Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9501) Ijk válasza SzlobiG (#9500) üzenetére


Ijk
nagyúr

:Y Akkora mint Macikos bicepsze

;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9502) Kassadin válasza Ijk (#9498) üzenetére


Kassadin
addikt

Azt kezdem hinni, hogy most már heti szinten járnak ide fitness és fegyencedzés guruk, meg ne felejtsünk el olyan embereket se megemlíteni, akik szerint a testépítés teljesen felesleges, és konkrétan leszarozza ezt a sportot(lásd szki). Hál Istennek már ő sincs itt, ontotta magából napi szinten a fasságot.

(#9503) Yeffy válasza Tamoo (#9460) üzenetére


Yeffy
veterán

jah... -.-" :U

na látom közben itt van a fitnessgárda is, lol... inkább relaxálok, nem érdemes meginn belemászni ebbe...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#9504) Ijk válasza Kassadin (#9502) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem lenne nekem semmi bajom az "alternatív" edzésmódszerekkel, de csak egy idióta hiheti azt hogy átlagember ilyen majomkodással akkora izomtömeget tud felépíteni mint súlyzós edzéssel. Itt nem azokról van szó akik szart se csinálnak és ráérnek napi 5-6 órát mauglizni a hét 7 napján, hanem olyan emberekről mint az itt lévők, akik meló vagy suli mellett edzenek.
Persze meg lehet cáfolni, csak valahogy soha nem láttam ezek között olyat akinek az izmossághoz bármi köze is lett volna, hanem mindig ezekkel az idióta videókkal példálóznak, amiben olyan emberek vannak akikről senki nem tudja milyen edzéseket csinálnak.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9505) SzlobiG válasza Ijk (#9501) üzenetére


SzlobiG
félisten

Áhh most már lediétázta 70-re.:D

(#9506) tzahola válasza Kassadin (#9497) üzenetére


tzahola
csendes tag

Fegyencedzésről jut eszembe: börtönőröktől hallottam még régebben, hogy bizonyos "kevésbé felvilágosult" (butagyúrós) börtönlakók cigiért megvásárolják másoktól a "fehérjét", amit aztán kenyérre kennek és elfogyasztanak a magas fehérjetartalom miatt. Szóval szerintem aki fegyencedzést akar csinálni, az a tápkiegeket is a fenti módon szerezze be, aztán meglátjuk mennyit nő tőle. (alapanyagért javaslom forduljon a topiklakó boozy társasághoz ;] ).

(#9507) Kassadin válasza tzahola (#9506) üzenetére


Kassadin
addikt

LOL!

(#9508) BÁ Nutrition válasza Manitou (#9499) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

pesten

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#9509) ForexGuru válasza tzahola (#9506) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

remélem félre értettelek, mert ha az amit sejtek elmenne az étvágyam pár napra, tuti jól összecsoffadnék pici macikos méretre :(

[ Szerkesztve ]

(#9510) SzlobiG válasza tzahola (#9506) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ja nálad már bevált ez a módszer, nem? Gondolom azért ajánlod itt is. ;]

(#9511) tzahola válasza ForexGuru (#9509) üzenetére


tzahola
csendes tag

Szerintem jól értetted :K

(#9512) Sotho


Sotho
őstag

Baz+ ennél már nincs lejjebb. :(
:D

(#9513) ForexGuru válasza tzahola (#9511) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

ideje kiszavazó showt inditani ellened :DDD
ilyet többet ne ...de végülis nem gond
boxinak ugyis olyan gyenge a gyomra (is ;] ) tuti bele fog rókázni a billentyúzetbe ha meglátja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9514) tzahola válasza ForexGuru (#9513) üzenetére


tzahola
csendes tag

Szerintem neki nem ez lesz az első eset, hogy valamilyen testnedve kerül a billentyűzetébe... Gyanúsan sokszor kér hátas képeket jojotól, ha érted mire célzok ;] ;]

