Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6651) PPeter válasza Belphi (#6650) üzenetére


PPeter
addikt

Ha a TV HD Ready, akkor igen, 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i felbontásokban mennie kellene a komponens kimenettel nagyfelbontású HD megjelenítőként. Biztos, hogy jók azok az RCA kábelek, amelyeket használsz? A TV-n is beállítottad, hogy a komponens bemenet, igaz? Ha felcseréled valamelyik kábelt, nem változik meg a kép? Ebből kiderülne, hogy melyik kábelszál hibás esetleg. A betűjelek, színkódok biztosan stimmelnek a csatlakoztatásoknál?

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#6652) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Elnézést a topic-olvasóktól, de én is itt intézném a kérdést az adminok irányába:

mi történt a plazma topic-kal?

Get Moded!

(#6653) Rick4 válasza Belphi (#6650) üzenetére


Rick4
félisten

ebből az YPrPb csatlakozóból a zöld színű dugón menő jel felelős a a fényerősségért, a kék a kék szín és a fényerősség közötti különbségért, és a Pr a vörös és a fényerősség közötti különbségért felelős. nem lehet, hogy a kártya beállításaiban nem komponens video kimenetre van állítva (tehát az YPrPb-re), hanem RGB-re?

ne keverd, a kompozit azt jelenti, hogy egy db sárga színű RCA dugót dugsz be a megfelelő aljzatba (pl video in) és van képed. a 3 színű dugós megoldás a komponens.. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6654) Rick4 válasza DM-Fan (#6652) üzenetére


Rick4
félisten

miért nem itt? [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6655) lancy


lancy
tag

sikerult olyan dolgot tapasztalnom amit meg kell osztanom veletek

adott egy LG 42 LC2RR tv ami ossze volt kotve egy hdmi kabel es egy hdmi-dvi atalakitoval egy pc vel minden gyonyoruen mukodott tegnapig most se kep se hang
amit probaltam:

- uj kabel + atalakito
- masik lcd n mukodott mind a regi mind az uj kabel es atalakito
- video kartya masik dvi kimenete
- videokartya driver stb

ami erdekes a tv hdmi kimenete tokeletesen mukodik egy asztali yamadaval

tehat

a video kartya mindket dvi kimenete muxik egy masik lcd vel a regi es uj kabelpar is muxik

kerdes

letezik az hogy valami kiment az lcd tvben ami kiabal a szamitogepnek hogy haho en egy ilyen meg olyan tv vagyok?

(#6656) Rick4 válasza lancy (#6655) üzenetére


Rick4
félisten

a tévének mióta van hdmi kimenete? :U nem kell a tévén állítanod valamit ahhoz, hogy azt a hdmi bemenetet mutassa ahol a kábel be van dugva?

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6657) lancy válasza Rick4 (#6656) üzenetére


lancy
tag

bocsi bemenetre gondoltam
de igen menuben at kell allitani a bemenetet hdmire de mivel ez mar igy mukodott kozel 1 evig
most meg egyik naprol a masikra nem

(#6658) Rick4 válasza lancy (#6657) üzenetére


Rick4
félisten

konnektorból való kihúzás egy pár percre nem segít? d-sub csatlakozó nincs azon a tévén? nekem ugyanebből a 37-es van, és azon hibátlanul működik a sima d-sub kábellel is.. :U nem tudom mi lehet ezzel a dologgal, de nehogy úgy járj, mint egy pár kolléga itt..már másnak is feküdt meg pc-s üsszedugás miatt.. :(

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6659) lancy válasza Rick4 (#6658) üzenetére


lancy
tag

ja probaltam a kihuzast mert olvastam hogy az sok problemanal segit de itt nem segitett van rajta D-sub csatlakozo de a hdmi es d-sub kozott azert eleg nagy a kepminoseg kulonbseg

sztm gariba kihivom a szereloket csinaljak meg de felek nem nagyon fogjak erteni a problemam :(

