Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#38351) szeriari válasza liksoft (#38350) üzenetére


szeriari
újonc

Köszönöm a gyors választ valószínűleg akkor ne reménykedjek :(

(#38352) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

T. Szaktársak!

Van egy mappa amit nem tudok törölni. Próbáltam live linux-al, live win-el windows intéző, tc.
Az elején átmásoltam egy másik lemezre a mappát, hát azt sem lehet törölni. :F

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#38353) Mezga Aladár válasza Mezga Aladár (#38352) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Az biztos nem lemez probléma, diskimage visszaírásakor is megmaradt.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#38354) Doky586 válasza Mezga Aladár (#38352) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam akkor volt ilyen ha kínai vagy héber nyelvű tömörítvényt csomagoltam ki. Voltak tiltott vagy ismeretlen karakterek a filenévben. Próbáld ki hogy először átnevezed a filet/könyvtárat, és csak utána próbálod törölni. Lehetőleg live pendriveról (WinPE vagy linux).

(#38355) Mezga Aladár válasza Doky586 (#38354) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Kipróbálnám, de a disk image mentésénél kiiktattam a hibás mappát. Volt egy megérzésem, lehet hogy, a mappa egy hibásan adminisztrál tömörített állomány volt.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#38356) artiny


artiny
őstag

Lelehet állítani kulon egyes HDD.t idozitovel?
van olyan HDD amit ritkan hasznalok,de leallitanam hogy ne hangoskodjon a gepben,Van rá mod hogy kulon kulon állítsak be idozitot a HDD.kre?

(#38357) Saltwater válasza artiny (#38356) üzenetére


Saltwater
aktív tag

Időzítést nem tudok, de a HDDScan for windows képes elaltatni a winchestered ha adsz rá utasítást.
Középen vagy egy kék gomb a programban, arra ráböksz, majd:-Features - IDE Features - megjelenő ablakan jobb alul ráböksz a "Spindown" gombra, és ezzel elaltatod a winchestered.

https://hdd-adatmentes.hu

(#38358) Samus


Samus
addikt

Sajnos a külső házam vezérlése haldoklik. Vagy csak simán a táp áramköre hibás. Teljesen random leáll a lemez néha egy apró mozdulat miatt, de néha rázhatom, akkor sincs semmi. Viszont van egy sima átalakítóm (3 az egyben, 3.5" és 2.5" IDE és SATA to USB), plusz külön combos 2.5A táp, azzal hiba nélkül megy.

A kérdés. Az adapteres megoldásnál ha be van dugva a táp, akkor megy a lemez, ha kihúzom, akkor nem. A lemez bírja ezt? Nincs semmi leállítás, ha végeztem a munkával rajta, leválasztom Win alatt, és kihúzom a tápját. Na erre akarok egy kapcsolót eszközölni, és akkor végre könnyebben megszakítható lesz, beköltöztetem a külső házba, annak van jó hűtése, a ház gyári elektronikáját meg kiszedem.

Szóval a kérdés az aláhúzott rész.

Köszi.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#38359) hunor70 válasza hunor70 (#38336) üzenetére


hunor70
csendes tag

A 38336-ra senki nem tud választ?

(#38360) Zsivaagoo válasza hunor70 (#38336) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Lehet, hogy a TV-d saját fájlrendszert rakott arra a vinyóra, ami nem FAT32 és nem is NTFS.

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#38361) katt777


katt777
félisten

Adott egy TOSHIBA DT01ACA100 vinyó. Néha irtózatos módon belassul, win csak áll, alkalmazások nem válaszolnak. Amúgy gyors, mint a 200-as rokona, viszont van benne "Puffer 23652 KB (Dual Ported, Read Ahead)". Lehetséges a puffert működésre bírni vagy kikapcsolni? Vagy hibás? Mert sztem nem kellene ilyen hibának lennie.