Most pedig itt az ideje egy jó kis "diétás" menüt rendelni a trófea grillből, ha már beteg vagyok és baszhatok a kajára :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9515) ForexGuru válasza tzahola (#9514) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

az a booozy... :(

(#9516) Boxer001 válasza ForexGuru (#9513) üzenetére


Boxer001
veterán

Gondoltam beleolvasok már a faxságaitokba, erre rólam vaúzol te kis hombár pocok...
Majd ehetsz pépeset, ha így folytatod. ;]
Minek olvastam bele, amúgy sincs hangulatom hozzátok, erre belementem a hülyeségbe... :W
Na majd Kidust szépen megkérem, hogy nyomja meg nálad a ban gombot. :K

[ Szerkesztve ]

(#9517) Kassadin válasza Boxer001 (#9516) üzenetére


Kassadin
addikt

"Majd ehetsz pépeset, ha így folytatod."

Izmos lettél, vagy miért lettél ilyen kemény, Csoki? :F

(#9518) Boxer001 válasza Kassadin (#9517) üzenetére


Boxer001
veterán

Te is akarsz kapni :F ;] Szerk.: ne reménykedj, nem vagyok boozy. :N
Forex
Szóltam az illetékesnek, innentől neked vigyázzállás van jó barát... ;]

[ Szerkesztve ]

(#9519) Kassadin válasza Boxer001 (#9518) üzenetére


Kassadin
addikt

Akarok, csak nem tudom, mit kapnék tőled. :))

(#9520) ForexGuru válasza Boxer001 (#9518) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

megjött a havi bajod :F

;]

(#9521) Bibby válasza Zomb€€ (#9420) üzenetére


Bibby
addikt

Bocs de azért ez egy oltári nagy közhely.
Persze hogy arra van időd amire szánod, csak nem mindegy hogy válogatnod kell mikor mit tehetsz meg abból amit szeretnél... egy nap 24 óra akkor is ha fejre állsz.

Ελευθερια η θανατος

(#9522) nepszter1


nepszter1
addikt

Rohadt lémagolajtól még pattanásosabb lettem HURRÁÁÁÁ , tököm kivan az egésszel .

(#9523) SzlobiG válasza nepszter1 (#9522) üzenetére


SzlobiG
félisten

Attól ne csodálkozz..

(#9524) tzahola válasza nepszter1 (#9522) üzenetére


tzahola
csendes tag

Ideje nyomni egy kis tesztót, azzal se sokat rontasz már rajta. Legalább valami eredménye legyen ;] ;]

(#9525) Rav3n02 válasza Ijk (#9504) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Nem az a baj more, hanem az, hogy ha valaki csak megemlít valami más edzési módszert már a torkának ugrotok, ma szerintem pl senki nem állította, hogy játszóteres mászkálással meg fegyencedzéssel meg mittudomén még mivel akkora izomtömeget lehet felpakolni mint súlyzós edzéssel...egyből nekiugrassz és leszarozod, meg mondod a hülyeségeket, hogy semmit nem ér ízületet szétbassza stb..stb...

Én is terembe járok inkább nem vagyok egy fitness alkat, de fogadjuk már el, hogy van akinek elég a saját testsúlyos edzés is ami a keretein belül akkor is hatásos ha megfeszülsz és állítod az ellenkezőjét...ennyi :K Szerintem az itt a baj, hogy sokan akarták már újraszarni a spanyolviaszt és bebizonyítani, hogy a fegyencedzés, meg kettlebell meg anyám kínja többet ér mint ha terembe járnál és ezért ugrotok neki mindenkinek ;]

BÁ Nutrition: Tuti, hogy ismerjük egymást látásból ;]

(#9526) Ijk válasza Rav3n02 (#9525) üzenetére


Ijk
nagyúr

Csak attól kapunk már agybajt hogy minden héten megjelenik valaki ezekkel a fantasztikus elképzelésekkel, és persze mindig vannak videók amelyek alátámasztják az elképzeléseit. Az persze mellékes hogy a legtöbb ilyen videón olyan formák vannak, amit több éves kemény súlyzós edzéssel, diétával, kardióval se nagyon hoz össze egy naturál átlagember.

