen. Damages caused by the above effect are not covered by the Warranty.
- Displaying still images from Video games and PC for longer than a certain period of time may produce partial after-images. To prevent this effect, reduce the ‘brightness’ and ‘contrast’ when displaying still images.

Előre is köszönöm!

Svajci

TAP

(#5064) Cifu válasza Márton (#5061) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nekem még TnT2-őm volt ilyesmi, ott a monitoron volt a kép, a szemüveg csak elsötétült hol a jobb, hol a bal oldalon, és így a páros/páratlan képek a jobb/ball szemnek "szóltak". Ott megállapítottam, hogy ez nem nyert megoldás, megy 120Hz a CRT-knél akkoriban nagy szó volt, ha 640x480-ban működött, és ez is csak 60Hz volt effektíve, úgy fájt tőle a fejem, mint a fene.

Tavaly próbáltam ki egy rendes ilyesmi szemüveget, két LCD kijelzővel, ami "csodás", 640x480-as felbontással rendelkezett... Azt köszönjük, de nem.

1024x768-as felbontású már kapható... úgy 300e Ft-től... Szóval nem tudom, inkább egy LCD TV, mint az ilyen cuccok. Majd ha úgy 150e Ft körül kapható lesz legalább 1024x768-as, amit szemüveggel is lehet használni, majd akkor visszatérek rá. Addig felejtős, legalábbis nekem. :S

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5065) Cifu válasza Dexar007 (#5062) üzenetére


Cifu
nagyúr

Már vaszoltam is rá, ha egy kicsit visszaolvasol...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5066) Cifu válasza Svajci (#5063) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az első bekezdés a beégésről szól, azt javasolják, hogy 2 óránál tovább ne legyen ugyanaz a kép a képernyőn (pl. windows asztal, stb.), mert beégés jelentkezhet. Állóképeknél a fényerő és a kontraszt csökkentésével csökkentheted ennek az esélyét.

A második bekezdés szintén a beégésről szól, mégpedig a 4:3-as képarányal kapcsolatban. Ezt már jópárszor említettem itt is, arról van szó, hogy a kétoldalon lévő fekete sáv nyoma megmarad a TV kijelzőjén, beégve. A garancia erre a hibára nem szól (!!!).

A harmadik szintén erre figyelmeztet, a PC-ről vagy konzolról való használatnál, ha ugyanaz a kép látszik folyamatosan, szintén a fényerő és a kontraszt csökkentését javasolják, ha mégis ilyesmi veszélye fenyeget.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5067) Márton válasza Cifu (#5064) üzenetére


Márton
nagyúr

Cifu, kösz a felvilágosítást, tisztában vagyok ezekkel.

Nekem 7600GS-sel megy jelenleg a gámák 90%-a és a saját videóim valódi 3D-ben.
Vagy piros-cián szemüvegen hagyományos tft-n, vagy ha jobb élményt akarok, akkor 19" LG CRT-n 1152x864-en 100/120 Hz-en. Ez már nem vibrál, van lcd szemüvegem.
A kisfelbontású lcd-s szemüveget tényleg el kell felejteni.

"Majd ha úgy 150e Ft körül kapható lesz legalább 1024x768-as, amit szemüveggel is lehet használni"
Zalman 3D! Itt is volt a hír. A 19"-es példány 120-150e ft, és 1280x1024!
Egy olcsó polárszürős szemüveggel müködik, semmi zsinór, semmi szintorzítás, villogás, fejfájás, stb. Ja, és 2D módban is használható.. Én beterveztem 2008-ra, majd meglátjuk :)

"inkább egy LCD TV, mint az ilyen cuccok."
És ott hol a 3D? :)

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#5068) Lacix29 válasza Dexar007 (#5062) üzenetére


Lacix29
őstag

Nem lehet hogy a számítógéppel van a baj ?
Vagy lehet még HDMI(/DVI) kábelhiba is.
(Esetleg szubpixel hiba, de az mindíg ugyanazon a helyen lenne, nem mozogna, és forrástól függetlenül ott lenne)

(#5069) Svajci


Svajci
csendes tag

Köszönöm!

Svajci

TAP

(#5070) Dexar007 válasza Cifu (#5065) üzenetére


Dexar007
veterán

Hát nemtom.Elképzelhető hogy a kábel.
Viszont ha nem a kábel az akkor baj van a tévével?Mert most ezért nem veszek még egy kábelt hogy leteszteljem.Viszont ha ezen múlik hogy a tv-vel van baj vagy sem akkor meek a boltba. :DDD

Give me your cum,bull!