(#6660) Rick4 válasza lancy (#6659) üzenetére


Rick4
félisten

volt külön hdmi csatlakozó a pc-s kapcsolatra? jól emlékszem, hogy kettő van rajta? melyiket használtad?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6661) lancy válasza Rick4 (#6660) üzenetére


lancy
tag

a hdd s modelleken sajna egy csatlakozo van csak es arra az van irva hdmi/dvi

(#6662) Rick4 válasza lancy (#6661) üzenetére


Rick4
félisten

mint említettem nekem is ilyen van, de én elölről szoktam nézni.. :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6663) MrRepa


MrRepa
tag

Valakinek van tapasztalata Philips 42PFL7962D-s LCD TV-vel?
Ezt néztem most ki magamnak. Nagyjából 60-20-20 %-os arányban lenne használva analog kábeltv-PC-DVD-re...
Olyan max 400e-t szánnék rá, és most ezt néztem ki hogy nagyon tetszik, viszont amiket eddig néztem FULL HD-s tvket, hát ugye nem a legjobbak analog TV-re.
Ezt nem néztem még meg annyira tüzetesen, ezért gondoltam hátha van valakinek ötlete, vagy tapasztalata hogy milyen a tv.

Illetve ha tudnátok valami konkrét tipust ajánlani, hogy melyik szerintetek az a készülék ami a legszebb képpel rendelkezik, és szép képe van analog TV-n is.
Ma néztem egy Sharpot az EW-ben, az elég meggyőző volt, ezt ajánlotta az eladófickó, és igaza volt. Eddig egy M87-es Samut néztem, de valami borzalom az analog TV-n. Ehhez képest a Sharp szép volt.

Remélem tudtok segiteni a döntésemben....
Ja nem igazán szeretnék Plazmát, bár tudom analog tv-re az jobb választás lenne, de mivel pc-t is fogok rajta sűrűn használni, ezért inkább LCD-re szavazok....

Várom a véleményeket, javaslatokat......

Köszönöm előre is mindenkinek :C :R :R

[ Szerkesztve ]

(#6664) CallaoW válasza MrRepa (#6663) üzenetére


CallaoW
tag

Philips 7ezres szériája,nagyon szép,pixel plus2 képjavitó áramkőr magáért beszél,de ha pc-re
akarod használni,akkor gondolkozz el az LG-nek a 37LT75,37LF65ös szériáján.Szép szinei vannak és pc-re barátibb.(1:1pixm)És bőven kijössz 400ból
A Sharp minőségi japán cucc,de amit nagyon dicsérnek az lc42x20e szériája már 400k felett van.
(Legalábbis az EW-ben)
A Samuk se rosszak,főleg designban,de az se a legjobb pc-re.
Viszont ha a legszebb képminőségre vágysz nézzd meg a toshibákat ;) (Viszont annak a pc-hez való viszonyához nincs sok tapasztalatom.)

[ Szerkesztve ]

(#6665) eddie17


eddie17
addikt

Nos ideirányítottak. Nemsoká úgy néz ki választanom kell egy lcd tv-t. 100-120 között gondoltam, 32"-osat. Néztem egy Thomson 82-es HD-Ready tv-t, 110-ért a tacskóban. Sajnos pontos típust nem tudok, de ennyiért érdemes venni?

Mod: konzolhoz lenne, meg filmnézésre:)

[ Szerkesztve ]

(#6666) beci válasza BlaBla2 (#6636) üzenetére


beci
őstag

Thx.
De épp néztem,scarttal van most csatlakoztatva,és a dvd lejátszómat betudom állitani igy rgb-re.
Az sokat számit,hogy aranyozott,vagy csak sima?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#6667) MrRepa válasza CallaoW (#6664) üzenetére


MrRepa
tag

Kösz, de mint azt irtam 60%-ban TV nézésre lesz, de azért monitorként is fog funkcionálni, de csak notebook lesz rákötve, és nem játékra lesz vagy filmnézésre használva.
Ja és 40 vagy 42" kell a 37 kicsi.
Néztem a sharpnak a 42x20e-sét is, 398-ért meg tudom venni 1-2 internetes boltba.
A kérdés csak az hogy analog tv-nél milyen képe van?
Tehát a fő kérdés hogy melyik lehet a legjobb tv/pc/dvd-re egyben?
Akkor az esélyes darabok:

Philips 42PFL7962D/12
SHARP LC-42X20E
Sony - KDL-40D3500
LG - 42LF75

LG - 42LT75 (Ez sima analog tv adásnál is működik a tv adás megállitás/visszanézés?)
Samsung - LE-40R86BD
SHARP LC-42WD1E (esetleg tudja valaki hogy hol lehetne ilyet olcsón venni valamelyik netes boltba?)