Az a probléma hogy tele van az emberek feje téves elképzelésekkel, ahhoz hogy valakinek állóképessége legyen nem kell kickboxolni, swingelni, snatchelni, limbózni... Elég ha elmegy futni úszni, vagy bicajozni.

Az ízületeket pedig bármelyik sport szét tudja baszni, csak ha egy 80-90kg-os ember nekilát teljesen szabálytalanul húzódzkodni meg fegyencedzeni, az garantálom hogy gyorsabb folyamat lesz.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9527) tween válasza Boxer001 (#9518) üzenetére


tween
őstag

látom azért lesed a topikot :D

de ez a kenyeres fehérjés boozyság.... kit okádjak tarkón :F

(#9528) Boxer001 válasza tween (#9527) üzenetére


Boxer001
veterán

Azt nem is néztem...egyből fennakadtam a kapafogú pocok írásán. :D

(#9529) ForexGuru válasza Boxer001 (#9528) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

:DDD

(#9530) Zomb€€ válasza Bibby (#9521) üzenetére


Zomb€€
őstag

Így van, oltári nagy közhely, de igaz is. Szépen priorizálod a dolgaidat, hogy mire akarsz időt szánni. Ha ezt is szarul csinálod akkor magadra vess...
Ne mond már, hogy egy embernek 24 órára beosztja valaki az idejét, hogy azt köteles megtenni, és nem a saját akaratának megfelelően tölti el... :U (és remélem, hogy nem értelmezed félre)

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#9531) littlelion21 válasza Ijk (#9485) üzenetére


littlelion21
addikt

Jah, akkor félreértettelek.
Mondjuk ez nem tudom mitől "off-abb" mint egymás oldalakon át tartó buzizása, de biztos bennem van a hiba :F

#9526: ahogy a bb-t is szarrá gyúrt profikkal "demozzák", nem kezdő arcokkal. De nincs is ezzel semmi baj, aki meg azt hiszi hogy x hét/hónap alatt eljuthat ide, komoly gond lehet fejben. :)

[ Szerkesztve ]

(#9532) ForexGuru válasza littlelion21 (#9531) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

ha nem vagy buzi (és feltételezzük hogy nem csaj vagy) akkor ezt biztos szeretni fogod[link]
mikulásra kapod :K

(#9533) Jojo5


Jojo5
őstag

hogy a f@xba tudtok ennyi értelmetlen dologról beszélni 1 nap alatt... :F :((( :( :D

ON: Voltam ma hátazni, hazafele sikeresen majdnem elájultam(valszeg a ludas a kemény edzés és a kevés kaja volt) úgy leesett a vércukrom... ilyen még nem volt... vert a víz, minden bajom volt :DDD :(

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#9534) SzlobiG válasza Jojo5 (#9533) üzenetére


SzlobiG
félisten

Forexet kérdezd ő az off gyártó.:( :D

(#9535) tzahola válasza Jojo5 (#9533) üzenetére


tzahola
csendes tag

Nekem nyáron volt hasonlóban részem: valami 39 fok volt, hőségriadó, én meg gondoltam felhúzással kezdem az edzést :D

Jojo5: ne méltatlankodj, inkább nyomj egy hátas képet koxernek, különben ma sem tud majd aludni :(

;]

[ Szerkesztve ]

(#9536) BÁ Nutrition válasza Rav3n02 (#9525) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hát így az avatarod alapján nem ismerlek fel az biztos :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#9537) ForexGuru válasza tzahola (#9535) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

mennyit offolsz :O FELHÁBORÍTÓ!!!