(#5071) lovaszga válasza tobias40 (#4528) üzenetére


lovaszga
csendes tag

Helló,

véletlenül akadtam erre a beszélgetésre ami egy bizonyos LE-32M87 típusú TV-ről szólt.
Én épp most készülök ilyet venni, megannyi vizsgálódás és körbenézés után az az érzésem, hogy ez az egyik legjobb vétel ebben a méretben.
Milyen tapasztalataid vannak a TV-ről? Hol vásároltad?
Megköszönném ha ezekre válaszolnál.

Köszönettel:

Lovász Gábor

(#5072) yoda-01 válasza Cifu (#5058) üzenetére


yoda-01
csendes tag

szia Cifu !

Még tavaly ;) (30-án) küldtem egy mail, akkor gondolom nem kaptad meg. Mennyit kérnél a tv-ért????????

(#5073) k.t.a.


k.t.a.
senior tag

Mi a véleményetek erről: LG 37LF65 ?
Monitor helyett szeretném használni játékra és filmet nézni. Ez a legolcsóbb FullHD-s LCD. Esetleg tudtok olyan helyet, ahonnan meg tudom rendelni hitelre is akár?

(#5074) tobias40 válasza lovaszga (#5071) üzenetére


tobias40
veterán

Elektro Outletben vettem.159.900ft-rt
Teljesen rendben van a tv-m kivéve azt a problemát hogy a gyors közeli mozgásoknál vannak ilyen elmosódottságok (vagy mik) főleg a fehér-fekete találkozásoknál, és az arcok éleinél de erre a problémára még nem tudtam rájönni! :(
Az a gondom hogy némelyik dvd-nél is tapasztalom ezt nem csak a sima tv adásoknál de az xbox360-nál meg nem,pedig ott aztán vannak gyors mozgások! :)
Én még a "interlaced"-re is gyanakszom,nem tudom jól írtam-e le de még nem mutattam meg szakembernek.

Egyébbként csak ajánlani tudom a tv-t de ha eddig normál tv-d volt akkor az analóg tv adásoktól ne várj túl sokat,mert Nekem az csalódás volt a 72cm-s 100Hz-s tv után! :Y

Üdv!

(#5075) tru3


tru3
csendes tag

Hali,

Van egy LG-32LC51-es LCD TV-m, összekötöttem DVI-HDMI kábellel a számítógéppel.
A kép tökéletes, de ugyebár hang az csak a szgép hangszoróján van. Az lenne a kérdésem, hogy mi lenne a legjobb megoldás, ahhoz, hogy a TV hangszorójából jöjjön a hang is ? :F

(#5076) Rick4 válasza tru3 (#5075) üzenetére


Rick4
félisten

a hangot rákötöd a házimozirendszerre... :U esetleg ha játszol, fejhallgatón is tuti.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5077) Carellikus válasza Cifu (#5051) üzenetére


Carellikus
csendes tag

Köszi a javaslatokat.

Samsung LE-32R81B lett a vége!
Hétvégén ha minden igaz meglesz.
Megírom majd az analóg TV-s tapasztalatokat.
UFF

(#5078) Kbali válasza Márton (#5042) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ez az köszi. El is keseredtem, mert ez nem fér be :(

(#5079) Cifu válasza Dexar007 (#5070) üzenetére


Cifu
nagyúr

Sajnos innen csak tippelni tudok, próbálgatás nélkül pedig nem lehet leszűkíteni a gyanusítottak körét...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5080) Cifu válasza yoda-01 (#5072) üzenetére


Cifu
nagyúr

Privi ment!

Sorry, de a mailboxomba napi több száz junkmail érkezik, és nem sűrűn szoktam nézegetni, nincs az a levélszemétszűrő, ami mindet kiszűri, arról nem is szólva, hogy vagy tíz perc, amíg letölti az összeset...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5081) Cifu válasza k.t.a. (#5073) üzenetére


Cifu
nagyúr

Egy ísmerősőm nemrég vett ilyen TV-t, szintén monitornak, nagyon elégedett vele, ár/értékben jó kis TV. Ő is hitelre vette, de inkább a bankjától vett fel hitelt, mert kb. ugyanúgy jön ki, de a bankja előbb elintézte a hitelkérelmét, mint a bolt, ahol hitelre tudta volna venni (a havi törtlesztőrészlet meg forintra ugyanannyi volt).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5082) Cifu válasza tru3 (#5075) üzenetére