De ettől függetlenűl más tipusok is szóbejöhetnek, ha van jobb ötlet...

(#6668) KicsiPo válasza CallaoW (#6664) üzenetére


KicsiPo
csendes tag

"A Samuk se rosszak,főleg designban,de az se a legjobb pc-re."

Ezt hogy érted? Én a Samsungom monitorként elég sokat használom. Játék, HD filmek, internet, DVD. Soha semmi bajom nem volt vele. A gép felismerése kb 2 másodpercet vesz igénybe, akár a BIOS-ba is mászkálhatok nincs vele gond. És eddig az itteni hozzászólások alapján sem volt sok gond velük. Sokan azt mondják az LG, Samsung az egyik legkönnyebben használható PC-re. Ellentétben a JVC, Toshiba-val pl amint azt te is írtad. Sajnos a Sharp-ról ilyen téren nincs tapasztalatom.

(#6669) KicsiPo válasza MrRepa (#6667) üzenetére


KicsiPo
csendes tag

Samsung - LE-40R86BD is az érdeklődési körödbe került látom. Nekem hasonló van, csak 88BD, de 90%-ban ugyan az, főleg ami a lényeg. Analóg TV nézésre nem biztos hogy a legjobb választás. Kicsit szerintem túl erősek a színei, és bár ez állítható, azért nem lehet tökéletesre belőni. Előszőr analóg kábelTV-vel használtam, most digitálissal. Valamennyi javulás érzékelhető rajta, de az igazi akkor lesz mikor egyszer a jövőben jönnek a HD adások. PC-re nekem teljesen megfelelő. DVI-HDMI csatlakozáson folyamatosan használom a gépen. Mivel innel nézek DVD-t és HD-t is, így a dvd-ről nem tudok külön nyilatkozni. Annyit vettem észre, hogy kicsit mintha érzékeny lenne a földhurok szerű jelenségekre, jobban mint más típusok, de alapjába véve csak pozitív tapasztalataim vannak a tv-vel.Még annyi, hogy talán a menüje kicsit lassú nekem. A távirányítója kicsit jobb minőséget képvisel mint az átlagos. Remélem a többi típusban is kapsz segítséget.

(#6670) CallaoW válasza MrRepa (#6667) üzenetére


CallaoW
tag

Igen,olvastam,hogy 40" felettitt akarsz,de megpróbáltam inkább az ár-érték arányt figyelni.
(Egy 37" TV akár egy 20 m2 szobát is bőven kitölt.)
Nagyon egyik tvnek se lesz szép képe analógon.

Példa:Az EW-ben egy HD-lejátszóról lévő demó megy,viszont komponenssel összekötve.
Ha nagyon közelről nézed,láthatod,hogy bármelyik tv képe kockásodik.-az analog szük keresztmetszete miatt.Ez alapján egy analog müsorforrás :U

Az LGLT75 felvesz analógot,hiszen a jelet rögzíti,viszont az egyik hibája,hogy nem tudod kimenteni a lementett müsort,"csak" felvenni-lejátszani.

A felsoroltak közül én a Sharpot javsolnám.(De ne a wd1e-s szériáját!)
Ennyi pénznél,a philips már lehetne ambilightos,a sonynál elég magas az ár-érték arány.
Az Lg a pc használat miatt lenne kihegyezve.A samsungnak az M,F szériája baráti.

KicsiPo:Nem szidom a Samsungokat,az R83as,M86 illetve az F modellek nagyon szépek,de például volt egy ürge,aki egy 40" F szériás samsungot,azért akar lecserélni,mert a Mac-jét nem tudta rákötni.(újabb Hdmi szabvány) :F

[ Szerkesztve ]

(#6671) Lacix29 válasza CallaoW (#6670) üzenetére


Lacix29
őstag

KicsiPo:Nem szidom a Samsungokat,az R83as,M86 illetve az F modellek nagyon szépek,de például volt egy ürge,aki egy 40" F szériás samsungot,azért akar lecserélni,mert a Mac-jét nem tudta rákötni.(újabb Hdmi szabvány)

F8-as volt ?
8-as szériánál még nem hallottam problémáról DVI - HDMI összeköttetésnél. Nekem is R8-as Samsungom van és minden megy tökéletesen.
Tehát ez maximum Macintosh-nál állhat fennt, bár abban is kételkedem.