Hülyeséggyanú kiküszöbölése végett: a vinyókat w7 és w8 alatt is teszteltem tiszta partíciómentéssel (csak windows és meghajtók), az eredmény mindig ez: lemezművelet esetén lehal a rendszer, miközben az erőforrások röhögve heverésznek a patakparton.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#38362) djculture válasza katt777 (#38361) üzenetére


djculture
félisten

Eltolva van a partició ami rajtra van? Mert ez már advanced formatos drive, fizikailag 4k-s szektorokat használ de kifele 512-vel dolgozik így alignálni kell a partiociókat ha nem direktbe a win7 8 8.1-el készültek telepitéskor..

(#38363) hunor70 válasza Zsivaagoo (#38360) üzenetére


hunor70
csendes tag

Tuti nem, mert még nem volt meg a tv, de probléma már igen...
És a 160 gigást tudom használni a tv-n és a gépen is...

(#38364) Doky586 válasza hunor70 (#38363) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ennyi adatból amit megosztottál velünk ennyi válaszra számíthatsz:
- "Mi lehet a bibi?"
- Majdcsak megoldódik valahogy... :DDD

Ha ennél jobban érdekel a dolog akkor mutatsz lemezkezelőről screenshotot, vagy újrapartícionálod..

(#38365) Dot


Dot
őstag

Hali!

Kaptam egy Hitachi deskstar 80Gb-os winchester aminek hang alapján ilyen baja lehet. Indításnál nem ismeri fel a gép, el sem jut addig, hogy kilistázza a többi winyót.
Kérdésem, érdemes-e vele foglalkozni? Mondjuk egy új elektronikával működne? Vagy ép az elektronika jó?

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#38366) liksoft válasza Dot (#38365) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szia! Vagyis egyszerűen szólva KATTOG? Akkor nem érdemes sportolni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#38367) Zsivaagoo válasza Dot (#38365) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

80 gigás hdd-vel rohadtul nem érdemes már foglalkozni. :W

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#38368) Dot válasza liksoft (#38366) üzenetére


Dot
őstag

Igen kattog! :D

azt hittem nem egyértelmű szakszó lenne rá, azért linkeltem hasonlót :D

[ Szerkesztve ]

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#38369) djculture válasza Dot (#38365) üzenetére


djculture
félisten

Új korában is egy kukába való széria volt így nem érdemes vele csak akkor kisérletezni ha fanatikus vagy..:)

(#38370) Saltwater válasza Dot (#38365) üzenetére


Saltwater
aktív tag

Deskstar=Death Star :))

https://hdd-adatmentes.hu

(#38371) Dot


Dot
őstag

Oks, köszi mindenkinek. :R

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#38372) hunor70 válasza Doky586 (#38364) üzenetére


hunor70
csendes tag

Ezt most nem igazán értem...
Milyen adat kéne? 2 éve csak a tv-n látom a vinyót.
Hogy partícionáljam újra, ha tele van nekem fontos dolgokkal? (kb 1 terra fotó stb)
"Ha ennél jobban érdekel a dolog akkor mutatsz lemezkezelőről screenshotot"
Hidd el eléggé érdekel a dolog... Az meg mi a screenshot arról sajna pukim sincs, meg pláne, hogy azt hogy kéne mutatni...
Nem azért írtam ide mert nincs jobb dolgom, hanem mert hülye vagyok az egészhez...

(#38373) Doky586 válasza hunor70 (#38372) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Eddig úgy értettem (jobb híján) hogy kb 2 évvel ezelőttig tudtad használni, azóta a PC nem kezelte és csak porosodott a 2TB az asztalfiókban... Ezért azt gondoltam semmi hasznos nincs rajta.

De ha van akkor is mutass lemezkezelőről képernyőmentést. Vezérlőpult - FelügyeletiEszközök - SzámítógépKezelés - Lemezkezelés (a grafikonok is látszódjanak, nem csak a szöveg!)