Cifu
nagyúr

Jack -> 2 RCA vagy Jack -> Jack kábelel lehet bevinni a hangot a TV-dbe (most hirtelen nem tudom, hogy a komponens melletti 2 RCA, vagy a VGA melletti Jack bemenet él HDMI bemenetnél), nézd meg a kézikönyvet.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5083) peti85 válasza k.t.a. (#5073) üzenetére


peti85
senior tag

Nem ez a legolcsóbb. Az Auchan-ban van most 200 alatt (nem tudom pontosan) Thomson fullHD. Persze az más kérdés, hogy én ezt nem venném meg, de akkor is ez a legolcsóbb.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#5084) ham_


ham_
tag

Mitől lehet az, hogy az upscaleres dvd-lejátszóval abszolút semmivel sem jobb a kép (megnéztem tüzetesen, több filmmel is) 720p módban, mint 576p-ben, vagy akár komponensen.
Lehet hogy ez az upscale olyan mint pl. számítógépes lejátszásnál az ffdshow resizere, amitől önmagában szintén nem lesz jobb a kép, csak ha bekapcsolom a sharpen effektet is hozzá ? Így viszont mi értelme ? :)

(#5085) IcebirdMK válasza penell (#4945) üzenetére


IcebirdMK
csendes tag

Grat a TV-dhez!
Most már van kivel megosztani a tapasztalatokat:)
Gondolom a digi tv használatánál érted a scart kábelt?
Azt nem tudom milyen csatlakozási lehetőségek vannak ehhez, de így alapban RGB kábellel való összekötés is jó megoldás lenne.
PIP nincs rajt csak PAT, melynek gombja a távirányító alján a matrica alatt van!
Ezen a képen hasonló távirányító van azonos elrendezéssel, amin látni:
http://free.x3.hu/icebird/letoltes/remotec.jpg
Nekem nagyon bejött hogy elég masszív, jól elkülönített mikrokapcsolós gombokkal szerelt távírányító van hozzá.

(#5086) Cifu válasza ham_ (#5084) üzenetére


Cifu
nagyúr

Óvatosan merem csak leírni, hogy korábban én megjegyeztem: nem sok értelmét látom az upscaleres lejátszóknak, hiszen annyi az egésznek a lényege, hogy nem a TV, hanem a lejátszó belső elektronikája fogja a felkonvertálást elvégezni. Namost elég decens lejátszónak kell lennie annak, amelyiknek a belső elektronikája jobban végzi el ezt, mint a TV saját skálázója, de le lettem szólva, hogy márpedig igenis látványosabb jobb a felskálázós asztali DVD lejátszó. Miután én túl sokat nem vagyok érintve a témában, részemről hanyagoltam a témát, DVD-t nem nagyon nézek, akkor is PC-ről. :S

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5087) Joshi válasza Cifu (#5086) üzenetére


Joshi
titán

Léteznek olyan upscaler chipek amik nagyon jó minőségben végzik a dolgukat, de mondanom sem kell hogy nem ilyen chipekkel szerelik a Yamada és Airis lejátszókat. :DD

[ Szerkesztve ]

(#5088) IcebirdMK válasza kugyu21 (#5020) üzenetére


IcebirdMK
csendes tag

A TV-nél a képélesség levétele elég sokat segít rajt, és a színből is éredemes visszavenni!
Nálam is ilyen probléma volt, de már csak a sötét RGB szinek sötét (RGB) háttéren való megjelenése problémás.
pl. itt a piros szöveg: http://armed-assault.hu/comment.php?comment.news.213

(#5089) anjani182


anjani182
őstag

Üdv!

Megváltam tegnap a "régi" TV-mtől, és kinéztem egy helyet Budapesten, ahol értékcsökkent termékeket árulnak. Samsung-Outlet.hu vagy alacsonyarak.hu, ez lenne az a cég vagy bolt!

Felhívtam őket, azt mondták, hogy nem pixelhibásak, általában dobozsérültek és 1 év gari van rájuk.

Van-e valakinek velük tapasztalata? Volt-e már valaki benn náluk?

Üdv, Jani

Forever and ever, let's make this last forever.

(#5090) D.Zsolti


D.Zsolti
csendes tag

Sziasztok !

Samsung 40-R81B lcd tv-m van és az lenne a kérdésem ,hogy dvd filmek nézésénél az emberkék arcánál észrevehető, hogy zőldes árnyalatú kockák is vannak a bőr színekben. Ez az lcd felbontása miatt van? Ez normális jelenség?
Illetve van valakinek Samu lcd tvje amiben van mozgásoptimalizáló???