(#6672) MrRepa válasza CallaoW (#6670) üzenetére


MrRepa
tag

A TV egy 38 nm-es szobába lesz. KB 5 m a távolság ahonnét a TVt nézzük.
A Philips amit irtam a 7962D az már ambilightos, azért is tetszik, csak még valamelyik nap elmegyek MM-be hogy megnézzem milyen képe van TV-nél.
Tegnap néztem ismerősnél SamuR84-est és hát nem volt rossz képe, de nem is voltam elájulva tőle.
A Sharpból melyiket javaslod?
Én eredetileg az M87-es Samut néztem ki
Akkor leirom az árakat is, és akkor talán közelebb leszünk:
Samsung LE-40R86BD: 269000
LG 42LT75: 299000
Samsung LE-40M87BD: 324900
Sony KDL-40D3500: 328900
Philips 7962D: 351896
Sharp LC42X20E: 398490

(#6673) kugyu21 válasza MrRepa (#6672) üzenetére


kugyu21
senior tag

Csatlakozom CallaoW véleményéhez a Toshiba (Z3030) is nagyon szép SD képet ad (szerintem a legszebbet). Kicsit talán drágább (internetes boltban 42" 420e-től), de egy ránézést mindenképpen megér (Lurdy ház Toshiba mintabolt).

(#6674) MrRepa válasza kugyu21 (#6673) üzenetére


MrRepa
tag

Hát igen... 420-ért már adhat. Megnézem magamnak, azt meglátjuk....

(#6675) kugyu21 válasza MrRepa (#6674) üzenetére


kugyu21
senior tag

Az biztos, hogy árban az LG-vel nem versenyezhet, de az általad próbált X20-tól csak egy kicsit drágább és SD-ben szerintem sokkal jobb. Én próbáltam mind a kettőt.
Azt viszont neked kell eldöntened, hogy ez ér-e annyit. Nálam a - ki tudja még meddig maradó - SD tv adás mellett szempont volt még a meglévő DV kamerám felvételeinek minél kevésbbé pixeles élvezete is.

[ Szerkesztve ]

(#6676) MrRepa válasza kugyu21 (#6675) üzenetére


MrRepa
tag

Hát igen, ha lenne valami jó digitális kábeltv társaság a kerületünkbe (11ker ha esetleg tud valaki ilyenről szóljon) akkor egyszerűbb lenne, mert azonnal váltanék és akkor jobb lenne a képminőség is.
Antenna digitalt, upc directet, vagy digi tv-t nem akarok, mert 3 tvm van a lakásba, és nincs kedvem mindhárom után külön dekodert fizetni.... és persze parabolát se akarok a ház falára...

(#6677) kugyu21 válasza MrRepa (#6676) üzenetére


kugyu21
senior tag

Azzal, hogy analóg jeltovábbitás helyett digitálisan kapod az SD jelet még ne várj minőségi javulást, csak emiatt nem érdemes szolgáltatót váltanod. A helyzet akkor fog megváltozni amikor HD jelet fognak sugározni.

(#6678) MrRepa válasza kugyu21 (#6677) üzenetére


MrRepa
tag

Hát, azért valamivel jobb mint sima kábeltv, nem?
Tény, hogyha már HD jel fog jönni az lesz az igazi, de az mikor lesz? Kb minta 4-es metro???

(#6679) Hold válasza MrRepa (#6678) üzenetére


Hold
őstag

:Y

[ Szerkesztve ]

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#6680) kugyu21 válasza MrRepa (#6678) üzenetére


kugyu21
senior tag

Kábeltv szolgáltatókról nem tudok nyilatkozni, én a levegőből veszem tetőantennával az analóg müsorszórást is és a digitális kisérleti adást is. Mindkettőben benne van az M1, így gombnyomással tudom oda-vissza váltani, és hasonlítgatni. Én nem látok közte különbséget (pláne nem a digitális javára), ettől sokkal ordítóbb különbség van egy-egy csatorna különböző műsorai között (egyik- másik filmet és föleg a reklámok közül sokat egészen jó minőségben adnak).