(#38374) dances válasza djculture (#38315) üzenetére


dances
tag

Akkor jelenleg az a szomorú helyzet, hogy ha az ember valamennyire is biztonságban szeretné tudni az adatait, akkor vehet WD Black -et, vagy a hamarosan remélhetőleg nálunk is megjelenő WD Red Pro -t, amikre 5 év garit ad a gyár és amik a kommersz adattároló hdd -khez képest kb 1,5x -es áron vannak?
Vagy bepróbálkozhat egy Purple -vel, hátha ott még annyira nem romlott a minőség?

Only the Good die young.

(#38375) djculture válasza dances (#38374) üzenetére


djculture
félisten

Ez így van, a kommersz vinyókat arra gyártják hogy a gari időt túléljék, de azt is kis terheléssel napi 4-8 órás üzemmel.. Lehet azokat is használni csak a grai idő letelte előtt fél évvel már megkell tőlük szabadulni és venni egy másikat.

[ Szerkesztve ]

(#38376) katt777 válasza djculture (#38362) üzenetére


katt777
félisten

Egymás után van 4 partíció, illesztve (partiton wizard tool-lal, de win alatt is OK, nincs eltolódás). Win telepítéskor egyébként formáztam telepítővel. Formázzam meg őket 4K-sra? Az elég nagy meló lenne, és tartok tőle, hogy ha a rendszerpartíciót visszateszem, az már nem 4K-s lesz. Mindent feltelepíteni és pontosan beállítani meg 2 napi meló. :((( Valami egyszerű megoldás kéne, és kicsit magyarabbul, ha lehet. :R

dances: A WD vinyóim sorra hibásodtak meg a gar idő lejártával (és nem csupán nekem). Igaz, egyik sem "black" volt, de nem bíznék meg olyan cégben, amely jobbára szemetet gyárt. Mondjuk én nem eladnám csak azért, hogy másnál menjen tönkre, inkább meg sem veszem. Amióta a számítástechnika létezik, tudható, hogy minden adatot legalább 3 különböző adathordozóra kell menteni, pár évente meg újra át, mert már rég nincs semmi olyan tartós, mint a kőtábla (sem stick, sem HDD, sem lemez).

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#38377) dances válasza djculture (#38375) üzenetére


dances
tag

Hát ez sajnálatos.
A WD egyébként mely szériáit szánja szerver környezetbe?

katt777: Miért a Seagate -nél jobb a helyzet?

[ Szerkesztve ]

Only the Good die young.

(#38378) djculture válasza katt777 (#38376) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudsz mit csinálni mert ha egy régi 512-es partició van neked elmentve amit folyton visszaraksz akkor akár 50% teljesítmény csöükkenésed is lesz. Ezekre a vinyókra direkt kell rakni oprendszert hogy a particiók kezelése normális legyen az is win8-8.1 legyen lehetőleg vagy használni kell a vinyógyártó saját AF progiját de az is egy plusz hibalehetőséget dob be.

dances: Raid edition amúgy a seagate cégnek is vannak enterprise vinyói mint ahogy a hitachinak is voltak. De ezek nagyon drága dolgok.
Most a legjobb alternativa a wd purple mert azt folyamatos adatrögzitésre tervezték, már a red se olyan mert az arra van tervezve hogy néha hozzányulsz és leszedsz róla ezt azt ami után kikapcsol

[ Szerkesztve ]

(#38379) Zsivaagoo válasza katt777 (#38376) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

"Egymás után van 4 partíció, illesztve (partiton wizard tool-lal," Mi a töknek annyi partíció? Hogy tele legyen írva a partíciós tábla csurig max.-ra? No meg az ilyen tool-ok használata sem életbiztosítás. :N

Oprencerrel kell partícionálni és nem toolokkal és pláne nem 4 felé... :K

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#38380) Doky586 válasza djculture (#38378) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

HDD-k esetén biztos nem ilyen nagyarányú az alignálási lassulás (jóval 10% alatti) azaz nem olyasmi mint a kérdezőnél.. Egyébként a Win7-8 már a hdd-ket is alignálással partícionálja. AF progit pedig -szerintem- egyedül XP-re érdemes feltenni (7-8 ra nem).