(#5091) koxx válasza anjani182 (#5089) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Samsung LE46F71B 330 ezerért elég jó vételnek tűnik, kíváncsi vagyok mi lehet a "baja"

(#5092) matyí


matyí
csendes tag

Üdv.
Vettünk egy Philips 32 pfl5322 tip. lcd tv-t. Természetesen a boltban dvd/animációs/ ment rajta /sajnos nem néztem utánna a témának, most találtam ezt a topicot/ így kicsit megszívtuk. A kérdésem az lenne hogy a dig. adásoknál is ilyen lesz a tv-s kép, mert most tévézésnél tényleg vissza kell venni a kontrasztból meg a fényerőből hogy ne legyen szemcsés. Érdekes módon minden csatornánál és majdnem minden műsornál változik a helyzet, ezt a crt-ken nem vettem ennyire észre. Van hozá egy dvp5980-as dvd lejátszó /ez most komponens csatlakozóval van rákötve 1080i-re állítva így qrva jó a képe. A probléma ott van hogy van hozzá hdmi-s kábel is de a tv azt írja ki mindig /ha átállítom hdmi1 vagy 2-re/ hogy nincs bejővő jel. Ez a szar haszn. utasítás azt írja hogy a funkciók menőben van űzemmód és formátum funkció. Hát ez az enyémből kimaradt, nekem ilyen nem jön be. :((( Valaki össze tudta kötni ezt a tv-t hdmi-vel a dvd-hez?

(#5093) BigBear válasza matyí (#5092) üzenetére


BigBear
senior tag

A DVD menüjében nézted?
Nekem egy Toshiba DVD lejátszóm van, annál át kellett állítani a kimenetet HDMI-re, alapból csak a komponens kimenet élt.

(#5094) Cifu válasza D.Zsolti (#5090) üzenetére


Cifu
nagyúr

A zöldes kockák lehetnek a nem megfelelő színhőmérséklet / kontraszt beállítás miatt is, de hogy nagyobb foltokra "bomlik" a kép, az természetes. Egy egy méteres kijelzőn bizony már feltünik a kis felbontásból fakadó problematika. :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5095) Cifu válasza koxx (#5091) üzenetére


Cifu
nagyúr

2006-os modell, régen kifutott. Nincs 1:1 PM (ill. csak firmware frissitéssel), nincs 24p támogatás, képminőségre pedig egy átlag 2007-es modell oda és vissza elveri. Már ez is több, mint elég. :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5096) koxx válasza Cifu (#5095) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Így már egész más :)

(#5097) orkester


orkester
senior tag

Elképzelhető, hogy a felhősödés/bevilágítás csak egy idő után jelenik meg? Vagy csak az elején nem figyeltem meg rendesen... :F
Kivágtam a tv állványom felső polcát és tényleg sokat javult a tv szellőzése, nem is gondoltam volna. Csak sajnos a lyukfűrészem beadta a kulcsot, így kénytelen voltam dekopírral szenvedni.:( Na meg így nem is lett olyan szép, de annyira nem látszik szerencsére.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#5098) Negative válasza Cifu (#5086) üzenetére


Negative
tag

Tegnap rendeltem egy Samsung DVD-1080P7 upscaleres lejátszót. 1-2 héten belül meglesz és akkor írok róla egy kis összefoglalót. Külföldi fórumokon, véleményekben soksok jót olvastam erről a típusról. Amúgy szinte mindenhol azt írták, hogy HDMI kábellel produkálja csak az észevehető javulást.. és azzal tényleg csodákra képes. Én sok DVD-t nézek, szóval számomra fontos a dolog. Jelenleg egy 5-6 éves Panasonic lejátszó van scarttal a TV-re kötve. Ha ennél nem produkál jobb minőséget akkor megnyalom a hátam.

(#5099) Skynet258 válasza Negative (#5098) üzenetére


Skynet258
veterán

A beszámolót kiváncsian várom majd, én is nézegettem ezt a modellt, külföldi fórumok szerint egész jó. Magyar tesztet meg nem nagyon találtam (mondjuk ez egészében véve igaz az összes hdmi-s lejátszóra). Meg szabad kérdezni, milyen áron rendelted?

https://geekpulse.hu

(#5100) Tepi


Tepi
csendes tag

Cifu!
Az LG-kre is igaz hogy a 26-osba gagyibb panelt raknak mint a 32-esebe?
Szóval az LG 32LC51 és a LG 26LC51 között nem csak a kontraszt meg a hangfalak a különbségek hanem a belsejében is más?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.