(#6681) Kiskutya válasza MrRepa (#6678) üzenetére


Kiskutya
veterán

elmeletileg mar az evben elkezdodnek a kiserleti adasok meg ugye mar az olimpiat hd-be igertek.

hirtelen ezt talaltam: [link]

hmm...

(#6682) Lamair


Lamair
aktív tag

=1776&tx_ttnews[backPid]=857&cHash=e00576a823]erről illetve =1433&tx_ttnews[backPid]=857&cHash=4485387fa3]erről atvről érdekelne mi a véleményetek

[ Szerkesztve ]

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#6683) BlaBla2 válasza Lamair (#6682) üzenetére


BlaBla2
tag

"nincs news_id megadva" :F

a bátrak félnek a legőszintébben

(#6684) BlaBla2 válasza Kiskutya (#6681) üzenetére


BlaBla2
tag

Mert egyszerűen nincs p@fájuk lebutítani a kapott HD jelet.
Ehez nem kell HD kamera, HD közvetítőkocsi, vagy HD stúdió, csak továbbítják(szerencsére)!

Azért arra kíváncsi vagyok, hogy melyik kábelszolgáltató veszi fel a kesztyűt?
Mert ugye, ha egyik sem, akkor csak lavórral lehet majd HD-t nézni, mivel ugye az m2-n lesz! :(

[ Szerkesztve ]

a bátrak félnek a legőszintébben

(#6685) Lamair


Lamair
aktív tag

JA látom rosszu linkeltem

http://www.sharp.hu/index.php?id=858&L=12&tx_ttnews[tt_news]=1776&tx_ttnews[backPid]=857&cHash=e00576a823

http://www.sharp.hu/index.php?id=858&L=12&tx_ttnews[tt_news]=1433&tx_ttnews[backPid]=857&cHash=4485387fa3

nem megy a linkelés bocsi

[ Szerkesztve ]

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#6686) Lamair


Lamair
aktív tag

a lényeg sharp modell
LC-37RA1E és
LC-37AD5E-BK

egyébként 37"-os érdekelne olyan 200-230eFT-t szeretnék kiadni érte LCD-tv-t vennék csak nemtom melyiket és milyent

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#6687) mustad


mustad
tag

sziasztok
a problémám a következő: a vidikarimhoz vettem 1 komponens kábelt, hogy összekössem a tv vel. sikerült is de a kép nem a legszebb. a tv 1 samsung hd readys tv de nem lcd és nem plazma. a tv elvileg 1024 x 768 a monitorom is. de a tv n sokkal szarabb a kép. én ugy gondoltam hogy azért kapok a tv n 1 olyan minőségű képet mint az xbox 360 nál. mi lehet a baj?
köszönöm elöre is

Xar volt a név/jelszavam és feltörték a fiókomat, máskor jobban vigyázok !!!

(#6688) MrRepa válasza Kiskutya (#6681) üzenetére


MrRepa
tag

Hát igen, de ezt hogy és főleg mivel tudom majd fogni? Nem hinném hogy az itteni kábeltv szolgáltatómnál már rögtön hd tv lesz. m1 miatt meg nem fogk váltani....
Mikor lesz az hogy szinte mindegyik TV HD minőségben lesz? 2-3 év?
De most nem is ez a lényeg, hanem hogy a mostani lehetőségekhez képest melyik tvt-tvket ajánljátok?
Asszem holnap elmegyek megnézem a philipset meg talán a toshibát is.

(#6689) Kiskutya válasza MrRepa (#6688) üzenetére


Kiskutya
veterán

en philipset nem vennek igaz hogy nagyon szep a kepuk de szerintem nagy a hibasodasi arany a tobbihez kepest!

hmm...

(#6690) MrRepa válasza Kiskutya (#6689) üzenetére


MrRepa
tag

Igen? Jó tudni....
Bár az ambilight nagyon tetszik... :)

(#6691) Zigi válasza MrRepa (#6688) üzenetére


Zigi
senior tag

Hello!