(#38381) djculture válasza Doky586 (#38380) üzenetére


djculture
félisten

Én is azt irtam vagy win8- 8,1 vagy az af progi régebbi oprendszerknél. Amúgy win7 bizonyos régebbi verziói szintén nem ismerik ezt azért irtam.

(#38382) hunor70 válasza Doky586 (#38373) üzenetére


hunor70
csendes tag

Köszi!

Eljutottam a lemezkezelésig, de grafikonokat nem igazán tudok kihozni...
De ha sikerülne is, akkor hogy csináljam meg ezeket ha nem látja a gép a vinyót...?
Azóta kipróbáltam egy régi (kb 10 éves) laptop-on is usb-n keresztül, de az sem látja.
A 160GB-at látja...

(#38383) katt777 válasza dances (#38377) üzenetére


katt777
félisten

Volt, már azt sem tartok. :DDD Egyelőre Toshibák vannak, ezek vagy jók, vagy szerencsém van, viszont még egyiknek sem járt le a garanciája. :U

djculture: Tehát reinstall, és ha erre telepítek formázással, akkor jó lesz? Többi partíciót szintén formázni kellene újra? Egyébként amióta nem telepítek, hanem csak használom a gépen, úgy fest, rendben működik, pedig másolgattam rendesen másik vinyóról. Csak nem látom a problémát? Mivel tudnám kihozni? HDD Senti amúgy a 2TB-os vinyóra 8ms elérési sebességet ír, erre viszont 18ms-t, ez a gáz? Winen és játékokon sem érezni, hogy lassabb lenne, és egyébkénét akkor is ez volt, amikor a másik vinyón volt a rendszertöltés.

Zsivaagoo: Hozzáértés kérdése (mármint a szoftvereké). Ha van egy rendszerpartícióm, és gáz van, csak azt kell visszatenni, és menteni sem kell 50GB-ot (add-onok és egyebek), csak kb. 15-öt, mert minden rohadt szoftver akkor is a rendszerbe piszkít, ha amúgy másik partícióra telepítem, hiába állna meg a win8 akár 10 alatt is. Pár 100GB-nyi játékot szintén nem fogok rendszerpartícióra telepíteni, hogy azt is menteni kelljen, vagy vesszen, az adatokat meg főleg nem. :P Meg is van a 4, ha jól számolsz, ráadásul nem fordulhat elő, hogy rendszerfájlok az olvasófejtől távolabb kerüljenek, és ezért lelassuljon a rendszer.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#38384) zs-mate


zs-mate
tag

Üdv!

Win8-at telepítenék pendrive-ról, hibaüzenet amibe belefutottam ez, a kórtörténetet megpróbálom rövidre fogni a megmaradt idegpályáimal..

"Nem sikerült sem új rendszerpartíciót létrehozni sem meglévőt találni további információt a telepítő naplófájljaiban talál"

Két külön PC, mindkettő win7-el működött. Kipakoltam mindent csak az áhított winchestert berakva megpróbáltam pendrive-ról telepíteni win8at az egyik gépben, ahogy kismillószor csináltam. Nem működik, a fenti hibaüzenetet kapom. Az ÖSSZES létező permutáció után feladtam, és kínomban "poénből" megpróbáltam egy vinyóra úgy telepíteni, hogy mellette volt egy másik winchester működő oprendszerrel, csodásan működött, feltelepíti tudom használni az oprendszert.

