Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6027) Galahed


Galahed
senior tag

Tegnap ismét futottam egy kört LCD- Plazma ügyben, most egy kis bizottsággal :) érkeztem a fukarba, ahol elég sok készülék (és a lényeg az hogy az általam kiszemelt készülékek) megtekinthetők egymás mellett.

Itt találkoztam egy Sharp 37" XD1 es LCD modellel, ami kicsit átrendezte az LCD-ről kialakitott eddigi véleményemet.

Nekem kb 60% ban analog TV-re kellene, majd a maradékon többnyire a PC osztozna, és kismértékben DVD, és a 42 inch az már egy kicsit nagy lenne, annyit nem tudok hátrálni, 2.5 méterem van max.

Eddig a Pana PV70 es plazmája volt a befutó, de ez a sharp azt kell mondjam, jelentősen megközelitette annak a képminőségét.
Eddigi sorrendem: Pana PV70, PV7, Samu 37 RXX, mivel 250e körül szeretnék rá költeni.

itt a Sharp műszaki specifikációja:

http://legolcsobb.oldal.info/crt-lcd-plazma-tv-c3164/sharp-lc-37xd1e-p17503458.html

Most elérhető 275-299e Ft között.

Kérdésem: amit nem tud: nincs 24p, és 1.3 HDMI... Ezek a fent emlitett dolgokhoz (TV-PC-DVD) igen fontosak? ha késöbb a BD lemezt szeretném lejátszani , az tutti hogy szaggatni fog? miben több az 1.3 HDMi?

előre is kösz a választ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.