(#9538) tzahola válasza ForexGuru (#9537) üzenetére


tzahola
csendes tag

Influenzás vagyok, egész nap otthon voltam. Te mit csinálnál a helyemben, hogy ne unatkozz? ;]

(#9539) ForexGuru válasza tzahola (#9538) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

hát ha boxi lennék akkor nézegetném jojo hátas képeit :DDD

(#9540) Rav3n02 válasza BÁ Nutrition (#9536) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Ijk: Tulajdonképpen majdnem egyről beszélünk :DDD

BÁ Nutrition: Pedig pont így nézek ki élőben is ;] (állítólag van itt a topicban egy kép rólad valahol jó mélyen, majd előásom és jól felismerlek :DDD )

Ma voltam hátazni, ilyenkor késő este azért már nem annyira adja :(

(#9541) Ijk válasza tzahola (#9535) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nyáron a kánikulában lábazni, na az az igazi élvezet.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9542) Sotho válasza Zomb€€ (#9530) üzenetére


Sotho
őstag

Szépen priorizálom a dolgaimat meló + gyerekek mellett és bárgyú mosollyal az arcomon jövök rá, hogy nincs időm vagy erőm edzeni. :U De dolgozom az ügyön, keresem a 25.órát ;)

(#9543) macikos


macikos
addikt

Eszem a fincsi hurkát rizzsel, jó borsos, de szerencsétlen disznónak olyan vastag a bele, hogy alig bírom megrágni. Oroszoknál gumibelsőnek simán elmenne.

Kicsit fáj a vállam, lehet azért mert egykezes nyomásnál 35kilós súlyzókkal melegítettem be. Amúgy jó volt az edzés, tiszta fitness forma vagyok már, az a baj hogy megint kinőtt a szőröm, már fél centinél is hosszabb, kellesz menni megint szedetni.

Ha eddig nem hánytatok, akkor lefekvéshez egy "Keresd a hibát" kép: [link]

Mint tudjuk, Tomicsnak bejönnek az ilyenek ;]

(#9544) ForexGuru válasza macikos (#9543) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

árnyék fail a lábán :F
igaz elég gyenge :(

"tiszta fitness forma vagyok má"
"Eszem a fincsi hurkát rizzsel"

biztos elhiszi neked vki is :U ;]

[ Szerkesztve ]

(#9545) Ijk válasza macikos (#9543) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tegnap én is becsaptam egy szál hurkát. Az a baj hogy kifogytunk a háziból és krva nehéz jót venni. Két ünnep között végre levágjuk a disznót, azthiszem hurkatöltésnél megint megcsömörlök:D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9546) kovsol válasza Ijk (#9545) üzenetére


kovsol
titán

mi most vettünk egy tortát és bevágtuk hárman, így fejenként jó 30deka cucc jutott :D
Macikos meg tényleg hivatásos, még facebookon is ki van írva neki, hogy fitnesmodell :DDD
Múltkor bejelöltem facebookon, szerintem nem is tudja, hogy ki jelölte be, de azért elfogadta

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#9547) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Mennyi hülyeséget össze tudtok hordani egy nap alatt. Olyan magasröptű témák, hogy nem bírtam ki, hogy ne olvassak vissza. Óriási veszteség lett volna :D

Szerintem biztos meg lehet izmosodni ezektől a mászókázásoktól is. Ha napi 8órát ott csüngenék rajta és nem melóban az egeret tologatnám, már lehet izmos lennék.

(#9548) Jimy83 válasza SzlobiG (#9500) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Eszel te rendessen ? :F ;] Kíváncsiságból lemértem a derekam 94-es :Y .

(#9549) cannibal


cannibal
senior tag

Erről a fehérjéről mi a véleményetek? Az ára miatt kipróbálnám. Vagy inkább ezt?

(#9550) Jimy83 válasza cannibal (#9549) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Én F2 őt próbáltam nem volt vele gondom , de a myprotein jobban megéri még mindig .

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.