Amint lehúzom a másik vien telepíttet hagnyót, tehát csak a frissyom benne, ismét nem indul el tehát press reboot blabla még bármi windows előtt. :W :W :W :W :W

Kérlek segítsetek mert már majdnem 4 emeletet repült ez a **** :F

(#38385) katt777 válasza zs-mate (#38384) üzenetére


katt777
félisten

A másik vinyóra települt a boot, ezért nem megy anélkül, és ezért ment fel az OS.
A kiszemelt vinyónak sztem kellene egy teljes újra particionálás, de fixmbr biztosan.
Még megpróbálhatod a működő vinyóról lementeni a rendszerpartíciót, és rátenni a "rosszra", vagy simán partíciót átmásolni (az előbbi lassabb, de sztem biztosabb).

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#38386) zoolee0506


zoolee0506
csendes tag

Sziasztok.

A következő lenne a gondom. Van egy Dell laptop, benne egy két részre partícionált hdd.
Lehet, hogy rosszul lett leállítva, nem tudom, nem az enyém, de bekapcsoláskor a következő történik:
Felkínálja a 3 lehetséges indítási módot, majd kiválasztás után röviddel újra indul. Vagyis a normál indítás és a csökkentett módú indítás kiválasztásakor biztos, a parancssorost nem próbáltam.
A gépből kivéve külső dokkolóba téve három partíciót látunk, két formázatlant és egy rendszer partíciót.
Lehet ezzel kezdeni valamit, hogy ne keljen újra telepíteni a wint /7/, ha lehet, akkor mit, vagy nem érdemes szórakozni vele?
HDD Sentinel szerint 77%-os a hdd./ Seagate Momentus 250 GB, SATA, 5400 RPM/
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#38387) Doky586 válasza zoolee0506 (#38386) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"benne egy két részre partícionált hdd (...) három partíciót látunk, két formázatlant és egy rendszer partíciót"

mi van? :F

[ Szerkesztve ]

(#38388) Samus válasza zoolee0506 (#38386) üzenetére


Samus
addikt

Ebbe valaki nagyon belekókányolt. Win7 esetén, ha tényleg két részre lett osztva, akkor valóban három partíció kell, hogy legyen, ebből egy "System reserved" néven, aminek mérete 100MB, egy amin a rendszer van (ez NTFS fájlrendszerrel), és a másik, ami a maradék. Ha friss a telepítés, akkor általában ez még formázatlan. Dobj már fel egy képet a lemezkezelőből, hogy mégis mit látsz.

Amúgy friss telepítés, vagy régi, és most jött elő egy hiba? Utóbbira tippelek, mert átlagfelhasználó azt sem tudja, hogy kell csökkentett módban indítani, ha nincs baj, és indul a rendszer (akkor tesz ilyen ajánlatokat a Windows).

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#38389) zoolee0506


zoolee0506
csendes tag

Igazad van, ez egy régi telepítés. Nem jutott eszembe, hogy képet csináljak, bocs.

(#38390) Saltwater válasza zoolee0506 (#38389) üzenetére


Saltwater
aktív tag

RAW partícióról lehet adatokat menteni, de a fájl-jogosúltságok adatmentéskor elvesznek, ergo elkerülhetetlen az újratelepítés...

https://hdd-adatmentes.hu

(#38391) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Hello!

Nem tudom jó helyre írok, de lenne egy problémám.

Vettem anno egy 3 terrás wd redet és xp alá toltam be. Ha jól emlékszem látott 2 Terrát, amit 1 Terra + 750 GB-ra osztottam, és ha jól emlékszem a maradék 7xx GB-ot új kötet ként adtam hozzá.
Na most jön a probléma.
Váltottam Win 7-re, ami az első 1 Terra + 750 GB-ot látja.
Aztán volt egy kis mókolás, ami után egyiket se látta, de megoldottam MiniTool PartitionWizarddal, és most ott tartok megint, hogy 1 T+750 GB. A progi szerint a maradék 750 GB-on lévő adatokat is el lehet érni, de 2 terránál többet nem engedélyez egyszerre.
A gondom, hogy XP SP3 alatt meg tudtam oldani, de Win7 alatt az unallocated vagy min nem enged új kötetet létrehozni.