Szerintem kicsi lesz a 40 42-es tv 5m-ről. Arról nem is beszélve, hogy 5méterről az asztal inkonjait nem fogod rendesen látni, nemhogy olvasni:) Szerintem egy jobb elektronikával rendelkező tv pl:sony, philips,sharp,toshiba stb. jól megbírkózik az analóg adással, de soha nem lesz tökéletes akár milyen neve vagy száma van.....
üdv

(#6692) lancy válasza lancy (#6655) üzenetére


lancy
tag

6655 kerdesemre meglett a valasz egyenesen a gyartotol...

mint kiderult az lg tft ken 2 db firmware fut 1 visz mindent a masik csak a szamitogep kimenetert felelos es a hdmi/dvi ajzaton keresztul lehet frissiteni igy mivel a szerviznek nem volt rendelniuk kellett ezt a specko kabelt ha megjon 5 perc alatt megoldjak a problemat

a hiba akkor lephet fel ha a pc mukodese kozben ki be kapcsolgatjuk a tvt :(

(#6693) Rick4 válasza lancy (#6692) üzenetére


Rick4
félisten

no, ez egy korrekt szervizes válasz. ott legalább tudják, miről beszélnek... ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6694) Vangelis válasza lancy (#6692) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jól mondták a JVC sek, hogy nem monitornak való egyik LCD tv sem:)

... lehet igazuk van:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6695) Peter789


Peter789
senior tag

DVI > HDMI kábel és kábel között mennyire van minőségben különbség? látok olcsón, meg sok sok tízezerért is kábeleket - és nem szívesen dobnék ki feleslegesen ennyi pénzt...

ezekkel szemezek:

http://www.hqvideo.hu/info/hu/cable_dvi-hdm05.html
http://www.hqvideo.hu/info/hu/cable_dvi-hdmg1.html

hosszban lehet problémás a 10 méteres? fullhd-hoz kéne... a csilivili kivitelen túl van oka hogy sokszorosáért is adnak ilyesmit?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#6696) Anyád911 válasza eddie17 (#6665) üzenetére


Anyád911
tag

Thomsonról azt hiszem lebeszélnélek, talán a többiek is egyet értenek. Ha már választanod kell, válassz 1 Samut pl. R82, akciósan itt-ott sikerülhet megcsípni 135k HUF v ekörül.

(#6697) Anyád911 válasza mustad (#6687) üzenetére


Anyád911
tag

"...a tv 1 samsung hd readys tv de nem lcd és nem plazma." :F
esetleg ha egy kicsit pontosítanád, tudnánk talán tanácsot adni.

(#6698) Anyád911


Anyád911
tag

"...a hiba akkor lephet fel ha a pc mukodese kozben ki be kapcsolgatjuk a tvt..."
Samsung R82-nél nem tapasztaltam, pedig volt hogy pár órán belül 4x-5x is ki- ill bekapcsoltam

"...no, ez egy korrekt szervizes válasz. ott legalább tudják, miről beszélnek..."
Én azért megvárnám amíg csinálnak is valamit. Beszédben a legtöbb szervizes verhetetlen.

"...Jól mondták a JVC sek, hogy nem monitornak való egyik LCD tv sem..."
Gondolom a saját tv-ikre céloztak. Én lassan 1 hónapja nyúzom a Samut - nem kis igénybevételnek van kitéve - és eddig (lekopogom) hibátlanul teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

(#6699) Kiskutya válasza Peter789 (#6695) üzenetére


Kiskutya
veterán

ez engem is erdekelne mert hdmi kabelt lattam 1.5m 2500 meg 9000ft-ert is.

hmm...

(#6700) Rick4 válasza Anyád911 (#6698) üzenetére


Rick4
félisten

Beszédben a legtöbb szervizes verhetetlen.....lehet, hogy a te életedben így alakult, de az itt olvasottak, ill az én életemben tapasztaltak szerint a tévészerelők 95%-a nem komplett, vagy legalábbis kishibás, egyik se volt szónok tipus :DDD . ha visszaolvasol, a jvc-s szerelők se tudtak sokat mondani, még a hibát se tudták szintidőn belül feltárni, szal ide sem passzol amit mondasz..... :(

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.