Ha valaki tud, segítsen pls, mert 2 napja bu..zok vele és az agyvérzés kerülget.

Köszönöm!

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#38392) Doky586 válasza ]Phobos[ (#38391) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

-Win számítógépkezelés -lemezkezelés -Töröljél minden partíciót róla (adatmentés ha kell)
-HDD-re (nem a partíción, nem az üres helyen) jobbegérgomb: Konvertálás GPT lemezzé.
-új 3TB partíció létrehozása, ntfs, gyorsformat.
-WinXP-t felejtsd el, az nem látja többé (legfeljebb mint hálózati megosztásként).

[ Szerkesztve ]

(#38393) ]Phobos[ válasza Doky586 (#38392) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Oké, eddig eljutottam, csak a formázás nem játszik. :O
szerk: nincs elég helyem az adatmentéshez. :U

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#38394) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
Van egy Acer E1-571-es lapotpom, amibe SSD-t szeretnék tenni, de előtte gondoltam megnézem hogy tudom szétszedni, sikerült is, van benne egy 750GB-s 2,5"-os Toshiba merevlemez, amin van egy felirat: DO NOT COVER BREATHING HOLE, viszont van plasztik "matrica", ami az egész HDD-t beteríti, úgy néz ki, mintha összeszerelésnél rajta maradt volna, vagy nem tudom :F
Pár kép:
[link]
[link]
Eléggé érdekes, próbáltam úgy fotózni, hogy látszódjon a dolog.
Ezt vajon le kéne szedjem róla, csak mert így az a lyuk teljesen le van takarva, tehát sztem nem jó, csak gondoltam megkérdezek pár hozzáértőt is.
Köszi a előre is a helpet!

Szerk.: úgy nézhet ki mintha annál a lyuknál ki lenne vágva a fólia, de az csak a fémen egy bemarás, a fólia tök egybefüggő

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#38395) Doky586 válasza @matthew@ (#38394) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A HDD-ről még le kell csavaroznod a rögzítőkeretet. Az SSD-n semmilyen 'szellőzőnyílást' nem fogsz találni, így tök mindegy.. ;)

]Phobos[: Aki egy 3TB vinyóból csak 1.75TB-ot használt eddig az megengedhetné magának hogy vegyen egy másik ekkora hdd-t mentési célra.

[ Szerkesztve ]

(#38396) @matthew@ válasza Doky586 (#38395) üzenetére


@matthew@
őstag

Az okés, (csak azt elfelejtettem mondai) hogy a HDD-t használnám tovább külső 2,5"-os házban, így a HDD-ről leszedjem ezt a fóliát?

Matthew 24:42

(#38397) Doky586 válasza @matthew@ (#38396) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

azaz átlátszó műanyag nem a hdd része (biztos nincs ráragasztva a hdd-re), hanem a laptopé a kereté. Szerintem. Amikor az SSD-t beteszed akkor arra teszed a fóliát is. Valószínű valami elektromos szigetelő hogy a laptopon belül ne érjen hozzá semmi aminek nem kell - elektromosan.

(#38398) liksoft válasza Doky586 (#38397) üzenetére


liksoft
nagyúr

Sok helyen ragasztják a HDD-re, mert ez a fül segít a csatlakozóból a kihúzásban. Át kell rakni. Ami viszont fehér, azt TILOS megbontani.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#38399) Aakisan


Aakisan
aktív tag

A hdd m kondicioja teljesítménye 100,A problémám az lenne,hogy ha játszok vagy filmet nézek akkor 1 percre beakad az egesz .a jatek pl nem tölti tovabb a pályát.mi lehet a baj?volt ilyen valakinek?a rendszer nem akad mert ssd n van

(#38400) @matthew@ válasza liksoft (#38398) üzenetére


@matthew@
őstag

Köszi mindenkinek a helpet, akkor majd átteszem

Matthew 24:42

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.